ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Flo Mağazacılık

  Flo - Mağaza Müdürü - Tatvan Flo Mağazacılık

  Bitlis Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Flo - Mağaza Müdürü - Tatvan

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-MMTAT - 623577

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; açılacak olan TATVAN FLO Mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek. Kasa, Stok, Müşteri Hizmetleri ve Operasyonel işlerin yönetiminde Mağazalar Koordinatörüne yardımcı olmak ve mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olması ve çalışma hayatının son 1 yılını yöneticilik düzeyinde geçirmiş olmak, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen Nebim), Planlama, organizasyon ve liderlik becerilerine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Müşteri İlişkileri ve Ekip Motivasyonu konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Flo Mağazacılık

  Flo - Mağaza Şefi - Tatvan Flo Mağazacılık

  Bitlis Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Flo - Mağaza Şefi - Tatvan

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-MSTAT - 623576

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK VE PAZ.A.Ş.; açılacak olan TATVAN FLO mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA ŞEFİ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazaı için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek konularında Mağaza Müdür ve Mağaza Müdür Yardımcısına yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun; Perakende sektöründe en az 1 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen Nebim), Raporlama ve analiz becerisine sahip, Kasa, stok, müşteri hizmetleri ve operasyonel işlerin yönetiminde mağaza müdürüne yardımcı olabilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Flo Mağazacılık

  Flo - Kasa Sorumlusu - Tatvan Flo Mağazacılık

  Bitlis Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Flo - Kasa Sorumlusu - Tatvan

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-KSTAT - 623575

  İşin Tanımı Bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen Ziylan MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; TATVAN'da açılacak FLO Mağazasında görevlendirmek üzere "KASA SORUMLUSU" aramaktadır. Şirket hedef, politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda kasa işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen perakende sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, tercihen IBM SAP mağazacılık programını bilen, Kasa açılış, kapanış ve devir işlemlerini gerçekleştirebilecek; kasa işlemleri ile ilgili problemli ve yetkisini aşan durumlarda mağaza müdürünü bilgilendirebilecek, Konsantrasyon, dikkat ve gözlem becerisine sahip, takipçi ve detaycı,sayısal yeteneğe sahip, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

 • Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Satış ve Servis Sorumlusu Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Servis Sorumlusu

  Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Ref: EPOH15 - 623574

  İşin Tanımı Temsilciliğini ve imalatını yapmış olduğumuz cihazların satışı ve servisini yapmak, müşteri istek öneri ve şikayetlerini formlarını düzenleyerek idareye sunması.

  Aranan Nitelikler Ürün Satış yapama yetisine sahip , ( Deneyimli olması ve İngilizce bilmesi tercih nedeni) Şehirlerarası Aktif Sürücü belgeli araç Kullanma, En az Meslek Yüksek Okulu ( meslek lisesi çıkışlı) elektrik elektronik bölümü veya makine bölümü çıkışlı) Mesleki bilgiye sahip ve Askerliğini yapmış. İş disiplini ve sorumluluk sahibi. Sosyal ilişkilileri güçlü Bilgisayar /Ofis programlarına hakim , Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Flo Mağazacılık

  Satış Danışmanı - Tatvan Flo Mağazacılık

  Bitlis Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Tatvan

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-SDTAT - 623573

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK VE PAZ.A.Ş.; TATVAN'da açılacak FLO mağazasında görevlendirmek üzere SATIŞ DANIŞMANI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, İş disiplinine sahip, Müşteri odaklı düşünen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Genç, dinamik, güleryüzlü ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile min. 2 yıl ilişiği bulunmayan.

 • Hepsii Life Ev Tekstili

  Satış Danışmanı Hepsii Life Ev Tekstili

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Hepsii Life Ev Tekstili

  Ref: SD140914 - 622157

  İşin Tanımı Müşteri istek ve beklentilerini doğru anlayıp uygun çözümler üreterek ürün satışını gerçekleştirmek, Görev yaptığı bölümdeki reyon düzeninin, ürün teşhirinin ve ürün yerleşiminin oluşturulmasını sağlamak, Mağazada satılan ürünlerin mağaza içi ve kapı önü görsel sunumunu gerçekleştirmek, Ürünlerin satışını, müşteri tercih ve beklentilerini, satın alma alışkanlıklarını gözlemleyip değerlendirmelerini bir üst yöneticisiyle paylaşmak.

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında Pendik, Maltepe, Bostancı, Göztepe, Üsküdar, Ümraniye civarında ikamet eden; En az lise, tercihen MYO mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1-2 yıl tecrübeye sahip, Satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri odaklı çalışan, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Maaş+prim sistemiyle çalışacak, Winner ve MS Office programlarını kullanabilen.

 • Firma Adı Gizli

  Veri Giriş-Kontrol Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Veri Giriş-Kontrol Elemanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: KNTRL - 621912

  İşin Tanımı Verilerin sisteme girilmesi ve düzenlemelerin yapılması, Sisteme girilen verilerin kontrolünün sağlanması, Evrakların düzenlenmesi, Dosyaların arşivlenmesi, Raporların hazırlanacak ilgili birime aktarılması. Maillerin taranması.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen (özellikle Excel), Hızlı klavye kullanımı, Dikkatli, titiz, takipçi, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, 18-25 yaş arası Çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere Veri Giriş-Kontrol Eleman arayışımız bulunmaktadır. İşyerimiz; 4. Levent Metro durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  1200tl. Maaş + 5000tl. Prim + Sgk Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  1200tl. Maaş + 5000tl. Prim + Sgk

  Firma Adı Gizli

  Ref: Ref-5 - 621614

  İşin Tanımı Hızla büyüyen firmamızda; Çağrı Merkezimizde, gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, satış gerçekleştirebilecek, organizasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200TL Net Maaş + SGK, Yüksek Prim, Günlük Bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen Müşteri İlişkileri, Satış vb... eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az Lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Takım çalışmasını seven, İkna yeteneğine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi, Ms office ve bilgisayar kullanabilen arkadaşları bekliyoruz... Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00 İşyerimiz; 4. Levent Metro durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  7000tl.prim + 1200tl.net Maaş + Sgk Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  7000tl.prim + 1200tl.net Maaş + Sgk

  Firma Adı Gizli

  Ref: YNS - 621613

  İşin Tanımı İDDA EDİYORUZ, BİZ BİR İLKİZ... Bu nedenle de çalışanlarımıza Türkiye'nin en yüksek PRİMİ’Nİ veren şirketlerden biriyiz… Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, satış gerçekleştirebilecek; operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, Çevremde iş arayan arkadaşlarım var, onlarla beraber aynı ortamda çalışmak istiyorum diyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız,

  Aranan Nitelikler 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00 İşyerimiz; 4. Levent Metro durağı yakınındadır.

 • Firma Adı Gizli

  1200tl Maaş+yüksek Prim+sgk Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  1200tl Maaş+yüksek Prim+sgk Satış Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: TEMSL - 621612

  İşin Tanımı Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler Hızla büyüyen firmamızda; Kredi Kart Aidatlarınin geri iadesi için, Çağrı Merkezimizde (inbound) gelen çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim. Günlük bonuslar. Günlük Ödülller. Günlük Hediyeler. Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı. Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  İş Arkadaşlarınızı Kendiniz Seçin Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Arkadaşlarınızı Kendiniz Seçin

  Firma Adı Gizli

  Ref: KSIA - 620921

  İşin Tanımı Hızla büyüyen Çağrı Merkezimizde; gelen çağrıları (inbound) cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sizlere, YÜKSEK KAZANÇ ve KARİYER imkanınızın yanı sıra, ARKADAŞLARINIZLA BERABER aynı ortamda çalışma fırsatı sunuyoruz... Çevremde iş arayan arkadaşlarım var, onlarla beraber aynı ortamda çalışmak istiyorum diyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız,

  Aranan Nitelikler 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim. Günlük bonuslar. Günlük Ödülller. Günlük Hediyeler. Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı. Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  Öyle Bir İş Düşünün Ki... Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Öyle Bir İş Düşünün Ki...

  Firma Adı Gizli

  Ref: ÇMT - 620920

  İşin Tanımı Öyle bir (iş) düşünün ki; Eğlenerek para kazanabilesiniz, Öyle bir (iş) düşünün ki; Çalışma arkadaşlarınızı kendiniz seçebilesiniz, Öyle bir (iş) düşünün ki; Kariyer hedeflerinize kolay bir şekilde ulaşabilesiniz, Öyle bir (iş) düşünün ki; Pazartesi sendromunuz olmasın, Öyle bir (iş) düşünün ki; Sizin 2. aileniz olsun, Öyle bir (iş) düşünün ki; Sizin hayatınızı değiştirsin...

  Aranan Nitelikler Hızla büyüyen çağrı merkezimizde; gelen çağrıları (inbound) cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, Çevremde iş arayan arkadaşlarım var, onlarla beraber aynı ortamda çalışmak istiyorum diyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Europe Call

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Europe Call

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Europe Call

  Ref: - 620842

  İşin Tanımı Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe yeni kurulacak olan firmamızın satış operasyonunda görevlendirilmek üzere, inbound-outbound Müşteri Temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Minimum 6 ay çağrı merkezi satış operasyonlarında görev almış, Telefonda etkin iletişim kurabilen, ikna kabiliyeti yüksek, Çağrı merkezi sektöründe kariyer hedefleyen, 18-30 yaş aralığında bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. Çalışma saatlerimiz hafta içi; 9:30/18:00 Cumartesi; 9:30/14:00 şeklindedir. Şartlarımız; Net maaş+yol+yemek+sgk+pirim şeklinde uygulanacaktır. İstanbul Avrupa Yakası Şişli-Okmeydanı'na ulaşım sorunu olmayanlar tercih sebebidir.

 • Taraklı Termal

  Müşteri Temsilcisi Taraklı Termal

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Taraklı Termal

  Ref: - 619808

  İşin Tanımı Şirketimizin "ANADOLU YAKASI ve AVRUPA YAKASI Ofisleri İçin Müşteri İlişkileri Halkla İlişkiler Müşteri Temsilcisi

  Aranan Nitelikler #ÖNCELİKLİ HEDEFLERİ OLAN# Ekip Çalışmasına İnanan Sistemli ve Yoğun Çalışmaya Hazır Eğitime Açık, Öğrenmeye Hevesli İnsani İlişkileri Kuvvetli İş Ahlakına Önem Veren Diksiyonu Düzgün Presentable Kariyer Hedefleri Olan Bay & Bayan Takım Arkadaşları Arıyoruz. Eğitimler Şirketimiz Tarafından Verilecektir.

 • Firma Adı Gizli

  Yetiştirilmek Üzere-Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere-Müşteri Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: ÇMA - 619536

  İşin Tanımı Hızla büyüyen çağrı merkezimizde;gelen çağrıları (inbound) cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Çağrı Merkezinde kariyer (insan kaynakları/takım lideri/supervisor) yapmak isteyen, Satış konusunda kendine güvenen Akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  Ayda 5000tl. Kazanmak İster Misiniz? Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ayda 5000tl. Kazanmak İster Misiniz?

  Firma Adı Gizli

  Ref: (Ref: CMST) - 619532

  İşin Tanımı Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Kurs Bilişim

  Tele Satış Uzmanı Kurs Bilişim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tele Satış Uzmanı

  Kurs Bilişim

  Ref: TI-IS58373 - 619416

  İşin Tanımı 1.800 TL Sabit Maaş + Aylık ortalama 1.000 TL prim kazancı olan, Kurumsal firma müşterilerine inbound ve outbound satış yapacak, Mutlu bir iş ortamında, dinamik ekibimizin bir parçası olmaya aday ve kariyer fırsatı sunan firmamıza telesatış uzmanı alınacaktır. NEDEN KURS.COM'DA ÇALIŞMALISIN? 9 yıllık tecrübesi ile sektöre önemli markalar kazandırmış, ekibine çok değer veren ve her zaman kapısını çalabileceğin işvereniniz olacak, Yemek ve kahveni adalar ve deniz manzaralı büyük terasımızda geçirebilirsiniz, Saat sınırı olmaksızın, istediğiniz zaman küçük molalar verebilirsiniz, Prim oranlarımız görebileceğinizin en iyisidir, (bu konuda çok iddaalıyız. ortalama prim kazancı: 1.000 TL'dir ve bu rakamı rahatlıkla kazanabilirsiniz) Aylık kotamızı tutturamayan hiç kimse yoktur ve tüm satıştan prim alırsınız, Ulaşımız çok kolaydır, (E5 küçükyalı metro durağı yanındayız.) Yemekler şirket içinde anne yemekleri olarak yapılır ve günlük 5 defa çay, türk kahvesi ikramlarımız vardır, Haftalık çalışma saatiniz SADECE 42 SAATTİR ve Hafta sonları (cumartesi ve pazar) tatildir. Sabit maaş ücreti çoğu firmaya göre yüksektir (Net 1.800 TL) Kesintisiz sürekli büyüyen bir şirkette çalıştığınız için size kariyer fırsatları sunarız.

  Aranan Nitelikler Telesatış konusunda tecrübeli, Ses tonu ve diksiyonu etkili, Satış benim mesleğim diyen. Not:Şirketimiz, E-5 Küçükyalı metro durağı yanındadır. Tüm toplu taşıma araçları ile kolayca gelebilirsiniz. Çalışma Saatleri: Haftalık çalışma saatlerimiz sadece 42 saattir. Üstelik ekstra mesai yapmanızı istemeyiz. Tele satış ekibimiz sadece hafta içi çalışmaktadır. Çalışma saatlerimiz: 09:00 - 12:00 / 13:00 - 18:30 CUMARTESİ ve PAZAR GÜNLERİ TATİLDİR. Sabit Net Maaş Net; 1.800 TL + Ortalama 1.000 TL Daimi Yüksek Prim Kazancı

 • Firma Adı Gizli

  Yemek + Yol Bizden, Maaşınızı Belirlemek Sizden Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yemek + Yol Bizden, Maaşınızı Belirlemek Sizden

  Firma Adı Gizli

  Ref: YYBM - 618572

  İşin Tanımı Hızla büyüyen Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak GÜNLÜK olarak gerçekleştirdiğiniz her satışınızda %15 oranında kazanç sağlıyorsunuz... Bu bir ilk... Nasıl mı? 100TL'LİK SATIŞINIZDA 15 TL, 500TL'LİK SATIŞINIZDA 75 TL, 1000TL'LİK SATIŞINIZDA 150 TL, 5000TL'LİK SATIŞINIZDA 750 TL, 10,000TL'LİK SATIŞINIZDA 1500 TL. Kar elde ediyorsunuz... Yemek+Yolunuzu biz karşılıyor, siz ise kendi maaşınızı belirliyorsunuz...

  Aranan Nitelikler İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, Bana satışı öğretin gerisini bana bırakın diyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışıp, yüksek kazanç elde etmek istiyorum diyorsanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize Takım Lideri, Supervisor, İnsan Kaynakları vb... alanlarında devam etme fırsatına sahipsiniz... Sektörde bir ilk olan bu çalışma fırsatını kaçırmak istemeyen tüm adayları tanışmaya bekliyoruz... Sabit çalışma saatleri : 10:00-19:30 İşyerimiz ; 4. Levent Metro durağına yakındır.

 • Eksen İş Güvenliği Malzemeleri

  Lojistik - Sevkiyat Elemanı Eksen İş Güvenliği Malzemeleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Lojistik - Sevkiyat Elemanı

  Eksen İş Güvenliği Malzemeleri

  Ref: - 618186

  İşin Tanımı Malzeme tedariği yapmak, Gelen siparişleri müşteriye ulaştırmak, Gelen-giden kargo planlaması ve takibi yapmak, Depo düzenini sağlamak, stok takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, Stok takibi mantığına hakim, Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik ile ilişiği olmayan, B sınıfı ehliyeti, SRC belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ve tercihen Ümraniye bölgesinde ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, İş disiplini, takip yeteneği olan, pratik ve çözüm odaklı, Dikkatli ve titiz çalışabilen Tercihen sigara kullanmayan, 30 yaşı aşmamış bay eleman alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Ayda 10.000 Tl. Kazanma Fırsatı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ayda 10.000 Tl. Kazanma Fırsatı

  Firma Adı Gizli

  Ref: AEKF - 618184

  İşin Tanımı İDDA EDİYORUZ, BİZ BİR İLKİZ...Bu nedenle de çalışanlarımıza Türkiye'nin en yüksek PRİMİ’Nİ veren şirketlerden biriyiz… Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, satış gerçekleştirebilecek; operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, Çevremde iş arayan arkadaşlarım var, onlarla beraber aynı ortamda çalışmak istiyorum diyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız,

  Aranan Nitelikler 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket