Arda Mühendislik İnşaat Ltd Şti

 • Arda Mühendislik İnşaat Ltd Şti

  Arda Mühendislik İnşaat Ltd Şti

 • Firmamız ARDA MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 1997 yılında proje ve müteahhitlik hizmetleri yapmak amacıyla kurulmuş, 2003 yılında çoğunluk hissesi Tarkan ERGEN tarafından devralınarak başta doğalgaz olmak üzere, mekanik tesisat, ısıtma, soğutma, klima&havalandırma, inşaat, elektrik, otomasyon ve altyapı taahhüt işleri gerçekleştiren ve son 4 yıldır ortalama % 50 büyüme hızına erişmiş bir şirketti
  Gerçekleştirilen tüm uluslararası projelerde, EN, DIN, GOST, BS gibi dünya standartlarına, yurtiçinde de TSE ve TSEK standartlarına uygun çalışılmış, TUV Südwest, TUV Türkiye gibi bağımsız gözetim/denetim kuruluşları ile işbirliği yapılmıştır. Proje üretimi ve yönetimi, kalite planlaması, kalite kontrolü, enerji ekonomisi ve optimizasyonu yapılarak, ülkeye, yatırımcıya ve çevre korunmasına önemli katkılar sağlanmıştır.
  Amacımız, edinilen bilgi birikimiyle deneyimlerimizi birleştirerek, yüksek kalite standartlarında, çevreci bir anlayışla mühendislik disiplininden ödün vermeden fizibilite aşamasından, işletmeye alma sürecine dek ekonomik, verimli, estetik ve fonksiyonel projeler üretmektir.
 • Mühendislik

  www.arda.gen.tr