ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Kasiyer - İstanbul Avrupa Yakası Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer - İstanbul Avrupa Yakası

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: AVP-KS - 623689

  İşin Tanımı Kasa çıkışlarını ve işlemlerini gerçekleştirmek, evrak takibini sağlamak, Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler MADAME COCO, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki mağazalarında , mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, aşağıdaki niteliklere sahip; Tercihen Ticaret Meslek Lisesi veya Muhasebe MYO mezunu, Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Uyum sağlama kabiliyeti yüksek, Strese dayanıklı, İletişim becerileri gelişmiş, Zaman yönetimi konusunda yetenekli, Enerjisi yüksek, Sonuç ve müşteri odaklı, Uygulayarak öğrenme konusunda istekli Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Bay ve bayan, Kasiyer aramaktayız

 • Schafer

  Satış Danışmanı ( Liman AVM - Bandırma ) Schafer

  Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı ( Liman AVM - Bandırma )

  Schafer

  Ref: LMN-02/02 MK - 623688

  İşin Tanımı Züccaciye sektörünün öncü firmalarından birisi olan SCHAFER 'in mağazalarında ( LİMAN AVM - BANDIRMA/BALIKESİR ) görevlendirilmek üzere bay ve bayan satış danışmanları aramaktayız. Temel Beklentiler; Müşteri ihtiyaçlarını tespit etmek , uygun ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak , Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek , Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulamak , Merkez ile mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak , Hergeçen gün büyüyen bir sistem olan SCHAFER mağazacılıkta kariyer planlayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler LİMAN AVM - BANDIRMA / BALIKESİR ' mağazamızda görevlendirilmek üzere tercihen ; yakın semtlerde ikamet eden , Bay - Bayan , 19-40 yaş arasında, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Güleryüzlü,hızlı müşteri odaklı,diksiyonu düzgün, Marka satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren , Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek , Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Perakende sektöründe deneyimli , Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş , Mağazacılık sektöründe kariyer planlaması yapan, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Ziylan Grup

  Sıs - Depo Görevlisi - Kahramanmaraş Ziylan Grup

  K.Maraş Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sıs - Depo Görevlisi - Kahramanmaraş

  Ziylan Grup

  Ref: S-DGMRS - 623687

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı, tekstil ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK VE PAZ.A.Ş.; Kahramanmaraş Piazza AVM'de açılacak olan SİS mağazasında görevlendirilmek üzere DEPO ELEMANI aramaktadır. Mağaza müdürünün talimatlarına uygun olarak depo düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Sevkiyat yönetimi konusunda tecrübeli, Fiziksel olarak çalışabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine adapte olabilecek, 22-30 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

 • Watsons

  Satış Görevlisi - İzmir Kipa Balçova AVM Watsons

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi - İzmir Kipa Balçova AVM

  Watsons

  Ref: WSGKPBLC01 - 623686

  İşin Tanımı Aranan Nitelikler: En az lise mezunuysanız, İstanbul'da ikamet ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Schafer

  Satış Danışmanı ( Optimum Adana AVM ) Schafer

  Adana Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı ( Optimum Adana AVM )

  Schafer

  Ref: ADANA-02/02 - 623685

  İşin Tanımı Züccaciye sektörünün öncü firmalarından birisi olan SCHAFER 'in mağazalarında ( OPTİMUM ADANA AVM / ADANA ) görevlendirilmek üzere bay danışmanları aramaktayız. Temel Beklentiler; Müşteri ihtiyaçlarını tespit etmek , uygun ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak , Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek , Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulamak , Merkez ile mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak , Hergeçen gün büyüyen bir sistem olan SCHAFER mağazacılıkta kariyer planlayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler OPTİMUM AVM / ADANA ' mağazamızda görevlendirilmek üzere tercihen ; yakın semtlerde ikamet eden , Bay 19-30 yaş arasında, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Güleryüzlü,hızlı müşteri odaklı,diksiyonu düzgün, Marka satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren , Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek , Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Perakende sektöründe deneyimli , Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş , Mağazacılık sektöründe kariyer planlaması yapan, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Ziylan Grup

  Sıs - Satış Danışmanı - Kahramanmaraş Ziylan Grup

  K.Maraş Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sıs - Satış Danışmanı - Kahramanmaraş

  Ziylan Grup

  Ref: S-SDMRS - 623684

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı, tekstil ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; açılacak olan Kahramanmaraş Piazza AVM "Sport In Street (SIS)" Mağazasında görevlendirmek üzere SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, İş disiplinine sahip, Müşteri odaklı düşünen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Genç, dinamik, güleryüzlü ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile min. 2 yıl ilişiği bulunmayan.

 • Icm Indoor Life

  Mağaza Hizmetlisi Icm Indoor Life

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Hizmetlisi

  Icm Indoor Life

  Ref: - 623682

  İşin Tanımı - Her gün Showroom da bulunan ürünler ile yerlerin temizliğini yapacak - Çalışan personel ile müşterilere çay-kahve, vb. servisi yapacak - Gerektiğinde dışarıya çıkabilecek (alışveriş, banka işleri, vb.) BAYAN adayların 0216 3861157 nolu telefondan Showroom Yöneticisi Şeyda Koçyiğit'den randevu almaları rica olunur.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Kadıköy/Çiftehavuzlar'a ulaşımda problem yaşamayacak - Pazartesi-Cumartesi arası haftanın 6 günü çalışabilecek - Referans verebilecek BAYAN

 • Betik Bilişim ve Reklam Hizmetleri

  Mobil Platform Uygulama Geliştiricisi Betik Bilişim ve Reklam Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mobil Platform Uygulama Geliştiricisi

  Betik Bilişim ve Reklam Hizmetleri

  Ref: - 623681

  İşin Tanımı -Mobil Platformlarda isteğe özel uygulama geliştirme. -Varolan Android,iPhone ve iPad uygulamaları üzerinde ek geliştirmeler yapmak.

  Aranan Nitelikler İos Ve Android native mobil platformlarda programlama yapabilecek olan çalışma arkadaşarı arıyoruz. Bilgisayar,Matematik v.b. Lisans mühendislik bölümlerinden mezun. objective-c ve Java programlama dillerine hakim, iOS SDK ve Android SDK kullanarak mobil uygulamalar geliştirmiş, tercihen php,RESTful web servisler,json,javascript,actionscript(Flash/Flex) konularında da bilgi sahibi, en az 1 yıl ve üstü yazılım geliştirme tecrübesi olan web dünyasındaki yeni teknolojileri takip edebilen ve yabancı kaynakları anlayabilecek kadar İngilizce okuduğunu anlama becerisine sahip. Tercihen Erkek adaylar için en az 1 yıl askerlikle ilgili problemi olmayan yada askerliğini yapmış. Analitik düşünme kabiliyeti olan Matematiksel işlemlerde çözüm üretme becerisi yüksek Tercihen daha önce yaptığı işleri veya projeleri referans gösterebilecek Bay – Bayan Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Ziylan Grup

  Sıs - Mağaza Müdür Yardımcısı - Kahramanmaraş Ziylan Grup

  K.Maraş Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sıs - Mağaza Müdür Yardımcısı - Kahramanmaraş

  Ziylan Grup

  Ref: S-MMYMRS - 623680

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı, tekstil ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen SIS (Sport In Street); açılacak olan Kahramanmaraş Piazza AVM Mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazaı için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek konularında Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun; Perakende sektöründe en az 1 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen Nebim), Raporlama ve analiz becerisine sahip, Kasa, stok, müşteri hizmetleri ve operasyonel işlerin yönetiminde mağaza müdürüne yardımcı olabilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Arsa Mühendislik Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

  Aktif Satış ve Pazarlama Müdürü Arsa Mühendislik Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aktif Satış ve Pazarlama Müdürü

  Arsa Mühendislik Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

  Ref: - 623679

  İşin Tanımı Otomatik kapı sistemleri üzerine üretim, imalat ve montaj kapasitemiz olan bir firmayız. fabrikamız Gebze de olup, maltepe şubemiz, Gebze şubemiz , Batman şubemiz bulunmaktadır. ayrıca kuzey ırakta da bir üretim yerimiz vardır. firmamızın Gebze fabrikasında aktif satış yapabilecek ve pazarlama müdürlüğü yapabilecek arkadaşlara ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Aktif, dinamik, takibi güçlü, düzenli , aktif araç kullanabilen arkadaşlara ihtiyacımız vardır.

 • Firma Adı Gizli

  Genel Muhasebe Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 623678

  İşin Tanımı 4.Levent merkez ofisimizde muhasebe kayıtlarını, genel muhasebe işlemlerini yapabilecek, muhasebe departmanımız için çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Yasal mevzuatlara hakim, Tek düzen hesap planını bilen, GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ firmasında çalışmış olması tercih sebebidir, Mali Müşavirlik ofisinde de en az 3 yıl deneyimi olan, İyi derecede Excel bilgisine sahip, Gerekli raporlamaları yapabilecek, Netsis Muhasebe programını çok iyi bilen, Takım çalışmasına yatkın, Gerektiğinde mesaiye kalabilecek, Yoğun çalışma temposuna alışkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. İki farklı program arasında başarılı bir şekilde entegrasyon işlemlerini gerçekleştirebilecek. BA BS mutabakatları dahil olmak üzere cari hesap mutabakatlarını yapabilen Ön muhasebe ile koordineli şekilde çalışabilecek. Aktif olarak araç kullanabilen Not:Aranan kriterler dışında gerçekleştirilen başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Ziylan Grup

  Sıs - Mağaza Müdürü - Kahramanmaraş Ziylan Grup

  K.Maraş Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sıs - Mağaza Müdürü - Kahramanmaraş

  Ziylan Grup

  Ref: S-MMMRS - 623677

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; açılacak olan Kahramanmaraş Piazza AVM "Sport In Street (SIS)" Mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek. Kasa, Stok, Müşteri Hizmetleri ve Operasyonel işlerin yönetiminde Mağazalar Koordinatörüne yardımcı olmak ve mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olması ve çalışma hayatının son 1 yılını yöneticilik düzeyinde geçirmiş olmak, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen Nebim), Planlama, organizasyon ve liderlik becerilerine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Müşteri İlişkileri ve Ekip Motivasyonu konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.ş.

  Kalıpçı Ustası ve Elemanları Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.ş.

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalıpçı Ustası ve Elemanları

  Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.ş.

  Ref: - 623676

  İşin Tanımı Hasanağa Organize Sanayi bölgesinde Hava süspansiyon sistemleri üzerine kurulu fabrikamızın Kalıphane bölümünde çalışacak Kalıpçı ustası ve Elemanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Kalıp imalatı, bakımı ve tamiri konusunda tecrübeli, Derin sıvama kalıplarında tecrübeli, Talaşlı imalat tecrübesi olan, Bursa 'da ikamet eden, Askerliğini yapmış, İlana uygun özellikte Kalıpçı ustası ve elemanları aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Finans Müdür Yardımcısı Firma Adı Gizli

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Müdür Yardımcısı

  Firma Adı Gizli

  Ref: FMY01 - 623674

  İşin Tanımı Şirketin tüm finansal işlemlerini şirketin menfaatleri, bütçe programı, finansman politikası ve mevzuata uygun olarak planlamak ve uygulanmasını sağlamaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme, Ekonomi veya İlgili bölümler) Alanında en az 5 yıl deneyimli, Finansal planlama ve operasyonlar, nakit akışı, kredi, bütçe, muhasebe, banka ödemeleri, konularında tecrübeli, Sorumluluk alma becerisi yüksek, görev bilinci ve iş takibi konusunda bilinçli, Problem çözme, analitik düşünme yeteneğine sahip, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Antalya'da ikamet eden.

 • İnka

  Broşür Dağıtım Elemanı İnka

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Broşür Dağıtım Elemanı

  İnka

  Ref: bd01 - 623673

  İşin Tanımı Bünyemizde istihdam edilmek üzere , data toplama ve broşür dağıtımı konusunda 1 ay süreli haftanın 6 günü mesai saatleri içinde çalışabilecek BAY çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş arasında En az lise mezunu ( Tercihen Açıköğretim üni. veya Yüksek Okul mezunu) Dönemsel çalışma sistemine uygun Ekip çalışmasına uyumlu Aktif, girişken ve iletişim kabiliyeti kuvvetli Bay

 • Anıl İç Giyim

  Hammadde Depo Sorumlusu Anıl İç Giyim

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hammadde Depo Sorumlusu

  Anıl İç Giyim

  Ref: - 623672

  İşin Tanımı Hammadde depodaki tüm stok hareketlerini sağlamak (hammadde giriş, üretime transfer, iade vs) Bilgisayardaki stok programında veri giriş kayıtlarını ve diğer operasyonel işleri yapmak, Depoda görev yapan elemanların ve bağlı tüm personelin görev dağılımını yaparak, kontrol etmek, Deponun tertip ve düzeninden sorumlu olmak, Depoda bulunan tüm envanterlerin dönem sonlarında sayımını yapmak ve tutarlılığından sorumlu olmak, Üretim ihtiyacı doğrultusunda yetersiz kalan hammadde malzeme ile ilgili siparişlerin verilmesi için satın alma departmanına bilgi akışını sağlamak, Gelen hammadde malzemenin istenen doğru malzeme olup olmadığının kontrolünü yaparak hammadde depo stoğu giriş işlemini yapmak, Gelen malzemenin stok kartı yok ise gerekli bilgileri toplamak ve ilgili kişiye bildirmek

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek lisesi ve üniversite mezunu Hammadde depo, stok yönetimi ve mavi yaka ekip yönetimi konusunda en 3 yıl deneyimli, Tekstil sektöründe kullanılan hammadde-malzemeler hakkında ve konfeksiyon üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi olan, MS Office uygulamalarına hakim (özellikle Excel), ERP programını kullanabilecek(tercihen Sentez) Ekip çalışmasına uyumlu, problem çözme yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü civarında ikamet eden

 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Call Center Personeli Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Ordu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Call Center Personeli

  Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Ref: AKDORD-CALL - 623671

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Ordu temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere CALL CENTER personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN - İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK,KENDİNE GÜVENEN - BAYAN -AKICI VE DÜZGÜN BİR DİKSİYONA SAHİP, - SERİ TELEFON ARAMASI YAPABİLECEK, - MOTİVASYONU YÜKSEK VE SONUÇ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, -PREZENTABL, - - İletişim:0452 666 60 65

 • Team Fores Hr

  Grafik Tasarım Uzmanı Team Fores Hr

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarım Uzmanı

  Team Fores Hr

  Ref: GTU_01 - 623670

  İşin Tanımı Üniversitelerin Grafik Tasarım konusunda eğitim veren bölümlerinden mezun, İki ve üç boyutlu çizim konusunda tecrübeli, Grafik Tasarım ve kampanya geliştirme konusunda tecrübe sahibi, Grafik Tasarım Uzmanı olarak en az üç yıl deneyim sahibi, İstanbul Avrupa Yakasında, tercihen Maslak ve çevresinde ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Kreatif kampanya geliştirmek ve mecra bazında uygulamak, Yürütülen kampanyalarla ilgili Grafik Tasarım çalışmalarını yapmak.

 • Alpara Danışmanlık

  Back Office Müşteri Temsilcisi Alpara Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Back Office Müşteri Temsilcisi

  Alpara Danışmanlık

  Ref: BO1 - 623669

  İşin Tanımı Back-Office Ekip Üyesinin temel sorumluluğu, arayan müşterinin sorunu ile ilgilenmek ve gerekiyorsa müşterinin probleminin çözüldüğü ana kadar takibini yapmaktır. 1.300 TL net maaş ile çalışacak , Müşterilerden gelen şikayetleri karşılayacak gerektiğinde ilgili bölümlerle paylaşıp talepleri sonuçlandıracak, Dinleme ve problem çözme becerisi olan, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Stresle başa çıkabilen, İkna kabiliyeti yüksek, İletişim yeteneği kuvvetli, diksiyonu düzgün, Çözüm ve sonuç odaklı, Ekip çalışması içinde işini organize edebilen, planlayan ve takip eden, Analitik yönü gelişmiş, Kurgulama ve koordinasyon becerisi yüksek BACK OFFİCE Müşteri Temsilcisi arıyoruz!

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu 18-28 yaş aralığında Çağrı Merkezi tecrübesi olan MS Office programlarına hakim Diksiyonu ve iletişimi kuvvetli Sabırlı Kağıthane, Levent çevresinde ikamet eden Anında çözüm üretebilen adayların başvurularını bekliyoruz. İş yerimiz 4. levent metro durağının arkasındadır. çalışma saatleri ; Hafta içi 10:00-19.30 Cumartesi 11:00-19:00

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.ş.

  Operasyon Uzmanı Superonline İletişim Hizmetleri A.ş.

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Uzmanı

  Superonline İletişim Hizmetleri A.ş.

  Ref: OU122014 - 623668

  İşin Tanımı Şirket / İş Tanımı : Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, SATIŞ DESTEK UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket