ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • İstanbul Web Tasarım

  Web Arayüz Geliştirici (front-End) İstanbul Web Tasarım

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Arayüz Geliştirici (front-End)

  İstanbul Web Tasarım

  Ref: - 624034

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde Bahçelievler'de ki ofisimizde web sitelerinin ön taslak / tasarım çalışmalarını yaratıcı bir şekilde oluşturabilecek, kendisine güvenen takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Yaratıcı, - Tempolu çalışabilen, - Çok iyi Photoshop kullanabilen, - Oluşturulan tasarımı CSS ile HTML'e çevirebilecek, - Tercihen bootstrap bilgisi olan, - Takım arkadaşları ile uyumluluk sağlayabilen, - Daha önceki projelerini referans olarak gösterebilecek, - Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan.

 • Pizza Pizza

  Grafiker- İstanbul/Asya Pizza Pizza

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker- İstanbul/Asya

  Pizza Pizza

  Ref: GRFK01 - 624033

  İşin Tanımı Sektöründe lider olarak faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Bölge Ofisinde görevlendirilmek üzere "Grafiker" aranmaktadır. Pazarlama iletişimi için gerekli materyallerin tasarlanması, Uygulamalarının planlanması, Menü tanıtımında destek sağlayabilecek materyallerin organize edilmesi, Baskı ve uygulama zincirinin kurgulanması ve takibinde görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Grafik uygulamaları ve tasarım alanında en az 1-2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, yaratıcı ve fikir üretip uygulayabilen, ILLustrator, Indesign ve Photoshop programlarından ileri düzeyde kullanabilen ve mesleğine ilişkin yenilikleri takip eden gelişime açık, Basılacak işin kusursuzluğundan emin olacak kadar baskı tecrübeli, Yoğun tempoda çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.

 • Koton

  Kasiyer - Zeytinburnu Olıvıum AVM Koton

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer - Zeytinburnu Olıvıum AVM

  Koton

  Ref: KTN-ZYT-KS - 624032

  İşin Tanımı ZEYTİNBURNU OLIVIUM'da bulunan Koton mağazamız için; Tüm kasa işlemlerinde aktif olarak rol alacak, gerektiğinde satışa destek verebilecek, mesleğinde kariyer yapmak isteyen kasiyer aranmaktadır..

  Aranan Nitelikler Tercihen hazırgiyim sektöründe satış ve kasa konusunda deneyimli, En az lise tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim, IBM kasa programını bilen. ZEYTİNBURNUN'da ikamet eden.

 • Doğtaş Mobilya

  Mağaza Satış Temsilcisi - Beşiktaş Doğtaş Mobilya

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Temsilcisi - Beşiktaş

  Doğtaş Mobilya

  Ref: KBMST1412 - 624031

  İşin Tanımı Beşiktaş'ta bulunan Kelebek Mobilya mağazasında tam zamanlı olarak çalışacaktır. Görev ve Sorumluluklar; 1 - Mağazaya gelen müşterilerin karşılanması, 2 - Ürün tanıtım ve satışının yapılması, 3 - Müşteri takibinin yapılması,

  Aranan Nitelikler 1 - Lise veya üniversite mezunu, 2 - Mağazacılık, perakende, satış ve pazarlama konularında en az 2 yıl deneyimli, 3 - Güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim yönü güçlü, diksiyonu düzgün, 4 - Dış görünümüne özen gösteren, 5 - Ekip çalışmasına yatkın, 6 - Perakende - satış alanında kariyer hedefi olan, 7 - MS Office uygulamalarına hakim, 8- Beşiktaş ve civarında oturan 20-30 Yaş arası BAY/BAYAN (Erkek adaylar askerlik görevini tamamlamış olmalıdır.)

 • Mango

  İçerenköy Carrefour - Satış Danışmanları Mango

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İçerenköy Carrefour - Satış Danışmanları

  Mango

  Ref: CARREFOUR - 624030

  İşin Tanımı Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde İçerenköy Carrefour mağazamız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dinamik, hevesli, sıcakkanlı, samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Dış görünümüne önem veren ve güleryüzlü, Satışa ve modaya ilgi duyan, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu, Tercihen Bostancı, Küçükyalı ve Maltepe civarında oturan. Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • Doğtaş Mobilya

  Mağaza Satış Temsilcisi - Sancaktepe Doğtaş Mobilya

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Temsilcisi - Sancaktepe

  Doğtaş Mobilya

  Ref: KSMST1412 - 624029

  İşin Tanımı Sancaktepe'de bulunan Kelebek Mobilya mağazasında tam zamanlı olarak çalışacaktır. Görev ve Sorumluluklar; 1 - Mağazaya gelen müşterilerin karşılanması, 2 - Ürün tanıtım ve satışının yapılması, 3 - Müşteri takibinin yapılması,

  Aranan Nitelikler 1 - Lise veya üniversite mezunu, 2 - Mağazacılık, perakende, satış ve pazarlama konularında en az 2 yıl deneyimli, 3 - Güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim yönü güçlü, diksiyonu düzgün, 4 - Dış görünümüne özen gösteren, 5 - Ekip çalışmasına yatkın, 6 - Perakende - satış alanında kariyer hedefi olan, 7 - MS Office uygulamalarına hakim, 8- Sancaktepe ve civarında oturan 20-30 Yaş arası BAY/BAYAN (Erkek adaylar askerlik görevini tamamlamış olmalıdır.)

 • Kelebek Mobilya

  Mağaza Satış Temsilcisi - Kartepe Kelebek Mobilya

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Temsilcisi - Kartepe

  Kelebek Mobilya

  Ref: KKMST1412 - 624028

  İşin Tanımı Kartepe'de bulunan Kelebek Mobilya mağazasında tam zamanlı olarak çalışacaktır. Görev ve Sorumluluklar; 1 - Mağazaya gelen müşterilerin karşılanması, 2 - Ürün tanıtım ve satışının yapılması, 3 - Müşteri takibinin yapılması,

  Aranan Nitelikler 1 - Lise veya üniversite mezunu, 2 - Mağazacılık, perakende, satış ve pazarlama konularında en az 2 yıl deneyimli, 3 - Güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim yönü güçlü, diksiyonu düzgün, 4 - Dış görünümüne özen gösteren, 5 - Ekip çalışmasına yatkın, 6 - Perakende - satış alanında kariyer hedefi olan, 7 - MS Office uygulamalarına hakim, 8- Kartepe ve civarında oturan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

 • Stratej İk

  Sistem Uzmanı Stratej İk

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sistem Uzmanı

  Stratej İk

  Ref: ARM-SU-1214 - 624027

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Savunma, Sanayi ve Sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Sistem Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Bilgisayar Mühendisiliği bölümlerinden mezun, · Sistem yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, · Microsoft Server ve Client işletim sistemlerine hakim, · Microsoft Exchange kurulum ve yönetiminde uzman, · İleri düzeyde server ve network yönetimi bilgisine sahip olmak, · PC kurulumu, konfigürasyonu ve PC bileşenlerini tanıma konusunda ve IP telefon, ve santralleri hakkında bilgi sahibi, · Proje/portföy örneği sunabilecek, · Yazıcı, tarayıcı ve diğer çevre birimlerinin kurulum yönetim ve sorun giderme konusunda bilgi sahibi, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneklerine güvenen, sorumluluk sahibi, · Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, çözüm odaklı, · Yeni teknolojileri araştırma ve kullanma konusunda istekli, sürekli gelişmeye açık, · İyi derecede İngilizce bilen, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Kelebek Mobilya

  İç Mimar - Kartepe Kelebek Mobilya

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Mimar - Kartepe

  Kelebek Mobilya

  Ref: KKİM1412 - 624026

  İşin Tanımı Kartepe'de bulunan KELEBEK mağazamızda istihdam edilecek, mağazamızın teşhir uygulamaları, perakende satış ve diğer projelendirme süreçlerinde aktif olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler 1 - Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, 2 - Mağazacılık teşhir uygulamaları, ürün yerleşimi, projelendirme ve diğer tüm iç mimari süreçlerini yerine getirebilecek, 3 - Alanında en az 3 yıl deneyimli, 4 - Seyahat engeli olmayan, ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, 5 - İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 6 - 3DMAX, Auto Cad vb. iç mimarlık ile ilgili programlara hakim, 7 - Kartepe ve civarında ikamet eden, iç mimar çalışma arkadaşları arıyoruz. Not: Erkek adaylar askerlik hizmetini tamamlamış olmalıdırlar.

 • Stratej İk

  Art Direktöd· Üniversitelerin İlgili Bölümler Stratej İk

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Art Direktöd· Üniversitelerin İlgili Bölümler

  Stratej İk

  Ref: ARM-AD-1214 - 624025

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Savunma, Sanayi ve Sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Art Direktör” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Kreatif, tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek, detaylara önem veren, · Illüstrator, Photoshop, Indesign, Freehand programlarına çok iyi derecede hakim, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneklerine güvenen, sorumluluk sahibi, · Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, çözüm odaklı, · Yeni teknolojileri araştırma ve kullanma konusunda istekli, sürekli gelişmeye açık, · İyi derecede İngilizce bilen, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Fit İn Time Merkez

  Kişisel Fitness Eğitmeni Fit İn Time Merkez

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Konya, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Trabzon Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kişisel Fitness Eğitmeni

  Fit İn Time Merkez

  Ref: - 624024

  İşin Tanımı Şehir/Ülke: Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Gaziantep, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli, Mersin, Muğla (Bodrum) Personel sayısı: - FitinTime Genel nitelikler: * Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu bir spor dalında derecesi olan * Kişisel antrenman hazırlama konusunda deneyimli veya kişisel antrenman hazırlama konusunda kendini geliştirmek isteyen * Bireysel antrenman eğitmenliği yapmış veya bireysel antrenman eğitmenliğinde kendini geliştirmek isteyen * Bay ve Bayan fitness antrenörleri arıyoruz * Çeşitli dallarda sertifikaları olan eğitmenler öncelikli tercih sebebi olacaktır. İş tanımı: Türkiye'nin ilk ve tek bireysel antrenman stüdyosu zinciri olan Fitintime'ın İSTANBUL Göktürk, Ataköy, Florya, Suadiye, Ataşehir, Cihangir, İstinye, Levent, Çekmeköy, Beylikdüzü, ANKARA, ADANA, ANTALYA, BODRUM, BURSA, DENİZLİ, GAZİANTEP, İZMİR, KOCAELİ, MERSİN Stüdyolarında, üyelerin postür analizlerinin ve kişisel antrenman programlarının hazırlanmasını,antrenmanların antrenör eşliğinde birebir gerçekleştirlmesini sorumluluk bilinciyle üstlenicek, bay ve bayan antrenörler arıyoruz. * Tam zamanlı ve yarı zamanlı antrenörlerle çalışılacaktır * Adaylar, Fitintime takımının üyesi olduktan sonra her ay sürekli eğitimlerimize katılarak kendilerini geliştirme ve sertifika edinme imkanlarına sahip olacaklardır. Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler: Pozisyon Tipi: Permanent / Full Time Eğitim Seviyesi: Vocational school (Student), Vocational school (Graduate), University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate (Student), Doctorate (Graduate) Tecrübe: 1 - 5 yıl tecrübeli adaylar

  Aranan Nitelikler Şehir/Ülke: Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Gaziantep, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli, Mersin, Muğla (Bodrum) Personel sayısı: - FitinTime Genel nitelikler: * Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu bir spor dalında derecesi olan * Kişisel antrenman hazırlama konusunda deneyimli veya kişisel antrenman hazırlama konusunda kendini geliştirmek isteyen * Bireysel antrenman eğitmenliği yapmış veya bireysel antrenman eğitmenliğinde kendini geliştirmek isteyen * Bay ve Bayan fitness antrenörleri arıyoruz * Çeşitli dallarda sertifikaları olan eğitmenler öncelikli tercih sebebi olacaktır. İş tanımı: Türkiye'nin ilk ve tek bireysel antrenman stüdyosu zinciri olan Fitintime'ın İSTANBUL Göktürk, Ataköy, Florya, Suadiye, Ataşehir, Cihangir, İstinye, Levent, Çekmeköy, Beylikdüzü, ANKARA, ADANA, ANTALYA, BODRUM, BURSA, DENİZLİ, GAZİANTEP, İZMİR, KOCAELİ, MERSİN Stüdyolarında, üyelerin postür analizlerinin ve kişisel antrenman programlarının hazırlanmasını,antrenmanların antrenör eşliğinde birebir gerçekleştirlmesini sorumluluk bilinciyle üstlenicek, bay ve bayan antrenörler arıyoruz. * Tam zamanlı ve yarı zamanlı antrenörlerle çalışılacaktır * Adaylar, Fitintime takımının üyesi olduktan sonra her ay sürekli eğitimlerimize katılarak kendilerini geliştirme ve sertifika edinme imkanlarına sahip olacaklardır. Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler: Pozisyon Tipi: Permanent / Full Time Eğitim Seviyesi: Vocational school (Student), Vocational school (Graduate), University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate (Student), Doctorate (Graduate) Tecrübe: 1 - 5 yıl tecrübeli adaylar

 • Bileşim Kimya

  İhracat Bölge Sorumlusu Bileşim Kimya

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat Bölge Sorumlusu

  Bileşim Kimya

  Ref: - 624023

  İşin Tanımı Kozmetik ve ev temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Arapça ve Fransızca konuşulan ülkelerde ( Ortadoğu ve Afrika) firmamızın ihracatına satış konusunda katkı sağlayacak, gerektiğinde firmamızı yurt içi ve yurt dışı fuarlarda temsil edecek satış temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Minimum yüksekokul, tercihen üniversite mezunu Tercihen hızlı tüketim ürünleri ihracatında deneyimli Minimum 3 yıllık dış ticaret satış tecrübesi olan 35 Yaşını aşmamış. Arapça-İngilizce ve ya Fransızca-İngilizce dillerinde iyi düzeyde konuşma-yazma ve anlama yetisine sahip. Erkekler için askerliğini yapmış. Seyahat engeli olmayan. İş takibinde başarılı . Satış konusunda yetenekli, ikna kabiliyeti yüksek Raporlama konusunda bilgisi olan. Pazar analizi ve ticari istihbarat konusunda araştırma faaliyetlerini yürütebilecek nitelikte. MS Office programlarına hakim. Prezantabl, giyimine özen gösteren. Avrupa yakasında oturan Aktif araç kullanabilen. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

 • Stratej İk

  Pcb Tasarım Mühendisi Stratej İk

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pcb Tasarım Mühendisi

  Stratej İk

  Ref: - 624022

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Savunma, Sanayi ve Sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "PCB Tasarım Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, · Baskılı devre kartları tasarımı ve çizimi konusunda tecrübeli · 8 katmanlı tasarım yapabilecek, · Proje/portföy örneği sunabilecek, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneklerine güvenen, sorumluluk sahibi, · Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, çözüm odaklı, · Yeni teknolojileri araştırma ve kullanma konusunda istekli, sürekli gelişmeye açık, · İyi derecede İngilizce bilen, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Okul Müdürü Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Okul Müdürü

  Amerikan Kültür Anaokulları

  Ref: KIDCAY-OKMD - 624021

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Çayyolu Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; OKUL MÜDÜRÜ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tel. 05057073101 numarasına başvurmanız rica olunur Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli, Çalışma prensiplerine sadık, Dış görünüşüne dikkat eden, İletişim becerileri yüksek, Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek 2-5 yıl tecrübesi olan Öğrenci- veli takibi yapacak

 • Stratej İk

  Gömülü Yazılım Uzmanı Stratej İk

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gömülü Yazılım Uzmanı

  Stratej İk

  Ref: ARM-GYU-1214 - 624020

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Savunma, Sanayi ve Sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Gömülü Yazılım Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Bilgisayar Mühendisiliği bölümlerinden mezun, · Nesneye yönelik (OO) analiz, tasarım, programlama konusunda tecrübeli, · ARM tabanlı işlemciler üzerinde çalışmış olan · Gömülü ve gerçek zamanlı sistemlerde C/C++ ile gömülü yazılım geliştirme konusunda en az 3 yıl tecrübeli, · Proje/portföy örneği sunabilecek, · İyi düzeyde sayısal kart tasarımı tecrübesine sahip, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneklerine güvenen, sorumluluk sahibi, · Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, çözüm odaklı, · Yeni teknolojileri araştırma ve kullanma konusunda istekli, sürekli gelişmeye açık, · İyi derecede İngilizce bilen, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • D's Damat

  Satış & Kasa - Kocaeli Şekerpınar D's Damat

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış & Kasa - Kocaeli Şekerpınar

  D's Damat

  Ref: SD-500 - 624019

  İşin Tanımı ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasının, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Kocaeli Şekerpınar' da bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı ve Kasa Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az Lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar ( Kasa Sorumlusu adayların Nebim V3 programını bilmesi gerekmektedir.)

 • Arda Mühendislik

  Gana Şantiye Şefi Arda Mühendislik

  Gana Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gana Şantiye Şefi

  Arda Mühendislik

  Ref: SANTSEF - 624018

  İşin Tanımı Su arıtma altyapı tesislerinin anahtar teslimi yapımı alanlarında, konusunun önde gelen kuruluşu olan firmamızı yurtdışı Gana projesinde, kurumsallaşma ve toplam kalite yönetimi anlayışına paralel olarak; takım çalışmasına yatkın, yüksek tempoda çalışma alışkanlığına sahip, çalışkan, dinamik, iş ahlakı iş istikrarı ve proje bitirme azmine sahip ŞANTİYE ŞEFİ arayışımız vardır,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce ve bilgisayar bilgisine sahip, FIDIC Mevzuatına ve uluslararası şartnamelere hakim, Uluslararası projelerde en az 5-10 yıl arası uygulama tecrübesi olan Yurtdışı anahtar teslimi taahhüt projelerimizde Şantiye Şefi olarak görevlendirilmek üzere, Genel kabul görmüş su arıtma tesisi, isale hatları inşaatı uygulamalarını ve altyapı inşaatlarını yönetebilecek, GANADA çalışacak, Bu İlan İstanbul Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü Başakşehir Hizmet Merkezi'nin 19.08.2014 tarih ve 119927 sayılı izni ile verilmiştir.

 • Stratej İk

  Elektronik Mühendisi Stratej İk

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektronik Mühendisi

  Stratej İk

  Ref: ARM-EM-1214 - 624017

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Savunma, Sanayi ve Sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Elektronik Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, · Elektronik ve Bilgisayar bilgilerine iyi derecede hakim, · Digital ve Analog Elektronik Devreler üzerinde deneyim sahibi, · ARM tabanlı işlemciler üzerinde çalışmış olan · Proje/portföy örneği sunabilecek, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneklerine güvenen, sorumluluk sahibi, · Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, çözüm odaklı, · Yeni teknolojileri araştırma ve kullanma konusunda istekli, sürekli gelişmeye açık, · İyi derecede İngilizce bilen, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Cvplus Search & Selection

  Eğitmen Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitmen

  Cvplus Search & Selection

  Ref: E1214 - 624016

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz kurumlara özel Eğitim-Koçluk hizmeti veren Kanada menşeli müşterimiz için ‘’EĞİTMEN’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Alanında min. 4 yıl deneyimli, · Kurumsal firmalara eğitim vermiş ve Koçluk yapmış, · Yöneticilik ve liderlik kapsamı dahilinde eğitim vermiş, · Kurumsal firma tarafında eğitim geçmişi olan, · İngilizcesi iyi seviyede olan (Tercihen), · İletişimi güçlü, pozitif, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Stratej İk

  Elektronik Proje Müdürü Stratej İk

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektronik Proje Müdürü

  Stratej İk

  Ref: ARM-EPM-1214 - 624015

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Savunma, Sanayi ve Sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Elektronik Proje Müdürü” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, · Elektronik Mühendisi olarak en az 10 yıl tecrübeli, 5 yıl yöneticilik yapmış, · Elektronik ve Bilgisayar bilgilerine iyi derecede hakim, · Digital ve Analog Elektronik Devreler üzerinde deneyim sahibi, · ARM tabanlı işlemciler üzerinde çalışmış olan · Proje/portföy örneği sunabilecek, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneklerine güvenen, sorumluluk sahibi, · Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, çözüm odaklı, · Yeni teknolojileri araştırma ve kullanma konusunda istekli, sürekli gelişmeye açık, · İyi derecede İngilizce bilen, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket