ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Rem Spor Giyim

  Satış Danışmanı Rem Spor Giyim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Rem Spor Giyim

  Ref: - 623770

  İşin Tanımı PENDİK NEOMARİN AVM 'de bulunan NIKE mağazamız için, Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, PENDİK ve çevre ilçelerde ikamet eden, 17 ila 26 yaş arası, Bay/Bayan adaylar.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Döner Ustası Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Döner Ustası

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001508 - 623742

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Kare Döner kesebilen, 40 - 50 cm çaplı döner kesme tecrübesine sahip,

  Aranan Nitelikler Döner kesmede en az 5 yıl tecrübeli, Ekibini yönetebilecek vizyon sahibi, Dürüst, Takım çalışmasına kesinlikle uyumlu, Paylaşmayı anlayış olarak içselleştirmiş, Et işlemeyi ve döner takmayı iyi derecede bilen, Programlı ve düzenli, Kayıt tutma alışkanlığı olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Lise mezunu, 30 yaş üstü, Bay, 'DÖNER USTASI' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Üretim Planlama Teknikeri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Teknikeri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001507 - 623723

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ 154 KV KABLO AKSESUAR ÜRETİMİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Üretim planlama ve stok takip konusunda deneyimli, gerekli sorumlulukları alacak,

  Aranan Nitelikler - Teknik Meslek Lisesi veya üniversitelerin Tasarım veya makine konstrüksüyonu ile ilgili bölümlerinden mezun, - Üretim planlama konusunda en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, - Talaşlı imalat, özellikle fason takip konusunda bilgili ve deneyimli, - Stok takibi, hammadde takibi, üretim planlama deneyimli - Mutlaka bir ERP programı ve tercihen CANIAS ERP yazılımı ile çalışmış, - Ürün ağaçları ve sürelerini kontrol ederek, iyileştirilmesi ve güncelliğinin sağlanmasını yapabilecek, - İyi seviyede teknik resim okuma ve tasarlama becerisine sahip olmak-Üretim kayıplarını analiz ve takip edecek -ERP Sisteminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için sisteme girilen verilerin düzenli olarak kontrol edilmesini sağlamak, - Microsoft Office programlarını iyi derecede bilen, Excel’i aktif kullanabilen, Solid Works veya Auto Cad programlarına hakim - Ekip çalışmasına yatkın, - Tercihen , İstanbul ; Gebze , Tuzla , Ümraniye, Kartal, Sultanbeyli bölgelerinde ikamet eden - 28-35 yaşları arasında, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Aktif araç kullanan, - Bay - Sigara kullanmayan, 'ÜRETİM PLANLAMA TEKNİKERİ' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Satış ve Servis Sorumlusu Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Servis Sorumlusu

  Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Ref: EPOH15 - 623574

  İşin Tanımı Temsilciliğini ve imalatını yapmış olduğumuz cihazların satışı ve servisini yapmak, müşteri istek öneri ve şikayetlerini formlarını düzenleyerek idareye sunması.

  Aranan Nitelikler Ürün Satış yapama yetisine sahip , ( Deneyimli olması ve İngilizce bilmesi tercih nedeni) Şehirlerarası Aktif Sürücü belgeli araç Kullanma, En az Meslek Yüksek Okulu ( meslek lisesi çıkışlı) elektrik elektronik bölümü veya makine bölümü çıkışlı) Mesleki bilgiye sahip ve Askerliğini yapmış. İş disiplini ve sorumluluk sahibi. Sosyal ilişkilileri güçlü Bilgisayar /Ofis programlarına hakim , Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Tuğba Deri ve Konfeksiyon Ürünleri

  Modelist Tuğba Deri ve Konfeksiyon Ürünleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Tuğba Deri ve Konfeksiyon Ürünleri

  Ref: MODELİST1214 - 623483

  İşin Tanımı Tuğba'nın bir marka olarak üretime başladığı yıl 1993. Manto, bayan kaban ve bayan pardösü üretimiyle tekstil sektörüne adım atan firma, kısa sürede sunduğu farklı tasarımlarla kendisini kabul ettirdi. Bu gelişmeler akabinde 2002 yılında NİHAN markası doğdu aynı ellerde. 2004 yılına gelindiğinde ise bir başka yeni gelişme yaşandı. Bayan takım elbise, etek, bayan pantolon, bayan gömlek ve elbise üretiminde çeşitliliği getiren VENN markasıyla grup, müşteri yelpazesini genişletti.

  Aranan Nitelikler Tasarım ekibi tarafından iletilen modeller doğrultusunda ilgili modelin kalıbını optimum maliyetle üretebilecek şekilde çıkarmak, Kalıbı çıkarılan modelin kesim ve dikim aşamalarında ilgili ekibe modelle ilgili bilgi vermek dikimin sonuçlanmasını sağlamak, Dikilen modeli ilik, aksesuar, el işi, ütü vb. operasyonlar için ilgili birimlere teslim etmek. Tüm operasyonları ile tamamlanan model üzerinde son kontrolleri yapmak, Tamamlanan model provalarına katılmak, model üzerindeki kalıp aşamasını ilgilendiren değişiklikleri not alarak prova sonrası ilgili değişiklikleri model üzerinde gerçekleştirmek.

 • The Lifeco

  Resepsiyon / Karşılama / Müşteri İlişkileri The Lifeco

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyon / Karşılama / Müşteri İlişkileri

  The Lifeco

  Ref: - 623472

  İşin Tanımı The LifeCo İngiltere, ve Türkiye’de faaliyet gösteren, insanların doğal ve sağlıklı hayat tarzını sürdürebilmeleri için mekanlar (detoks merkezi,organik restoran ve juice bar, day spa ve well-aging merkezleri, mağaza ve cornerlar vs.) yaratan, geniş ürün portföyü ile bu hayat tarzını tecrübe etmelerine imkan veren ve çeşitli kanallarla insanları bu konuda eğiten şirketler grubudur. Akatlar Club Sporium içerisinde yer alacan Day Detox, Day Spa, Well-Aging merkezimizde misafirleri karşılayacak, ürün ve servislerle ilgili bilgi verecek, birimlere yönledirecek, randevulari organize edip takibini yapacak, birimler arası koordinasyonu ve işleyişi sağlayacak güleryüzlü ve prezantabl çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ön büro, rezervasyon konularında en az 1 yıl tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sağlıklı yaşam tarzına ilgili, Güleryüzlü ve disiplinli, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Dürüst ve güvenilir, Sorumluluk üstlenebilecek, Tercihen ingilizce bilen.

 • The Lifeco

  Sağlık Danışmanı The Lifeco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sağlık Danışmanı

  The Lifeco

  Ref: - 623341

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk ve en büyük sağlıklı yaşam merkezi olan Thelifeco Akatlar’da yetiştirilmek ve çalışmak üzere "Sağlık Danışmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin sağlık ile ilgili bölümlerinden mezun olan ( Eczacılık, Beslenme ve Diyetetik, Biyoloji vb. ), İyi derecede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Prezentabl, diksiyonu düzgün, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Tamamlayıcı terapilere ilgisi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Europa Realty

  Gayrimenkul Danışmanı Europa Realty

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Europa Realty

  Ref: - 619836

  İşin Tanımı Gayrİmenkul Sektöründe Benzersİz Bİr İş Fırsatı! Yepyeni ve karlı bir iş modeliyle hedeflerinize ulaşmak isterseniz, gelin birlikte çalışalım! Europa Realty, sektörün en yenilikçi ve profesyonel hizmet veren gayrimenkul kuruluşlarındandır. Europa Realty, gayrimenkul danışmanlarına yerli ve yabancı gayrimenkul firmalarınca yaygın olarak kullanılan etkinliğini yitirmiş geleneksel iş modelleri yerine, ülkemizde bir benzeri olmayan yepyeni bir iş modeli sunmaktadır. Son yıllarda özellikle Amerika’da büyük ilgili gören ve Europa Realty'nin ülkemiz koşullarını göz önüne alarak geliştirmiş olduğu yeni iş modeli, gayrimenkul sektöründe minimum maliyetle gayrimenkul danışmanı olarak çalışmanıza ve en az riskle yüksek gelir elde etmenize olanak sağlamaktadır Europa Realty gayrimenkul danışmanları, sadece satacakları ya da kiraya verecekleri gayrimenkullerden bir portföy oluşturup bunları müşterilerine pazarlamakla görevlidir. Gayrimenkul danışmanları aşağıdaki ofislerimizde faaliyet göstereceklerdir: AVRUPA YAKASI: Levent (YKB Plaza), Esentepe (Maya Plaza), ANADOLU YAKASI: Ataşehir (Ağaoğlu My Office) EUROPA REALTY ile Çalışmanın Avantajları: Gayrimenkul sektöründe yepyeni ve karlı bir iş modeli Sektördeki en yüksek gelir paylaşım oranları Minimum sermaye ile kendi işinizi yapma olanağı En düşük risk ve maliyetle çalışma olanağı Sadece belli bir bölgede değil İstanbul'un tüm gözde bölgelerinde çalışma olanağı Prestijli plazalarda modern ortamlarda müşterilerinize hizmet sunma olanağı İşe başlama öncesi ve sonrası ücretsiz eğitim ve koçluk İş süresince istendiğinde ücretsiz hukuki danışmanlık Ülkemizin en çok kullanılan gayrimenkul web portallarından ücretsiz olarak yararlanabilme Pazarlama faaliyetlerinizde gereksinim duyacağınız kartvizit, afiş, tanıtım dosyası, broşür ve benzeri tüm pazarlama malzemelerini tamamen ücretsiz olarak edinebilme

  Aranan Nitelikler Gelir paylaşım uygulaması ile bağımsız olarak kendi adına çalışacak, küçük bir yatırımla gayrimenkul sektöründe kazançlı bir iş ve kariyer sahibi olmayı hedefleyen bay ya da bayan adaylar aşağıdaki özelliklere sahipseniz bizi arayın, görüşelim! Üniversite ya da en az lise mezunu Tercihen sektörel satış deneyimi olan ya da deneyim kazanmak isteyen Girişimci özelliklerine sahip Görünümüne özen gösteren, prezantabl İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim ve ikna yeteneği yüksek Profesyonel, sorumluluk sahibi, disiplinli, çalışkan ve motivasyonu yüksek Zamanını iyi kullanan, hedef odaklı Etik kurallara uyan Müşteri memnuniyetine önem veren Sosyal çevresi olan Bilgisayar, ofis programları ve İnternet kullanabilen Tercihen araç sahibi Referans verebilecek Çalışma Sistemimiz Maaşlı Sistem Değildir. Satış Üzerinden Pirim Sistemi ile Çalışmaktayız ....

 • Sarf-Net Bilgisayar

  Satış Temsilcisi Sarf-Net Bilgisayar

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Sarf-Net Bilgisayar

  Ref: - 623334

  İşin Tanımı Sarf-net Limited Şirketinin ticari tecrübesi 2000 yılında başlamıştır. Şirketimiz OOKAY-U.S.A ve OOKAY-LED markaları adı altında Dünyada gelişen teknolojiye ayak uydurmak için 2005 yılından beri dünya pazarına açılmaya başlamıştır. Amerika'da ve Çin'deki iş ortaklarıyla yeni teknolojileri inceleyerek elektronik alanında sesini duyuran ürünleri Türkiye pazarına kazandırmış ve Dünyada gelişen bilişim eğilimleri yakından takip ederek bu sektörde hak ettiği başarıya ulaşmıştır. *Kurumsal satış ve müşteri temsilciliği departmanımız için; kariyer hedefi olan ve hedefini gerçekleştirmek için; doğru zaman ve doğru yerde olmayı tercih eden, mevcut portföyümüzü sürekli arayarak sektörümüzdeki yenilikler, ihtiyaçlarını belirlemek ve teklifler hazırlamak için randevuları oluşturabilecek veya kampanyalarımız ile ilgili satış görüşmeleri yapabilecek, *Portföyü takip edebilecek , telefonla iletişim ve müşteri ilişkilerini severek yürütebilecek ofis içi personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli, Telefon üzerinden güçlü ikna kabiliyeti olan, Müşteri memnuniyeti odaklı, Hedefler doğrultusunda çalışmaya istekli, Ofis içi kurumsal satış ve müşteri temsilcisi alınacaktır.

 • Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Satış Sorumlusu (aktif-Saha) Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu (aktif-Saha)

  Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: SPD-ASS-01 - 623333

  İşin Tanımı Akışkan kontrol teknolojileri ile ilgili ürünlerin satış ve pazarlanması konusunda faaliyet gösteren ve gelişmekte olan şirketimiz için, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Satış Sorumlusu alınacaktır. Satış hedefleri doğrultusunda aktif müşteri ziyaretleri yaparak ürün tanıtımında bulunmak, müşteri ihtiyaçlarına uygun çözüm sunmak, müşterilerin uygulama ile ilgili problemlerini tespit ederek kullanılması gerekli ürünlerle birlikte çözüm alternatiflerini oluşturmak, Yeni potansiyel müşteriler belirlemek, ulaşmak, müşteri ihtiyaçları ve segmentleri doğrultusunda ürün ve hizmet tanıtımını yapmak, Satış aktiviteleri sırasında pazardan ve müşterilerden aldığı bilgi ve geri bildirimleri bağlı olduğu yönetim birimine raporlamak, gerektiğinde ilgili birimler ile birlikte yeni stratejiler geliştirmek, Müşteri veritabanını sürekli olarak güncel tutmak ve aktiviteleri düzenli raporlamak, Müşteri şikayetlerine yönelik düzeltici ve önleyici faaliyetlerle ilgili çalışmalara katkıda bulunmak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Yeni mezun, lisans veya ön lisans) MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Tercihen teknik ürün satış ve pazarlamasında deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesi sahibi(B), aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi, motivasyonu yüksek, zaman ve stres yönetiminde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Not: Çalışma yeri KARAKÖY Ofisimiz olacaktır. Karaköy ofisimiz, vapur iskelesine 2 dakika yürüme mesafesindedir

 • Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Satış Destek Sorumlusu Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Sorumlusu

  Uskon Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: SPD-SDS-01 - 623331

  İşin Tanımı Akışkan kontrol teknolojileri ile ilgili ürünlerin satış ve pazarlanması konusunda faaliyet gösteren ve gelişmekte olan şirketimiz için, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Satış Destek Sorumlusu alınacaktır. Müşteri ve satış sorumlularının talepleri doğrultusunda teklif hazırlamak ve verilen tekliflerin takibinin sağlanması, Müşterilerden ve satış sorumlularından gelen siparişlerin sisteme kaydedilmesi, Sipariş alımından sevk işlemlerinin tamamlanmasına kadar olan tüm süreç akışının yürütülmesi, Satış öncesi ve sonrası işlemler ile ilgili müşterilerden gelen talep, şikayet ve beklentilere cevap verilmesi, Satış ekibi sahada iken gerekli iletişimlerin kurularak satış ekibi, müşteri ve operasyon arasındaki koordinasyonun sağlanması ve müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, Ödemeler için müşteriler ile görüşülmesi, Satış bölümü ile ilgili raporların haftalık ve aylık hazırlanması, bölüm yöneticisine iletilmesi ve düzenli olarak dosyalamanın yapılması,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Yeni mezun, lisans veya ön lisans), MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Tercihen teknik ürün satış ve pazarlamasında deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve planlama yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Not: Çalışma yeri KARAKÖY Ofisimiz olacaktır. Karaköy ofisimiz, vapur iskelesine 2 dakika yürüme mesafesindedir

 • Cd Özel Güvenlik

  Operasyon Yönetmeni Cd Özel Güvenlik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Yönetmeni

  Cd Özel Güvenlik

  Ref: - 623234

  İşin Tanımı Özel Güvenlik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Operasyon Müdürlüğü biriminde görev alacak "Operasyon Yönetmeni" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Operasyon Müdürüne bağlı olarak güvenlik personelinin idari ve organizasyonel yönetimini yapmak, İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan projelerimizi gezmek denetlemek eksikleri gidermek sahada çalışacak ENERJİSİ YÜKSEK YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA ALIŞKIN Operasyon yöneticileri aranmaktadır. Müşteriyle ilişkileri yürütmek, şirketi temsil etmek, Güvenlik risk analiz raporlarını hazırlamak, Projenin performansını denetlemek, işleyişle ilgili aksaklıkları tespit etmek, yerinde ve zamanında düzeltilmesini sağlamak, Personelin eğitim ihtiyacını belirlemek, Olası aksaklıkları ve olayları raporlamak. Aktif araç kullanmasını bilen Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası için Yöneticiler aranmaktadır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu'na ve 4857 sayılı İş Kanunu'na hakim, Branşı ile ilgili gerekli sertifikalara sahip, İletişim kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 35- 45 yaşları arasında, Bay. Not: Maaş + Prim+ SGK Yemek + Araç

 • Tuğba Deri ve Konfeksiyon Ürünleri

  Mağaza Müdürü Tuğba Deri ve Konfeksiyon Ürünleri

  Kayseri Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  Tuğba Deri ve Konfeksiyon Ürünleri

  Ref: KAYSERİMM1214 - 623155

  İşin Tanımı TUĞBA’nın bir marka olarak üretime başladığı yıl 1993. Manto, bayan kaban ve bayan pardösü üretimiyle tekstil sektörüne adım atan firma, kısa sürede sunduğu farklı tasarımlarla kendisini kabul ettirdi. Bu gelişmeler akabinde 2002 yılında NİHAN markası doğdu aynı ellerde. 2004 yılına gelindiğinde ise bir başka yeni gelişme yaşandı. Bayan takım elbise, etek, bayan pantolon, bayan gömlek ve elbise üretiminde çeşitliliği getiren VENN markasıyla grup, müşteri yelpazesini genişletti. KAYSERİ mağazalarında görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön palanda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, inisiyatif kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan MAĞAZA MÜDÜRU takım arkadaşları arıyoruz. Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak Mağazanın verimli işleyebilmesi için Bölge Müdürlüğü ile koordineli çalışmak

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu Perakende mağazacılık sektöründe ilgili pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli Mağazacılığı yaşam felsefesi olarak benimsemiş Ekip kurma ve yönlendirme becerisi yüksek MS Office uygulamalarını bilen, paket programları etkin kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve sonuç odaklı çalışabilen 25–40 yaş aralığında bay/bayan Askerlik hizmetini tamamlamış/ilişiği olmayan(erkek adaylar için) FOTOĞRAFSIZ CV'LER DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

 • Altis Hediyelik Eşya

  Depo Elemanı Altis Hediyelik Eşya

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı

  Altis Hediyelik Eşya

  Ref: - 622675

  İşin Tanımı SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDA BULUNAN MAĞAZALARIMIZIN DEPO BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK ELEMANLAR ARANIYOR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN 22-30 YAŞ ARASI BAY ELEMANLAR ALINACAKTIR.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Finansman Danışmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finansman Danışmanı

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001506 - 622660

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN EN PRESTİJLİ MARKALARINDAN OLAN MÜŞTERİMİZ BÜNYESİNDE GÖREV ALMAK ÜZERE; Günlük nakit planlamasını oluşturacak, Banka ve finans kuruluşları ile olan ilişkilerin sürdürülmesini sağlayacak, Nakdi ve gayri nakdi kredileri takip edecek, Haftalık ve aylık raporlamaları hazırlayacak, Müşteri risk ve teminatlarının takibini ve raporlamasını yapacak,

  Aranan Nitelikler * Minimum Lisans mezunu, * Finans ve nakit akışı konularında bilgi sahibi, * Finans alanında, benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan, * MS Office programlarına hakim, raporlama yapabilecek, * Ekip çalışmasına yatkın, * İş takibi ve analiz yeteneğine sahip, * Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Tercihen 35 yaşını aşmamış, * Seyahat engeli olmayan, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, Bayan "FİNANSMAN DANIŞMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  Erzurum CarrefourSA Veteriner Hekim Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  Erzurum Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Erzurum CarrefourSA Veteriner Hekim

  Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  Ref: - 622586

  İşin Tanımı Erzurum CarrefourSA Hipermarketimizin Taze Gıda bölümünde çalışmak üzere Veteriner Hekim arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler - Veteriner Fakültesi mezunu,- Tercihen Perakende sektöründe çalışmış, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - 25-30 yaş arası, takım arkadaşı arıyoruz.

 • Saray Muhallebicisi//Teşvikiye Saray Gıda

  Eğitmen Barista Saray Muhallebicisi//Teşvikiye Saray Gıda

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitmen Barista

  Saray Muhallebicisi//Teşvikiye Saray Gıda

  Ref: EB - 01 - 621432

  İşin Tanımı İstanbul’un en elit semtlerinde yer alan şubelerimizi gezerek, tezgah personeline kahve sunumları ilgili eğitim verecek "Barista” arıyoruz. Restoranlarımızı gezerek kahve sunumları ile ilgili eğitim vermek Kahve sunumlarını görsellerini kontrol etmek Restoranlarımızda sunulan kahvelerin tanıtımlarını yapmak Müşteri memnuniyetini ölçümlemek Restoranlarımızdaki kahve satışlarını takip ederek satışı arttıracak önerilerde bulunmak

  Aranan Nitelikler En az Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu Profesyonel kahve makinalarını kullanabilen En az 2 yıl barista olarak çalışmış Eğitim verebilen, diksiyonu düzgün Kişisel bakımına özen gösteren, güler yüzlü İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri odaklı Shift sistemiyle çalışabilen 30 yaşını aşmamış

 • Dd Değişim Dinamikleri

  İk & Kalite Yönetim Uzmanı Dd Değişim Dinamikleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İk & Kalite Yönetim Uzmanı

  Dd Değişim Dinamikleri

  Ref: 504-C - 622464

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; İş Tanımı: Firmanın işe alım, ücretlendirme, performans değerleme, işgücü planlama, eğitim planlama, personel özlük işlemleri vb. insan kaynakları faaliyetlerini yürütecek, Sistem kurma ve geliştirme konularındaki çalışmaları gerçekleştirecek, Yönetim sistemi dokümanlarının etkin kullanılmasının sağlayacak, gerekli revizyon ve iyileştirme çalışmalarını yapacak, Kurum içerisinde gerçekleşen Kurumsal Gelişim çalışmalarını danışma firma ile birlikte yürütecek

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Üniversitelerin İİBF bölümlerinden veya diğer ilgili lisans bölümlerinden mezun, İK ve Kalite Yönetim Sistemi uygulamalarında yer almış, alanında asgari 2 yıl deneyimli, Yönetim Sistemi kurma, yönetme ve geliştirme konusunda danışmanlık kanalı ile birlikte çalışmaları yürütebilecek, İş Kanunu, SGK ve Personel özlük işlemleri konusunda tecrübeli, İşe alım, eğitim performans değerlendirme ve ücret / bordo sistemleri konusunda deneyimli ve bilgi sahibi, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Bilgisayar, ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan. İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden / edebilecek Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen adayların başvuru yapmaları rica olunur. (Bay adayların askerlikle ilgisi olmaması gerekmektedir.) Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Satış Elemanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Elemanı

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001505 - 622362

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, YAPI ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Satış alanındaki tüm faaliyetleri yürütecek ve firmayı ile ürünleri tanıtarak yeni müşteriler kazandıracak,

  Aranan Nitelikler · Lise veya tercihen yüksekokul mezunu, · Satış ve pazarlamada en az 2 yıl deneyimli · 25-40 yaş aralığında · MS Office programlarını kullanmayı bilen, · Aktif olarak araç kullanabilen · Seyahat engeli olmayan, · Uzun ve istikrarlı iş hedefi olan, · Sözlü ve yazılı iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, · Diksiyonu düzgün, · Sunum yeteneği gelişmiş, · Dışa dönük, özgüveni yüksek, · Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, öğrenmeye ve gelişmeye açık, · Planlı ve hedef odaklı çalışabilen · Satış hedeflerini gerçekleştirebilecek · Koordinasyon becerisi yüksek, · Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, · Bay, · Askerlik hizmetini tamamlamış, 'SATIŞ ELEMANI' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Stratej İk

  Kobi Portföy Yöneticisi - Adıyaman Stratej İk

  Adıyaman Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kobi Portföy Yöneticisi - Adıyaman

  Stratej İk

  Ref: BNK-KPY-1214 - 622200

  İşin Tanımı Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye'nin önde gelen bankalarında görev alacak "Kobi Portföy Yönetmenleri" arıyoruz. Üst yönetim tarafından banka politikaları doğrultusunda belirlenen kriterlere uygun potansiyel müşterilerin kazandırılmasına yönelik çalışmalar yaparak müşteri portföyü oluşturmak ve müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri sunmak, kaliteli hizmet anlayışının ve müşteri tatmininin yaratılarak müşteri portföyünü karlılık, verimlilik ve müşteri bilgileri gizliliği esaslarına uygun yönetmek Şube müdürü ve ilgili satış yönetimi tarafından belirlenen bütçe hedeflerinin gerçekleştirmek, hedeflerin gerçekleşme oranlarını izlemek Karlılığı sağlamak için müşteri bazında ilgili satış yönetiminin yönlendirmesi doğrultusunda şube müdürü ile birlikte gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak Portföyünde bulunan müşterilerin bütçe-gerçekleşme ve performans raporlarını oluşturmak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi Kobi portföy yönetimi deneyimine sahip Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip ve analiz eden Analitik düşünme yeteneğine sahip İletişim becerileri güçlü

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket