ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
tekzen
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Tekzen Yapı Market

  Dijital Pazarlama Uzmanı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa 10 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dijital Pazarlama Uzmanı

  Tekzen Yapı Market

  Ref: SMU-01 - 582757

  İşin Tanımı Tekzen Genel Müdürlük bünyemizin, E-Ticaret birimimizde "Dijital Pazarlama Uzmanı" unvanı ile görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen İşletme, İletişim, Pazarlama İletişimi alanlarından birinde eğitim görmüş) Minimum 2 yıl internet pazarlama veya online reklamcılık tecrübesine sahip, E-ticaret süreçleri ve online satış hakkında bilgi sahibi, Dijital pazarlama trendlerine hakim ve yenilikleri yakından takip eden, Google Adwords kampanyaları hazırlamış ve yönetmiş, Kişiye Özel Pazarlama çalışmaları konusunda tecrübeli Google Analytics ve diğer online analiz araçlarını kullanarak sitenin trafiği ve diğer metrikleri ile ilgili düzenli raporlar sunulması, SEO konusunda temel hususlara hakim , E-Mail Marketing konusunda tecrübeli, Sosyal Medya, Mobil ve Affiliate pazarlama konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Tekzen Yapı Market

  E-Ticaret Kategori Sorumlusu Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa 10 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Kategori Sorumlusu

  Tekzen Yapı Market

  Ref: - 572543

  İşin Tanımı Tekzen Genel Müdürlük bünyesinde, bizimle çalışacak E-Store Kategori Sorumlusu aramaktayız. -Sorumlusu olduğu ürün kategorilerinde ürün çeşitliliğini ve satışını artıracak faaliyetlerde bulunacak -İlgili kategorilerde firmalarla irtibata geçecek, fiyat, stok takibi yapabilecek ve gerektiğinde tedarikçi firmalarla iletişim içinde bulunacak -Haftalık e-bülten vb. pazarlama faaliyetlerinin düzenlenmesi ve takibini yapacak, -E-ticaret sitesi üzerinde günlük güncellemeleri yapacak.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin lisans programından mezun, -Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Foto/Kamera ürün kategorilerinde tecrübeli, -Daha önce E-Ticaret sitelerinde benzer görevlerde çalışmış, -Müşteriye ve müşteri ilişkilerine önem veren -MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, -Askerlik ile ilişiği bulunmayan -Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden adaylar tercih edilecektir.

 • Tekzen Yapı Market

  Jr.grafik Tasarımcı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa 10 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Jr.grafik Tasarımcı

  Tekzen Yapı Market

  Ref: JGT - 603074

  İşin Tanımı Tekzen Genel Müdürlük bünyesinde, E-ticaret departmanımızda bizimle çalışacak "JR. Grafik Tasarımcı" aramaktayız. Site içi tasarım ihtiyaçlarının giderilmesi, Mailing tasarımlarının yapılması, Banner tasarımlarının yapılması. ( jpg ,gif, swf ) İş takiplerinin ve raporlamalarının yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen, Grafik Tasarım bölümlerinden mezun, Önyüz web tasarımı konusunda tecrübe sahibi, İyi derecede Photoshop, Illustrator ve Flash bilgisi olan, Benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyime sahip (tercihen mağazacılık/perakende sektöründe), Yaratıcı, yenilikçi fikirler üretebilen ve sektördeki yenilikleri takip eden, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini hizmetini tamamlamış.

 • Tekzen Yapı Market

  Depo Elemanı (Max) Tekzen Yapı Market

  Bursa 9 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı (Max)

  Tekzen Yapı Market

  Ref: MAXBRS - 605057

  İşin Tanımı Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere Bursa şubesinde depo birimine bağlı olarak, mal kabul, stok takibi gibi süreçleri yönetecek 'Depo Elemanı' pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Minimum lise mezunu, *MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, *Tercihen daha önce el terminali kullanmış, *Depo biriminde en az 1 yıl tecrübeye sahip, *Depolama süreçlerine hakim, *Raporlama bilgi ve becerisine sahip, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Vardiya sistemi ile çalışabilecek, *Tercihen askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar

 • Tekzen Yapı Market

  Şoför Tekzen Yapı Market

  İstanbul Anadolu 9 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Tekzen Yapı Market

  Ref: SFR - 587896

  İşin Tanımı Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere Tuzla'da yer alan depomuzda görev olacak Tuzla, Kartal, Pendik civarında ikamet eden Sevkiyat Şoförü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * E sınıfı ehliyete sahip, * Kamyon, kamyonet kullanabilen, * SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip, * Minimum 5 yıl şoförlük tecrübesi olan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, (Tercihen Tuzla, Kartal, Pendik civarı) * 30 - 45 yaşları arasında, * En az lise mezunu, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Erkek

 • Tekzen Yapı Market

  Depo Elemanı (max-Ank) Tekzen Yapı Market

  Ankara 9 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı (max-Ank)

  Tekzen Yapı Market

  Ref: DPANK - 616071

  İşin Tanımı Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere Ankara şubesinde depo birimine bağlı olarak, mal kabul, stok takibi gibi süreçleri yönetecek 'Depo Elemanı' pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Minimum lise mezunu, *MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, *Tercihen daha önce el terminali kullanmış, *Depo biriminde en az 1 yıl tecrübeye sahip, *Depolama süreçlerine hakim, *Raporlama bilgi ve becerisine sahip, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Tercihen askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar

 • Tekzen Yapı Market

  E-Ticaret Müşteri İlişkileri Elemanı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa 9 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Müşteri İlişkileri Elemanı

  Tekzen Yapı Market

  Ref: ETMİE - 600272

  İşin Tanımı Tekzen Genel Müdürlük bünyesinde, bizimle çalışacak "E-Ticaret Müşteri İlişkileri elemanı" aramaktayız. Üniversite mezunu, En az 2 yıl benzer pozisyonda deneyime ve eğitime sahip, Pozitif bakış açısı ile takım ve ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerisine sahip, Müşteri odaklı düşünebilen, Sonuç odaklı, sonuç üreten, Raporlama ve analiz bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Avrupa yakasında ikamet eden adaylar, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,

  Aranan Nitelikler Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerden gelen şikayet, öneri, tebrik vb. tüm bilgilerin alınması, Müşterilerden telefonla gelen şikayetlerin değerlendirilmesi, gelen ürünlerin incelenmesi, şikayetlerin Şirket Yönetime sunulması ve raporlanması, Müşteri sorunlarının giderilmesi ile ilgili tüm işlemlerin yürütülmesi ve müşterilere belirlenen zaman aralığında geri dönüş yapılması, Şikayet portal sitelerinin kontrol edilmesi ve müşterilere gerekli bilgilendirmenin zamanında yapılması.

 • Tekzen Yapı Market

  Mağaza Personeli /Sultanbeyli Tekzen Yapı Market

  İstanbul Anadolu 12 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Personeli /Sultanbeyli

  Tekzen Yapı Market

  Ref: MP-SLTB - 613819

  İşin Tanımı 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 50 İlde 86 Mağaza 14 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. İstanbul SULTANBEYLİ' de açılacak mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' ile kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

 • Tekzen Yapı Market

  İnsan Kaynakları Müdürü Tekzen Yapı Market

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 10 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Müdürü

  Tekzen Yapı Market

  Ref: İKYM - 604909

  İşin Tanımı 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. Tekzen Genel Müdürlük bünyesinde, "İnsan Kaynakları Müdürü" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lisans, tercihen yüksek lisans mezunu, İnsan Kaynakları konusunda en az 10 yıl, yönetici pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli Ekip yönetimi ve liderlik becerisine sahip, iş delegasyonunda deneyimli, İnsan ilişkileri yönetiminde başarılı, Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda İşe Alım ve Yerleştirme, Performans Yönetimi ve diğer İK süreç ve faaliyetlerinin etkin olarak yönetilmesinde yer alacak, Yıllık bütçe ve planlama faaliyetlerinin yürütülmesini sağlayacak, İş Kanunu ve SGK mevzuatı başta olmak üzere alanıyla ilgili tüm hukuki / idari mevzuata hakim, Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli; analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen; takım çalışmasına yatkın; diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Liderlik becerisi yüksek, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Tedarikçi ilişkileri yönetimi konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul’da ikamet eden

 • Tekzen Yapı Market

  Mağaza Personeli /Çekmeköy Tekzen Yapı Market

  İstanbul Anadolu 9 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Personeli /Çekmeköy

  Tekzen Yapı Market

  Ref: MP-ÇKM - 613818

  İşin Tanımı 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 50 İlde 86 Mağaza 14 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. İstanbul ÇEKMEKÖY' de açılacak mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' ile kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

 • Tekzen Yapı Market

  Depo Personeli Tekzen Yapı Market

  Tekirdağ 25 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personeli

  Tekzen Yapı Market

  Ref: DPE-TEK - 618316

  İşin Tanımı 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, Türkiye' nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. Tekira Mağazası Depo bölümünde, "Depo Elemanı" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Minimum lise mezunu, *MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, *Depo biriminde en az 1 yıl tecrübeye sahip, *Depolama süreçlerine hakim, *Raporlama bilgi ve becerisine sahip, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Vardiya sistemi ile çalışabilecek, *Avrupa yakasında ikamet eden, *Tercihen askerlik görevini tamamlamış, erkek adaylar.

 • Tekzen Yapı Market

  Veri Giriş Elemanı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa 19 Eylül 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Veri Giriş Elemanı

  Tekzen Yapı Market

  Ref: VGE (AGRMK) - 607798

  İşin Tanımı Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.' nin grup şirketi bünyesinde değerlendirilmek üzere, verilerin sisteme kayıt edilmesi, sistemsel girişlerin takibi ve raporlamasından sorumlu olacak 'Veri Giriş Elemanı' pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Minimum Lise veya MYO mezunu, *MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, *Veri Girişi konusunda deneyimli, *Raporlama bilgi ve becerisine sahip, *İletişim becerisi kuvvetli ve problem çözme yeteneğine sahip, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Çalışma yeri Büyükçekmece olup, lokasyona yakın ikamet eden, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış...

 • Tekzen Yapı Market

  Zincir Mağaza Sorumlusu Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa 19 Eylül 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Zincir Mağaza Sorumlusu

  Tekzen Yapı Market

  Ref: ZMS (AGRMK) - 607813

  İşin Tanımı Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.' nin grup şirketi bünyesinde değerlendirilmek üzere, 'Zincir Mağaza Sorumlusu' pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Minimum Lise veya MYO mezunu, *Yapı veya Gıda Market zincir tecrübesi olan, *MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, *Raporlama bilgi ve becerisine sahip, *İletişim becerisi kuvvetli ve problem çözme yeteneğine sahip, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, *Çalışma yeri Büyükçekmece olup, lokasyona yakın ikamet eden, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış...

 • Tekzen Yapı Market

  Satın Alma Asistanı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Ekim 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Asistanı

  Tekzen Yapı Market

  Ref: SAA - 606536

  İşin Tanımı Tekzen Genel Müdürlük Bünyesinde değerlendirilmek üzere; aşağıda belirtilen özelliklere sahip, yetiştirilmek üzere "Satın Alma Asistanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisi kuvvetli, Ticari farkındalığı yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İyi düzeyde Excel kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Tekzen Yapı Market

  Depo Elemanı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Anadolu 14 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı

  Tekzen Yapı Market

  Ref: DPE - 557225

  İşin Tanımı Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere Tuzla' da açılacak olan depo birimine bağlı olarak, mal kabul, stok takibi gibi süreçleri yönetecek 'Depo Elemanı' pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Minimum lise mezunu, *MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, *Tercihen daha önce el terminali kullanmış, *Depo biriminde en az 1 yıl tecrübeye sahip, *Depolama süreçlerine hakim, *Raporlama bilgi ve becerisine sahip, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Vardiya sistemi ile çalışabilecek, *Tercihen askerlik görevini tamamlamış, evli erkek adaylar.

 • Tekzen Yapı Market

  İnsan Kaynakları Uzmanı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzmanı

  Tekzen Yapı Market

  Ref: - 501217

  İşin Tanımı Tekzen Yapı Market İnsan Kaynakları departmanı bünyesinde; personel özlük işleri, bordrolama ve ücret yönetiminden, SGK yasal bildirimlerini takip ve raporlamadan sorumlu olacak, bölgesel işe alım süreçlerini yönetecek, insan kaynakları ile ilgili tüm süreçlere ve çalışmalara destek olacak "İnsan Kaynakları Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Tercihen İktisadi ve idari bilimler fakültesi mezunu, *4857 sayılı İş Kanunu, 5510 Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve uygulamalarına hakim, *En az 4 yıl bordrolama ve ücret yönetimi tecrübesine sahip, *SGK giriş,çıkış,tahakkuk ve ek-10 bildirimleri yapmış, *Tercihen BimSA HR-Web programını kullanmış, *MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, *Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Tekzen Yapı Market

  E-Ticaret Hırdavat Sorumlusu Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa 8 Eylül 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Hırdavat Sorumlusu

  Tekzen Yapı Market

  Ref: HS01 - 574922

  İşin Tanımı Tekzen Genel Müdürlük bünyesinde, bizimle çalışacak E-Store Hırdavat Sorumlusu aramaktayız. -Sorumlusu olduğu ürün kategorilerinde ürün çeşitliliğini ve satışını artıracak faaliyetlerde bulunacak -İlgili kategorilerde firmalarla irtibata geçecek, fiyat, stok takibi yapabilecek ve gerektiğinde tedarikçi firmalarla iletişim içinde bulunacak -E-ticaret sitesi üzerinde günlük güncellemeleri yapacak.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin lisans programından mezun, -Mobilya ürün kategorilerinde tecrübeli, -Daha önce E-Ticaret sitelerinde benzer görevlerde çalışmış, -Müşteriye ve müşteri ilişkilerine önem veren -MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, -Askerlik ile ilişiği bulunmayan -Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden adaylar tercih edilecektir.

 • Tekzen Yapı Market

  Veri Giriş Elemanı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Veri Giriş Elemanı

  Tekzen Yapı Market

  Ref: VRGE - 557233

  İşin Tanımı Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere Tuzla' da açılacak olan depo birimine bağlı olarak, verilerin sisteme kayıt edilmesinden, sistemsel girişlerin takibinden ve raporlanmasından sorumlu olacak 'Veri Giriş Elemanı' pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Minimum Lise veya MYO mezunu, *MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, *Veri Girişi konusunda deneyimli, *Raporlama bilgi ve becerisine sahip, *İletişim becerisi kuvvetli ve problem çözme yeteneğine sahip, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Vardiya sistemi ile çalışabilecek, *Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar.

 • Tekzen Yapı Market

  Atölye Elemanı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa 14 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Atölye Elemanı

  Tekzen Yapı Market

  Ref: ATLYE (AGRMK) - 616465

  İşin Tanımı Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.' nin grup şirketi bünyesinde değerlendirilmek üzere 'Atölye Elemanı' pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Endüstri Meslek Lisesi (Mobilya veya Metal Bölümü) mezunu veya ilgili bölümlerde ustallık belgesine sahip, *İletişim becerisi kuvvetli ve problem çözme yeteneğine sahip, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Seyahat engeli olmayan, *Aktif olarak araç kullanabilen *Çalışma yeri Büyükçekmece olup, lokasyona yakın ikamet eden, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış...

 • Tekzen Yapı Market

  Web Tasarımcı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Ekim 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Tasarımcı

  Tekzen Yapı Market

  Ref: - 606528

  İşin Tanımı Tekzen Genel Müdürlük bünyesinde değerlendirilmek üzere, teknik yeterliliğe sahip ve yenilikçi "Web Tasarımcı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Web tasarımı yapabilecek, Tercihen yazılım konusunda bilgili, Mailing tasarımı hazırlayabilecek, İlgili programlara hakim, Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi ve uyumlu çalışabilecek, Konusunda en az 2 yıl, tercihen reklam ajansı tecrübeli, Avrupa yakasında ikamet eden ekip arkadaşı arıyoruz. Fotoğraflı özgeçmişler dikkate alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket