ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Firma Adı Gizli

  Müşteri İlişkileri Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 623578

  İşin Tanımı Sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen organizasyonu içinde, Müşteri ve bayilerden gelecek çağrı ve mailleri karşılamak, Müşteriler ile iletişimi, düzenli ve sağlıklı yürütmek, Müşteri talep ve şikayetlerini takip etmek ver çözümlemek, Konusunda deneyimli Müşteri İlişkileri Uzmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin belirli bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyim sahibi, BAYAN Müşteri ve hizmet odaklı çalışma disiplini bulunan, Akıcı Türkçe konuşabilen, telefonda iletişim becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İş sorumluluğu yüksek, takipçi ve sonuç odaklı, Müşteri konusunda süreç takibini yapabilecek ve insiyatif kullanabilecek, Yazılım programını kullanabilen, Sabırlı, ikna becerisi yüksek.

 • Flo Mağazacılık

  Flo - Mağaza Müdürü - Tatvan Flo Mağazacılık

  Bitlis Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Flo - Mağaza Müdürü - Tatvan

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-MMTAT - 623577

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; açılacak olan TATVAN FLO Mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek. Kasa, Stok, Müşteri Hizmetleri ve Operasyonel işlerin yönetiminde Mağazalar Koordinatörüne yardımcı olmak ve mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olması ve çalışma hayatının son 1 yılını yöneticilik düzeyinde geçirmiş olmak, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen Nebim), Planlama, organizasyon ve liderlik becerilerine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Müşteri İlişkileri ve Ekip Motivasyonu konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Flo Mağazacılık

  Flo - Mağaza Şefi - Tatvan Flo Mağazacılık

  Bitlis Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Flo - Mağaza Şefi - Tatvan

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-MSTAT - 623576

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK VE PAZ.A.Ş.; açılacak olan TATVAN FLO mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA ŞEFİ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazaı için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek konularında Mağaza Müdür ve Mağaza Müdür Yardımcısına yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun; Perakende sektöründe en az 1 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen Nebim), Raporlama ve analiz becerisine sahip, Kasa, stok, müşteri hizmetleri ve operasyonel işlerin yönetiminde mağaza müdürüne yardımcı olabilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Flo Mağazacılık

  Flo - Kasa Sorumlusu - Tatvan Flo Mağazacılık

  Bitlis Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Flo - Kasa Sorumlusu - Tatvan

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-KSTAT - 623575

  İşin Tanımı Bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen Ziylan MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; TATVAN'da açılacak FLO Mağazasında görevlendirmek üzere "KASA SORUMLUSU" aramaktadır. Şirket hedef, politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda kasa işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen perakende sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, tercihen IBM SAP mağazacılık programını bilen, Kasa açılış, kapanış ve devir işlemlerini gerçekleştirebilecek; kasa işlemleri ile ilgili problemli ve yetkisini aşan durumlarda mağaza müdürünü bilgilendirebilecek, Konsantrasyon, dikkat ve gözlem becerisine sahip, takipçi ve detaycı,sayısal yeteneğe sahip, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

 • Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Satış ve Servis Sorumlusu Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Servis Sorumlusu

  Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Ref: EPOH15 - 623574

  İşin Tanımı Temsilciliğini ve imalatını yapmış olduğumuz cihazların satışı ve servisini yapmak, müşteri istek öneri ve şikayetlerini formlarını düzenleyerek idareye sunması.

  Aranan Nitelikler Ürün Satış yapama yetisine sahip , ( Deneyimli olması ve İngilizce bilmesi tercih nedeni) Şehirlerarası Aktif Sürücü belgeli araç Kullanma, En az Meslek Yüksek Okulu ( meslek lisesi çıkışlı) elektrik elektronik bölümü veya makine bölümü çıkışlı) Mesleki bilgiye sahip ve Askerliğini yapmış. İş disiplini ve sorumluluk sahibi. Sosyal ilişkilileri güçlü Bilgisayar /Ofis programlarına hakim , Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Flo Mağazacılık

  Satış Danışmanı - Tatvan Flo Mağazacılık

  Bitlis Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Tatvan

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-SDTAT - 623573

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK VE PAZ.A.Ş.; TATVAN'da açılacak FLO mağazasında görevlendirmek üzere SATIŞ DANIŞMANI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, İş disiplinine sahip, Müşteri odaklı düşünen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Genç, dinamik, güleryüzlü ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile min. 2 yıl ilişiği bulunmayan.

 • Surtaş

  Muhasebe Elemanı Surtaş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Surtaş

  Ref: 000017 - 623517

  İşin Tanımı İstanbul Şile yolu üzeri - Ömerli mevkiinde başlayacak olan villa inşaat projemizde görevlendirilmek üzere MUHASEBE ELEMANLARI aranıyor.

  Aranan Nitelikler ** İnşaat muhasebesinde tecrübeli, ** Ön muhasebe bilgisi olan, ** Personel giriş - çıkış işlemlerini gerçekleştirebilecek, ** En az yüksek okul mezunu, ** Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek,

 • Surtaş

  Harita Teknikeri - Topograf Surtaş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Harita Teknikeri - Topograf

  Surtaş

  Ref: 000016 - 623511

  İşin Tanımı İstanbul Şile yolu Ömerli mevkiinde başlayacak olan villa projemizde görevlendirilmek üzere HARİTA TEKNİKERİ ve TOPOGRAFLAR aranıyor.

  Aranan Nitelikler ** Minimum 5 yıl inşaat, şantiye tecrübesi olan, ** Benzer projelerde çalışmış, ** Bina inşaatlarında alt yapı konusunda tecrübeli ** Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek,

 • Surtaş

  Mimarlar Surtaş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimarlar

  Surtaş

  Ref: 000015 - 623510

  İşin Tanımı İstanbul Şile yolu Ömerli mevkiinde gerçekleştirilecek olan villa projemiz için DİZAYN OFİS ŞEFİ ve İNCE İŞLER MİMARLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Dizayn Ofis Şefi : ** Üniversitelerin Mimarlık Bölümünden mezun, ** Villa Projelerinde 15 yıl tecrübeli, ** Benzer pozisyonlarda ve projelerde görev almış, ** Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek, İnce İşler Mimarı : ** Üniversitelerin Mimarlık Bölümünden mezun, ** Villa Projelerinde ince işler konusunda 7 yıl tecrübeli, ** Benzer pozisyonlarda ve projelerde görev almış, ** Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek,

 • Surtaş

  İş Güvenliği Mühendisi Surtaş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Güvenliği Mühendisi

  Surtaş

  Ref: 000014 - 623497

  İşin Tanımı İstanbul Şile yolu Ömerli mevkiinde yapılacak olan villa projemizde görevlendirilmek üzere İŞ GÜVENLİĞİ MÜHENDİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ** İnşaat Şantiyelerinde benzer pozisyonda 5 yıl çalışma tecrübesi bulunan, ** A,B veya C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı setifikasına sahip, ** Yasal mevzuata hakim, ** MS Ofice programlarını etkin bir şekilde kullana bilen **Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek

 • Gf Hakan Plastik

  İnsan Kaynakları Yöneticisi Gf Hakan Plastik

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Yöneticisi

  Gf Hakan Plastik

  Ref: İKY001 - 623527

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Çerkezköy’de bulunan merkezinde çalışmak üzere Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda tüm İnsan Kaynakları süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak, " İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, Çalışma Ekonomisi, Psikoloji, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik vs…) İleri düzeyde İngilizce bilen Üretim işletmelerinde İnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl deneyimli, vardiyalı çalışma düzenine hakim İş Kanunu, SGK Mevzuatı ve İş sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim Toplu Sözleşme ve sendikal ilişkiler konusunda bilgi ve deneyim sahibi Özlük işleri, bordrolama, bütçe ve Ücret Yönetimi konularında deneyimli İşe Alım, Performans Yönetimi, Kariyer Planlama, İş Analizi, Eğitim Yönetimi gibi İnsan fonksiyonlarının yapılandırılması, yürütülmesi ve geliştirilmesi konusunda deneyimli B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu civarında ikamet eden, edebilecek

 • Cps Pressform

  Dış Ticaret Personeli Cps Pressform

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dış Ticaret Personeli

  Cps Pressform

  Ref: - 623384

  İşin Tanımı İthalatın sorunsuz en hızlı ve en az maliyetli bir şekilde gerçekleşmesi için ithalat işlemlerini yürüten gümrükçü ve nakliyecinin koordinasyonunu sağlamak, takip ve kontrollerini yapmak.

  Aranan Nitelikler Dış Ticaret Mezunu, En az 1 yıl deneyimli, B Sınıfı Ehliyet Sahibi, Askerliğini tamamlamış, erkek adaylar aranmaktadır.

 • Elfa Metal

  Dış Ticaret Uzmanı Elfa Metal

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dış Ticaret Uzmanı

  Elfa Metal

  Ref: - 623209

  İşin Tanımı Firmanın faaliyet konusu ile ilgili yapılacak olan her türlü ithalat ihracat süreçlerinin tamamını yürütmek, İş tanımıyla ilgili yönetime rapor hazırlamak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 4-5 yıl tecrübe sahibi olan, Ortadoğu ve Rusya Pazarı hakkında tecrübeli , İyi derecede İngilizce bilen, ayrıca Rusça ya da Arapça bilen, İthalat, ihracat mevzuatı hakkında bilgi sahibi Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Ankara’nın Batı Bölgelerinde oturan, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, İkna becerisi yüksek çalışma arkadaşı arıyoruz. (öncelikli olarak erkek adaylar tercih edilecektir.)

 • Yargıcı

  Kasiyer-Capacıty Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer-Capacıty

  Yargıcı

  Ref: Y-KASCPT1 - 623199

  İşin Tanımı Capacity Yargıcı mağazamızda görevlendirmek üzere; -Kasa işlemlerini 'Yargıcı' standartlarına uygun olarak yürütürken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilecek "Kasiyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Dış görünümüne ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı, - Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan, - Kişisel ve mesleki gelişime önem veren, mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Analitik, konsantrasyonu yüksek ve dikkatli, - İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın.

 • Yargıcı

  Mağaza Müdürü - Bodrum Palmarina Yargıcı

  Muğla Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü - Bodrum Palmarina

  Yargıcı

  Ref: Y-MMBOP - 623057

  İşin Tanımı Mağazanın karlılık ve örnek bir operasyon olarak devam etmesini sağlamak, Gerekli raporların doğru ve zamanında yapılmasını sağlamak, Ürün sayımı ve stok takibi kontrollerini gerçekleştirmek, Mağaza personelinin işe alımını, oryantasyonunu ve gelişimini sağlamak, Mağaza için müşteri portföyünü geliştirmek, Müşteri öneri / şikayet sürecini yönetmek.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli (tercihen hem konfeksiyon hem dekorasyon alanında) İngilizce bilen, Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda fark yaratacak, Dinamik, enerjik ve iletişim becerileri güçlü, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, *Dönemsel çalışma talepleri değerlendirilmeye alınacaktır .

 • Arda Mühendislik

  Kompozit Arge Mühendisi Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kompozit Arge Mühendisi

  Arda Mühendislik

  Ref: KOAR - 622983

  İşin Tanımı Kompozit sektöründe kalıcı izler bırakmak isteyen Cengiz Kompozit, Arge Departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklerde adaylar aramaktadır , Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen Kompozit sektörü deneyimli, Arge deneyimi olan , ürün geliştirme süreçlerinde yer almış , Kompozit ile ilgili yurtiçi yurtdışı literatörü tarayacak ve yeni ürünler geliştirecek Üst yönetime ürün geliştirme önerilerinde bulunulacak , İyi derecede ingilizce bilen Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Yargıcı

  Kasiyer Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  Yargıcı

  Ref: Y-KASİST - 622846

  İşin Tanımı Anadolu ve Avrupa Yakası mağazalarımızda görevlendirmek üzere; -Kasa işlemlerini 'Yargıcı' standartlarına uygun olarak yürütürken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilecek "Kasiyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Dış görünümüne ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı, - Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan - Kişisel ve mesleki gelişime önem veren, mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Analitik, konsantrasyonu yüksek ve dikkatli, - İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın.

 • Gelal Çorap

  Gümrük İşlemleri Elemanı Gelal Çorap

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gümrük İşlemleri Elemanı

  Gelal Çorap

  Ref: GL-GMR - 622792

  İşin Tanımı Uluslararası markalara çorap imalatı yapan firmamızda İhracat bölümünde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylar aranmaktadır. Gelen yükleme talimatları doğrultusunda, İhracat operasyonları ile ilgili belgelerin hazırlanması, kontrolünün ve takibinin yapılması ithalat ve ihracat işlemlerinin takip edilmesi, Üst yönetime ilgili raporlamaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu , İhracat bölümlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Gümrük beyannamesi hazırlayabilecek ve fatura kesebilecek , Dahilde İşleme hakkında bilgi sahibi MS Office programlarına iyi derecede hakim Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri kuvvetli, Dikkatli,İş takibini iyi yapabilecek, Müşteri ve sonuç odaklı,gelişim ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakası (Tercihen E-5 Cevizlibağ - Beylikdüzü arası, Esenyurt, Kıraç'ta) ikamet eden bayan adaylar, Not: Avrupa yakasında ikamet etmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.ş.

  Üst Düzey Yönetici Asistanı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üst Düzey Yönetici Asistanı

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.ş.

  Ref: SC-UYA-01 - 622573

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere; Lisans ya da Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun, Kurumsal yapıda Yönetici Asistanı pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Rapor ve sunum hazırlama konusunda deneyime sahip, İstanbul'da ikamet eden 'Üst Düzey Yönetici Asistanı' aranmaktadır.

 • Kanca El Aletleri A.ş.

  Üretim Mühendisleri Kanca El Aletleri A.ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Mühendisleri

  Kanca El Aletleri A.ş.

  Ref: MÜH-14 - 622544

  İşin Tanımı Ülkemizin, Çelik Dövme sektörünün önde gelen firmalarıarasında yer alan, El Aletleri alanında, Türkiye ve Avrupa pazar payında lider ve 500 kişilik insan kaynağı ile dünyanın önde gelen otomotiv firmaları için Çayırovada ki fabrikasında üretim yapan, büyümeye ve gelişime açık şirketimizin Üretim bölümlerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin, Makine Mühendisliği ve İmalat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Talaşlı İmalat ve Otomotiv sektöründe deneyimli, İmalatta çalışabilecek, Tercihen İngilizce veya Almanca dillerinden en az birisini bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük, ekibini geliştirip, motive edebilen, Takip ve sonuçlandırmaya odaklı, esnek çalışma prensiplerine uyum gösterebilecek, Ekip çalışmasına yatkın, insiyatif kullanabilen, teknik resim okuyabilen, Kalite ve düzen oluşturabilen, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışabilecek, kendini ve ekibini sürekli geliştirmeye istekli, Yetiştirilmek üzere; Üretim Mühendisleri alınacaktır. Not: Gebze, Darıca, Kurtköy ve E5 üzerinden Göztepe servisimiz vardır. Bekar erkek adaylara Lojman tahsis edilebilir.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket