ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
yetistirilmek uzere
 • Gözen Security Services

  Yetiştirilmek Üzere Uçak Özel Güvenlik Görevlisi Gözen Security Services

  İstanbul Avrupa 22 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Uçak Özel Güvenlik Görevlisi

  Gözen Security Services

  Ref: 5188KAHL022014 - 592470

  İşin Tanımı "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcu bagaj, uçak ve ikram güvenliği hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Bununla birlikte; - Kariyer, - Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, - Genç ve dinamik ekip ortamı, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler - TC vatandaşı, - Tercihen lise mezunu, - Adli sicil kaydı olmayan, - Erkek adaylar için askerlik min 3 yıl tecilli olan - Tercihen max. 33 yaşında, - Takım çalışmasına yatkın, - Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, - Prezantabl, - Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min. 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Şekerbank

  Satışta Yetiştirilmek Üzere Gişe Yetkili Yard. Şekerbank

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ekim 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satışta Yetiştirilmek Üzere Gişe Yetkili Yard.

  Şekerbank

  Ref: GISE2014-4 - 610556

  İşin Tanımı Yurt çapında yaygın şube ağı ile faaliyet gösteren, hızla gelişen, büyüyen ve yenilenen Bankamızın İstanbul Şubelerinde görev yapmak üzere satışta yetiştirilmek üzere Gişe Yetkili Yardımcısı arıyoruz

  Aranan Nitelikler 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bankamızın Ticari, İşletme, Bireysel Bankacılık Bölümleri'nde yetiştirilmek üzere Gişe Yetkili Yardımcısı olarak başlayacak, Bayanlar için 26, erkek adaylar için 28 yaşından gün almamış, Prezentable, iletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, takım arkadaşları arıyoruz.

 • Migros Tic. A.ş.

  Yetiştirilmek Üzere Meyve Sebze Satış Elemanı Migros Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, Bursa, Balıkesir, Bilecik, Düzce 3 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Meyve Sebze Satış Elemanı

  Migros Tic. A.ş.

  Ref: MG-YMS - 455200

  İşin Tanımı Meyve Sebze reyonunda yetiştirilmek üzere eleman aranmaktadır. Perakende sektörünün uzmanlık gerektiren Meyve Sebze reyonunda çalışacak adaylar satış teknikleri, müşteri ilişkileri ve uygulamalı ürün eğitimi alarak görevlendirileceklerdir.

  Aranan Nitelikler · Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Aydınlı Group

  Yeni Mezun Yetiştirilmek Üzere Adaylar Aydınlı Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yeni Mezun Yetiştirilmek Üzere Adaylar

  Aydınlı Group

  Ref: AYD-MT14-3 - 620980

  İşin Tanımı Değerlendirme süreci; İlan üzerinden uygun kriterleri sağlayan kişilere bir online sınav uygulaması yapılacaktır. Online sınav uygulamasına ait bilgilendirmeler ayrıca E-mail ve SMS yoluyla paylaşılacaktır. Bu sebeple özgeçmiş üzerindeki iletişim bilgilerinin güncel olması önem arz etmektedir. Sınavda yeterli başarıyı sağlayan adaylar mülakat organizasyonuna davet edilecektir. Değerlendirmelerde yeterli başarıyı gösteren kişiler, 3 ay süreyle Aydınlı Grup bünyesinde yer alan mağazalarda eğitime başlayacaklardır. 3 ay süreyle de Aydınlı Grup merkezinde gerek teknik, gerekse kişisel eğitim programına katılacaklardır. Program sonunda adaylarımız Merkez Grubumuzda uygun olan pozisyonlarda çalışmaya başlayacaklardır.

  Aranan Nitelikler AYDINLI’DA HER SEZON KARİYER MODA Yeni Mezunsanız, İş arıyorsanız, Son zamanlarda hızla yükselen Perakende sektöründe sizde yer almak istiyorsanız, Aydınlı’ da Şimdi Sizin İçin Kariyer Moda Hazır giyim sektöründe 49. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 250'e yakın perakende satış mağazası, 2 alışverişmerkezi ve 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor. 2023 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen, Aydınlı Grup bünyesinde yer alacak, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna inanan, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu ve öz güveni yüksek olan ekip arkadaşları aramaktayız. En az 3 ay süresince mağazalarımızda satış ekibi ile birlikte çalışacak, Üniversitelerin İşletme, Tekstil Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Heyecanlı ve enerjik, Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli, Takım çalışmasına yatkın, Stratejik düşünebilen, vizyon sahibi, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli, Disiplinli, dikkatli, titiz ve sistematik çalışan, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Sabırlı, güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Ms Office uygulamalarını bilen, Bay Adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Sırakaya Mali Müşavirlik

  Yetiştirilmek Üzere Muhasebe Elemanı Sırakaya Mali Müşavirlik

  İstanbul Avrupa 12 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Muhasebe Elemanı

  Sırakaya Mali Müşavirlik

  Ref: - 616016

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Muhasebe bürosuna Yetiştirilmek üzere Tercihen ticaret lisesi mezunu İlgili mevzuatlar ve değişiklikleri takip eden İnsan ilişkileri güçlü Avrupa yakasında ikamet eden Bay çalışma arkadaşı aranmaktadır

 • Teknet Haberleşme ve Pazarlama

  Yetiştirilmek Üzere Satış Temsilcisi Teknet Haberleşme ve Pazarlama

  İstanbul Anadolu 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Satış Temsilcisi

  Teknet Haberleşme ve Pazarlama

  Ref: - 599699

  İşin Tanımı Telekomünikasyon sektörünün lider ismi TurkNet'in Çözüm Ortağı olan Teknet Haberleşme bünyesinde Sabit Telefon hizmetinin satışını gerçekleştirecek takım ruhuna sahip satış temsilcileri aranmaktadır

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi, - Diksiyonu düzgün, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Deneyimsiz, - Maaş+prim+sosyal haklar - 20-35 yaş arası - Bay, bayan.

 • Medcem Madencilik ve Yapı Malzemeleri San. Tic. A.ş.

  Yetiştirilmek Üzere İnşaat Mühendisi Medcem Madencilik ve Yapı Malzemeleri San. Tic. A.ş.

  Mersin(İçel) 2 Eylül 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere İnşaat Mühendisi

  Medcem Madencilik ve Yapı Malzemeleri San. Tic. A.ş.

  Ref: mdc-inş - 541312

  İşin Tanımı Eren Holding'in Mersin/ Silifke'de gerçekleştirmekte olduğu çimento fabrikası yatırımında görev alacak İnşaat Mühendisi arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, Mersin'de ikamet eden/edebilecek, Yetiştirilmek üzere yeni mezun,

 • Team Fores Hr

  Yönetici Asistanı (Yetiştirilmek Üzere) Team Fores Hr

  İstanbul Avrupa 1 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı (Yetiştirilmek Üzere)

  Team Fores Hr

  Ref: - 617440

  İşin Tanımı Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Tanıtım, Reklamcılık konularında eğitim veren bölümlerinden mezun, Halkla İlişkiler ve Tanıtım konusunda kariyer yapmak isteyen, Öğrenmeye açık, İki yıldan az iş tecrübesi olan, MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren, İstanbul Avrupa yakasında, tercihen Maslak ve yakınlarında ikamet eden, Bayan adaylar.

  Aranan Nitelikler Bağlı bulunduğu yöneticinin ajandasını takip etmek, Kendisinden istenilen raporları hazırlamak, Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında yürütülen projelere destek olmak ve projelerde aktif rol almak. Not: 1100 TL net ücret + yol + yemek şeklinde hak ediş verilecek olup; cumartesi - pazar günleri mesai yapılmamaktadır.

 • Telpa

  Yetiştirilmek Üzere-Cep Telefonu Tamir Teknisyeni Telpa

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere-Cep Telefonu Tamir Teknisyeni

  Telpa

  Ref: GT-004 - 614887

  İşin Tanımı Teknik servisimize gelen cep telefonların arıza tespitini yapmak ve onarımını gerçekleştirmek, Girişi yapılmış ürünlerin kalite standart ve zaman hedefini dikkate alarak müşteriye teslime hazır hale getirmek. ** 2 ay süreli İşkur Eğitimi kapsamında MEB Onaylı Gsm Teknisyenliği Sertifikası verilmektedir.

  Aranan Nitelikler Telpa Merkez Servis (Mecidiyeköy) yetiştirilmek üzere cep telefonu teknisyeni arayışımız mevcuttur. En az lise mezunu,Tercihen Meslek Lisesi veya MYO, El becerisine sahip ve elektronik tamire ilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, 27 yaşını aşmamış, Sigara kullanmayan, Tercihen askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil süresine sahip.

 • Firma Adı Gizli

  Yetiştirilmek Üzere-Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere-Müşteri Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: ÇMA - 619536

  İşin Tanımı Hızla büyüyen çağrı merkezimizde;gelen çağrıları (inbound) cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Çağrı Merkezinde kariyer (insan kaynakları/takım lideri/supervisor) yapmak isteyen, Satış konusunda kendine güvenen Akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Enplus

  Mağaza Görsel Düzenleme Personelleri Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Görsel Düzenleme Personelleri

  Enplus

  Ref: - 623628

  İşin Tanımı Ürünlerin satışını destekleyecek görsel düzenlemeleri yapacak, Mağaza konseptine uygun olarak ürün konumunu ve görselliğini yönetecek, Ürünü tanıtmaya yönelik etkinlikler ve demolar yapacak, Etiket ve fiyat kontrolü yapacak, Eksik veya hatalı ürün bildirimleri ve siparişlerinin verilmesi gibi görevleri yerine getirerek ; Mağaza içi Reyon, vitrin düzeni ve kontrolünden sorumlu olacak Yetiştirilmek üzere Görsel Düzenleme Sorumlusu takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları ve Üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Dekorasyon vb. bölümlerinden mezun, 20-25 Yaş aralığında, Perakende sektöründe Görsel Sunum ve Düzenleme pozisyonunda kariyer hedefleri olan, Yenilikçi fikirler üretebilen ve gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay / Bayan Yetiştirilmek üzere Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Style Çizgi Şirketler Grubu

  Kalite Kontrol Elemanı Style Çizgi Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa 22 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı

  Style Çizgi Şirketler Grubu

  Ref: KLTKNTRLE - 618859

  İşin Tanımı Yenibosna’da bulunan depomuzda yetiştirilmek üzere görev alacak Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Dokuma ağırlıklı üretim yapan ihracat firmamızda yetiştirilmek üzere, Dikiş kalitesi ve ölçüm metotlarını öğrenecek, Özellikle Erkek Takım Elbise, Ceket, Pantolon ve Gömlek gruplarında kontrol tecrübesine sahibi olacak İyi derecede dikkat ve görsel hafızaya sahip Detaylara önem veren disiplinli sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna adapte olabilecek Takım çalışmasına yatkın elemanlar alınacaktır.

 • Sky Tower Hotel

  Tatil Paketi Tanıtım Elemanı Sky Tower Hotel

  İstanbul Avrupa 22 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tatil Paketi Tanıtım Elemanı

  Sky Tower Hotel

  Ref: TPE01 - 621790

  İşin Tanımı E 7 GRUP ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE BULUNAN 5 YILDIZLI " SKY TOWER SPA & CONVENTİON CENTER " OTELİMİZİN TATİL REZERVASYON VE TATİL PAKETLERİ TANITIM PERSONELİ. BAHÇELİEVLER, YENİBOSNA ,KÜÇÜKÇEKMECE, SEFAKÖY,AVCILAR ,BEYLİKDÜZÜ , ŞİRİNEVLER, BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN. İŞİN TANIMI : SKY TOWER SPA & CONVENTİON CENTER İSTANBUL / BAHÇELİEVLER MERKEZ OFİSİNDE MEVCUT VEYA YENİ MÜŞTERİ İSTEK VE TALEPLERİNİ ALMAK TATİL PAKETLERİ VE OTELİMİZ HAKKINDA BİLGİ AKTARMAK. İÇİN TELEFON GÖRÜŞMELERİ YAPMAK, TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRMEK, MEDYA, VE REKLAM KANALI İLE GELEN VEYA ARAYAN MÜŞTERİLERİ BİLGİLENDİRMEK YÖNLENDİRMEK REZERVASYON YAPMAK.BELİRLİ GÜNLERDE OTELİMİZE GELEN MİSAFİRLERİMİZE TATİL PAKETLERİ HAKKINDA BİLGİ AKTARMAK VE SATIŞ YAPMAK. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAK. BAHÇELİEVLER, YENİBOSNA ,KÜÇÜKÇEKMECE, SEFAKÖY,AVCILAR ,BEYLİKDÜZÜ , ŞİRİNEVLER, BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN NOT: İŞ EĞİTİMİ VERİLECEKTİR. ÇALIŞMA ŞARTLARI : 1.000 TL MAAŞ + SGK + YEMEK+SERVİS (VEYA YOL ÜCRETİ) + PİRİM ÇALIŞMA İMKANLARIYLA. EN AZ LİSE MEZUNU *DİKSİYONU DÜZGÜN *GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN *ÖZ GÜVEN SAHİBİ *DİNAMİK *KARİYER HEDEFİ OLAN *EĞİTİME AÇIK * YETİŞTİRİLMEK ÜZERE *18-25 YAŞ ARASI *BAY - BAYAN TATİL PAKETİ TANITIM PERSONELİ

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU *DİKSİYONU DÜZGÜN *GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN *ÖZ GÜVEN SAHİBİ *DİNAMİK *KARİYER HEDEFİ OLAN *EĞİTİME AÇIK * YETİŞTİRİLMEK ÜZERE *18-25 YAŞ ARASI *BAY - BAYAN TATİL PAKETİ TANITIM PERSONELİ

 • Enter İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları Stajyeri Enter İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 22 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Stajyeri

  Enter İnsan Kaynakları

  Ref: ETR-45 - 535861

  İşin Tanımı İnsan Kaynakları hizmeti veren şirketimizin kendi bünyesinde yetiştirilmek üzere; Cv tarama,filtreleme gibi işlemler ile açık pozisyonlar için uygun adayların çıkarılması, Adaylar ile görüşülerek randevuların alınması, Gerektiğinde mülakatlara gözlemci olunması konularında İnsan Kaynaklarının tüm süreçlerine destek verecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi , İşletme-İktisat bölümlerinde okuyan, Kariyerin stajla başladığını bilen, Stajı gerçek bir iş deneyimi olarak gören, İnsan ilişkileri kuvvetli, İyi derecede office programlarını kullanabilen, Yoğun telefon trafiğini idare edebilecek, Tercihen Anadolu yakası Kadıköy-Üsküdar civarında ikamet eden, 20-25 yaş aralığında yetiştirilmek üzere Bayan İnsan Kaynakları Stajyeri Aramaktayız...

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.tic. A.ş.

  Asistan Müşteri Temsilcisi Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.tic. A.ş.

  İzmir 22 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Asistan Müşteri Temsilcisi

  Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.tic. A.ş.

  Ref: - 623863

  İşin Tanımı Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip yetiştirilmek üzere Asistan Temsilcisi arkadaşlar aranmaktadır. İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilmek üzere; Gıda mühendisi, gıda teknikeri, turizm otelcilik mezunu, Prezantabl ve insan ilişkileri kuvvetli olmalı. Aktif olarak araç kullanabilmeli.

 • Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  Satış Temsilcisi Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  Ref: ST - 619413

  İşin Tanımı Ambalaj sektöründe kendinden yapışkanlı etiket üretimi yapan şirketimizin Satış ve Pazarlama bölümünde görevlendirilmek üzere; Kendinden yapışkanlı etiket satışı ile ilgili, hedefler doğrultusunda satış yapabilecek, portföy oluşturabilecek, pazar araştırması ve satış sonrası iş takibini kapsayan tüm aşamalarda müşteri ilişkilerini yönetip yönlendirebilecek, tercihen sektörde tecrübeli satış temsilcileri ve yetiştirilmek üzere satış temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: Ataşehir’de kurulu fabrikamızın satış departmanına, uzman satış temsilcileri ve yetiştirilmek üzere satış temsilcileri, müşteri temsilcileri alınacaktır. Üniversite mezunu, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Satış ve pazarlamaya ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen,sonuç odaklı, İnsan İlişkilerinde başarılı, takım çalışmasını seven, Tercihen sürücü belgesi olan ve aktif olarak otomobil kullanan, Prezantabl, yenilikçi, hayattan ve işinden beklentileri olan, Tercihen Seyahat engeli olmayan, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Öğrenme azmi olan,çalışkan,inisiyatif kullanabilen,güzel ruhlu takım arkadaşları aramaktayız. Sorumluklarımız: Müşterileri güleryüz ile karşılamak, Microsoft Office uygulamalarını hakim, Ofis araç gereçlerine hakim(telefon,fax, mail) Müşterilerin, ürünler ile ilgili ihtiyaçlarını doğru anlamak, Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, doğru ürünlerin tanıtımını yapmak, portföy oluşturacak, pazar araştırması yapacak Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışları gerçekleştirmek ve bunu yaparken de uyum içinde çalışmak ve takıma destek vermek. Lokasyon: ISTANBUL/ ATAŞEHİR Organizasyon: Etiket ve Barkod Sektörü Çalışma Şekli: Full Time/Cumartesi Pazar tatil.

 • Türkiye Gazetesi

  Baskı Makinesi Operatörleri Türkiye Gazetesi

  İstanbul Avrupa 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Baskı Makinesi Operatörleri

  Türkiye Gazetesi

  Ref: BMOP 1112-01 - 410700

  İşin Tanımı İstanbul Tesislerimizde çalışacak, deneyimli veya matbaada yetiştirilmek üzere BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü, ürün değişikliği, arızaların kayıt altına altına alınması, Yapılan geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinin raporlanması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 19-30 yaşlarında Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere; Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor- Makine vb. ilgili bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda sertifika almış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Fatih, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden veya ikamet edebilecek Tercihen askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Öğrenmeye açık Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli Yetiştirilmek üzere veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

 • Karbel Konfeksiyon

  Müşteri Temsilcisi Karbel Konfeksiyon

  İstanbul Avrupa 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Karbel Konfeksiyon

  Ref: KRBL040 - 576817

  İşin Tanımı Yurtdışına dokuma gömlek ihracatı yapan firmamıza yetiştirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, (özellikle endüstri ve tekstil mühendisliği) · Yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da maksimum 1-2 sene tekstil tecrübesi olan, · Çok iyi derecede ingilizce bilen, akıcı olarak konuşabilen, · Müşteri ve sonuç odaklı çalışacak, · MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanan, · Tercihen Avrupa Yakası’nda oturan, · Askerlik hizmetini tamamlamış ERKEK, ·

 • Barlas Elektrostatik Toz Boya Ahşap Desen Transfer Boya

  Toz Boyahane Elemanı Barlas Elektrostatik Toz Boya Ahşap Desen Transfer Boya

  İstanbul Anadolu 15 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Toz Boyahane Elemanı

  Barlas Elektrostatik Toz Boya Ahşap Desen Transfer Boya

  Ref: - 621493

  İşin Tanımı TOZ BOYAHANE BÖLÜMÜMÜZÜ YÖNETECEK VASIFLI VE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ELEMANLAR ARIYORUZ. Orhanlı Tuzla 'da yeni kurulan otomatik robotlarla Elektrostatik toz boyama işlemi ile profil boyayan 1600 m2 alan üzerinde kurulu olan şirketimize aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Askerlik görevini yapmış 25/38 yaşlarında Deneyimli ve yetiştirilmek üzere Gebze ,Tuzla,Orhanlı,Sultanbeyli,Samandıra bölgelerinde ikamet eden Yüksek maaş+ssk+yemek+servis imkanları bulunan, ve çalışmayı kendisine görev edinen Dinamik arkadaşlar arıyoruz İlgilenenlerin özgeçmişlerini resimli olarak göndermeleri rica olunur

 • Perspektif Maket

  Maket Yapımı/Teknik Ressam Perspektif Maket

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Maket Yapımı/Teknik Ressam

  Perspektif Maket

  Ref: - 616088

  İşin Tanımı Mimari maket atölyemize yetiştirilmek üzere autocad bilen analıtık dusunebılen el becerisine sahip bay bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Proje çözümleyebilen sabırlı uyumlu dikkatli analitik düşünebilen

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket