ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Buenza

  Online Satış Sorumlusu Buenza

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Online Satış Sorumlusu

  Buenza

  Ref: online - 622503

  İşin Tanımı Klasik erkek, hazır giyim sektörün de 2002 yılından beri faliyet gösteren Buenza'nın Küçükçekmece (BEŞYOL) merkez binasın da online satış da görev alacak "ONLINE SATIŞ SORUMLUSU" aramaktayız. Online satış bölümünden sorumlu olmak, E-ticaret platformunun müşteri deneyiminden sorumlu olmak, internet üzerinden satış faaliyetlerimizi yönetebilecek (Ürün satışı, kargolama, kargo süreç takip ) İnternet üzerinde tespit edilen mecralara ürün bilgi ve görsellerini yüklemek Ürünlerle ilgilenen müşteri adaylarının sorularını cevaplandırmak ve onları alışverişe yönlendirmek

  Aranan Nitelikler Online satış ve pazarlama departmanında minimum 2 yıl tecrübeli, Nebim winnner programı bilen, E-Ticaret pazarlaması, arama motoru pazarlaması, sosyal medya pazarlaması gibi online pazarlama kanallarında bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yeniliklere açık, çözüm üreten, sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkileri konularında başarılı, Tercihen photoshop program bilgisi olan,

 • Buenza

  Depo Personeli Buenza

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personeli

  Buenza

  Ref: depo - 622434

  İşin Tanımı Klasik erkek, hazır giyim sektörün de 2002 yılından beri faliyet gösteren Buenza'nın Küçükçekmece (BEŞYOL) merkez deposun da görev alıcak "depo personelleri" aramaktayız Ürün teslim alma, Sevk etme, Paketleme ve taşıma, Depo düzenini, temizliğini sağlama ve ürünleri yerleştirme görevlerinde aktif olarak yer almak.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Depoculuk alanında (tercihen tekstil sektöründe) deneyimli, Sorumluluk sahibi ve iletişimi güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Buenza

  Bilgi İşlem Sistem Yöneticisi Buenza

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Sistem Yöneticisi

  Buenza

  Ref: Blg - 622433

  İşin Tanımı Hazır giyim perakendeciliği konusunda faaliyet gösteren şirketimizin Küçükçekmece Beşyol 'daki merkezinde görev alacak; -Merkez, merkez depo ve magazalarda kullanılan nebım wınner programının sorunsuz işleyişini saglayacak, -Merkez depo sevkıyatlarından magaza iadelerine kadar tüm stok hareketlerının sorumlulugunu alabilecek, -Sayımlara destek olacak ve sayım sonuçlandıracak, -Kampanya ve indirim operasyonlarını winner da yönetecek, -Dış veri ile veri transferlerini yapabilecek, -Mağazalara ve merkeze teknik destek vericek, -Aylık ve haftalık raporlamalar yapacak,

  Aranan Nitelikler -Nebım wınner programına hakim, tüm menüyü kullanmış, -Ms offıce uygulamalarına çok iyi şekilde kullanabilen, -Benzer bir görevde en az 3 yıl çalışmış, -Merkez, merkez depo ve magazalarda kullanılan nebim winner programının sorunsuz işleyisini saglayacak deneyime sahip, -Merkez depo sevkıyatlarından magaza iadelerine kadar tüm stok hareketlerinin sorumlulugunu alabilecek, -Sayım ve sonuçlandırma tecrübesi olan, -Perakende matemetiğine hakim(kar marjı,indirim oranları,... vb) -Tercihen Bartender ve barkod programı label designer bilen, - Bay adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, - Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Bilgi İşlem Sistem Yöneticisi Aramaktayız.

 • Gym Spor Sağlık ve Gıda

  Dönemsel Ön Muhasebe Elemanı / 6 Ay Gym Spor Sağlık ve Gıda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Ön Muhasebe Elemanı / 6 Ay

  Gym Spor Sağlık ve Gıda

  Ref: Onmhsb - 622094

  İşin Tanımı Logo Tiger programını etkin olarak kullanarak ön muhasebe ve genel muhasebe uygulamalarının yönetilmesi, BA-BS bildirim formlarının hazırlanması safhasında firmalarla ilgili mutabakatları yapmak, Tüm işlemlere ait evrakları günlük bazda klase etmek, Aylık raporların ve istatistiki çalışmaların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Muhasebe üzerine eğitim veren MYO veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Logo Tiger uygulamalarını etkin kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Avrupa yakasında tercihen Beylikdüzü'ye yakın lokasyonlarda ikamet eden.

 • Kurs Bilişim

  Tele Satış Uzmanı Kurs Bilişim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tele Satış Uzmanı

  Kurs Bilişim

  Ref: TI-IS58373 - 619416

  İşin Tanımı 1.800 TL Sabit Maaş + Aylık ortalama 1.000 TL prim kazancı olan, Kurumsal firma müşterilerine inbound ve outbound satış yapacak, Mutlu bir iş ortamında, dinamik ekibimizin bir parçası olmaya aday ve kariyer fırsatı sunan firmamıza telesatış uzmanı alınacaktır. NEDEN KURS.COM'DA ÇALIŞMALISIN? 9 yıllık tecrübesi ile sektöre önemli markalar kazandırmış, ekibine çok değer veren ve her zaman kapısını çalabileceğin işvereniniz olacak, Yemek ve kahveni adalar ve deniz manzaralı büyük terasımızda geçirebilirsiniz, Saat sınırı olmaksızın, istediğiniz zaman küçük molalar verebilirsiniz, Prim oranlarımız görebileceğinizin en iyisidir, (bu konuda çok iddaalıyız. ortalama prim kazancı: 1.000 TL'dir ve bu rakamı rahatlıkla kazanabilirsiniz) Aylık kotamızı tutturamayan hiç kimse yoktur ve tüm satıştan prim alırsınız, Ulaşımız çok kolaydır, (E5 küçükyalı metro durağı yanındayız.) Yemekler şirket içinde anne yemekleri olarak yapılır ve günlük 5 defa çay, türk kahvesi ikramlarımız vardır, Haftalık çalışma saatiniz SADECE 42 SAATTİR ve Hafta sonları (cumartesi ve pazar) tatildir. Sabit maaş ücreti çoğu firmaya göre yüksektir (Net 1.800 TL) Kesintisiz sürekli büyüyen bir şirkette çalıştığınız için size kariyer fırsatları sunarız.

  Aranan Nitelikler Telesatış konusunda tecrübeli, Ses tonu ve diksiyonu etkili, Satış benim mesleğim diyen. Not:Şirketimiz, E-5 Küçükyalı metro durağı yanındadır. Tüm toplu taşıma araçları ile kolayca gelebilirsiniz. Çalışma Saatleri: Haftalık çalışma saatlerimiz sadece 42 saattir. Üstelik ekstra mesai yapmanızı istemeyiz. Tele satış ekibimiz sadece hafta içi çalışmaktadır. Çalışma saatlerimiz: 09:00 - 12:00 / 13:00 - 18:30 CUMARTESİ ve PAZAR GÜNLERİ TATİLDİR. Sabit Net Maaş Net; 1.800 TL + Ortalama 1.000 TL Daimi Yüksek Prim Kazancı

 • Pan Etiket

  Üretimde Yer Alacak - Eleman Pan Etiket

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretimde Yer Alacak - Eleman

  Pan Etiket

  Ref: - 617924

  İşin Tanımı Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır. Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, En az 1 yıl matbaa veya etiket üretim tecrübesi olan, Bay üretim elemanı aramaktayız.

 • Fuastudio Profesyonel Fotoğraf ve Reklam Ajansı

  Full Time Kurumsal Pazarlama ve Satış Uzmanı Fuastudio Profesyonel Fotoğraf ve Reklam Ajansı

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Full Time Kurumsal Pazarlama ve Satış Uzmanı

  Fuastudio Profesyonel Fotoğraf ve Reklam Ajansı

  Ref: fua1212 - 617387

  İşin Tanımı FuaStudio Profesyonel Fotoğraf ve Reklam Ajansı, 2010 yılından beri günümüzde tanıtıma ve reklama ihtiyacı olan tüm müşterilerine bu yolda hizmet vermektedir. Bu sektörde ilerleyen firmamıza müşteri kazandırabilen, iş bağlayıcı özelliği olan ve Maaş+ SSK + Yol + Prim olarak çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Yeni kazandırılan müşterilerin iş takibini yapabilecek, Gerektiğinde müşteri ziyaretlerini gerçekleştirecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Üniversite mezunu, Yaratıcı ve gelişime açık, İkili ilişkileri kuvvetli, Bilgisayar bilgisine sahip, 24 -35 yaş aralığında, Dürüst ve güvenilir, Giyinişine tarzına dikkat eden, Güleryüzlü ve devamlı pozitif olan, Temsil yeteneğine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Uzun vadeli çalışmayı planlayan, Bay veya bayan çalışma arkadaşları.

 • Gym Spor Sağlık ve Gıda

  Satış Danışmanı Gym Spor Sağlık ve Gıda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Gym Spor Sağlık ve Gıda

  Ref: SD-3411 - 615467

  İşin Tanımı 2001 yılından bugüne, sporcu beslenme ürünleri ithalatı, toptan ve perakende satışını gerçekleştiren firmamızın Bahçeşehir' de açılacak mağazasından sorumlu olacak; "Mağaza Satış Danışmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık ve satış alanında 1-2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen ve spor yapan, İletişimi kuvvetli, 22-30 yaşları aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek.

 • Pan Etiket

  Ön Muhasebe & Sekreterlik Pan Etiket

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe & Sekreterlik

  Pan Etiket

  Ref: - 615444

  İşin Tanımı Sektöründe yenilikçi firma olan Pan Etiket & Barkod sistemleri olarak gün içerisindeki telefon ve randevu trafiğini sağlayacak, kargo trafiğini yönetecek, ön muhasebe bilgisi olan sekterek & ön muhasebe uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim ve ofis gereçlerini kullanabilen Güler yüzlü ve dinamik, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Kargo ve Posta trafiğini yönetebilecek. Ön Muhasebe bilgisi olan ( irsaliye,fatura kesimi, alış faturaları işleme) Raporlamalara destek olabilecek İletişim ve organizasyon becerisi yüksek, Sekretarya, asistanlık alanlarında deneyim sahibi Gelişmiş Planlama, iletişim ve zaman yönetimi becerilerine sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren,

 • Pan Etiket

  Kurumsal Satış - Ofis Bünyesinde Pan Etiket

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurumsal Satış - Ofis Bünyesinde

  Pan Etiket

  Ref: - 615443

  İşin Tanımı Sektöründe öncü olan firmamıza sadece ofis bünyesinde çalışacak 'Kurumsal Satış Danışmanları' aramaktayız. İş tanımı: Yeni müşteri portföyü oluşturabilmek, mevcut olan müşteri portföyünü korumak ve geliştirme çalışmalarını yürütmek, Belirlenmiş satış hedefleri doğrultusunda, kurumsal satış işlemlerini gerçekleştirmek, Düzenli görüşmeler ile sürekli iletişim halinde kalarak, müşterilerle yakın ilişki kurmak ve müşteri ihtiyaçlarını belirlemek, Yeni ürün ve hizmetlerimizin kurumsal müşterilere tanıtılması ve satışa dönüştürülmesi, Sahada yapılan çalışmalarla alakalı raporlamaları tutmak ve bunun dışında yetkililerce istenebilecek rapor ve dökümanları yetkililere iletmek.

  Aranan Nitelikler En az meslek yüksek okulu mezunu, Kurumsal satış konusunda en az 2 deneyimli, Ms Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen Tercihen CRM yazılımı kullanmış olan Ekip çalışmasına yatkın, girişken, araştırmacı ve dinamik, ofis içi satış yapabilecek olan Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Sektörde kariyer hedefi olan, Müşteri ve çözüm odaklı, müşteri memnuniyetine önem veren,

 • Pan Etiket

  Kurumsal Satış Temsilcisi Pan Etiket

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurumsal Satış Temsilcisi

  Pan Etiket

  Ref: - 615442

  İşin Tanımı Sektöründe öncü olan firmamıza 'Kurumsal Satış Danışmanları' aramaktayız. İş tanımı: Yeni müşteri portföyü oluşturabilmek, mevcut olan müşteri portföyünü korumak ve geliştirme çalışmalarını yürütmek, Belirlenmiş satış hedefleri doğrultusunda, kurumsal satış işlemlerini gerçekleştirmek, Düzenli görüşmeler ile sürekli iletişim halinde kalarak, müşterilerle yakın ilişki kurmak ve müşteri ihtiyaçlarını belirlemek, Yeni ürün ve hizmetlerimizin kurumsal müşterilere tanıtılması ve satışa dönüştürülmesi, Sahada yapılan çalışmalarla alakalı raporlamaları tutmak ve bunun dışında yetkililerce istenebilecek rapor ve dökümanları yetkililere iletmek.

  Aranan Nitelikler En az meslek yüksek okulu mezunu, Kurumsal satış konusunda en az 2 deneyimli, Ms Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen Tercihen CRM yazılımı kullanmış olan Ekip çalışmasına yatkın, girişken, araştırmacı ve dinamik, ofis içi satış yapabilecek olan Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Sektörde kariyer hedefi olan, Müşteri ve çözüm odaklı, müşteri memnuniyetine önem veren,

 • Firma Adı Gizli

  Freelance - Makale Yazarı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Freelance - Makale Yazarı

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 615441

  İşin Tanımı Yazili.net üzerinde yarı zamanlı & home ofise çalışacak deneyimli yazar arkadaşlar arıyoruz; Günde en az 2.000 kelime - en fazla 6.000 kelime yazıbileceksiniz, evde / ofiste / okulda dilediğiniz her yerde çalışma imkanınız olacaktır. Online olarak yazdıkça & kazan sistemi ile çalışan sitemize; 10 farklı kategoride 17 yazar aradaş alınacaktır. Gün içerisinde bizim size ileteceğimiz alanlarda yazacağınız makaleler karşılığında ücretlendirilecek ve 100 TL ' yi geçen ödemenizi istediğiniz vakit paypal hesabınıza alabileceksiniz. Yazanacağınız her 100 kelime için 1 TL olarak ücretlendirilmektedir. Makalelerinizin kalitesine ve sisteme uygun çalışmanıza göre bu ücret 1 TL' ye kadar artmaktadır. İletişim mail ile olacak; size adetler halinde belirli alanlar (yazı yazacağınız konular) verilecek ve sizden %100 özgün bir şekilde yazılar yazmanız ve belirtilen sürede teslim etmeniz istenecektir. Kazanç Örneği : Diyelimki günde 20 makale yazdınız ve her bir makale ortalama olarak 200 kelime, yani toplam yazmış olduğunuz 6.000 kelime. Bunun karşılığı olarak 60 TL kazanmış olacaksınız. Ayda 20 gün yazmış olduğunuzu düşünürsek aylık kazancınız (buna ek gelir diyebilirsiniz) 1.200 TL olacaktır.

  Aranan Nitelikler Türkçe yazım kurallarına hâkim, Klavyesi hızlı, Özgün makale hakkında bilgisi olan, Tercihen bu alanda daha önce deneyimli, Paypal kullanmış ve kullanmakta olan, Bay / Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Aydınlı Group

  Sap Sistem Analisti Aydınlı Group

  İstanbul Avrupa 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sap Sistem Analisti

  Aydınlı Group

  Ref: IK-SAPG15 - 623339

  İşin Tanımı SAP MM, WM, PP modülleriyle ilgili taleplerin analizini yapacak, Modüllerde çıkan problemleri çözecek, Sap Sistem Analisti alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 4 yıl deneyimli, SAP MM, WM, PP modüllerinde tecrübeli, MS SQL 2005-2008 veritabanına hakim, Tercihen SAP Retail ve/veya WM tecrübesi olan, Analitik düşünme, problem çözme, karar alma ve planlama becerisine sahip, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri yüksek, Yenilikçi, yeniliklere açık, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,

 • Renkler Makina ve Yedek Parça

  Kalite Kontrol Operatörü Renkler Makina ve Yedek Parça

  İzmir 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Operatörü

  Renkler Makina ve Yedek Parça

  Ref: kko12345 - 623338

  İşin Tanımı Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde bizimle Kalite Kontrol Operatörü arayışımız bulunmaktadır.Aradığımız Kriterler;- En az Meslek Lisesi ve dengi okulların ilgili teknik bölümlerinden mezun, - Benzer işkolunda Kalite Kontrol tecrübesi olan, - Çok iyi derecede teknik resim bilgisine sahip, - Ölçüm ekipmanlarını çok iyi derecede kullanabilen, - ISO 9001:2008 ve tercihen TS 16949 Kalite Yönetim sistemi ile çalışmış, - İzmir’de ikamet eden, - Bay (Askerliğini yapmış,) / Bayan

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler:Kalite kontrol operatörü Renkler Makine Kalite Müdürlüğü bünyesinde,- Üretilen parçaların teknik şartlara uygunluğun olarak kontrollerini gerçekleştirmek. - Kalite yönetim sisteminin gerektirdiği dokümantasyon ve kontrol işlemlerini gerçekleştirmek, - Sürekli iyileştirme çalışmalarına katkıda bulunmaktan sorumludur.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı (Yeşilköy) Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Avrupa 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı (Yeşilköy)

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Orion - 623337

  İşin Tanımı GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Coldwell Banker; yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmasıdır. 51 ülkede, 3.000’ü aşkın ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Dünyanın ilk ve en prestijli gayrimenkul pazarlama markası olan Coldwell Banker’ın Yeşilköy Orion ofisine TAKIM ARKADAŞLARI-İŞ ORTAKLARI arıyoruz. İş Tanımı 1906 yılında SAN FRANCISCO’da Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER, Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Gayrimenkul Danışmanlarımız, *COLDWELL BANKER ORİON Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. *Kesinlikle maaşlı değil, %50-65-85 ya da %100 gelir paylaşımı ile çalışırlar. *COLDWELL BANKER’ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini Uluslararası ödüllü eğitmenlerinden alır, yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılırlar. *Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak COLDWELL BANKER’ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. *Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin Satış, Kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. *Yeni portföy çalışmaları yaparlar.

  Aranan Nitelikler * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, vizyon sahibi, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Coldwell Banker kültürünü, giyimi ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için sahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyenler, bugün sizde kazanan koltuğunda oturarak geleceğinizi tayin etmek istiyorsanız ORION /YEŞİLKÖY ailesinde yerinizi alın.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Ofis Asistanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: OA_MAYA - 623336

  İşin Tanımı Dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası güvenilir, yenilikçi ve kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır. 250 milyar $ işlem hacmi ve 6.6 milyar $ ciro ile büyümeye devam etmektedir. Coldwell Banker'ın Batı Ataşehir Varyap Meridian Sitesindeki ofisi Coldwell Banker Maya Gayrimenkul'e bayan ofis asistanı aranıyor.

  Aranan Nitelikler - En az 2 yıl asistanlık ve benzeri işlerde deneyimi bulunan - Telefon trafiğini yönetecek ve gelen misafirleri yönlendirecek - Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren - Diksiyonu iyi olan - Tercihen lise ya da üniversite mezunu - Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven - Düzenli ve disipli çalışan - Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen (Word, Excel, Powerpoint vb) - Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen (Fax, tarayıcı, yazıcı vb) - Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi güçlü - Kalite odaklı çalışan, titiz ve düzenli - Anadolu yakasında ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan Ofis Asistanı arıyoruz

 • Aydınlı Group

  U.s. Polo Asistan Tasarımcı Aydınlı Group

  İstanbul Avrupa 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  U.s. Polo Asistan Tasarımcı

  Aydınlı Group

  Ref: IK-USPAATG - 623335

  İşin Tanımı U.S. POLO markamızın tasarım ekibinde görevlendirilmek üzere "ASİSTAN TASARIMCI" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, •Tasarım alanında en az 2 yıl deneyimli, •Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop programını çok iyi derecede kullanabilen, •İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, •Tercihen İngilizce bilen, •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Sarf-Net Bilgisayar

  Satış Temsilcisi Sarf-Net Bilgisayar

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Sarf-Net Bilgisayar

  Ref: - 623334

  İşin Tanımı Sarf-net Limited Şirketinin ticari tecrübesi 2000 yılında başlamıştır. Şirketimiz OOKAY-U.S.A ve OOKAY-LED markaları adı altında Dünyada gelişen teknolojiye ayak uydurmak için 2005 yılından beri dünya pazarına açılmaya başlamıştır. Amerika'da ve Çin'deki iş ortaklarıyla yeni teknolojileri inceleyerek elektronik alanında sesini duyuran ürünleri Türkiye pazarına kazandırmış ve Dünyada gelişen bilişim eğilimleri yakından takip ederek bu sektörde hak ettiği başarıya ulaşmıştır. *Kurumsal satış ve müşteri temsilciliği departmanımız için; kariyer hedefi olan ve hedefini gerçekleştirmek için; doğru zaman ve doğru yerde olmayı tercih eden, mevcut portföyümüzü sürekli arayarak sektörümüzdeki yenilikler, ihtiyaçlarını belirlemek ve teklifler hazırlamak için randevuları oluşturabilecek veya kampanyalarımız ile ilgili satış görüşmeleri yapabilecek, *Portföyü takip edebilecek , telefonla iletişim ve müşteri ilişkilerini severek yürütebilecek ofis içi personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli, Telefon üzerinden güçlü ikna kabiliyeti olan, Müşteri memnuniyeti odaklı, Hedefler doğrultusunda çalışmaya istekli, Ofis içi kurumsal satış ve müşteri temsilcisi alınacaktır.

 • Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Satış Sorumlusu (aktif-Saha) Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu (aktif-Saha)

  Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: SPD-ASS-01 - 623333

  İşin Tanımı Akışkan kontrol teknolojileri ile ilgili ürünlerin satış ve pazarlanması konusunda faaliyet gösteren ve gelişmekte olan şirketimiz için, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Satış Sorumlusu alınacaktır. Satış hedefleri doğrultusunda aktif müşteri ziyaretleri yaparak ürün tanıtımında bulunmak, müşteri ihtiyaçlarına uygun çözüm sunmak, müşterilerin uygulama ile ilgili problemlerini tespit ederek kullanılması gerekli ürünlerle birlikte çözüm alternatiflerini oluşturmak, Yeni potansiyel müşteriler belirlemek, ulaşmak, müşteri ihtiyaçları ve segmentleri doğrultusunda ürün ve hizmet tanıtımını yapmak, Satış aktiviteleri sırasında pazardan ve müşterilerden aldığı bilgi ve geri bildirimleri bağlı olduğu yönetim birimine raporlamak, gerektiğinde ilgili birimler ile birlikte yeni stratejiler geliştirmek, Müşteri veritabanını sürekli olarak güncel tutmak ve aktiviteleri düzenli raporlamak, Müşteri şikayetlerine yönelik düzeltici ve önleyici faaliyetlerle ilgili çalışmalara katkıda bulunmak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Yeni mezun, lisans veya ön lisans) MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Tercihen teknik ürün satış ve pazarlamasında deneyimli, Tercihen Logo Go Plus programına vakıf, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesi sahibi(B), aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi, motivasyonu yüksek, zaman yönetiminde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Not: Çalışma yeri KARAKÖY Ofisimiz olacaktır. Karaköy ofisimiz, vapur iskelesine 2 dakika yürüme mesafesindedir.

 • Viva Cıty Sports Center

  Satış Danışmanı Viva Cıty Sports Center

  İstanbul Avrupa 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Viva Cıty Sports Center

  Ref: - 623332

  İşin Tanımı Vivacity Sports Club bünyesinde eğlenceli bir ortamda üyelik satışlarından sorumlu olacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Satış için gerekli hırsa, • Profesyonel bakış açısına, • Yüksek enerjiye, motivasyona, positif yaklaşıma ve iş ahlakına sahip, • Sorumluluk bilinci gelişmiş, • Disiplinli, • Gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı, • İletişim becerileri yüksek ve güleryüzlü, • Maaş+prim sistemiyle çalışabilecek,yüksek kazançlar hedefleyen, • Sunum ve temsil yeteneğine sahip, • Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, • Avrupa Yakasında ikamet eden, (Tercihen İkitelli,Beylikdüzü ve Başakşehir civarında) • Takım çalışmasına ve yoğun iş temposunda çalışmaya uyum sağlayabilecek, • 35 yaşını geçmemiş biri iseniz, kurumsal firmamızdaki başarılı ekibimizin bir parçası olabilirsiniz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket