ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • •	turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Çağrı Merkezi Satış Müdürü • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Müdürü

  • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Ref: SM-1-scv - 623988

  İşin Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Dağıtım Merkezinde; Çağrı Merkezi ekibinin hizmet kalitesi performansını sürekli geliştirecek Ekip içerisinde gerekli koordinasyonunu sağlayarak iş planlamasını yapacak Belirlenen hedeflere ulaşılması için gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirecek İş süreçleri ile ilgili gerekli kontrol, verimlilik ve performans analizlerini yönetecek ÇAĞRI MERKEZi SATIŞ MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Inbound ve outbound operasyon yönetiminde en az 3 yıl deneyimli Kalite standartları süreçlerinin geliştirilmesi ve sürdürülmesinde tecrübeli Yoğun tempoda etkili iletişim kurabilecek İş konusunda başarılı Hizmet kalitesi önceliği olan Çözüm odaklı Zaman yönetimi konusunda hassas MS Office programları ve raporlama konularında hakim

 • Orient Denizcilik Turizm San. ve Tic. A.ş.

  Yönetici Asistanı / Sekreter Orient Denizcilik Turizm San. ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı / Sekreter

  Orient Denizcilik Turizm San. ve Tic. A.ş.

  Ref: 2014SEK - 623986

  İşin Tanımı Ofisteki idari işler, sekretarya ve yazım işlerinin yürütülmesini sağlamak Randevu takibi yamak, ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek Dosya, veri, kayıt ve diğer dokümanları ofis standartları doğrultusunda düzenlemek ve geliştirmek Üst yöneticinin bütün iç ve dış toplantı organizasyonlarını düzenlemek, seyahat belgelerini ayarlamak Telefon, posta ve belge trafiğini yönetmek

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce bilgisi ( Asistanlığı yapılacak yönetici yabancıdır ) Benzer bir işte minimum 2 yıl iş tecrübesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezunlar İyi derecede ofis programları bilgisi Güler yüzlü, pozitif ve dinamik Sultanahmet'e ulaşım zorluğu bulunmayan Bayan adaylar

 • Duymer İşitme Cihazları

  Muhasebe Elemanı Duymer İşitme Cihazları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Duymer İşitme Cihazları

  Ref: - 623985

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere ''MUHASEBE UZMANI''aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl genel muhasebe deneyimi olan, Netsis enterprise programını çalışma hayatında aktif olarak kullanmış, Yoğun Çalışma temposuna uyum gösterebilecek, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Güler yüzlü ve kişisel gelişime açık, Tercihen Çiğli/Karşıyaka bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış kişiler aranmaktadır.

 • Mothercare

  Mothercare Akbatı AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mothercare Akbatı AVM -Satış Danışmanı

  Mothercare

  Ref: MCAKB-SD4 - 623984

  İşin Tanımı Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Enerji Şirketler Grubu

  Proje ve Operasyon Sorumlusu Enerji Şirketler Grubu

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje ve Operasyon Sorumlusu

  Enerji Şirketler Grubu

  Ref: - 623983

  İşin Tanımı Enerji Grup Bünyesinde organizasyonu gerçekleştirilecek fuar ve konferans organizasyonlarında yer alıp aşağıdaki sorumlulukları yerine getirebilecek yetiştirilmek üzere Proje ve Operasyon Sorumlusu aramaktayız .

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İletişim, Halkla İlişkiler, Uluslarası İlişkiler, İşletme gibi 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun -Fuar organizasyon tecrübesi olan - İyi Düzeyde İngilizce bilen -Sürücü Ehliyeti olan (tercihen) -Yoğun Çalışma Temposuna uyum sağlayabilecek -Ekip Çalışmasına Yatkın -Erkek Adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan Çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Adil Işık Group

  Tokat Mağaza Müdürü Adil Işık Group

  Tokat Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tokat Mağaza Müdürü

  Adil Işık Group

  Ref: TKMM2014 - 623982

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Tokat Novada Avm'deki mağazası için 'Mağaza Müdürü' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Messi Ayakkabı//Hüyesin Yılmaz

  Sekreter Messi Ayakkabı//Hüyesin Yılmaz

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Messi Ayakkabı//Hüyesin Yılmaz

  Ref: - 623981

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Lise ve yüksek okul mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, (yazabilen ve konuşabilen.) Diksiyonu düzgün, İletişim yönü kuvvetli, 20 -35 yaş arası, Showroom model teklerimizi denemek amaçlı ayak numarası 37 olması ilk tercihimizdir, Tercihen başakşehir çevresinde ikamet eden "Bayan Sekreter" aranıyor.

 • Tiamat Telekomünikasyon

  Saha Satış Temsilcisi Tiamat Telekomünikasyon

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Temsilcisi

  Tiamat Telekomünikasyon

  Ref: Kartal Lokasyon - 623980

  İşin Tanımı Saha Müşteri Temsilcisi İş Açıklaması Telekomünikasyon sektörünün lider ismi TurkNet'in Çözüm Ortağı olan AST Telekominikasyon Hiz.Ltd.Şti. (İstanbul KARTAL) bünyesinde Sabit Telefon hizmetinin satışını gerçekleştirecek takım ruhuna sahip satış temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Telekomünikasyon sektöründe en az 1 yıl çalışmış Saha satış konusunda deneyim sahibi Bay-Bayan Prezentabl, ekip çalışmasına yatkın Kariyer hedefi olan Tercihen üniversite mezunu Ms office programlarına hakim Deneyimli yada yetiştirilmek üzere Maaş+Prim+sosyal haklar 20-35 yaş arası Not:Resimli CV'ler değerlendirmeye alınacaktır.

 • Tiamat Telekomünikasyon

  Müşteri Temsilcisi ( Agent ) Tiamat Telekomünikasyon

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi ( Agent )

  Tiamat Telekomünikasyon

  Ref: ( Kartal ) - 623979

  İşin Tanımı Çağrı merkezi ( call center ) alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Türkiye ve dünya çapında telekomünikasyon sektörünün öncülerine iş ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.. Firmamızın (( Kartal )) lokasyonunda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Tele-Satış Müşteri Temsilcileri aramaktayız.Sadece yakın bölgelerdeki başvurular değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, Konuşmayı seven, Öz güveni Yüksek, Çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Disiplinli ve sistemli çalışan, Motivasyonu yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Bay- bayan, 18 - 40 yaş aralığında Bay /Bayan Takım Arkadaşları aranmaktadır. Çağrı Merkezi Eğitimi + Net Maaş + Aylık Prim + SGK + Yemek

 • Sonset Pub

  Ön Muhasebe Sorumlusu Sonset Pub

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Sorumlusu

  Sonset Pub

  Ref: - 623978

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Ön muhasebe konusunda bilgiye sahip, Tercihen Cafe-Restaurant konusunda tecrübeli, Nilüfer bölgesinde ikamet eden, Bay-Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Mamaco® Bina Yönetimi ve Servis Hizmetleri

  Garson - Barista Mamaco® Bina Yönetimi ve Servis Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson - Barista

  Mamaco® Bina Yönetimi ve Servis Hizmetleri

  Ref: - 623977

  İşin Tanımı 5 Yıldızlı otelde ziyafetler için servis personeli (yardımcı personel) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Toplantı, yemek, düğün gibi organizasyonlarda part time veya full time olarak yardımcı olabilecek personeller, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, 18-30 yaş aralığında.

 • English Home

  Satış Danışmanı ( Forum AVM - Denizli ) English Home

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı ( Forum AVM - Denizli )

  English Home

  Ref: EHM-DENİZLİ - 623976

  İşin Tanımı Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği

  Assistant Resettlement Officer Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Assistant Resettlement Officer

  Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği

  Ref: NOA - 623975

  İşin Tanımı An Assistant Resettlement Officer position is located at Branch Office. Under the supervision of the Senior Resettlement Officer, the incumbent’s primary role is to assist in providing, in close coordination with concerned sections within UNHCR as well as external parties such as resettlement countries, IOM and NGOs, a continuous support to resettlement operations by ensuring that resettlement polices are correctly implemented and operations are supported in establishing comprehensive protection and solutions strategies. The Assistant Resettlement Officer takes part in assessing cases for resettlement and conducting interviews as well as monitoring procedural compliance and quality of case submissions. The Assistant Resettlement Officer does not normally have managerial responsibilities though it rests upon the supervisor of the post to make time specific arrangements subject to a given situation. RESPONSIBILITIES: Stay abreast of political, legal, social and economic developments that have an impact on the protection environment. Assist in implementing Standard Operating Procedures (SOPs) for promoting the resettlement of persons of concern as protection tool and durable solution in the context of comprehensive solution strategies. Assist in promoting and monitoring the implementation of UNHCR’s global resettlement policies, procedures and guidelines. Assist in monitoring resettlement activities to ensure progress against targets, transparency and efficiency in case submissions and appropriate -Identify, interview, assess resettlement needs, and process persons identified for resettlement following established procedures; undertake field missions as required; provide counselling to individuals. Assist selection missions by resettlement countries to the country. Systematically apply an Age, Gender and Diversity perspective in all aspects of the resettlement process; comply with UNHCR policy and guidelines on HIV/AIDS. Assist in mitigating resettlement fraud through oversight (including in-country travel), advice and guidance. Assist the country operation with group resettlement procedures, including planning, profiling, logistical arrangements, verification and post-verification follow-up.follow-up with resettlement countries and other key stakeholders. Maintain regular contact and close cooperation with resettlement countries and partners to ensure effective resettlement delivery and adherence to adequate protection and resettlement standards. Participate, where appropriate, in country-level discussions with resettlement countries and partners. Assist in managing a process to ensure that persons of concern and partners receive up-to-date and accurate information on UNHCR’s resettlement policies and procedures. Assist in the submission of up-to-date and accurate statistics, resettlement reports and needs assessments are submitted to management as required. Perform other related duties as required.

  Aranan Nitelikler Education and skills University degree in international law, international relations, political science, social sciences or related fields of discipline. Diverse field experience desirable. Ability to understand and implement UNHCR’s policy and global strategic priorities, such as AGDM, IDP, Statelessness, and HIV/AIDS, in the area of responsibility at appropriate level. Good IT skills including database management skills. Completion of the Protection Learning Programme, RSD- Resettlement Learning Programme. Experience At least 2 years of professional work experience relevant to refugee protection work. Languages Excellent knowledge of Turkish and fluency in English. Knowledge of other UN languages. Required Competencies Empowering and Building Trust Analytical Thinking Planning and Organizing Political Awareness

 • •	turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Ref: AGNT-1-SCV - 623974

  İşin Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Dağıtım Merkezinde; ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler N az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Öğrenmeye ve gelişime açık Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

 • Essen AVM

  Satın Alma Asistanı Essen AVM

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Asistanı

  Essen AVM

  Ref: - 623973

  İşin Tanımı Mali işlerin düzgün işleyebilmesi adına veri girişlerinin evraklı bir biçimde zamanında kayda alınmasını sağlamak, Kontrol etmek ve belgeleri zamanında hazırlayıp sunmak. Verilen siparişler sonucunda firmalardan gelen faturaların; koşullara uygunluğunu, miktarını ve fiyatlarını kontrol etmek. Şirkete gelen evrakların kontrolünü dikkati ve doğru bir biçimde yapmak. Fiyat ve tedarikçi araştırmalarını yapmak, Ürün satışlarını takip edip, gerekli bilgilendirmeyi birim sorumlularına iletmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mikro ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Cari hesap mutabakatı yapabilecek Cari fatura işleyebilecek Analiz ve raporlama becerisine sahip olan Marketçilik konusunda deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 25-40 yaş arası Bay veya bayan Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Koza Gıda

  Order Management And Logistic Officer Koza Gıda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Order Management And Logistic Officer

  Koza Gıda

  Ref: İTH-02 - 623972

  İşin Tanımı Our company operates in food import and distribution sector. We're looking for committed professionals who will take full advantage of the chance to grow and succeed for our Import department. - To follow up orders and import documentations. - To operate relations between logistics provider and supplier companies, intervene whenever necessary - To communicate with suppliers to update shipment status, checking import documents, - Gathering freight quotations, making agreements and checking freight invoices ( international trucking, air cargo, sea freight), - To follow the import, export and custom legislations.

  Aranan Nitelikler Hold an university degree in reputable university Have excellent command of both written and spoken English, Have advanced knowledge of MsOffice applications, Have analytical mind, decision-making competence and dynamic personality, 1 year experience in same position is required, but also talented fresh graduates are most welcome. Male candidates must have completed their military service

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Kasiyer ( Bursa Nilüfer ) Çift Geyik Karaca Giyim

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer ( Bursa Nilüfer )

  Çift Geyik Karaca Giyim

  Ref: - 623971

  İşin Tanımı İş Açıklaması Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kasa hizmeti verecek Kasa noktasında yasal mevzuatlara ve şirket standartlarına uygun hizmeti sunacak

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uygun (Bay- Bayan) İletişim yeteneği güçlü Müşteri odaklı Detaylara hakim Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi Nebim-winner kullanabilen

 • •	turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Kurye Saha Personeli • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, Denizli, Konya, Samsun, Trabzon Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurye Saha Personeli

  • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Ref: KRY-1-SCV - 623970

  İşin Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Sorumluluk bölgesinde ve ilinde Home office olarak; Sahada son kullanıcı ev yada iş adreslerine giderek teslimat yapacak ve gerekli sözleşmeleri tam ve eksiksiz alacak; KURYE SAHA PERSONELİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip İş takibi yüksek Takım çalışmasına yatkın Enerjisi, özgüveni, iletişim becerileri ile şirketi ve markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Dağıtım ve teslimat konusunda deneyimli;çalışacak olduğu il ve bölgesine hakim MS Office uygulamalarına hakim Seyahat engeli olmayan A2-B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Alınacak Personele bölgesinde kullanmak ve teslimat için araç verilecektir Trafiği yoğun olan sehirler de Motorlu Kurye tercih edilecektir Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

 • Unmaş/Uno

  Üretim Vardiya Mühendisi Unmaş/Uno

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Vardiya Mühendisi

  Unmaş/Uno

  Ref: 2212_ÜVM - 623969

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, FMCG veya ekmek üretiminde en az 1 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İstatistik, analiz konusunda bilgi sahibi olan ve raporlama becerileri güçlü, Vardiyalı sistem’de çalışabilecek, MS Office uygulamarına hakim, Tercihen SAP kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Anadolu Yakası’nda ikamet eden, ‘Üretim Vardiya Mühendisi’ takım arkadaşı arıyoruz.

 • •	turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Çağrı Merkezi Takım Lideri • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Takım Lideri

  • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Ref: TL-1-scv - 623968

  İşin Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Dağıtım Merkezinde; · Ekibinin koordinasyonunu sağlayacak · Belirlenen hedefler doğrultusunda gerekli yönlendirmeleri yapabilecek · Ekibinin iş verimliliği ve gelişimden sorumlu olacak ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler enzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli Kalite standartları konusunda tecrübeli Inbound ve Outbound operasyonlarında takım yönetmiş Süreçlerin standartlar çerçevesinde yürütülmesinden sorumlu olabilecek Sürç raporlamalarını gerçekleştirecek, etkinlik analizlerini raporlayabilecek Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas MS Office uygulamalarına hakim

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket