ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Thm İletişim Haberleşme ve Hizmet Ltd. Şti.

  Vardiyalı Sistemde Inbound Agent Thm İletişim Haberleşme ve Hizmet Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Vardiyalı Sistemde Inbound Agent

  Thm İletişim Haberleşme ve Hizmet Ltd. Şti.

  Ref: - 624062

  İşin Tanımı Şehirlerarası yolcu otobüs firmalarının inbound çağrı departmanımızda yolculardan gelen çağrıları karşılayacak, şikayet ve dilekleri alacak, bilet satış-rezervasyon yapabilecek, 3 vardiya sistemde ekip ile uyumlu çalışabilecek, hızlı düşünen, gelişime açık, eğitime ve yeniliğe açık, bay-bayan takım arkadaşları arıyoruz. Merkezimiz Florya'da bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ø Tercihen Ön Lisans mezunu ya da en az lise mezunu, Ø İstanbul'da ikamet eden, Ø Çağrı Merkezinde çözüm odaklı çalışma prensibine sahip, Ø 18 - 35 yaş aralığında, Ø Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Ø Sorumluluk sahibi, Ø Akıcı Türkçe konuşabilen ve kendini ifade yeteneği gelişmiş, Ø Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Sports Internatıonal

  Resepsiyon Elemanı (Ataköy) Sports Internatıonal

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyon Elemanı (Ataköy)

  Sports Internatıonal

  Ref: SI-ARE006 - 624061

  İşin Tanımı Tesise gelen üye ve misafirleri güleryüzlü bir şekilde karşılamak. Tesisin iletişim merkezi olarak gelen telefonları hızlı ve doğru bir şekilde yönlendirmek. Üyelerden gelen öneri, istek ve şikayetleri ilgili bölümlere bildirmek.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ATAKÖY TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, En az lise mezunu (Tercihen Turizm Otelcilik Meslek Lisesi), İnsan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Prezantabl, Hafta sonları çalışma engeli olmayan, İstanbul'da (Avrupa) ikamet eden, 18-30 yaşları arasında, Full-time, Resepsiyon Elemanı alınacaktır.

 • Opak Optik

  Bakırköy Şube__ofisboy&Kurye Elemanı Opak Optik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bakırköy Şube__ofisboy&Kurye Elemanı

  Opak Optik

  Ref: - 624060

  İşin Tanımı - Müşteriye gidecek olan camları kontrol eder. - Cam siparişlerini müşterilere (yakın çevre) ulaştırır. - Merkezden gelen stok camların yerleştirilmesinde müşteri temsilcisine yardım eder. - Müşterilere ve merkeze gönderilecek kargoları doğru ve eksiksiz olarak hazırlayıp, gönderilmesini sağlar. - Ofis içi düzeni sağlar. - Merkezden gönderilen POP malzemelerini teslim alır, istifler ve ilgili yerlere düzgün gönderilmesini sağlar. - Şirket kuralları doğrultusunda işe düzenli geliş-gidiş, uygun kılık kıyafet giymek ve ilişkilerini saygı çerçevesinde kurmaktan sorumludur

  Aranan Nitelikler Sabırlı, Mücadeleci , Gelişime açık, Araştırmacı , Hızlı - pratik Ekip çalışmasına yatkınlık İletişim becerisi Dikkat, özen ve itina Bedensel dayanıklılık İsteklilik Lise ya da Önlisans Mezunu Askerliğini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için) Bakırköy Şubemizde görev almak üzere takım arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Endüstri Mühendisi Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstri Mühendisi

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC-EM - 624059

  İşin Tanımı 2011 yılında ev tekstili ve dekorasyonuna yeni bir soluk getiren MadameCoco, hızla artan mağazalarıyla daha çok evde daha çok hayata ortak oluyor. İstanbul’da başlayan hikâyesini, 160’a ulaşan mağazasıyla farklı şehirlerdeki müşterilerine de taşıyor. "Müşterilerini evinde gibi hissettirmek’’ anlayışı ile yola çıkarak tasarlanmış samimi ve şık mağazalarında, yatak odasından mutfağa, banyodan kişisel bakım ürününe uzanan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. 1000 çalışan sayısına ulaşan MadameCoco, dinamik yönetim yapısı ve özverili takımı ile evlerinde keyifle yaşamak ve mutluluklarını paylaşmak isteyenlere seslenerek gün geçtikçe daha çok büyümektedir. Ev Tekstili; Lojistik,depo fonksiyonlarında süreç iyileştirme çalışmalarında Gebze Şekerpınar lokasyonunda bulunan depomuzda görevlendirilmek üzere Endüstri Mühendisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, •Lojistik depolama ve dağıtım iş akışları ve süreç analizi, raporlama, yazılım projeleri hazırlama konularında deneyim sahibi olan, •Lojistik alanında uzun vadede kariyer yapmayı hedefleyen, •Problem çözme, analitik düşünme, planlama ve iletişim becerisi sahibi, •İleri derecede MS Ofiice programları ve tercihen Makro seviyede Excel kullanabilen, •B tipi sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, •Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, •Gebze Şekerpınar Depomuzda görev yapacak *Tercihen ( Gebze - Şekerpınar ) yakın bölgede ikamet eden/edebilecek

 • Yılmaz Elektrik

  Şantiye Şefi Yılmaz Elektrik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şantiye Şefi

  Yılmaz Elektrik

  Ref: - 624058

  İşin Tanımı Grup firmamız olan YILMAZ İNŞAAT MAK.ELK. ve MÜH.HİZ.SANLTD.ŞTİ de Ortaköy YOO Projesinde Şantiye Şefi olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üretimin projeye ve planlamaya uygun bir şekilde devam etmesini sağlamak, Tüm proje ekibinin koordinasyonunu sağlamak, Üst yönetime raporlamalar yapmak, İSG uzmanının yönlendirmesi ile iş güvenliği önlemlerinin takibinin gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Autocad,Ms-Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Teknik şartlar ve Şarrnameler konusunda deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Analitik düşünme becerisi olan,sorumluluk sahibi ve disiplinli, Takım arkadaşı arıyoruz.

 • Estee Lauder Companıes Turkey

  Estee Lauder Makeup Artist & Trainer Estee Lauder Companıes Turkey

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Estee Lauder Makeup Artist & Trainer

  Estee Lauder Companıes Turkey

  Ref: EL-Make - 624057

  İşin Tanımı ELCA Kozmetik Limited Şirketi, Estee Lauder Şirketleri'ne bağlı olarak 1 Temmuz 2006’dan itibaren Türkiye’de kurulmuş bağlı şirketidir. Estee Lauder Şirketleri makyaj, cilt bakımı, parfüm, saç bakımında üretim ve pazarlama sektöründe dünyanın önde gelen lider şirketlerinden biridir. Estee Lauder Şirketi 1946 yılında Bn.Estee Lauder tarafından kurulmuş olup, rehber vizyonu olarak "Ulaştığımız herkese en iyiyi vermek ve yaptığımız herşeyde en iyi olmak” sloganını benimsemiştir. Buradaki en iyinin anlamı; en iyi ürünler, en iyi insanlar ve en iyi fikirleri içermektedir. Markalarımız portföyleri altında 9000’den fazla kaliteli ürünü pazarlamakta ve de rekabet güçleriyle tüketici memnuniyetini sağlayabilmektedirler. Dünyada 150’den fazla ülke ve bölgede bulunmaktayız. Dünyanın en büyük kozmetik şirketlerinden biri olan ESTEE LAUDER COMPANIES, ESTEE LAUDER markasında görev alacak " MAKEUP ARTIST & TRAINER" arıyor:

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Kozmetik sektöründe deneyimi olan, Dış görünüşüne önem veren, temiz ve bakımlı, Halkla ilişkilerde deneyimli, güleryüzlü ve enerjik, Disiplinli, özgüveni olan ve insan ilişkilerinde çok başarılı olduğunu düşünen, Aktif satışı seven ve ikna gücü yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek, Seyahat engeli olmayan, Aksiyonlarda aktif rol alabilecek, Sahada eğitim tecrübesi olan, Sahada koçluk konusunda tecrübeli, İngilizce bilen, Yurtdışından eğitim alarak sahada ekibe aktaracak ve uygulayacak. Takım arkadaşı arıyoruz. Bu pozisyon, Estée Lauder markamızın Special Events Coordinator'a ve Education Manager'ımıza raporlama yapacaktır.

 • Evrensel Hazır Gıda A.ş.

  İnsan Kaynakları Elemanı Evrensel Hazır Gıda A.ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Elemanı

  Evrensel Hazır Gıda A.ş.

  Ref: - 624056

  İşin Tanımı Firmamızın Genel Müdürlüğünde, Seçme ve yerleştirme işlemlerini sürdürmek Aylık maaş hazırlık ve puantaj girişlerini yapmak Sgk giriş ve çıkış işlemlerini yapmak Tüm yasal bildirim ve yazışmaları gerçekleştirmek, Kadro sayılarını kontrol etmek, Bordo ve tahakkuk gibi işlemlerde İK Müdürünü asiste etmek.

  Aranan Nitelikler En az MYO mezunu, İnsan Kaynakları alanında en az 2 yıl tecrübeli, İş kanunu hakkında bilgi sahibi, Yasal süreçleri doğru ve zamanında gerçekleştirebilecek, Puantaj ve Bordro konusunda bilgili, İletişimi güçlü, takipçi, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Fortune Danışmanlık

  Satış Temcilcileri Fortune Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temcilcileri

  Fortune Danışmanlık

  Ref: - 624055

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, su ve ısı yalıtım malzemeleri üretimi alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Satış Temsilcileri' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Su ve ısı yalıtım malzemeleri satışında en az 1 yıl deneyimli, İletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Seyahat engeli olmayan, İstanbul/Avrupa Yakası-Esenyurt'a ulaşım problemi olmayan.

 • Şentürkler Holding

  Servis Danışmanı Şentürkler Holding

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Danışmanı

  Şentürkler Holding

  Ref: - 624054

  İşin Tanımı Satış Sonrası Hizmetler ile ilgili konularda Ford müşterilerine karşı şirketin ve markanın temsil edilmesi, Bakım&onarım işlemi için gelen müşterinin karşılanması, Şikayetlerinin kayıt altına alınması, yapılacak işlemlerle ilgili olarak müşteriye süre ve fiyat bilgisinin verilmesi, Aracın atelyeye sevk ve takibi sürecinin yönetimi, Araçta yapılan işlemlerin eksiksiz olarak tamamlanmasının kontrolü ve aracın teslimat prosedürleri çerçevesinde müşteriye teslim edilmesi, Bu süreçler zarfında müşteri memnuniyeti kriterlerinin ön planda tutularak, müşterinin her türlü konforunun sağlanması görevlerini yerine getirmekle yükümlüyken, müşteri ilişkileri, baş teknisyen, teknisyen kadrosu ve servis müdürüyle koordineli çalışır.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi yada MYO mezunu (Tercihen Otomotiv Bölümü), Otomotiv sektöründe benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren iş ortamına uyum sağlayabilecek, Satış ve pazarlama yeteneği olan, İnsan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Bursa'da ikamet eden yada edebilecek

 • Şentürkler Holding

  Yedek Parça Sorumlusu Şentürkler Holding

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yedek Parça Sorumlusu

  Şentürkler Holding

  Ref: YedPar01 - 624052

  İşin Tanımı *Depoya giren/çıkan malzemeleri takip etmek ve düzenli olarak kayıtlarını tutmak, *Depo içerisindeki operasyonel işlemleri yürütmek, *Müşterilerden gelen yedek parça talepleri doğrultusunda en hızlı şekilde yedek parçanın temin edilerek tesliminden, *Sorumlu olduğu birim kapsamında ilgili raporların zamanında ve beklenen standartlarda hazırlanmasının sağlanması ve sunulmasından,

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Tercihen Meslek Yüksek okullarının Makine, Otomotiv vb. teknik bölümlerinden mezun Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Planlama ve zaman yönetimi konusunda yetkin, Ms Office programlarına hakim, Sunum yeteneği kuvvetli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek

 • Hmf Makine

  Montaj Süpervizörü Hmf Makine

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Montaj Süpervizörü

  Hmf Makine

  Ref: MS092014 - 624051

  İşin Tanımı Bir asansör projesinin tüm teknik aşamalarını ve taşeronların montajını takip edebilecek;

  Aranan Nitelikler -Tercihen Meslek lisesi ve üstü okullardan mezun, -Tercihen Asansör sektöründe en az 2 yıl deneyimli, -Bay adaylar için; askerlik görevini tamamlamış olmak, -B sınıfı ehliyete sahip olmak ve seyahat engeli bir durumu bulunmamak, -Müşteri ve Teknisyenler ile verimli bir işbirliği yürütebilmek üzere güçlü iletişim becerisine sahip olmak.

 • Uzman Grup

  C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Uzman Grup

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

  Uzman Grup

  Ref: - 624050

  İşin Tanımı C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI ARAMAKTAYIZ

  Aranan Nitelikler Bursa-Karacabey-İnegöl-Yenişehir ilçelerinde ikamet eden c sınıfı iş güvenliği uzmanı arıyoruz

 • Havasis Sanayi Ürünleri ve Mak. Ltd.şti.

  Satış Elemanları Havasis Sanayi Ürünleri ve Mak. Ltd.şti.

  İzmir, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Elemanları

  Havasis Sanayi Ürünleri ve Mak. Ltd.şti.

  Ref: - 624049

  İşin Tanımı İzmir, Balıkesir ve Ege Bölgesi'nden sorumlu olacak ve Kocaeli bölgesinden sorumlu olacak, Havalı, elektrikli, hidrolik tip sanayi tipi montaj ürünlerinin ve sarf malzemelerinin satışını yapmak. Marka olarak Atlas Copco Industriel Tools , Rapid Torc Tools , Saltus Tools , Tentec, Osaka, 3M, Apex, Ema, vs. ürünlerinin satışını yapmak, Bölgede yeni müşteri portföyü oluşumunu sağlamak, Ana sanayi müşterileri ile satış diyaloğunun devamlılığını sağlayarak , çeyrek ve senelik hedefler doğrultusunda düzenli siparişler oluşturmak, Yeni ürün lansmanlarını , denemelerini ve demolarını yapmak, Sipariş ve teklif takibini düzenli olarak yapmak, Haftalık , Aylık, Dönemlik ve Yıllık satış analiz raporları hazırlamak, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SATIŞ ELEMANLARI '' istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin en az 2 yıllık ön lisans programlarından mezun,( 4 yıllık mezun adaylar tercih sebebidir) Saha satış, son kullanıcı konusunda tecrübeli, Yeni müşteri yapılandırması konusunda tecrübe sahibi, (Yeni pazar oluşturulması konusunda deneyimi olması tercih sebebidir), Orta derecede İngilizce konuşma ,okuma ve yazma becerisine sahip, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen (Özellikle Excel bilgisi iyi olan), B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Şehirler arası seyahat ve ikamet etme engeli olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, İkna yeteneği kuvvetli, İletişim becerilerine güvenen, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama , organizasyon ve iş takip yeteneği güçlü, 25-35 yaş arası, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Görsel Düzenleme Asistanı ( Ankara ) Çift Geyik Karaca Giyim

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Görsel Düzenleme Asistanı ( Ankara )

  Çift Geyik Karaca Giyim

  Ref: - 624048

  İşin Tanımı İş Açıklaması En az lise mezunu, tercihen MYO görsel düzenleme, tasarım vb. bölümlerinden mezun Perakende sektöründe mağaza görsel düzenleme konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen mağazacılıkta bölge görsel düzenleme sorumluluğu almış İşini geliştirmeye açık, araştırmacı, yenilikçi ve kreatif Moda ve trendlerin farkında olan, gelişmeleri takip eden Algılama yeteneği yüksek İletişimi güçlü, mağaza ekibini yönlendirecek ve eğitecek, ikna becerileri gelişmiş Takım çalışmasına uyumlu Hızlı, detaycı, dikkatli Çözüm odaklı, analitik, sorumluluk alabilen ve inisiyatif kullanabilenTercihen klasik giyim( kadın ve erkek ) deneyimi olanEsnek çalışma saatlerine uyumluAskerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Marka kimliğine uygun olarak mağaza içi ve vitrin görsel tasarımlarının uygulanması, İç görsellerin etkili sunum tekniklerine göre hazırlanarak sezona göre düzenlemelerin güncellenmesi,

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Görsel Düzenleme Asistanı ( İstanbul ) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Görsel Düzenleme Asistanı ( İstanbul )

  Çift Geyik Karaca Giyim

  Ref: - 624047

  İşin Tanımı En az lise mezunu, tercihen MYO görsel düzenleme, tasarım vb. bölümlerinden mezun Perakende sektöründe mağaza görsel düzenleme konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen mağazacılıkta bölge görsel düzenleme sorumluluğu almış İşini geliştirmeye açık, araştırmacı, yenilikçi ve kreatif Moda ve trendlerin farkında olan, gelişmeleri takip eden Algılama yeteneği yüksek İletişimi güçlü, mağaza ekibini yönlendirecek ve eğitecek, ikna becerileri gelişmiş Takım çalışmasına uyumlu Hızlı, detaycı, dikkatli Çözüm odaklı, analitik, sorumluluk alabilen ve inisiyatif kullanabilenTercihen klasik giyim( kadın ve erkek ) deneyimi olanEsnek çalışma saatlerine uyumluAskerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Aranan Nitelikler Marka kimliğine uygun olarak mağaza içi ve vitrin görsel tasarımlarının uygulanması, İç görsellerin etkili sunum tekniklerine göre hazırlanarak sezona göre düzenlemelerin güncellenmesi,

 • Yapı Teknik Grup

  Pazarlama ve İş Geliştirme Asistanı Yapı Teknik Grup

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama ve İş Geliştirme Asistanı

  Yapı Teknik Grup

  Ref: paziş01 - 624045

  İşin Tanımı İnşaat malzemeleri(Çatı ve Yalıtım) sektöründe , üretim ve satış alanında faaliyet gösteren şirketler grubumuz için;

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Pazar araştırması, pazar analizi, pazar geliştirme vb konularda en az 2 yıl deneyimli, · Pazarlama organizasyonları ve dökümantasyonu hazırlayabilecek, · Pazarlama alanında kariyer hedefleyen, · İyi derecede yazılı ve sözlü ingilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, · Sistemli,titiz ve sonuç odaklı çalışan, · Takım çalışmasına yatkın, · Temsil yeteneği güçlü ve insan ilişkilerinde başarılı, · Yazılı ve sözlü etkin iletişim becerileri olan, · İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli ili Gebze, Darıca, Çayırova ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek olan ( Çalışma yeri Çayırova'dır.) · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Aktif olarak araç kullanan,

 • Suwen

  Operasyon Elemanı Suwen

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Elemanı

  Suwen

  Ref: GLNOPRS1 - 624044

  İşin Tanımı Tekstil perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Mağazalar ve depo arası koordinasyonu gerçekleştirecek, Raporlama yapıp , bilgi girişi ve ilgili süreç konusunda gerekli takibini gerçekleştirecek, Hazırladığı raporları üst birime sunacak, operasyon elemanı aramaktayız,

  Aranan Nitelikler -Yeni mezun, -Üniversitelerin Endüstri mühendisliği bölümünden mezun, -Tercihen Anadolu yakasına ikamet edecek, -Bay

 • Sarot Turizm Otelcilik

  Muhasebe Görevlisi Sarot Turizm Otelcilik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Görevlisi

  Sarot Turizm Otelcilik

  Ref: - 624043

  İşin Tanımı ŞİRKETİMİZİN YENİ İLÇE ARNAVUTKÖY'DE BULUNAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE MUHASEBE DEPARTMANINDA ÇALIŞABİLECEK ELEMAN

  Aranan Nitelikler EN AZ 5 YIL DENEYİMİ OLAN , 26-32 YAŞ ARASINDA , TEK DÜZEN HESAP PLANINA VAKIF OLMASI, SULTANÇİFTLİĞİ,ARNAVUTKÖY,GAZİOSMANPAŞA VE BAYRAMPAŞA CİVARINDA İKAMET EDENLER

 • İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Satış Hostesi (Astoria AVM Lavazza Kafe) İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Hostesi (Astoria AVM Lavazza Kafe)

  İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Ref: - 624042

  İşin Tanımı İnsan Kaynakları Danışmanlığını üstlendiğimiz, Türkiye genelinde Franchise Kafe şubeleri bulunan ve sektöründe lider Dünya markası firmamız için İstanbul Şişli Esentepe Astoria Lavazza Kafe'de görevlendirilmek üzere; Satış Hostesi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az Lise Mezunu - Çözüm odaklı, - Takım çalışmasına yatkın, - Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün - Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, - Etkili İletişim yeteneğine sahip The Best Coffee Shop bünyesinde görev alacak BAYAN çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Akşan Etüd Müşavirlik Mühendislik A.ş.

  Pazarlama ve Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı Akşan Etüd Müşavirlik Mühendislik A.ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama ve Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı

  Akşan Etüd Müşavirlik Mühendislik A.ş.

  Ref: AKS-KİU-02 - 624041

  İşin Tanımı Çelik yapı sistemleri alanında lider şirketler grubumuzun Seyrantepe' deki genel merkezinde değerlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler • Üniversite mezunu • Kurumsal İletişim, Halkla İlişkiler, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya alanlarında 2 yıl deneyimli • Tercihen Sosyal Medya Eğitim sertifikasına sahip ve ajans tecrübesi olan • Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin, Foursquare, Instagram vb. platformlara ve raporlamalarına hakim • İyi derecede İngilizce bilen • İletişim becerileri gelişmiş, yeniliklere açık, araştırmacı, detaycı ve ekip çalışmasına yatkın • İyi derecede MS Office bilgisine sahip • Yoğun ve tempolu iş ortamına ayak uydurabilecek • Çözüm odaklı, analitik ve pratik çözümler üretebilen • Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için) adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket