ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Mango

  Özdilekpark İstanbul-Satış Danışmanları Mango

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Özdilekpark İstanbul-Satış Danışmanları

  Mango

  Ref: ÖZDİLEKPARK - 623882

  İşin Tanımı Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde Özdilekpark İstanbul mağazamız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dinamik, hevesli, sıcakkanlı, samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Dış görünümüne önem veren ve güleryüzlü, Satışa ve modaya ilgi duyan, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu. Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • Onur

  Bina Bakım Teknisyeni Onur

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bina Bakım Teknisyeni

  Onur

  Ref: TKNSYNBNA - 623880

  İşin Tanımı Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve yaklaşık 2200 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market,Onursal Tarım, Monet, Rapata markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Genel Müdürlüğünde görevlendirmek üzere "Bina Bakım Teknisyeni" aranmaktadır. Tesisteki tüm bina bakım, onarım işlerinden sorumlu olmak Günlük sabah ve akşam tüm ekipman ve sistemlerin fiziki kontrolü yapmak İşletmenin tüm sistemlerinin her an çalışır durumda olmasını sağlamak.Kazan dairesindeki brülör arızalarının onarımını ve kazan dairesinin temizliğini sağlamak Tüm panoların bakım ve tamiratından, trafo, orta gerilim şaftlarının kontrol ve bakımından, bina içindeki tüm elektrik arızalarının tamirinden, jeneratörün çalıştırılması, tamir ve bakımından sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler Tercihen en az Lise Mezun Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi Dikkatli ve titiz çalışmayı prensip edinmiş Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Askerlik ile ilişiği bulunmayan Tercihen Küçükçekmece civarında ikamet eden adaylar aranmaktadır.

 • Alb Menkul Değerler Anonim Şirketi

  İnsan Kaynakları ve İdari İşler Asistanı Alb Menkul Değerler Anonim Şirketi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları ve İdari İşler Asistanı

  Alb Menkul Değerler Anonim Şirketi

  Ref: ALBİK101234 - 623879

  İşin Tanımı Adayların mülakata davet edilmesi ve organizasyonu, Yeni işe başlayanların oryantasyon programlarının hazırlanması, PDKS takibi ve raporlaması, Evrak takibi ve arşivlenmesi, İdari işler ve satınalma süreçlerinde departmanların ihtiyaçlarının karşılanması, Satınalma süreçlerinde piyasa araştırması gibi süreçlerde rol alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Genel Merkezi'nde İnsan kaynakları ve idari işler konularında görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu tercihen yüksekokul mezunu, Benzer pozisyonda en az1 yıl deneyimli, MS office programlarını etkin kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İletişim becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi,

 • Clarks

  Satış Danışmanı Clarks

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Clarks

  Ref: SD(07) - 623878

  İşin Tanımı Dünyada günlük ayakkabı üretim ve satışında lider marka Clarks, bay, bayan ve çocuk kategorilerinde satış hizmeti sunacak takım arkadaşları arıyor. Müşterilere satın alma konusunda rehberlik etmek ve satış sonrası hizmetler konusunda bilgilendirmek, Satış hedeflerinin gerçekleşmesine katkıda bulunmak, Reyon düzeni ve görsel standartları korumak, Üst düzeyde satış hizmeti gerçekleştirerek müşteri sadakatinin yaratılmasına katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, İlgili pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek ve satış becerisine güvenen, En az lise mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Büyüyen bir organizasyonda kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mağaza Müdür Adayı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdür Adayı

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001509 - 623877

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mobilya sektörünün liderleri arasında bulunan müşterimiz için; Firma politikası ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda sorumlu olduğu mağazada ciro ve karlılık hedeflerine ulaşmaya yönelik çalışmaları planlama / uygulama, Üst yönetimin vermiş olduğu diğer görevleri üstlenmek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 25 yaş ve üzeri, Benzer görevde en az 1 yıl deneyimli, İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden ( Beylikdüzü, Avcılar, Masko ve Bakırköy'e ulaşımda sorun yaşamayacak), Güleryüzlü ve insan ilişkilerinde kendine güvenen, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın vey öneticilik vasfına sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Marka bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay,bayan, "Mağaza Müdür Adayı" aramaktayız. www.maviyakaik.com

 • Mothercare

  Mothercare Metrocıty AVM-Satış Danşmanı Mothercare

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mothercare Metrocıty AVM-Satış Danşmanı

  Mothercare

  Ref: MCMET-SD - 623876

  İşin Tanımı Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Aem Çevre Laboratuvar Analiz

  Çevre Mühendisi Aem Çevre Laboratuvar Analiz

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çevre Mühendisi

  Aem Çevre Laboratuvar Analiz

  Ref: AEM-005-E - 623875

  İşin Tanımı FİRMA GENEL TANIMI AEM Çevre Laboratuvar Analiz Tic. A.Ş. Laboratuvarımız 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren oluşturduğu uzman kadrosu ile ölçüm ve analiz hizmetleri için akreditasyon ve yeterlilik çalışmalarına başlamıştır. 2007 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığın'dan ön yeterlilik almaya hak kazanmış, sektöre dahil olmuştur. 2008 yılında ise Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olmuştur. 2009 yılında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ön yeterlilik belgesini, yeterlilik belgesine çevirerek sektördeki yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Günümüzde, çevre laboratuvarları arasında seçkin bir konuma sahip olan laboratuvarımız, çalışma arkadaşları aramaktadır. ÇALIŞILACAK İŞİN TANIMI Çevre ve İş Güvenliği ölçüm ve analizleri hizmetini veren laboratuvarımızda ölçüm hizmetleri konusunda görevlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · ARANAN NİTELİKLER Üniversite, tercihen Çevre Mühendisliği bölümünden mezunu, Çevre ve İş Güvenliği mevzuatlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, disiplinli, düzenli, takipçi, Takım çalışmasına yatkın, dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Kendine güvenen, insan ilişkileri güçlü, gelişmeye açık, Müşteri odaklı, ikna yeteneği gelişmiş, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Tercihen SRC belgesi mevcut, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Askerlik ile ilişiği olmayan, tercihen 35 yaşını aşmamış, Bay "Ölçüm Personeli" aranmaktadır.

 • Kanca El Aletleri A.ş.

  İnsan Kaynakları Uzmanı Kanca El Aletleri A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzmanı

  Kanca El Aletleri A.ş.

  Ref: IK-Uzman-2014 - 623874

  İşin Tanımı Çelik Dövme alanında üklemizin en önde gelen firmaları arasında yer alan, El Aletleri İmalatında Türkiye ve Avrupa pazarında lider konumunda olan ve yaklaşık 550 çalışanı ile Dünyanın en büyük "Otomotiv" firmaları için Çayırova / Kocaelindeki tesislerrinde "Otomotiv yan sanayii ürünleri" üretim yapan, büyümeye ve gelişmeye açık şirketimizin İnsan Kaynakları bölümnde uzman olarak çalıştırılmak ve gelecekte konusunda daha üst pozisyonda değerlendirilmek üzere, İnsan Kaynakları Uzmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstri Mühendisliği, İnsan Ve Toplum Bilimleri vb. gibi Bölümlerinden Mezun, IK Uygulamaları Konusunda En Az 10 Yıllık İş Deneyimi Olan, MS Office Programlarını Etkin Kullanabilen, Bordro, İşe Alma, Eğitim, Personel Özlük İşleri, İş Analizi ve Performans Değerlendirme Süreçlerini Bilen Tercihen İngilizce ve Almanca Dillerinden Birine Vakıf İş Mevzuatına Hakim İK SAP Modülüne hakim, Konusunda SAP Sistemini Kullanmış 40 Yaşını geçmemiş Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için)) Tercihan Oto Ehliyeti Olan, İK Alanında Kariyer Yapmayı Hedeflemiş, İletişim, Planlama ve Organizasyon Yeteneği Gelişmiş, Tercihan KOcaeli- İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Eden Adaylar aranmaktadır. GEBZE-PENDİK- KURTKÖY ve GÖZTEPE (E5 ÜZERİNDEN ) SERVİSLERİMİZ MEVCUTTUR.. Not: Bekar Erkek adaylara lojman imkanı sağlanabilmektedir.

 • Aem Çevre Laboratuvar Analiz

  Çevre Mühendisi Aem Çevre Laboratuvar Analiz

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çevre Mühendisi

  Aem Çevre Laboratuvar Analiz

  Ref: AEM-008-R - 623873

  İşin Tanımı FİRMA GENEL TANIMI AEM Çevre Laboratuvar Analiz Tic. A.Ş. Laboratuvarımız 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren oluşturduğu uzman kadrosu ile ölçüm ve analiz hizmetleri için akreditasyon ve yeterlilik çalışmalarına başlamıştır. 2007 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığın'dan ön yeterlilik almaya hak kazanmış, sektöre dahil olmuştur. 2008 yılında ise Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olmuştur. 2009 yılında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ön yeterlilik belgesini, yeterlilik belgesine çevirerek sektördeki yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Günümüzde, çevre laboratuvarları arasında seçkin bir konuma sahip olan laboratuvarımız büyüyen kadrosu için çalışma arkadaşları aramaktadır. İŞİN TANIMI Çevre Mevzuatı ve Akreditasyon kapsamında ölçümü yapılan Emisyon, İmisyon, Gürültü raporlarının yanı sıra ISG ölçümlerinin raporlarının da yazılması konusunda görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden Mezun, • İleri Düzeyde Ms Office Programlarına Hakim, • En Az Orta Derecede İngilizce Bilgisi Olan, • Hızlı ve Hatasız Çalışmaya Özen Gösteren, • Zamanı İyi Yönetebilen, • Planlı ve Disiplinli, • Sorumluluk Sahibi, • Anadolu Yakasında İkamet Eden, • Tercihen Kalite Yönetim Sistemi Konusunda Bilgi Sahibi, • Sözlü ve Yazılı İletişim Becerileri Güçlü, • Takım Çalışmasına Yatkın, • Erkek adaylar için Askerlik ile İlişiği Olmayan Bay/Bayan Personel İstihdam Edilecekti

 • Esme Dayanıklı Tüketim Malları

  Satış Danışmanı - Beşyüzevler Esme Dayanıklı Tüketim Malları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Beşyüzevler

  Esme Dayanıklı Tüketim Malları

  Ref: SD-BE/01 - 623872

  İşin Tanımı Bünyesinde Türkiye'nin önde gelen markalarından tedarik ettiği beyaz eşya / bilgisayar / cep telefonu / televizyon / küçük ev aletleri / mobilya / halı / züccaciye / ev tekstili ürünlerini bulunduran mağazalarımızı ziyarete gelen müşterilerimize ürünleri tanıtacak, Ürünlerin sunumunu yaparak satışını gerçekleştirecek , Yeni açılacak BEŞYÜZEVLER mağazamızda istihdam edilmek üzere Satış Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe satış deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli, Satış Odaklı, İkna kabiliyeti güçlü, Problem çözme yeteneği gelişmiş, Asgari lise mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, Erkek Adayların askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, Beşyüzevler veya Beşyüzevler'e yakın civarda ikamet eden, Bay-Bayan takım arkadaşları

 • Fcl Assist

  Satış Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Fcl Assist

  Ref: FCL ST - 623871

  İşin Tanımı 11 Yıldır çalışan ve müşteri memnuniyeti misyonu ile faaliyet gösteren firmamıza bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise, ön lisans veya lisans mezunu, Diksiyonu düzgün, Telefonla konuşmaktan ve yeni insanlarla tanışmaktan zevk alan, Hedefleri olan, Gelişime ve öğrenmeye açık. Sağlanan olanaklar: Maaş + Prim + SSK + Yemek Peki Neden Satış Sektöründe Olmalısınız? Çünkü; satış temsilcilerinin maaşlarını şirket, kazançlarını kendileri belirlerler. Çünkü; ekonomik hayatın devamı için üretilen bir ürünün satılması gerekir ve satanlar satış temsilcileridir.Yani satış temsilcileri ticari hayatın devamı için en değerli kişilerdir. Çünkü; ömür boyu satış işi yapamazsınız, ama satış tecrübesi ilerideki yapacağınız farklı işler için sizi yetiştirir, yeteneklerini geliştirir. Çünkü; satış yapmanın hazzı başka hiç bir meslekte yok.

 • Furkan Group

  Plastik Enjeksiyon Furkan Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Plastik Enjeksiyon

  Furkan Group

  Ref: plsenjk - 623870

  İşin Tanımı Plastik enjeksiyon prosesinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen Plastik enjeksiyon kalıpları konusunda deneyimli,

  Aranan Nitelikler Plastik enjeksiyon prosesinde en az 2-5 yıl deneyim sahibi, Tercihen Plastik enjeksiyon kalıpları konusunda deneyimli,

 • Netmak Metal Makina Sanayi

  İthalat Uzmanı Netmak Metal Makina Sanayi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İthalat Uzmanı

  Netmak Metal Makina Sanayi

  Ref: ITH017 - 623867

  İşin Tanımı Yurtdışından temin edilen yarı mamul, makine ve makine yedek parçalarının satınalma sürecinden ve lojistik operasyonundan sorumlu olmak, Yurtdışından alternatif tedarikçiler geliştirmek, Faaliyetleri ile ilgili olarak düzenli raporlamalar hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Dış Ticaret,Lojistik ve ya Mühendislik bölümlerinden mezun, İthalat süreçlerinde minimum 2 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Dış ticaret mevzuat bilgisi olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, İş takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Fuga Mobilya

  İhracat Satış Destek Uzmanı Fuga Mobilya

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat Satış Destek Uzmanı

  Fuga Mobilya

  Ref: - 623865

  İşin Tanımı - Yurtdışı müşteriler ile ilgili bütün süreçleri gerçekleştirecek - İhracat evraklarının eksiksiz hazırlanmasını sağlayacak ve gerekli raporları hazırlayacak - Ticari yazışmaları takip edecek ve yürütecek - Tüm dış ticaret operasyon işlemlerini gerçekleştirecek - Yönetici tarafından ihtiyaç duyulan her türlü raporlamaları hazırlayacak

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Satış -Pazarlama, Dış Ticaret, İthalat-İhracat-Uluslararası ilişkiler vb. ilgili bölümlerinden mezun - Dış ticaret konusunda en az 3 yıl deneyimli - İyi derecede İngilizce bilen, tercihen 2. Dil olarak Arapça bilen - Siparişten tahsilata kadar tüm süreçleri idare ve kontrol edebilecek - Yurt dışına çıkma engeli bulunmayacak - Askerlikle ilişiği olmayan - Anadolu yakasında veya Gebze civarında ikamet eden yada edebilecek olan - Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkiler kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek erkek takım arkadaşları arıyoruz

 • Bilkay Grup

  Dağıtım Merkezi Elemanı (Gece) Bilkay Grup

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dağıtım Merkezi Elemanı (Gece)

  Bilkay Grup

  Ref: DME02 - 623864

  İşin Tanımı Kitapevi ve İnternet mağazacılığı alanında faaliyet gösteren, bu alanda Türkiye'nin en büyüğü olan müşterimiz için ''İKİTELLİ -Organize Sanayi Bölgesinde'' bulunan ürün dağıtım merkezinde görev alacak, GECE VARDİYASI'NDA çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Yapılan işler; Ayrıştırma, sayım, barkodlama, sipariş hazırlama, paketleme, fatura kesme şeklindedir. *Çalışma Saati: 22:00 - 06:00 aralığındadır. *Yol ücreti verilmektedir. *İkitelli'ye ulaşım sorunu olmayacak kişilerin başvuruları dikkate alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Erkek adaylar, En az Lise mezunu, 19-30 yaş aralığında, Yoğun iş temposuna ve gece çalışmasına düzenli olarak uyum gösterebilecek, Güler yüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yakın, Depoyu herzaman düzenli ve temiz tutacak, Düzenli ve Takipçi,

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.tic. A.ş.

  Asistan Müşteri Temsilcisi Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.tic. A.ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Asistan Müşteri Temsilcisi

  Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.tic. A.ş.

  Ref: - 623863

  İşin Tanımı Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip yetiştirilmek üzere Asistan Temsilcisi arkadaşlar aranmaktadır. İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilmek üzere; Gıda mühendisi, gıda teknikeri, turizm otelcilik mezunu, Prezantabl ve insan ilişkileri kuvvetli olmalı. Aktif olarak araç kullanabilmeli.

 • Onur

  Mağaza Personeli Onur

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Personeli

  Onur

  Ref: HADIMKOY - 623862

  İşin Tanımı Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Onur Market,Onursal Tarım, Monet, Rapata markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Hadımköy-Kiptaş Mağazasında görevlendirilmek üzere '' Mağaza Personelleri '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hadımköy-Kiptaş Mağazamızda Kasa, Manav, Şarküteri bölümlerinde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Market sektöründe deneyimli, · Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Dikkatli ve titiz çalışan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), · Market sektöründe kariyer yapmak isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.tic. A.ş.

  Müşteri Temsilcisi Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.tic. A.ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.tic. A.ş.

  Ref: - 623861

  İşin Tanımı Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip Müşteri Temsilcisi arkadaşlar aranmaktadır. İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi, gıda teknikeri, turizm otelcilik mezunu, Yemek sektöründe en az üç yıl tecrübeli, Tercihen 10002 müşteri memnuniyeti yönetim sistemini kullanmış, CRM uygulamalarında bulunmuş, Prezantabl , insan ilişkileri kuvvetli, Yöneticilik vasıfları olan, Aktif olarak araç kullanabilen,

 • Piarpi

  Elektrik Elektronik Teknikeri Piarpi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Elektronik Teknikeri

  Piarpi

  Ref: PRPTEK002 - 623860

  İşin Tanımı Yüzme Havuzu ve sauna ,buhar odası ekipmanlarının üretim,ithalat ve satışını yapan Esenyurt Akçaburgaz mahallesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere erkek personel alımı yapılacaktır. Teknik servise gelen ürünlerin (Havuz pompaları,havuz aydınlatmaları,dozaj pompaları,elektrikli sauna sobaları (rezistanslı),buhar jeneratörleri,soba ve jeneratör kontrol panoları) tamirini yapmak. Depoya lojistik destek vermek. Sevkiyatla ilgili malzeme dağıtım sürecini yönetmek. Ürünlerimizin montajı için gerektiğinde sahada bulunmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO elektrik, elektronik veya mekatronik bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Sürücü ehliyeti sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Tercihen SRC belgesine sahip, İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında Tercihen Esenyurt,Beylikdüzü,Avcılar da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek personel istihdam edilecektir.

 • Cengiz Makina An Impro Company

  Malzeme Planlama Uzmanı Cengiz Makina An Impro Company

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Malzeme Planlama Uzmanı

  Cengiz Makina An Impro Company

  Ref: - 623859

  İşin Tanımı Ürettiği yüksek kalite ve hassas ürünleri ile tanınan, dünyanın devi motor üreticileri tarafından tercih edilen ve metal işleme sektörünün lider firmalarından biri olan Cengiz Makina (An Impro Company), genç ve dinamik kadrosuna yeni üyelerini katarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Şirketimizde, " Malzeme Planlama Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. Üretim planına ve tedarikçilerle yapılan anlaşmalara uygun malzeme siparişlerinin açılmasını sağlamak, Tedarikçi tedarik sürelerinin ve minimum sipariş miktarlarının optimizasyonunu sağlamak, Fason üretim alanlarına malzeme akışının koordinasyonunu yapmak, Fazla veya kullanım dışı malzemeler için satış ve yerine diğer kullanım alternatiflerini bulmak, Malzeme çevrim hızını iyileştirmek ve maliyet düşürme ile ilgili aksiyonları yürütmek, Kritik malzeme raporlarını hazırlamak ,aksiyon planı oluşturmak ve izlemek, Güvenlik stoklarının belirleme ve siparişlerin güncel güvenlik stoklarına uygun planlanmasını sağlamak, Malzeme depoyu yönetmek ve bu birime ilişkin sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden (tercihen Endüstri Mühendisliği ) mezun, Benzeri pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisi olan (okuma, yazma ve konuşma) Etkin düzeyde bilgisayar kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında veya Kocaeli'de ikamet eden/edebilecek durumda olan, Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket