ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Firma Adı Gizli

  Satış Danışmanları Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanları

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 623629

  İşin Tanımı ..

  Aranan Nitelikler ..

 • Enplus

  Mağaza Görsel Düzenleme Personelleri Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Görsel Düzenleme Personelleri

  Enplus

  Ref: - 623628

  İşin Tanımı Ürünlerin satışını destekleyecek görsel düzenlemeleri yapacak, Mağaza konseptine uygun olarak ürün konumunu ve görselliğini yönetecek, Ürünü tanıtmaya yönelik etkinlikler ve demolar yapacak, Etiket ve fiyat kontrolü yapacak, Eksik veya hatalı ürün bildirimleri ve siparişlerinin verilmesi gibi görevleri yerine getirerek ; Mağaza içi Reyon, vitrin düzeni ve kontrolünden sorumlu olacak yetiştirilmek üzere Görsel Düzenleme Sorumlusu takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları ve Üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı,Dekorasyon vb. bölümlerinden mezun 20-25 Yaş aralığında, Perakende sektöründe Görsel Sunum ve Düzenleme pozisyonunda kariyer hedefleri olan, Yenilikçi fikirler üretebilen ve gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay / Bayan Yetiştirilmek üzere Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Bema Group

  Bölge Müdürü Bema Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Müdürü

  Bema Group

  Ref: BMUD1214 - 623627

  İşin Tanımı Dünya'da çocuk giyim ve mağazacılık sektörünün öncülerinden KANZ markamızın organizasyonunda görev alacak , takım çalışma kültürüne sahip , iletişim becerileri ve motivasyonu yüksek sorumluluk alabilecek BÖLGE MÜDÜRLERİ arıyoruz. Sorumlu olduğu bölge kapsamındaki tüm mağazaların belirlenen standartlarda yönetilmesini gözetmek, Mağazaların satış ve karlılık hedeflerine ulaşmasına katkı sağlayacak stratejiler geliştirmek , Merkez departmanlar ile mağazalar arası iletişim ve koordinasyonu sağlamak , Bölge satış kanalı ve rakip analizlerini gerçekleştirmek ve raporlamak , Mağaza ekiplerinin kariyer planı ve çalışma şartlarını düzenlemek ve eğitim ihtiyacını belirlemek , Mağaza açılışlarında aktif rol almak ve açılış ekibinin koordinasyonunu sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Perakende sektöründe zincir mağazalarda, toplamda 10 yıl ve ilgili pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübesi olan , İletişim becerileri gelişmiş , analiz , planlama ve organizasyon kabiliyeti olan, Seyehat engeli olmayan , Ms Office programlarını etkin kullanabilen.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Kahramanmaraş İçin Muhasebe Elemanı Dsg İk ve Danışmanlık

  K.Maraş Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kahramanmaraş İçin Muhasebe Elemanı

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-ME - 623626

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kahramanmaraş da Tekstil Boya ve Kimyasalları alanında faaliyet gösteren müşterimiz için "MUHASEBE ELEMANI " aramaktayız. - Kasa işlemlerinden, BA/BS mutabakatlarından, çek-senet işlemlerinden, iş avans süreçlerinden, hizmet faturalarının ve masrafların sisteme girişinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yükseokulu mezunu, Tek düzen hesap planına vakıf, Etkin iletişim, takım çalışması, problem çözme yetkinliklerine sahip, Askerlikle ilişiği olmayan,

 • Firma Adı Gizli

  Yazılım Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Uzmanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: YU - 623624

  İşin Tanımı Şirketimizde görevlendirmek üzere 'Yazılım Uzmanı' aramaktayız. Oracle pl-sql kullanarak api,apy oluşturulması, İhtiyaç duyulan fonksiyon ve prosedürlerin yazılması, B2B, B2C projelerimizde aktif kod yazmak, Centrura, PL/SQL ve IFS üzerinde yazılım geliştirmek, QRP, RDF, Crystal Reports, XML raporlama yapmak, Mevcut webservislerde ihtiyaçlara göre değişiklik ve geliştirmeler yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce ASP.Net ve Oracle veritabanı kullanarak proje(ler) geliştirmiş, Web uygulamaları ve servisleri konusunda deneyimli, CSS, Photoshop vb. programlar ile projenin tasarım gerekliliğini yerine getirebilen, Oracle PL/SQL üzerinde deneyimli, Net ve java dillerine hakim, Benzer bir pozisyon ve yukarıdaki konularda en az 2 yıl deneyimli, Analitik düşünce yapısına sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim gücü yüksek, Prezentabl, pozitif, enerjisi yüksek, güler yüzlü, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı , Eş zamanlı koordine olabilen ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Akınoğlu Grup

  Ofis Asistanı Akınoğlu Grup

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  Akınoğlu Grup

  Ref: - 623623

  İşin Tanımı PAZARLAMA BÖLÜMÜNDE İÇ VE DIŞ İLETİŞİMİ SAĞLAYIP; TELEFON FAKS, E-MAIL TRAFİĞİNİ YÖNİTECEK PAZARLAMA BÖLÜMÜNDEN İSTENEN FİYAT TEKLİFLERİNİ İLGİLİ PROGRAMDA ÇIKARTARAK DOSYALAMASINI SAĞLAYACAK GELEN EVRAKLARI TAKİP VE ORGANİZE EDEREK İLGİLİ BİRİMLERE ULAŞTIRACAK İŞ EMİRLERİNİ VE BİLGİLERİ ÜRETİME İLETEREK PAZARLAMA VE İMALAT ARASINDA KÖPRÜ KURACAK İŞ TAKİP VE KOORDİNASYON YETENEĞİNE SAHİP, ÜNİVERSİTELERİN BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI, KAMU YÖNETİMİ YA DA BÜRO YÖNETİMİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN

  Aranan Nitelikler İŞ YERİNDE YÖNETİM VE ÜRETİMDE Kİ ÇALIŞANLARLA İLETİŞİMİ KUVVETLİ TERCİHEN MATBAA SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ DİKSİYONU DÜZGÜN, İKNA GÜCÜ OLAN EKİP RUHUNA SAHİP GÜLER YÜZLÜ ÖN MUHASEBE BİLGİSİNE VE OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM BAY/BAYAN PERSONEL ARIYORUZ

 • Euro Park Otel

  Şirket ve Acenta Satış Yetkilisi / Temsilcisi Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şirket ve Acenta Satış Yetkilisi / Temsilcisi

  Euro Park Otel

  Ref: - 623622

  İşin Tanımı İstanbul avrupa yakasında / Beylikdüzü E-5 üzerindeki otelimizde görevlendirilmek üzere; Şirket ve Acenta Satış Yetkilisi / Temsilcisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: - Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümü veya Meslek Yüksekokul mezunu, - Şirket Satış Yetkilisi olarak en az 2 yıl deneyimi olan, - Şirket ve Acenta portföyü olan, - İyi derecede İngilizce bilen, - MS Ofis programlarını etkin şekilde kullanabilen, - Misafir memnuniyeti odaklı, - İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, dinamik, - Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, - Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Şirket Satış ve Acenta Satış Yetkilisi arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Donanım Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Donanım Uzmanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: DU - 623621

  İşin Tanımı Donanım, network, sistem destek konularında kurulum, bakım, onarım işlerinden sorumlu olacak 'Donanım Uzmanı'aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Tercihen Bilgisayar, Endüstri veya ilgili Mühendislik Fakültelerinden) mezun, Bilgi teknolojileri alanında Min. 3 yıllık tecrübeye sahip, Microsoft Exchange Server, Windows Server ve Active Directory sistemlerinin kurulum, yapılandırma, geliştirme, bakım, yönetim ve denetim faaliyetleri konusunda en az 3 yıl tecrübeli, SQL, PC ve network donanım konusunda bilgili ve en az 2 yıl deneyimli (Router, Switch, Hub, Kablolama, TCP/IP), Routing, LAN Switching, Firewall, WAN ve VPN konularında en az 2 yıl deneyimli, Firewall,IPS,DLP,antivirus konularında bilgi sahibi, Tercihen Sanallaştırma(VmWare) altyapısının kurulumu, konfigürasyonu ve yönetimi konusunda bilgi birikimi ve tecrübesi olan, Tercihen Storage (Metro Cluster Netapp & HP Storage) Yönetimi konusunda bilgi birikimi ve tecrübesi olan, Kritik sistemleri analiz edebilecek ve sistemin iyileştirilmesinde önerilerde bulunabilecek, Cisco, Procurve, Juniper, 3Com vb. marka Switch, Router, Firewall vb. aktif cihazların kurulumu, yapılandırması, işletimi ve sorun çözümü konularında ileri düzey bilgi ve tecrübeye sahip, DNS, DHCP, WINS gibi network servisleri konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Linux ve Windows İşletim Sistemleri konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, VoIP, video konferans ve bütünleşik haberleşme konularında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Tercihen CCNA sertifikasına sahip, Web sayfası dizaynı ve kullanıcı dostu ekran tasarlama konusunda deneyimli ve yaratıcı olan, PHP, ASP, ASP.NET v.b. diller konusunda tercihen bilgi sahibi, Prezentabl, pozitif, enerjisi yüksek, güler yüzlü, Analitik düşünce yapısına sahip, iletişim becerileri, sonuç odaklı, çözüm üretebilen, Takım çalışmasına uyumlu, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı , Eş zamanlı koordine olabilen ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Biyomedikal Teknikeri Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Biyomedikal Teknikeri

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: GEBBT001 - 623620

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Gebze Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen hastane ve/veya sağlık kurumlarında biyomedikal alanında çalışmış ve en az 2 yıllık tecrübesi olan, İletişime açık, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip ile çalışmaya yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ''Biyomedikal Teknikeri" aramaktayız.

 • Yemekhane Yiyecek ve İçecek Ltd.şti.

  Gıda Mühendisi (Kukileta) Yemekhane Yiyecek ve İçecek Ltd.şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gıda Mühendisi (Kukileta)

  Yemekhane Yiyecek ve İçecek Ltd.şti.

  Ref: - 623619

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalışacak Gıda Mühendisliği ve Proje müdürlüğü görevini birlikte yürütebilecek enerjik ve dinamik ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümleri'nden mezun, Yönetim temsilciği yapabilecek, Toplu yemek sektöründe min. 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında, Maslak, Şişli, Sarıyer, Taksim ve çevresinde ikamet eden, Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  İç Denetim Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Denetim Elemanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: DENETM14-1 - 623618

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler & Şirketimizin iç denetim departmanında çalışmak üzere, & Üniversite Mezunu (İşletme, İktisat), & Tercihen İngilizce Bilen, & Tercihen 1-2 yıl Muhasebe, Finansman veya Denetim konularında Tecrübeli, & Denetim Konusunda Kariyer Yapmak İsteyen, & MS OFFICE uygulamalarını Bilen, & Avrupa Yakasında İkamet Eden, & Baylarda askerliğini yapmış.

 • Allianz Yaşam ve Emeklilik A.ş

  Bireysel Güvence Danışmanı - Antalya Allianz Yaşam ve Emeklilik A.ş

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bireysel Güvence Danışmanı - Antalya

  Allianz Yaşam ve Emeklilik A.ş

  Ref: BGD-ANT04 - 623616

  İşin Tanımı Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliği ile kurmuş olduğumuz Bireysel Emeklilik ve Sigorta Akademisi bünyesinde özel eğitim programlarıyla yetiştirilmek üzere Antalya'da yer alan Bölge Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere BİREYSEL GÜVENCE DANIŞMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden veya EGM'nin belirlediği 2 yıllık meslek yüksek okullarından mezun*, •32 yaşını aşmamış, •Antalya'da ikamet eden veya edebilecek olan, •Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli, •Kariyerini aktif satış üzerine kurmayı ve bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen, •Yoğun çalışma temposunu enerjisinin kaynağı olarak gören, •İnsanlarla rahat iletişim kurabilen, * Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi, Emlak ve Emlak Yönetimi, Dış Ticaret, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Pazarlama, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Maliye, Bankacılık ve Sigortacılık, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Lojistik, Kooperatifçilik ve ilgili alt bölümler

 • Mothercare

  Mothercare Prıme Mall - Dönemsel Satış Danışmanı Mothercare

  Gaziantep Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mothercare Prıme Mall - Dönemsel Satış Danışmanı

  Mothercare

  Ref: MCPRMS-SD5 - 623615

  İşin Tanımı Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Fcl Assist

  Müşteri Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Fcl Assist

  Ref: MT-05 - 623614

  İşin Tanımı 11 yıldır çalışan ve müşteri memnuniyeti misyonu ile faaliyet gösteren firmamızda; kaliteli ve eğlenceli ortamda çalışabileceğiniz bir iş imkanı sunuyoruz. Siz de FCL ailesine katılabilir, hızla büyüyen firmamız ağında ve ideal çalışma ortamımızda başarılı bir geleceğe emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Kişisel gelişimine önem veren, Motivasyonu yüksek, Başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri ve özgüveni yüksek, Kararlı ve Azimli, Hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, Kısa sürede yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan (Bay / Bayan) takım arkadaşları aramaktayız.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Gıda Mühendisi Sini Ev Böreği - Baklava

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gıda Mühendisi

  Sini Ev Böreği - Baklava

  Ref: - 623613

  İşin Tanımı 1999 yılından beri gıda sektöründe öncü olan firmamıza gıda mühendisi arıyoruz

  Aranan Nitelikler Tecrübeli Üretim ve Kalitede görev alabilecek Takım çalışmasına uygun Ekibin bir parçası olmayı benimseyen Bursa Osmangazi yakınlarında ikamet eden "Gıda Mühendisi" aranmaktadır.

 • Temas Tanıtım

  Portföy Yöneticisi Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Diyarbakır, Malatya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Portföy Yöneticisi

  Temas Tanıtım

  Ref: Tms-Ltss - 623612

  İşin Tanımı Firmamızın iş ortaklarından birinde görev alacak, güzellik ve estetik merkezlerine markamızın tanıtımını ve satışını gerçekleştirecek, firma çalışanlarına ürün eğitimi verebilecek PORTFÖY YÖNETİCİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen kozmetik sektöründe deneyimli, Aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, satışı seven ve azimli, Diksiyonu düzgün ve kişisel bakımına özen gösteren, 25-35 yaş arası Bayan,

 • Mothercare

  Mothercare Gaziantep Prıme Mall -Satış Danışmanı Mothercare

  Gaziantep Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mothercare Gaziantep Prıme Mall -Satış Danışmanı

  Mothercare

  Ref: MCPRM-SD5 - 623611

  İşin Tanımı Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Kopitek Kopyalama Sistemleri

  Kurumsal İlişkiler Temsilcisi Kopitek Kopyalama Sistemleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurumsal İlişkiler Temsilcisi

  Kopitek Kopyalama Sistemleri

  Ref: KİT2015 - 623610

  İşin Tanımı Bilişim sektöründe faaliyet gösteren CANON Yetkili Bayisi olan şirketimiz bünyesinde, satış ve Pazarlama alanında çalışmak üzere BAYAN "Kurumsal İlişkiler Temsilcisi” arıyoruz. Beklentimiz: Saha satış departmanına randevu almak ve Telefon ile pazarlama yapmak, Hedefler doğrultusunda potansiyel müşteri aramaları gerçekleştirmek, Yeni müşteri portföyü oluşturmak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunuysanız; En az bir yıl Çağrı merkezi eğitiminiz ve tecrübeniz varsa; Tele satış değil, Tele marketing yapmak istiyorsanız; Office programlarına hakimseniz; Maaş + Prim sistemi ile çalışmak "mükemmel” olur; Maltepe’ ye rahat ulaşabilirim diyorsanız… BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRİZ DEMEKTİR.

 • Setrms Mağazaları

  Yönetici Asistanı Setrms Mağazaları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Setrms Mağazaları

  Ref: #YÖN-ASİS# - 623609

  İşin Tanımı Firmamızın Organize Mağazacılık alanında görevlendirmek üzere; *Tercihen Tekstil Sektöründe veya Organize Perakendecilikte aynı pozisyonda görev almış *İlgili birimin altında çalışan kişileri gerektiğinde yönetebilecek *Yazılı ve sözlü rapor hazırlayabilecek *İnsan ilişkilerinde yazılı ve sözlü diyaloğu üst seviyede olan *Analatik ve stratejik düşünebilen *Zaman kısıtlaması olmayan *Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan *İlgili pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan *Tercihen Bay ve askerliğini yapmış olması "YÖNETİCİ ASİSTANI" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler *Üniversite Mezunu *MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen *İngilizce bilmesi tercih sebebi *Şoförlüğü olan *Ankara'da ikamet eden

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Personeli

  Sefam Turizm Catering

  Ref: - 623608

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 45 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakasında veya Zeytinburnu çevresinde ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket