ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Ersoy Hastanesi

  Engelli Personel Ersoy Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Personel

  Ersoy Hastanesi

  Ref: Ref:EK2110EP - 623906

  İşin Tanımı Ersoy Sağlık Grubu'nun Kurtköy Şubesinde çeşitli pozisyonlarda ve bölümlerde değerlendirilmek üzere aşağıdaki kriterleri sağlayan kişilerin başvurularını beklemekteyiz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Eğitim düzeyleri pozisyonlara göre değerlendirilecektir) Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Hasta memnuniyetine odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim gücü yüksek , Pendik - Kurtköy bölgesinde ikamet eden ***Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini, Hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 • City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  İnsan Kaynakları Uzmanı City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzmanı

  City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  Ref: IK-0801 - 623905

  İşin Tanımı City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi yönetim kadrosunda görev alacak Seçme ve Yerleştirme konusunda deneyimli İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin psikoloji, işleme, kamu yönetimi yada çalışma ekonomisi bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen uluslararası bir şirkette olmak üzere İnsan Kaynakları konusunda minimum 3 yıl deneyime sahip, Seçme-yerleştirme konusunda uzman, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Analatik düşünce yapısına sahip, Nişantaşı'na ulaşım problemi olmayan.

 • Güres Group A.ş.

  Makam Şoförü Güres Group A.ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makam Şoförü

  Güres Group A.ş.

  Ref: N001 - 623904

  İşin Tanımı Genel Nitelikler: MAKAM ŞOFÖRLÜĞÜNDE ; EN AZ 5 YIL DENEYİMİ OLAN, ŞEHİRLERARASI TRAFİKTE VE LÜKS ARAÇ KULLANIMINDA TECRÜBE SAHİBİ, DİKSİYONU DÜZGÜN,PREZANTABL,KİŞİLİK SAHİBİ, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, SİGARA KULLANMAYAN, İZMİR İLİNDE İKAMET EDEN,(ALSANCAK -BALÇOVA İSTİKAMETİNDE) ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, 30-40 YAŞ ARASI ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYACACAK , BAY ADAYLAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

 • Reyhan Pastanesi

  Kasiyer Reyhan Pastanesi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  Reyhan Pastanesi

  Ref: - 623903

  İşin Tanımı İZMİR'DE ŞUBELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TECRÜBELİ KASİYERLER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler 19-26 yaş arası, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, En az 1 yıl tecrübeli, Halkla ilişkiler konusunda da tecrübesi olan, Titiz ve disiplinli çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan

 • Onur

  Kasa Görevlisi - Bakırköy Onur

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Görevlisi - Bakırköy

  Onur

  Ref: KSYRBKRKY - 623902

  İşin Tanımı Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market,Onursal Tarım, Monet, Rapata markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Bakırköy Mağazasında görevlendirilmek üzere '' Kasa Görevlisi '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Askerliğini yapmış ( Erkek adaylar için ), İletişim becerisi kuvvetli, Eğitime ve gelişime açık, Müşteri odaklı, dikkatli ve titiz çalışan, Takım Arkadaşları Arıyoruz.

 • Manpower

  Dönemsel Muhasebe Sorumlusu(6 Ay) Manpower

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Muhasebe Sorumlusu(6 Ay)

  Manpower

  Ref: GSYMMAN14 - 623901

  İşin Tanımı Personelin gerçekleştirdiği kredi kartı ve nakit harcamaların muhasebeleştirilmesi, Endirekt satınalma sisteminden muhasebeye akan faturaların muhasebeleştirilmesi, Sabit kıymet faturalarının muhasebeleştirilmesi ve sabit kıymet modülüne girişlerinin yapılması, Hizmet faturalarının (datasist, transay vb.) maliyet yeri gözetilerek muhasebeleştirilmesi, Özel tüketim vergisi beyannamesinin düzenlenmesi ve beyanı, Bölgelerden gelen harcama beyan formlarının kaydını sağlamak ve bölge kasaları ile mutabık kalmak, Muhasebe kayıtlarına baz teşkil eden evrakların dosyalanması ve arşivlenmesi. Departman içerisinde gerekli durumlarda diğer personele destek vermek.

  Aranan Nitelikler Yapı kimyasalları alanında faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin genel merkezinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Dönemsel Muhasebe Uzmanı' arıyoruz. Üniversite mezunu Genel Muhasebe konularında min 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Analitik ve sonuç odaklı, Raporlama becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 6 ay süre ile çalışabilecek.

 • Pologarage

  Makam Şöförü Pologarage

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makam Şöförü

  Pologarage

  Ref: MKM-SFR - 623900

  İşin Tanımı *25 İle 35 yaş arası; *Yol Bilgisi olan; *En az 5 Yıllık Tecrübersi olan; *Esnek Çalışma saatlerine uyabilecek; *Tercihen Kemerburgaz, Gökturk ve çervresinde ikamet eden; *Askerliğini yapmış; *Referans verebilecek Makam Şoförü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  Part Time Saha Satış Danışmanı (istanbul-Maltepe) Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Saha Satış Danışmanı (istanbul-Maltepe)

  Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  Ref: MM-Maltepe - 623899

  İşin Tanımı Almanya merkezli, Avrupa'da 35 ülke ve Amerika'da, I AM ve SIX aksesuar Markaları altında faliyet gösteren 400'e yakın mağazası 15.000 üzerinde farklı satış noktası ile Takı ve Aksesuar sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızın, İstanbul Maltape'deki satış noktasında görevlendirilmek üzere PART TIME SAHA SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz. Çalışma ortağımızın mağazasında konumlandırdığımız standlarımızın görsel düzenini ve donanımını sağlayacak Haftalık siparişleri verip, aksesuar standlarının her zaman beeline standartları dahilinde olmasını sağlayacak Ürün eksiklerini tamamlayarak , görselliği sağlamak amacı ile günlük mağaza ziyareti yapacak Stok ve sipariş takibi yapabilecek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Hareketli yaşam tarzını benimsemiş, hareket etmeyi seven Modayı yakından takip eden Ürün görsel düzenleme konusunda kabiliyetli Bireysel çalışma konusunda motivasyonu yüksek Tercihen satış deneyimine sahip Yarı zamanlı (part time) çalışabilecek Tercihen bayan

 • Watsons

  Satış Görevlileri - İstanbul Maltepe Grand House Watsons

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlileri - İstanbul Maltepe Grand House

  Watsons

  Ref: WSGGRN01 - 623898

  İşin Tanımı En az lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyor ya da mağazacılık deneyimine sahipseniz, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Her durumda güleryüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, başvurunuzu bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Yiğit Mağazacılık

  Elektrik Teknikeri Yiğit Mağazacılık

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teknikeri

  Yiğit Mağazacılık

  Ref: - 623897

  İşin Tanımı Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Mağazalarda görevlendirilecek Elektrik Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Asgari Lise mezunu, Elektrik-Elektronik konusunda bilgili, Alanında deneyimli, Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın , Bölgedeki mağazalarda çıkabilecek arızalar ve yeni kurulumlarin koordinasyonu sağlayabilecek Elektik teknikeri aranmaktadır.

 • Coffeemania

  Coffeemania/ankara-Kızılay - Aşçı Yardımcısı Coffeemania

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Coffeemania/ankara-Kızılay - Aşçı Yardımcısı

  Coffeemania

  Ref: - 623896

  İşin Tanımı ANKARA KIZILAY mağazamızda, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

 • Altınyıldız Classıcs / Beymen Busıness

  Analitik Crm Yöneticisi Altınyıldız Classıcs / Beymen Busıness

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Analitik Crm Yöneticisi

  Altınyıldız Classıcs / Beymen Busıness

  Ref: CRMYÖNT01 - 623895

  İşin Tanımı BR Mağazacılık TİC. A.Ş.'nin genişleyen mağazalar zinciri olan Altınyıldız Classics ve Beymen Business markalarının merkez ofisinde değerlendirilmek üzere Analitik CRM Yöneticisi' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Analitik düşünme yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Sarıgül Gıda

  Satış Yöneticisi,yönetmeni Sarıgül Gıda

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yöneticisi,yönetmeni

  Sarıgül Gıda

  Ref: SRG06 - 623894

  İşin Tanımı Sarıgül Gıda sekiz yıldır gıda sektöründe piyasa lideri olmuş markaların distribütörlüğünü yapan, İstanbul genelinde lojistik hizmeti veren bir evdışı tüketim şirketidir.Büyüme trendinde hem kendine hem şirketine pozitif değer katacak aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşları arıyoruz. Bölgesindeki potansiyel müşterileri belirlemek ve müşteri portföyünü genişletmek, Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ve uzun vadeli ilişkiler geliştirmek, uygun satış stratejileri oluşturmak, Pazar dinamiklerini takip etmek ve sektörel araştırmalar yapmak, Şirket stratejileri ve hedefleri doğrultusunda işi yönetmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen kurumsal satış alanında olmak üzere minimum 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun, Saha satışı konusunda deneyimli, Saha satışı yapabilecek, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, kendini ifade yeteneği gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, şirketimizin koyduğu hedefler doğrultusunda çalışabilecek, Satış odaklı, tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, 40 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ms Office programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay-bayan Satış Yönetmeni istihdam edilecektir.

 • Reyhan Pastanesi

  Kasiyer Reyhan Pastanesi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  Reyhan Pastanesi

  Ref: - 623893

  İşin Tanımı BOSTANLI ŞUBEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TECRÜBELİ KASİYER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Karşıyaka,Çiğli civarında ikamet eden, 19-26 yaş arası, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, En az 1 yıl tecrübeli, Halkla ilişkiler konusunda da tecrübesi olan, Titiz ve disiplinli çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  Makam ve Aile Şoförü Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makam ve Aile Şoförü

  Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  Ref: MVAŞ02 - 623892

  İşin Tanımı Makam ve aile şoförlüğünün yapılması.

  Aranan Nitelikler **İstanbul Anadolu yakasında tercihen Maltepe ve çevresinde ikamet eden, **35 – 45 yaş aralığında , **İstanbul’un ulaşım ağını çok iyi bilen, **Makam ve aile şoförü pozisyonunda 10 yıl deneyimli, **Sigara kullanmayan, **B sınıfı, tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, **Düz, otomatik her türlü araç kullanımında deneyimli

 • Sephora

  Mağaza Güzellik Uzmanları - Terracity Antalya Sephora

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Güzellik Uzmanları - Terracity Antalya

  Sephora

  Ref: SEP-ANTBA - 623891

  İşin Tanımı Müşterilere, ürün bilgileri ve uygulamaları çerçevesinde doğru bir şekilde yönlendirme yapmak ve servis vermek, Sephora alışveriş deneyimi farkını,müşterilere yaşatmayı amaç edinmek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirmeye katkıda bulunmak, Mağaza görsel sunumu ve düzeninin global Sephora standartlarına uygunluğunu sağlamak.

  Aranan Nitelikler Sephora, 1969 yılında Fransa’nın Paris şehrinde diğer tüm parfümeri zincirlerinden farklı bir konseptle ortaya çıkmış, 1997 yılından itibaren LVMH grubunun bir üyesi haline gelmiştir. Dünya üzerinde, 4 kıtada 1.500'den fazla mağazası ve 650'den fazla corner satış noktasıyla Sephora müşterilerine farklı ve eğlenceli kozmetik deneyimini sunmaktadır. 2007 yılı sonunda Türkiye’de ilk mağazasını açan Sephora, kısa zamanda mağaza sayısını 23'e çıkarmış ve tüketicilere özgür kozmetik deneyiminin kapılarını açmıştır. Farklılıklara açık, çalışanların eşitliğine ve özgürlüğüne önem veren, kişiliğin ve motivasyonun öne çıktığı bir dünya olan Sephora, kişisel gelişime ve geliştirmeye açık insanları bünyesine katmayı arzuluyor. Sephora Türkiye olarak, ANTALYA TERRACİTY AVM'de bulunan mağazamızda görev alabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güzellik Uzmanları arıyoruz. En az lise mezunu, Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda deneyim sahibi ve kozmetik sektöründe kariyer hedefleyen, Müşteriye danışmanlık yapabilecek seviyede ürün bilgisi, servis, satış ve satış sonrası müşteri ilişkileri tecrübesine sahip, Müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, dinamik ve güler yüzlü.

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  Avukat Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  Ref: AV02 - 623890

  İşin Tanımı Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Grubumuzun hukuki tüm işlemlerinin titizlikle takibini gerçekleştirecek adaylardan aşağıda belirtilen temel nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler Şirketler, Ticaret, Gayrimenkul, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku konularında deneyimli olmak, Çok iyi derecede İNGİLİZCE bilmek, İstanbul/Anadolu Yakası'nda (Tuzla veya yakın bölgede) ikamet etmek.

 • Pekdemir Çiftliği Alışveriş Merkezi

  Mağaza Yönetici Adayı Pekdemir Çiftliği Alışveriş Merkezi

  Aydın, Denizli, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Yönetici Adayı

  Pekdemir Çiftliği Alışveriş Merkezi

  Ref: hp004 - 623889

  İşin Tanımı Denizli , Aydın, Manisa ( Turgutlu ,Alaşehir ve Salihli ) mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Mağaza Yönetici Adayı aranmaktadır. Müşteri ilişkilerinin yönetilmesi,mağaza satış hedeflerinin gerçekleşmesinin sağlanması PEKDEMİR standartlarının sorumlu olduğu mağazada başarıyla uygulanmasının sağlanması Stok ve satışlara bağlı olarak etkin sipariş yönetiminin yapılması Mağaza ekibinin yönetilmesi, gelişimlerinin sağlanması Mağaza ekibinin genel çalışma düzeninin sağlanması Mağaza düzeninin sağlanması

  Aranan Nitelikler En az 2 yılı Yöneticilik olmak üzere, Mağazacılık sektöründe minimum 5 yıl deneyimli,Yöneticilik vasıfları güçlü, Müşteri ve satış odaklı, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, Planlama, organize etme becerisine sahip, Dinamik ve hızlı çözüm üretebilen, Gelişim ve yeniliklere açık, Raporlama ve analiz becerisine sahip, Yüksek okul tercihen üniversite mezunu, Ms Office programlarını bilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Ekip yönetiminde başarılı, Sektörün dinamiklerine hâkim, gelişmelerini yakından takip eden

 • Başarı Tekstil

  Bilgi İşlem Personeli (Donanım) Başarı Tekstil

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Personeli (Donanım)

  Başarı Tekstil

  Ref: - 623888

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda "Bilgi İşlem Personeli (Donanım)" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 2 yıllık MYO ilgili bölümlerinden mezun, Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli, SQL server programlama deneyimi olan ( MSSQL Server) İyi seviyede Donanım, Network ve Active Directory bilgisi olan, MS Kullanıcı İşletim Sistemleri ve MS Server Ailesi hakkında bilgi sahibi, İşletme içerisindeki paket yazılımlara donanım ve yazılım konusunda destek verebilecek, Windows işletim sistemlerine hakim, Network ve kablolama bilgisine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, Problem çözme yeteneğine sahip, 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Başarı Tekstil

  Bilgi İşlem Personeli (Yazılımcı) Başarı Tekstil

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Personeli (Yazılımcı)

  Başarı Tekstil

  Ref: - 623887

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda "Bilgi İşlem Personeli (Yazılımcı)" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C#, ASP.NET bilen SQL server programlama deneyimi olan ( MSSQL Server) İyi seviyede Donanım, Network ve Active Directory bilgisi olan, MS Kullanıcı İşletim Sistemleri ve MS Server Ailesi hakkında bilgi sahibi, İşletme içerisindeki paket yazılımlara donanım ve yazılım konusunda destek verebilecek, Windows işletim sistemlerine hakim, Network ve kablolama bilgisine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, Problem çözme yeteneğine sahip, 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket