Assan Hanil

 • Assan Hanil

  Assan Hanil

 • 1997 yılında Kibar Holding’ in Güney Koreli Hanil E HWA şirketi ortaklığı ile faaliyete başlayan Assan Hanil Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. İzmit Alikahya beldesinde 26.000 m2’ si kapalı, 3.000 m2’ si açık alan olmak üzere toplam 29.000 m2 alan üzerine kurulmuştur.
  Otomotiv sanayiinde, araçların tüm iç giyimini oluşturan sistem/grup imalatçısı olarak; koltuk, tavan kaplaması, yer halısı, kapı iç panoları, iç izolasyon, şapkalık,bagaj kaplamaları, plastik enjeksiyon tampon ve iç trim parçaları, alet tablosu ve şişirme enjeksiyon parça geliştirilmesi ve üretimi üzerine çalışmaktadır.
  Başlıca ürün verdiğimiz firmalar;
  HYUNDAI ASSAN
  FORD OTOSAN
  TOYOTA
  OTOYOL
  İNSAN KAYNAKLARI VİZYONUMUZ
  Bulunduğu sektörde "Dünya Standartlarında” insan kaynakları yönetim anlayışını benimseyerek, çalışan memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.
  İNSAN KAYNAKLARI MİSYONUMUZ
  Çalışanlarına birey olarak değer veren, başarılarını paylaşan, insan gücünü en etkin şekilde değerlendirerek, çalışanlarımızı ve diğer tüm paydaşlarımızı mutlu kılacak, gelişimlerine katkı sağlayacak süreçleri tasarlamak ve uygulamak.
  İNSAN KAYNAKLARI İŞE ALMA POLİTİKAMIZ
  Bu politika uzun dönem için işe alma, ve işe alım prosesini kontrol altında tutma konularındaki genel prensipleri açıklar.
  Eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yenilik ve değişimlere açık, girişimci, kendisini ve işini geliştirebilen, görevin özelliğine ve tarifine uygun personelin görevlendirilmesini sağlamak, aynı zamanda işe alma aşamalarında adayların kişilik ve davranışsal özellikleri ile teknik yeterliliklerini aynı ağırlıkta değerlendirmek..

  İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARI
  Sosyal Yardımlar
  Yakacak yardımı Bayram yardımı Öğrenim yardımı Doğum ve evlilik yardımı Ayakkabı ve giysi yardımı Diğer Haklar
  Servis, yemek İşyeri ortak sağlık birimi Bazı pozisyonlara şirket aracı imkanı İsteğe bağlı özel sağlık sigortası Yıllık Maaş Miktarı ve tipi : 16 aylık Brüt
  ÜCRET DEĞERLENDİRME
  Beyaz yaka : Temmuz ayında enflasyon oranına göre, Ocak ayında performansa ve piyasadaki benzer sektördeki firmaların ücret yapılarının karşılaştırılmasına bağlı olarak belirlenir.
  Mavi yaka : Mart ayında enflasyon oranına göre Eylül ayında performansa ve piyasadaki benzer sektördeki firmaların ücret yapılarının karşılaştırılmasına bağlı olarak belirlenir.
  Haftalık Çalışma Süresi : 45 Saat
  Sosyal Aktivitelerimiz
  Çeşitli sportif faaliyetler ve geleneksel piknikler
  İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI
  Assan Hanil tüm birimlerdeki çalışanlarının fiziki koşullarının yeterliliğini sağlamak için iş güvenliği önlemleri uygulamaktadır. Hiçbir iş kazası engellenemez veya kabul edilebilir olarak addedilmemelidir.
  Hedefimiz, uygulanabilir, tutarlı ve Türk yasalarına uygun iş güvenliği önlemlerini ortaya koymaktır. Bu konuya yönelik karşılıklı bilgi ve deneyim aktarımı, iş güvenliği liderleri tarafından büyük ölçüde desteklenecektir.
  Bu hedefe ulaşma kararlılığını Assan Hanil çalışanları ve çeşitli bölümlerde çalışan taşeron çalışanları içinde geçerlidir.
 • Otomotiv

  www.assanhanil.com.tr