Demaş Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş

 • Demaş Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Demaş Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş

 • 1992 yılında İstanbul’da enerji sektöründe Tesisat Kabloları üretimi ile faaliyetlerine başlayan DEMAŞ KABLO kısa süre içerisinde 7500 ton/yıl iletken ve 7500 ton/yıl yalıtkan olmak üzere toplam 15000 ton/yıl hammadde işleme kapasitesi ile Bakır ve Alüminyum İletkenli, PVC ve XLPE izoleli Tesisat Kabloları ve enerji kabloları üretimi ile her türlü özel kabloların üretimini gerçekleştirmek suretiyle sektörümüzün önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur.
  Tesisat Kabloları ve Enerji Kabloları üretiminde faaliyete geçtiği ilk günden itibaren TS, IEC, VDE gibi ulusal ve uluslar arası standartlarda üretim yapan ve müşterilerine sağladığı ürün ve hizmette kaliteyi en yüksek düzeyde tutmayı hedefleyen DEMAŞ KABLO A.Ş. kısa süre içerisinde kendini kabul ettirmiş ve güvenilir bir marka olmayı başarmıştır.
  Bu güvenin sonucu olarak DEMAŞ KABLO’nun ürettiği Tesisat ve Enerji Kablolarının bir kısmı ülkemizin enerji alt yapısının yenilenmesinde ve birçok yeni yatırım projelerinde kullanılırken büyük bir bölümü de dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilmektedir.
 • Demir-Çelik

  www.demaskablo.com.tr