ARAMA SONUÇLARI

 • Euro Park Otel

  Personel Aşçısı (Demi Chef) Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Personel Aşçısı (Demi Chef)

  Euro Park Otel

  Ref: - 612820

  İşin Tanımı İşin Tanımı : İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize; belirtilen niteliklere sahip ‘’PERSONEL AŞÇISI (Demi Chef )’’aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Türk Mutfağı konusunda deneyimli, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Askerlik görevini tamamlamış,

 • Euro Park Otel

  Aşçı Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Euro Park Otel

  Ref: - 612819

  İşin Tanımı İşin Tanımı : İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize; belirtilen niteliklere sahip ‘’AŞÇI (Chef Departie)’’aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : En az lise mezunu, tercihen aşçılık bölümünden mezun, ya da 5 yıldızlı otel tecrübesi olan, Türk Mutfağı konusunda deneyimli, Gıda Güvenliği konusunda bilgi sahibi, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Porsiyonlama bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ((Tercihen Beylikdüzü ve çevresinde )) AŞÇI Aramaktayız.

 • Kırkpınar Lokantaları

  Zeytinyağlı Aşçısı Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Zeytinyağlı Aşçısı

  Kırkpınar Lokantaları

  Ref: ASC-ZYT-01 - 612796

  İşin Tanımı Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantalarının İstanbul Dudullu da bulunan Merkez Üretim Mutfağında görevlendirmek üzere ZEYTİNYAĞLI AŞÇISI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler •Benzer ve zincir restoranlarda zeytinyağlı aşçısı olarak çalışmış, •Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, •Dış görünümüne özen gösteren ve kişisel bakımına önem veren, •İşini severek yapan, güler yüzlü, •25-50 yaş aralığında Eleman

 • Akasya Tekstil

  Aşçı Akasya Tekstil

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Akasya Tekstil

  Ref: - 612619

  İşin Tanımı Şirket mutfağında çalıştırılmak üzere AŞÇI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -100 kişilik kadroya yemek yapabilecek, -Türk mutfağının yanı sıra farklı mutfak ve lezzetlere açık, -Yemek lezzetiyle görselliği birleştirebilecek, -İnternet ve kitap üzerinden yemek yapabilecek, -Günlük menü planlamasını yapabilecek, -Izgara veya döner bilmesi tercih sebebidir, -Bay Bayan Şirketimiz Ümraniye Tepeüstü'nde dir. Günlük 10 saat çalışma Cumartesi-Pazar tatildir. Maaş+SSK+Yol

 • RAMADA PLAZA İZMİR

  Aşçı RAMADA PLAZA İZMİR

  İzmir 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  RAMADA PLAZA İZMİR

  Ref: - 611953

  İşin Tanımı Otelimiz için deneyimli AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • RAMADA PLAZA İZMİR

  Yiyecek ve İçecek Departman Görevlileri RAMADA PLAZA İZMİR

  İzmir 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yiyecek ve İçecek Departman Görevlileri

  RAMADA PLAZA İZMİR

  Ref: - 611948

  İşin Tanımı Otelimiz için sektörde deneyimli YİYECEK ve İÇECEK DEPARTMAN GÖREVLİLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Bausta Cafe

  Vardiya Müdürü Bausta Cafe

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Vardiya Müdürü

  Bausta Cafe

  Ref: 003 - 611366

  İşin Tanımı Bausta Cafe, Şaşkınbakkal'da 2013 yılında "Evinizdeki SALONUN devamı OLMAYA karar verdik" sloganı ile, ilk Cafe konseptini kurmuştur. Kısa zamanda başarı merdivenlerini tırmanan Bausta, Cafe Restoran konsepti ile 2 nci şubesini Suadiyede açma hazırlığındadır. Ekibimiz de yönetici olarak yer almak isteyen, keyifli çalışma ortamı ile yönetecek ve hedeflere ulaştıracak Vardiya Müdürleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler SUADİYE'de açılacak şubemiz için Hizmet sektöründe en az 1 yıl yöneticilik deneyimi olan Ekip yönetiminde güçlü Müşteri tutkunu Çözüm odaklı MC Office uygulamalarına hakim Vardiyalı çalışabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış VARDİYA MÜDÜRÜ adayları aramaktayız.

 • Bausta Cafe

  Servis ve Mutfak Elemanı Bausta Cafe

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis ve Mutfak Elemanı

  Bausta Cafe

  Ref: 002 - 611356

  İşin Tanımı Bausta Cafe, Şaşkınbakkal'da 2013 yılında "Evinizdeki SALONUN devamı OLMAYA karar verdik" sloganı ile, ilk Cafe konseptini kurmuştur. Kısa zamanda başarı merdivenlerini tırmanan Bausta, Cafe Restoran konsepti ile ikinci şubesini Suadiyede açma hazırlığındadır. Ekibimiz de yer almak isteyen, işinden keyif alan, hizmet tutkunları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Suadiye'de açılacak şubemize Servis, mutfak ve kahve bölümlerine, Hizmet sektörünü seven Müşteri tutkunu Güler yüzlü Sorun odaklı değil, çözüm odaklı çalışan 8-30 yaş aralığında Vardiyalı çalışma saatlerine uygun Bay veya bayan Bizimle birlikte büyüyecek elemanlar alınacaktır.

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Aşçı Yardımcıları (Avcılar) Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı Yardımcıları (Avcılar)

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ERKEK - 611101

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla, Avcılar - Firuzköy - Esenyurt - Beylikdüzü civarında oturan Erkek Aşçı Yardımcıları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler AVCILAR - FİRUZKÖY - ESENYURT - BEYLİKDÜZÜ CİVARINDA OTURAN ERKEK AŞÇI YARDIMCILARI ARANMAKTADIR

 • Hard Rock Cafe

  Line Cook Hard Rock Cafe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Line Cook

  Hard Rock Cafe

  Ref: HRCLC1014 - 610454

  İşin Tanımı · Receiving and ordering product · Making prep recipes and menu products to spec · Properly labeling, dating, covering and refrigerating prepped items for the line · Performing opening, closing & side duties – setting up, stocking, and breaking down all kitchen equipment and prep, line, expo stations · Maintaining a clean and organized kitchen, line, expo, dish room and back dock · Practicing safety and sanitation standards · Having a sense of urgency · Stocking products · Recycling products · Demonstrating impeccable product knowledge · Communicating professionally with co-workers and Front-of-the-House staff · Acting as a liaison between the Heart-of-the-House and Front-of-the-House staff

  Aranan Nitelikler · At least 3 years experience · Flexibility in the scheduling · Must posses good command of English. · Performing duties which require bending & reaching · Standing or walking, for up to 8+ hours · Following all uniform guidelines · Practicing all safety & sanitation standards · Demonstrating a high level of organization, attention to detail and a sense of urgency · Displaying a positive and outwardly friendly attitude toward guests and co- workers

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: GAZİOSMANPAŞA - 610332

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarmızı sürdürüyoruz. Bu amaçla, Merter - Esenler - Davutpaşa - Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa civarında oturan Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler BAY AŞÇILAR BAY AŞÇI YARDIMCILARI BAYAN BULAŞIKÇILAR ARANMAKTADIR

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: BAYRAMPAŞA - 610331

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarmızı sürdürüyoruz. Bu amaçla, Merter-Esenler-Davutpaşa - Bayrampaşa civarında oturan Aşçı / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler BAY AŞÇILAR BAY AŞÇI YARDIMCILARI BAYAN BULAŞIKÇILAR ARANMAKTADIR

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Mutfak Personeli Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ankara 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mutfak Personeli

  Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ref: BİG1 - 609445

  İşin Tanımı BİG A.Ş Şirketimizde görevlendirmek üzere temizlik ve mutfaktan sorumlu bayan 'Mutfak Personeli ' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 30-45 yaşları arası bayan öveçler dikmen balgat civarlarında ikamet eden dış görünüşüne önem veren yemek ve temizlik yapabilen

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Aşçı GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGAŞÇ - 608787

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere AŞÇI (Gece-Kahvaltı) olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, En az lise, tercihen M.Y.O. Turizm bölümlerinden veya Aşçılık Meslek Lisesi mezunu, Otel Mutfak Departmanı sıcak ve soğuk bölümlerinde en az 2 yıl Aşçı olarak çalışmış, Hijyen kurallarına uyan, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Gece çalışmasında engel olmayan, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Coffeemania

  Coffeemania Trabzon Şube, Barista, Garson ve Aşçı Coffeemania

  Trabzon 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Coffeemania Trabzon Şube, Barista, Garson ve Aşçı

  Coffeemania

  Ref: Ref-Maraş - 608405

  İşin Tanımı Coffeemania Trabzon şubesinde ihtiyacımız olan ; Barista Servis elemanı Aşçı , aşçı yardımcısı ve bulaşıkçı ' ya ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Aradığımız özellikler genel hatları ile şunlardır - İnsan ilişkilerinde kuvvetli, müşterilerimizi güler yüzle karşılayacak, güler yüzle hizmet edecek ve uğurlayacak şekilde yetişmiş - Çalışma saatleri içerisinde her zaman müşteri odaklı olacak şekilde düşünceye sahip - Kişisel temizliğine, tertip ve düzenine her zaman dikkat eden ve bunu iş yerinde de devam ettiren - Diksiyonu düzgün ve müşteriler ile mesafesini koruyabilen - Akıllı, çalışkan ve işini en iyi yapmayı beceren Çalışma arkadaşları arıyoruz Biz ne veriyoruz; - Lüks bir cafede o cafeye özel müşterilere hizmet etme fırsatı - Deneyiminiz olmasada başlangıç için en az asgari ücret - Sigorta ve yemek - Coffeemania bünyesinde çalıştığınız dönemde kazanacağınız deneyim ve olumlu referans - Şehir değiştirdiğinizde, o bölgede bulunan şubelerimizden birisinde işe başlama imkanı - Eğer kendimi geliştirmeyi severim, öğrenmek isterim diyorsanız, baristalık, şeflik yada müdürlük şansı Uygun görülen adaylar telefon ile aranıp randevu verilecektir, görüşmeler yüz yüze ve Burdur'da yapılacaktır,

 • Genpa A.Ş

  Aşçı Yardımcısı Genpa A.Ş

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı Yardımcısı

  Genpa A.Ş

  Ref: AY0914 - 607556

  İşin Tanımı Mutfak içi faaliyetlerin tümüne destek verecek, aşçı yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler GENPA, Türkiye distribütörü olduğu Nokia cep telefonları ve aksesuarlarının, Samsung cep telefonları, tablet ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. Genpa A.Ş’nin Etiler Merkez / İdari İşler Müdürlüğü'nde aşağıdaki niteliklere sahip Aşçı Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren Ekip çalışmasına yatkın Cumartesi günü mesai engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sigara kullanmayan

 • Secret Age Cosmetics

  Aşçı Secret Age Cosmetics

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Secret Age Cosmetics

  Ref: - 607040

  İşin Tanımı Tarabya / İstanbul'daki 50 Kişilik Firmamızda Haftanın 6 Günü Öğle Yemeği ve Yemek Servisi Yapabilecek AŞÇI Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Aşçılık, ya da toplu yemek yapma tecrübesi olan, * Güler yüzlü, dinamik, * Temiz, hijyene önem veren, *Dış görünüşüne özen gösteren bir aşçı aramaktayız.

 • Teknopalas

  Aşçı Teknopalas

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Teknopalas

  Ref: - 606619

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip Restoran veya otellerde aşçı olarak görev almış, Türk ve uluslararası yemekler konusunda deneyimli, Güleryüzlü, pozitif, hizmet odaklı, gelişmeye ve öğrenmeye açık, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı sistemde çalışabilecek, Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Bulaşıkçılar Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bulaşıkçılar

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ESENYURT - 604509

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla, Esenyurt'da bulunan Merkez Mutfağımızda görevlendirilecek BULAŞIKÇILAR aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya tecrübesiz, Tercihen Toplu Yemek firmalarında çalışmış, Esenyurt, Beylikdüzü veya Avcılar civarında oturan, Bay-Bayan Bulaşıkçılar aranmaktadır

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Aşçı Yardımcıları Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı Yardımcıları

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ESENYURT - 604508

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla, Esenyurt'da bulunan Merkez Mutfağımızda görevlendirilecek AŞÇI YARDIMCILARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Aşçılık konusunda tecrübeli, Tercihen Toplu Yemek firmalarında çalışmış, Esenyurt, Beylikdüzü veya Avcılar civarında oturan, Bay-Bayan Aşçı yardımcıları aranmaktadır

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka