ARAMA SONUÇLARI

 • Bileşim Kimya

  İhracat Satış Bölge Sorumlusu Bileşim Kimya

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat Satış Bölge Sorumlusu

  Bileşim Kimya

  Ref: İHR0007 - 610076

  İşin Tanımı Kozmetik ve ev temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamıza arapça ve fransızca konuşulan ülkelerde ( Ortadoğu ve Afrika) firmamızın ihracatına satış konusunda katkı sağlayacak, gerektiğinde firmamızı yurt içi ve yurt dışı fuarlarda temsil edecek satış temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Minimum yüksekokul, tercihen üniversite mezunu Tercihen hızlı tüketim ürünleri ihracatında deneyimli Minimum 3 yıllık dış ticaret satış tecrübesi olan 35 Yaşını aşmamış. Arapça-İngilizce ve ya Arapça- Fransızca dillerinde iyi düzeyde konuşma-yazma ve anlama yetisine sahip. ( 2 Dil bilme şartı. ) Tercihan Türk vatandaşı Erkekler için askerliğini yapmış. Seyahat engeli olmayan. İş takibinde başarılı . Satış konusunda yetenekli, ikna kabiliyeti yüksek Raporlama konusunda bilgisi olan. Pazar analizi ve ticari istihbarat konusunda araştırma faaliyetlerini yürütebilecek nitelikte. MS Office programlarına hakim. Prezantabıl, giyimine özen gösteren. Avrupa yakasında oturan Aktif araç kullanabilen. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

 • Spilos Hotel

  Ön Büro Sorumlusu Spilos Hotel

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Büro Sorumlusu

  Spilos Hotel

  Ref: 001 - 610075

  İşin Tanımı Manisa'da bulunan 3 yıldızlı otelimize en az 3 yıl deneyimi olan İletişim ve sorun çözme becerisi yüksek iyi derecede ingilizce bilen ön büro sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Turizm içerikli eğitim veren Turizm meslek yüksek okulu ve ilgili fakülte mezunu -Turizm sektöründe en az 3 yıl benzer pozisyonda görev yapmış olmak -iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, pozitif güzel yüzlü - Ekip çalışmasına uyumlu, -Manisa'da ikamet edebilecek Bay veya Bayan Ön büro sorumlusu alınacaktır

 • Buenza

  Grafiker Buenza

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Buenza

  Ref: grfk - 610074

  İşin Tanımı BEŞYOL - FLORYA Merkez binamız da Bilgi İşlem Departmanımızda görevlendirilmek üzere deneyimli BAYAN Grafiker arıyoruz..

  Aranan Nitelikler -Grafikerlik konusunda ilgili okullardan, eğitim kurumlarından mezun, - Adobe Photoshop programınına hakim, tercihen Illustrator programını bilen, - Gelişmeye ve yeniliklere açık, - Fotoğraf bilgisi olan - Hızlı ve yaratıcı görsel üretimler oluşturabilecek ve yaratıcılığına güvenen, - Organizasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip, - İşini seven, dikkatli, sorumluluk sahibi.

 • Bajaj Motorcycles

  İstatistik Uzmani Bajaj Motorcycles

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstatistik Uzmani

  Bajaj Motorcycles

  Ref: - 610073

  İşin Tanımı Sektöründe öncü Kuralkan Motorlu Araçlar bünyesinde çalıştırılmak üzere bayi, servis, müşteri, ürün memnuniyet anketlerini yapabilen, satış bölge kapasitelerini ölçümleyebilen, analiz eden, gerekli aksiyonların alınmasını sağlayan, istatistik konusunda deneyimli personel istihdam edileocektir.

  Aranan Nitelikler İngilizce bilmesi, İstatistik bölüm mezunu, Sahasında deneyimli,

 • Firma Adı Gizli

  Asistan Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Asistan

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 610072

  İşin Tanımı Uluslararası Gayrimenkül Yatırımları üzerine faaliyet gösteren şirketimizin merkez ofisinde iş sürecini hızlandırıcı ve koordine edici her türlü çalışma ve faaliyetlere destek verecek aşağıdaki niteliklere sahip yetiştirilmek üzere Bay / Bayan Yönetici Asistanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İngiliz Dili Ve Edebiyatı bölümünden mezun, Çok İyi derecede yazılı ve sözlü İngilzce bilen, tercihan ikinci bir yabancı dili olan, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, prezantabl, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, İletişim ve koordinasyon becerileri kuvvetli, Gerektiğinde insiyatif kullanabilecek,

 • Galeri İrfan Home AVM

  Grafiker Galeri İrfan Home AVM

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Galeri İrfan Home AVM

  Ref: GRAF001 - 610071

  İşin Tanımı Avcılar Mağazamızda Bilgi İşlem Departmanımızda görevlendirilmek üzere deneyimli Grafiker arıyoruz..

  Aranan Nitelikler - Grafikerlik konusunda ilgili okullardan, eğitim kurumlarından mezun, - Adobe Photoshop programınına hakim, tercihen Freehand, Illustrator programlarından en az birine bilen, - Temel HTML Bilgisine Sahip, - Gelişmeye ve yeniliklere açık, - Hızlı ve yaratıcı görsel üretimler oluşturabilecek ve yaratıcılığına güvenen, - Organizasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip, - İşini seven, dikkatli, sorumluluk sahibi.

 • Panel Kırtasiyecilik

  Kasiyer / Kasa Görevlisi Panel Kırtasiyecilik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer / Kasa Görevlisi

  Panel Kırtasiyecilik

  Ref: - 610070

  İşin Tanımı Kozyatağı İnönü caddesinde; Kitap - Kırtasiye - Oyuncak mağazacılığı sektöründe hizmet veren mağazamızda görevlendirilmek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Güleryüzlü ve çözüm üretebilen, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Dikkatli, detayları atlamayan , Anadolu yakasında ikamet eden (tercihen yakın bölgeler) Bayan.

 • IKEA

  Muhasebe Uzmani- Ikea Bayrampaşa IKEA

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmani- Ikea Bayrampaşa

  IKEA

  Ref: MHSBBYR - 610069

  İşin Tanımı Muhasebe konusunda en 5 yıllık tecrübeye sahip, En az Meslek Yüksekokul mezunu, tercihen üniversitelerin Muhasebe, İktisat bölümlerinden mezun, MS office bilgisine sahip, KDV iade sürecinde çalışmış, Banka ve POS işlemleine hakim, Analitik düşünme becerisi yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Yüksek dikkat ve konsantrasyon becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Aranan Nitelikler Tekdüzen hesap planına hakim olarak:Faturaları, masrafları yerlerine göre ayırarak sisteme kaydını gerçekleştirmek, Ay sonu ve yıllık kapanış işlemleri için gerekli mutabakatları sağlamak, Banka hareketlerini ve POS işlemlerini muhasebeleştirmek ve banka mutabakatlarını zamanında yapmak, Personel seyahat masraflarının sisteme kaydını gerçekleştirmek, Şirket e-fatura sürecini takip etmek.

 • Firma Adı Gizli

  Satiş Ve Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Ve Müşteri Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: sd-ankara - 610068

  İşin Tanımı Şirketimizde görevlendirilmek üzere Satış ve Müşteri Temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, Maaş + Prim sistemiyle çalışacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Eğitimi gelişimin bir parçası olarak gören, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Enerjisi yüksek ve kendine güvenen, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü ,

 • Polaris Pazarlama

  Mağaza Müdürleri / Üsküdar Polaris Polaris Pazarlama

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürleri / Üsküdar Polaris

  Polaris Pazarlama

  Ref: PL-ÜSKMM - 610067

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden POLARİS PAZARLAMA ve MÜMESSİLLİK A.Ş., ÜSKÜDAR POLARİS mağazasında görev alacak "MAĞAZA MÜDÜRÜ" aramaktadır. Sorumlu Olduğu Mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek,tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak,mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirmek için gerekli çalışmaları yürütmek.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, Müşterilerle iletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve mağazacılık programlarını (tercihen Nebim V3) kullanabilen, Müşteri ilişkileri ve ekip yönetimi konusunda başarılı, Planlama, organziasyon ve liderlik becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Acarsoy Saat

  Mağaza Elemanı Acarsoy Saat

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Elemanı

  Acarsoy Saat

  Ref: me1 - 610066

  İşin Tanımı Web sitemiz: www.acarsoysaat.com.tr

  Aranan Nitelikler Ataköy A plus AVM' deki perakende saat mağazamızda satışa yardımcı olacak, müşteri memnuniyeti odaklı,güleryüzlü bakımlı, giyimine özen gösteren, presentabl bayan takım çalışma arkadaşı alınacaktır. Mesai saatleri : 14:00- 22:00 Maaş: Asgari ücret+ tüm sosyal hakla

 • Areta İnternet İletişim

  Satiş Ve Müşteri Temsilcisi Areta İnternet İletişim

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Ve Müşteri Temsilcisi

  Areta İnternet İletişim

  Ref: sd-ankara - 610065

  İşin Tanımı Şirketimizde görevlendirilmek üzere Satış ve Müşteri Temsilcileri alınacaktır. Satış Müdür Yardımcısına bağlı çalışacak; Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek, Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak, Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini artıracak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, Maaş + Prim sistemiyle çalışacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Eğitimi gelişimin bir parçası olarak gören, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Enerjisi yüksek ve kendine güvenen, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü ,

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Muhasebe Personeli Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Muhasebe - 610064

  İşin Tanımı MADAME COCO, E-Ticaret Departmanında görevlendirilmek üzere; " Muhasebe Personeli" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Tercihen Ticaret Lisesi kökenli olup Üniversite Mezunu, • En az 2 yıl deneyimli, • NEBİM WINNER paket programını bilen, - Müşterilerden gelen iade ve kısmi iade işlemlerini günü gününe takip edecek -İade işlemlerini sanal pos aracılığı ile gerçekleştirecek -Gerektiğinde telefon ile müşterilere bilgi sağlayacak. -Sipariş iptallerini nebim sisteminde hatasız şekilde yönetebilecek. -Bayan

 • Pekdemir Çiftliği Alışveriş Merkezi

  Muhasebe Uzmanı Pekdemir Çiftliği Alışveriş Merkezi

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Pekdemir Çiftliği Alışveriş Merkezi

  Ref: muh0001 - 610063

  İşin Tanımı Merkezi Denizli'de olan şirketimizde istihdam edilmek üzere; Ülkemizde yürürlükte bulunan Tekdüzen Muhasebe Sistemi hakkında yeterli bilgisi ve deneyimi olan, İşletmelerce aylık devlete sunulmakta olan beyanname ve bildirgelerin hazırlanması ve sunulması ile ilgili yeterli deneyimi olan, Mikro / Netsis / Eta / Logo / Sap ERP yazılımı ortamında moduler sistemde veya benzeri bir yazılım ortamında veri girişi ve bilgi raporlaması konusunda yeterli deneyimi olan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Kafe Müdürü,barista,kasiyer,garson,komi İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Ankara, Antalya, İstanbul Anadolu, İzmir, Muğla, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kafe Müdürü,barista,kasiyer,garson,komi

  İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Ref: - 610062

  İşin Tanımı İnsan Kaynakları danışmanlığını üstlendiğimiz, Türkiye'de zincir şubeleri bulunan, gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ; Tüm Türkiye genelinde görevlendirilmek üzere "Kafe Müdürü,Barista Kasiyer,Garson,Komi " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Manpower Trade Marketing

  Satış Destek Elemanı (Dönemsel) Manpower Trade Marketing

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Elemanı (Dönemsel)

  Manpower Trade Marketing

  Ref: ESDTMMAN14 - 610061

  İşin Tanımı Hızlı Tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Dönemsel Satış Destek Elemanı’ aramaktayız. Belirlenen rut planları doğrultusunda bayii ve zincir mağazalar ziyaretlerini gerçekleştirecek, Müşterilerle birebir diyalog kurarak firma ürünleri hakkında bilgilendirme yapacak, Varolan müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlayacak, Firmaya yeni müşteriler kazandırmaya yönelik araştırma ve önerilerde bulunacak, Pazardaki tüm gelişmeleri takip edecek ve ürünlerin gelişime açık yönlerini tespit edecek, Sahadan aldığı geri bildirimleri yöneticisi ile paylaşacak.

  Aranan Nitelikler İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Enerjisi ve özgüveni ile kaliteyi temsil edebilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen, Dinamik, sonuç ve çözüm odaklı çalışmaya yatkın, Satış konusunda tecrübeli, Perakende sektöründe tecrübeli, En az lise mezunu, Uluslararası bir marka ile çalışmak isteyen.

 • Flo Mağazacılık

  Sancaktepe Garaj Mağaza Müdürü Flo Mağazacılık

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sancaktepe Garaj Mağaza Müdürü

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-SCTGMM - 610060

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; İSTANBUL SANCAKTEPE 'de FLOmağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek. Kasa, Stok, Müşteri Hizmetleri ve Operasyonel işlerin yönetiminde Mağazalar Koordinatörüne yardımcı olmak ve mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun; Perakende sektöründe en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olması ve çalışma hayatının son 1 yılını yöneticilik düzeyinde geçirmiş olmak, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen SAP ve IBM), Planlama, organizasyon ve liderlik becerilerine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Müşteri İlişkileri ve Ekip Motivasyonu konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Novel İşe Alım Hizmetleri

  İnsan Kaynakları Direktörü Novel İşe Alım Hizmetleri

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Direktörü

  Novel İşe Alım Hizmetleri

  Ref: NVL-IKD-002 - 610059

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz, genel müdürlüğü Antalya’da bulunan, turizm, inşaat ve gıda sektöründe yatırımları olan bir şirketler grubu için İnsan Kaynakları Direktörü arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı Grup şirketlerin insan kaynakları ihtiyaçlarının analiz edilmesi, doğru olarak kurgulanması ve ihtiyaç duyulan sistem kurma çalışmalarının yürütülmesi İnsan kaynakları ekibinin organizasyon hedeflerine ve iç müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde yapılandırılması Şirketin büyüme hedeflerine paralel olarak yapıya doğru insan kaynağının kazandırılması Yıllık eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek eğitim planlamasının gerçekleştirilmesi Çalışan memnuniyetinin ölçümlenmesi, çalışan memnuniyetini ve aidiyeti arttırıcı projelerin hayata geçirilmesi Performans yönetimi sisteminin kurulması Ücret ve özlük işleri yönetimi İnsan kaynakları bütçesinin hazırlanması ve takip edilmesi Görevin gerektirdiği raporların hazırlanarak Yönetim Kuruluna sunulması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnsan kaynakları sistemlerinin kurulması, yapılandırılması ve iyileştirilmesi konusunda tecrübeli Daha önce çalıştığı şirketlerde organizasyonel yapılanma çalışmalarını başarıyla yürütmüş İnsan kaynaklarının tüm süreçlerinde (işe alım, eğitim, performans ve ücret yönetimi, kariyer yönetimi, bordro ve özlük işleri) minimum 10 yıl deneyim kazanmış Planlama, zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek Organizasyonun ihtiyaçlarını analiz edebilecek detaylı bakış açısına ve analitik düşünme yeteneğine sahip Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen İş kanunu ve SGK mevzuatı konusunda bilgili İnsan ilişkileri kuvvetli, pozitif, enerjik ve güler yüzlü Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Antalya’da ikamet edebilecek

 • Enkay Group

  Bölge Satış Sorumlusu Enkay Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Satış Sorumlusu

  Enkay Group

  Ref: - 610058

  İşin Tanımı Distribütörlüğünü yürütmekte olduğumuz markaların bağlı bulunduğu bölgesi dahilinde Bayii ,Mimar , İnşaat ve Mutfak firmalarına yönelik ziyaretler gerçekleştirmek, Sektör ile ilgili piyasa araştırmaları yapmak, Firmaya yeni müşteriler kazandırmak ve buna bağlı süreçleri yürütmek, Bağlı bulunan üst yöneticilere yapılan satışlarla ilgili raporlamalar yapmak ve takibini sağlamak.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Yüksekokul ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · En az 2 yıl saha satışı,konut ve özel mimari projelere yönelik satışlar ve bayii ağı yönetimi konusunda deneyimli ; tercihen yapı ve beyaz eşya sektörlerine yönelik ürünlerin ( mutfak ekipmanları,banyo ürünleri ,klima,beyaz ve kahverengi eşya,ankastre ürünler,fırın,ocak,buzdolabı vb..) satışını gerçekleştirmiş, · Diksiyonu düzgün firmayı temsil yeteneği güçlü ve iletişim becerileri yüksek, · B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, · Bay / Bayan adaylar

 • Koton

  Satış Danışmanı- Ankara Ovacik Forum Koton

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı- Ankara Ovacik Forum

  Koton

  Ref: KTN-OVC-SD - 610057

  İşin Tanımı Ankara Ovacık Forum Avm'de bulunan "Koton" mağazası için, Tüm atış sürecinde aktif olarak rol alacak, Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif sunacak, Ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, Tadilat alacak,eksik ürünlerini takip edecek, Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Hazır Giyim sektöründe satış konusunda deneyimli, En az lise,tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda haftasonu çalışbilecek, Kendine güvenen,özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Ankara da ikamet eden .

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka