ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Watsons

  Satış Görevlisi - Çorlu Orıon AVM Watsons

  Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi - Çorlu Orıon AVM

  Watsons

  Ref: WSGORI01 - 623429

  İşin Tanımı En az lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Aydınlı Group

  Marka ve İletişim Uzmanı Aydınlı Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Marka ve İletişim Uzmanı

  Aydınlı Group

  Ref: AYD-MIU - 623428

  İşin Tanımı Pierre Cardin markamızın tüm pazarlama ve iletişim çalışmalarında görevlendirmek üzere Marka ve İletişim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen iletişim ya da lisans eğitimi veren diğer ilgili fakültelerinden mezun, Marka ve Pazarlama iletişimi alanında en az 3 yıl deneyimli, Sosyal ve dijital medya bilgisi olan, Sözel ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek, Raporlama becerisi gelişmiş, Planlama ve organize etme konularında yetkin, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, Moda ve sanatla yakından ilgilenen, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Mimar Boy İnsan Kaynakları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: SPE02 - 623427

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Ankara'da ikamet eden, Seyehat engeli olmayan, Tercihen su ve ısı yalıtım uygulamalarında deneyimli, Genç, dinamik, En az 5 yıl deneyimli, Şantiye tecrübesi olan, Bay, Mimar arayışımız bulunmaktadır.

 • Kiğılı

  Manisa Magnesia Şubesi İçin Mağaza Yöneticisi Kiğılı

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Manisa Magnesia Şubesi İçin Mağaza Yöneticisi

  Kiğılı

  Ref: MAN-YON - 623426

  İşin Tanımı Görevli olduğu mağazayı şirketin hedeflerine, politikalarına ve önceliklerine uygun olarak yönetmek, mağazanın karlılığını sağlamak, Şirketin ilke ve değerleri ile müşteri memnuniyeti felsefesini ön planda tutarak hizmet sunulmasını sağlamak, Tüm mağaza çalışanlarının gelişim ve eğitimleri konusunda yardımcı olmak, takımdaşlık duygularını geliştirmek ve pekiştirmek, Mağaza Yöneticisi olarak örnek çalışanlar yetiştirmeye gayret etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 6 yıl, mağaza yöneticiliğinde en az 3 yıl tecrübeli, Mağazacılık konusunda eğitimler almış, İletişim becerileri ve liderlik yönü kuvvetli, Modayı takip eden, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklılık ilkesiyle markamızı en iyi şekilde temsil edecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Manisa' da ikamet eden adaylar aramaktayız.

 • Nu Tekstil

  Depo Personeli Nu Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personeli

  Nu Tekstil

  Ref: DP01 - 623425

  İşin Tanımı Mağazalara ürün sevkiyatı yapılması Günlük depo işlemlerine destek olunması Siparişler doğrultusunda sevk edilecek ürünlerin hazırlanması, Depo sayımı ve taşınma yerleştirme süreçlerinin takibi Depo operasyon ve sevkiyat işlemlerinde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan Tercihen NEBİM WINNER programını kullanabilen Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerliğini yapmış.

 • Kiğılı

  Manisa Magnesia Şubesi / Satış Danışmanı Kiğılı

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Manisa Magnesia Şubesi / Satış Danışmanı

  Kiğılı

  Ref: MAN-SD - 623424

  İşin Tanımı Müşterilere, KİĞILI marka güvencesi ile kaliteli hizmet sunmak, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşterilere sunacağı ürünlerin ve koleksiyonun özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterileri bilgilendirmek, Merkezde ve mağazada aldığı eğitimleri hayata geçirmek ve işine en iyi şekilde yansıtmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, İletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, Modayı takip eden, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Manisa' da ikamet eden adaylar aramaktayız.

 • Kiğılı

  Manisa Magnesia Şubesi / Terzi Kiğılı

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Manisa Magnesia Şubesi / Terzi

  Kiğılı

  Ref: MAN-TRZ - 623423

  İşin Tanımı Takım elbise, tek pantolon, tek ceket ve diğer erkek ürün gamlarında her türlü tadilat işlemlerini gerçekleştirmek (pantolon paça boyu, bel daraltma / genişletme, ceket etek ve kol boyu küçültme, beden daraltma vs.) buna ek olarak satış sürecine destek olmak, Mağazamız müşterilerine direk hizmet verdiği durumlarda, müşterilerimizle üst düzey iletişim kurarak, müşteri taleplerini doğru algılamak, Tadilatların zamanında teslim edilmesini sağlamak, Müşterilerimizin ürünlerine tadilat esnasında maksimum derecede önem gösterip, ürünlerin zarar görmemesini temin etmek.

  Aranan Nitelikler Minimum 3 yıl benzer sektörde deneyimli, İlgili aletleri etkin olarak kullanabilen, Modayla ilgili 30 - 50 yaşları arasında Manisa' da ikamet eden adaylar aramaktayız.

 • Kiğılı

  Manisa Magnesia / Kasiyer Kiğılı

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Manisa Magnesia / Kasiyer

  Kiğılı

  Ref: MAN-KS - 623422

  İşin Tanımı Kasa işlemlerini KİĞILI prosedürüne uygun olarak yürütmek, Mağaza içi kasa hareketlerini kontrol edip parasal işlemlerin, hızımız ve performansımız açısından iyileşmesine ve gelişmesine yardımcı olmak, Kasada müşteri olmadığı zaman satış alanına inerek diğer çalışanlara destek olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, MS Office programlarına hakim, Dikkatli, kasa sorumluluğunu alabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, Planlama yeteneğine sahip, Modayı takip eden, kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Bayan. Manisa' da ikamet eden adaylar aramaktayız.

 • Midpoint

  Servis Personeli (Komi) Midpoint

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Personeli (Komi)

  Midpoint

  Ref: - 623421

  İşin Tanımı 2002 yılında "Herkesin Buluşma Noktası" sloganı ile yola çıkan Midpoint, İstanbul genelindeki şubelerinde görevlendirilmek üzere "Servis Personeli" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uygun, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen 25 yaşını aşmamış

 • Alb Menkul Değerler Anonim Şirketi

  Sekreter Alb Menkul Değerler Anonim Şirketi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Alb Menkul Değerler Anonim Şirketi

  Ref: 1214KC - 623420

  İşin Tanımı Şirketimizin Kapalı çarşı 'da bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere; ofisin evrak işlerini takip edecek, telefon trafiğini yönetebilecek bir takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, Kişisel görünümüne dikkat eden, İletişim odaklı, diksiyonu düzgün, Nuruosmaniye bölgesine kolay ulaşım sağlayan

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Satış Danışmanı ( Starcity ) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı ( Starcity )

  Çift Geyik Karaca Giyim

  Ref: - 623419

  İşin Tanımı İş Açıklaması Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet verecek Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan) Sosyal ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın ve dinamik İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş Sonuç odaklı Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi

 • Batı Pres Makina Kalıp İmalat Sanayi

  Makina Mühendisi (Planlama ve İmalat Sorumlusu) Batı Pres Makina Kalıp İmalat Sanayi

  İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makina Mühendisi (Planlama ve İmalat Sorumlusu)

  Batı Pres Makina Kalıp İmalat Sanayi

  Ref: - 623418

  İşin Tanımı Beyaz Eşya sektörüne çalışan firmamızda görev alacak ve ; Siparişlerin planlanmasını ve üretime aktarılması, Mekanik bölümün sevk ve idaresi, Planlanan üretimlerin zamanında sevkedilmesinin sağlanması görevlerinden sorumlu olacak, '' MAKİNA MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Metal işlerinde (Tel şekillendirme, gazaltı, elektrik ve punta kaynak , hidrolik ve eksantrik preslerde saç şekillendirme, emaye kaplama) seri imalatta üretim ve planlama konularına hakim, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, 28 - 55 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, İzmir veya Manisa Merkez’de ikamet eden (Diğer illerde ikamet eden başvurular değerlendirilmeyecektir) İzmir’den sadece Hıfzısıhha, Bozyaka, Yeşildere, Karabağlar, Manavkuyu, Bornova(Ankara asfaltı) lokasyonlarına servis imkanı bulunmaktadır.

 • Miso

  Mağaza Müdürleri Miso

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürleri

  Miso

  Ref: 0001 - 623417

  İşin Tanımı Mağaza stoklarının takip edilmesi ve yerine getirilmesi, Mağazanın aylık ciro hedeflerine ulaşması, Mağaza kayıtlarının düzenli olarak tutulması ve raporlanması, Mağaza ekibinin çalışma programlarının düzenlenmesi ve idaresi

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksekokul Mezunu Mağazacılık sektöründe, Mağaza Müdürü olarak minimum 3 yıl deneyimli MS office uygulamalarına ve mağazacılık programlarına hakim (Tercihen Nebim Winner programı) Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Davranış, tutum ve ilişkiler konusunda temsil yeteneği kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl ve diksiyonu düzgün, Yaratıcı öneriler, yenilikler getirebilecek ve sorunlara profesyonelce yaklaşabilecek, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzenli konularında tecrübeli, Sorumluluk sahibi ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilecek, Pozitif, dinamik, güler yüzlü, iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım ruhu ile ekibine liderlik yapacak, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Teknolojiyi bilen ve kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Hard Rock Cafe

  Assistant Accounting Specialist Hard Rock Cafe

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Assistant Accounting Specialist

  Hard Rock Cafe

  Ref: HRCA1214 - 623416

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler We are looking for Assistant Accounting Specialist who will be assigned to assist our restaurant’s and cafe’s accounting affairs in our company which takes place in food and beverage industry located in Yenibosna, with the indicated qualifications below; Bachelor degree in , Economics, Business Administration, Finance or a related area from reputable universities, Conduct internal and foreign correspondences and reporting, Preferably experienced in hotel management and food&beverage industry, Min 1 year of experience in budgeting and accounting, Excellent command of written and verbal English, Good command of Financial Operation System, Willingness of learning Accounting, Analytical thinking and detail oriented, Strong Communication skills, Excellent knowledge of MS office applications (Advance level of Excel is a must), No military obligation for male candidates.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Uzman Satış Danışmanı ( Starcity ) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uzman Satış Danışmanı ( Starcity )

  Çift Geyik Karaca Giyim

  Ref: - 623415

  İşin Tanımı İş Açıklaması Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmeti vererek satış yapabilecek Görevli olduğu satış alanını kurum standartlarına uygun hale getirerek bu standartları koruyacak Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyon yapacak

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Lise veya Önlisans mezunu Perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli Kariyer hedefi mağazacılık olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan) Sosyal ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın ve dinamik İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş Sonuç odaklı Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  İşyeri Hekimi Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşyeri Hekimi

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10104 - 623414

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de kurulu olan danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "İŞ YERİ HEKİMİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İş yeri hekimliği belgesine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, İş yerinde işin yürütülmesi nedeniyle oluşacak tehlikeleri öngörüp gerekli önlemlerin alınması konusunda iş güvenliği uzmanı ile ortak çalışabilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlayacak, İzmir'de ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  Deneyimli Oracle Veritabanı Uzmanı/Eğitmeni Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Deneyimli Oracle Veritabanı Uzmanı/Eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: ORA-01-2015 - 623413

  İşin Tanımı Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Eğitim/Danışmanlık projelerinde Dönemsel veya Proje bazlı olarak (hafta içi veya hafta sonu) çalışabilecek Oracle DBA'ler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Oracle Database 11g: Administration, Back-Up & Recovery, Performance Tuning, Security, RAC & Grid Infrastructure Administration, PL/SQL konularında uzmanlık sahibi, · Oracle Certified Associate (OCA) /Oracle Certified Professional (OCP) Sertifikasına sahip, · Tercihen alanında 3 yıl ve üzeri sektor deneyimi olan, · Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya Eğitim verme konusunda kendine güvenen, · Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, · Seyahat engeli bulunmayan, · Diksiyonu düzgün, · Dönemsel/Proje Bazlı çalışabilecek Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyonelller

 • Halka Tanıtım

  Bursa Mobil Merchandiser Halka Tanıtım

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bursa Mobil Merchandiser

  Halka Tanıtım

  Ref: Bursa - 623412

  İşin Tanımı Sektöründe lider kırtasiye firmamız için , mobil olarak Bursa-Balıkesir-Çanakkale bölgelerindeki mağazalar rut planı dahilinde ziyaret edilecektir. • Raf tanzim Teşhir • Stok -Sipariş - İade Optimasyonu • Raporlama

  Aranan Nitelikler • 20-30 yaşlarında • Görünümü ve telaffuzu düzgün, • Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve zincir marketleri bilen, • Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek • Tercihen Bay & Bayan • Ehliyetli, aktif araç kullanabilen Çalışma Şartlarımız ; Maaş+Yol+Yemek+Prim+SGK

 • Firma Adı Gizli

  Tünel Projelendirme Danışmanı / Eğitmeni Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tünel Projelendirme Danışmanı / Eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: TNL-01-2015 - 623411

  İşin Tanımı · Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, · Tercihen ilgili alanda Yüksek Lisans veya Doktora yapmış, · Zemin Mekaniği ve özellikle Tünel Uygulamaları konusunda uzmanlık sahibi, · Phase programı ile İleri Düzey Modelleme, Analiz ve Değerlendirme yapabilen, · Özellikle Demiryolu / Karayolu uygulamaları kapsamında, Delme Tüneller, Aç kapa tüneller, tünel flüt yapısı ve portallarının EUROCODE ve UIC kriterlerine göre tasarım, analiz ve değerlendirilmesine hakim, · En az 3 Yıl sektör deneyimi olan, · Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya Eğitim verme konusunda kendine güvenen, · Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, · Diksiyonu düzgün, · Dönemsel/Proje Bazlı çalışabilecek Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyonelller

  Aranan Nitelikler · Dönemsel veya Proje bazlı olarak (hafta içi veya hafta sonu) çalışabilecek Tünel Projelendirme Danışmanı/Eğitmeni aranıyor.

 • Tantitoni

  Pazarlama Uzmanı Tantitoni

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Uzmanı

  Tantitoni

  Ref: - 623410

  İşin Tanımı Mutfak eşyaları toptan satışı ve perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde aşağıdaki görevleri gerçekleştirecek Pazarlama Uzmanı aramaktayız. Bütün pazarlama iletişimi uygulamalarını yürütmek, Yıllık pazarlama bütçesini hazırlamak ve takip etmek Tüketici kampanyalarını planlamak ve yönetilmesi sürecinde marka departmanı ile koordineli çalışmak Yapılan kampanyalar için kreatif görsel planlama süreçlerini yönetmek Tüm ATL ve BTL çalışmaları için brief yazmak, yaratıcı çalışmaları takip etmek, revizyonlarını yaptırmak ve onay almak Pazarlama aktivitelerinde kullanılacak materyallerin satın alma süreçlerini takip etmek Pazarlama aktivitelerini geliştirmek ve uygulanmasını sağlamak ve bu süreçte yaratıcı ajans, medya ajansı, event ajansı ve PR Pazarlama aktivitelerinin değerlendirmesini yapmak, Fuar organizasyonlarını yönetmek, Rekabet analizi yapmak ve rekabeti takip etmek Mailling, sms ve diğer tanıtıcı faaliyetlerin hazırlanmasını sağlamak ve yönetmek, Sosyal medya çalışmalarını yönetmek,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Pazarlama veya benzer bir alanda (tercihen Perakende sektöründe) minimum 1 yıl tecrübeli, Tüm MS Office uygulamalarına hakim, tercihen Nebim programını kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Güçlü iletişim, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Analitik düşünme kabiliyeti ve yaratıcılık becerileri gelişmiş, Görsel-tasarım yönü güçlü, Pazarlama stratejileri konusunda gelişmiş bir vizyona sahip, 35 yaşını aşmamış adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket