ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
yetistirilmek uzere
 • Enter İnsan Kaynakları

  Yetiştirilmek Üzere Banka Çağrı Merkezi Elemanları Enter İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Banka Çağrı Merkezi Elemanları

  Enter İnsan Kaynakları

  Ref: ETR-295 - 607294

  İşin Tanımı İşe Alım Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankaların bünyesinde telefon bankacılığı departmanında görevlendirilecek müşteri hizmetleri temsilcileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Önlisans mezunu yada devam zorunluluğu olmayan 3.ve 4.Sınıf üniversite öğrencisi , · İstanbul da ikamet eden , · 26 Yaşını Aşmamış( Max. 1987 Doğumlu) · Diksiyonu düzgün , · Telefonla iletişim yeteneği güçlü,ikna kabiliyeti olan , · MS Office programlarını kullanabilen , · İnsan ilişkilerinde başarılı , · Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek · Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan , · Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan ya da en az 2 yıl tecilli. ’'GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

 • Migros Tic. A.ş.

  Yetiştirilmek Üzere Meyve Sebze Satış Elemanı Migros Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, Bursa, Balıkesir, Bilecik, Düzce 3 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Meyve Sebze Satış Elemanı

  Migros Tic. A.ş.

  Ref: MG-YMS - 455200

  İşin Tanımı Meyve Sebze reyonunda yetiştirilmek üzere eleman aranmaktadır. Perakende sektörünün uzmanlık gerektiren Meyve Sebze reyonunda çalışacak adaylar satış teknikleri, müşteri ilişkileri ve uygulamalı ürün eğitimi alarak görevlendirileceklerdir.

  Aranan Nitelikler · Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Şekerbank

  Satışta Yetiştirilmek Üzere Gişe Yetkili Yard. Şekerbank

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ekim 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satışta Yetiştirilmek Üzere Gişe Yetkili Yard.

  Şekerbank

  Ref: GISE2014-4 - 610556

  İşin Tanımı Yurt çapında yaygın şube ağı ile faaliyet gösteren, hızla gelişen, büyüyen ve yenilenen Bankamızın İstanbul Şubelerinde görev yapmak üzere satışta yetiştirilmek üzere Gişe Yetkili Yardımcısı arıyoruz

  Aranan Nitelikler 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bankamızın Ticari, İşletme, Bireysel Bankacılık Bölümleri'nde yetiştirilmek üzere Gişe Yetkili Yardımcısı olarak başlayacak, Bayanlar için 26, erkek adaylar için 28 yaşından gün almamış, Prezentable, iletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, takım arkadaşları arıyoruz.

 • Aydınlı Group

  Yeni Mezun Yetiştirilmek Üzere Adaylar Aydınlı Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yeni Mezun Yetiştirilmek Üzere Adaylar

  Aydınlı Group

  Ref: AYD-MT14-3 - 620980

  İşin Tanımı Değerlendirme süreci; İlan üzerinden uygun kriterleri sağlayan kişilere bir online sınav uygulaması yapılacaktır. Online sınav uygulamasına ait bilgilendirmeler ayrıca E-mail ve SMS yoluyla paylaşılacaktır. Bu sebeple özgeçmiş üzerindeki iletişim bilgilerinin güncel olması önem arz etmektedir. Sınavda yeterli başarıyı sağlayan adaylar mülakat organizasyonuna davet edilecektir. Değerlendirmelerde yeterli başarıyı gösteren kişiler, 3 ay süreyle Aydınlı Grup bünyesinde yer alan mağazalarda eğitime başlayacaklardır. 3 ay süreyle de Aydınlı Grup merkezinde gerek teknik, gerekse kişisel eğitim programına katılacaklardır. Program sonunda adaylarımız Merkez Grubumuzda uygun olan pozisyonlarda çalışmaya başlayacaklardır.

  Aranan Nitelikler AYDINLI’DA HER SEZON KARİYER MODA Yeni Mezunsanız, İş arıyorsanız, Son zamanlarda hızla yükselen Perakende sektöründe sizde yer almak istiyorsanız, Aydınlı’ da Şimdi Sizin İçin Kariyer Moda Hazır giyim sektöründe 49. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 250'e yakın perakende satış mağazası, 2 alışverişmerkezi ve 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor. 2023 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen, Aydınlı Grup bünyesinde yer alacak, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna inanan, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu ve öz güveni yüksek olan ekip arkadaşları aramaktayız. En az 3 ay süresince mağazalarımızda satış ekibi ile birlikte çalışacak, Üniversitelerin İşletme, Tekstil Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Heyecanlı ve enerjik, Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli, Takım çalışmasına yatkın, Stratejik düşünebilen, vizyon sahibi, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli, Disiplinli, dikkatli, titiz ve sistematik çalışan, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Sabırlı, güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Ms Office uygulamalarını bilen, Bay Adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Doğruer Gümrük Müşavirliği

  Sektörde Yetiştirilmek Üzere It Elemanı Doğruer Gümrük Müşavirliği

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 10 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sektörde Yetiştirilmek Üzere It Elemanı

  Doğruer Gümrük Müşavirliği

  Ref: ITY2014 - 613611

  İşin Tanımı Gümrük sektörüne merakı olan, İthalat-İhracat Müşteri Temsilcisi olarak yetiştirilecek, Enformasyon teknolojisine hakim, Gerektiğinde müşteri temsilcilerine gümrükleme programında (Mavi Gümrük) destek olabilecek, IT Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (bilgi işlem vb.) yeni mezun, Çözüm odaklı, Pratik, Takım çalışmasına yatkın, Her türlü bilgiye açık, 4. Levent merkez ofisimizde çalışacak adaylar.

 • Teknet Haberleşme ve Pazarlama

  Yetiştirilmek Üzere Satış Temsilcisi Teknet Haberleşme ve Pazarlama

  İstanbul Anadolu 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Satış Temsilcisi

  Teknet Haberleşme ve Pazarlama

  Ref: - 599699

  İşin Tanımı Telekomünikasyon sektörünün lider ismi TurkNet'in Çözüm Ortağı olan Teknet Haberleşme bünyesinde Sabit Telefon hizmetinin satışını gerçekleştirecek takım ruhuna sahip satış temsilcileri aranmaktadır

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi, - Diksiyonu düzgün, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Deneyimsiz, - Maaş+prim+sosyal haklar - 20-35 yaş arası - Bay, bayan.

 • Sırakaya Mali Müşavirlik

  Yetiştirilmek Üzere Muhasebe Elemanı Sırakaya Mali Müşavirlik

  İstanbul Avrupa 12 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Muhasebe Elemanı

  Sırakaya Mali Müşavirlik

  Ref: - 616016

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Muhasebe bürosuna Yetiştirilmek üzere Tercihen ticaret lisesi mezunu İlgili mevzuatlar ve değişiklikleri takip eden İnsan ilişkileri güçlü Avrupa yakasında ikamet eden Bay çalışma arkadaşı aranmaktadır

 • Migros Tic. A.ş.

  Yetiştirilmek Üzere Et Satış Elemanı Migros Tic. A.ş.

  Bursa, Kocaeli, Yalova 3 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Et Satış Elemanı

  Migros Tic. A.ş.

  Ref: - 595712

  İşin Tanımı Et Satış Elemanı olarak görev yapacak kişiler; Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan, Müşterilerin taleplerine istinaden et ürünlerini hazırlamaktan ve sunmaktan, Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasını seven biriyim, Dinamik ve güleryüzlüyüm, İletişim yeteneğim kuvvetli diyorsanız Sizi de aramızda görmek isteriz!

 • Medcem Madencilik ve Yapı Malzemeleri San. Tic. A.ş.

  Yetiştirilmek Üzere İnşaat Mühendisi Medcem Madencilik ve Yapı Malzemeleri San. Tic. A.ş.

  Mersin(İçel) 2 Eylül 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere İnşaat Mühendisi

  Medcem Madencilik ve Yapı Malzemeleri San. Tic. A.ş.

  Ref: mdc-inş - 541312

  İşin Tanımı Eren Holding'in Mersin/ Silifke'de gerçekleştirmekte olduğu çimento fabrikası yatırımında görev alacak İnşaat Mühendisi arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, Mersin'de ikamet eden/edebilecek, Yetiştirilmek üzere yeni mezun,

 • Team Fores Hr

  Yönetici Asistanı (Yetiştirilmek Üzere) Team Fores Hr

  İstanbul Avrupa 1 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı (Yetiştirilmek Üzere)

  Team Fores Hr

  Ref: - 617440

  İşin Tanımı Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Tanıtım, Reklamcılık konularında eğitim veren bölümlerinden mezun, Halkla İlişkiler ve Tanıtım konusunda kariyer yapmak isteyen, Öğrenmeye açık, İki yıldan az iş tecrübesi olan, MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren, İstanbul Avrupa yakasında, tercihen Maslak ve yakınlarında ikamet eden, Bayan adaylar.

  Aranan Nitelikler Bağlı bulunduğu yöneticinin ajandasını takip etmek, Kendisinden istenilen raporları hazırlamak, Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında yürütülen projelere destek olmak ve projelerde aktif rol almak. Not: 1100 TL net ücret + yol + yemek şeklinde hak ediş verilecek olup; cumartesi - pazar günleri mesai yapılmamaktadır.

 • Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.ş

  Saha Satış Uzmanı (Yetiştirilmek Üzere) Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.ş

  İstanbul Avrupa 21 Ekim 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Uzmanı (Yetiştirilmek Üzere)

  Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.ş

  Ref: - 612683

  İşin Tanımı Odağında müşteri memnuniyeti olan Avansas.com, satın alım süreçlerinde hem paradan hem de zamandan tasarruf imkanı sağlamakla birlikte müşterileri için gizli maliyetler yaratan konuları ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Türkiye’nin en hızlı büyüyen ofis malzemeleri şirketi Avansas.com, İstanbul Dudullu’da bulunan Genel Müdürlüğü’müzün satış departmanında görev alacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ve yetiştirilmek için İstanbul Avrupa yakasında görevlendirilmek üzere SAHA SATIŞ UZMANI ADAYLARI arıyoruz:

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Kurumsal satış alanında deneyimi olan yada satış alanında kariyer yapmak isteyen, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına uyumlu, yaratıcı ve yeniliklere açık, Analitik düşünme yapısına sahip, koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek, MS Office uygulamalarını bilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Telpa

  Yetiştirilmek Üzere-Cep Telefonu Tamir Teknisyeni Telpa

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere-Cep Telefonu Tamir Teknisyeni

  Telpa

  Ref: GT-004 - 614887

  İşin Tanımı Teknik servisimize gelen cep telefonların arıza tespitini yapmak ve onarımını gerçekleştirmek, Girişi yapılmış ürünlerin kalite standart ve zaman hedefini dikkate alarak müşteriye teslime hazır hale getirmek. ** 2 ay süreli İşkur Eğitimi kapsamında MEB Onaylı Gsm Teknisyenliği Sertifikası verilmektedir.

  Aranan Nitelikler Telpa Merkez Servis (Mecidiyeköy) yetiştirilmek üzere cep telefonu teknisyeni arayışımız mevcuttur. En az lise mezunu,Tercihen Meslek Lisesi veya MYO, El becerisine sahip ve elektronik tamire ilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, 27 yaşını aşmamış, Sigara kullanmayan, Tercihen askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil süresine sahip.

 • Firma Adı Gizli

  Yetiştirilmek Üzere-Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere-Müşteri Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: ÇMA - 619536

  İşin Tanımı Hızla büyüyen çağrı merkezimizde;gelen çağrıları (inbound) cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Çağrı Merkezinde kariyer (insan kaynakları/takım lideri/supervisor) yapmak isteyen, Satış konusunda kendine güvenen Akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Enplus

  Mağaza Görsel Düzenleme Personelleri Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Görsel Düzenleme Personelleri

  Enplus

  Ref: - 619789

  İşin Tanımı Ürünlerin satışını destekleyecek görsel düzenlemeleri yapacak, Mağaza konseptine uygun olarak ürün konumunu ve görselliğini yönetecek, Ürünü tanıtmaya yönelik etkinlikler ve demolar yapacak, Etiket ve fiyat kontrolü yapacak, Eksik veya hatalı ürün bildirimleri ve siparişlerinin verilmesi gibi görevleri yerine getirerek ; Mağaza içi Reyon, vitrin düzeni ve kontrolünden sorumlu olacak yetiştirilmek üzere Görsel Düzenleme Sorumlusu takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları ve Üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı,Dekorasyon vb. bölümlerinden mezun 20-25 Yaş aralığında, Perakende sektöründe Görsel Sunum ve Düzenleme pozisyonunda kariyer hedefleri olan, Yenilikçi fikirler üretebilen ve gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay / Bayan Yetiştirilmek üzere Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Enter İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları Stajyeri Enter İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Stajyeri

  Enter İnsan Kaynakları

  Ref: ETR-45 - 535861

  İşin Tanımı İnsan Kaynakları hizmeti veren şirketimizin kendi bünyesinde yetiştirilmek üzere; Cv tarama,filtreleme gibi işlemler ile açık pozisyonlar için uygun adayların çıkarılması, Adaylar ile görüşülerek randevuların alınması, Gerektiğinde mülakatlara gözlemci olunması konularında İnsan Kaynaklarının tüm süreçlerine destek verecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi , İşletme-İktisat bölümlerinde okuyan, Kariyerin stajla başladığını bilen, Stajı gerçek bir iş deneyimi olarak gören, İnsan ilişkileri kuvvetli, İyi derecede office programlarını kullanabilen, Yoğun telefon trafiğini idare edebilecek, Tercihen Anadolu yakası Kadıköy-Üsküdar civarında ikamet eden, 20-25 yaş aralığında yetiştirilmek üzere Bayan İnsan Kaynakları Stajyeri Aramaktayız...

 • Türkiye Gazetesi

  Baskı Makinesi Operatörleri Türkiye Gazetesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Baskı Makinesi Operatörleri

  Türkiye Gazetesi

  Ref: BMOP 1112-01 - 410700

  İşin Tanımı İstanbul Tesislerimizde çalışacak, deneyimli veya matbaada yetiştirilmek üzere BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü, ürün değişikliği, arızaların kayıt altına altına alınması, Yapılan geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinin raporlanması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 19-30 yaşlarında Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere; Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor- Makine vb. ilgili bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda sertifika almış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Fatih, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden veya ikamet edebilecek Tercihen askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Öğrenmeye açık Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli Yetiştirilmek üzere veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

 • Style Çizgi Şirketler Grubu

  Kalite Kontrol Elemanı Style Çizgi Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı

  Style Çizgi Şirketler Grubu

  Ref: KLTKNTRLE - 618859

  İşin Tanımı Yenibosna’da bulunan depomuzda yetiştirilmek üzere görev alacak Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Dokuma ağırlıklı üretim yapan ihracat firmamızda yetiştirilmek üzere, Dikiş kalitesi ve ölçüm metotlarını öğrenecek, Özellikle Erkek Takım Elbise, Ceket, Pantolon ve Gömlek gruplarında kontrol tecrübesine sahibi olacak İyi derecede dikkat ve görsel hafızaya sahip Detaylara önem veren disiplinli sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna adapte olabilecek Takım çalışmasına yatkın elemanlar alınacaktır.

 • Sky Tower Hotel

  Tatil Paketi Tanıtım Elemanı Sky Tower Hotel

  İstanbul Avrupa 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tatil Paketi Tanıtım Elemanı

  Sky Tower Hotel

  Ref: TPE01 - 621790

  İşin Tanımı E 7 GRUP ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE BULUNAN 5 YILDIZLI " SKY TOWER SPA & CONVENTİON CENTER " OTELİMİZİN TATİL REZERVASYON VE TATİL PAKETLERİ TANITIM PERSONELİ. BAHÇELİEVLER, YENİBOSNA ,KÜÇÜKÇEKMECE, SEFAKÖY,AVCILAR ,BEYLİKDÜZÜ , ŞİRİNEVLER, BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN. İŞİN TANIMI : SKY TOWER SPA & CONVENTİON CENTER İSTANBUL / BAHÇELİEVLER MERKEZ OFİSİNDE MEVCUT VEYA YENİ MÜŞTERİ İSTEK VE TALEPLERİNİ ALMAK TATİL PAKETLERİ VE OTELİMİZ HAKKINDA BİLGİ AKTARMAK. İÇİN TELEFON GÖRÜŞMELERİ YAPMAK, TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRMEK, MEDYA, VE REKLAM KANALI İLE GELEN VEYA ARAYAN MÜŞTERİLERİ BİLGİLENDİRMEK YÖNLENDİRMEK REZERVASYON YAPMAK.BELİRLİ GÜNLERDE OTELİMİZE GELEN MİSAFİRLERİMİZE TATİL PAKETLERİ HAKKINDA BİLGİ AKTARMAK VE SATIŞ YAPMAK. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAK. NOT: İŞ EĞİTİMİ VERİLECEKTİR. ÇALIŞMA ŞARTLARI : 1.000 TL MAAŞ + SGK + YEMEK+SERVİS (VEYA YOL ÜCRETİ) + PİRİM ÇALIŞMA İMKANLARIYLA. EN AZ LİSE MEZUNU *DİKSİYONU DÜZGÜN *GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN *ÖZ GÜVEN SAHİBİ *DİNAMİK *KARİYER HEDEFİ OLAN *EĞİTİME AÇIK * YETİŞTİRİLMEK ÜZERE *18-25 YAŞ ARASI *BAY - BAYAN TATİL PAKETİ TANITIM PERSONELİ

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU *DİKSİYONU DÜZGÜN *GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN *ÖZ GÜVEN SAHİBİ *DİNAMİK *KARİYER HEDEFİ OLAN *EĞİTİME AÇIK * YETİŞTİRİLMEK ÜZERE *18-25 YAŞ ARASI *BAY - BAYAN TATİL PAKETİ TANITIM PERSONELİ

 • Karbel Konfeksiyon

  Müşteri Temsilcisi Karbel Konfeksiyon

  İstanbul Avrupa 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Karbel Konfeksiyon

  Ref: KRBL040 - 576817

  İşin Tanımı Yurtdışına dokuma gömlek ihracatı yapan firmamıza yetiştirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, (özellikle endüstri ve tekstil mühendisliği) · Yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da maksimum 1-2 sene tekstil tecrübesi olan, · Çok iyi derecede ingilizce bilen, akıcı olarak konuşabilen, · Müşteri ve sonuç odaklı çalışacak, · MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanan, · Tercihen Avrupa Yakası’nda oturan, · Askerlik hizmetini tamamlamış ERKEK, ·

 • Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  Satış Temsilcisi Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  İstanbul Anadolu 16 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  Ref: ST - 619413

  İşin Tanımı Ambalaj sektöründe kendinden yapışkanlı etiket üretimi yapan şirketimizin Satış ve Pazarlama bölümünde görevlendirilmek üzere; Kendinden yapışkanlı etiket satışı ile ilgili, hedefler doğrultusunda satış yapabilecek, portföy oluşturabilecek, pazar araştırması ve satış sonrası iş takibini kapsayan tüm aşamalarda müşteri ilişkilerini yönetip yönlendirebilecek, tercihen sektörde tecrübeli satış temsilcileri ve yetiştirilmek üzere satış temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: Ataşehir’de kurulu fabrikamızın satış departmanına, uzman satış temsilcileri ve yetiştirilmek üzere satış temsilcileri, müşteri temsilcileri alınacaktır. Üniversite mezunu, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Satış ve pazarlamaya ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen,sonuç odaklı, İnsan İlişkilerinde başarılı, takım çalışmasını seven, Tercihen sürücü belgesi olan ve aktif olarak otomobil kullanan, Prezantabl, yenilikçi, hayattan ve işinden beklentileri olan, Tercihen Seyahat engeli olmayan, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Öğrenme azmi olan,çalışkan,inisiyatif kullanabilen,güzel ruhlu takım arkadaşları aramaktayız. Sorumluklarımız: Müşterileri güleryüz ile karşılamak, Microsoft Office uygulamalarını hakim, Ofis araç gereçlerine hakim(telefon,fax, mail) Müşterilerin, ürünler ile ilgili ihtiyaçlarını doğru anlamak, Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, doğru ürünlerin tanıtımını yapmak, portföy oluşturacak, pazar araştırması yapacak Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışları gerçekleştirmek ve bunu yaparken de uyum içinde çalışmak ve takıma destek vermek. Lokasyon: ISTANBUL/ ATAŞEHİR Organizasyon: Etiket ve Barkod Sektörü Çalışma Şekli: Full Time/Cumartesi Pazar tatil.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket