ARAMA SONUÇLARI

 • Spilos Hotel

  Kahvaltı Ustası Spilos Hotel

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kahvaltı Ustası

  Spilos Hotel

  Ref: 003 - 613044

  İşin Tanımı Manisa'da bulunan 3 yıldızlı ve 48 odalı butik otelimize; Açık Büfe Kahvaltı Hazırlayabilecek, Kahvaltı Sunumu Yapabilecek, İşlemlerden Sorumlu Olabilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' KAHVALTI USTASI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Adayın açık büfe kahvaltı konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi olması, Soğuk ve sıcakta mutfağa hakim olması , Mutfak hijyeni konularında titiz. ### PERSONELLERİMİZ İÇİN LOJMANLARIMIZ MEVCUTTUR. ###

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Aşçı Yardımcısı ve Bulaşıkçı Personeller Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı Yardımcısı ve Bulaşıkçı Personeller

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: KEPÇECİ - 612940

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarmızı sürdürüyoruz. Bu amaçla, Mahmutbey-Bağcılar-İkitelli,Başakşehir civarında oturan GECE VARDİYASINDA mutfakta görev yapacak Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler BAY AŞÇI YARDIMCILARI BAY ,BAYAN BULAŞIKÇI PERSONELLER

 • Euro Park Otel

  Personel Aşçısı (Demi Chef) Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Personel Aşçısı (Demi Chef)

  Euro Park Otel

  Ref: - 612820

  İşin Tanımı İşin Tanımı : İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize; belirtilen niteliklere sahip ‘’PERSONEL AŞÇISI (Demi Chef )’’aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Türk Mutfağı konusunda deneyimli, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Askerlik görevini tamamlamış,

 • Euro Park Otel

  Aşçı Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Euro Park Otel

  Ref: - 612819

  İşin Tanımı İşin Tanımı : İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize; belirtilen niteliklere sahip ‘’AŞÇI (Chef Departie)’’aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : En az lise mezunu, tercihen aşçılık bölümünden mezun, ya da 5 yıldızlı otel tecrübesi olan, Türk Mutfağı konusunda deneyimli, Gıda Güvenliği konusunda bilgi sahibi, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Porsiyonlama bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ((Tercihen Beylikdüzü ve çevresinde )) AŞÇI Aramaktayız.

 • Kırkpınar Lokantaları

  Zeytinyağlı Aşçısı Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Zeytinyağlı Aşçısı

  Kırkpınar Lokantaları

  Ref: ASC-ZYT-01 - 612796

  İşin Tanımı Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantalarının İstanbul Dudullu da bulunan Merkez Üretim Mutfağında görevlendirmek üzere ZEYTİNYAĞLI AŞÇISI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler •Benzer ve zincir restoranlarda zeytinyağlı aşçısı olarak çalışmış, •Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, •Dış görünümüne özen gösteren ve kişisel bakımına önem veren, •İşini severek yapan, güler yüzlü, •25-50 yaş aralığında Eleman

 • Bausta Cafe

  Vardiya Müdürü Bausta Cafe

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Vardiya Müdürü

  Bausta Cafe

  Ref: 003 - 611366

  İşin Tanımı Bausta Cafe, Şaşkınbakkal'da 2013 yılında "Evinizdeki SALONUN devamı OLMAYA karar verdik" sloganı ile, ilk Cafe konseptini kurmuştur. Kısa zamanda başarı merdivenlerini tırmanan Bausta, Cafe Restoran konsepti ile 2 nci şubesini Suadiyede açma hazırlığındadır. Ekibimiz de yönetici olarak yer almak isteyen, keyifli çalışma ortamı ile yönetecek ve hedeflere ulaştıracak Vardiya Müdürleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler SUADİYE'de açılacak şubemiz için Hizmet sektöründe en az 1 yıl yöneticilik deneyimi olan Ekip yönetiminde güçlü Müşteri tutkunu Çözüm odaklı MC Office uygulamalarına hakim Vardiyalı çalışabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış VARDİYA MÜDÜRÜ adayları aramaktayız.

 • Bausta Cafe

  Servis ve Mutfak Elemanı Bausta Cafe

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis ve Mutfak Elemanı

  Bausta Cafe

  Ref: 002 - 611356

  İşin Tanımı Bausta Cafe, Şaşkınbakkal'da 2013 yılında "Evinizdeki SALONUN devamı OLMAYA karar verdik" sloganı ile, ilk Cafe konseptini kurmuştur. Kısa zamanda başarı merdivenlerini tırmanan Bausta, Cafe Restoran konsepti ile ikinci şubesini Suadiyede açma hazırlığındadır. Ekibimiz de yer almak isteyen, işinden keyif alan, hizmet tutkunları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Suadiye'de açılacak şubemize Servis, mutfak ve kahve bölümlerine, Hizmet sektörünü seven Müşteri tutkunu Güler yüzlü Sorun odaklı değil, çözüm odaklı çalışan 8-30 yaş aralığında Vardiyalı çalışma saatlerine uygun Bay veya bayan Bizimle birlikte büyüyecek elemanlar alınacaktır.

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Aşçı Yardımcıları (Avcılar) Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı Yardımcıları (Avcılar)

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ERKEK - 611101

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla, Avcılar - Firuzköy - Esenyurt - Beylikdüzü civarında oturan Erkek Aşçı Yardımcıları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler AVCILAR - FİRUZKÖY - ESENYURT - BEYLİKDÜZÜ CİVARINDA OTURAN ERKEK AŞÇI YARDIMCILARI ARANMAKTADIR

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: GAZİOSMANPAŞA - 610332

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarmızı sürdürüyoruz. Bu amaçla, Merter - Esenler - Davutpaşa - Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa civarında oturan Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler BAY AŞÇILAR BAY AŞÇI YARDIMCILARI BAYAN BULAŞIKÇILAR ARANMAKTADIR

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: BAYRAMPAŞA - 610331

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarmızı sürdürüyoruz. Bu amaçla, Merter-Esenler-Davutpaşa - Bayrampaşa civarında oturan Aşçı / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler BAY AŞÇILAR BAY AŞÇI YARDIMCILARI BAYAN BULAŞIKÇILAR ARANMAKTADIR

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Mutfak Personeli Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mutfak Personeli

  Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ref: BİG1 - 609445

  İşin Tanımı BİG A.Ş Şirketimizde görevlendirmek üzere temizlik ve mutfaktan sorumlu bayan 'Mutfak Personeli ' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 30-45 yaşları arası bayan öveçler dikmen balgat civarlarında ikamet eden dış görünüşüne önem veren yemek ve temizlik yapabilen

 • Sefam Turizm Catering

  Aşçı Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Sefam Turizm Catering

  Ref: - 609074

  İşin Tanımı Okul,Hastane,Fabrika,Restoran veya catering gibi toplu yemek üretim ve süreçlerini takip edebilecek aşçılar.

  Aranan Nitelikler Mesleğini benimsemiş ve ileriye dönük hedefleri olan. En az 2 yıl gibi süre üretimde görev almış. Hijyen (Temizlik) kurallarına azami dikkat eden İnsani ilişkilerde asgari standartlara uyum gösterebilen. Eğitime ve kendini geliştirmeye açık olan kişiler tercihen öncelikli olacaktır.

 • Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Izgaracı-Dönerci Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Izgaracı-Dönerci

  Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Ref: - 608893

  İşin Tanımı Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Merkez mutfakta değerlendirilmek üzere, IZGARACI-DÖNERCİ ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler

 • Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Aşçı Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Ref: - 608890

  İşin Tanımı Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Merkez mutfakta veya yerinde üretim mutfaklarında değerlendirilmek üzere, Erkek Aşçılara ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Daha önce toplu yemek üretiminde en az 5 yıl deneyimli Sulu yemek üretimi ve porsiyonlaması konularına hakim Sıcak Ustaları

 • Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Hazırlık Elemanı (Mutfak) Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hazırlık Elemanı (Mutfak)

  Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Ref: - 608887

  İşin Tanımı Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli bıçağı iyi kullanabilen Tercihen toplu yemek üretiminde daha önce çalışmış Hazırlık Bölümünde görev alacak Ayrıca yetiştirilmek üzere ,yemek sektöründe kariyer hedefi olan sektöre yatkınlığı olan tecrübesiz genç personeller alınacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Aşçı GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGAŞÇ - 608787

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere AŞÇI (Gece-Kahvaltı) olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, En az lise, tercihen M.Y.O. Turizm bölümlerinden veya Aşçılık Meslek Lisesi mezunu, Otel Mutfak Departmanı sıcak ve soğuk bölümlerinde en az 2 yıl Aşçı olarak çalışmış, Hijyen kurallarına uyan, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Gece çalışmasında engel olmayan, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Aşçı (Demi Chef) GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı (Demi Chef)

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: IGASCI - 608517

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, En az lise, tercihen M.Y.O. Turizm bölümlerinden veya Aşçılık Meslek Lisesi mezunu, Hijyen kurallarına uyan, Düzenli, sistematik, verilen işi zamanda yapabilen, Vardiya sistemine göre çalışabilecek

 • Genpa A.Ş

  Aşçı Yardımcısı Genpa A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı Yardımcısı

  Genpa A.Ş

  Ref: AY0914 - 607556

  İşin Tanımı Mutfak içi faaliyetlerin tümüne destek verecek, aşçı yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler GENPA, Türkiye distribütörü olduğu Nokia cep telefonları ve aksesuarlarının, Samsung cep telefonları, tablet ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. Genpa A.Ş’nin Etiler Merkez / İdari İşler Müdürlüğü'nde aşağıdaki niteliklere sahip Aşçı Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren Ekip çalışmasına yatkın Cumartesi günü mesai engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sigara kullanmayan

 • Teknopalas

  Aşçı Teknopalas

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı

  Teknopalas

  Ref: - 606619

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip Restoran veya otellerde aşçı olarak görev almış, Türk ve uluslararası yemekler konusunda deneyimli, Güleryüzlü, pozitif, hizmet odaklı, gelişmeye ve öğrenmeye açık, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı sistemde çalışabilecek, Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),

 • Minnesota Restaurant

  Aşcı ve Aşcı Yardımcıları Minnesota Restaurant

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşcı ve Aşcı Yardımcıları

  Minnesota Restaurant

  Ref: - 606359

  İşin Tanımı Italyan ve dunya mutfagında deneyelımlı 4. levent şubemız için sorumluluk alabılecek şef aşcı mutfagın eksıklerını tespit etmek gerektıgınde sıparış vermek yardımcılarıyla ekıp çalışması yapabılecek mutfagın temızlığı ve nızamını saglamak gelen mısafırlere en doğru ve hızlı bır şekılde sunum yapmak

  Aranan Nitelikler 4. levent ve koşuyolu şubelerımızde gorevlendırılmek uzere aşcı ve yardımcı aşcı alınacaktır. 4. levent ıçın sorumluluk alabılecek adaylar aranmaktadır.İtalyan ve dunya mutfagında,hızlı servıs konusunda terubelı olmaları gerekmektedır. Koşuyolu şubemızde gorevlendırılmek uzere yardımcılar aranmaktadır.avrupa yakasında oturan adaylar 4. levent şubemızde asya yakasında oturan adaylar koşuyolu şubelerınde degerlendılecektır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka