ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Setrms Mağazaları

  Ümraniye Mağaza Uzman Satış Danışmanı Setrms Mağazaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ümraniye Mağaza Uzman Satış Danışmanı

  Setrms Mağazaları

  Ref: ÜMRNY-UZSAT-DAN - 623581

  İşin Tanımı Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın; ÜMRANİYE de bulunan mağazasında görevlendirilmek üzere, '' Bayan Uzman Satış Danışmanları '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu ( Tercihen Yüksek okul ya da Üniversite mezunu ) - Bayan klasik giyim sektöründe en az 3 yıl deneyimli, - İşini severek yapan , Güleryüzlü - Kendini sürekli geliştiren,modayı ve sektörü takip eden, - Sektörde hedefleri olan, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Ekip ruhuyla çalışabilecek, - Esnek Mesai Saatlerine ve Yoğun İş Temposuna ayak uydurabilecek, Bayan Uzman Satış Danışmanı Adaylarının Başvurularını Bekliyoruz.

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.ş.

  Müşteri İlişkileri Uzmanı Saat ve Saat Sa. Tic. A.ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  Saat ve Saat Sa. Tic. A.ş.

  Ref: - 623578

  İşin Tanımı Sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen organizasyonu içinde, Müşteri ve bayilerden gelecek çağrı ve mailleri karşılamak, Müşteriler ile iletişimi, düzenli ve sağlıklı yürütmek, Müşteri talep ve şikayetlerini takip etmek ver çözümlemek, Konusunda deneyimli Müşteri İlişkileri Uzmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin belirli bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyim sahibi, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma disiplini bulunan, Akıcı Türkçe konuşabilen, telefonda iletişim becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İş sorumluluğu yüksek, takipçi ve sonuç odaklı, Müşteri konusunda süreç takibini yapabilecek ve insiyatif kullanabilecek, Ms Office uygulamalarına hakim, Sabırlı, ikna becerisi yüksek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Flo Mağazacılık

  Flo - Mağaza Müdürü - Tatvan Flo Mağazacılık

  Bitlis Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Flo - Mağaza Müdürü - Tatvan

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-MMTAT - 623577

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; açılacak olan TATVAN FLO Mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek. Kasa, Stok, Müşteri Hizmetleri ve Operasyonel işlerin yönetiminde Mağazalar Koordinatörüne yardımcı olmak ve mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olması ve çalışma hayatının son 1 yılını yöneticilik düzeyinde geçirmiş olmak, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen Nebim), Planlama, organizasyon ve liderlik becerilerine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Müşteri İlişkileri ve Ekip Motivasyonu konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Flo Mağazacılık

  Flo - Mağaza Şefi - Tatvan Flo Mağazacılık

  Bitlis Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Flo - Mağaza Şefi - Tatvan

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-MSTAT - 623576

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK VE PAZ.A.Ş.; açılacak olan TATVAN FLO mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA ŞEFİ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazaı için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek konularında Mağaza Müdür ve Mağaza Müdür Yardımcısına yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun; Perakende sektöründe en az 1 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen Nebim), Raporlama ve analiz becerisine sahip, Kasa, stok, müşteri hizmetleri ve operasyonel işlerin yönetiminde mağaza müdürüne yardımcı olabilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Flo Mağazacılık

  Flo - Kasa Sorumlusu - Tatvan Flo Mağazacılık

  Bitlis Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Flo - Kasa Sorumlusu - Tatvan

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-KSTAT - 623575

  İşin Tanımı Bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen Ziylan MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; TATVAN'da açılacak FLO Mağazasında görevlendirmek üzere "KASA SORUMLUSU" aramaktadır. Şirket hedef, politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda kasa işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen perakende sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, tercihen IBM SAP mağazacılık programını bilen, Kasa açılış, kapanış ve devir işlemlerini gerçekleştirebilecek; kasa işlemleri ile ilgili problemli ve yetkisini aşan durumlarda mağaza müdürünü bilgilendirebilecek, Konsantrasyon, dikkat ve gözlem becerisine sahip, takipçi ve detaycı,sayısal yeteneğe sahip, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

 • Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Satış ve Servis Sorumlusu Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Servis Sorumlusu

  Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Ref: EPOH15 - 623574

  İşin Tanımı Temsilciliğini ve imalatını yapmış olduğumuz cihazların satışı ve servisini yapmak, müşteri istek öneri ve şikayetlerini formlarını düzenleyerek idareye sunması.

  Aranan Nitelikler Ürün Satış yapama yetisine sahip , ( Deneyimli olması ve İngilizce bilmesi tercih nedeni) Şehirlerarası Aktif Sürücü belgeli araç Kullanma, En az Meslek Yüksek Okulu ( meslek lisesi çıkışlı) elektrik elektronik bölümü veya makine bölümü çıkışlı) Mesleki bilgiye sahip ve Askerliğini yapmış. İş disiplini ve sorumluluk sahibi. Sosyal ilişkilileri güçlü Bilgisayar /Ofis programlarına hakim , Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Flo Mağazacılık

  Satış Danışmanı - Tatvan Flo Mağazacılık

  Bitlis Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Tatvan

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-SDTAT - 623573

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK VE PAZ.A.Ş.; TATVAN'da açılacak FLO mağazasında görevlendirmek üzere SATIŞ DANIŞMANI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, İş disiplinine sahip, Müşteri odaklı düşünen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Genç, dinamik, güleryüzlü ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile min. 2 yıl ilişiği bulunmayan.

 • Surtaş

  Muhasebe Elemanı Surtaş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Surtaş

  Ref: 000017 - 623517

  İşin Tanımı İstanbul Şile yolu üzeri - Ömerli mevkiinde başlayacak olan villa inşaat projemizde görevlendirilmek üzere MUHASEBE ELEMANLARI aranıyor.

  Aranan Nitelikler ** İnşaat muhasebesinde tecrübeli, ** Ön muhasebe bilgisi olan, ** Personel giriş - çıkış işlemlerini gerçekleştirebilecek, ** En az yüksek okul mezunu, ** Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek,

 • Surtaş

  Harita Teknikeri - Topograf Surtaş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Harita Teknikeri - Topograf

  Surtaş

  Ref: 000016 - 623511

  İşin Tanımı İstanbul Şile yolu Ömerli mevkiinde başlayacak olan villa projemizde görevlendirilmek üzere HARİTA TEKNİKERİ ve TOPOGRAFLAR aranıyor.

  Aranan Nitelikler ** Minimum 5 yıl inşaat, şantiye tecrübesi olan, ** Benzer projelerde çalışmış, ** Bina inşaatlarında alt yapı konusunda tecrübeli ** Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek,

 • Surtaş

  Mimarlar Surtaş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimarlar

  Surtaş

  Ref: 000015 - 623510

  İşin Tanımı İstanbul Şile yolu Ömerli mevkiinde gerçekleştirilecek olan villa projemiz için DİZAYN OFİS ŞEFİ ve İNCE İŞLER MİMARLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Dizayn Ofis Şefi : ** Üniversitelerin Mimarlık Bölümünden mezun, ** Villa Projelerinde 15 yıl tecrübeli, ** Benzer pozisyonlarda ve projelerde görev almış, ** Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek, İnce İşler Mimarı : ** Üniversitelerin Mimarlık Bölümünden mezun, ** Villa Projelerinde ince işler konusunda 7 yıl tecrübeli, ** Benzer pozisyonlarda ve projelerde görev almış, ** Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek,

 • Surtaş

  İş Güvenliği Mühendisi Surtaş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Güvenliği Mühendisi

  Surtaş

  Ref: 000014 - 623497

  İşin Tanımı İstanbul Şile yolu Ömerli mevkiinde yapılacak olan villa projemizde görevlendirilmek üzere İŞ GÜVENLİĞİ MÜHENDİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ** İnşaat Şantiyelerinde benzer pozisyonda 5 yıl çalışma tecrübesi bulunan, ** A,B veya C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı setifikasına sahip, ** Yasal mevzuata hakim, ** MS Ofice programlarını etkin bir şekilde kullana bilen **Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek

 • Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  İşyeri Hemşiresi,hemşire Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşyeri Hemşiresi,hemşire

  Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  Ref: 3 - 623572

  İşin Tanımı Ovam Sağlık Grup bünyesindeki Dilovası ve Gebze bölgelerinde bulunan Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği şirketlerimizde çalıştırılmak üzere İşyeri hemşiresi takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Tercihen Çayırova-Darıca-Gebze-İzmit bölgelerinde ikamet eden -Askerliğini yapmış yada en az 3 yıl tecilli -En az 2 yıl acil servis tecrübesi olan -Tercihen bay işyeri hemşiresi takım arkadaşları aramaktayız.

 • Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  İş Güvenliği Uzmanı Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Güvenliği Uzmanı

  Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  Ref: 2 - 623571

  İşin Tanımı Ovam Sağlık Grup bünyesindeki Dilovası ve Gebze bölgelerinde bulunan Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği şirketlerimizde çalıştırılmak üzere İş Güvenliği Uzmanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Tercihen Çayırova-Darıca-Gebze-İzmit bölgesinde ikamet eden -Askerliğini yapmış(yada tecilli) -En az 2 yıl deneyimli -Tercihen inşaat ve makine sektöründe tecrübeli -A,B ve C sınıfları iş güvenliği uzmanları aramaktayız.

 • Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  İşyeri Hekimi Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşyeri Hekimi

  Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  Ref: 1 - 623570

  İşin Tanımı Ovam Sağlık Grup bünyesindeki Dilovası ve Gebze ilçelerinde bulunan Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği şirketlerimizde çalışmak üzere işyeri hekimi takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - İşyeri hekimliğinde tecrübeli -Dilovası-Gebze bölgelerindeki firmalarımıza hizmet verecek -Bünyemizde tam zamanlı çalışacak işyeri hekimleri aramaktayız. -

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Estetisyen Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen

  Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Ref: - 623543

  İşin Tanımı Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanemiz, Plastik Cerrah Bölümünde görevlendirilmek üzere, "Uzman Estetisyen" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise tercihen MYO, Estetisyenlik bölümü mezunu Mesleği ile ilgili gerekli sertifika ve belgelere sahip Benzer pozisyonda en az 1-2 yıl deneyimli Cilt bakımı ve estetik uygulamaları konusunda deneyimli Alexandrite ve Diot lazer cihazını aktif olarak uzun süre kullanmış olan, Kalıcı makyaj konusunda bilgili, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dinamik, ekip çalışmasına yatkın Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına önem veren Çalışkan ve öğrenmeye istekli Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihan Çiğli/Karşıyaka'da ikamet eden ve Hekim yanında çalışma tecrübesi olan, Bayan

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Osmanbey Mağaza Ekip Üyesi Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Osmanbey Mağaza Ekip Üyesi

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Ref: OEU18122014 - 623529

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Osmanbey Simit Sarayı Mağazasında görevlendirmek üzere, Ekip Üyesi pozisyonunda çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18 yaşından büyük, Pozitif, güler yüzlü, dinamik, temiz, Öğrenmeye ve yeniliklere açık, Takım çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Ataşehir/Küçükbakkalköy Mağaza Müdürü Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ataşehir/Küçükbakkalköy Mağaza Müdürü

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Ref: AKMM181214MM - 623528

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Ataşehir/Küçükbakkalköy Mağazamızda görev yapacak "Mağaza Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Ms office uygulamalarına hakim 25-35 yaş aralığında Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) Mağazacılık alanında en az 2 yıl yöneticilik deneyimi olan (Otelcilik veya restoran işletmesi alanında yöneticilik deneyimi tercih sebebidir.) Tercihen iyi derecede İngilizce bilen

 • Gf Hakan Plastik

  İnsan Kaynakları Yöneticisi Gf Hakan Plastik

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Yöneticisi

  Gf Hakan Plastik

  Ref: İKY001 - 623527

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Çerkezköy’de bulunan merkezinde çalışmak üzere Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda tüm İnsan Kaynakları süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak, " İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, Çalışma Ekonomisi, Psikoloji, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik vs…) İleri düzeyde İngilizce bilen Üretim işletmelerinde İnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl deneyimli, vardiyalı çalışma düzenine hakim İş Kanunu, SGK Mevzuatı ve İş sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim Toplu Sözleşme ve sendikal ilişkiler konusunda bilgi ve deneyim sahibi Özlük işleri, bordrolama, bütçe ve Ücret Yönetimi konularında deneyimli İşe Alım, Performans Yönetimi, Kariyer Planlama, İş Analizi, Eğitim Yönetimi gibi İnsan fonksiyonlarının yapılandırılması, yürütülmesi ve geliştirilmesi konusunda deneyimli B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu civarında ikamet eden, edebilecek

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Ataşehir/Küçükbakkalköy Mağaza Vardiya Müdürü Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ataşehir/Küçükbakkalköy Mağaza Vardiya Müdürü

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Ref: AKVM181214 - 623525

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Ataşehir/Küçükbakkalköy Mağazamızda görev yapacak "Vardiya Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ms office uygulamalarına hakim 25-35 yaş aralığında Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) Tercihen mağazacılık alanında yöneticilik deneyimi olan Tercihen iyi derecede İngilizce bilen

 • Rif-Sa Tekstil San. ve Tic.ltd.şti

  Koleksiyon Planlama ve Kontrol Sorumlusu Rif-Sa Tekstil San. ve Tic.ltd.şti

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Koleksiyon Planlama ve Kontrol Sorumlusu

  Rif-Sa Tekstil San. ve Tic.ltd.şti

  Ref: - 623524

  İşin Tanımı Hazır Giyim ve Mağazacılık sektörlerinde faaliyet gösteren, büyüyen ve gelişen organizasyonumuz için; "Koleksiyon Planlama ve Kontrol Sorumlusu" aramaktayız. Koleksiyon Planlama ve Kontrol Sorumlusu Pozisyonu için tanımlanan işler; - Müşteri veya tasarımcıdan gelen numune taleplerinin eksiksiz teslim alınması, - Numune kumaş ve aksesuar satın alma veya araştırmalarının yönetilmesi, -Numune üretim iş emri verilmesi , süreç planlamasının yapılması. -Ekibin verimliliğinin arttırılması ve doğru organizasyon yapısı oluşturulması, - Günlük, haftalık, aylık iş takibinin gerçekleştirilmesi ve raporlama yapılması. İş hedeflerinin yerine getirilmesi, -Numune talepleri ile ilgili detaylandırma yapılması, model haneye eksiksiz iş teslim edilmesi, -Koleksiyon üretim sürecinde karşılaşılan sorunlara çözüm üretilmesi, -Biten numunenin kalite kontrolünün yapılması, fit kritiğinin gerçekleştirilip raporlarının hazırlanması, -Ürün maliyet raporlarının hazırlanması, -Koleksiyon üretim sırasında karşılaşılan sorunların üretime rapor edilmesi, -Koleksiyon üretim sürecindeki fason işlemlerin koordinasyonu ve takip edilmesi, -Koleksiyon bileşenlerinin kalite test ve durumlarının gerçekleştirilmesi, -Hazırlanan koleksiyonun görsel sunum dosyasının hazırlanması,

  Aranan Nitelikler Üretim Planlama alanında en az 5 yıl tecrübeli, Maliyet yönetimi ile üretim maliyet sistemleri konularında tecrübeli, Analiz ve sentez yeteneği güçlü, ERP programları konusunda bilgi ve deneyim sahibi Planlama, raporlama, takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket