ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.ş.

  Ar Ge Otomasyon Teknisyeni/Teknikeri Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.ş.

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ar Ge Otomasyon Teknisyeni/Teknikeri

  Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.ş.

  Ref: - 623713

  İşin Tanımı Yeni makine devreye alma ve iyileştirme çalışmalarında görev alacak üretimde bulunan makine ve techizatların otomasyonsal arızaları giderecek plc programlarına ve yazılım çalışmalarını yürütecek.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise ve Meslek Yüksel okulu Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, PLC ve otomasyon hakkında bilgi sahibi tercihen giemens/Delta Elektrik şeması okuyabilen, PLC ve Pano montajı işinde bilgi sahibi, Pano içi şalt malzemeleri ve bağlatıları konusunda bilgili, Makine ve teçhizatta arıza tespiti yapabilecek, Bursa da ikamet eden, Askerliğini yapmış bay eleman aramaktayız.

 • Ekom Tanıtım

  Şarkütör Ekom Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şarkütör

  Ekom Tanıtım

  Ref: ŞAR01 - 623712

  İşin Tanımı Perakende sektöründe ulusal ve yerel zincir mağazalarda performans gösteren lider mağazalardan birinde çalışmak üzere Şarkütör arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 25-40 yaş arası -Lise veya ortaokul mezunu -Şarküteri tecrübesi bulunan -Tercihen süt ürünlerinde deneyimli - Bay adaylar

 • Teknoteks

  Mağaza Satış Temsilcisi (Bursa Sony) Teknoteks

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Temsilcisi (Bursa Sony)

  Teknoteks

  Ref: DNK0122 - 623711

  İşin Tanımı Bursa Carrefour’da bulunan SONY Center mağazamızda çalışacak satış temsilcisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Kahverengi eşya, LCD, ses sistemleri, dijital fotoğraf makinesi, video kayıt cihazları, vaıo ve buna bağlı aksesuar ve ekipmanları konusunda bilgi sahibi, * PC ve ofis programlarını kullanabilen * 30 yaşını aşmamış, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Hafta sonu ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, * Referans verebilecek, * Kendine özen gösteren bay ve bayan satış temsilcisi alınacaktır

 • Manpower Gayrettepe

  Financial Controller Manpower Gayrettepe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Financial Controller

  Manpower Gayrettepe

  Ref: OKLGMAN14 - 623710

  İşin Tanımı We are seeking for 'Financial Controller' to join into the team of our client, which is a operating in payment system and system integration sector. Responsible for the preparation of budgets, analysis of budget variances as well as monitoring of the forecast accuracy, Supports and Reports directly to CFO, Prepares comprehensive periodical (quarterly/monthly) financial reports and analysis for internal international management, Oversee the day to day activities of finance and ensure that company’s finance is organized and efficient and produces accurate financial and management accounts, Leads development of the annual operating budget, long-term plan as well as monthly/quarterly forecasts, Assists the management and key stakeholders with current and long range planning, Reviews financial and operating results with management to ensure the Company and business units meet and/or exceed financial targets, Works with business units to improve the efficiency and effectiveness of the company's budgeting and forecasting processes.

  Aranan Nitelikler At least 3 years of experience of working in Big4, BA degree in Management, Economics or a related field, Experience in budgeting, IFRS reporting, Good commend of English both oral and written, Strong knowledge of Microsoft Office, expert level Excel skills, Team player with strong interpersonal skills and sound business judgment, Strong presentation, verbal and written skills are a must as the individual will be expected to participate in senior management and the broader organization, Ability to handle multiple priorities, Proactive sharing of best practice to peers and teams for continuous improvement of performance in their area of expertise, Highly-motivated, self-started with good project management skills, Analytical and problem-solving skills.

 • Enteresan Mimarlık

  Muhasebe Elemanı Enteresan Mimarlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Enteresan Mimarlık

  Ref: - 623709

  İşin Tanımı Fuar standı ve dekorasyon alanlarında tasarım ve imalat hizmeti veren firmamızın ikitelli OSB' de bulunan ofis bölümünde çalışmak üzere takım arkadaşı aramaktayız. Gelen ve giden evrakların takibi ve dosyalama işlemlerinin yapılması, Saha ekibi ile ofis iletişiminin sağlanması, Randevu ve toplantı organizasyonunun yapılması, Personel bordro ve iş avanslarının takibini yapılması, Fatura ve irsaliye organizasyonunun sağlanması, Günlük kasa işlem ve kayıtlarının tutulması, İşyerinin genel düzeninin sağlanması, Tüm gelen ve giden aramaların takibi ve ilgili birime yönlendirilmesi.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe alanında deneyim sahibi Genel bilgisayar ve muhasebe programları kullanım bilgisine sahip Diksiyonu düzgün Prezentabl Mesleki olarak referans verebilecek 25 - 35 yaş arası İnsan ilişkilerinde başarılı İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, (Personel servisimiz yoktur.) Baylar için askerlik görevini tamamlamış takım arkadaşı aramaktayız.

 • Benart Belgelendirme

  Sekreter Benart Belgelendirme

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Benart Belgelendirme

  Ref: - 623708

  İşin Tanımı Firma içerisindeki tüm telefon ve evrak süreçlerinin etkin şekilde yürütülmesi Tüm gelen aramaların cevaplandırılarak ilgili kişilere yönlendirilmesi, Fatura kesilmesi gerektiğinde faturaları bilgisayarda hazırlayıp yazdırmak, üst yönetime onaylatmak ve kargo ile müşterilere göndermek. Şirket içerisinde fatura ve ilgili evrakları dosyalamak, Alacaklar ile ilgili olarak müşteriler ile görüşme yapmak, Müşterilere fax çekmek ve görüşmeler sonucu üst yönetimi bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu olmak, Genel bilgisayar ve internet kullanım bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Ofis araç gereçlerini etkin kullanabilen, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, disiplinli, dikkatli, iletişim kabiliyeti sözlü ve yazılı kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Uzun vadeli çalışmayı kendine hedef edinmiş, 30 yaşını aşmamış, Not: Ostim, Macun Köy metroları yaklaşık 7-8 dakikalık mesafededir. Cumartesi ve Pazar günü şirketimiz çalışmamaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Satınalma Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: SATM1 - 623707

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere "Satınalma Müdürü” aranmaktadır. İnşaat sektöründe (Tercihen Yap-Sat alanında) en az 8 yıl deneyimli, Tercihen İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık fakültelerinden mezun, Piyasa ve inşaat teknolojisindeki gelişmeleri takip eden ve işine yansıtabilen, Proje ve şantiye ile birlikte alternatif malzeme ve detay çalışmalarını yürütebilen, Sözleşme yönetimi konusunda tecrübeli, Taşeron hizmetleri ve anahtar teslim projelerde tecrübeli, Yapı malzemelerinin performans kriterlerine; ürünlerin teknik özellikleri ve kullanım detaylarının uygunluğuna vakıf olan Kendisine bağlı olacak ekibi etkin şekilde sevk ve idare edebilecek yöneticilik vasıflarına sahip, Analitik düşünme gücüne sahip, Girişken ve problem çözücü olan, Kullanım esnasında çıkabilecek sorunları sorunu olabildiğince hızlı çözen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan.

 • Sismik Yapı Denetim

  Denetçi Makina Mühendisi Part Time Sismik Yapı Denetim

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Denetçi Makina Mühendisi Part Time

  Sismik Yapı Denetim

  Ref: MAKMÜHİZ - 623706

  İşin Tanımı Yapı Denetim sektöründe önemli bir konumda olan Sismik Yapı Denetim, İstanbul ve Kocaeli İzmit bölgesindeki şantiyelerinde part-time görev alacak Denetçi Makina Mühendisi aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Makina Mühendisleri Odası Kaydı bulunan, Proje ve Uygulama Denetçisi belgesi olan,

 • Sports Internatıonal

  Fıtness Eğitmeni (İzmir) Sports Internatıonal

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fıtness Eğitmeni (İzmir)

  Sports Internatıonal

  Ref: SI-MFEFT - 623705

  İşin Tanımı Tesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelik yenileme programını uygulamak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler İZMİR MAVİŞEHİR Tesisimizde görevlendirilmek üzere; - BESYO mezunu*, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Karşıyaka'da ikamet eden, - Full Time, - 22-30 yaşları arasında bay/bayan, - Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), Fitness Eğitmeni alınacaktır. *Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.

 • Prenses Bijuteri

  Ank.vera Park (Mağaza Bayan Satış Elamanı) Prenses Bijuteri

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ank.vera Park (Mağaza Bayan Satış Elamanı)

  Prenses Bijuteri

  Ref: 19122014 - 623704

  İşin Tanımı ( ANK. VERA PARK) görevlendirilmek üzere bayan satış danışmanları aramaktayız.Temel Beklentiler;Müşteri ihtiyaçlarını tespit etmek , uygun ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak , Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek ,

  Aranan Nitelikler ''ANK. VERA PARK AVM PRENSES BİJUTERİ'' mağazamızda görevlendirilmek üzere tercihen ; yakın semtlerde ikamet eden , Bayan , 19-30 yaş arasında, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Güleryüzlü,hızlı müşteri odaklı,diksiyonu düzgün, Marka satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren , Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek , Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Perakende sektöründe deneyimli ,

 • Link Yapı ve Tesisat Malzemeleri Ltd.

  Pazarlama İletişim Sorumlusu Link Yapı ve Tesisat Malzemeleri Ltd.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama İletişim Sorumlusu

  Link Yapı ve Tesisat Malzemeleri Ltd.

  Ref: PİM1912 - 623703

  İşin Tanımı Katologların ,broşürlerin ,insertlerinvb.. hazırlanması ve basımının yaptırılması E-bültenlerin hazırlanması,mevcut ve potansiyel müşterilere ulaştırılmasının sağlanması Satış ekibini destekleyici satış kitinin hazırlanması Internet sitelerinin yönetiminin yapılarak, güncellenme ve düzeltmelerin yapılması Reklam tasarımlarının, mesajlarının ve verilecek mecraların belirlenerek uygulanması, reklam ajansıyla ilişkilerin sürdürülmesi Pazarlama iletişim aktivitelerinin planlanması, geliştirilmesi ve uygulanmasına katkı sunulması Ambalaj ve etiket tasarımlarının yapılması Sunum hazırlıklarının yapılması Bayilerin promosyon, katalog ve görsel çalışma isteklerinin karşılanması Fuar organizasyonlarının yürütülmesi Promosyon süreçlerinin yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Grafik Tasarım) mezun, Grafik uygulamalarında en az 2 yıl iş tecrübeli Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Acrobat, Corel Draw, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen Web sayfası ve bülten çalışmaları yapabilen Tasarım yönü ve hayal gücü kuvvetli Baskı konusunda bilgili Tercihen marka iletişim yönetimi, ajanslarla ilişkiler, satış kanalları pazarlama aktiviteleri konusunda bilgili Organizasyon becerisi yüksek, beşeri ilişkileri kuvvetli Sonuç odaklı ve disiplinli çalışabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Cvplus Search & Selection

  Proje Dizayn Mühendisi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Dizayn Mühendisi

  Cvplus Search & Selection

  Ref: PDM-1912 - 623702

  İşin Tanımı Danışmanlığını üstlendiğimiz inşaat yatırım projeleri üzerine faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’PROJE DİZAYN MÜHENDİSİ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında min. 5 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, HVAC, sıhhi tesisat ve yangın tesisat sistemleri konusunda tecrübeli, Mekanik tesisat tasarım, proje ve koordinasyon işlerinde görev almış, MS Office programlarını ve Autocad programına iyi derece hakim olan, Tercihen Carrier HAP ve benzeri mühendislik hesap programlarını bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Avrupa yakasında ikamet eden yada edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Simport Ev Aletleri

  Muhasebe Elemanı Simport Ev Aletleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Simport Ev Aletleri

  Ref: ME-01 - 623701

  İşin Tanımı Beyaz Eşya, Ankastre, Elektronik ve Küçük Ev Aletleri sektöründe Siemens, Samsung, Hotpoint, Daikin ve Saldo markalarıyla hızla büyüyen firmamızın genç ve dinamik ekibinde görevlendirilmek üzere; Cari hesap mutabakatlarını yapacak, Alış, satış ve gider faturalarını takip edecek

  Aranan Nitelikler Ticaret lisesei veya üniversitelerin Muhasebe bölümlerinden mezun, Genel muhasebe alanında tecrübeli, Tekstilkent ofisimizde Muhasebe Müdürü'ne bağlı çalışacak bir Muhasebe Elemanı arıyoruz.

 • Watsons

  İnşaat Teknikeri Watsons

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Teknikeri

  Watsons

  Ref: WME-ITE01 - 623700

  İşin Tanımı İş Tanımı: * Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölevelerinin çıkarılması, * Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirilme ve koordinasyonu, * Şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması, * Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi, * Metraj ve hakediş konrollerinin yapılması, * Mevcut mağazaların bakım, onarım çalışmalarının yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: * Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, * Alanında en az 1 yıl tecrübeli, (Tercihen mağaza projelerinde görev almış) * MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, * Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, * Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli olmayan, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Watsons

  İnşaat Yardım Masası Uzmanı Watsons

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Yardım Masası Uzmanı

  Watsons

  Ref: WME-YMU01 - 623699

  İşin Tanımı İş Tanımı: * Teknik hizmetle ilgili talep ve şikayetlerin değerlendirilmesi, * İlgili sistem altyapısının oluşturulmasında sorumluluk üstlenilmesi, * Mağazaların bakım, onarım ve servis taleplerinin karşılanması, * Hizmet verecek firmaların yönlendirilmesi ve takibi, * Yurtdışından tedarik edilen ekipmanların stok kontrolü ve takibinin yapılması, * Raporlama, faturalandırma ve kontrol süreçlerinin takibi, * Periyodik bakım süreci takibine yönelik teknik şartnamenin oluşturulması.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: * Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Mekanik, İnşaat Teknikerliği vb. bölümlerinden mezun, * En az 1 yıl benzer iş tecrübesine sahip, * MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Planlama & organizasyon ve problem çözme becerisine sahip, * Sonuç odaklı ve iletişim becerisi gelişmiş, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Evetweb.com / Semra Koçyiğit

  Web Sayfası Editörlüğü Evetweb.com / Semra Koçyiğit

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Sayfası Editörlüğü

  Evetweb.com / Semra Koçyiğit

  Ref: 0002-2014 - 623697

  İşin Tanımı 9 yıldır Amerika'da, üyesi olduğu sektörde, varlığını üstün performansı ve kalitesiyle ilk sıralarda sürdürmeye devam eden, SurfMyAds.com 'un, İstanbul, Şişli'de bulunan, Türkiye şubesi için aşağıda nitelikleri yazılı personeller alınacaktır. Türkiye’de ki internet pazarına olan girişimizde ve yeni şubenin gelişmesinde önemli rol almak isteyenler için, bu is olanağı iyi bir fırsattır. Alınacak personeller sürekli ve tam zamanlı, yabancı firmalara ait indirim kuponlarının, veri girişini yapacaklardır. İngilizce veri girişi yapmak, (Çok iyi derecede İngilizce okuma,yazma ve konuşmak) Alışveriş sitelerine promosyon teklifleri eklemek, Gelen mailleri, teklifleri vs. kuponlara ve ilgili web sitelere eklemek için kullanmak, İlave teklif ve promosyonlar eklemek için web sitelerini incelemek, Alışveriş siteleri için kaliteli bir kontrol ve en iyi düzenlemeyi yapabilmek, Online içeriğin yazımı ve düzenlenmesini yapmak, Web sitesi için yaratıcı güncellemeler yapabilmek, Los Angeles’ taki takımla düzenli olarak iletişim halinde olmak,

  Aranan Nitelikler Yüksek dikkat ve hassasiyete sahip olmak, Sorumluluklarını yerine getirebilmek için, yoğun ve uzun mesai şartlarına uygun olmak ve bunu engelleyecek herhangi bir sorununun olmaması ve buna isteklilik, İnternete, internet üzerindeki promosyonlara reklamlara ilgi duymak, Güzel bir promosyonu diğerlerinden ayırt edebilmek. Motivasyonunun tam olması, Sorumluluk sahibi, güvenilebilirlik ve çabuk öğrenebilen bir yapıya sahip olmak, Organizasyon ve proje yönetme bilgileri, çoklu görev yapabilme kabiliyeti, öncellikleri ayırt edebilme ve verilen sınırlı tarihlerde sonuca ulaşabilmek. 30 yaşını aşmamış olması, Çok iyi derecede İngilizce bilmesi (mülakatlar yabancı dilde yapılacaktır), MS-Office programlarını kullanabilmesi, Üniversite mezunu

 • Firma Adı Gizli

  Planlama Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Planlama Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 623696

  İşin Tanımı İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak, Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere "Planlama Müdürü” pozisyonu için bir takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Planlama alanında 10 yıl olmak üzere, mesleğinde en az 15 yıl tecrübesi olan, Auto CAD, MS Office ve MS Project, Primavera programlarını kullanabilen, Hakedişler ve taşeron sözleşmeleri yönetiminde deneyimli, İş programı, bütçe, planlama faaliyetlerinin ve periyodik raporlamaların kontrol ve takibini sağlayacak, Kendisine bağlı olacak ekibi etkin şekilde sevk ve idare edebilecek yöneticilik vasıflarına sahip, Detaylara özen gösteren,analitik düşünebilen,iletişimi kuvvetli, Hem sahada hem ofiste çalışabilen, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan

 • Çukurova Yalıtım

  Depo ve Sevkiyat Sorumlusu Çukurova Yalıtım

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo ve Sevkiyat Sorumlusu

  Çukurova Yalıtım

  Ref: depsev01 - 623695

  İşin Tanımı Tuzla da kurulu, yalıtım malzemeleri üreten fabrikamızda görevlendirilmek depo ve sevkiyat sorumlusu aranmaktadır. Depo ve sevkiyat ile ilgili tüm süreçlerden, kayıt/takip işlemlerinden sorumlu olmak ve depo ile ilgili raporlamaları yapmak Şube siparişlerinin alınması, sisteme girişi ve kontrolünü sağlamak Ürün sevkiyat sürecini organize etmek, stok düzenlemeleri gerçekleştirmek Belli periyotlarda ürün stok sayımlarını ve kontrolünü yapmak Ürünlerin temiz, düzenli, korumalı ve tanımlı olarak depolanmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Depo ve sevkiyat süreçlerinin yönetiminde en az 5 yıl deneyimli Ms Office programlarını kullanabilen Raporlama, analiz ve problem çözme becerilerine sahip Ekip yönetiminde deneyimli İnsan ilişkileri, analitik düşünme ve planlama becerileri güçlü Tercihen 35 yaşını aşmamış Erkek - Askerlik hizmetini yapmış Tercihen Gebze ve civarında ikamet eden

 • Mbk Köseoğulları

  Müşteri İlişkileri Uzmanı Mbk Köseoğulları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  Mbk Köseoğulları

  Ref: MBKmşthiz - 623694

  İşin Tanımı Perakende satış sektöründe faaliyet gösteren firmamızın merkez ofisine bağlı olarak çalışacak mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip 'MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI' aramaktayız. Çeşitli iletişim kanalları aracılığı ile müşterilerimizden gelen, soru, öneri ve görüş içeren çağrıları, şirket misyon, vizyon ve değerlerini göz önünde bulundurarak, zamanında ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde cevaplamak,gerektiğinde ilgili iş birimleriyle etkin bir koordinasyon ve takip gerçekleştirerek sonuçlandırılmasını sağlamak, Müşteri talepleri doğrultusunda mağaza personeline telefon aracılığı ile destek vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Müşteri ilişkileri veya çağrı merkezi alanında deneyimli, İletişim yeteneği kuvvetli, etkin dinleme becerisi gelişmiş, Problem çözme yetkinliğine sahip, çözüm odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünebilen, Sabırlı,güler yüzlü,ikna kabiliyeti gelişmiş.

 • Arda Mühendislik

  Makine Teknikeri Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Teknikeri

  Arda Mühendislik

  Ref: MAKTEK - 623690

  İşin Tanımı Arda Grup Bünyesinde değerlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde Makine Teknikeri arayışımız vardır, M.Y.O Makine Bölümü veya Makine Ressamlığı Bölümlerinden Mezun, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Auto CAD 3 boyutlu modelleme yapabilecek (tercihen Solid Works) gibi çizim programlarını çok iyi kullanabilen, CNC işleme teknolojisine hakim İngilizce bilen tercih sebebidir, Askerliğini yapmış, Avrupa yakasında Eseneyurt Avcılar Beylikdüzü bölgesine yakın ikamet eden, Verilen sorumlulukların yanında gerektiğinde yatırım projelerinde çalışacak. Makine imalat ve parça resimlerini çizecek, imalatını ve montajını yaptıracak,

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket