ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Renkler Makina ve Yedek Parça

  Kalite Kontrol Operatörü Renkler Makina ve Yedek Parça

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Operatörü

  Renkler Makina ve Yedek Parça

  Ref: kko12345 - 623338

  İşin Tanımı Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde bizimle Kalite Kontrol Operatörü arayışımız bulunmaktadır.Aradığımız Kriterler;- En az Meslek Lisesi ve dengi okulların ilgili teknik bölümlerinden mezun, - Benzer işkolunda Kalite Kontrol tecrübesi olan, - Çok iyi derecede teknik resim bilgisine sahip, - Ölçüm ekipmanlarını çok iyi derecede kullanabilen, - ISO 9001:2008 ve tercihen TS 16949 Kalite Yönetim sistemi ile çalışmış, - İzmir’de ikamet eden, - Bay (Askerliğini yapmış,) / Bayan

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler:Kalite kontrol operatörü Renkler Makine Kalite Müdürlüğü bünyesinde,- Üretilen parçaların teknik şartlara uygunluğun olarak kontrollerini gerçekleştirmek. - Kalite yönetim sisteminin gerektirdiği dokümantasyon ve kontrol işlemlerini gerçekleştirmek, - Sürekli iyileştirme çalışmalarına katkıda bulunmaktan sorumludur.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı (Yeşilköy) Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı (Yeşilköy)

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Orion - 623337

  İşin Tanımı GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Coldwell Banker; yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmasıdır. 51 ülkede, 3.000’ü aşkın ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Dünyanın ilk ve en prestijli gayrimenkul pazarlama markası olan Coldwell Banker’ın Yeşilköy Orion ofisine TAKIM ARKADAŞLARI-İŞ ORTAKLARI arıyoruz. İş Tanımı 1906 yılında SAN FRANCISCO’da Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER, Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Gayrimenkul Danışmanlarımız, *COLDWELL BANKER ORİON Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. *Kesinlikle maaşlı değil, %50-65-85 ya da %100 gelir paylaşımı ile çalışırlar. *COLDWELL BANKER’ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini Uluslararası ödüllü eğitmenlerinden alır, yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılırlar. *Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak COLDWELL BANKER’ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. *Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin Satış, Kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. *Yeni portföy çalışmaları yaparlar.

  Aranan Nitelikler * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, vizyon sahibi, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Coldwell Banker kültürünü, giyimi ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için sahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyenler, bugün sizde kazanan koltuğunda oturarak geleceğinizi tayin etmek istiyorsanız ORION /YEŞİLKÖY ailesinde yerinizi alın.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Ofis Asistanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: OA_MAYA - 623336

  İşin Tanımı Dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası güvenilir, yenilikçi ve kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır. 250 milyar $ işlem hacmi ve 6.6 milyar $ ciro ile büyümeye devam etmektedir. Coldwell Banker'ın Batı Ataşehir Varyap Meridian Sitesindeki ofisi Coldwell Banker Maya Gayrimenkul'e bayan ofis asistanı aranıyor.

  Aranan Nitelikler - En az 2 yıl asistanlık ve benzeri işlerde deneyimi bulunan - Telefon trafiğini yönetecek ve gelen misafirleri yönlendirecek - Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren - Diksiyonu iyi olan - Tercihen lise ya da üniversite mezunu - Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven - Düzenli ve disipli çalışan - Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen (Word, Excel, Powerpoint vb) - Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen (Fax, tarayıcı, yazıcı vb) - Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi güçlü - Kalite odaklı çalışan, titiz ve düzenli - Anadolu yakasında ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan Ofis Asistanı arıyoruz

 • Aydınlı Group

  U.s. Polo Asistan Tasarımcı Aydınlı Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  U.s. Polo Asistan Tasarımcı

  Aydınlı Group

  Ref: IK-USPAATG - 623335

  İşin Tanımı U.S. POLO markamızın tasarım ekibinde görevlendirilmek üzere "ASİSTAN TASARIMCI" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, •Tasarım alanında en az 2 yıl deneyimli, •Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop programını çok iyi derecede kullanabilen, •İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, •Tercihen İngilizce bilen, •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Sarf-Net Bilgisayar

  Satış Temsilcisi Sarf-Net Bilgisayar

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Sarf-Net Bilgisayar

  Ref: - 623334

  İşin Tanımı Sarf-net Limited Şirketinin ticari tecrübesi 2000 yılında başlamıştır. Şirketimiz OOKAY-U.S.A ve OOKAY-LED markaları adı altında Dünyada gelişen teknolojiye ayak uydurmak için 2005 yılından beri dünya pazarına açılmaya başlamıştır. Amerika'da ve Çin'deki iş ortaklarıyla yeni teknolojileri inceleyerek elektronik alanında sesini duyuran ürünleri Türkiye pazarına kazandırmış ve Dünyada gelişen bilişim eğilimleri yakından takip ederek bu sektörde hak ettiği başarıya ulaşmıştır. *Kurumsal satış ve müşteri temsilciliği departmanımız için; kariyer hedefi olan ve hedefini gerçekleştirmek için; doğru zaman ve doğru yerde olmayı tercih eden, mevcut portföyümüzü sürekli arayarak sektörümüzdeki yenilikler, ihtiyaçlarını belirlemek ve teklifler hazırlamak için randevuları oluşturabilecek veya kampanyalarımız ile ilgili satış görüşmeleri yapabilecek, *Portföyü takip edebilecek , telefonla iletişim ve müşteri ilişkilerini severek yürütebilecek ofis içi personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli, Telefon üzerinden güçlü ikna kabiliyeti olan, Müşteri memnuniyeti odaklı, Hedefler doğrultusunda çalışmaya istekli, Ofis içi kurumsal satış ve müşteri temsilcisi alınacaktır.

 • Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Satış Sorumlusu (aktif-Saha) Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu (aktif-Saha)

  Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: SPD-ASS-01 - 623333

  İşin Tanımı Akışkan kontrol teknolojileri ile ilgili ürünlerin satış ve pazarlanması konusunda faaliyet gösteren ve gelişmekte olan şirketimiz için, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Satış Sorumlusu alınacaktır. Satış hedefleri doğrultusunda aktif müşteri ziyaretleri yaparak ürün tanıtımında bulunmak, müşteri ihtiyaçlarına uygun çözüm sunmak, müşterilerin uygulama ile ilgili problemlerini tespit ederek kullanılması gerekli ürünlerle birlikte çözüm alternatiflerini oluşturmak, Yeni potansiyel müşteriler belirlemek, ulaşmak, müşteri ihtiyaçları ve segmentleri doğrultusunda ürün ve hizmet tanıtımını yapmak, Satış aktiviteleri sırasında pazardan ve müşterilerden aldığı bilgi ve geri bildirimleri bağlı olduğu yönetim birimine raporlamak, gerektiğinde ilgili birimler ile birlikte yeni stratejiler geliştirmek, Müşteri veritabanını sürekli olarak güncel tutmak ve aktiviteleri düzenli raporlamak, Müşteri şikayetlerine yönelik düzeltici ve önleyici faaliyetlerle ilgili çalışmalara katkıda bulunmak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Yeni mezun, lisans veya ön lisans) MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Tercihen teknik ürün satış ve pazarlamasında deneyimli, Tercihen Logo Go Plus programına vakıf, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesi sahibi(B), aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi, motivasyonu yüksek, zaman yönetiminde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Not: Çalışma yeri KARAKÖY Ofisimiz olacaktır. Karaköy ofisimiz, vapur iskelesine 2 dakika yürüme mesafesindedir.

 • Viva Cıty Sports Center

  Satış Danışmanı Viva Cıty Sports Center

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Viva Cıty Sports Center

  Ref: - 623332

  İşin Tanımı Vivacity Sports Club bünyesinde eğlenceli bir ortamda üyelik satışlarından sorumlu olacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Satış için gerekli hırsa, • Profesyonel bakış açısına, • Yüksek enerjiye, motivasyona, positif yaklaşıma ve iş ahlakına sahip, • Sorumluluk bilinci gelişmiş, • Disiplinli, • Gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı, • İletişim becerileri yüksek ve güleryüzlü, • Maaş+prim sistemiyle çalışabilecek,yüksek kazançlar hedefleyen, • Sunum ve temsil yeteneğine sahip, • Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, • Avrupa Yakasında ikamet eden, (Tercihen İkitelli,Beylikdüzü ve Başakşehir civarında) • Takım çalışmasına ve yoğun iş temposunda çalışmaya uyum sağlayabilecek, • 35 yaşını geçmemiş biri iseniz, kurumsal firmamızdaki başarılı ekibimizin bir parçası olabilirsiniz.

 • Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Satış Destek Sorumlusu Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Sorumlusu

  Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: SPD-SDS-01 - 623331

  İşin Tanımı Akışkan kontrol teknolojileri ile ilgili ürünlerin satış ve pazarlanması konusunda faaliyet gösteren ve gelişmekte olan şirketimiz için, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Satış Destek Sorumlusu alınacaktır. Müşteri ve satış sorumlularının talepleri doğrultusunda teklif hazırlamak ve verilen tekliflerin takibinin sağlanması, Müşterilerden ve satış sorumlularından gelen siparişlerin sisteme kaydedilmesi, Sipariş alımından sevk işlemlerinin tamamlanmasına kadar olan tüm süreç akışının yürütülmesi, Satış öncesi ve sonrası işlemler ile ilgili müşterilerden gelen talep, şikayet ve beklentilere cevap verilmesi, Satış ekibi sahada iken gerekli iletişimlerin kurularak satış ekibi, müşteri ve operasyon arasındaki koordinasyonun sağlanması ve müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, Ödemeler için müşteriler ile görüşülmesi, Satış bölümü ile ilgili raporların haftalık ve aylık hazırlanması, bölüm yöneticisine iletilmesi ve düzenli olarak dosyalamanın yapılması,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Yeni mezun, lisans veya ön lisans) MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Tercihen teknik ürün satış ve pazarlamasında deneyimli, Tercihen Logo Go Plus programına vakıf, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve planlama yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Not: Çalışma yeri KARAKÖY Ofisimiz olacaktır. Karaköy ofisimiz, vapur iskelesine 2 dakika yürüme mesafesindedir.

 • Tora Petrol Ürünleri

  Çağrı Merkezi Tora Petrol Ürünleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi

  Tora Petrol Ürünleri

  Ref: cagrı15 - 623330

  İşin Tanımı TORA Merkez Ofiste bulunan Çağrı Merkezi’mizde görev yapacaktır. Türkiye genelindeki akaryakıt istasyonları ve endüstriyel tesislerden gelecek servis çağrıları ile ilgili arıza tanılarını yapacak ve ekipleri yönlendirecektir. İş öncesi teknik eğitimler ve iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili eğitimler TORA bünyesinde ve konusunda uzman firmalar tarafından verilecektir.

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Microsoft Office programlarına hakim 30 yaşını aşmamış En az Lise, tercihen Teknik Lise ve MYO Mezunu Konuşması düzgün, İletişimi kuvvetli Bay tercihen askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli Bay/Bayan çalışma arkadaşları NOT: Servislerimiz; Başakşehir,Halkalı,Yenibosna,Bağcılar bölgelerine vardır.

 • Bulut İnşaat Yapı

  Temizlik Görevlisi Bulut İnşaat Yapı

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Görevlisi

  Bulut İnşaat Yapı

  Ref: - 623329

  İşin Tanımı Bulut İnşaat merkez binamızda görevlendirilmek üzere 'Temizlik Personeli' alınacaktır. • Şirket binamızın tüm genel temizlik işlerini titizlikle yapabilecek • Kendisine verilen talimatlar doğrultusunda hareket edebilecek

  Aranan Nitelikler • Daha önce büyük şirketlerde temizlik personeli olarak çalışmış • Temizlik ekibiyle birlikte uyumlu ve düzenli çalışabilecek • Güvenilir, çalışkan, sorumluluk sahibi • İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden

 • Doğuş Kalıp

  Satış Mühendisi Doğuş Kalıp

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Doğuş Kalıp

  Ref: - 623328

  İşin Tanımı Yeni başlayan projelerin sistemini kurmak ve yürütmek, Satış fonksiyonları ile ilgili olarak yeni yaklaşımlar geliştirmek, Şirketin yeni veya mevcut müşterilerini düzenli ziyaret ederek, ihtiyaçlarını takip etmek. Şirket hedef ve stratejilerine paralel olarak, satış ekibinin strateji ve hedeflerini belirleyerek bu doğrultuda çalışmalarını sağlamak. Mevcut satış operasyonlarını yönetmek, verimliliklerini kontrol etmek, gerekiyorsa gerekli iyileştirmeleri yapmak. Satış ekibinin raporlamalarını, ziyaretlerini ve bayi temaslarını takip edip kontrol etmek ve geliştirmek.

  Aranan Nitelikler Makine ve yedek parça konularında tecrübeli, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Analatik düşünme yeteneğine sahip, Satış operasyonlarının yönetime raporlanması konusunda bilgi sahibi, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, Tercihen Mikro (erp) yazılımında deneyimli yabancıdil bilgisi İngilizce ileri seviyede İkinci bir dil bilgisi tercih sebebidir

 • Fcl Assist

  Çağrı Merkezi Satıştemsicisi Fcl Assist

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satıştemsicisi

  Fcl Assist

  Ref: çmmt-07- - 623327

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun Çağrı Merkezi operasyonunda check-up satışı görev alarak kariyer hedefleyen Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi arayışımız başlamıştır.

  Aranan Nitelikler Ses tonu ve Diksiyonu düzgün Karalı ve Azimli Girişimci ruha sahip Çalışma hayatında istikrar ve sürekliliği benimsemiş Hırslı , Analitik düşünebilen Net maaş bana yetmez hedef odaklı çalışarak, yüksek prim kazanmak istiyorum diyen( bay/bayan ) "ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİLERİ" arıyoruz.

 • Miso

  Satış Danışmanı Miso

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Miso

  Ref: - 623326

  İşin Tanımı • Müşterilerimize ürünlerle ilgili detaylı bilgiler vererek yardımcı olmak, • Belirlenen kotalar doğrultusunda satış yapmak. Kadıköy mağazamızda çalışmak üzere Bayan Satış Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Bayan Giyimde Satış Danışmanı tecrübesi olan minimum 2 yıl , • İletişim becerileri yüksek, • Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak, • Part-time ve full-time bayan satış sorumluları. Cv değerlendirmeleri ikametgah adresine göre yapılacaktır.

 • Miso

  Satış Danışmanı Miso

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Miso

  Ref: - 623325

  İşin Tanımı • Müşterilerimize ürünlerle ilgili detaylı bilgiler vererek yardımcı olmak, • Belirlenen kotalar doğrultusunda satış yapmak. Bakırköy mağazalarımızda çalışmak üzere Bayan Satış Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Bayan Giyimde Satış Danışmanı tecrübesi olan minimum 2 yıl , • İletişim becerileri yüksek, • Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak, • Part-time ve full-time bayan satış sorumluları. Cv değerlendirmeleri ikametgah adresine göre yapılacaktır.

 • Seviye Dergisi Dersaneleri

  İngilizce Öğretmeni Seviye Dergisi Dersaneleri

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  Seviye Dergisi Dersaneleri

  Ref: - 623324

  İşin Tanımı Eğitim kurumlarımızda görevlendirilmek üzere İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ·

 • Sports Internatıonal

  Çocuk Bakım Eğitmeni (İzmir) Sports Internatıonal

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çocuk Bakım Eğitmeni (İzmir)

  Sports Internatıonal

  Ref: SI-MCBEPT4 - 623323

  İşin Tanımı Üyelerimizin spor yaparken, 0-12 yaş grubuna dahil olan çocuklarının güvenli bir ortam içinde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak.

  Aranan Nitelikler İZMİR MAVİŞEHİR tesisimizde görevlendirilmek üzere, - En az Lise ( Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü) Mezunu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Sabırlı, - Ekip çalışmasına yatkın, - İletişim becerisi güçlü, - Prezantabl, - 18 yaşını doldurmuş, - Karşıyaka'da ikamet eden, - Part-time "Çocuk Bakım Eğitmeni" alınacaktır

 • Direktika İnsan Kaynakları

  Satış Temsilcisi Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Direktika İnsan Kaynakları

  Ref: DRKTMSAHA - 623322

  İşin Tanımı DİREKT SATIŞ PROFESYONELLERİ ! TÜRKİYE FİNANS SEKTÖRÜNÜN EN HIZLI BÜYÜYEN ALANINDA KARİYER FIRSATI SİZİ BEKLİYOR! Direkt satış profesyonelleri; Dünya’da 37 ülkede faaliyet gösteren, Asya, Avrupa ve Latin Amerika’da güçlü bir konuma sahip lider finans kurumunun temsilciliğini yapan satış örgütünde bir araya geliyor. İşe alım temsilciğini yaptığımız Kurum; Türkiye genelinde büyük direkt satış ekiplerine liderlik etmiş profesyoneller tarafından kuruldu. Organizasyon; finansal direkt satış yönetimi konusunda uzun ve kanıtlanmış tecrübesi ile, çalışanlarına satış alanında gelişim ve kariyer imkanları sunuyor. Çağdaş ve geçerli bir meslek kazandırıyor. Misyonu olan, hayata ve insana fark katan, bireysel başarım kadar başkalarının hayatına da değer kattığım bir iş arıyorum ! Yüksek enerjim ile, masa başında değil, insanlarla iletişim içinde sahada olmak istiyorum ! Başarım ve motivasyonuma güveniyorum. Gelirim ve kariyer hızımın buna paralel olması lazım, süreklilik arıyorum ! DİYORSANIZ Siz de; uzun yıllar boyunca çok sayıda satış temsilcisinin işe alımında, yetiştirilmesinde, yeteneklerini hayata geçirmesinde liderlik yapan yöneticilerle birlikte çalışabilir, direkt satış benim işim diyen bir ekipte DİREKT SATIŞ TEMSİLCİSİ OLABİLİRSİNİZ Direkt satış pozisyonunda; bankalarda pos, kredi kartı, ticari kart gibi ürünlerin ya da sigorta şirketlerinin veya diğer finans sektörlerinin saha satışında en az 1 yıl deneyimli adaylarımızın; • Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının mevzuatta belirlenen ilgili bölümlerinden* mezun olması veya Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu olması • İstanbul veya Ankara'da ikamet etmesi • Erkek adaylar için - askerlik görevi ile ilişiği olmaması veya en az 1 yıl tecilli olması

  Aranan Nitelikler Müşterilere sunduğumuz finansal ürünler; insanların hayallerine kavuşmaları sağlayan, geleceklerini ve sevdiklerini güven altına alan hizmetler. Müşteri adaylarını ziyaret ederken farklı mesleklerden pek çok kişi ile tanışma ve yaşamlarına katkıda bulunma imkanına kavuşacaksınız, müşteriler için doğru çözümü üreterek geleceklerinde fark yaratacaksınız. Türkiye’nin hızla gelişen sektöründe eğitilecek ve uzmanlaşacaksınız. Nasıl mı? • Geleceğini güvence altına almak isteyen müşteri adaylarından randevu alarak, • Müşteri ziyaretleri ile Müşterilerin ihtiyaçlarını analiz ederek, • Müşterimize uygun olacak finansal ürünleri kendisine tanıtarak satış hizmetini gerçe

 • İts Bilişim Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

  Kurumsal Satış Uzmanı İts Bilişim Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurumsal Satış Uzmanı

  İts Bilişim Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

  Ref: - 623321

  İşin Tanımı KURUMSAL SATIŞ UZMANI Türkiye'nin en hızlı büyüyen bilişim şirketlerinden ITS Group’un hızla büyüyen organizasyonu içerisinde kariyerini satışta hedefleyen, şirketimizin hedeflerini bizimle birlikte gerçekleştirecek, motivasyonu yüksek ve başarı odaklı KURUMSAL SATIŞ UZMANI arıyoruz. İş tanımı: Mevcut müşteri portföyünün ve potansiyel müşterilerin ziyaret edilmesi Ziyaret raporlarının hazırlanması ve yönetici ile paylaşılması Satış arttırıcı faaliyetler yürütülmesi Yeni satış kanallarının yaratılması Şirketin piyasadaki yerinin ve imajının korunmasının ve geliştirilmesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: En az 2 yıl Saha Satış deneyimine sahip Tercihen Üniversite veya MYO mezunu, Satış odaklı hedeflere yönelik çalışabilen, takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün, İletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, dışa dönük, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Win Bilgi İletişim Hizm. A.ş

  Çağrı Sistemleri Yönetimi Uzmanı Win Bilgi İletişim Hizm. A.ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Sistemleri Yönetimi Uzmanı

  Win Bilgi İletişim Hizm. A.ş

  Ref: ÇSYU-İST - 623320

  İşin Tanımı BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? Çağrı merkezi sektörünün önde gelen firmalarından olan Win Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin, İstanbul lokasyonunda "Çağrı Merkezi santral ve CTI sistemlerinin yönetilmesi, firmalarla ilişkilerin koordine edilmesi ve sistemlerin 7/24 çalışması için gerekli planlamaların- düzenlemelerin yapılması" işlemlerini yerine getirebilecek Çağrı Sistemleri Yönetimi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, *En az 3 yıl ilgili sektör tecrübesi olan, *Tercihen İngilizce bilen, *Avaya Santral Sistemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, *Tercihen Unix / Windows İşletimi , temel SQL server yönetimi, *Temel IP bilgisi ve tercihen PBX , IVR ve CTI sistemleri hakkında temel bilgi sahibi, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, *Ekip ile uyumlu bir şekilde çalışabilecek, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Twigy

  İhracat Satış Sorumlusu Twigy

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat Satış Sorumlusu

  Twigy

  Ref: T-IHRST - 623319

  İşin Tanımı Dünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip bir "İHRACAT SATIŞ SORUMLUSU” aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Dış Ticaret), Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı hakkında bilgi sahibi, Tercihen Ayakkabı / Tekstil sektöründe benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli İleri derecede İngilizce ve Rusça bilen, MS Ofis Programlarına hakim, Portföy sahibi, Takım çalışmasına yatkın,hedef odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Yazılı ve sözlü iletişim becerileri çok iyi olan, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, ikna kabiliyeti yüksek, Bay, Sürücü Belgesi olup, aktif araç kullanabilen, takım arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı: Başta komşu ülkeler Rusya Federasyonu, Ukrayna, Suriye, İran, Irak olmak üzere Türki Cumhuriyetlerinde TWİGY ürünlerinin satılması, bayi teşkilatının kurulması ve ihracat operasyonunun gerçekleştirilmesi işlevidir.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket