ARAMA SONUÇLARI

 • International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Call Center Elemanı International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Call Center Elemanı

  International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Ref: - 618178

  İşin Tanımı Çağrı merkezimizde arama yaparak müşterilerimizi bilgilendirmek ve satış yapmak. Sosyal Haklar; Maaş + Yol + Yemek + Sgk + Prim + Performans Primi.

  Aranan Nitelikler - Satış konusunda kendine güvenen, - Akıcı ve etkin konuşabilen, - Diksiyonu düzgün, - Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, - Müşteri odaklı çalışabilecek, - Motivasyonu yüksek, - Takım çalışmasına yatkın, - Temel bilgisayar bilgisi olan, - MS Office uygulamalarına hakim, - Yüksek Kazanç Hedefleyen, - İstanbul'da ikamet edip, Mecidiyeköy'e ulaşım engeli olmayan, - Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi bayan arkadaşlar arıyoruz.

 • GNCR Holding A.Ş

  İnsan Kaynakları Direktörü GNCR Holding A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Direktörü

  GNCR Holding A.Ş

  Ref: GNC-İK - 618177

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Farklı sektörlerde yatırımları olan GNCR Holding bünyesinde görevlendirmek üzere; '' İnsan Kaynakları Direktörü '' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl tecrübeli, İnsan kaynaklarının işe alım, İş değerlendirme, ücret yönetimi, performans yönetimi, eğitim ve bireysel gelişim, kariyer planlama konularında sistem ve uygulama tasarımı yapabilecek, Şirket organizasyonel yapılanma projelerini yönetebilecek, Kadro ihtiyaç analizi ve yıllık kadro planlamasını ve bütçesini oluşturmak, Sistemlere bağlı yan haklar ve sosyal haklar ile ilgili çalışmaları yönetmek, Hay Group İş değerlendirme ve Ücret Yönetimi konusunda uygulamaları yürütmek, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku konusunda bilgili, Sonuç Odaklı ve Etkin İletişim Kurabilen, Sistematik ve Analitik düşünce yapısına sahip, İş ile ilgili Teknoloji kaynaklarını etkin kullanabilen, Organizasyonel Yapı /Modellere Hâkim, Hedeflerle Yönetim, Veri Toplama ve Analiz Teknikleri Bilgisine sahip, Proje yönetimi ve Değişim Modelleri/Teorileri bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan,

 • Tedeks İş Güvenliği Ürünleri Ve Ölçüm Cihazları San. ve Tic LTD. Şti.

  Satış Destek Personeli Tedeks İş Güvenliği Ürünleri Ve Ölçüm Cihazları San. ve Tic LTD. Şti.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Personeli

  Tedeks İş Güvenliği Ürünleri Ve Ölçüm Cihazları San. ve Tic LTD. Şti.

  Ref: DESTEK1 - 618176

  İşin Tanımı İş Güvenliği Ürünleri ve Ölçüm cihazları ithalatı,satışı ve satış sonrası hizmetlerini veren şirketimizin Pazarlama ve Satış Departmanında Müşteri Temsilcisi statüsünde Ofis içinde görev alarak; Satış ekibine destek verecek, Mevcut ve yeni müşteriler ile sürekli iletişimi sağlayarak her türlü satış süreci ve satış sonrası faaliyetlerin organizasyonunu yapabilecek, Tekliflerin ve Siparişlerin hazırlanmasından sorumlu olacak, Hedefleri doğrultusunda yaptığı çalışmaları yöneticisine raporlayacak,

  Aranan Nitelikler Bayan (20-30 yaş aralığında ) Lise veya Meslek Yüksek Okulundan mezun, Sosyal ilişkileri iyi, insan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, Dikkatli,çalışkan , titiz ve öğrenme isteği yüksek, Dinamik bir yapıya sahip, Windows uygulamaları ve Ms-Office programlarına hakim,(Word ve EXcel ) Anadolu yakasında Ümraniye veya çevresinde ikamet eden, Cumartesi günleri çalışmaya uygun,

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Çağrı Merkezi Elemanı Sini Ev Böreği - Baklava

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Elemanı

  Sini Ev Böreği - Baklava

  Ref: - 618175

  İşin Tanımı Gıda üretimi yapan firmamızın çağrı merkezinde çalışacak İstanbul/Anadolu yakasında ikamet eden bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Müşteri İlişkileri Personeli Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri İlişkileri Personeli

  Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Ref: - 618174

  İşin Tanımı Kurumsal ve bireysel müvekkillerin şikayet ve önerilerini cevaplamak, Kişilerin yaşadığı problemlere çözüm önerileri sunacak, Kişilerden telefon ve Internet mecraları aracılığı ile gelen şikayetlerin çözümü ve gelen şikayetlerin çözülmesi konusunda gerekli tüm departmanlar arası koordinasyonu sağlayacak Şikayet Hattı Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezleri'nin şikayet yönetimi operasyonunda deneyim sahibi, Yoğun tempoda etkili iletişim kurabilecek, Çağrı merkezinde çalışan dosya takip sorumluları ile borçlular arasında yapılan görüşmelerde borçlu memnuniyeti ilkesini ön planda tutacak, İkna kabiliyeti ve iş takibi konusunda başarılı, Çözüm odaklı, İletişim yönü kuvvetli Avrupa yakasında ikamet eden.

 • UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Proje Müdürü UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Siirt, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Müdürü

  UBM Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Ref: Siirt-Proje Müd - 618173

  İşin Tanımı Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Siirt Turizm Projesi işinde görev alacak Proje Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Min. 15 yıl mesleki tecrübeye sahip, Min. 7 yıl üst yapı işlerinin İnşaat Kontrollüğünde Proje Müdürü olarak çalışmış, Min. 1 FIDIC sözleşmesi ile yapılan inşaat veya kontrollük işlerinde Proje Müdürü olarak çalışmış, Min. 1 renovasyon veya rehabilitasyon işinde çalışmış,

 • International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Tele-Satış Müşteri Temsilcisi International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tele-Satış Müşteri Temsilcisi

  International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Ref: - 618172

  İşin Tanımı Çağrı Merkezimiz bünyesinde satış depertmanında istihdam edilmek üzere telefonda satış yapabilecek Tele-Satış Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18-35 yaş arası, İkna kabiliyeti yüksek, Telefonla satış konusunda kendine güvenen, Hedef odaklı çalışabilecek, Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet edip Mecidiyeköy'e ulaşım engeli olmayan bayan adaylar alınacaktır.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Çağrı Merkezi Elemanı (Bayan) International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Elemanı (Bayan)

  International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Ref: - 618171

  İşin Tanımı Çağrı Merkezimizde telefonda satış yapabilecek bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 – 35 yaş aralığında, En az lise mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Temel PC kullanımını bilen, Satış alanında kendine güvenen, Mecidiyeköy'deki ofisimize ulaşım engeli olmayan, SATIŞ TEMSİLCİSİ pozisyonunda çalışacak bayan takım arkadaşları arıyoruz.

 • Luna Tekstil

  Mağaza Satış Danışmanı Luna Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı

  Luna Tekstil

  Ref: - 618170

  İşin Tanımı Mağazaya gelen müşterileri karşılamak, Müşteri ihtiyacını anlayıp, ilave alternatif ürünler sunarak satış yapmak, Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkıyı sağlamak ve satışlarının takibini yapmak, Eksik ürünlerin mağaza yöneticisine bildirmek varsa depodan çıkarıp, reyonlara yerleştirmek, Ürünlerin ve reyonların temizliği ve düzeninden sorumlu olmak, Mağaza içi sayımlara katılmak, Mal kabule gelen ürünleri mağazaya taşımak sayımlarını yapmak ve reyonuna yerleştirmek, Etiket kontrolü yapmak, eksik etiketleri tamamlamak ve hatalı etiketleri tespit ederek düzeltmek, Mağazanın gerekliliği olan her işte aktif rol almak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Başvurulan pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılık esnek saatlerine uyum sağlayacak, 20 yaşını doldurmuş, Tercihen bayan, Modaya meraklı satış danışmanı aranmaktadır.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Outbound Satış Temsilcisi International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Outbound Satış Temsilcisi

  International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Ref: - 618169

  İşin Tanımı Çağrı Merkezimiz bünyesinde satış departmanında istihdam edilmek üzere telefonda (outbound) satış yapabilecek Bayan Tele-Satış Müşteri Hizmetleri Temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-35 yaş aralığında, İkna kabiliyeti yüksek, Telefonla satış konusunda kendine güvenen, Hedef odaklı çalışabilecek, Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden bayan adaylar. Ofisimiz Mecidiyeköy'de olup, Metro ve Metrobüs ulaşımı mevcuttur.

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Part Time Ümraniye Canpark AVM Kampanya Hostesleri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Ümraniye Canpark AVM Kampanya Hostesleri

  Bu Tanıtım Organizasyon

  Ref: - 618167

  İşin Tanımı Ümraniye Canpark AVM'de gerçekleşecek olan 2 aylık kampanya çalışması kapsamında kayıt işlemlerinden sorumlu olacak şekilde görev alacak bayan personeller aranmaktadır. Çalışma Tarihleri: 01 Aralık 2014 - 01 Şubat 2014 arasında 2 aylık süreç. Çalışma Saatleri: 14:00-22:00. Aylık Maaş: Net 1200 TL + SSK (Yol ve yemek masrafları içerisindedir.) İlk haftadan sonra haftada 1 gün hafta içerisinde izin kullanılacaktır. Toplam: 2400 TL. İş Tanımı: AVM içerisine kurulacak olan kampanya standında sorumlu kişi olarak gerekli tüm kampanya işlemlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler -20-35 yaş arasında, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 618166

  İşin Tanımı Perakende Sektöründe faaliyet gösteren Firmamızın İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirilmek üzere, Personel ve Özlük İşleri hususunda belirlenen ilke, talimatlar ve yasal sorumluluklar doğrultusunda ; Puantaj takibini yaparak, ay sonlarında hesaplamalarını gerçekleştirecek ve ödemelerin yapılmasını sağlayacak, Personel özlük dosyalarını oluşturarak ve güncellik takibini yapacak, Personelden gelen evrak taleplerini karşılayacak, SGK, Bölge Çalışma ve İşkur'la ilgili aylık raporları (aylık bildirgeler, eksik gün bildirim formu vb) hazırlayarak gönderecek ve gerekli olan yasal yazışmaları yapacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel özlük işlemlerinin yürütülmesinde ve tahakkuk işlemleri konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen grup şirketi/ çok şubeli firma deneyimi bulunan, Yasal mevzuata, SGK uygulamalarına ve İş Kanunu'na uygulama düzeyinde hakim, Mikro personel programını iyi bilen, MS Office programlarına hakim, özellikle Excel uygulamalarını etkin kullanabilen, Dikkatli, disiplinli, titiz çalıma prensibine sahip, Detaylara önem veren ve sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Ön Muhasebe Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: ONMUHELM - 618165

  İşin Tanımı İstanbul-Dudulu'daki İnşaat Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için,

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Ön Muhasebe konusunda en az 1-2 yıl deneyimli, * Lks Go Logo Plus Muhasebe programlarını kullanabilen, * Teklif ve Sipariş Formu hazırlayabilecek, * Excel konusunda tecrübeli, * Telefon trafiğini yönetebilecek, * Bay/Bayan, "Ön Muhasebe Elemanı" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Elektronik Kart Sorumlusu Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektronik Kart Sorumlusu

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 618164

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider iş makinası kiralama firması için ELEKTRONİK KART TAMİRCİSİ arayışımız bulunmaktadır. Proje kapsamında var olan forkliftlerin elektronik kart tamir ve bakımını yapmak. Arızaları firma genel merkez servis departmanına bildirmek.

  Aranan Nitelikler Forkliftlerin üzerinde bulunan elektronik kartların arıza tespitlerini yapabilecek, Benzer alanda en az 3-5 yıl çalışma tecrübesi bulunan, Tercihen SRC2- SRC 4 ve Forklift Ehliyeti olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Bilgisayar bilgisine sahip, Askerliğini yapmış, Erkek, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Ref: - 618163

  İşin Tanımı ÇAĞRI MERKEZİMİZ BÜNYESİNDE SATIŞ DEPARTMANINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE TELEFONDA SATIŞ YAPABİLECEK BAYAN SATIŞ TEMSİLCİLERİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 Yaş arası, Türkçeyi doğru kullanabilen, Hedef odaklı çalışabilen, İkna kabiliyetine güvenen, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, Temel bilgisayar programlarına hakim, Telefonda satış yapabilecek BAYAN temsilciler alınacaktır. Çalışma yerimiz Mecidiyeköy'dedir. (Metro, Metrobüs ve Otobüs ulaşımı mevcuttur.) NOT: Erkek adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Uzun Dönem İnsan Kaynakları Stajyeri Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uzun Dönem İnsan Kaynakları Stajyeri

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-İKS28 - 618162

  İşin Tanımı Günümüz şirketlerinin temel sorunlarından biri olan ' doğru işe, doğru eleman ' yerleştirmeyi kendine temel ilke olarak belirleyen DSG İK, halen çok sayıda ulusal ve uluslararası firmaya söz konusu desteği vermektedir. Danışmanlık firmamızda görevlendirilmek üzere 'UZUN DÖNEM İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ' aramaktayız. - Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalar için İK protallarına ilan çıkmak, - Mülakatlar için aramalara destek vermek, - Veri girişlerini yapmak, - CV güncellemelerini gerçekleştirmek, - Aday mülakatları takviminin düzenlenmesine ve randevuların alınmasına yardımcı olmak,

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin tercihen ilgili bölümlerinde mezun, - Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip - İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, - Haftada 5 tam gün düzenli olarak çalışabilecek, -Tercihen Danışmanlık firmasında staj yapmış, - Diksiyonu düzgün, görüntüsüne özen gösteren, - MS Office programlarını iyi derecede kullanan, - İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, - Analitik düşünebilen, - İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefi olan, - Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, - İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,

 • Yalı Spor Malzemeleri

  Forum Kapadokya Satış Danışmanı Yalı Spor Malzemeleri

  Nevşehir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forum Kapadokya Satış Danışmanı

  Yalı Spor Malzemeleri

  Ref: KPDY-01 - 618161

  İşin Tanımı Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un Forum Kapadokya mağazasında görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak Yalı Spor firması standartlarına uygun, satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde aktif rol oynayacak; Mağazacılık alanında gelişime açık ve kariyer hedefi olan Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan En az lise mezunu 18-28 yaş arası Aktif satışı seven Güleryüzlü, dinamik ve pozitif İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yoğun tempoda çalışabilecek Sporu ve spor giyimi seven Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Adecco İzmir

  Finansman Sorumlusu-İzmir Adecco İzmir

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finansman Sorumlusu-İzmir

  Adecco İzmir

  Ref: IZMZFS1 - 618159

  İşin Tanımı · İthalat finansmanı işlemlerinde tüm sürecin yürütülmesi · Kredi ve faiz tahakkukları hesaplanması · Dönem sonlarında mizan kontrolü ve dış denetimiyle ilgili evrakların hazırlanması · Çek-senetlerin tedarikçilere ciro edilmesi , bankaya tahsile verilmesi ve tahsilatın takibi · Cari hesaplara ait kayıtların tutulması · Nakit kasanın yönetim ve kontrolü · Çek kasasının yönetim ve kontrolü · Banka mutabakatlarının yapılması · Finansman bölümünde gerçekleşen tüm işlemlere ait muhasebe kayıtlarının atılması · Günlük , haftalık ve aylara göre nakit akışın planlanması · Tedarikçi ödemelerini planlamak ve ödemelerin yapılması · Müşteri ödemelerinin takibi · Alıcılarla ilgili risk tablosunun hazırlanması ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz metal ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Finansman Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır · Lisans mezunu · İyi derecede İngilizce bilgisine sahip · Konusunda en az 3 yıl tecrübeli · Ofis programları ve Netsis kullanabilen

 • SPORTS INTERNATIONAL

  Elektrik/mekanik Teknisyeni / Teknikeri SPORTS INTERNATIONAL

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik/mekanik Teknisyeni / Teknikeri

  SPORTS INTERNATIONAL

  Ref: SI-AEMT01 - 618158

  İşin Tanımı Tesisin Teknik Hizmetler işlerinde görev almak.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ATAKÖY TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - Benzer tesiste veya işletmede en az 2-3 yıl çalışmış, - Tesisin teknik işlerinden ve ekibinden sorumlu olacak, - Elekrtirk-elektromekanik, klima-havalandırma, ısıtma-soğutma, havuz, sıhhi tesisat ve kaynak konularında tecrübeli, - Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - MS Office programlarını kullanabilen (özellikle Excel, Word), - 28-42 yaşları arasında, - Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar), - Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Elektrik/Mekanik Teknisyeni veya Teknikeri alınacaktır.

 • Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

  Mağaza Satış Danışmanı Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı

  Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

  Ref: SD-ÇANKAYA - 618157

  İşin Tanımı Mağaza Satış Danışmanı – Çankaya/Ankara Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, Ankara Çankaya Cadde mağazası için, Bay/Bayan "Satış Danışmanı" aranmaktadır. Mağazaya gelen müşterileri karşılamak, Müşteri ihtiyacını anlayıp, ilave alternatif ürünler sunarak satış yapmak, Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkıyı sağlamak ve satışlarının takibini yapmak, Eksik ürünlerin mağaza yöneticisine bildirmek varsa depodan çıkarıp, reyonlara yerleştirmek, Ürünlerin ve reyonların temizliği ve düzeninden sorumlu olmak, Mağaza içi sayımlara katılmak, Mal kabule gelen ürünleri mağazaya taşımak sayımlarını yapmak ve reyonuna yerleştirmek, Etiket kontrolü yapmak, eksik etiketleri tamamlamak ve hatalı etiketleri tespit ederek düzeltmek, Mağazanın gerekliliği olan her işte aktif rol almak, Pozisyonun Amacı; Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin artırılması, Şirket stratejilerine uygun olarak satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, müşteri memnuniyetini artırmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen ev tekstili, mobilya, bahçe mobilyaları, aydınlatma veya dekorasyon ürünlerinin satışında tecrübesi olan, Mağazacılık sektöründe satış veya kasa konularında en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka