ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Mothercare

  Mothercare İstanbul Forum AVM- Kasiyer Mothercare

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mothercare İstanbul Forum AVM- Kasiyer

  Mothercare

  Ref: MCİFRM-KSYR3 - 623734

  İşin Tanımı Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir Tüm kasa işlemlerinde aktif rol almak, gerektiğinde satışa destek vermek.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Dojop Teknoloji Hizmetleri

  Sistem Destek Uzmanı Dojop Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sistem Destek Uzmanı

  Dojop Teknoloji Hizmetleri

  Ref: - 623733

  İşin Tanımı Bir bilgisayarı birden fazla kişinin kullanmasını sağlayan Ncomputing ürünlerinin satış sonrası desteği

  Aranan Nitelikler Bilgisayarlar ve windows işletim sistemlerinde,sanallaştırma,konularında deneyimli yada yetiştirilecek olan; *Telefonda teknik destek verebilme kabiliyetine sahip,takım çalışmasına uygun, analiz yeteneği ve anında karar alma yeteneği olan yaratıcı kişiler. *Avrupa yakasında oturanlar tercih edilecektir.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Ankara Da Yatılı Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ankara Da Yatılı Ev İşi Temizlik

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: EİT - 1214 - 623732

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara da ikamet eden ailemiz için, Referanslı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Detaylı ev işi temizlik pozisyonunda deneyimli, Günlük toparlama, ütü ve yemek yapabilecek, 10 yaşında ki erkek çocuğun bakımını üstlenebilecek, Çocuklarla iyi anlaşan, Güvenilir, Pratik, Temiz, titiz, 25-45 yaşlarında, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 2000 - 2500 TL ücret aralığında çalışabilecek, Bayan, Ev işi temizlik personeli arıyoruz.

 • Perident Ağız ve Diş Sağlığı

  Diş Polikliniği Yöneticisi - Pazarlama Uzmanı Perident Ağız ve Diş Sağlığı

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Diş Polikliniği Yöneticisi - Pazarlama Uzmanı

  Perident Ağız ve Diş Sağlığı

  Ref: - 623730

  İşin Tanımı Kurtköy’de Şubat ayında açılacak ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz’de çalışmak üzere "Yönetici-Pazarlama Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu olmak, İngilizceyi çok iyi derecede konuşmak, yazmak, Pazarlama, reklamasyon, organizasyon becerilerine sahip olmak, Klinik yönetimi için gerekli olan görevleri yerine getirmek.

 • Perident Ağız ve Diş Sağlığı

  Diş Hekimi Asistanı Perident Ağız ve Diş Sağlığı

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Diş Hekimi Asistanı

  Perident Ağız ve Diş Sağlığı

  Ref: - 623729

  İşin Tanımı Kurtköy’de Şubat ayında açılacak ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz’de çalışmak üzere "Diş Hekimi Yardımcıları"aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olmak, Yakın bölgede ikamet etmek, Güler yüzlü ve nazik olmak, Asistanlık tecrübesi olmasa dahi, öğrenmeye istekli olmak.

 • Imaginarium

  Mağaza Müdürü Imaginarium

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  Imaginarium

  Ref: SMJUNE14 - 623728

  İşin Tanımı Dünyanın en iyi çocuk markalarından IMAGINARUM, Türkiye’deki büyümesine devam ediyor. Ebeveynler için, çocukları ile geçirdikleri zamanın kalitesini artırmaya yönelik, en özel ürünleri tasarlayan Imaginarium, bunları anlatabilmek için çok özel ekiplerle çalışmaktadır. Bu ekibin lideri olabileceğinizi düşünüyorsanız, sizi arıyoruz. MAĞAZA MÜDÜRÜ – SATIŞ GENÇ – DİNAMİK – PERAKENDE SATIŞ TECRÜBELİ – KÜÇÜK EKİPLERİ YÖNETMEK KONUSUNDA 2-3 YIL TECRÜBELİ LIDERLER! Çocuk eğitiminin önemini anlamış, oyuncağı sıradan bir ürün olarak görmeyen, her bir ürünün pedegojik alt yapısını idrak etmeye hazır ekip liderleri arıyoruz. Kendinizi satış odaklı görüyorsanız, bunu ekibinize aşılayabilirseniz, başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Hedef odaklı çalışabilen, satışı bir kabiliyet olarak benimsemiş, Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünebilen, 3-4 kişilik takımının yönetimi ve motivasyonu konusunda 2-3 yıllık deneyime sahip, Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen, MYO ve/veya 4 yıllık üniversite mezunu olmak, Tercihen İngilizce’yi yazılı ve sözlü iletişimde aktif olarak kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,

 • Perident Ağız ve Diş Sağlığı

  Sekreter - Banko Görevlisi Perident Ağız ve Diş Sağlığı

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter - Banko Görevlisi

  Perident Ağız ve Diş Sağlığı

  Ref: - 623727

  İşin Tanımı Kurtköy’de şubat ayı’nda açılacak ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz’de çalışmak üzere "Sekreter-Banko Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olmak, Yakın bölgede ikamet etmek, Güler yüzlü ve nazik olmak, Bilgisayar ve ofis cihazlarını kullanabilmek, Hasta randevularının düzenlenmesi ve ödemelerin alınmasında seri ve dikkatli olmak, Kliniğin işleyişinde gerekli olan sekreterlik hizmetlerini eksiksiz yerine getirmek.

 • Crm Tanıtım Hizmetleri

  Oem Satış Temsilcisi (Promoter) Crm Tanıtım Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Oem Satış Temsilcisi (Promoter)

  Crm Tanıtım Hizmetleri

  Ref: CRM-FULL - 623726

  İşin Tanımı CRM Tanıtım Hizmetleri olarak 15 den fazla dünya lideri elektronik markanın mağaza satış takımlarını (Promotör) kurup yönetmekteyiz. İş ortaklarımızdan biri için İstanbul Avrupa Yakasında teknoloji mağazalarında Full Time promotör olarak ( Haftada 6 gün) görev alacak OEM ürün grubundan anlayan genç arkadaşlar arıyoruz. Maaş+Prim+Yemek+Yol ücreti sistemi uygulanacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen Üniversite mezunu, Teknoloji mağazalarında satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi takip eden, Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, İkna yeteneği gelişmiş, Bay

 • Perident Ağız ve Diş Sağlığı

  Diş Hekimi Perident Ağız ve Diş Sağlığı

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Diş Hekimi

  Perident Ağız ve Diş Sağlığı

  Ref: - 623725

  İşin Tanımı Kurtköy’de Şubat ayında açılacak ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz’de çalışmak üzere "Diş Hekimleri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Yakın bölgede ikamet etmek, Hekimlik mesleğini severek ve güler yüzle yapmak.

 • Aeropostale

  Mağaza Yönetim Kadroları - Ankara Aeropostale

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Yönetim Kadroları - Ankara

  Aeropostale

  Ref: AeroMyk06 - 623724

  İşin Tanımı Zengin kıyafet ve aksesuar şeçeneklerine sahip, Amerika’nın popüler giyim markalarından Aéropostale, Ankara mağazalarının yönetim kadrolarında görevlendirilmek üzere adaylar arıyor. Aéropostale, ABD ve Kanada’nın yanı sıra Avrupa, Asya ve Güney Amerika’da 1000’ in üzerinde mağazaya sahiptir. Türkiye’de ilk mağazasını 2012 yılında açan Aéropostale; İstanbul, Ankara ve Bodrum’da olmak üzere toplam 10 mağazasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Ekibini müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak; mağazanın verimli, karlı, marka standartları doğrultusunda çalışmasını sağlamak ve bu doğrultuda gerekli operasyonel işlemleri yürütmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık sektöründe en az 2 yıl benzer iş ve yönetim deneyimine sahip, Satış, mağaza görseli, ürün ve ekip yönetimi konularında bilgi sahibi, İletişim becerisi güçlü ve takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen üniversite mezunu ve iyi derecede İngilizce bilgisine sahip.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Üretim Planlama Teknikeri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Teknikeri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001507 - 623723

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ 154 KV KABLO AKSESUAR ÜRETİMİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Üretim planlama ve stok takip konusunda deneyimli, gerekli sorumlulukları alacak,

  Aranan Nitelikler - Teknik Meslek Lisesi veya üniversitelerin Tasarım veya makine konstrüksüyonu ile ilgili bölümlerinden mezun, - Üretim planlama konusunda en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, - Talaşlı imalat, özellikle fason takip konusunda bilgili ve deneyimli, - Stok takibi, hammadde takibi, üretim planlama deneyimli - Mutlaka bir ERP programı ve tercihen CANIAS ERP yazılımı ile çalışmış, - Ürün ağaçları ve sürelerini kontrol ederek, iyileştirilmesi ve güncelliğinin sağlanmasını yapabilecek, - İyi seviyede teknik resim okuma ve tasarlama becerisine sahip olmak-Üretim kayıplarını analiz ve takip edecek -ERP Sisteminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için sisteme girilen verilerin düzenli olarak kontrol edilmesini sağlamak, - Microsoft Office programlarını iyi derecede bilen, Excel’i aktif kullanabilen, Solid Works veya Auto Cad programlarına hakim - Ekip çalışmasına yatkın, - Tercihen , İstanbul ; Gebze , Tuzla , Ümraniye, Kartal, Sultanbeyli bölgelerinde ikamet eden - 28-35 yaşları arasında, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Aktif araç kullanan, - Bay - Sigara kullanmayan, 'ÜRETİM PLANLAMA TEKNİKERİ' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Zf Lemförder Aks Modülleri

  Talaşlı İmalat ve Montaj Operatörü Zf Lemförder Aks Modülleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Talaşlı İmalat ve Montaj Operatörü

  Zf Lemförder Aks Modülleri

  Ref: ÜrtOpr3 - 623722

  İşin Tanımı Otomotiv yan sanayisinin öncülerinden Çiğli AOSB'de kurulu olan % 100 Alman Sermayeli "ZF Lemförder Aks Modülleri San. A.Ş"de Talaşlı İmalat yada Montaj Operatörü olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Endüstri Meslek Lisesi,Meslek Yüksek Okulu yada Çıraklık Eğitim Merkezi Mezunu, - Tercihen Torna Tesviye, Makine, Metal İşleri bölümlerinden mezun, - Benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl tecrübeli, - Kumpas, mikrometre, pasimetre gibi ilgili ölçüm ekipmanlarını kullanabilen, - Teknik resim okuma becerisine sahip, - Vardiyalı çalışabilecek, - Askerlikle ilişiği olmayan, İgilenen adaylar,aşağıdaki iletişim adresleri aracılığı ile de özgeçmişlerini iletebilirler. Adres: 10003 Sokak No:13 Çiğli / İZMİR Fax: 398 13 90

 • Özel Hospitalist Hastanesi

  Anestezi Teknisyeni Özel Hospitalist Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Anestezi Teknisyeni

  Özel Hospitalist Hastanesi

  Ref: ANT1412 - 623721

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Özel Hospitalist Hastanesi kadrosuna dahil edilmek üzere, - Deneyimli, - Anestezik ilaçlar konusunda iyi farmakolojik bilgiye sahip, - İşbirliği ve ekip çalışmasına yatkın, - Kişisel gelişime önem veren, - Eğitime ve gelişime açık, - Dikkatli ve titiz çalışmayı ilke edinmiş, " Anestezi Teknisyeni" aramaktayız.

 • Forbo Sıeglıng Hareket Sistemleri

  Secretary And Admin Asssistant Forbo Sıeglıng Hareket Sistemleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Secretary And Admin Asssistant

  Forbo Sıeglıng Hareket Sistemleri

  Ref: AD-03 - 623720

  İşin Tanımı · Secretary (phone central, files, etc.) · Administration (pre booking, expenditures check, etc.) · Finance (Bank Relations, payments to third parties, following receivables) · Human Resources · Reporting(internal and international) · Sales support (preparing quotations, giving orders...) · Purchasing support · SAP Data Entrances · Assistance to General Manager

  Aranan Nitelikler · High customer oriented focus · Excellent communication skills · Team approach · Precise and responsible-minded way of work · Friendly and reliable · Background in secratary and administration · Well English knowledge · IT knowledge (Word, Excel, Lotus Notes) · Self-organized · Flexible regarding working hours and location · SAP Program knowledge is an advantage · Completed Military Service(for male candidates) · Living in Anatolian Side of Istanbul · At least 3 years of experience in similar position ·

 • Pehlivanoğlu Ambalaj Ürünleri Makine Depoculuk Taşıma San. Tic. Ltd. Şti.

  Kimya Mühendisi Pehlivanoğlu Ambalaj Ürünleri Makine Depoculuk Taşıma San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimya Mühendisi

  Pehlivanoğlu Ambalaj Ürünleri Makine Depoculuk Taşıma San. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: kimya-004 - 623719

  İşin Tanımı Fleksibıl anbalaj üretimi yapan şirketimizde kalite kontrol bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki vasıflara sahip Kimya Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin kimya mühendisliği bölümünden mezun · MS Office programlarını kullanabilen · İngilizce bilen · Tercihen esnek ambalaj konusunda tecrübeli · Takım çalışması yapabilen · Dikkatli ve özenli çalışmayı seven

 • Ekol Ev Mobilya ve Aksesuar

  Satış Temsilcileri Ekol Ev Mobilya ve Aksesuar

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcileri

  Ekol Ev Mobilya ve Aksesuar

  Ref: - 623718

  İşin Tanımı Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, MAVİŞEHİR CARREFOURSA A.V.M. içerisinde yeni açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere '' SATIŞ TEMSİLCİLERİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Mobilya Satış Deneyimi Olan Diksiyonu Düzgün, Satış Konusunda Kendisini Geliştirmiş, Kendini Geliştirmeyi Amaç Edinmiş Dinamik, Kendisine Güvenen, Diyalog Kurmada Başarılı, BAY/BAYAN.

 • Meskar Yapı Malzemeleri

  Satın Alma Sorumlusu Meskar Yapı Malzemeleri

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Sorumlusu

  Meskar Yapı Malzemeleri

  Ref: - 623717

  İşin Tanımı Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satın Alma Departmanında görevlendirilmek üzere; Satın alma iş süreçlerinin yönetiminde görev alabilecek, Stok verimliliğinin, stok maliyetlerinin ölçülmesi çalışmalarını gerçekleştirebilecek, Optimal stok, atıl stok, ürün ağaçlarının belirlenmesi vb. çalışmalarını yürütebilecek, Tedarikçi firmalarla ürün tedariğinin sağlanması ile ilgili süreçleri yürütebilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen yapı malzemeleri sektöründe deneyimi bulunan, Satın alma iş süreçlerinde min. 3 yıllık iş tecrübesine sahip, MS office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerisi güçlü, analitik düşünebilen, Bursa ili sınırları içerisinde ikamet eden, 28 - 40 yaşları arasında BAYAN veya askerlik görevini yapmış BAY personeller alınacaktır.

 • Forbo Sıeglıng Hareket Sistemleri

  Bolge Satis Temsilcisi Forbo Sıeglıng Hareket Sistemleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bolge Satis Temsilcisi

  Forbo Sıeglıng Hareket Sistemleri

  Ref: Sat.Tem.Ist. - 623716

  İşin Tanımı · *Dunyanin konusunda lider firmasi Forbo Siegling’in konveyor bantlar ve transmisyon duz kayislarinin satisindan sorumlu olacaktir. *Istanbul Tuzla Merkez olmak uzere agirlikli olarak Marmara Bolgesinde satis temsilcisi olarak gorev yapacaktir. · *Gida basta olmak uzere tum segmentlerde (Tekstil, Tutun, Mermer, Agac, Endustriyel Uretim, vb) fabrikalara ve sanayi kuruluslarina yonelik satis, pazarlama ve teknik servis hizmetinde bulunacaktir. · *Yapilan satislarin tahsilatlarini muhasebe ile koordineli olarak takip edecektir. · *Satis sonrasi hizmet (urun tamiri, montaji) verecektir. *Fuar ziyareti ve takibi yapacaktir. * Pazar arastirmalari sorumlulugu vardir. *Periyodik raporlamalar yapacaktir. * Musteri egitimleri organize edecektir. * Toplantilara eksiksiz katilim gosterecektir.

  Aranan Nitelikler · Musteri odakli calisma anlayisi · Mukemmel iletisim kabiliyeti · Takim calismasina uyum · Yogun ve esnek calisma kosullarina uyum, · Satis ve ikna yetenegi · Sicakkanli ve guvenilir karakter · Teknik Egitim(Makina ve Endustri egitimi tercih nedenidir) · Ingilizce bilgisi tercih nedenidir. · Bilgisayar kullanimi (Word, Excel, Lotus Notes) · Kendi kendini organize ve motive edebilme becerisi · SAP ve CRM konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak tercih nedenidir. · B sinifi ve ustu ehliyet · Iyi arac kullanabilme becerisi · Askerligini yapmis · Istanbul Anadolu yakasinda ikamet eden · Endustriyel urun satisinda(konveyor bant ve transmisyon kayislari veya benzer urun satislari) deneyimli olmak tercih sebebidir.

 • Tantitoni

  Kızılay Ykm Uzman Satış Danışmanı Tantitoni

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kızılay Ykm Uzman Satış Danışmanı

  Tantitoni

  Ref: KIZILAYYKM - 623715

  İşin Tanımı Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ankara Kızılay YKM Tantitoni mağazalarında görev yapacak Uzman Satış Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan

 • Relax Mode

  Depo Elemanı Relax Mode

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı

  Relax Mode

  Ref: - 623714

  İşin Tanımı 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip DEPO&SEVKİYAT ELEMANI aranmaktadır. Depo genel düzeni ve yerleşimden sorumlu olacak, Ürün giriş-çıkış ve irsaliye takibi yapabilecek, Ürünleri sevkiyat için hazırlayabilecek, Stok takip ve kontrolü yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise Mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, Genç, dinamik, takım çalışmasına yatkın ve disiplinli, Tercihen Gaziemir ve çevresinde oturan BAY DEPO&SEVKİYAT ELEMANI ALINACAKTIR.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket