ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • İstanbul Aydın Üniversitesi

  Analist İstanbul Aydın Üniversitesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Analist

  İstanbul Aydın Üniversitesi

  Ref: ANALIST01 - 623828

  İşin Tanımı Koordinatörlüğe bağlı merkezler arsında iletişim ve koordinasyonu sağlamak, Projelerde ihtiyaçların tespiti, analiz ve dokümantasyonunun hazırlanması, Projelerin planlama doğrultusunda ilerleyişini takip edilmesi, Projelerin risk çerçevesinde, kapsam, fayda, kaynak ve kalite özelliklerinin belirlenmesi, Veri Analizlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin İstatistik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, · Analist pozisyonunda asgari 1 yıl deneyimli, · MS Ofis, SPSS programı kullanımı etkin, · Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, · Dokümantasyona önem veren, · Sözlü, yazılı iletişim ve raporlama becerileri güçlü, · Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, · Titiz ve dikkatli çalışan, · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Bilişim Firmasın Da Satış Personelleri Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilişim Firmasın Da Satış Personelleri

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: SP - 1214 - 623827

  İşin Tanımı Danışmanlığını yaptığımız Kurumsal Bilişim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, Satış Personelleri arıyoruz

  Aranan Nitelikler Meslek okulların yada üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezun, Yetiştirilmek üzere çalışabilecek, Ofis programlarını kullanabilen, Öğrenmeye açık, İstekli ve dikkatli, Analitik düşünebilen, 18-35 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Ekip çalışmasına istekli, İkna kabiliyetine güvenen, Sorumluluk ve insiyatif sahibi, Haftanın 5 yada 6 günü 09:00 - 18:00 çalışma saatleri arasında, Maaş + SGK + Yemek + 3 aylık deneme sürecinden sonra Özel Sağlık Sigortası şartlarıyla çalışabilecek, Bay, Bayan, Satış personelleri arıyoruz

 • Özel Denta Cell Ağız Sağlığı ve Diş Tedavi Poliklinigi

  Banko Elemanı Özel Denta Cell Ağız Sağlığı ve Diş Tedavi Poliklinigi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Banko Elemanı

  Özel Denta Cell Ağız Sağlığı ve Diş Tedavi Poliklinigi

  Ref: - 623826

  İşin Tanımı Kliniğimizi temsil edebilecek,ön muhasebe bilen,pratik düşünme yeteneğine sahip,hasta randevularını düzenleyebilecek,bilgisayar kullanabilen bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise,tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu

 • Sistem Bilgisayar

  Yönetici Asistanı Sistem Bilgisayar

  Gaziantep Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Sistem Bilgisayar

  Ref: - 623825

  İşin Tanımı Pozisyonun gerektirdiği görev ve sorumluluklarını eksiksiz yerine getirebilecek, Diğer bölüm çalışanlarıyla işlerin işleyişi hakkında iletişim kurabilecek, Gerekli Yönlendirmeleri yapabilecek, Tüm iş Akışını , Telefon Görüşmelerini , Yazışmaları, Raporları, Randevuları, Toplantıları, Bilgilendirmeleri Organize edebilecek. Evraka Yönelik dosya ve arşiv düzenlemesini yapabilecek, Yöneticiye daha önce planlanan işlerin güncel bir şekilde hatırlatılması, Buna istinaden gerekli eylemlerin alınması / alınmasının sağlanması,

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaş aralığında, En Az Lise Mezunu, Yönetici Asistanlığı Konusunda minimum 1 Yıl deneyimli, Ms Office Programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim Yönü kuvvetli ve güler yüzlü, Çözüm Odaklı Planlama iş takibi ve organizasyon konularında tecrübe sahibi Gaziantep te ikamet eden, BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.

 • Fcl Assist

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsicisi Fcl Assist

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsicisi

  Fcl Assist

  Ref: çmmt-07- - 623824

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun Çağrı Merkezi operasyonunda check-up satışı görev alarak kariyer hedefleyen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız başlamıştır.

  Aranan Nitelikler Ses tonu ve Diksiyonu düzgün Karalı ve Azimli Girişimci ruha sahip Çalışma hayatında istikrar ve sürekliliği benimsemiş Hırslı , Analitik düşünebilen Net maaş bana yetmez hedef odaklı çalışarak, yüksek prim kazanmak istiyorum diyen (bay/bayan ) "ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ" arıyoruz.

 • Damla İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları Sorumlusu Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Sorumlusu

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: İKS-1214 - 623823

  İşin Tanımı Kurum ve / veya Evlere hizmetli yerleştirme konusunda faaliyet gösteren firmamız da görevlendirilmek üzere, tam zamanlı / uzun süreli İnsan Kaynakları Sorumlusu aranmaktadır. - Mülakatlar için aramalar yapmak, - Veri girişlerini yapmak, - CV güncellemelerini gerçekleştirmek, - Aday mülakatları takviminin düzenlenmesi ve randevuların alınması,

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Tercihen Avrupa yakasında İkamet eden bayan, - 20 - 30 yaşları arasında, - Üniversitelerin tercihen ilgili bölümlerinde öğrenim gören, - Klavyesi hızlı, MS Office programlarını iyi kullanabilen, - Takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, Türkçe'yi etkili bir şekilde kullanabilen - İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefi olan, - İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti güçlü

 • Kare Batarya Musluk

  Ön Muhasebe Elemanı Kare Batarya Musluk

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Kare Batarya Musluk

  Ref: - 623822

  İşin Tanımı İmalat sektöründe faaliyet gösteren firmamıza bayan ön muhasebe elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üsküdar Yavuztürk Mahallesi'nde bulunan firmamızın ön muhasebe ve sekreterlik görevini yürütmek üzere bayan Ofis Elemanı aramaktayız.ETA 8 SQL programına hakim, Ön muhasebe bilen, (İrsaliye, Fatura, Çek, Banka.) Alınan siparişleri faturaya dönüştürecek, Cari hesap ve stok takibini yapacak, Santral ve telefon görüşmelerini yönetebilecek, Ms office programlarını bilen , fiyat teklifleri ve sipariş onay formlarını düzenleyecek, Gelen misafirleri karşılayarak ilgili kişilere yönlendirebilecek, Gelen - giden evrak takibinin yapıp, şirketin dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütebilecek, 23-35 yaş arası sigara kullanmayan , Anadolu yakasında ikamet eden, uzun müddet çalışmak isteyen bayan eleman alınacaktır.

 • Dilşen Demir Çelik

  Ön Muhasebe Elemanı Dilşen Demir Çelik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Dilşen Demir Çelik

  Ref: 20122014 - 623821

  İşin Tanımı Kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışmak, Hesap mutabakatlarını yapmak, Satış irsaliyelerinin düzenlemek ve faturalandırmak, Cari hesapları takip etmek, Gelen siparişleri bilgisayara girmek, Mağaza idari işlerini yapmak.

  Aranan Nitelikler LOGO ticari programı bilmek. En az lise ( ticaret) mezunu olmak, Benzer bir görevde en az 5yıl deneyim sahibi olmak, Gerekli bilgisayar programlarını kullanabilmek. 25-40 yaş aralığında, Tuzla bölgesine yakın oturmak. "Ön Muhasebe Elemanı"aranmaktadır.

 • Doruk İletişim

  İletişim Danışmanı (Turkcell) Doruk İletişim

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İletişim Danışmanı (Turkcell)

  Doruk İletişim

  Ref: TIM-06 - 623820

  İşin Tanımı Turkcell TİM Mağazalarında görevlendirilmek üzere aktif İletişim Danışmanı aramaktayız. Abonelik ve abonelik sonrası işlemleri Turkcell prosedürlerine uygun olarak yaparak ilgili evrak takiplerini gerçekleştiren, Müşteri ihtiyacına göre doğru teklifleri sunan ve ihtiyaca yönelik müşteriyi yönlendirmelerde bulunan, Müşteri şikayetlerini cevaplayan veya ilgili bölümlere iletecek, Turkcell satış ve hizmet modelini en iyi şekilde uygulayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan,

  Aranan Nitelikler En az lise (Tercihen meslek lisesi) mezunu, tercihen önlisans ya da üniversite mezunu, Turkcell İletişim Danışmanı sertifikasına sahip, Turkcell maya ekranlarına hakim, Satış odaklı çalışabilen, Hedeflerle çalışmaya yatkın ve zor durumlarla başa çıkabilecek, Esnek çalışma koşullarına ayak uydurabilecek. Not: *Florya, Esenyurt, Beşiktaş ve Avcılar'da bulunan mağazalarımıza eleman ihtiyacımız önceliklidir.

 • Dilşen Demir Çelik

  Sekreterya Dilşen Demir Çelik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreterya

  Dilşen Demir Çelik

  Ref: 20122014 - 623819

  İşin Tanımı Ofisin telefon trafiğini yönetmek Gelen/giden Kargo Takiplerini Yapmak Muhasebe departmanına destek sağlamak Firma evraklarının Arşivlemesinden sorumlu olacak Gelen giden faxların ilgili birimlere ulaştırılması. Yazışmalar yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler • Benzer pozisyonda daha önce çalışmış olmak • İşinin gerektirdiği kadar bilgisayar kullanım bilgisine sahip • MS Office Programlarını kullanabilen • İş Takibi ve Sonuçlandırılması Konusunda Sorumluluk Sahibi • Müşteri ilişkilerinde deneyim sahibi • Ekip çalışmasına önem veren • Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek • Bayan Tercihen; • En az Meslek Lisesi veya Lise Mezunu • Karaköy'e ulaşımı kolay olan. • 30 yaşını aşmamış olmak

 • Echomar Sağlık Grubu

  Şoför Echomar Sağlık Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Echomar Sağlık Grubu

  Ref: - 623818

  İşin Tanımı *Şubeler arası hasta transferini gerçekleştirecek *Resmi kurumlarla olan işlemleri gerçekleştirebilecek

  Aranan Nitelikler *B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen *Güler yüzlü *İletişimi kuvvetli *Daha önce kurumsal bir firmada şoförlük yapmış *Min. Lise mezunu *Askerliğini tamamlamış *Bay eleman alınacaktır.

 • Anka Girişim

  Şantiye Şefi Anka Girişim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şantiye Şefi

  Anka Girişim

  Ref: - 623817

  İşin Tanımı İstanbul Üsküdar şantiyemizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Çelik konstrüksiyon konusunda en az 10 yıl deneyimli, Proje ,montaj ve imalat bilgisine sahip, sorumluluk alabilecek, yaklaşık 60 kişilik şantiye personelinin sevk ve idaresini yapabilecek , EN ve AWS çelik şartnameleri konusuna hakim , kaynaklı ve civatalı montaj bilgisi olan ,İngilizce bilen , üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ,tercihen İstanbul'da ikamet eden bay veya bayan şantiye şefi alınacaktır.

 • Express Englısh

  Halkla İlişkiler ve Kayıt Kabul Express Englısh

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Halkla İlişkiler ve Kayıt Kabul

  Express Englısh

  Ref: - 623816

  İşin Tanımı İŞ TANITIMI: NEW YORK , İSTANBUL VE ANKARA DA ŞUBELERİ OLAN YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİMİZİN İSTANBUL AVCILAR ŞUBEMİZE DEVLET OKULLARINDA ÇALIŞMA YAPTIĞIMIZ ÖĞRENCİLERİN VELİLERİNİ ARAYARAK KURUMUMUZA DAVET EDİP KAYIT YAPABİLEN DİKSİYONU DÜZGÜN,İLETİŞİMİ KUVVETLİ HALKLA İLİŞKİLER PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN - TELEFONDA İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN - BAY VE BAYAN -1 AY STAJ DÖNEMİMDEN SONRA ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR

 • Anka Girişim

  İş Güvenliği Uzmanı Anka Girişim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Güvenliği Uzmanı

  Anka Girişim

  Ref: - 623815

  İşin Tanımı İstanbul Üsküdar şantiyemizde değerlendirmek üzere;

  Aranan Nitelikler Çelik konstrüksiyon montajı işi ile ilgili şantiyemizde görevlendirilmek üzere, en az 3yıl deneyimli '' B '' sınıfı İSG sertifikası olan, sorumluluk alabilecek, tercihen İstanbul' da ikamet eden bay veya bayan elemanlar alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Eğitim Merkezine Ev Görüşmesi İçin Deneymli Eleman Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitim Merkezine Ev Görüşmesi İçin Deneymli Eleman

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 623814

  İşin Tanımı İSTANBUL (AVCILAR) ŞUBEMİZE : İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, EV GÖRÜŞMELERİNE GİDECEK KAYIT BAŞI PİRİMLE ÇALIŞABİLECEK DENEYİMLİ ELEMANLAR ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ:18:00-22:00 NOT:LÜTFEN DAHA ÖNCE BENZER İŞ YAPMIŞ OLAN ADAYLAR BAŞVURUDA BULUNSUN

  Aranan Nitelikler - EV GÖRÜŞMELERİNDE DENEYİMLİ -DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - BAY VE BAYAN

 • Anka Girişim

  Ofis- Saha Mühendisi Anka Girişim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis- Saha Mühendisi

  Anka Girişim

  Ref: - 623813

  İşin Tanımı İstanbul Üsküdar şantiyemizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Proje ,montaj ve imalat bilgisine sahip, tercihen kaynak mühendisliği sertifikası olan ve NDT konusuna hakim , EN ve AWS çelik şartnameleri konusunda Tecrübeli ve bu konularda dökümantasyon yapabilecek , sorumluluk alabilen, ingilizce bilen , üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ,tercihen İstanbul'da ikamet eden bay veya bayan mühendisler alınacaktır.

 • Toray Technology

  Muhasebe-Sekreter Toray Technology

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe-Sekreter

  Toray Technology

  Ref: MUS-34 - 623811

  İşin Tanımı *İŞLETMENİN ÖN MUHASEBESİNİN TUTULMASI *BİLGİSAYAR GİRİŞLERİNİN YAPILMASI *TELEFON TRAFİĞİNİN YÖNETİLMESİ *ŞİRKETİÇİ İHTİYAÇALRIN TEMİN EDİLMESİ İÇİN GÖRÜŞMELER

  Aranan Nitelikler *TEMEL BİLGİSAYAR PROG KULLANMAK *DÜZENLİ , PROGRAMLI VERİLEN GÖREVİ YAPMAK *İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ POZİTİF ENERJİ OLMAK *PREZENTABIL VE GÜLERYÜZLÜ *GENÇ DİNAMİK İŞİNİ SEVEN ADAYLAR

 • Yılteks Topluluğu

  Kalite Güvence Yılteks Topluluğu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Güvence

  Yılteks Topluluğu

  Ref: KGK101 - 623810

  İşin Tanımı Dokumalı ürün gruplarında çalışmış, özellikle fashion denim yıkamalı ve parça boya mamuller konusunda bilgi sahibi, görev kapsamında, kumaş girişinden itibaren, paketleme sonuna kadar bütün kontrolleri ve sorumlulukları üstlenebilecek kalite güvence sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl deneyimli Kesim aşamasından kalite kontrol aşamasının sonuna kadar yıkamalı ve parça boyalı ürünlerde %100 kalite odaklı çalışan, raporlama meziyetine sahip, sözde değil özünde çalışkan adayların başvuru yapmasını bekliyoruz. Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Ehliyetli ve araç kullanabilen adaylar tercih edilecektir. İngilizce bilen (Tercihen)

 • Mbk Köseoğulları

  Yönetici Adayı Mbk Köseoğulları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Adayı

  Mbk Köseoğulları

  Ref: MBKynady - 623809

  İşin Tanımı Ev eşyaları mağazacılık sektöründe hizmet veren MBK köseoğulları şirketi bünyesinde,gelişen yenilenen ve büyüyen organizasyonda yer alacak,dinamik,takım ruhuna inanan,öz güveni yüksek,yetiştirmek üzere 'Yönetici Adayı' arıyoruz. Amacımız; Şirket kültürü ile yetişmiş ve öğrendiklerini uygulayabilecek,orta ve uzun vadede şirketimizin yönetici kadrosunda yer alabilecek çalışma arkadaşları aramıza katmaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Yoğun iş temposunda tam istekli çalışacak, Yeniliğe ve Değişime açık, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek, Detaycı, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Tüyap Fuar Merkezi Dönemsel Ofis Personelleri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tüyap Fuar Merkezi Dönemsel Ofis Personelleri

  Bu Tanıtım Organizasyon

  Ref: - 623808

  İşin Tanımı TÜYAP FUAR MERKEZİ'nde sene boyunca çeşitli departmanlarda oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda günlük, haftalık gibi değişen periyotlarda ofiste görev alacak bay - bayan personeller aranmaktadır. Görev Tanımı: LCV (telefonla arama), veri girişi, evrakların düzenlenmesi gibi görevlerden sorumlu olunmaktadır. Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00 Günlük Ücret: 50 TL + Yemek + SSK Adayların TÜYAP civarında ikamet eden ve haftanın belirli günlerinde sabit uygunluğu bulunan kişiler olması gerekmektedir. Başvuran kişilerin Secret CV'ye ek olarak https://secure.jotformeu.com/Buajans/tuyapofis linki üzerinden ilgili formu doldurmaları gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler -19-30 yaş arasında, -Tercihen üniversite öğrencisi veya yeni mezun, -Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, -Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri kuveetli, -Bilgisayar ve excel kullanımına hakim olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket