ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Cevdet Albayrak

  Elektrik Mühendisi Cevdet Albayrak

  Düzce Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Cevdet Albayrak

  Ref: MühBoluTün1214 - 623838

  İşin Tanımı Anadolu Otoyolu üzerindeki Bolu Tünelinde bulunan bakım-onarım şantiyemizde görevlendirilmek üzere, tercihen Düzce'de ikamet eden Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl tecrübeli, Elektrik Yüksek Gerilim Tesisleri İşletme Sorumluluğu belgesine sahip, AG tesisleri ve OG ENH tesislerinde tecrübeli, Görev yapmasına engel sağlık sorunu bulunmayan, İyi derecede MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Şantiye saha çalışmaları ve ekip yönetiminde deneyimli, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Kesinlikle sigara kullanmayan,

 • Ebes

  Yönetici Asistanı Ebes

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Ebes

  Ref: 2014-3 - 623837

  İşin Tanımı Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; ofis işlerinin yapımı/takibini yapabilecek, en az lise mezunu, tercihen İngilizce bilen bayan yönetici asistanı alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine ve metro durağına çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az lise mezunu, tercihen İngilizce bilen, ofis yönetimi/işleri konusunda deneyimli, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli, seyahat engeli olmayan bayan yönetici asistanı alınacaktır.

 • Ebes

  Editör Yardımcısı Ebes

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Editör Yardımcısı

  Ebes

  Ref: 2014-2 - 623836

  İşin Tanımı Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; uluslararası kongre ve konferansların hazırlık ve icra/organizasyon süreçlerinde çalışacak 4 yıllık üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip ve yurtdışı deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen bayan eleman alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine ve metro durağına çok yakın bir noktadır). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Cumartesi günleri dönüşümlü olarak yarım gün çalışılmaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olmaktadır.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip ve yurtdışı deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen, bilimsel ve akademik konulara ilgili, ofis işlerine yatkın, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan eleman alınacaktır

 • Ebes

  Uzman/Yönetmen Yrd. Ebes

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uzman/Yönetmen Yrd.

  Ebes

  Ref: 2014-1 - 623835

  İşin Tanımı Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; uluslararası kongre ve konferansların hazırlık ve icra/organizasyon süreçlerinde çalışacak 4 yıllık üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip ve yurtdışı deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen bayan eleman alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine ve metro durağına çok yakın bir noktadır). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Cumartesi günleri dönüşümlü olarak yarım gün çalışılmaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olmaktadır.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip ve yurtdışı deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen, bilimsel ve akademik konulara ilgili, ofis işlerine yatkın, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan eleman alınacaktır.

 • Orient Denizcilik Turizm San. ve Tic. A.ş.

  Tur Satış Asistanı Orient Denizcilik Turizm San. ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tur Satış Asistanı

  Orient Denizcilik Turizm San. ve Tic. A.ş.

  Ref: 2014FIT - 623797

  İşin Tanımı Orient Denizcilik Turizm San. ve Tic. A.Ş. çatısı altında 1999 yılından itibaren faaliyet gösteren Sea Song Tours şirketimiz bünyesindeki FIT departmanımız için tur satış asistanı olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. Yurtdışında ortak olarak çalıştığımız acentalarla iletişimi sağlamak Müşteri istek ve taleplerine yönelik tur programlarının hazırlanması Acentalara gerekli tekliflerin mail yoluyla geçilmesi Tur maliyetlerinin, rehber dosyalarının hazırlanması Turlarla ilgili gerekli rezervasyonların yapılması ve takibi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezun ya da tercihen Turizm sektöründe en az 2 yıl deneyimli Turizm sektöründe kariyer hedefleyen İngilizce, Portekizce veya İspanyolca dillerinden birini ya da birden fazlasını ileri düzeyde bilen Takım çalışmasına uyumlu Sultanahmet bölgesine ulaşım zorluğu bulunmayan Esnek çalışma saatlerinde uyum gösterebilecek İletişim gücü yüksek ve yaratıcı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli Dış görünümüne önem veren *Adayların fotoğrafllı İngilizce CV'leri ile başvurmaları tercih sebebidir.

 • Rem Spor Giyim

  Satış Danışmanı Rem Spor Giyim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Rem Spor Giyim

  Ref: - 623770

  İşin Tanımı PENDİK NEOMARİN AVM 'de bulunan NIKE mağazamız için, Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, PENDİK ve çevre ilçelerde ikamet eden, 17 ila 26 yaş arası, Bay/Bayan adaylar.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Döner Ustası Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Döner Ustası

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001508 - 623742

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Kare Döner kesebilen, 40 - 50 cm çaplı döner kesme tecrübesine sahip,

  Aranan Nitelikler Döner kesmede en az 5 yıl tecrübeli, Ekibini yönetebilecek vizyon sahibi, Dürüst, Takım çalışmasına kesinlikle uyumlu, Paylaşmayı anlayış olarak içselleştirmiş, Et işlemeyi ve döner takmayı iyi derecede bilen, Programlı ve düzenli, Kayıt tutma alışkanlığı olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Lise mezunu, 30 yaş üstü, Bay, 'DÖNER USTASI' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Üretim Planlama Teknikeri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Teknikeri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001507 - 623723

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ 154 KV KABLO AKSESUAR ÜRETİMİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Üretim planlama ve stok takip konusunda deneyimli, gerekli sorumlulukları alacak,

  Aranan Nitelikler - Teknik Meslek Lisesi veya üniversitelerin Tasarım veya makine konstrüksüyonu ile ilgili bölümlerinden mezun, - Üretim planlama konusunda en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, - Talaşlı imalat, özellikle fason takip konusunda bilgili ve deneyimli, - Stok takibi, hammadde takibi, üretim planlama deneyimli - Mutlaka bir ERP programı ve tercihen CANIAS ERP yazılımı ile çalışmış, - Ürün ağaçları ve sürelerini kontrol ederek, iyileştirilmesi ve güncelliğinin sağlanmasını yapabilecek, - İyi seviyede teknik resim okuma ve tasarlama becerisine sahip olmak-Üretim kayıplarını analiz ve takip edecek -ERP Sisteminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için sisteme girilen verilerin düzenli olarak kontrol edilmesini sağlamak, - Microsoft Office programlarını iyi derecede bilen, Excel’i aktif kullanabilen, Solid Works veya Auto Cad programlarına hakim - Ekip çalışmasına yatkın, - Tercihen , İstanbul ; Gebze , Tuzla , Ümraniye, Kartal, Sultanbeyli bölgelerinde ikamet eden - 28-35 yaşları arasında, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Aktif araç kullanan, - Bay - Sigara kullanmayan, 'ÜRETİM PLANLAMA TEKNİKERİ' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Enteresan Mimarlık

  Muhasebe Elemanı Enteresan Mimarlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Enteresan Mimarlık

  Ref: - 623709

  İşin Tanımı Fuar standı ve dekorasyon alanlarında tasarım ve imalat hizmeti veren firmamızın ikitelli OSB' de bulunan ofis bölümünde çalışmak üzere takım arkadaşı aramaktayız. Gelen ve giden evrakların takibi ve dosyalama işlemlerinin yapılması, Saha ekibi ile ofis iletişiminin sağlanması, Randevu ve toplantı organizasyonunun yapılması, Personel bordro ve iş avanslarının takibini yapılması, Fatura ve irsaliye organizasyonunun sağlanması, Günlük kasa işlem ve kayıtlarının tutulması, İşyerinin genel düzeninin sağlanması, Tüm gelen ve giden aramaların takibi ve ilgili birime yönlendirilmesi.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe alanında deneyim sahibi Genel bilgisayar ve muhasebe programları kullanım bilgisine sahip Diksiyonu düzgün Prezentabl Mesleki olarak referans verebilecek 25 - 35 yaş arası İnsan ilişkilerinde başarılı İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, (Personel servisimiz yoktur.) Baylar için askerlik görevini tamamlamış takım arkadaşı aramaktayız.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  Yeni Açılacak Silivri Selimpaşa CarrefourSA Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yeni Açılacak Silivri Selimpaşa CarrefourSA

  Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  Ref: SİLİVRİ - 623647

  İşin Tanımı Yeni Açılacak olan Silivri Selimpaşa CarrefourSA Mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. - Kasiyer - Reyon Görevlisi - Şarküteri Görevlisi - Meyve Sebze

  Aranan Nitelikler - 18-35 yaş arası, - En az ilköğretim mezunu olan, - Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, - İyi derecede bilgisayar kullanabilen, - Müşteri ilişkilerinde başarılı ve müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, - Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.

 • Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Satış ve Servis Sorumlusu Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Servis Sorumlusu

  Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Ref: EPOH15 - 623574

  İşin Tanımı Temsilciliğini ve imalatını yapmış olduğumuz cihazların satışı ve servisini yapmak, müşteri istek öneri ve şikayetlerini formlarını düzenleyerek idareye sunması.

  Aranan Nitelikler Ürün Satış yapama yetisine sahip , ( Deneyimli olması ve İngilizce bilmesi tercih nedeni) Şehirlerarası Aktif Sürücü belgeli araç Kullanma, En az Meslek Yüksek Okulu ( meslek lisesi çıkışlı) elektrik elektronik bölümü veya makine bölümü çıkışlı) Mesleki bilgiye sahip ve Askerliğini yapmış. İş disiplini ve sorumluluk sahibi. Sosyal ilişkilileri güçlü Bilgisayar /Ofis programlarına hakim , Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Osmanbey Mağaza Ekip Üyesi Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Osmanbey Mağaza Ekip Üyesi

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Ref: OEU18122014 - 623529

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Osmanbey Simit Sarayı Mağazasında görevlendirmek üzere, Ekip Üyesi pozisyonunda çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18 yaşından büyük, Pozitif, güler yüzlü, dinamik, temiz, Öğrenmeye ve yeniliklere açık, Takım çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Ataşehir/Küçükbakkalköy Mağaza Müdürü Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ataşehir/Küçükbakkalköy Mağaza Müdürü

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Ref: AKMM181214MM - 623528

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Ataşehir/Küçükbakkalköy Mağazamızda görev yapacak "Mağaza Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Ms office uygulamalarına hakim 25-35 yaş aralığında Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) Mağazacılık alanında en az 2 yıl yöneticilik deneyimi olan (Otelcilik veya restoran işletmesi alanında yöneticilik deneyimi tercih sebebidir.) Tercihen iyi derecede İngilizce bilen

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Ataşehir/Küçükbakkalköy Mağaza Vardiya Müdürü Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ataşehir/Küçükbakkalköy Mağaza Vardiya Müdürü

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Ref: AKVM181214 - 623525

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Ataşehir/Küçükbakkalköy Mağazamızda görev yapacak "Vardiya Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ms office uygulamalarına hakim 25-35 yaş aralığında Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) Tercihen mağazacılık alanında yöneticilik deneyimi olan Tercihen iyi derecede İngilizce bilen

 • Tuğba Deri ve Konfeksiyon Ürünleri

  Modelist Tuğba Deri ve Konfeksiyon Ürünleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Tuğba Deri ve Konfeksiyon Ürünleri

  Ref: MODELİST1214 - 623483

  İşin Tanımı Tuğba'nın bir marka olarak üretime başladığı yıl 1993. Manto, bayan kaban ve bayan pardösü üretimiyle tekstil sektörüne adım atan firma, kısa sürede sunduğu farklı tasarımlarla kendisini kabul ettirdi. Bu gelişmeler akabinde 2002 yılında NİHAN markası doğdu aynı ellerde. 2004 yılına gelindiğinde ise bir başka yeni gelişme yaşandı. Bayan takım elbise, etek, bayan pantolon, bayan gömlek ve elbise üretiminde çeşitliliği getiren VENN markasıyla grup, müşteri yelpazesini genişletti.

  Aranan Nitelikler Tasarım ekibi tarafından iletilen modeller doğrultusunda ilgili modelin kalıbını optimum maliyetle üretebilecek şekilde çıkarmak, Kalıbı çıkarılan modelin kesim ve dikim aşamalarında ilgili ekibe modelle ilgili bilgi vermek dikimin sonuçlanmasını sağlamak, Dikilen modeli ilik, aksesuar, el işi, ütü vb. operasyonlar için ilgili birimlere teslim etmek. Tüm operasyonları ile tamamlanan model üzerinde son kontrolleri yapmak, Tamamlanan model provalarına katılmak, model üzerindeki kalıp aşamasını ilgilendiren değişiklikleri not alarak prova sonrası ilgili değişiklikleri model üzerinde gerçekleştirmek.

 • The Lifeco

  Resepsiyon / Karşılama / Müşteri İlişkileri The Lifeco

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyon / Karşılama / Müşteri İlişkileri

  The Lifeco

  Ref: - 623472

  İşin Tanımı The LifeCo İngiltere, ve Türkiye’de faaliyet gösteren, insanların doğal ve sağlıklı hayat tarzını sürdürebilmeleri için mekanlar (detoks merkezi,organik restoran ve juice bar, day spa ve well-aging merkezleri, mağaza ve cornerlar vs.) yaratan, geniş ürün portföyü ile bu hayat tarzını tecrübe etmelerine imkan veren ve çeşitli kanallarla insanları bu konuda eğiten şirketler grubudur. Akatlar Club Sporium içerisinde yer alacan Day Detox, Day Spa, Well-Aging merkezimizde misafirleri karşılayacak, ürün ve servislerle ilgili bilgi verecek, birimlere yönledirecek, randevulari organize edip takibini yapacak, birimler arası koordinasyonu ve işleyişi sağlayacak güleryüzlü ve prezantabl çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ön büro, rezervasyon konularında en az 1 yıl tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sağlıklı yaşam tarzına ilgili, Güleryüzlü ve disiplinli, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Dürüst ve güvenilir, Sorumluluk üstlenebilecek, Tercihen ingilizce bilen.

 • The Lifeco

  Sağlık Danışmanı The Lifeco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sağlık Danışmanı

  The Lifeco

  Ref: - 623341

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk ve en büyük sağlıklı yaşam merkezi olan Thelifeco Akatlar’da yetiştirilmek ve çalışmak üzere "Sağlık Danışmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin sağlık ile ilgili bölümlerinden mezun olan ( Eczacılık, Beslenme ve Diyetetik, Biyoloji vb. ), İyi derecede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Prezentabl, diksiyonu düzgün, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Tamamlayıcı terapilere ilgisi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Forum AVM(Bayrampaşa) Mağazası Ekip Üyesi Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Forum AVM(Bayrampaşa) Mağazası Ekip Üyesi

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Ref: İFE-002 - 623340

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır İstanbul Forum AVM (Bayrampaşa) Simit Sarayı Mağazasında görevlendirmek üzere, Ekip Üyesi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18 yaşından büyük, Pozitif, güler yüzlü, dinamik, temiz, Öğrenmeye ve yeniliklere açık, Takım çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Europa Realty

  Gayrimenkul Danışmanı Europa Realty

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Europa Realty

  Ref: - 619836

  İşin Tanımı Gayrİmenkul Sektöründe Benzersİz Bİr İş Fırsatı! Yepyeni ve karlı bir iş modeliyle hedeflerinize ulaşmak isterseniz, gelin birlikte çalışalım! Europa Realty, sektörün en yenilikçi ve profesyonel hizmet veren gayrimenkul kuruluşlarındandır. Europa Realty, gayrimenkul danışmanlarına yerli ve yabancı gayrimenkul firmalarınca yaygın olarak kullanılan etkinliğini yitirmiş geleneksel iş modelleri yerine, ülkemizde bir benzeri olmayan yepyeni bir iş modeli sunmaktadır. Son yıllarda özellikle Amerika’da büyük ilgili gören ve Europa Realty'nin ülkemiz koşullarını göz önüne alarak geliştirmiş olduğu yeni iş modeli, gayrimenkul sektöründe minimum maliyetle gayrimenkul danışmanı olarak çalışmanıza ve en az riskle yüksek gelir elde etmenize olanak sağlamaktadır Europa Realty gayrimenkul danışmanları, sadece satacakları ya da kiraya verecekleri gayrimenkullerden bir portföy oluşturup bunları müşterilerine pazarlamakla görevlidir. Gayrimenkul danışmanları aşağıdaki ofislerimizde faaliyet göstereceklerdir: AVRUPA YAKASI: Levent (YKB Plaza), Esentepe (Maya Plaza), ANADOLU YAKASI: Ataşehir (Ağaoğlu My Office) EUROPA REALTY ile Çalışmanın Avantajları: Gayrimenkul sektöründe yepyeni ve karlı bir iş modeli Sektördeki en yüksek gelir paylaşım oranları Minimum sermaye ile kendi işinizi yapma olanağı En düşük risk ve maliyetle çalışma olanağı Sadece belli bir bölgede değil İstanbul'un tüm gözde bölgelerinde çalışma olanağı Prestijli plazalarda modern ortamlarda müşterilerinize hizmet sunma olanağı İşe başlama öncesi ve sonrası ücretsiz eğitim ve koçluk İş süresince istendiğinde ücretsiz hukuki danışmanlık Ülkemizin en çok kullanılan gayrimenkul web portallarından ücretsiz olarak yararlanabilme Pazarlama faaliyetlerinizde gereksinim duyacağınız kartvizit, afiş, tanıtım dosyası, broşür ve benzeri tüm pazarlama malzemelerini tamamen ücretsiz olarak edinebilme

  Aranan Nitelikler Gelir paylaşım uygulaması ile bağımsız olarak kendi adına çalışacak, küçük bir yatırımla gayrimenkul sektöründe kazançlı bir iş ve kariyer sahibi olmayı hedefleyen bay ya da bayan adaylar aşağıdaki özelliklere sahipseniz bizi arayın, görüşelim! Üniversite ya da en az lise mezunu Tercihen sektörel satış deneyimi olan ya da deneyim kazanmak isteyen Girişimci özelliklerine sahip Görünümüne özen gösteren, prezantabl İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim ve ikna yeteneği yüksek Profesyonel, sorumluluk sahibi, disiplinli, çalışkan ve motivasyonu yüksek Zamanını iyi kullanan, hedef odaklı Etik kurallara uyan Müşteri memnuniyetine önem veren Sosyal çevresi olan Bilgisayar, ofis programları ve İnternet kullanabilen Tercihen araç sahibi Referans verebilecek Çalışma Sistemimiz Maaşlı Sistem Değildir. Satış Üzerinden Pirim Sistemi ile Çalışmaktayız ....

 • Sarf-Net Bilgisayar

  Satış Temsilcisi Sarf-Net Bilgisayar

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Sarf-Net Bilgisayar

  Ref: - 623334

  İşin Tanımı Sarf-net Limited Şirketinin ticari tecrübesi 2000 yılında başlamıştır. Şirketimiz OOKAY-U.S.A ve OOKAY-LED markaları adı altında Dünyada gelişen teknolojiye ayak uydurmak için 2005 yılından beri dünya pazarına açılmaya başlamıştır. Amerika'da ve Çin'deki iş ortaklarıyla yeni teknolojileri inceleyerek elektronik alanında sesini duyuran ürünleri Türkiye pazarına kazandırmış ve Dünyada gelişen bilişim eğilimleri yakından takip ederek bu sektörde hak ettiği başarıya ulaşmıştır. *Kurumsal satış ve müşteri temsilciliği departmanımız için; kariyer hedefi olan ve hedefini gerçekleştirmek için; doğru zaman ve doğru yerde olmayı tercih eden, mevcut portföyümüzü sürekli arayarak sektörümüzdeki yenilikler, ihtiyaçlarını belirlemek ve teklifler hazırlamak için randevuları oluşturabilecek veya kampanyalarımız ile ilgili satış görüşmeleri yapabilecek, *Portföyü takip edebilecek , telefonla iletişim ve müşteri ilişkilerini severek yürütebilecek ofis içi personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli, Telefon üzerinden güçlü ikna kabiliyeti olan, Müşteri memnuniyeti odaklı, Hedefler doğrultusunda çalışmaya istekli, Ofis içi kurumsal satış ve müşteri temsilcisi alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket