ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Turkcell Superonlıne Profiber Abone Merkezi

  Depo Elemanı Turkcell Superonlıne Profiber Abone Merkezi

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı

  Turkcell Superonlıne Profiber Abone Merkezi

  Ref: DE122014 - 623345

  İşin Tanımı Şirket / İş Tanımı : Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone merkezinde görevlendirilmek üzere; Depo malzeme giriş-çıkışı, dağıtım faaliyetleri, stok takibi ve deponun diğer departmanlarla koordinasyonunu prosedürlere uygun olarak planlayarak, takibini yapabilecek, Firma ve müşteri arasında yapılan hizmet sözleşmelerinde belirlenen her türlü depolama, dağıtım hizmetlerinin uygun olarak yerine getirilmesini sağlayacak, DEPO ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : En az Lise mezunu Perakende sektöründe depo ve stok yönetiminde en az 2 yıl deneyimli İnsan ilişkilerinde başarılı Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk anlayışı yüksek MS Office programlarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Dilek Grup

  Muhasebe Sorumlusu Dilek Grup

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Dilek Grup

  Ref: M-2014-5 - 623344

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Bursa bölgemizde çalıştırılmak üzere Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Muhasebe, Finans, ve İktisat bölümlerinden mezun, En az 3 Yıllık İş deneyimine sahip, Genel muhasebe ve Maliyet muhasebesi uygulamalarına hakim. Tek Düzen hesap planı ve vergi mevzuatına hakim, Yasal mevzuatlar doğrultusunda muhasebe işlemlerinin gerçekleştirecek Cari hesap işlemleri (mutabakat, borç ve alacak takibi, Cari firma hareketlerinin takip edecek Micro Muhasebe Programını ve MS Office programlarını (Word, Excell) iyi derecede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, sistem geliştirme gibi yetkinliklere sahip, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı çalışacak, Askerlikle ilişiği olmayan İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden MUHASEBE SORUMLUSU aranmaktadır

 • Acarlar Makine

  Satış Temsilcisi Acarlar Makine

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Acarlar Makine

  Ref: MAK-03 - 623343

  İşin Tanımı Personel Yükseltici Platform sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Satış Temsilcisi pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Üniversite Mezunu * En az 5 yıl satış konusunda tecrübeli ( Tercihen 1-2 yıl iş makineleri sektöründe ) * İnsan ilişkileri ve problem çözme becerileri kuvvetli * Takım çalışmasına yatkın * İngilizce bilen ( Tercihen ) * Müşteri memnuniyeti bilincine sahip * Analitik düşünebilen * Raporlama yapabilecek * Aktif araç kullanabilen * Seyahat engeli olmayan * Askerlik görevini tamamlamış ( Erkek adaylar için ) * Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek

 • Vegasoft Bilişim Hizmetleri

  Yazılım Uzmanı Vegasoft Bilişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Uzmanı

  Vegasoft Bilişim Hizmetleri

  Ref: YG01 - 623342

  İşin Tanımı Uluslararası projede görevlendirilmek üzere yazılım uzmanı aranmaktayız.

  Aranan Nitelikler Microsoft yazılım dillerine ve yazılım geliştirme ortamlarına hakim (.Net Framework 4,5 C# , ASP.NET,) Web Uygulamaları geliştirme konusunda en az 4 yıl deneyimli Web Servisleri konularında tecrübeli MSSQL kullanımına ve T-SQL diline hakim Microsoft SQL Server'da Stored Procedure, View, Function yazabilen. HTML 5, JavaScript, AJAX, JQuery, LINQ konularında deneyimli. Erkek adaylar askerliğini yapmış ya da en az 3 yıl tecilli olmalı. Yazışabilecek ve konuşabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip olma.

 • The Lifeco

  Sağlık Danışmanı The Lifeco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sağlık Danışmanı

  The Lifeco

  Ref: - 623341

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk ve en büyük sağlıklı yaşam merkezi olan Thelifeco Akatlar’da yetiştirilmek ve çalışmak üzere "Sağlık Danışmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin sağlık ile ilgili bölümlerinden mezun olan ( Eczacılık, Beslenme ve Diyetetik, Biyoloji vb. ), İyi derecede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Prezentabl, diksiyonu düzgün, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Tamamlayıcı terapilere ilgisi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Forum AVM(Bayrampaşa) Mağazası Ekip Üyesi Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Forum AVM(Bayrampaşa) Mağazası Ekip Üyesi

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Ref: İFE-002 - 623340

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır İstanbul Forum AVM (Bayrampaşa) Simit Sarayı Mağazasında görevlendirmek üzere, Ekip Üyesi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18 yaşından büyük, Pozitif, güler yüzlü, dinamik, temiz, Öğrenmeye ve yeniliklere açık, Takım çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Esme Dayanıklı Tüketim Malları

  Kasa Sorumlusu - Samsun Esme Dayanıklı Tüketim Malları

  Samsun Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Sorumlusu - Samsun

  Esme Dayanıklı Tüketim Malları

  Ref: - 612382

  İşin Tanımı Türkiye' nin önde gelen markalarından tedarik ettiği beyaz eşya / bilgisayar / cep telefonu / televizyon / küçük ev aletleri / mobilya / ev tekstili ürünlerini bünyesinde bulunduran mağazalarımızdan Anadolu Bölgesi Samsun şubesinde görevlendirmek üzere, Kasa Sorumlusu Takım Arkadaşları Arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Nebim Winner ve Microsoft Office programlarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli, 22 yaş ve üzeri, Sorumluluk alabilecek, Perakendenin yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Eğitime ve Gelişime açık, Tercihen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada 3 yıl tecilli , Bay-Bayan Tecrübeli, Kasa Görevlisi olarak çalışacak Takım Arkadaşları Arıyoruz.

 • Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Satış Sorumlusu (aktif-Saha) Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu (aktif-Saha)

  Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: SPD-ASS-01 - 623333

  İşin Tanımı Akışkan kontrol teknolojileri ile ilgili ürünlerin satış ve pazarlanması konusunda faaliyet gösteren ve gelişmekte olan şirketimiz için, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Satış Sorumlusu alınacaktır. Satış hedefleri doğrultusunda aktif müşteri ziyaretleri yaparak ürün tanıtımında bulunmak, müşteri ihtiyaçlarına uygun çözüm sunmak, müşterilerin uygulama ile ilgili problemlerini tespit ederek kullanılması gerekli ürünlerle birlikte çözüm alternatiflerini oluşturmak, Yeni potansiyel müşteriler belirlemek, ulaşmak, müşteri ihtiyaçları ve segmentleri doğrultusunda ürün ve hizmet tanıtımını yapmak, Satış aktiviteleri sırasında pazardan ve müşterilerden aldığı bilgi ve geri bildirimleri bağlı olduğu yönetim birimine raporlamak, gerektiğinde ilgili birimler ile birlikte yeni stratejiler geliştirmek, Müşteri veritabanını sürekli olarak güncel tutmak ve aktiviteleri düzenli raporlamak, Müşteri şikayetlerine yönelik düzeltici ve önleyici faaliyetlerle ilgili çalışmalara katkıda bulunmak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Yeni mezun, lisans veya ön lisans) MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Tercihen teknik ürün satış ve pazarlamasında deneyimli, Tercihen Logo Go Plus programına vakıf, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesi sahibi(B), aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi, motivasyonu yüksek, zaman yönetiminde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Not: Çalışma yeri KARAKÖY Ofisimiz olacaktır. Karaköy ofisimiz, vapur iskelesine 2 dakika yürüme mesafesindedir.

 • Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Satış Destek Sorumlusu Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Sorumlusu

  Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: SPD-SDS-01 - 623331

  İşin Tanımı Akışkan kontrol teknolojileri ile ilgili ürünlerin satış ve pazarlanması konusunda faaliyet gösteren ve gelişmekte olan şirketimiz için, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Satış Destek Sorumlusu alınacaktır. Müşteri ve satış sorumlularının talepleri doğrultusunda teklif hazırlamak ve verilen tekliflerin takibinin sağlanması, Müşterilerden ve satış sorumlularından gelen siparişlerin sisteme kaydedilmesi, Sipariş alımından sevk işlemlerinin tamamlanmasına kadar olan tüm süreç akışının yürütülmesi, Satış öncesi ve sonrası işlemler ile ilgili müşterilerden gelen talep, şikayet ve beklentilere cevap verilmesi, Satış ekibi sahada iken gerekli iletişimlerin kurularak satış ekibi, müşteri ve operasyon arasındaki koordinasyonun sağlanması ve müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, Ödemeler için müşteriler ile görüşülmesi, Satış bölümü ile ilgili raporların haftalık ve aylık hazırlanması, bölüm yöneticisine iletilmesi ve düzenli olarak dosyalamanın yapılması,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Yeni mezun, lisans veya ön lisans) MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Tercihen teknik ürün satış ve pazarlamasında deneyimli, Tercihen Logo Go Plus programına vakıf, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve planlama yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Not: Çalışma yeri KARAKÖY Ofisimiz olacaktır. Karaköy ofisimiz, vapur iskelesine 2 dakika yürüme mesafesindedir.

 • Direktika İnsan Kaynakları

  Satış Temsilcisi Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Direktika İnsan Kaynakları

  Ref: DRKTMSAHA - 623322

  İşin Tanımı DİREKT SATIŞ PROFESYONELLERİ ! TÜRKİYE FİNANS SEKTÖRÜNÜN EN HIZLI BÜYÜYEN ALANINDA KARİYER FIRSATI SİZİ BEKLİYOR! Direkt satış profesyonelleri; Dünya’da 37 ülkede faaliyet gösteren, Asya, Avrupa ve Latin Amerika’da güçlü bir konuma sahip lider finans kurumunun temsilciliğini yapan satış örgütünde bir araya geliyor. İşe alım temsilciğini yaptığımız Kurum; Türkiye genelinde büyük direkt satış ekiplerine liderlik etmiş profesyoneller tarafından kuruldu. Organizasyon; finansal direkt satış yönetimi konusunda uzun ve kanıtlanmış tecrübesi ile, çalışanlarına satış alanında gelişim ve kariyer imkanları sunuyor. Çağdaş ve geçerli bir meslek kazandırıyor. Misyonu olan, hayata ve insana fark katan, bireysel başarım kadar başkalarının hayatına da değer kattığım bir iş arıyorum ! Yüksek enerjim ile, masa başında değil, insanlarla iletişim içinde sahada olmak istiyorum ! Başarım ve motivasyonuma güveniyorum. Gelirim ve kariyer hızımın buna paralel olması lazım, süreklilik arıyorum ! DİYORSANIZ Siz de; uzun yıllar boyunca çok sayıda satış temsilcisinin işe alımında, yetiştirilmesinde, yeteneklerini hayata geçirmesinde liderlik yapan yöneticilerle birlikte çalışabilir, direkt satış benim işim diyen bir ekipte DİREKT SATIŞ TEMSİLCİSİ OLABİLİRSİNİZ Direkt satış pozisyonunda; bankalarda pos, kredi kartı, ticari kart gibi ürünlerin ya da sigorta şirketlerinin veya diğer finans sektörlerinin saha satışında en az 1 yıl deneyimli adaylarımızın; • Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının mevzuatta belirlenen ilgili bölümlerinden* mezun olması veya Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu olması • İstanbul veya Ankara'da ikamet etmesi • Erkek adaylar için - askerlik görevi ile ilişiği olmaması veya en az 1 yıl tecilli olması

  Aranan Nitelikler Müşterilere sunduğumuz finansal ürünler; insanların hayallerine kavuşmaları sağlayan, geleceklerini ve sevdiklerini güven altına alan hizmetler. Müşteri adaylarını ziyaret ederken farklı mesleklerden pek çok kişi ile tanışma ve yaşamlarına katkıda bulunma imkanına kavuşacaksınız, müşteriler için doğru çözümü üreterek geleceklerinde fark yaratacaksınız. Türkiye’nin hızla gelişen sektöründe eğitilecek ve uzmanlaşacaksınız. Nasıl mı? • Geleceğini güvence altına almak isteyen müşteri adaylarından randevu alarak, • Müşteri ziyaretleri ile Müşterilerin ihtiyaçlarını analiz ederek, • Müşterimize uygun olacak finansal ürünleri kendisine tanıtarak satış hizmetini gerçe

 • Win Bilgi İletişim Hizm. A.ş

  Çağrı Sistemleri Yönetimi Uzmanı Win Bilgi İletişim Hizm. A.ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Sistemleri Yönetimi Uzmanı

  Win Bilgi İletişim Hizm. A.ş

  Ref: ÇSYU-İST - 623320

  İşin Tanımı BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? Çağrı merkezi sektörünün önde gelen firmalarından olan Win Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin, İstanbul lokasyonunda "Çağrı Merkezi santral ve CTI sistemlerinin yönetilmesi, firmalarla ilişkilerin koordine edilmesi ve sistemlerin 7/24 çalışması için gerekli planlamaların- düzenlemelerin yapılması" işlemlerini yerine getirebilecek Çağrı Sistemleri Yönetimi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, *En az 3 yıl ilgili sektör tecrübesi olan, *Tercihen İngilizce bilen, *Avaya Santral Sistemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, *Tercihen Unix / Windows İşletimi , temel SQL server yönetimi, *Temel IP bilgisi ve tercihen PBX , IVR ve CTI sistemleri hakkında temel bilgi sahibi, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, *Ekip ile uyumlu bir şekilde çalışabilecek, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Lösev

  Grafik Tasarım ( 17.12.2014 ) Lösev

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarım ( 17.12.2014 )

  Lösev

  Ref: - 623277

  İşin Tanımı LÖSEV ve bağlı kuruluşların grafik tasarım çalışmalarını gerçekleştirecek, basılı ve dijital dokümanların LÖSEV prensipleri çerçevesinde tasarımlarını yapacak

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl deneyimli, Üretken ve hızlı, Tam zamanlı çalışacak, Photoshop, Autocad, Indesing, Illustrator, Freehand programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,

 • İmpa Yapı Endüstri

  Akaryakıt Tesisi İşletme Müdürü İmpa Yapı Endüstri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Akaryakıt Tesisi İşletme Müdürü

  İmpa Yapı Endüstri

  Ref: - 623271

  İşin Tanımı Topkapı-Maltepe'de bulunan akaryakıt istasyonumuzun İdari ve Müşteri İlişkileriden sorumlu aşağıda belirtilen vasıflara sahip ve iş tanımını yerine getirebilecek "Akaryakıt Tesisi İşletme Müdürü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin İşletme , İletişim, Halkla İlişkiler Lisans Bölümünden Mezun 30 Yaş Ve Üzeri Aktif (B) Sınıfı Ehliyetine Sahip MS Offise Programlarını Kullanabilen Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Akaryakıt İstasyonumuzun Ön Saha Ve Market Personel İdaresi Şirketin Teknik Ve Çevre Konuların Çözümlerinden Sorumlu Bağlı Olduğumuz Ana Dağıtım Firmamızın Operasyonel Konularında Koordinasyon Yönü Kuvvetli İdari Yönetimle Saha Arasın ki Koordinasyonundan Sorumlu Raporlama Yönü Güçlü Planlama Ve Organizasyon Yeteneği Gelişmiş Liderlik Ve Koordinasyon Vasıflarına Sahip Sorumluluk Sahibi, İş Odaklı Ve Disiplinli Analitik, Dinamik Ve Takipçi Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilen Takım Çalışmasına Yatkın

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Kumluca-Mağaza Depo Görevlisi Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Antalya Kumluca-Mağaza Depo Görevlisi

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: ANTLY-KML-Depo - 623268

  İşin Tanımı 2011 yılında ev tekstili ve dekorasyonuna yeni bir soluk getiren Madame Coco, hızla artan mağazalarıyla daha çok evde daha çok hayata ortak oluyor. İstanbul’da başlayan hikâyesini, 140’a ulaşan mağazasıyla farklı şehirlerdeki müşterilerine de taşıyor. MADAME COCO, Antalya Kumluca'da açılacak olan Mağazamızda görevlendirmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan MAĞAZA DEPO GÖREVLİSİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler •Tercihen Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, •Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, •Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, •Asgari Lise mezunu, •Bay, adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Joker

  Satış Danışmanı- Altunizade Joker

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı- Altunizade

  Joker

  Ref: - 623259

  İşin Tanımı Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağaza görsel standartların uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak, müşterilere ürün özelliklerini etkin şekilde anlatmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunmak.

  Aranan Nitelikler Bebek ve oyuncak sektöründe Türkiye’nin önde gelen perakende firması Joker, hızlı büyüme hedeflerini ve müşteri ilişkileri politikalarını hayata geçirebilecek Satış Danışmanları arıyor. En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Pozitif, dış görünümüne önem gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Kumluca- Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Antalya Kumluca- Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC- Kumluca - 623257

  İşin Tanımı MADAME COCO, Antalya Kumluca'da açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere; Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Kumluca - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Antalya Kumluca - Mağaza Müdürü

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: ANT-KML-M.Müdür - 623252

  İşin Tanımı MADAME COCO, Antalya Kumluca'da açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Konyaaltı - Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Antalya Konyaaltı - Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC- Konyaaltı - 623241

  İşin Tanımı MADAME COCO, Antalya Konyaaltı 'nda açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere; Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Konyaaltı - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Antalya Konyaaltı - Mağaza Müdürü

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: ANTLY-M.Müdür - 623239

  İşin Tanımı MADAME COCO, Antalya Konyaaltı'nda açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Alanya - Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Antalya Alanya - Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC- Alanya - 623235

  İşin Tanımı MADAME COCO, Antalya Alanya 'da açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere; Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket