ARAMA SONUÇLARI

Sırala :
Hepsini Temizle
triko
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Bülent Gülen Tekstıl

  Triko Üretim Sorumlusu / Triko Örgü Ustası Bülent Gülen Tekstıl

  İstanbul Avrupa 13 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Triko Üretim Sorumlusu / Triko Örgü Ustası

  Bülent Gülen Tekstıl

  Ref: - 622460

  İşin Tanımı Şirket / İş Tanımı Amerika, Japonya başta olmak üzere tüm dünya çapında 200 seçkin butikte satılan ve Türkiye’de 12 mağazası bulunan BNG imajını çok hızlı bir grafikle yükseltmiştir. BNG markasının arkasında 20 senelik bilgi ve tecrübe birikimi yatmaktadır. BNG, son koleksiyonuyla sofistike, rahat ve lüks dokunuşlu ifadelerini yansıtan A ve A Plus bir marka olarak yerini daha da sağlamlaştırdı. BNG’ye damgasını vuran temel özellik, markanın lokomotifi olan siyah renge verdiği önemdir. BNG’yi farklı kılan özelliklerden bir diğeri ise fonksiyonel olması. Keşfetmeyi ve keşfedilmeyi seven BNG kadını, bu ürünleri kişiselleştirerek, kendi tarzını yaratabiliyor. Web Sayfası www.bng-design.com Lütfen başvuru öncesi web sayfamızı yeterli hissedin.

  Aranan Nitelikler *trikoda10 yıl tecrübeli *triko örme Stoll makinesini kullanabilen *bilgisayarda Stoll makinesi için triko desen çalışması yapabilen (program yapabilen) *fason atölye çevresi olan *yoğun çalışma saatleri ve temposuna ayak uydurabilecek *iplikten paketlemeye tüm imalat sürecini yönetecek

 • Ozon Tekstil

  Saha Takip Uzmanı (Triko Fason) Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Takip Uzmanı (Triko Fason)

  Ozon Tekstil

  Ref: TSH0812 - 621229

  İşin Tanımı Üretimi zamanında ve yerinde takip etmek, ara kontrolleri ve final kontrolleri yapmak Fason atölyelerin teknik olarak kontrolünü yapmak, gerekli uyarılarda bulunmak ve yöneticisine raporlamak, İş emirlerini günlük ve haftalık olarak takip etmek, Inspection öncesi talebin teyidini gerçekleştirmek, Üretim sorumlusundan aldığı teknik bilgileri fason atölyelere iletmek, Ara kontrolleri yapmak ve sonucu yöneticisine raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tekstil sektöründe Triko Bölümünde en az 5 yıllık deneyime sahip, Üretim takip, ara kontrol ve final kontrol konularında deneyim sahibi Üretim yapan atölyeleri teknik olarak geliştirebilecek, eğitebilecek Hızlı, dinamik, sonuç odaklı, değişken yapıya uyum sağlayabilecek Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Kalite ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, değişime ve gelişime açık, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Ozon Tekstil

  İhracat Müşteri Temsilcisi (Triko) Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat Müşteri Temsilcisi (Triko)

  Ozon Tekstil

  Ref: TMT0812 - 621228

  İşin Tanımı Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, Ürünün maliyetlerinin belirlenmesi, Sipariş almak için teklif dosyalarının hazırlanması, Ürüne ilişkin müşteri onaylarının takip edilmesi, Koleksiyon oluşturmak, koleksiyon numunelerinin hazırlanmasını sağlamak, Siparişin üretim sürecini ve termini takip etmek.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe Triko Hazır Giyim alanında deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Satış ve Pazarlama alanlarında en az 3 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Deha Triko

  Müşteri Temsilcisi Deha Triko

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Deha Triko

  Ref: mrc005 - 614165

  İşin Tanımı Deha Triko, triko üretimi ve ihracatı yapan bir firmadır. Ağırlıkla Avrupa’daki perakendeciler için triko üretimi ve ihracatı yapan firmamızda siparişin alınmasının hemen sonrasından başlamak üzere ve yüklemenin gerçekleştirilmesine kadar olan sürecin tümünün takibi ve başarı ile tamamlanması.

  Aranan Nitelikler En az meslek yüksek okulu tekstil bölümü mezunu, tercihen üniversitelerin tekstil mühendisliği bölümü mezunu, Tekstil sektöründe, tercihen triko konfeksiyon türü üretim yapan bir kurumsal işletmede müşteri temsilcisi olarak en az 2-4 yıl çalışmış, Ofis programlarını ( word, excel ) etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İşletmemize (Bağcılar) ulaşımında sorun yaşamayacak,

 • Deha Triko

  Üretim Planlama Uzmanı Deha Triko

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Uzmanı

  Deha Triko

  Ref: UPU-002 - 614334

  İşin Tanımı Deha Triko, triko üretimi ve ihracatı yapan bir firmadır. Triko konfeksiyon ürünlerinin imalat ve ihracatını yapan şirketimizin Üretim Planlama biriminde görevlendirmek üzere ,

  Aranan Nitelikler Tercihan üniversitelerin en az Meslek Yüksek Okulu tekstil bölümlerinden mezun, tercihan endüstri mühendisliği bölümü mezunu, Üretim planlaması sürecinin, bu sürecin aktif takibinin ve raporlamasının yapıldığı kurumsal bir firmada en az 2-3 yıl görev yapmış, Üretimi planlayabilecek, aktif olarak süreci takip edebilecek, sonuçlandıracak ve her gün raporlayabilecek bilgi birikimine sahip, İyi derecede excel ve ofis programlarını kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, Şirketin bulunduğu adrese (Bağcılar) ulaşımında engeli olmamak.

 • Deha Triko

  Bilgi İşlem Sorumlusu Deha Triko

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Sorumlusu

  Deha Triko

  Ref: REF:BS - 615348

  İşin Tanımı Bilgi İşlem Sorumlusu Deha Triko Bağcılarda Triko üretimi yapan bir kuruluştur Kuruluşun politika ve hedefleri doğrultusunda çalışmaların yönetilmesi, Hosting hizmetlerine hakim olmak, hosting hizmetlerini yönetmek, e-mail kullanıcıları yaratmak, yönetmek, silmek, Şirket yazılımlarının envanterini oluşturmak, lisansları takip etmek, kaçak yazılımların önüne geçmek, güncellemeleri takip etmek, yedeklerini almak, Bilgi İşlem satın almalarını onay alarak gerçekleştirmek, arşivlemek ve zimmet karşılığı ürünleri çalışır halde teslim etmek, ERP programları hakkında bilgi sahibi olmak, kullandığımız Cortex Sistemini bilgi işlem açısından öğrenmek, çalışır halde tutmak ve gerekli hizmetleri verebilecek duruma gelmek. İlaveten ihtiyaç halinde yazılım programları projelendirmek, yazdırmak ve kurum kullanıma sunmak, Muhasebe sistemlerini bilgi işlem açısından öğrenmek, çalışır halde tutmak ve gerekli hizmetleri (yedekleme gibi) verebilecek duruma gelmek, Windows Server 2000 ve daha üstü versiyonlara hakim olmak, kurmak, yönetmek ve sorun giderme bilgilerine sahip olmak, VMware ürünlerine aşina olmak, kurmak, yönetmek ve sorun giderebilecek düzeyde olmak, Firewall konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak, kurmak, yönetmek, konfigüre edebilmek ve sorun giderebilecek düzeyde olmak, Ağ, ağ ürünleri ve kablolama konularında bilgi ve deneyim sahibi olmak, sorun çözebilmek, Internet hizmetleri (FTP, IMAP, POP3, SMTP, HTTPS, XML gibi) ve routerlar, modemler gibi internet ile ilgili donanımların kurulumu, yönetimi ve sorunların giderilmesi konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak, Web sayfasını takip etmek, güncellemek, siteden gelen maillerini kontrol etmek, geliştirmeye yardımcı olmak, Bilgi sistemlerini hazırlamak, programlarını yaptırmak ve interaktif iletişim ortamını hazırlamak, Bilgi işlem sistemlerinin (Bilgisayarlar, notebooklar, monitörler, yazıcılar, tarayıcılar vs. donanımların) bakım, onarım – servis faaliyetlerini organize etmek, Bilgi sistemleri ve programları konusunda personeli eğitmek, Çalışanların taleplerine eksiksiz yanıt verecek bilgi bankasını oluşturmak ve bilgileri yedekleyerek güvenli ortamda saklamak, Cep telefonları ve mobil iletişim sistemleri ile ilgili bilgi sahibi olmak, ayarlamalar yapabilmek, e-posta kullanımını sağlamak, Projelendirilmiş ve tamamlanmış faaliyetleri periyodik olarak raporlamak.

  Aranan Nitelikler Bilgi Teknolojileri Alanında Lisans Öğrenimi, Yabancı Dil ( İşin gereklerini eksiksiz bir şeklide takip edecek ve tamamlayabilecek derecede İngilizce bilgisi aranmaktadır. ), Yukarıdaki iş tanımında detayları ile bahis edilen operasyonların tümünü içeren bilgi teknolojilerinin yönetiminde en az 2 – 4 yıl aralığında bir deneyim, Bilgisayar uygulamalarına hakimiyet ( MS Windows XP/7/8.1/Server, MS Office, Linux, VMware)

 • Vepa Group

  Satış Danışmanı-Lıu Jo (Next Level AVM - Ankara) Vepa Group

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı-Lıu Jo (Next Level AVM - Ankara)

  Vepa Group

  Ref: SD_LJ_Ank - 586376

  İşin Tanımı 52. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 52 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markaları olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA yılın distribütörü" ödülüne layık görüldü. Halen bünyesinde; VEPA’62 mağazalarına ek olarak New Balance, Shiseido, NARS, Make Up For Ever, Valmont, Fitflop ve Lalique, H20+ gibi dünyanın lider markalarını bulunuduran Vepa Group ; İtalya’nın en ünlü markalarından LIU JO’yu Türkiye’ye Mart 2013'te Türkiye'ye getirdi. 1990’ların ortasında İtalyan Marco ve Vannis kardeşlerin moda dünyasına armağan ettikleri Liu Jomarkasının temelleri ilk triko koleksiyonu ile atılmıştır. İtalyan işçiliğinin, kalitenin ve modanın bir araya gelmesiyle birlikte triko koleksiyonundan hazır giyim sektörüne hızlı bir geçiş yapan marka, çok kısa zamanda ciddi anlamda büyüyerek Liu Jo ve Liu Jo Jeans koleksiyonları ile tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Liu Jo ismi öncelikle çoklu mağazacılık anlayışı ile anayurdu olan İtalya’yı fethetmiş, 2000 yılından sonra ise kendine ait mağazaları ile İtalya ve dünya da hızla yayılmaya devam etmiştir. Bu hızlı büyümeye Aksesuar, Çocuk ve Ayakkabı koleksiyonlarını da ekleyerek uluslararası alanda genişlemeye başlamıştır. Marka bu hızlı büyümesini, dünyadaki en önemli trend belirleyicilerden biri olarak kabul edilen Kate Moss’u kampanya yüzü olarak kullanarak taçlandırmıştır. Liu.Jo markamızın Ankara Next Level Alışveriş merkezindeki mağazası için satış ekibinde yer alarak; Müşterilere ürünlerin tanıtımını yapacak, Ürün özellikleri hakkında detaylı bilgi verecek, Müşterilerin talep ve ihtiyaçları konusunda marka standartları doğrultusunda hizmet sunacak, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Marka ve kurum bilinci doğrultusunda satış gerçekleştirecek, Mağazanın düzenini sağlayacak, Ürünlerin vitrin ve reyonda sergilenmesine destek olacak, "SATIŞ DANIŞMANI" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri beklentileri ve davranışları konusunda deneyimli, Tercihen lüks ve orta segment kadın giyim konusunda en 2 yıl satış deneyimine sahip, LIU.JO markasını en iyi şekilde temsil edecek, İletişim becerisi ve iç motivasyonu yüksek, dinamik, güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Bay ve bayan,

 • Smile

  Müşteri Temsilcisi Asistanı Smile

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi Asistanı

  Smile

  Ref: MT-03 - 620722

  İşin Tanımı Triko ve penye imalatı ve ihracatı yapan firmamıza, müşteriler ile direk temas içerisinde olarak numune oluşturma ve takibinden, sipariş işlemlerinden ve bilgi akışının sağlanmasından sorumlu olacak, yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO Mezunu, İyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tekstil(Hazır Giyim) alanında en az 1-2 yıl deneyimli, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına ve yoğun tempoya uyumlu, Tercihen Merter bölgesi yakınında ikamet eden.

 • Vakko

  Kalite Denetim Elemanı Vakko

  İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Denetim Elemanı

  Vakko

  Ref: KDE01 - 594674

  İşin Tanımı Vakko Esenyurt Üretim Merkezi'nde istihdam edilmek üzere "Kalite Denetim Elemanı/İnspektör" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil veya Hazır Giyim Önlisans Bölümleri'nden mezun, Örme, triko ve aksesuar konusunda en az 5 yıl kalite kontrol deneyimine sahip, AQL denetim sistemini bilen, Dikiş teknikleri ve kalıp konularında bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,

 • Kiğılı

  Ürün Geliştirme Müdürü Kiğılı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ürün Geliştirme Müdürü

  Kiğılı

  Ref: ÜGM-01 - 608345

  İşin Tanımı Planlama departmanında yer alarak markaya renkli trendleri aktarmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Sonuç odaklı, Dokuma, triko ve örme alanlarında en az 5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İyi derecede İngilizce bilen, Görsel ve yaratıcı yanı yüksek, Pazar ve rakip analizi konusunda vizyon sahibi, Ürün yönetimi ve planlaması konusunda kariyer hedefleyen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Kiğılı Giyim Tic. A.Ş nin Şekerpınar-Çayırova / Kocaeli yerleşkesinde bulunan merkezinde görev alacak Ürün Geliştirme Müdürü istihdam edilecektir.

 • Deha Triko

  Personel Özlük İşleri Sorumlusu Deha Triko

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Personel Özlük İşleri Sorumlusu

  Deha Triko

  Ref: ik040414 - 614593

  İşin Tanımı Bağcılar'daki Merkez Ofisi'mizde Görev Almak Üzere Personel Özlük İşleri Sorumlusu Aranmaktadır. İŞ TANIMI: Özlük İşleri ve bordrolama süreçlerini yürütmek, SGK, İşkur vb yasal periodik bildirgeleri hazırlamak, PDKS kayıtlarını takip ve kontrol etmek, Günlük evrak akışını yürütmek, İSG süreçlerine destek olmak, Mülakat organizasyonlarına destek olmak, Adaylara olumlu ve olumsuz bilgilendirmeleri gerçekleştirmek, Eğitim organizasyonu ve takibine destek olmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Özlük İşleri ve Bordrolama alanında en az 2 yıl tecrübeli, Tecihen şubeli yapılarda ve mavi yaka personel ile çalışma deneyimi olan, Tercihen perakende ya da hizmet sektörü tecrübesi olan, İletişim becerisi gelişkin, Titiz ve dikkatli, İş takibi, planlama ve organizasyon konularında gelişkin, Motivasyonu yüksek, öğrenmeye açık, kendini geliştirmek isteyen, Tercihen İngilizce sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan, Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış Yukarıda sayılan özelliklere sahip, KASIM ayı içerisinde iş başı yapabilecek çalışma arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.

 • Deha Triko

  Muhasebe Uzmanı Deha Triko

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Deha Triko

  Ref: 2014M5 - 615462

  İşin Tanımı İhracat Firmasına , Şirketin muhasebe departmanında kayıtların girilmesi, raporlamalar ve mali tabloların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret meslek lisesi muhasebe bölümü mezunu, tercihan mezuniyet derecesi olan veya mezuniyet notu yüksek olan, En az 3-4 yıl kurumsal bir şirketin muhasebe departmanında fatura, banka çek vb. kayıtların girilmesi, kontroller, raporlamalar, resmi beyannameler ve mali tablolar üzerinde çalışmış, Tek düzen hesap planına vakıf, İyi derecede excel kullanabilen, 20 - 30 yaş aralığında, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlik hizmeti en az 3-4 yıl tecilli. İstanbul ( Avrupa Yakası); Bağcılar ,Esenler, Bayrampaşa, Güngören, Güneşli , Bahçelievler ilçelerinde ikamet eden

 • Desa Deri

  Tekstil Üretim Sorumlusu Desa Deri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tekstil Üretim Sorumlusu

  Desa Deri

  Ref: TÜS1214 - 623564

  İşin Tanımı Sezonda kullanılacak koleksiyonun hazır olmasından, ürün ile ilgili aksesuarların tedariğinin takibinden ve üretim takibinden sorumlu olacak, Hazırlanan koleksiyonun dizayn ve numune çalışmalarını takip edecek, Yurtiçi ve yurtdışı satınalmaların takibini yapacak, Üretim yaptırılacak üreticileri bularak üretim yaptıracak, Gerekli raporlama ve planlamaları yaparak yönetime bilgi verecek Ekip çalışanları ile birlikte hareket edip çözüm odaklı çalışacak, Sorumluluk üstlenebilecek takım arkadaşı.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümünden mezun, Dokuma, örme ve triko grubunda en az 3 yıl üretim deneyimi olan, Kumaş ve aksesuar bilgisi olan, üretim takibi yapabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Gerekli raporlamaları yapabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilgili sorunu olmayan

 • Triko Mısırlı

  Satış Danışmanı (Suadiye) Triko Mısırlı

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (Suadiye)

  Triko Mısırlı

  Ref: SU-04 - 623316

  İşin Tanımı Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Suadiye mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, En az lise mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Triko Mısırlı

  Satış Danışmanı (Abdi İpekçi) Triko Mısırlı

  İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (Abdi İpekçi)

  Triko Mısırlı

  Ref: SD-Aİ-02 - 619165

  İşin Tanımı Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Abdi İpekçi mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, En az lise mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Triko Mısırlı

  Satış Danışmanı (Ankara) Triko Mısırlı

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (Ankara)

  Triko Mısırlı

  Ref: SDARM-04 - 616857

  İşin Tanımı Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Ankara Armada Mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket