Aker Mağazacılık

 • Aker Mağazacılık

  Aker Mağazacılık

 • Aker, ticaret hayatına 1977 yılında, kumaş mağazası ile İstanbul Fatih'te başladı.
  Fatih ve ardından açılan Bakırköy mağazaları, seksenli yıllarda özellikle yüksek kaliteli kumaşlar ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerin güvenini kazanarak, Aker’in sektörde bilinen ve yaptığı işlere itibar edilen markalar arasında yerini almaya başlamasını sağladı. İlerleyen yıllarda mağazalarında kumaşla birlikte bayan hazır giyim ürünlerine de yer verilmeye başlandı.
  Aker, mağazacılığın yanı sıra, Çorlu’da bulunan modern tekstil fabrikasıyla kumaş ve eşarp üretimi alanında önemli bir üretici konumuna geldi. Kumaş üretimiyle birçok dünya markasının üretimini yapan, Premiere Vision fuarına katılan, İTKİP tarafından başarı ödülü verilen seviyededir.Aker’in son teknoloji ile üretilen eşarpları her zevke hitap ederken, eşarp üretiminde lisansörü olunan markalarla birlikte dünyanın en büyük eşarp üreticisi konumundadır.
  2009 yılında başlanan bayan giyim üretiminde oldukça önemli mesafe kat edilmiştir. Birbirinden şık ve özgün tasarımlardan oluşan Aker Giyim Koleksiyonu, giyimine özen gösteren tüm kadınların sahip olmak isteyeceği modelleri bir araya getirirken, çanta ve ayakkabı üretimiyle de adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.
  Her sezon, yeni koleksiyon hazırlanırken büyük hayallerle işe başlayan Aker, kalitesinden ödün vermeden daha iyisini sunmak için çaba harcamaktadır.
  Aker, sayıları bugün yirmi dörde ulaşan kendi mağazaları ve üretimini yaptığı ürünlerinin satıldığı binin üzerinde satış noktası, dünyanın her yerine satış yapabildiği e-ticaret sitesi www.akeronline.com ile hız kesmeden büyümesine devam etmektedir.
  Kurumlar vergisinde yıllardır bronz ve gümüş madalyalara hak görülen Aker, 2008 yılında İstanbul'da vergi rekortmeni firmalar arasında 71. sırada yer alma başarısını da göstermiştir.
 • Mağazacılık / Perakendecilik

  www.aker.com.tr