Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.

 • Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.

  Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.

 • TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş.

  "Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş, Türkiye sathına yayılmış geniş Bayi teşkilatıyla Toyota marka araçların pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetler faaliyetlerini yürütmektedir. 50 yılı aşkın süredir Toyota distribütörlüğünü devam ettiren ve Toyota Grubu Şirketleri'nin dünyadaki en büyük bağımsız distribütörü olan ALJ, Türkiye'de de Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş.'nin faaliyetlerini üstlenmektedir."

  Mutlak müşteri memnuniyeti konusunda liderlik misyonu ile hareket eden Toyota Bayileri ile toplam 56 Toyota Plaza'da hizmet verilmektedir. Toyota , Türkiye'ye ‘Plaza' kavramını ilk getiren kurum olarak otomotiv sektöründe öncü ve inovatif kimliği ile de tanınmaktadır.
  Stratejileri ve hedefleri ‘Mutlak Müşteri Memnuniyeti' felsefesi doğrultusunda oluşan Toyota, Türkiye’nin her yerinde yüksek kalite ve hizmet standartları çerçevesinde işletilen Plazaları ile müşterilerinin hem satış hem de satış sonrası hizmetlerinde en üst düzeyde memnuniyet sağlayan Toyota deneyimi yaşamasını amaçlamaktadır.
  Toyota modelleri kalite,sağlamlık ve güvenilirlik özellikleri ile özdeşleşmektedir. Toyota'nın sunduğu ürün gamında dünyanın en çok tercih edilen otomobili Toyota Corolla, Avrupa'nın amiral gemisi Avensis olmak üzere on binek ve iki ticari aracı ile toplam 12 modeli yer almaktadır. Toyota'nın Avrupa lansman planları çerçevesinde, Toyota, müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen ve yenilenen modellerini Türkiye pazarına sunmaya devam etmektedir.
  VİZYON
  Paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, sevilen, güvenilen ve tercih edilen lider marka ve kurum olmak
  MİSYON
  Paydaşlarımızdan aldığımız güç ile Türkiye otomobil pazarında 1 numaraya yükselmek ve toplumsal değer yaratmak.
  DEĞERLER
  İnsana Saygı
  Sürekli Gelişim
  Müşteri Odaklılık
  Güvenilirlik
  Topluma katkı
  Yaratıcılık
 • Otomotiv