ARAMA SONUÇLARI

Sırala :
Hepsini Temizle
rusya
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Twigy

  İhracat Satış Sorumlusu Twigy

  İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat Satış Sorumlusu

  Twigy

  Ref: T-IHRST - 623319

  İşin Tanımı Dünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip bir "İHRACAT SATIŞ SORUMLUSU” aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Dış Ticaret), Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı hakkında bilgi sahibi, Tercihen Ayakkabı / Tekstil sektöründe benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli İleri derecede İngilizce ve Rusça bilen, MS Ofis Programlarına hakim, Portföy sahibi, Takım çalışmasına yatkın,hedef odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Yazılı ve sözlü iletişim becerileri çok iyi olan, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, ikna kabiliyeti yüksek, Bay, Sürücü Belgesi olup, aktif araç kullanabilen, takım arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı: Başta komşu ülkeler Rusya Federasyonu, Ukrayna, Suriye, İran, Irak olmak üzere Türki Cumhuriyetlerinde TWİGY ürünlerinin satılması, bayi teşkilatının kurulması ve ihracat operasyonunun gerçekleştirilmesi işlevidir.

 • Elfa Metal

  Dış Ticaret Uzmanı Elfa Metal

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dış Ticaret Uzmanı

  Elfa Metal

  Ref: - 623209

  İşin Tanımı Firmanın faaliyet konusu ile ilgili yapılacak olan her türlü ithalat ihracat süreçlerinin tamamını yürütmek, İş tanımıyla ilgili yönetime rapor hazırlamak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 4-5 yıl tecrübe sahibi olan, Ortadoğu ve Rusya Pazarı hakkında tecrübeli , İyi derecede İngilizce bilen, ayrıca Rusça ya da Arapça bilen, İthalat, ihracat mevzuatı hakkında bilgi sahibi Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Ankara’nın Batı Bölgelerinde oturan, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, İkna becerisi yüksek çalışma arkadaşı arıyoruz. (öncelikli olarak erkek adaylar tercih edilecektir.)

 • Twigy

  (Özdilek Istanbul AVM) Satış Danışmanı Twigy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  (Özdilek Istanbul AVM) Satış Danışmanı

  Twigy

  Ref: T-SDOZD - 623047

  İşin Tanımı Dünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip ~~ÖzdilekPark İstanbul Levent AVM'de MAĞAZAMIZ için SATIŞ DANIŞMANI aramaktadır. (Servis imkanımız bulunmaması nedeniyle , anılan lokasyonda oturan adaylar tercih sebebidir.)

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Mağazacılığı mesleği olarak benimsemiş, * Kariyer beklentisi olan, * Marka kültürüne sahip, Moda ile ilgili, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Müşteri memnuniyeti odaklı * İletişim becerisi yüksek, proaktif,ikna kabiliyeti olan * Araştırmacı, güleryüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * 18 / 25 yaşları arasında. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * Istanbul Avrupa yakası civarlarında oturanlar tercih sebebidir. (Servis imkanı bulunmamaktadır.) * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek,

 • Saadet Gıda A.ş.

  İhracat Bölge Satış Sorumlusu Saadet Gıda A.ş.

  İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat Bölge Satış Sorumlusu

  Saadet Gıda A.ş.

  Ref: İHR/003 - 619278

  İşin Tanımı - Afrika ( Kuzey Afrika, Doğu Afrika, Batı Afrika ve Güney Afrika ) - Rusya - Türki Cumhuriyetleri

  Aranan Nitelikler - Dış Ticaret, Pazarlama, İşletme konusunda deneyimli , - Confectionary sektöründe bilgi sahibi , - İngilizce, Fransızca dillerine hakim , - Seyahat engeli olmayan, - Sürücü belgesi olan , - Analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı , - Bay, Bayan ( Baylar için askerliğini yapmış ) , - Afrika Pazarına hakim olan , İhracat Bölge Satış Sorumluları aranmaktadır.

 • Twigy

  Satınalma ve Üretim Takip Sorumlusu Twigy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma ve Üretim Takip Sorumlusu

  Twigy

  Ref: T-SUTKS - 623046

  İşin Tanımı Dünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip "SATINALMA ve ÜRETİM TAKİP SORUMLUSU” aramaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Çok iyi derecede İngilizce bilen , * Hazır giyim, ve/veya Ayakkabı satınalma ve üretim aşamasında en 3 yıl deneyimli, * Üreticilerle yakın işbirliği içinde çalışabilecek, * Kumaş, aksesuar, iplik ve dikiş konusunda temel bilgiye sahip, * İş geliştirme ve iyileştirmeye yönelik üreticilerle olan ilişkileri yürütebilecek, * Dış ticaret operasyon süreçlerinde de etkin rol almış. * Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, * Ms Office programlarına iyi derecede hakim, (özellikle excel'i çok iyi derecede kullanabilen - raporlama yapabilecek) * Araştırma ve kalite bilincine sahip, * İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, * Dinamik, Enerjik, Özgüveni yüksek, * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Sistemli, titiz ve düzenli çalışma yeteneğine sahip olan, * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * Seyahat engeli bulunmayan, * Aktif araç kullanabilen, * Avrupa yakasında ikamet eden, (Şirket Merkezi Mecidiyeköy/Fulya'da olup servis imkanı bulunmamaktadır.) İş Tanımı: İŞ TANIMI; Yurtiçi üretim ve Yurtdışından satınalması yapılacak olan ürünlerin; * Fiyatlandırılması, siparişlerinin verilmesi, üretim sürecinin yerinde takip edilmesi, renk,kumaş, dikiş ve ölçü kritiklerinin yapılması, denetlenmesi ve raporlanması, * Dış Ticaret Operasyon birimi ile birlikte haretket ederek; Yurtdışından getirilen Ürünlerin yükleme, ithalat operasyonu, gümrük , test kontrolleri, ödeme takibinin yapılarak istenilen standartlarda depoya girişinin sağlanması konularında etkin rol almak.

 • Esit Elektronik

  Kalite Kontrol Elemanı Esit Elektronik

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı

  Esit Elektronik

  Ref: - 620498

  İşin Tanımı Esit Elektronik, 1980 yılında kurulmuş olan ve ağırlık ölçme sektörüne yönelik ürünler imal eden bir firmadır. Merkezi İstanbul Çekmeköy’de olan firmamızın, Sakarya Hendek’te de ikinci bir fabrikası bulunmaktadır. Ülkemizde sektörünün en büyük firması olan Esit Elektronik, Avrupa’daki birkaç yük hücresi imalatçısından birisidir. Yurt içinde İstanbul’daki merkezi dışında Ankara, İzmir ve Adana Bölge Müdürlükleri ile satış ve servis faaliyeti veren şirketimiz, yurt dışında, Rusya ve Bulgaristan’daki kendi şirketleri yanısıra yirmiye yakın ülkede de distribütörleri ve bayi ağı ile temsil edilmektedir.

  Aranan Nitelikler · Endüstri meslek lisesi ya da meslek yüksekokullarının elektronik, makine ressamlığı, vb. bölümlerinden mezun, · Kalite kontrol konusunda (Görsel kontrol, elektriksel ve boyutsal ölçümler)en az 2 yıl tecrübeli · Bilgisayar (Windows, Word, Excel vb.) kullanabilen, · Teknik resim okuyabilen, · Ölçme aletlerini kullanabilen, · Tercihen 30 yaşını aşmamış, · Dikkatli ve detaylara önem veren, · İstanbul Anadolu Yakası ‘nda ikamet eden, · Tercihen Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kalite kontrol elemanı alınacaktır.

 • Twigy

  Resepsiyonist / Sekreter Twigy

  İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist / Sekreter

  Twigy

  Ref: T-SEC2012 - 623048

  İşin Tanımı Dünyaca ünlü De Fonseca, Grendha, Rider, İpenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip 'RESEPSİYON SORUMLUSU' olarak görevlendireceğimiz aşağıda belirtilen yetkinliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Tercihen, Meslek Yüksek Okullarının ya da Üniversitlerin Turizm ve Otelcilik ya da Sekreterlik bölümlerinden mezun, • Microsoft Office programlarını ve ofis araçlarını çok iyi derecede kullanabilen, İngilizce bilen, (Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen) • Enerjisi, özgüveni yüksek, GÜLERYÜZLÜ, • İleri derecede İngilizce bilen, • Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, çözüm odaklı, • Sorumluluk sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, • Telefonda iletişim becerisi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, •Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, • Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, • 22 - 30 yaş aralığında Bayan, Prezentabl, Şirket merkezi Mecidiyeköy Fulya olduğundan ve servis imkanımızın bulunmaması nedeniyle bu lokasyonda ikamet edenler tercih sebebidir.

 • Tcs Uluslararası Belgelendirme

  Satış Personeli Tcs Uluslararası Belgelendirme

  İstanbul Anadolu 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Personeli

  Tcs Uluslararası Belgelendirme

  Ref: - 615854

  İşin Tanımı TCS Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri, yönetim sistemleri ve ürün belgelendirme konularında ulusal ve uluslararası akreditasyonlara sahip genç ve dinamik bir kadroyu bünyesinde muhafaza eden bir kuruluştur. TCS Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri coğrafi bölge olarak Türkiye, Çin, Rusya, İran bölgelerinde partnerler ile faaliyet gösteren bir kuruluştur. Genel iş Tanımı: Yurtiçi satış için telemarketing yapılması Gerektiğinde müşteri ziyaretlerini koordine ederek müşteriye sunumu Müşteri tekliflerinin verilmesi ve takibi

  Aranan Nitelikler Tele Satış alanında iş tecrübesine sahip olmak (Tercihen Bayan) İkna edebilme gücüne sahip olmak Düzenli ve iş takibi yapabilecek Düzgün bir diksiyona sahip Takım arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilecek

 • Aydınlı Group

  Yeni Mezun Yetiştirilmek Üzere Adaylar Aydınlı Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yeni Mezun Yetiştirilmek Üzere Adaylar

  Aydınlı Group

  Ref: AYD-MT14-3 - 620980

  İşin Tanımı Değerlendirme süreci; İlan üzerinden uygun kriterleri sağlayan kişilere bir online sınav uygulaması yapılacaktır. Online sınav uygulamasına ait bilgilendirmeler ayrıca E-mail ve SMS yoluyla paylaşılacaktır. Bu sebeple özgeçmiş üzerindeki iletişim bilgilerinin güncel olması önem arz etmektedir. Sınavda yeterli başarıyı sağlayan adaylar mülakat organizasyonuna davet edilecektir. Değerlendirmelerde yeterli başarıyı gösteren kişiler, 3 ay süreyle Aydınlı Grup bünyesinde yer alan mağazalarda eğitime başlayacaklardır. 3 ay süreyle de Aydınlı Grup merkezinde gerek teknik, gerekse kişisel eğitim programına katılacaklardır. Program sonunda adaylarımız Merkez Grubumuzda uygun olan pozisyonlarda çalışmaya başlayacaklardır.

  Aranan Nitelikler AYDINLI’DA HER SEZON KARİYER MODA Yeni Mezunsanız, İş arıyorsanız, Son zamanlarda hızla yükselen Perakende sektöründe sizde yer almak istiyorsanız, Aydınlı’ da Şimdi Sizin İçin Kariyer Moda Hazır giyim sektöründe 49. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 250'e yakın perakende satış mağazası, 2 alışverişmerkezi ve 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor. 2023 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen, Aydınlı Grup bünyesinde yer alacak, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna inanan, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu ve öz güveni yüksek olan ekip arkadaşları aramaktayız. En az 3 ay süresince mağazalarımızda satış ekibi ile birlikte çalışacak, Üniversitelerin İşletme, Tekstil Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Heyecanlı ve enerjik, Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli, Takım çalışmasına yatkın, Stratejik düşünebilen, vizyon sahibi, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli, Disiplinli, dikkatli, titiz ve sistematik çalışan, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Sabırlı, güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Ms Office uygulamalarını bilen, Bay Adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Zao 'prokons'

  Dizayn Ofis Mimarı Zao 'prokons'

  Rusya Federasyonu 2 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dizayn Ofis Mimarı

  Zao 'prokons'

  Ref: OLMP-MD-12-2014 - 619269

  İşin Tanımı "Rusya Federasyonunda çok çeşitli projelere imza atan sektöründe öncü şirketimizin Moskova’da bulunan projelerinde görev alacak konularında tecrübeli ve dinamik "DİZAYN OFİS MİMARI ” takım arkadaşlarına ihtiyaç vardır”

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümünden mezun, Tercihen büyük ölçekli projelerde en az 3-5 yıl deneyim sahibi, (Otel-AVM-Ofis) İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, Mekanik, elektrik, kaba yapı disiplinleri arası koordinasyonu sağlayabilecek, Yurtdışında, özellikle Rusya Federasyonun da çalışmış, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, 3DMax bilenler tercih sebebidir. Statik, Mimari ve Elektrik-Mekanik ile Çevre Düzenlemesi uygulama projelerinin süperpoze edilmesi, Shopdrawing ve asbuilt projelerin çizilmesi, Enerjik, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme yetisine sahip, İletişim becerisi kuvvetli, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, "DİZAYN OFİS MİMARI” aramaktayız. 'İşbu ilan 10.09.2014 tarihli, 13050013-773.1-36797 sayılı Türkiye İş Kurumu Altındağ Hizmet Merkezi izni ile verilmiştir.'

 • Zao 'prokons'

  Elektrik Mühendisi Zao 'prokons'

  Rusya Federasyonu 2 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Zao 'prokons'

  Ref: OLMP-MD-ELK2014 - 619296

  İşin Tanımı Rusya Federasyonunda çok çeşitli projelere imza atan sektöründe öncü şirketimizin Moskova’da bulunan projelerinde görev alacak konularında tecrübeli ve dinamik "ELEKTRİK MÜHENDİSİ” takım arkadaşlarına ihtiyaç vardır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat projeleri uygulamalarında 5-10 yıl tecrübeli, Konut, AVM, Ofis, Karma ve Teknolojik Yapılar konularında tecrübeli, İyi derecede MS Office, Autocad kullanabilen, Analitik ve çözüm odaklı düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Projelerin tasarım yönetimi, bütçeleme, kalite ve uygulama kontrolü, malzeme-ekipman seçimi, teklif alma, test ve devreye alma, vs. konularında deneyimli, OG, AG, zayıf akım, otomasyon, asansör sistemleri ile yangın yönetmeliği ve Rus Snipleri hakkında genel bilgi sahibi, Sahada taşeron faaliyetlerini kontrol edebilecek ve yönlendirebilecek, İyi derecede İngilizce ve/veya Rusça bilen, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış, Tüm adaylar için, "şantiye uygulama tecrübesine sahip olunması” şartları aranacaktır. 'İşbu ilan 10.09.2014 tarihli, 13050013-773.1-36797 sayılı Türkiye İş Kurumu Altındağ Hizmet Merkezi izni ile verilmiştir

 • Vector Otomotiv Tic.ltd.şti

  Satış ve Pazarlama(Rusça ve İngilizce Konuşabilen) Vector Otomotiv Tic.ltd.şti

  İstanbul Avrupa 21 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama(Rusça ve İngilizce Konuşabilen)

  Vector Otomotiv Tic.ltd.şti

  Ref: 125336 - 617758

  İşin Tanımı RUSYA BÖLGESİ SATIŞ VE PAZARLAMA(RUSÇA VE İNGİLİZCE KONUŞABİLEN) * Yedek parça satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak için şirket stratejilerine uygun bir şekilde çalışmak, * Satış sonrası müşteri problemleri ile ilgilenmek ve problemlerin ilgili departmanlara aktarılmasını sağlamak ve sonrasında takibini yapmak, * Müşteri borç takibinin yapılması ve muhasebe departmanına raporlanması. * Satış faaliyetlerinin etkinliği için Logo Tiger'ı etkin kullanmak(tercihen), * Pazar payını ve müşteri memnuniyetini arttırmak pozisyonun nihai amacını oluşturmak,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, * Rus diline hakim,ikinci bir dil İngilizce tercih sebebidir, * Dış ticaret tecrübesi olan, * Tercihen minimum 5 yıl satış tecrübesi olan, * Veri analizi ve raporlama yapabilen, * Ms Office programlarına ileri düzeyde hakim olan, * Tercihen satış ve pazarlama alanında sertifika ve eğitim programlarına katılmış olan, * Tercihen Otomotiv sektöründe bilgisi olan, * Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen, * Yurt dışı seyehat engeli olmayan, * İnsan ilişkileri kuvvetli,ikna kabilyeti yüksek, * Temsil ve düzgün konuşma yeteneği olan, * Girişimci,ısrarcı,dışadönük,* Pazarlık kabiliyeti yüksek, * İnisiyatif kullanabilen ve hızlı karar verebilen, * Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, * Takipçilik yeteneği güçlü olan, * Esnek,müşteri ve sonuç odaklı hareket edebilen, * İstanbul Avrupa yakasında(Tercihen E-5 İkitelli-Avcılar-Esenyurt arası)ikamet eden,Bayan Ve Bay adaylar

 • Medcem Global Pazarlama A.ş.

  Proje Yöneticisi Medcem Global Pazarlama A.ş.

  İstanbul Avrupa 17 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Yöneticisi

  Medcem Global Pazarlama A.ş.

  Ref: mdc-prorus - 597064

  İşin Tanımı Türkiye’nin en büyük şirketlerinden Eren Holding’in yurtdışı çimento terminal yatırım ve ihracat operasyonlarını yürüten Medcem Global Pazarlama AŞ. için Rusya ve Karadeniz havzası çimento terminalleri kurulum projelerinde sorumluluk alacak Proje Yöneticisi aramaktayız. Proje süresince hedefleri yakalamada göstereceği performansa bağlı olarak, pozisyon sahibi işletme aşamasında yöneticilik görevleri için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği. İşletme Mühendisliği veya İktisadi İdari bilimler bölümlerinden mezun, - İleri düzeyde Rusça ve İngilizce bilen, - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - Planlama ve koordinasyon becerileri kuvvetli, - Proje yönetimi, sözleşme yönetimi, bütçe kontrolü konularında kendini geliştirmeye istekli, - İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım bilincine sahip, - Seyahat engeli bulunmayan, - Grubumuzda yöneticilik hedefleyen,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket