ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Yiğit Mağazacılık

  Elektrik Teknikeri Yiğit Mağazacılık

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teknikeri

  Yiğit Mağazacılık

  Ref: - 623897

  İşin Tanımı Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Mağazalarda görevlendirilecek Elektrik Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Asgari Lise mezunu, Elektrik-Elektronik konusunda bilgili, Alanında deneyimli, Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın , Bölgedeki mağazalarda çıkabilecek arızalar ve yeni kurulumlarin koordinasyonu sağlayabilecek Elektik teknikeri aranmaktadır.

 • Coffeemania

  Coffeemania/ankara-Kızılay - Aşçı Yardımcısı Coffeemania

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Coffeemania/ankara-Kızılay - Aşçı Yardımcısı

  Coffeemania

  Ref: - 623896

  İşin Tanımı ANKARA KIZILAY mağazamızda, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

 • Altınyıldız Classıcs / Beymen Busıness

  Analitik Crm Yöneticisi Altınyıldız Classıcs / Beymen Busıness

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Analitik Crm Yöneticisi

  Altınyıldız Classıcs / Beymen Busıness

  Ref: CRMYÖNT01 - 623895

  İşin Tanımı BR Mağazacılık TİC. A.Ş.'nin genişleyen mağazalar zinciri olan Altınyıldız Classics ve Beymen Business markalarının merkez ofisinde değerlendirilmek üzere Analitik CRM Yöneticisi' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Analitik düşünme yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Sarıgül Gıda

  Satış Yöneticisi,yönetmeni Sarıgül Gıda

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yöneticisi,yönetmeni

  Sarıgül Gıda

  Ref: SRG06 - 623894

  İşin Tanımı Sarıgül Gıda sekiz yıldır gıda sektöründe piyasa lideri olmuş markaların distribütörlüğünü yapan, İstanbul genelinde lojistik hizmeti veren bir evdışı tüketim şirketidir.Büyüme trendinde hem kendine hem şirketine pozitif değer katacak aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşları arıyoruz. Bölgesindeki potansiyel müşterileri belirlemek ve müşteri portföyünü genişletmek, Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ve uzun vadeli ilişkiler geliştirmek, uygun satış stratejileri oluşturmak, Pazar dinamiklerini takip etmek ve sektörel araştırmalar yapmak, Şirket stratejileri ve hedefleri doğrultusunda işi yönetmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen kurumsal satış alanında olmak üzere minimum 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun, Saha satışı konusunda deneyimli, Saha satışı yapabilecek, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, kendini ifade yeteneği gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, şirketimizin koyduğu hedefler doğrultusunda çalışabilecek, Satış odaklı, tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, 40 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ms Office programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay-bayan Satış Yönetmeni istihdam edilecektir.

 • Reyhan Pastanesi

  Kasiyer Reyhan Pastanesi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  Reyhan Pastanesi

  Ref: - 623893

  İşin Tanımı BOSTANLI ŞUBEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TECRÜBELİ KASİYER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Karşıyaka,Çiğli civarında ikamet eden, 19-26 yaş arası, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, En az 1 yıl tecrübeli, Halkla ilişkiler konusunda da tecrübesi olan, Titiz ve disiplinli çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  Makam ve Aile Şoförü Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makam ve Aile Şoförü

  Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  Ref: MVAŞ02 - 623892

  İşin Tanımı Makam ve aile şoförlüğünün yapılması.

  Aranan Nitelikler **İstanbul Anadolu yakasında tercihen Maltepe ve çevresinde ikamet eden, **35 – 45 yaş aralığında , **İstanbul’un ulaşım ağını çok iyi bilen, **Makam ve aile şoförü pozisyonunda 10 yıl deneyimli, **Sigara kullanmayan, **B sınıfı, tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, **Düz, otomatik her türlü araç kullanımında deneyimli

 • Sephora

  Mağaza Güzellik Uzmanları - Terracity Antalya Sephora

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Güzellik Uzmanları - Terracity Antalya

  Sephora

  Ref: SEP-ANTBA - 623891

  İşin Tanımı Müşterilere, ürün bilgileri ve uygulamaları çerçevesinde doğru bir şekilde yönlendirme yapmak ve servis vermek, Sephora alışveriş deneyimi farkını,müşterilere yaşatmayı amaç edinmek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirmeye katkıda bulunmak, Mağaza görsel sunumu ve düzeninin global Sephora standartlarına uygunluğunu sağlamak.

  Aranan Nitelikler Sephora, 1969 yılında Fransa’nın Paris şehrinde diğer tüm parfümeri zincirlerinden farklı bir konseptle ortaya çıkmış, 1997 yılından itibaren LVMH grubunun bir üyesi haline gelmiştir. Dünya üzerinde, 4 kıtada 1.500'den fazla mağazası ve 650'den fazla corner satış noktasıyla Sephora müşterilerine farklı ve eğlenceli kozmetik deneyimini sunmaktadır. 2007 yılı sonunda Türkiye’de ilk mağazasını açan Sephora, kısa zamanda mağaza sayısını 23'e çıkarmış ve tüketicilere özgür kozmetik deneyiminin kapılarını açmıştır. Farklılıklara açık, çalışanların eşitliğine ve özgürlüğüne önem veren, kişiliğin ve motivasyonun öne çıktığı bir dünya olan Sephora, kişisel gelişime ve geliştirmeye açık insanları bünyesine katmayı arzuluyor. Sephora Türkiye olarak, ANTALYA TERRACİTY AVM'de bulunan mağazamızda görev alabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güzellik Uzmanları arıyoruz. En az lise mezunu, Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda deneyim sahibi ve kozmetik sektöründe kariyer hedefleyen, Müşteriye danışmanlık yapabilecek seviyede ürün bilgisi, servis, satış ve satış sonrası müşteri ilişkileri tecrübesine sahip, Müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, dinamik ve güler yüzlü.

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  Avukat Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  Ref: AV02 - 623890

  İşin Tanımı Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Grubumuzun hukuki tüm işlemlerinin titizlikle takibini gerçekleştirecek adaylardan aşağıda belirtilen temel nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler Şirketler, Ticaret, Gayrimenkul, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku konularında deneyimli olmak, Çok iyi derecede İNGİLİZCE bilmek, İstanbul/Anadolu Yakası'nda (Tuzla veya yakın bölgede) ikamet etmek.

 • Pekdemir Çiftliği Alışveriş Merkezi

  Mağaza Yönetici Adayı Pekdemir Çiftliği Alışveriş Merkezi

  Aydın, Denizli, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Yönetici Adayı

  Pekdemir Çiftliği Alışveriş Merkezi

  Ref: hp004 - 623889

  İşin Tanımı Denizli , Aydın, Manisa ( Turgutlu ,Alaşehir ve Salihli ) mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Mağaza Yönetici Adayı aranmaktadır. Müşteri ilişkilerinin yönetilmesi,mağaza satış hedeflerinin gerçekleşmesinin sağlanması PEKDEMİR standartlarının sorumlu olduğu mağazada başarıyla uygulanmasının sağlanması Stok ve satışlara bağlı olarak etkin sipariş yönetiminin yapılması Mağaza ekibinin yönetilmesi, gelişimlerinin sağlanması Mağaza ekibinin genel çalışma düzeninin sağlanması Mağaza düzeninin sağlanması

  Aranan Nitelikler En az 2 yılı Yöneticilik olmak üzere, Mağazacılık sektöründe minimum 5 yıl deneyimli,Yöneticilik vasıfları güçlü, Müşteri ve satış odaklı, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, Planlama, organize etme becerisine sahip, Dinamik ve hızlı çözüm üretebilen, Gelişim ve yeniliklere açık, Raporlama ve analiz becerisine sahip, Yüksek okul tercihen üniversite mezunu, Ms Office programlarını bilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Ekip yönetiminde başarılı, Sektörün dinamiklerine hâkim, gelişmelerini yakından takip eden

 • Başarı Tekstil

  Bilgi İşlem Personeli (Donanım) Başarı Tekstil

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Personeli (Donanım)

  Başarı Tekstil

  Ref: - 623888

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda "Bilgi İşlem Personeli (Donanım)" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 2 yıllık MYO ilgili bölümlerinden mezun, Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli, SQL server programlama deneyimi olan ( MSSQL Server) İyi seviyede Donanım, Network ve Active Directory bilgisi olan, MS Kullanıcı İşletim Sistemleri ve MS Server Ailesi hakkında bilgi sahibi, İşletme içerisindeki paket yazılımlara donanım ve yazılım konusunda destek verebilecek, Windows işletim sistemlerine hakim, Network ve kablolama bilgisine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, Problem çözme yeteneğine sahip, 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Başarı Tekstil

  Bilgi İşlem Personeli (Yazılımcı) Başarı Tekstil

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Personeli (Yazılımcı)

  Başarı Tekstil

  Ref: - 623887

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda "Bilgi İşlem Personeli (Yazılımcı)" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C#, ASP.NET bilen SQL server programlama deneyimi olan ( MSSQL Server) İyi seviyede Donanım, Network ve Active Directory bilgisi olan, MS Kullanıcı İşletim Sistemleri ve MS Server Ailesi hakkında bilgi sahibi, İşletme içerisindeki paket yazılımlara donanım ve yazılım konusunda destek verebilecek, Windows işletim sistemlerine hakim, Network ve kablolama bilgisine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, Problem çözme yeteneğine sahip, 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  Teknik Servis Uzmanı Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Uzmanı

  Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  Ref: IOTKNK-01 - 623886

  İşin Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Elektrik/elektronik konusunda bilgi sahibi Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  Saha Satış Temsilcisi Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Temsilcisi

  Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  Ref: IOSST-01 - 623885

  İşin Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve enerjik Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Çat kapı tekniği ile satış gerçekleştirebilecek

 • Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  Çağrı Merkezi Uzmanı Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Uzmanı

  Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  Ref: IOCC-01 - 623884

  İşin Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek ÇAĞRI MERKEZİ UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı

  Resepsiyonist / Resepsiyon Görevlisi Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist / Resepsiyon Görevlisi

  Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı

  Ref: R-02 - 623883

  İşin Tanımı 1989 senesinde kurulan ve faaliyet gösterdiği iş kolunda lider konumda bulunan kuruluşumuzun Levent - İstanbul'da yer alan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki konulardan sorumlu olacak ve belirtilen özelliklere sahip "Resepsiyonist" aranmaktadır. Büro’ya gelen tüm yurtiçi ve yurtdışı telefonların karşılanması, ilgili departmanlara ve kişilere aktarılması, Gerektiğinde not alınarak Portal’e Toplantı-Takvim girişlerinin yapılması, Toplantı salonlarının kontrolü ve düzeninin sağlanması, gerekli teknik ekipmanların toplantı öncesinde hazırlanması, Gelen misafirlerin karşılanması, toplantı salonlarına eşlik edilmesi, ilgili kişilere bilgilendirmelerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Benzer bir görevde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Üniversite veya Yüksekokul mezunu, Büro araçlarını ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Pratik, takipçi, hızlı öğrenme ve kavrama yetisi olan, Presentable ve güleryüzlü.

 • Mango

  Özdilekpark İstanbul-Satış Danışmanları Mango

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Özdilekpark İstanbul-Satış Danışmanları

  Mango

  Ref: ÖZDİLEKPARK - 623882

  İşin Tanımı Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde Özdilekpark İstanbul mağazamız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dinamik, hevesli, sıcakkanlı, samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Dış görünümüne önem veren ve güleryüzlü, Satışa ve modaya ilgi duyan, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu. Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • Esme Dayanıklı Tüketim Malları

  Kasa Görevlisi - İstanbul Esme Dayanıklı Tüketim Malları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Görevlisi - İstanbul

  Esme Dayanıklı Tüketim Malları

  Ref: KG-İST-01 - 623881

  İşin Tanımı Müşterilerimizi güler yüzle karşılayacak, Günlük satış sözleşmelerini düzenleyecek, Taksit ödemeye gelen müşterilerimizin tahsilatının gerçekleştirecek, Stok düşümlerinin gerçekleştirilmesi ve kontrollerinin sağlanması yapacak, Günlük istihbarat raporlarını hazırlayacak, Günlük sevkiyat listesini hazırlayacak, Faturalama işlemlerinin gerçekleştirecek, Fiyat değişikliği, insert, promosyon vb. genel ve/veya dönemsel satış aktivitelerinin doğru şekilde uygulanmasını sağlayacak adaylar. İstanbul da farklı lokasyonlarda hizmet gösteren şirketimize bay ve bayan kasa görevlileri alınacaktır. İstanbul Mağazalarımız; Çekmeköy, Sarıyer, Kurtköy, Beşyüzevler, Güneşli, Şirinevler, Çağlayan, Okmeydanı.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli Pozitif,dış görünümüne özen gösteren İletişim becerileri kuvvetli,ekip çalışmasına yatkın,diksiyonu düzgün Detaycı,kendine güvenen,dikkatli,titiz çalışan,sorumluluk sahibi Nebim Winner programını kullanabilen Fazla mesai konusunda sorunu olmayan (AVM çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek) 30 yaşını aşmamış. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulmayan

 • Onur

  Bina Bakım Teknisyeni Onur

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bina Bakım Teknisyeni

  Onur

  Ref: TKNSYNBNA - 623880

  İşin Tanımı Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve yaklaşık 2200 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market,Onursal Tarım, Monet, Rapata markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Genel Müdürlüğünde görevlendirmek üzere "Bina Bakım Teknisyeni" aranmaktadır. Tesisteki tüm bina bakım, onarım işlerinden sorumlu olmak Günlük sabah ve akşam tüm ekipman ve sistemlerin fiziki kontrolü yapmak İşletmenin tüm sistemlerinin her an çalışır durumda olmasını sağlamak.Kazan dairesindeki brülör arızalarının onarımını ve kazan dairesinin temizliğini sağlamak Tüm panoların bakım ve tamiratından, trafo, orta gerilim şaftlarının kontrol ve bakımından, bina içindeki tüm elektrik arızalarının tamirinden, jeneratörün çalıştırılması, tamir ve bakımından sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler Tercihen en az Lise Mezun Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi Dikkatli ve titiz çalışmayı prensip edinmiş Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Askerlik ile ilişiği bulunmayan Tercihen Küçükçekmece civarında ikamet eden adaylar aranmaktadır.

 • Alb Menkul Değerler Anonim Şirketi

  İnsan Kaynakları ve İdari İşler Asistanı Alb Menkul Değerler Anonim Şirketi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları ve İdari İşler Asistanı

  Alb Menkul Değerler Anonim Şirketi

  Ref: ALBİK101234 - 623879

  İşin Tanımı Adayların mülakata davet edilmesi ve organizasyonu, Yeni işe başlayanların oryantasyon programlarının hazırlanması, PDKS takibi ve raporlaması, Evrak takibi ve arşivlenmesi, İdari işler ve satınalma süreçlerinde departmanların ihtiyaçlarının karşılanması, Satınalma süreçlerinde piyasa araştırması gibi süreçlerde rol alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Genel Merkezi'nde İnsan kaynakları ve idari işler konularında görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu tercihen yüksekokul mezunu, Benzer pozisyonda en az1 yıl deneyimli, MS office programlarını etkin kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İletişim becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi,

 • Clarks

  Satış Danışmanı Clarks

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Clarks

  Ref: SD(07) - 623878

  İşin Tanımı Dünyada günlük ayakkabı üretim ve satışında lider marka Clarks, bay, bayan ve çocuk kategorilerinde satış hizmeti sunacak takım arkadaşları arıyor. Müşterilere satın alma konusunda rehberlik etmek ve satış sonrası hizmetler konusunda bilgilendirmek, Satış hedeflerinin gerçekleşmesine katkıda bulunmak, Reyon düzeni ve görsel standartları korumak, Üst düzeyde satış hizmeti gerçekleştirerek müşteri sadakatinin yaratılmasına katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, İlgili pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek ve satış becerisine güvenen, En az lise mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Büyüyen bir organizasyonda kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket