ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  İşyeri Hemşiresi,hemşire Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşyeri Hemşiresi,hemşire

  Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  Ref: 3 - 623572

  İşin Tanımı Ovam Sağlık Grup bünyesindeki Dilovası ve Gebze bölgelerinde bulunan Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği şirketlerimizde çalıştırılmak üzere İşyeri hemşiresi takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Tercihen Çayırova-Darıca-Gebze-İzmit bölgelerinde ikamet eden -Askerliğini yapmış yada en az 3 yıl tecilli -En az 2 yıl acil servis tecrübesi olan -Tercihen bay işyeri hemşiresi takım arkadaşları aramaktayız.

 • Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  İş Güvenliği Uzmanı Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Güvenliği Uzmanı

  Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  Ref: 2 - 623571

  İşin Tanımı Ovam Sağlık Grup bünyesindeki Dilovası ve Gebze bölgelerinde bulunan Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği şirketlerimizde çalıştırılmak üzere İş Güvenliği Uzmanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Tercihen Çayırova-Darıca-Gebze-İzmit bölgesinde ikamet eden -Askerliğini yapmış(yada tecilli) -En az 2 yıl deneyimli -Tercihen inşaat ve makine sektöründe tecrübeli -A,B ve C sınıfları iş güvenliği uzmanları aramaktayız.

 • Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  İşyeri Hekimi Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşyeri Hekimi

  Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği

  Ref: 1 - 623570

  İşin Tanımı Ovam Sağlık Grup bünyesindeki Dilovası ve Gebze ilçelerinde bulunan Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği şirketlerimizde çalışmak üzere işyeri hekimi takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - İşyeri hekimliğinde tecrübeli -Dilovası-Gebze bölgelerindeki firmalarımıza hizmet verecek -Bünyemizde tam zamanlı çalışacak işyeri hekimleri aramaktayız. -

 • Onur

  Kasa Görevlisi - Edirne Onur

  Edirne Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Görevlisi - Edirne

  Onur

  Ref: EDRNKS - 623569

  İşin Tanımı Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market,Onursal Tarım, Monet, Rapata markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Edirne Mağazasında görevlendirilmek üzere '' Kasa Görevlisi '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Askerliğini yapmış ( Erkek adaylar için ), İletişim becerisi kuvvetli, Eğitime ve gelişime açık, Müşteri odaklı, dikkatli ve titiz çalışan, Takım Arkadaşları Arıyoruz.

 • Remzi Kitabevi

  Muhasebe Elemanı Remzi Kitabevi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Remzi Kitabevi

  Ref: Muhasebe11 - 623568

  İşin Tanımı Mağazalardan gelen kasa evraklarının sisteme girmek, Kasa föylerini kontrol etmek, Kasada işlem gören bankaların işlemlerini gerçekleştirmek, Muhasebe müdürüne sunulmak üzere mağaza cirolarının takip etmek ve raporlanmak, Mağazalardan gelen alış-satış, masraf ve gider faturalarının muhasebe kayıtlarına alınması sağlamak.

  Aranan Nitelikler Etiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; Ticaret Lisesi, meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), Temel muhasebe ve finans bilgilerine hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 sene tecilli olan, 20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Discover Language Schools

  Pazarlama ve İletişim Yöneticisi Discover Language Schools

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama ve İletişim Yöneticisi

  Discover Language Schools

  Ref: PY - 623567

  İşin Tanımı Ülke genelinde tanıtım ve pazarlamasını yapacağımız Online İngilizce testinin pazarlamasını yapacak, sorumluluk alabilen yönetici aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İngilizce eğitimi alanında en az lisans mezunu Pazarlama ve ilgili alanlarda eğitim almış ise çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, Dinamik, girişken ve insan kaynakları yönetimi konusunda becerikli, Seyahat engeli olmayan,

 • Panço

  Yurt Dışı Satış Uzmanı / Sorumlusu Panço

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yurt Dışı Satış Uzmanı / Sorumlusu

  Panço

  Ref: SU001 - 623566

  İşin Tanımı Biz, perakende sektöründe yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla Seyrantepe'deki merkezimizde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Yurt Dışı Satış Uzmanı / Sorumlusu" aramaktayız. Hedef ülkelerde Satış ve Pazarlama alanındaki tüm faaliyetleri yürütmek, Yeni pazar/firma araştırmaları yürütecek, Yurt dışındaki potansiyel müşterileri tespit etmek, firmamızı ve ürünlerimizi tanıtarak yeni müşteriler kazandırmak, Küresel, Bölgesel, Ulusal fuarları tespit etmek, seçmek, Firmayı tanıtıcı her türlü faaliyetlere (fuar katılım organizasyonu ve müşteri ziyaretleri vb.) katılmak, Bölümü ile ilgili prosedür ve süreçlerin uygulanmasını ve kayıtların tutulmasını sağlamak, Yurt dışı distribütörler ile iletişimi sağlayacak ve genel takip yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen en az 5 yıl yurtdışı satış deneyimi olan, Tercihen perakende sektöründe deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Düzgün diksiyona sahip, prezantabl ve iletişim becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Araştırma, problem çözme, analiz etme, planlama, organizasyon ve karar verme becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Kendisini geliştirmeye istekli, sorumluluk alabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyrantepe’ye ulaşım zorluğu olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ev İşi Temizlik

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: EİT-1214 - 623565

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Ataşehir de ikamet eden ailemiz için, Referanslı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Detaylı ev işi temizlik pozisyonunda deneyimli, Günlük toparlama, ütü ve yemek yapabilecek, Sigara kullanmayan, Güvenilir, Temiz, titiz, 25-45 yaşlarında, Haftanın 5 günü 08:30 - 18:30 çalışma saatleri arasında, 1500 TL ücret ile çalışabilecek, Bayan, Ev işi temizlik personeli arıyoruz.

 • Desa Deri

  Tekstil Üretim Sorumlusu Desa Deri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tekstil Üretim Sorumlusu

  Desa Deri

  Ref: TÜS1214 - 623564

  İşin Tanımı Sezonda kullanılacak koleksiyonun hazır olmasından, ürün ile ilgili aksesuarların tedariğinin takibinden ve üretim takibinden sorumlu olacak, Hazırlanan koleksiyonun dizayn ve numune çalışmalarını takip edecek, Yurtiçi ve yurtdışı satınalmaların takibini yapacak, Üretim yaptırılacak üreticileri bularak üretim yaptıracak, Gerekli raporlama ve planlamaları yaparak yönetime bilgi verecek Ekip çalışanları ile birlikte hareket edip çözüm odaklı çalışacak, Sorumluluk üstlenebilecek takım arkadaşı.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümünden mezun, Dokuma, örme ve triko grubunda en az 3 yıl üretim deneyimi olan, Kumaş ve aksesuar bilgisi olan, üretim takibi yapabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Gerekli raporlamaları yapabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilgili sorunu olmayan

 • Kompedan

  Mağaza Müdür Yardımcısı (Bolu ) Kompedan

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdür Yardımcısı (Bolu )

  Kompedan

  Ref: - 623563

  İşin Tanımı Bolu mağazamızda görev alacak Mağaza Müdür Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite veya Yüksekokul mezunu, Benzer görevde en az 2 yıl deneyimli, Mağaza müdürüne asiste edecek, ekip çalışması ile satış odaklı çalışabilecek, Liderlik ve pozitif iletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Satış motivasyonu yüksek tutabilecek, 25-35 yaşları arasında Bay, Bayan

 • Damla İnsan Kaynakları

  İkiz Bebek Bakıcısı Damla İnsan Kaynakları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İkiz Bebek Bakıcısı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: İBB-1214 - 623562

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Çankaya da da ikamet eden ailemiz için, Referanslı ikiz bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İkiz bebek bakımında deneyimli, 30- 45 yaşlarında, Yabancı uyruklu, Türkçe bilen, Güler yüzlü, Titiz, Sigara kullanmayan, Yatılı, 1500 - 2000 TL ücret aralığında çalışabilecek, Bayan, İkiz bebek bakıcısı arıyoruz.

 • Kırkpınar Lokantaları

  Paket Servis Elemanı ( Motorlu Kurye) Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Paket Servis Elemanı ( Motorlu Kurye)

  Kırkpınar Lokantaları

  Ref: PSE-02 - 623561

  İşin Tanımı Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantalarının Avrupa Yakasındaki Şubelerinde görevlendirmek üzere, motor kullanacak tam zamanlı çalışacak "PAKET SERVİS ELEMANLARI" arayışındayız. Paket Servis Elemanı, müşteri yiyecek ve içecek siparişlerinin zamanında ve doğru olarak adrese tesliminden sorumludur.

  Aranan Nitelikler A2 ehliyet sahibi, Daha önce restoranlarda aynı pozisyonda çalışmış, Prezentabl, aktif, ekip çalışmasında uyumlu, Güleryüzlü ve iletişim becerisi iyi,

 • Fulaş Şirketler Grubu

  Aşçı Fulaş Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Fulaş Şirketler Grubu

  Ref: AS001 - 623560

  İşin Tanımı Kağıthane’ de bulunan yerinde üretim projemizde görevlendirilmek üzere ' BAYAN AŞÇI ' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Kişisel temizliğine önem veren, · Güler yüzlü, pozitif, hizmet odaklı, · Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak · Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, · Müşteri memnuniyetini sağlayacak, · Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına özen gösteren, 30 – 40 yaş arası,

 • Core Marketing Group

  Market Reyon Elemanı Merchandiser Core Marketing Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Market Reyon Elemanı Merchandiser

  Core Marketing Group

  Ref: CRM2 - 623559

  İşin Tanımı Sektöründe lider Deterjan - İçecek - Kuru gıda firmalarımızda tecrübeli ve ya yetiştirilmek üzeri bay bayan reyon elemanı alınacaktır. Görevi : Market rafında temsil ettiği ürünlerin raf ve fiyat kontrolü,stok takibi,eksik ürün siparişlerinin kontrolünden sorumlu olacak Merchandiser elemanı alınacaktır.Personel alınacak bölgeler: İstanbul avrupa yakası İstanbul anadolu yakası

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün İletişimi güçlü Dinamik işini sahiplenen Güleryüzlü, konuşkan, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve kendisine güvenen, Satış temsilcisi ve kurumsal kimliğe ve gerekliliklerine sahip Tercihen market veya mağazacılık sektörü deneyimli, 20-37 yaş arası bay / bayan adaylar Haftanın 6 günü çalışılacak olup, pazar günü izinlidir.

 • Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

  Stajyer Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stajyer

  Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

  Ref: - 623558

  İşin Tanımı Görev aldığı bölümlerde, verilen görevleri yerine getirerek, raporlama, arşivleme ve derleme fonksiyonlarında destek olmak. Bölüm çalışanlarının diğer faaliyetlerine destek vermek.

  Aranan Nitelikler 4.Levent merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin 2. 3. veya 4. sınıfında okuyan, Haftanın 3 günü çalışabilecek, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanan, Sorumluluk sahibi, raporlama yapabilen, Öğrenmeye açık, takip ve koordinasyon yeteneği olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden.

 • Express Englısh

  Broşür Dağıtımı ve Pazarlama Yapacak Elemanlar Express Englısh

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Broşür Dağıtımı ve Pazarlama Yapacak Elemanlar

  Express Englısh

  Ref: - 623557

  İşin Tanımı KURUMUMUZUN AVCILAR ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE AKTİF ŞEKİLDE BROŞÜR DAĞITARAK KURUMA KAYIT KAZANDIRACAK İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK BAY BAYAN PAZARLAMA ELEMANLARI ALINACAKTIR MAAŞ +PRİM ÜCRET DOLGUNDUR.

  Aranan Nitelikler

 • Mocassini

  Mağaza Müdürü Mocassini

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  Mocassini

  Ref: MD-İSTANBUL-M - 623556

  İşin Tanımı ZORLU CENTER'da MOCCASSİNİ mağazamızda "Mağaza Müdürü" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Perakende sektöründe başvurulan pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, • Yöneticilik vasfı güçlü, • Müşteri ve Satış odaklı, • Gelişim ve yeniliklere açık, • Raporlama ve analiz becerisine sahip, • Planlama ve organize etme becerisine sahip. • Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, • Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, • İletişim becerileri yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, • En az lise, tercihen üniversite mezunu, • Tercihen İngilizce veya bir yabancı dile bilen, • Tercihen ayakkabıcılık sektöründe deneyimli. • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Tekbir Giyim

  Satış Danışmanı Tekbir Giyim

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Tekbir Giyim

  Ref: SD-2014 - 623555

  İşin Tanımı 1982 yılında tesettür giyim imalatına başlayan Tekbir, 1990 yılında Tekbir A.Ş.’ni kurmuştur. Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde bayi ve satış noktaları oluşturarak ürünlerini tüm dünyaya tanıtan ve pazarlayan Tekbir A.Ş. Osmanbey’de " D8 ” markası ile kurulan Karaduman Giyim LTD.ŞTİ. ve Fatih Giyim LTD.ŞTİ. bir şirketler grubudur. Türkiye genelinde açılacak mağazalarımızda değerlendirilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tesettür bayan giyim sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Kişisel İmajına dikkat eden, Güler yüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, 18 -25 yaş arası Bayan "Satış Danışmanı" aranmaktadır

 • Damla İnsan Kaynakları

  Bebek Bakıcısı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bebek Bakıcısı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: BB - 1214 - 623554

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Şişli de ikamet eden ailemiz için, Referanslı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 0-3 yaş bebek bakımında deneyimli, Günlük toparlama ve yemekte yardımcı olabilecek, Bebek odaklı çalışabilecek, 28 - 35 yaşlarında, Güler yüzlü, Titiz, Sigara kullanmayan, Haftanın 6 günü 08: 00-18:30 çalışma saatleri arasında, 1500-1800 TL arasında ücret ile çalışabilecek, Bayan, Bebek bakıcısı arıyoruz.

 • Silk&Cashmere

  Brandıum Sılk&Cashmere Satış Danışmanı Silk&Cashmere

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Brandıum Sılk&Cashmere Satış Danışmanı

  Silk&Cashmere

  Ref: SC-SD01 - 623552

  İşin Tanımı İpek ve Kaşmir alanında bir dünya markası olan Silk & Cashmere markamızın Brandıum Alışveriş Merkezinde yeralan seçkin mağazasında görevlendirmek üzere; -Kaşmir Kalitesinde Mağazacılık standartlarına uygun olarak mağazalardaki her türlü satış faaliyetinde aktif rol alacak -Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak satış hedeflerini gerçekleştirecek -Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan "Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, Mağazacılık alanında deneyimi olan, - Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, - Müşteri odaklı, marka bilincine sahip ve modayı takip eden, - Kendine güvenen,gelişime açık ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkileri kuvvetli,ikna kabiliyeti yüksek, - Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü - Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket