ARAMA SONUÇLARI

Sırala :
Hepsini Temizle
salihli
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Tab Gıda (Burger King / Sbarro / Popeyes,arby's)

  Restoran Yönetici Adayı Manisa/Salihli Tab Gıda (Burger King / Sbarro / Popeyes,arby's)

  Manisa 16 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Restoran Yönetici Adayı Manisa/Salihli

  Tab Gıda (Burger King / Sbarro / Popeyes,arby's)

  Ref: 022 - 418751

  İşin Tanımı Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Manisa'da ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

 • Ziylan Grup

  Manisa Salihli - Mağaza Müdürü Ziylan Grup

  Manisa 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Manisa Salihli - Mağaza Müdürü

  Ziylan Grup

  Ref: F-MSMM - 604468

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş MANİSA SALİHLİ CADDE FLO mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek. Kasa, Stok, Müşteri Hizmetleri ve Operasyonel işlerin yönetiminde Mağazalar Koordinatörüne yardımcı olmak ve mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olması ve çalışma hayatının son 1 yılını yöneticilik düzeyinde geçirmiş olmak, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen Nebim ve IBM), Planlama, organizasyon ve liderlik becerilerine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Müşteri İlişkileri ve Ekip Motivasyonu konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kasa Sorumlusu - Salihli Festiva AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Manisa 7 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Sorumlusu - Salihli Festiva AVM

  Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ref: KASSAL - 610374

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Dil Okulları

  Manisa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ref: AKDSAL-ING - 492633

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Manisa SALİHLİ Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun ya da formasyonu olan, - İnsan ilişkileri kuvvetli, kendine güvenen , pozitif ve takım çalışmasında başarılı, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek;

 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Eğitim Danışmanı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Manisa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitim Danışmanı

  Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Ref: AKDSAL-EGTDAN - 604779

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Dil Okulları Manisa Salihli temsilciliğimizde görev almak üzere Eğitim Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen en az yüksekokul mezunu -MS Office programlarına hakim(MS Word, MS Excel, MS Outlook) -Prezantabl bir yapıya sahip -Aktif satış ve sunum yeteneğine, düzgün diksiyona sahip - Takım çalışmasına yatkın - Yüksek iş temposunda çalışabilecek - Satış konusunda deneyim sahibi -Satış-Pazarlama alanında kariyer yapmayı ve uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Zumdieck Konserve & Dondurulmuş Gıda A.ş.

  Kalite Güvence Vardiya Sorumlusu Zumdieck Konserve & Dondurulmuş Gıda A.ş.

  Manisa 21 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Güvence Vardiya Sorumlusu

  Zumdieck Konserve & Dondurulmuş Gıda A.ş.

  Ref: - 613295

  İşin Tanımı Şirketimizin Manisa Salihli'deki fabrikasında görevlendirilmek üzere; Proses kontrollerinin talimatlara uygun olarak yapılmasının sağlanması, Kalite Güvence Elemanlarının kontrolü ve koordinasyonu, Kalite kayıtlarının tutulması ve devamlılığının sağlanması, Raporlamaların yapılması, Araştırma ve iyileştirmelerin yapılması, Bağlı personeli ile hammadde-proses-son ürün kontrollerini yaparak standartlara uygun üretimin yapılmasını sağlamak, Belirlenen proses, yarımamül, ürün, hammadde ve ambalaj malzemelerinin analizlerinin uygun şekilde yapılmasının takibi ve organizasyonu Analiz sonuçlarının doğru olarak raporlanması Uygunsuzlukların tespiti, takibi ve alınan aksiyonların etkinliğinin kontrolü Laborantların vardiya düzeninin belirlenmesi ve organizasyonunun sağlanması Üretim Esnasında Kalite Sorunlarının Tespit Edilmesi ve Sonlandırılması Yoğun çalışma ortamında ekibini koordine edebilecek, Tedarikçilerin, oluşturulan kalite standartlarında imalat yapmasını sağlamak, Araştırma ve geliştirme faaliyetlerini yürüterek, ürün kalitesini sürekli iyileştirici çalışmalar yapmak, görevlerinde bulunacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' KALİTE GÜVENCE VARDİYA SORUMLUSU '' istihdam edilecektir. ### Yönetici vasıflarına sahip (Sorun çözme kabiliyetine sahip, çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, pozitif enerjili, özgüveni yüksek, iş kültürünü almış ve prensipleri bulunan, çalıştığı firmasını sahiplenerek özverili ve uyumlu çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz. ###

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Gıda Mühendisliği, Gıda Teknikerliği bölümünden mezun, Tercihen Gıda sektöründe Kalite Güvence alanında deneyimli, Gıda güvenliği ve mevzuatı konusunda bilgi sahibi, Ms Office programları bilgisi olan, Manisa Salihli İçerisinde İkamet Eden veya Edebilecek.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket