ARAMA SONUÇLARI

 • Teknoteks

  Aşçı (Koşuyolu Mado) Teknoteks

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı (Koşuyolu Mado)

  Teknoteks

  Ref: DNK0114 - 614263

  İşin Tanımı Koşuyolunda bulunan Mado Cafe’ mizin mutfağında çalışacak Aşçı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mutfakta çalışabilecek, Anadolu yakasında oturan, Tercihen Cafe veya Restaurant tecrübesi bulunan, Ürün hazırlama ve servisini yapabilecek, Günlük ihtiyaç ve sipariş listesini belirleyebilecek, Hafta sonu çalışabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Referans verebilen deneyimli bay ve bayan personeller alınacaktır.

 • HAN PROJE MADENCİLİK

  Aşçı HAN PROJE MADENCİLİK

  Antalya 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  HAN PROJE MADENCİLİK

  Ref: - 613945

  İşin Tanımı Antalya / Kemer de bulunan inşaat firmamızın şantiye lojmanında yatılı kalabilicek ,Bay ve Bayan aşçı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Türk mutfağına hakim , * 20 yaş ve üstü , * Bay , bayan * 1200 TL maaş + sgk.

 • Euro Park Otel

  Personel Aşçısı (Demi Chef) Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Personel Aşçısı (Demi Chef)

  Euro Park Otel

  Ref: - 612820

  İşin Tanımı İşin Tanımı : İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize; belirtilen niteliklere sahip ‘’PERSONEL AŞÇISI (Demi Chef )’’aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Türk Mutfağı konusunda deneyimli, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Askerlik görevini tamamlamış,

 • Euro Park Otel

  Aşçı Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Euro Park Otel

  Ref: - 612819

  İşin Tanımı İşin Tanımı : İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize; belirtilen niteliklere sahip ‘’AŞÇI (Chef Departie)’’aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : En az lise mezunu, tercihen aşçılık bölümünden mezun, ya da 5 yıldızlı otel tecrübesi olan, Türk Mutfağı konusunda deneyimli, Gıda Güvenliği konusunda bilgi sahibi, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Porsiyonlama bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ((Tercihen Beylikdüzü ve çevresinde )) AŞÇI Aramaktayız.

 • RAMADA PLAZA İZMİR

  Aşçı RAMADA PLAZA İZMİR

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  RAMADA PLAZA İZMİR

  Ref: - 611953

  İşin Tanımı Otelimiz için deneyimli AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • RAMADA PLAZA İZMİR

  Yiyecek ve İçecek Departman Görevlileri RAMADA PLAZA İZMİR

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yiyecek ve İçecek Departman Görevlileri

  RAMADA PLAZA İZMİR

  Ref: - 611948

  İşin Tanımı Otelimiz için sektörde deneyimli YİYECEK ve İÇECEK DEPARTMAN GÖREVLİLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Hard Rock Cafe

  Line Cook Hard Rock Cafe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Line Cook

  Hard Rock Cafe

  Ref: HRCLC1014 - 610454

  İşin Tanımı · Receiving and ordering product · Making prep recipes and menu products to spec · Properly labeling, dating, covering and refrigerating prepped items for the line · Performing opening, closing & side duties – setting up, stocking, and breaking down all kitchen equipment and prep, line, expo stations · Maintaining a clean and organized kitchen, line, expo, dish room and back dock · Practicing safety and sanitation standards · Having a sense of urgency · Stocking products · Recycling products · Demonstrating impeccable product knowledge · Communicating professionally with co-workers and Front-of-the-House staff · Acting as a liaison between the Heart-of-the-House and Front-of-the-House staff

  Aranan Nitelikler · At least 3 years experience · Flexibility in the scheduling · Must posses good command of English. · Performing duties which require bending & reaching · Standing or walking, for up to 8+ hours · Following all uniform guidelines · Practicing all safety & sanitation standards · Demonstrating a high level of organization, attention to detail and a sense of urgency · Displaying a positive and outwardly friendly attitude toward guests and co- workers

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Mutfak Personeli Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mutfak Personeli

  Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ref: BİG1 - 609445

  İşin Tanımı BİG A.Ş Şirketimizde görevlendirmek üzere temizlik ve mutfaktan sorumlu bayan 'Mutfak Personeli ' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 30-45 yaşları arası bayan öveçler dikmen balgat civarlarında ikamet eden dış görünüşüne önem veren yemek ve temizlik yapabilen

 • Sefam Turizm Catering

  Aşçı Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Sefam Turizm Catering

  Ref: - 609074

  İşin Tanımı Okul,Hastane,Fabrika,Restoran veya catering gibi toplu yemek üretim ve süreçlerini takip edebilecek aşçılar.

  Aranan Nitelikler Mesleğini benimsemiş ve ileriye dönük hedefleri olan. En az 2 yıl gibi süre üretimde görev almış. Hijyen (Temizlik) kurallarına azami dikkat eden İnsani ilişkilerde asgari standartlara uyum gösterebilen. Eğitime ve kendini geliştirmeye açık olan kişiler tercihen öncelikli olacaktır.

 • Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Izgaracı-Dönerci Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Izgaracı-Dönerci

  Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Ref: - 608893

  İşin Tanımı Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Merkez mutfakta değerlendirilmek üzere, IZGARACI-DÖNERCİ ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler

 • Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Aşçı Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Ref: - 608890

  İşin Tanımı Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Merkez mutfakta veya yerinde üretim mutfaklarında değerlendirilmek üzere, Erkek Aşçılara ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Daha önce toplu yemek üretiminde en az 5 yıl deneyimli Sulu yemek üretimi ve porsiyonlaması konularına hakim Sıcak Ustaları

 • Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Hazırlık Elemanı (Mutfak) Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hazırlık Elemanı (Mutfak)

  Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Ref: - 608887

  İşin Tanımı Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli bıçağı iyi kullanabilen Tercihen toplu yemek üretiminde daha önce çalışmış Hazırlık Bölümünde görev alacak Ayrıca yetiştirilmek üzere ,yemek sektöründe kariyer hedefi olan sektöre yatkınlığı olan tecrübesiz genç personeller alınacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Aşçı GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGAŞÇ - 608787

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere AŞÇI (Gece-Kahvaltı) olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, En az lise, tercihen M.Y.O. Turizm bölümlerinden veya Aşçılık Meslek Lisesi mezunu, Otel Mutfak Departmanı sıcak ve soğuk bölümlerinde en az 2 yıl Aşçı olarak çalışmış, Hijyen kurallarına uyan, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Gece çalışmasında engel olmayan, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Larespark Hotel İstanbul

  Aşçı Larespark Hotel İstanbul

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Larespark Hotel İstanbul

  Ref: MTF3 - 608443

  İşin Tanımı Mutfağa giren ve mutfaktan çıkan malzemelerin, depo ve soğuk odaların kontrolünden sorumludur.Aşçı başı tarafından hazırlanan günlük çalışma planında belirtilen işleri takip etmek ile sorumludur. Bağlı çalışanların istenilen iş sonuçlarına ulaşmalarına yönelik performanslarının yönetiminden ve gerekli yönlendirmenin verilmesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler Otelcilik veya Alacart Restaurant sektöründe minimum 2 yıl aynı pozisyonda deneyimli Tercihen MYO veya Meslek Liselerinin Aşçılık Bölümünden mezun, Dinamik ve yaratıcı yönü kuvvetli olan, Kişisel temizliğine önem veren ve işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, bilgisini paylaşabilen, İşini severek yapan,güleryüzlü, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/ulaşım sorunu olmayan, Aşçı Yardımcısı-Demi Chef aranmaktadır.

 • Secret Age Cosmetics

  Aşçı Secret Age Cosmetics

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Secret Age Cosmetics

  Ref: - 607040

  İşin Tanımı Tarabya / İstanbul'daki 50 Kişilik Firmamızda Haftanın 6 Günü Öğle Yemeği ve Yemek Servisi Yapabilecek AŞÇI Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Aşçılık, ya da toplu yemek yapma tecrübesi olan, * Güler yüzlü, dinamik, * Temiz, hijyene önem veren, *Dış görünüşüne özen gösteren bir aşçı aramaktayız.

 • Teknopalas

  Aşçı Teknopalas

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Teknopalas

  Ref: - 606619

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip Restoran veya otellerde aşçı olarak görev almış, Türk ve uluslararası yemekler konusunda deneyimli, Güleryüzlü, pozitif, hizmet odaklı, gelişmeye ve öğrenmeye açık, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı sistemde çalışabilecek, Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),

 • Hışım Grup

  Ahçı ve Aşçı Yardımcısı Hışım Grup

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ahçı ve Aşçı Yardımcısı

  Hışım Grup

  Ref: 34444 - 601036

  İşin Tanımı İşin tanımı Taksimde Fransız konsolosluğun içerisinde bulunan CAFE FRANCAİS için aşçı/aşçı yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Aşçılık mesleğinde deneyimli, Yeni tatlar oluşturabilen Fransız mutfağı ve Avrupa mutfağa tecrübesi olan Gıda güvenliği ve hijyen konuları hakkında bilgi sahibi, Disiplinli ve takım çalışmasını benimsemiş, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Bay, Ahçı / Aşçı yardımcısı takım arkadaşı aramaktayız.

 • Çetinkaya

  Lahmacun Ustası ve Usta Yarcımcısı Çetinkaya

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Lahmacun Ustası ve Usta Yarcımcısı

  Çetinkaya

  Ref: LHMCN-SRNV - 599705

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Çetinkaya Şirinevler Mağazamızın Restaurant bölümünde görev alacak; • Alanında en az 2-3 yıllık tecrübeye sahip • Kişisel temizliğine özen gösteren ve işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilen • Avrupa yakasında ikamet eden • Askerlik görevini tamamlamış Lahmacun ustası ve Lahmacun Usta Yardımcısı bay arkadaşlar aranmaktadır.

 • Hacı Sayid Gıda

  Fast Food Hacı Sayid Gıda

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Fast Food

  Hacı Sayid Gıda

  Ref: FF01 - 591567

  İşin Tanımı Gıda sektöründe pastane - cafe - restaurant alanında faaliyet gösteren, İstanbul' un çeşitli semtlerinde 40 Şubeyesahip firmamızın çeşitli şubelerinde ( halkalı, sefaköy, bahçelievler, beylikdüzü, küçükköy, gibi... ) görevlendirilmek üzere Deneyimli, Deneyimsiz Fast Food Bölümüne bay bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Cafe - restaurant alanında Fast Food deneyimi olan * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Sabah ve öğle vadiyasında çalışabilecek * Ekip çalışmasında uyumlu * Dinamik, güleryüzlü * Avrupa yakasında ikamet eden * Bay bayan

 • Aplus

  Aşçı Aplus

  Muğla 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Aplus

  Ref: APLUSBOD01 - 584987

  İşin Tanımı Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus Bünyesinde görevlendirilmek üzere, - Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip - Otel ve / veya hastane mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli - Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren - Haccp kurallarını uygulayabilen - Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen - İşini severek yapan , güler yüzlü - Vardiyalı sistemde çalışabilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış "Aşçı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka