ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Euro Park Otel

  Doorman Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Doorman

  Euro Park Otel

  Ref: - 623790

  İşin Tanımı İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimizde; görevlendirmek üzere Doorman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik mezunu, Sevk ve organizasyon kabiliyeti olan, İngilizce bilgisine sahip, Çözüm odaklı çalışabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve prezantabl, B sınıfı ehliyet sahibi, Aktif araç kullanabilen, Başarının Takım Çalışması ile yakalanacağına inanan, Arkadaşlar arıyoruz.

 • Saadet Gıda

  Proses Kontrol Elemanı Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proses Kontrol Elemanı

  Saadet Gıda

  Ref: - 623789

  İşin Tanımı Üretim hatlarında belirlenen noktalarda kontroller yaparak kayıt altına almak.

  Aranan Nitelikler M.Y.O. gıda teknolojisi mezunu , Vardiya sisteminde yoğun tempoda çalışabilecek, Sorumluluk sahibi , dikkatli , Askerlik görevini tamamlamış, Esenyurt ve civarında ikamet eden, Adaylar aranmaktadır.

 • Kek's Bakery

  Pasta Üretim/ İmalat Elemanları Kek's Bakery

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pasta Üretim/ İmalat Elemanları

  Kek's Bakery

  Ref: - 623788

  İşin Tanımı Donuk Pasta ve Cheesecake üreten üretimi yapan fabrikamızda ( İşyeri : Yukarı Dudullu- Ümraniye- ) Pasta , Cheesecake ve Unlu mamüller üretiminde çalışacak, Üretim elemanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Pasta ve benzeri gıda işletmelerinde daha önce çalışmış, Sorumluluk sahibi,genç ve dinamik, Takım çalışmasına uyumlu,sistemli ve planlı. Gıda temizlik ve Hijyen konularında çalışma ilkelerinden taviz vermeyecek,hassas ve dikkatli çalışabilecek, Vardiyali çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Bay veya Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Aksu Çarşı

  Mağaza Müdürü Aksu Çarşı

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  Aksu Çarşı

  Ref: MM111 - 623787

  İşin Tanımı AKSU ÇARŞI bünyesinde bulunan SEFAKÖY,ZEYTİNBURNU,ESENLER,ŞİRİNEVLER şubemizde mobilya, elektronik, beyaz eşya, küçük ev aletleri, züccaciye ve ev tekstili satışı yapılan 3000 m2 alana sahip çoklu personelle çalışabilecek ve liderlik yapacak YÖNETİCİ ADAYLARI alınacaktır

  Aranan Nitelikler -Takım çalışmalarında başarı sahibi -Ekibini iyi yönlendiren, motivasyonunu üst seviyede tutan -iletişim becerilerinde kuvvetli olan -dinamik ve güleryüzlü -30 ve 45 yaş aralıklarında BAY yönetici adayları alınacaktır

 • Aksu Çarşı

  Mobilya Satış Temsilcisi Aksu Çarşı

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mobilya Satış Temsilcisi

  Aksu Çarşı

  Ref: mob111 - 623785

  İşin Tanımı Mobilya Satış Danışmanı Mağazacılık Perakende satış, mobilya, beyazeşya, elektronik,ev tekstili, züccaciye, hediyelik eşya konularında faaliyet gösteren firmamızın, şirinevler, Zeytinburnu, esenler, sefaköy, sakarya şubelerine Mobilya Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen mobilya, dekorasyon ürünlerinin satışında tecrübesi olan, Mobilya sektöründe satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen En az lise mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Bay, Bayan Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Savaşır Gıda

  Şoför Savaşır Gıda

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Savaşır Gıda

  Ref: - 623784

  İşin Tanımı Firmamızda bünyesinde, depo ve lojistik birimimizde görev alacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ŞOFÖR '' alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler En az İlköğretim Okulu Mezunu, SRC ve Psikoteknik Belgesine Sahip, E Sınıfı Ehliyetli, Ağır Vasıta Araç Kullanabilecek, 22 - 35 Yaş Aralığında, BAY.

 • Savaşır Gıda

  Vasıfsız Eleman Savaşır Gıda

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Vasıfsız Eleman

  Savaşır Gıda

  Ref: - 623783

  İşin Tanımı Firmamızda bünyesinde, depo ve lojistik birimimizde görev alacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' VASIFSIZ ELEMAN '' alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler En az İlköğretim Okulu Mezunu, 22-35 Yaş Aralığında, Paketleme ve İstifleme yapabilecek, BAY

 • Savaşır Gıda

  Depo Elemanı Savaşır Gıda

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı

  Savaşır Gıda

  Ref: - 623782

  İşin Tanımı Firmamızda bünyesinde, depo ve lojistik birimimizde görev alacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' DEPO ELEMANI '' alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 2 - 4 Yıllık Bölümlerinden Mezun, Çok İyi Derecede MS Office (Word, Excel) Parogramlarına Hakim, Depo ve Bilgi İşlem Konularına Hakim, BAY.

 • Savaşır Gıda

  Teknik Eleman Savaşır Gıda

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Eleman

  Savaşır Gıda

  Ref: - 623781

  İşin Tanımı Firmamızda bünyesinde, depo ve lojistik birimimizde görev alacak, stok giriş-çıkış işlemlerini ve stok takibini yürütebilecek, aşağıdaki niteliklere sahip '' TEKNİK ELEMAN '' alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu Bölümlerinden Mezun, Görevin gerektirdiği tekniik yeterliliğe sahip, Depo konularına hakim, BAY.

 • Firma Adı Gizli

  Elektrik Proje/Dialux Eğitmeni Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Proje/Dialux Eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: EP/DL-01-2015 - 623780

  İşin Tanımı · Dönemsel veya Proje bazlı olarak (hafta içi veya hafta sonu) çalışabilecek Elektrik Proje/Dialux Uzmanı/Eğitmeni aranıyor.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Dialux ile Elektrik Proje çizimi konusunda uzmanlık sahibi, · Tercihen konusunda sertifika sahibi, · 2 yıl üzeri üzeri sektor deneyimi olan, · Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya Eğitim verme konusunda kendine güvenen, · Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, · Diksiyonu düzgün, · Dönemsel/Proje Bazlı çalışabilecek Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyonelller

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Çağrı Merkezi Elemanı Sini Ev Böreği - Baklava

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Elemanı

  Sini Ev Böreği - Baklava

  Ref: - 623779

  İşin Tanımı 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın çağrı merkezi bölümüne "Çağrı Merkezi Elemanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İş ahlâkına sahip, Meslek ile ilgili bilgi birikimi ve becerilere sahip, MS Office programlarına hakim, Dikkatli, Etkili ve güzel konuşan, Güler yüzlü, İnsan ilişkilerine özen gösteren, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların İstanbul/Anadolu yakasında, tercihen Ataşehir, Üsküdar, Kadiköy, Ümraniye ilçelerinde ikamet etmesi gerekmektedir.

 • Fcl Assist

  Müşteri Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Fcl Assist

  Ref: MT-05 - 623778

  İşin Tanımı 11 yıldır çalışan ve müşteri memnuniyeti misyonu ile faaliyet gösteren firmamızda; kaliteli ve eğlenceli ortamda çalışabileceğiniz bir iş imkanı sunuyoruz. Siz de FCL ailesine katılabilir, hızla büyüyen firmamız ağında ve ideal çalışma ortamımızda başarılı bir geleceğe emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Kişisel gelişimine önem veren, Motivasyonu yüksek, Başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri ve özgüveni yüksek, Kararlı ve Azimli, Hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, Kısa sürede yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan (Bay / Bayan) takım arkadaşları aramaktayız.

 • Turkcell Superonlıne Fiberser Abone Merkezi

  Çağrı Merkezi Personeli (Engelli Personel) Turkcell Superonlıne Fiberser Abone Merkezi

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Personeli (Engelli Personel)

  Turkcell Superonlıne Fiberser Abone Merkezi

  Ref: ÇM-ENGELLİ-001 - 623777

  İşin Tanımı Yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Tercihen Outbound / inbound konusunda deneyimli En az lise mezunu Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, diksiyonu düzgün Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Tam zamanlı çalışabilecek (SADECE ENGELLİ ADAYLARIMIZIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİRİLECEKTİR)

 • Coffeemania

  Coffeemania-Ankara/kızılay Aşçı Coffeemania

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Coffeemania-Ankara/kızılay Aşçı

  Coffeemania

  Ref: - 623776

  İşin Tanımı Ankara Kızılay'daki mağazamızda, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven, Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sürekli gelişimi hedefleyen, tecrübeli aşçılar alınacaktır.

 • Coffeemania

  Coffeemania - Ankara/Kızılay Bulaşıkçı Coffeemania

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Coffeemania - Ankara/Kızılay Bulaşıkçı

  Coffeemania

  Ref: - 623775

  İşin Tanımı Ankara Kızılay mağazamıza deneyimli Bulaşıkçı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyenKişisel Bakımına ve dış görünümüne dikkat eden Temizlik ve Hijyene önem veren bulaşıkçılar aranıyor.

 • Coffeemania

  Coffeemania-Ankara/kızılay-Barista Servis Elemanı Coffeemania

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Coffeemania-Ankara/kızılay-Barista Servis Elemanı

  Coffeemania

  Ref: - 623774

  İşin Tanımı Ankara Kızılay Şubemiz için gelen misafirlere ürün hazırlayıp sunmak üzere Barista / Servis Elemanına ihtiyacımız vardır. Sorumluluk alanları: - Bar temizlik ve düzeni.- Bar stok takibi. - Salon temizlik ve düzeni.

  Aranan Nitelikler Aradığımız özellikler genel hatları ile şunlardır; -Güler yüzlü, kişisel bakımına özen gösteren, ekip çalışmasına uygun, dinamik, konusunda tecrübeli. - İnsan ilişkileri kuvvetli, müşterilerimizi güler yüzle karşılayacak, güler yüzle hizmet edecek ve uğurlayacak şekilde bilinçli, - Çalışma saatleri içerisinde her zaman müşteri odaklı olacak şekilde düşünceye sahip, - Kişisel temizliğine, tertip ve düzenine her zaman dikkat eden ve bunu iş yerinde de devam ettiren, - Diksiyonu düzgün ve müşteriler ile mesafesini koruyabilen, - Akıllı, çalışkan, işini titizlikle ve en iyisini yapabilen, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Ataer Enerji A.ş.

  Muhasebe Elemanı Ataer Enerji A.ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Ataer Enerji A.ş.

  Ref: - 623773

  İşin Tanımı Ataer Enerji Elektrik Üretim A.Ş. özel sektörün enerji işine girmesini sağlayan 3096 sayılı yasa doğrultusunda kurulmuş bir şirkettir. Temmuz 1996'da kurulan Ataer Enerji 1998 yılı Ekim ayında ticari işletmeye geçmiştir. Şirketin amacı İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde fabrikası ve işyeri olan sanayi ortaklarının enerji ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamız içerisinde görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat,Maliye vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim, Muhasebe ve vergi mevzuatlarına hakim ve güncel olarak takip eden, Raporlama becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve motivasyonu yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takipçi ve sonuç odaklı, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanan, Tercihen CPM programında deneyimi olan Tercihen 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan.

 • Tokat Medical Park Hastanesi

  Göğüs Hastalıkları Uzmanı Tokat Medical Park Hastanesi

  Tokat Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Göğüs Hastalıkları Uzmanı

  Tokat Medical Park Hastanesi

  Ref: TOKGHH1214 - 623772

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler Grubu TOKAT Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Alanında uzman ve bilimsel gelişmeleri takip eden, Yöntem teknik ve teknolojilere hakim, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmalarına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli, Göğüs Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Giga Teknoloji

  Bilgisayar Teknik Servis Personeli Giga Teknoloji

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgisayar Teknik Servis Personeli

  Giga Teknoloji

  Ref: - 623771

  İşin Tanımı Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere İZMİT’ te ikamet eden Bilgisayar Teknik Servis Personeli aranmaktadır. Genel Özellikler : • Minimum 2 yıl bilişim sektöründe tecrübe sahibi, • B Sınıfı ehliyet sahibi • Müşteri problemlerinin kısa sürede çözüme ulaştırılmasını sağlayabilecek, • Literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Yeni teknolojileri takip eden, • Müşterileri belli periyotlarla ziyaret edebilecek, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 3 sene tecilli,

  Aranan Nitelikler • Microsoft ürünlerine (Exchange Server, Active Directory, ISA Server vb) hakim, • Bilgisayar donanımları ve çevre birimleri konusunda uzman • Network kurulumu konusunda bilgili, • Server kurulumu konusunda bilgili, • Kablolama yapabilen, • Güvenlik kameraları ve Personel takip sistemleri konusunda bilgili,

 • Rem Spor Giyim

  Satış Danışmanı Rem Spor Giyim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Rem Spor Giyim

  Ref: - 623770

  İşin Tanımı PENDİK NEOMARİN AVM 'de bulunan NIKE mağazamız için, Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, PENDİK ve çevre ilçelerde ikamet eden, 17 ila 26 yaş arası, Bay/Bayan adaylar.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket