ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Hera Estetik

  Elektronik Teknisyeni Hera Estetik

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektronik Teknisyeni

  Hera Estetik

  Ref: - 623746

  İşin Tanımı Ege Bölge Müdürlüğü'müzde görevlendirilmek üzere Elektronik Teknisyeni aranmaktadır. Elektronik kart tamiri yapabilen, Cihazların rutin bakımı, teknik servisini sağlamak, Cihazların müşterilerdeki yerlerine kurulumu sağlamak, İstanbul merkez ile koordineli çalışıp, düzenli rapor vermek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Medikal Estetik cihazların teknik servisi hakkında DENEYİMLİ, Tercihen cihaz sektöründe çalışmış, Tercihen ilgili üniversitelerin BİYOMEDİKAL, ELEKTRONİK bölümlerinden mezun, Ms Office sistem ve uygulamalarını kullanabilen, İzmir'de ikamet eden, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Analitik, yaratıcı ve yapıcı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı, Ekip çalışmasına uygun, 35 yaşını aşmamış BAY adaylar.

 • Decathlon

  İstanbul Part Time Satış Asistanı Decathlon

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Part Time Satış Asistanı

  Decathlon

  Ref: IST-PT - 623744

  İşin Tanımı SPOR TUTKUNUZU PAYLAŞIN. 1976 yılında kurulan Decathlon'un her zaman tek bir hedefi olmuştur. 'SPOR TUTKUSUNU HERKESE YAŞATMAK.' Bu hedefi dünyanın dört bir köşesinde, 25'ten fazla ülkede 40.000 çalışanımızla gerçekleştirdik. Spor ürünlerinin tasarımı, üretimi ve satışı konusunda Avrupa lideri olmamızın nedeni, Dünyanın her yerindeki insanlara sporu ulaşılabilir hale getirmemizdir. Takım Arkadaşları Arıyoruz. Decathlon bünyesindeki eğitimin ardından mağazamıza gelen müşterileri karşılamak, spor ürünlerimizle ilgili danışmanlık sunmak, ürünlerimizin satışını gerçekleştirmek ve reyon düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Aktif olarak Sporla ilgilenen, Departman müdürü ile koordine calısarak eğtimleri dogrultusunda geleceğin Departman Müdürü olacak şekilde kendini yetistirebilecek , Müşteri odaklı, ekip çalışmasına uyumlu, Güleryüzlü, aktif, Part-time veya full-time çalışabilecek Full-time pozisyon için erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Aker Mağazacılık

  Satış Danışmanı - Pendik Aker Mağazacılık

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Pendik

  Aker Mağazacılık

  Ref: SD-P - 623743

  İşin Tanımı Tekstil Sektörünün lider markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde, Pendik mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan En az lise mezunu, Mağazacılık deneyimine sahip, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Kendine güvenen, ikna kabiliyeti yüksek adaylar.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Döner Ustası Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Döner Ustası

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001508 - 623742

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Kare Döner kesebilen, 40 - 50 cm çaplı döner kesme tecrübesine sahip,

  Aranan Nitelikler Döner kesmede en az 5 yıl tecrübeli, Ekibini yönetebilecek vizyon sahibi, Dürüst, Takım çalışmasına kesinlikle uyumlu, Paylaşmayı anlayış olarak içselleştirmiş, Et işlemeyi ve döner takmayı iyi derecede bilen, Programlı ve düzenli, Kayıt tutma alışkanlığı olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Lise mezunu, 30 yaş üstü, Bay, 'DÖNER USTASI' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mothercare

  Mothercare Ankara Cepa AVM - Satış Danışmanı Mothercare

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mothercare Ankara Cepa AVM - Satış Danışmanı

  Mothercare

  Ref: MCCP-SD3 - 623741

  İşin Tanımı Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  Fizyoterapist Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fizyoterapist

  Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  Ref: - 623740

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerinin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümlerinden mezun, Alanında deneyimli, Lenf-Ödem kursu almış, Manuel terapi bilgisi olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri yakından takip eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden, Bay veya Bayan "Fizyoterapist" aramaktayız.

 • T-Shop

  Stok Sayım Elemanı T-Shop

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stok Sayım Elemanı

  T-Shop

  Ref: SSE-001 - 623739

  İşin Tanımı Türkiye çapında, Kozmetik Sektörünün Mass Marketing kategorisinde yer alan güzellik, kozmetik, sağlık ve kişisel bakım ürünlerinin satıldığı 20 şubemizde sayım ekibi oluşturulmaktadır.

  Aranan Nitelikler Stok, envanter sayımı konularında deneyimli, En az lise mezunu, Microsoft Ofis programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, 25 yaşını aşmamış, Bay, çalışma arkadaşları aranmaktadır

 • Nazar Kimya

  Kimyager Veya Kimya Mühendisi Nazar Kimya

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimyager Veya Kimya Mühendisi

  Nazar Kimya

  Ref: - 623738

  İşin Tanımı Temizlik ve kozmetik ürünleri üretiminde faliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere tecrübeli konusunda uzman kimyager veya kimya mühendisi aranmaktadır...

  Aranan Nitelikler MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden Sektörde en az 10 yıllık deneyimi olan Yöneticilik vasfı olan Takım çalışmasına yatkın Dinamik, sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen Dışa dönük, yaratıcı, iletişim becerileri güçlü Yeniliklere ve gelişmeye açık Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Emlak Markt Ataşehir

  Sekreter Emlak Markt Ataşehir

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Emlak Markt Ataşehir

  Ref: - 623737

  İşin Tanımı Ofis içerisindeki tertip ve düzenin sağlanması, Telefon trafiğinin yönetilmesi, İnternet sitemizde yayınlanacak ilanların girişinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Office programlarına hakim, ayrıca interneti hızlı şekilde kullanabilen, En az 1 yıl deneyimli, Sorumluluk sahibi,disiplinli, Diksiyonu düzgün, Anadolu yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış,Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Derimod

  Satış Danışmanı Derimod

  Şanlıurfa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Derimod

  Ref: URFSDN - 623736

  İşin Tanımı Şanlıurfa mağazamızda görevlendirmek üzere; Bayan Satış Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Hazır giyim ve ayakkabı sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli, En az lise mezunu, 30 yaşını aşmamış.

 • Mothercare

  Mothercare İstanbul Forum AVM- Kasiyer Mothercare

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mothercare İstanbul Forum AVM- Kasiyer

  Mothercare

  Ref: MCİFRM-KSYR3 - 623734

  İşin Tanımı Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir Tüm kasa işlemlerinde aktif rol almak, gerektiğinde satışa destek vermek.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Dojop Teknoloji Hizmetleri

  Sistem Destek Uzmanı Dojop Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sistem Destek Uzmanı

  Dojop Teknoloji Hizmetleri

  Ref: - 623733

  İşin Tanımı Bir bilgisayarı birden fazla kişinin kullanmasını sağlayan Ncomputing ürünlerinin satış sonrası desteği

  Aranan Nitelikler Bilgisayarlar ve windows işletim sistemlerinde,sanallaştırma,konularında deneyimli yada yetiştirilecek olan; *Telefonda teknik destek verebilme kabiliyetine sahip,takım çalışmasına uygun, analiz yeteneği ve anında karar alma yeteneği olan yaratıcı kişiler. *Avrupa yakasında oturanlar tercih edilecektir.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Ankara Da Yatılı Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ankara Da Yatılı Ev İşi Temizlik

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: EİT - 1214 - 623732

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara da ikamet eden ailemiz için, Referanslı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Detaylı ev işi temizlik pozisyonunda deneyimli, Günlük toparlama, ütü ve yemek yapabilecek, 10 yaşında ki erkek çocuğun bakımını üstlenebilecek, Çocuklarla iyi anlaşan, Güvenilir, Pratik, Temiz, titiz, 25-45 yaşlarında, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 2000 - 2500 TL ücret aralığında çalışabilecek, Bayan, Ev işi temizlik personeli arıyoruz.

 • Gelal Çorap

  Mavi Yakalı Personel Gelal Çorap

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mavi Yakalı Personel

  Gelal Çorap

  Ref: MY01 - 623731

  İşin Tanımı Üretimde vardiyalı olarak çalışabilecek Bay - Bayan Personel alımı yapılacaktır..

  Aranan Nitelikler * En az İlkokul mezunu, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Vasıflı veya vasıfsız, * 18-30 yaş arasında, * İstanbul Avrupa yakası (Tercihen E-5 Cevizlibağ - Beylikdüzü arası, Esenyurt, Kıraç'ta) ikamet eden Bay ve Bayan adaylar, Not: Avrupa yakasında ikamet etmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Tel:0212-886-65-35

 • Perident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Diş Polikliniği Yöneticisi - Pazarlama Uzmanı Perident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Diş Polikliniği Yöneticisi - Pazarlama Uzmanı

  Perident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Ref: - 623730

  İşin Tanımı Kurtköy’de Şubat ayında açılacak ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz’de çalışmak üzere "Yönetici-Pazarlama Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu olmak, İngilizceyi çok iyi derecede konuşmak, yazmak, Pazarlama, reklamasyon, organizasyon becerilerine sahip olmak, Klinik yönetimi için gerekli olan görevleri yerine getirmek.

 • Perident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Diş Hekimi Asistanı Perident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Diş Hekimi Asistanı

  Perident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Ref: - 623729

  İşin Tanımı Kurtköy’de Şubat ayında açılacak ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz’de çalışmak üzere "Diş Hekimi Yardımcıları"aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olmak, Yakın bölgede ikamet etmek, Güler yüzlü ve nazik olmak, Asistanlık tecrübesi olmasa dahi, öğrenmeye istekli olmak.

 • Imaginarium

  Mağaza Müdürü Imaginarium

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  Imaginarium

  Ref: SMJUNE14 - 623728

  İşin Tanımı Dünyanın en iyi çocuk markalarından IMAGINARUM, Türkiye’deki büyümesine devam ediyor. Ebeveynler için, çocukları ile geçirdikleri zamanın kalitesini artırmaya yönelik, en özel ürünleri tasarlayan Imaginarium, bunları anlatabilmek için çok özel ekiplerle çalışmaktadır. Bu ekibin lideri olabileceğinizi düşünüyorsanız, sizi arıyoruz. MAĞAZA MÜDÜRÜ – SATIŞ GENÇ – DİNAMİK – PERAKENDE SATIŞ TECRÜBELİ – KÜÇÜK EKİPLERİ YÖNETMEK KONUSUNDA 2-3 YIL TECRÜBELİ LIDERLER! Çocuk eğitiminin önemini anlamış, oyuncağı sıradan bir ürün olarak görmeyen, her bir ürünün pedegojik alt yapısını idrak etmeye hazır ekip liderleri arıyoruz. Kendinizi satış odaklı görüyorsanız, bunu ekibinize aşılayabilirseniz, başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Hedef odaklı çalışabilen, satışı bir kabiliyet olarak benimsemiş, Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünebilen, 3-4 kişilik takımının yönetimi ve motivasyonu konusunda 2-3 yıllık deneyime sahip, Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen, MYO ve/veya 4 yıllık üniversite mezunu olmak, Tercihen İngilizce’yi yazılı ve sözlü iletişimde aktif olarak kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,

 • Perident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Sekreter - Banko Görevlisi Perident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter - Banko Görevlisi

  Perident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Ref: - 623727

  İşin Tanımı Kurtköy’de şubat ayı’nda açılacak ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz’de çalışmak üzere "Sekreter-Banko Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olmak, Yakın bölgede ikamet etmek, Güler yüzlü ve nazik olmak, Bilgisayar ve ofis cihazlarını kullanabilmek, Hasta randevularının düzenlenmesi ve ödemelerin alınmasında seri ve dikkatli olmak, Kliniğin işleyişinde gerekli olan sekreterlik hizmetlerini eksiksiz yerine getirmek.

 • Crm Tanıtım Hizmetleri

  Oem Satış Temsilcisi (Promoter) Crm Tanıtım Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Oem Satış Temsilcisi (Promoter)

  Crm Tanıtım Hizmetleri

  Ref: CRM-FULL - 623726

  İşin Tanımı CRM Tanıtım Hizmetleri olarak 15 den fazla dünya lideri elektronik markanın mağaza satış takımlarını (Promotör) kurup yönetmekteyiz. İş ortaklarımızdan biri için İstanbul Avrupa Yakasında teknoloji mağazalarında Full Time promotör olarak ( Haftada 6 gün) görev alacak OEM ürün grubundan anlayan genç arkadaşlar arıyoruz. Maaş+Prim+Yemek+Yol ücreti sistemi uygulanacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen Üniversite mezunu, Teknoloji mağazalarında satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi takip eden, Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, İkna yeteneği gelişmiş, Bay

 • Perident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Diş Hekimi Perident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Diş Hekimi

  Perident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Ref: - 623725

  İşin Tanımı Kurtköy’de Şubat ayında açılacak ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz’de çalışmak üzere "Diş Hekimleri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Yakın bölgede ikamet etmek, Hekimlik mesleğini severek ve güler yüzle yapmak.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket