Beyaz Fırın

 • Beyaz Fırın

  Beyaz Fırın

 • Beyaz Fırın Hikayesi

  180 yıllık lezzet yolculuğunda, beş kuşaktır devam eden, değişen koşullara rağmen değişmeyen kalitenin öyküsü Beyaz Fırın.
  Makedonya'dan göçüp Balat'taki simitçi dükkanında yola çıktığı günden beri, İstanbul'da bir tarihe tanıklık etmiş, yıllar içerisinde hep gelişmiş ama ilk günkü kimliğinden hiç ödün vermemiş Stoyanof ailesi.
  Beyaz Fırın'da yıllar boyunca edinilen tecrübe, ailenin büyüklerinden küçüklere aktarılmış. Bazen sözcüklerle bazen konuşmaya bile gerek kalmadan aktarılan bu tecrübe, bugün Beyaz Fırın'ın arkasındaki sağlam temeli oluşturuyor.

  Arkamızda Bir Mutfak Var

  Beyaz Fırın, lezzetin peşine düşmüş 100 kişilik uzman bir ekipten oluşan büyük bir mutfak. Açılan her mağazaya, sıfırdan bir mutfak kuruluyor. Sabahın erken saatlerinde Beyaz Fırın mutfağında başlayan üretim yüzünden mağazayı, hatta sokağı saran kokularla çağırıyor müşterilerini. Dünyanın en rafine 500 değişik lezzetini buluşturabilmenin gücü de işe bu mutfaklardan geliyor.
  Beyaz Fırın'da doğal ürünlerle üretim yapılıyor. Aroma kullanmadan, kimyasal koruyucu katkı malzemelerini mümkün olduğu kadar mutfağından uzak tutarak.
  Yıllar içerisinde yönetimi devralan her nesil, benzer ilkeleri benimsemiş.


  İlk akla gelenleri;
  * Kendin yemeyeceğin ürünü müşteriye yedirme
  * İlkemiz Taze Temiz Titiz
  * Bizim en büyük sermayemiz yüzyıllarımızı verdiğimiz ismimiz, bir tek onu kaybetmeye tahammül edemeyiz.
  * Amacımız beyaz bir marka olmak.
  * Beyaz Fırın’a malzeme satan da güvenecek, ürün alan da güvenecek, çalışanlar da güvenecek, en önemli konudur GÜVEN.
  * Biz işimizi zevkle yapıyoruz.
  * İyi şeyler yaparsan, herkes gelir, yoksa diğerlerinden ne farkın olur.
 • Gıda

  www.beyazfirin.com