ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
 • Stratej İk

  Genel Başvuru Stratej İk

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli, Çanakkale, Sakarya, Samsun Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Stratej İk

  Ref: STRATEJ-BAŞVURU - 623855

  İşin Tanımı Stratej İnsan Kaynakları Türkiye İş Kurumu'nun 514 sayılı izin belgesi ile faaliyet gösteren bir özel istihdam bürosudur. Genel Başvuru için yayınlanan bu ilana yapılan başvurular, portföyümüzde oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilecek ve kriterlere uygun pozisyonlar oluşması durumunda adaylarla iletişime geçilecektir. Adayların çalışmak istedikleri sektör, bölüm ve il tercihlerini belirten bir ön yazı ile başvurularını gerçekleştirmeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler

 • Tele Kurye

  Araçlı Evrak Alım Görevlisi Tele Kurye

  Muğla Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Araçlı Evrak Alım Görevlisi

  Tele Kurye

  Ref: AEA-1912 - 623854

  İşin Tanımı Toplu gönderim sektörünün ilk ve en büyüğü olarak faaliyet gösteren firmamızda, Evrak Toplama bölümünde görev alacak, Bayilerden Evrak Alım işlemlerini yapmak, Tüm Türkiye' de ki operasyonumuzda görev alabilecek Kendi Aracı ile çalışabilecek, Bulunduğu İl' in merkezinde ikamet eden, Takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise veya Meslek Liselerinin herhangi bir bölümünden mezun, Dağıtım sektöründe dağıtım operasyonlarında, 1-2 yıl şoför olarak deneyime sahip, Takipçi, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, SRC4 belgesi olan, B sınıfı araç ehliyeti sahibi ve en az 5 yıllık aktif olarak araç kullanım deneyimine sahip, Bilgisayar ve MS Office bilgisi iyi olan, 23-45 yaş arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Bay, Bayan Sadece ilanda belirtilen İller için işe alım yapılacaktır.

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.ş.

  Muhasebe Stok Kontrol Uzman Yardımcısı Saat ve Saat Sa. Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Stok Kontrol Uzman Yardımcısı

  Saat ve Saat Sa. Tic. A.ş.

  Ref: - 623853

  İşin Tanımı Stok ve konsinye ürün yönetimi uygulamaları konusunda belirlenen ilke ve talimatlar doğrultusunda; · Zincir Mağazalardaki reyonların ürün, stok ve satışlarının takibini yapacak, · Satış ve stok göstergelerini periyodik olarak raporlayacak, · Mağaza açılışları ve sevkiyat dönemlerinde depo birimiyle koordineli çalışılarak gerekli desteği sağlayabilecek Muhasebe Stok Kontrol Uzman Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, · Stok yönetimi uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyimli, · Sistematik ve düzenli çalışma becerisine sahip, · Uyumlu, pozitif ve takım çalışmasına yatkın, · Analitik düşünme becerisine sahip, · MS Office programlarına hakim, özellikle Excel uygulamalarını etkin kullanabilen, · Raporlama yapabilen, · Ticari paket programlarını (tercihen Mikro) etkin kullanabilen, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.ş.

  Satış Danışmanı - Gebze Center/Belirli Süreli Saat ve Saat Sa. Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Gebze Center/Belirli Süreli

  Saat ve Saat Sa. Tic. A.ş.

  Ref: - 623852

  İşin Tanımı Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile "Türkiye'nin Saatçisi" olan firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Kocaeli Gebze Center mağazamızda görevlendirmek üzere, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen 5 ay Belirli süreli takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Başvurulan pozisyonda minimum 1 sene deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen Bayan

 • Park Bravo

  Mağaza Müdürü (Bursa Korupark Parkbravo) Park Bravo

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü (Bursa Korupark Parkbravo)

  Park Bravo

  Ref: MDBURPB - 623851

  İşin Tanımı Satış grafiğini denetlemek ve satışları arttırıcı gerekli aksiyonları alıp, uygulamak En yüksek düzeyde marka değerlerini temsil etmek Mağazanın görsel imajının korunması sağlamak Haftalık çalışma programlarından sorumlu olmak, mola süreleri, çalışma saatleri ve izin günlerini kontrol etmek Doğru ve verimli bir şekilde stok kontrolü yapmak Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak Mükemmel hizmet sunmak için satış ekibine liderlik yapmak Satışları arttırmak ve verimliliği sağlamak için ekibi motive etmek Şirket kültürüne uygun ve takım çalışmasına yatkın personel yetiştirmek

  Aranan Nitelikler Mağaza yöneticiliği konusunda minimum 3 sene deneyimli Tercihen üniversite mezunu MS Office uygulamalarına hakim Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen Ekip çalışmasına inanan Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Dilek Grup

  Satış Temsilcisi (Plasiyer) Dilek Grup

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi (Plasiyer)

  Dilek Grup

  Ref: ST2014-03 - 623850

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Araçta sıcak satış konusunda tercihen deneyimli, Belirli rut planı dahilinde müşteri ziyareti yapabilecek Mevcut müşteri portföyünün satış ve tahsilatını yapabilecek El terminali ile satış konusunda tercihen deneyimi olan, Prezentabl ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanan, B sınıfı ehliyetli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip Adayların Başvurularını bekliyoruz.

 • Tamaş Motorlu Araçlar Sanayii

  Muhasebe Şefi Tamaş Motorlu Araçlar Sanayii

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Şefi

  Tamaş Motorlu Araçlar Sanayii

  Ref: - 623849

  İşin Tanımı Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere Genel Muhasebe Mali İşler Şefi aranmaktadır. Günlük muhasebe işlemlerini yapacak, Vergi bildirgelerini düzenleyebilecek, takibini yapacak, KDV, KDV2, Muhtasar, DV Beyannamesi, Geçici Vergi ve Kurumlar vergisi beyannamesini hazırlayacak, Bütçe hazırlayabilecek, İlgili muhasebe süreçlerini yasal mevzuata uygun ve düzenli olarak yürütecek, raporlayacak ve mevzuattaki değişiklikleri yakından takip edecek, Ekip arkadaşlarını yönetme, yönlendirme ve geliştirme vasıflarına sahip, Prezantabl, Muhasebe bölümünü sevk ve idare edebilecek, Muhasebesel denetim süreçlerine ve bağımsız denetim çalışmalarına destek verecek, Bağlı bulunduğu yöneticilerine düzenli raporlama yapabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (İİBF veya FEF ilgili Bölümleri) Finans ve Genel Muhasebe konularında 6 yıl deneyimli (Tercihen otomotiv (yetkili servis) sektöründe iş deneyimi olan) Tercihen SMMM belgesine sahip Vergi mevzuatına hâkim Takım çalışmasına yatkın Analitik, organizasyon ve stratejik planlama yeteneğine sahip ve sonuç odaklı Güçlü iletişim, müzakere, temsil ve liderlik yetkinliklerine sahip Raporlama becerisi kuvvetli MS Office programlarına hâkim Takım çalışmasına inanan Erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Çalışma Arkadaşları aramaktayız.

 • Superslow Zone- Dilek Emir

  Spor Eğitmeni Superslow Zone- Dilek Emir

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Spor Eğitmeni

  Superslow Zone- Dilek Emir

  Ref: - 623848

  İşin Tanımı Bağdat Caddesi ve Etiler şubelerimiz için SuperSlow Zone Eğitmeni olarak yetiştirilecekler gençler arıyoruz; SuperSlow Zone sertifikasıyla salonlarımızda yepyeni bir kariyer imkanı bulacak adayların, PRESENTABL, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, ENERJİK, POZİTİF, GÜLERYÜZLÜ, İKNA KABİLİYETİ, İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK DUYGUSU YÜKSEK olmaları beklenmektedir. Sertifikalar yalnızca Türkiye'deki SuperSlow Zone'larda değil, Amerika'daki SuperSlow Zone'larda da geçerliliğe sahiptir. • Merkezimizde üyelere SuperSlow Zone egzersiz yöntemini uygulamak, • Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, • Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, • Enerjisi, öz güveni ve iletişim becerileri ile SuperSlow Zone markasını en üst düzeyde temsil etmek, • Yeni müşteri kazanımı sağlayarak, mevcut müşteri portföyünü koruyabilmek. • Üyelik yenileme programını uygulamak. detaylı bilgi için www.superslowzoneturkey.com ve facebook sayfalarımızı ziyaret ediniz.

  Aranan Nitelikler - Gerekli eğitimleri tamamlayarak, uluslararası geçerliliği olan IACET onaylı sertifika alabilecek dikkat ve çalışkanlığa sahip, - Esnek / Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Neşeli, dinamik, enerjik, pozitif, - Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), - Sigara kullanmayan - Lise veya Üniversite mezunu

 • Estetik Sağlık Ürünleri

  Güzellik Uzmanı Estetik Sağlık Ürünleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güzellik Uzmanı

  Estetik Sağlık Ürünleri

  Ref: GU220414 - 623847

  İşin Tanımı Kozmetik veya dermokozmetik sektöründe en az 1 yıl deneyimi olan İkna ve satış kabiliyeti yüksek insan ilişkilerinde başarılı, müşterileriyle güçlü iletişim kurabilen Takım ruhu içinde çalışabilecek 21-35 yaş aralığında olan bayan

  Aranan Nitelikler Bayimiz olan eczanelerde ürünlerimizin tanıtımını ve satışını yapmak

 • Ebes

  Yönetici Asistanı Ebes

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Ebes

  Ref: 2014-3 - 623837

  İşin Tanımı Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; ofis işlerinin yapımı/takibini yapabilecek, en az lise mezunu, tercihen İngilizce bilen bayan yönetici asistanı alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine ve metro durağına çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az lise mezunu, tercihen İngilizce bilen, ofis yönetimi/işleri konusunda deneyimli, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli, seyahat engeli olmayan bayan yönetici asistanı alınacaktır.

 • Ebes

  Editör Yardımcısı Ebes

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Editör Yardımcısı

  Ebes

  Ref: 2014-2 - 623836

  İşin Tanımı Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; uluslararası kongre ve konferansların hazırlık ve icra/organizasyon süreçlerinde çalışacak 4 yıllık üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip ve yurtdışı deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen bayan eleman alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine ve metro durağına çok yakın bir noktadır). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Cumartesi günleri dönüşümlü olarak yarım gün çalışılmaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olmaktadır.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip ve yurtdışı deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen, bilimsel ve akademik konulara ilgili, ofis işlerine yatkın, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan eleman alınacaktır

 • Ebes

  Uzman/Yönetmen Yrd. Ebes

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uzman/Yönetmen Yrd.

  Ebes

  Ref: 2014-1 - 623835

  İşin Tanımı Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; uluslararası kongre ve konferansların hazırlık ve icra/organizasyon süreçlerinde çalışacak 4 yıllık üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip ve yurtdışı deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen bayan eleman alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine ve metro durağına çok yakın bir noktadır). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Cumartesi günleri dönüşümlü olarak yarım gün çalışılmaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olmaktadır.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip ve yurtdışı deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen, bilimsel ve akademik konulara ilgili, ofis işlerine yatkın, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan eleman alınacaktır.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Merchandiser Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Merchandiser

  Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ref: MERCH4 - 623795

  İşin Tanımı Pazarı ve trendleri takip ederek marka konumlandırmasına yardımcı olmak, Moda ve trend analizleri yaparak koleksiyonun yönünü belirlemek, Müşteri yapısını analiz ederek farklı pazarlarda farklı ürünlerin koleksiyona dahil edilmesini sağlamak, Sorumlusu olduğu markanın satışlarını takip etmek, analiz etmek ve geliştirilmesi için önerilerde bulunmak, Satın alma ve üretim süreçleri ile ürünlerin mağazaya ulaşması koordinasyonunu gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Perakende sektöründe benzer pozisyonda özellikle "ayakkabı" sektöründe da en az 2 yıl deneyimli Moda ve marka bilincine sahip Çok iyi derecede İngilizce bilen Ms Office programlarını etkin kullanabilen Analitik ,sistematik Sonuç odaklı

 • Tokat Medical Park Hastanesi

  Göğüs Hastalıkları Uzmanı Tokat Medical Park Hastanesi

  Tokat Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Göğüs Hastalıkları Uzmanı

  Tokat Medical Park Hastanesi

  Ref: TOKGHH1214 - 623772

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler Grubu TOKAT Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Alanında uzman ve bilimsel gelişmeleri takip eden, Yöntem teknik ve teknolojilere hakim, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmalarına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli, Göğüs Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

  Hidrolik Operatör Yardımcısı Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hidrolik Operatör Yardımcısı

  Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

  Ref: HOY01 - 623751

  İşin Tanımı Çalışmaya başlayacak personeller hidrolik konusunda yetiştirilecektir.

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç kiralama ve montaj sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza Hidrolik Operatör Yardımcısı olarak çalışacak; Meslek Lisesi mezunu(Hidrolik-torna-kaynak-elektrik-motor mezunu), Tercihen daha önce bakım onarımda çalışmış, Şehir dışında çalışabilecek, Askerlikle ilişkisi olmayan.

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

  Teknik Ressam Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

  Ref: TR01 - 623747

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç kiralama ve montaj sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza; montaj planlarını, yol etütlerini hazırlamak, imalat resimlerini oluşturmak üzere teknik ressama ihtiyaç vardır. Meslek Yüksek Okullarının ve/veya Meslek Liselerinin Makine-Resim Konstrüksiyon/Teknik Ressam bölümünden mezun olan, AutoCad , Solidworks, Pro Engineer veya üç boyutlu katı çizim programlarına hakim, MS Office programlarına hakim, Yeterli düzeyde İngilizceye hakim, Gelişmeye ve öğrenmeye açık, Askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay adaylar.

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

  İnşaat Mühendisi Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

  Ref: INSMUH001 - 623745

  İşin Tanımı Beton ve çelik köprülerin statik hesaplamalarının yapılması, Güzergah üzerindeki kurpların araç geçişine uygunluğunun hesaplanması ve engellerin tespit edilip raporlanması.

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç kiralama ve rüzgar enerji santrali montaj sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, SAP2000 programını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sahasında en az 3 yıl deneyimli, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Aker Mağazacılık

  Satış Danışmanı - Pendik Aker Mağazacılık

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Pendik

  Aker Mağazacılık

  Ref: SD-P - 623743

  İşin Tanımı Tekstil Sektörünün lider markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde, Pendik mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan En az lise mezunu, Mağazacılık deneyimine sahip, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Kendine güvenen, ikna kabiliyeti yüksek adaylar.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Döner Ustası Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Döner Ustası

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001508 - 623742

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Kare Döner kesebilen, 40 - 50 cm çaplı döner kesme tecrübesine sahip,

  Aranan Nitelikler Döner kesmede en az 5 yıl tecrübeli, Ekibini yönetebilecek vizyon sahibi, Dürüst, Takım çalışmasına kesinlikle uyumlu, Paylaşmayı anlayış olarak içselleştirmiş, Et işlemeyi ve döner takmayı iyi derecede bilen, Programlı ve düzenli, Kayıt tutma alışkanlığı olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Lise mezunu, 30 yaş üstü, Bay, 'DÖNER USTASI' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  Fizyoterapist Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fizyoterapist

  Bahçelievler Medical Park Hastanesi

  Ref: - 623740

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerinin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümlerinden mezun, Alanında deneyimli, Lenf-Ödem kursu almış, Manuel terapi bilgisi olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri yakından takip eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden, Bay veya Bayan "Fizyoterapist" aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket