ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Capacity AVM 2 Ay Dönemsel Kampanya Hostesi Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Capacity AVM 2 Ay Dönemsel Kampanya Hostesi

  Bu Tanıtım Organizasyon

  Ref: - 623941

  İşin Tanımı Capacity AVM'de 2 aylık süreçte gerçekleşecek olan Milli Piyango İdare'si izinli kampanya organizasyonu kapsamında kampanya sorumlusu olarak görev almak üzere bayan personeller aranmaktadır. Görev Tanımı: AVM içerisindeki kampanya standında kampanya kayıt işlemlerinin yürütülmesi, bilgilendirme, yönlendirme ve kampanyayla ilgili tüm işlemlerin yürütülmesi şeklinde olacaktır. Çalışma Tarih Aralığı: 20 Aralık - 20 Şubat (22 Aralık haftası da başlangıç yapılabilecektir adaylar başvurabilirler.) Maaş: 20 Aralık - 20 Ocak = 1300 TL. 21 Ocak - 20 Şubat = 1300 TL. TOPLAM: 2600 TL + SSK. (Yol ve Yemek içerisinde.) Çalışma Saatleri: 10:00-18:00 veya 14:00-22:00 vardiyalarından birinde sabit olarak görev alınacaktır. İlk haftadan sonra haftada 1 gün izin kullanılacaktır. Başvuran adayların Secret CV'ye ek olarak http://www.jotformeu.com/Buajans/capacity2014kampanya linki üzerinden ayrıca başvurularını iletmeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler -20-35 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Fınance Manager Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fınance Manager

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-FM - 623940

  İşin Tanımı Overall management of the financial aspects of the business Leading the company’s general financial planning processes, controlling and coordinating the operating plans, budget, and forecasts Working in close cooperation with Accounting & Controlling, Information Technology, and General Services departments in order to establish and implement company’s goals, objectives, policies and operating procedures Providing leadership, direction and guidance to accounting team in line with company’s policies and procedures, coaching and mentoring them by setting priorities and accomplishing goals Present the organization’s financial information to the Management Prepare and present monthly ad hoc reports for Management Maintain the organization’s financial policy and procedures manuals Oversee budgetary planning and cost management in alignment with company strategy and plan. Responsible for assessing the company’s performance against both short / long term strategy as well as the company budget. Develop tools and systems to provide critical financial and operational information to the Board and make actionable recommendations on both strategy and operations.

  Aranan Nitelikler We are seeking for a 'Finance Manager' to join into the team of our multinational client. Bachelor’s degree in Business Administration, Finance or similar discipline required. Preference will be given for Master’s Degree in Business Administration, MBA degree Min 5 years of experience in senior-level position preferably in multinational financial companies especially inSecurities firms and Multinational Audit firms Ability to analyze financial data and prepare financial reports, statements, and projections Experience and ability to manage and develop budgeting, reporting, cash flowing, accounting and cost accounting processes Broad knowledge of all aspects of accounting, financial and other operations of an financial company or similar organization Well-rounded knowledge of all finance administration and accounting functions Experience working within the financial business organization and Management Very good command of English, written and spoken Knowledge on how to add value and has the confidence that will inspire others and bring about positive change Excellent organizational, communication and interpersonal skills Constructive feedback, communicate effectively at all levels, develop strong teams, and reach consensus while leading Energetic, forward-thinking and creative individual with high ethical standards and an appropriate professional image.

 • Teknoteks

  Turkcell İletişim Merkezi - İletişim ve Satış Danı Teknoteks

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Turkcell İletişim Merkezi - İletişim ve Satış Danı

  Teknoteks

  Ref: - 623939

  İşin Tanımı Telekominikasyon sektöründe faliyet gösteren şirketimizin İstanbul - Bakırköy - Galleria AVM şubesinde ''İletişim ve Satış Danışmanı'' rolünde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz !

  Aranan Nitelikler Kimi Arıyoruz: * En az lise, tercihen ön lisans ya da üniversite mezunu * Perakende sektöründe, mağazacılıkta satış ve hizmet konusunda en az 1 yıl tecrubeli * Güleryüzlü, yardımsever ve misafirperver bir hizmet anlayışına sahip * Teknolojiye meraklı ve öğrenmeye hevesli * Çözüm odaklı ve ikna becerileri gelişmiş * Hedeflerle çalışmaya yatkın ve zor durumlarla başa çıkabilecek * Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen * Tercihen iyi derecede ingilizce bilen * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli Rol Sorumlulukları: * Abonelik ve abonelik sonrası işlemleri Turkcell prosedürlerine uygun olarak yaparak ilgili evrak takiplerini gerçekleştiren, * Müşteri ihtiyacını doğru analiz ederek en uygun teklifleri sunan ve ihtiyaca yönelik doğru yönlendirmelerde bulunan (teknik konular, kampanya, ürün vb.) * Müşteri şikayetlerini cevaplar ve ilgili bölümlere ileten, * Kişiye özel müşteri bilgilerini ve diğer kişisel verileri, ilgili kanunlar ve Turkcell bilgi güvenliği politikaları doğrultusunda korur, paylaşılan bilgi varlıklarını uygun biçimde kullanan, * Turkcell satış hizmet modelini en iyi şekilde uygulayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan,

 • Moda Life

  E-Ticaret Yöneticisi Moda Life

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Bolu, Çorum, Denizli, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Mersin(İçel), Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Samsun, Trabzon Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Yöneticisi

  Moda Life

  Ref: 2014ETY01 - 623938

  İşin Tanımı Modalife, Modamed, Mobetto, Modalifeshop markalarını bünyesinde bulunduran LİDERLER PAZ.LTD.ŞTİ. Türkiye'nin modern perakende sektörünün öncülüğünü yapmaktadır. İstanbul Avrupa Yakasında açmayı planladığımız E-Ticaret ofisini kurmak, yönetmek ve geliştirmek üzere E-Ticaret yöneticisi, uzmanları ve kategori yöneticileri aramaktayız. İşe alınacak kişi/kişiler; Tedarikçiler ile birlikte kampanyaların geliştirilmesinden, ürün grubu yönetiminden, E-Ticaret sayfamızdaki değerli alanların yönetilmesinden sorumlu olacaktır. Görüşmeler Ankara Merkemizde yapılacak olup, ulaşım şirketimiz tarafından organize edilecektir.

  Aranan Nitelikler E-Ticaret pazarlama alanında ve benzer bir pozisyonda deneyim sahibi, Ticari farkındalığı yüksek, Analitik bakış açısına sahip, İletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz

 • Loya Mağazacılık

  Satış Danışmanı Loya Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Loya Mağazacılık

  Ref: Gop-Satış - 623937

  İşin Tanımı İstanbul Gaziosmanpaşa Mağazamızda görevlendirilmek üzere öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikçi ve yeniliklere kısa zamanda adapte olabilecek, Full Time Satış Danışmanı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, 18-25 yaş aralığında BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

 • Lcwaikiki

  Satış Danışmanı (İngilizce Bilen)-İstanbul Beyazıt Lcwaikiki

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (İngilizce Bilen)-İstanbul Beyazıt

  Lcwaikiki

  Ref: SD-BYZTİ - 623936

  İşin Tanımı Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler İstanbul Beyazıt mağazamızda çalışmak üzere; İyi derecede İngilizce bilen En az lise mezunu Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden Full Time Satış Danışmanları arıyoruz.

 • Lcwaikiki

  Satış Danışmanı (Arapça Bilen) - İstanbul Beyazıt Lcwaikiki

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (Arapça Bilen) - İstanbul Beyazıt

  Lcwaikiki

  Ref: SD-BYZTA - 623935

  İşin Tanımı Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler İstanbul Beyazıt mağazamızda çalışmak üzere; İyi derecede Arapça bilen En az lise mezunu Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden Full Time Satış Danışmanları arıyoruz.

 • Dov Kimya

  Satış-Pazarlama Uzmanları Dov Kimya

  İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış-Pazarlama Uzmanları

  Dov Kimya

  Ref: - 623934

  İşin Tanımı ENDÜSTRİYEL BAKIM KIMYASALLARI ÜRETİMİNİ VE PAZARLAMASINI YAPAN FİRMAMIZA, AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP '' SATIŞ-PAZARLAMA UZMANLARI '' ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,(kimya) Güleryüzlü, iletişim yeteneği kuvvetli, Sabırlı, hırslı, çalışkan, Prezentable, Analitik düşünebilen B sınıfı ehliyeti olan Aktif araç kullanabilen, BAY-BAYAN.

 • Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi

  Eczacı Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi

  Zonguldak Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eczacı

  Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi

  Ref: ÖEAH12 - 623933

  İşin Tanımı Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Eczacılık Fakültesi mezunu, Hastane eczanesi deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri yüksek. Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) 'Eczacı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Lcwaikiki

  Satış Danışmanı (Rusça Bilen) - İstanbul Beyazıt Lcwaikiki

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (Rusça Bilen) - İstanbul Beyazıt

  Lcwaikiki

  Ref: SD-BYZTR - 623932

  İşin Tanımı Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler İstanbul Beyazıt mağazamızda çalışmak üzere; İyi derecede Rusça bilen En az lise mezunu Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden Full Time Satış Danışmanları arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Arge Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Arge Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: ARGE-22-12-2014 - 623931

  İşin Tanımı Tarımcılık Şirketimizin İstanbul Esentepe Ofisinde değerlendirilmek üzere, Arge Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği Bölümlerinden mezun tercihen aynı bölüm Yüksek Lisans veya Doktora eğitimini tamamlamış, Laboratuvar yönetimi, enstrümental analiz, ekstraksiyon, organik kimya alanlarında tecrübeli, Tercihen Kimyasal proses tasarımı konusunda tecrübeli, Gıda sektöründeki standardizasyona hakim (HACCP, ISO, GMP vd. sertifikasyon bilgileri) Pazarlama birimi ile birlikte çalışacak ve Pazarlama bölümüne yeni fikirler geliştirmek konusunda tercihen tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik ve Çözüm odaklı Yenilikçi ve değişime açık, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış. ( Erkek adaylar için )

 • Firma Adı Gizli

  Pazarlama Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: GIDA-22-12-2014 - 623930

  İşin Tanımı Tarımcılık Şirketimizin İstanbul Esentepe Ofisinde değerlendirilmek üzere, Pazarlama Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi, tercihen İşletme yüksek lisans derecesine sahip, Gıda katkı maddeleri (gıda boyaları, aromalar, bitkisel yağlar, diğer gıda katıları, satış ve pazarlamasında tecrübeli) Gıda sektöründeki standardizasyona hakim (HACCP, ISO, GMP vd. sertifikasyon bilgileri) Dış Ticaret mevzuatı bilgisine sahip, Yatırım ve fizibilite analizleri konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, İletişimi düzgün, Analitik ve Çözüm odaklı Yenilikçi ve değişime açık, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış. ( Erkek adaylar için )

 • Pekdemir Gıda Maddeleri AVM A.ş.

  Manav Reyonu Personeli Pekdemir Gıda Maddeleri AVM A.ş.

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Manav Reyonu Personeli

  Pekdemir Gıda Maddeleri AVM A.ş.

  Ref: - 623929

  İşin Tanımı Gıda Perakende Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamız Bünyesinde Bulunan Mağazalarda Manav reyonu personeli olarak çalışacak takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler Meslekte tecrübeli Güler yüzlü,aktif,dinamik İletişim becerileri kuvvetli Sorumluluk alabilecek Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu Temizliğe önem veren, titiz Müşteri odaklı çalışabilen Askerlik görevini tamamlamış Olmaları tercihen aranan özelliklerdir.

 • Pekdemir Gıda Maddeleri AVM A.ş.

  Şarküteri Personeli Pekdemir Gıda Maddeleri AVM A.ş.

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şarküteri Personeli

  Pekdemir Gıda Maddeleri AVM A.ş.

  Ref: - 623928

  İşin Tanımı Gıda Perakende Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamız Bünyesinde Bulunan Mağazalarda Şarküteri personeli olarak çalışacak takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler Meslekte tecrübeli Güler yüzlü,aktif,dinamik İletişim becerileri kuvvetli Sorumluluk alabilecek Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu Temizliğe önem veren, titiz Müşteri odaklı çalışabilen Askerlik görevini tamamlamış Olmaları tercihen aranan özelliklerdir.

 • Pekdemir Gıda Maddeleri AVM A.ş.

  Kasiyer ve Reyon Görevlisi Pekdemir Gıda Maddeleri AVM A.ş.

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer ve Reyon Görevlisi

  Pekdemir Gıda Maddeleri AVM A.ş.

  Ref: - 623927

  İşin Tanımı Kasiyer ve Reyon Görevlisi

  Aranan Nitelikler Gıda Perakende Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamız Bünyesinde Bulunan Mağazalarda Kasiyer ve reyon görevlisi olarak çalışacak takım arkadaşları aranıyor. ***DİKSİYONU DÜZGÜN ***MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI ***SABIRLI, DİKKATLİ VE KENDİNE GÜVENEN ***DENEYİMLİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ***EN AZ LİSE MEZUNU ***Bilgisayar kullanmayı bilen ***Hesap konusunda başarılı ve deneyimli ***20-30 Yaş arasında Olmaları tercihen aranan özelliklerdir. PEKDEMİR GIDA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

 • Multinet Kurumsal Hizmetler A.ş

  Part Time Yazılım Uzman Yardımcısı Multinet Kurumsal Hizmetler A.ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Yazılım Uzman Yardımcısı

  Multinet Kurumsal Hizmetler A.ş

  Ref: - 623925

  İşin Tanımı Multinet Kurumsal Hizmetler - Groupe Chèque Déjeuner Bilgi Teknolojileri departmanı bünyesinde çalışmak üzere Part Time Yazılım Uzman Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik veya Matematik bölümlerinden mezunu, Web Development alanına ilgi duyan, Giriş seviyesinde Java, MySQL, HTML, Javascript bilgisi ya da öğrenme isteği, Öğrenmeye açık, sürekli kendini geliştiren, değişime istekli, yaratıcı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Dinamik

 • Gos Tekstil//Punkyklan

  İmalat Müdürü Gos Tekstil//Punkyklan

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İmalat Müdürü

  Gos Tekstil//Punkyklan

  Ref: - 623924

  İşin Tanımı MONT KABAN İHRAÇATI YAPAN FİRMAMIZA DENEYİMLİ DONANIMLI DÜRÜST ÇALIŞKAN İŞİN GENEL ÖZEL ALANLARINA HAKİM OLAN İMALAT MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler İMALAT ŞİRKETİMİZE İŞLERİ YÖNLENDİREBİLECEK ,TAKİP EDİP PLAN PROGRAM YAPABİLECEK ,TEKSTİL SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ VE DONANIMLI ,İMALAT VE FASON ARASINDAKİ DENGEYİ SAĞLAYABİLECEK İMALAT MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR

 • Aster Tekstil

  Üretim Planlama Yetkilisi Aster Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Yetkilisi

  Aster Tekstil

  Ref: ASTDPY-011 - 623923

  İşin Tanımı Siparişin termini, miktarı ve dikim özelliklerine göre; üretici yoğunluğunu da dikkate alarak modellerin uygun üreticilere yönlenmesini planlamak ve sağlamak Üretilecek tüm modelleri sistemden takip ederek doğru zamanlama ile atölyelere yönlenmesini sağlamak Üreticilerin günlük üretim raporlarını takip etmek, plana uygun üretim yapılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler ekstil sektöründe örme konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın İmalat Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere ; ÜRETİM PLANLAMA YETKİLİSİ aramaktayız. Endüstri veya Tekstil Mühendisliği mezunu Dış Üretim Planlama konusunda min.3 yıl deneyimli Planlama, organize etme ve koordinasyon becerilerine sahip Takip ve sonuç odaklılık yetkinliği gelişmiş İnsan ilişkileri ve ikna yeteneği güçlü Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Timon A.ş.

  Saha Satış Sorumlusu Timon A.ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Sorumlusu

  Timon A.ş.

  Ref: TMN-1406 - 623922

  İşin Tanımı Toptan kırtasiye, oyuncak, lüks hırdavat, züccaciye, ev tekstili, küçük ev aletleri ve hediyelik eşya alanında daima bir adım ileride olmayı ve yüksek kaliteli dünya markalarını keyifli sunumlarla müşterilerine ulaştırmayı amaç edinen Timon Toplu Tüketim San. Tic. A.Ş.’nin genişleyen kadrosunda İstanbul Bölgesinde görevlendirilmek üzere "Saha Satış Sorumlusu" olarak sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az Lise, tercihen Üniversite mezunu, · Satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, · MS Office uygulamalarına hakim, · Müşteri odaklı, temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, · Hızlı ve dinamik satış ortamına ayak uydurabilen, · B sınıfı ehliyete sahip ve aktif sürücü olan, · Satış alanında hedeflerle çalışmayı benimsemiş, · Yoğun, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, · Pozitif, güler yüzlü ve enerjisi yüksek, · Seyahat engeli olmayan, · Askerlik görevini tamamlamış, · Bay

 • Çetinkaya

  Aşçı-Ankara Çetinkaya

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı-Ankara

  Çetinkaya

  Ref: ASCI-06 - 623921

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Çetinkaya Ankara Mağazası Restaurant bölümünde görevlendirilmek üzere; • Alanında en az 2–3 yıllık tecrübeye sahip, • Kişisel temizliğine özen gösteren ve işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilen, • Askerlik görevini tamamlamış. Türk Mutfağı Ustası Bay / Bayan arkadaşlar aranmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket