ARAMA SONUÇLARI

 • Migros Tic. A.Ş.

  Şekerpinar Kocaeli Migros Kasiyer/tezgahtar/satiş Migros Tic. A.Ş.

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şekerpinar Kocaeli Migros Kasiyer/tezgahtar/satiş

  Migros Tic. A.Ş.

  Ref: SEKERPINAR-01 - 609833

  İşin Tanımı Full Time/ Part Time Kasiyer ve Tezgahtar olarak görev yapacak kişiler; Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, Mal Kabul Görevlileri'ne destek vermekten, Ürünlerin reyonlarda standartlara göre olmasını sağlamaktan, Mağaza kasalarıyla ilgili tüm işlemleri yerine getirmekten, Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.

  Aranan Nitelikler En az lise öğrencisi/mezunu, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • BESTMODE Tekstil

  Ütü Paket, Paketleme, Katlama,poşetleme BESTMODE Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ütü Paket, Paketleme, Katlama,poşetleme

  BESTMODE Tekstil

  Ref: - 609832

  İşin Tanımı FİRMAMIZIN ÜTÜ PAKET ATÖLYESİNDE ÇALIŞACAK TECRÜBELİ BİRİM SORUMLUSUNUN VERDİĞİ GÖREVLERİ EKSİKSİZ YERİNE GETİREBİLECEK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler * BAY-BAY * 18-30 YAŞ ARASI * SORUMLULUK SAHİBİ * 1-3 YIL TECRÜBELİ * EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN * İSTANBUL AVRUPA YAKASIN DA İKAMET EDEN ( YENİBOSNA,AVCILAR,K.ÇEKMECE, BAYRAMTEPE,ŞAHİNTEPE,BAĞCILAR, BOĞAZKÖY,ESENKENT )

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Proje Bazli Pazar Araştirma Yetkilisi KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Bazli Pazar Araştirma Yetkilisi

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRM-APA1 - 609831

  İşin Tanımı BANKACILIK VE SİGORTACILIK ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN YABANCI ORTAKLI MÜŞTERİ FİRMAMIZ İÇİN 'PROJE BAZLI PAZAR ARAŞTIRMA YETKİLİSİ' ARAMAKTAYIZ. En az Meslek Yüksek Okul mezunu Tercihen pazar araştırması konusunda tecrübeli B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office uygulamalarına hakim Takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Adaylarımızın başvurularını beklemekteyiz.

  Aranan Nitelikler İşe alınacak personel; firmanın acente ve satış kanallarıyla iletişimde olup sistematik şekilde data faaliyetlerini yürütmekten sorumlu olacaktır.

 • Mothercare

  Mothercare İstinye Park Avm- Kasiyer Mothercare

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mothercare İstinye Park Avm- Kasiyer

  Mothercare

  Ref: MCİPA-KASA - 609829

  İşin Tanımı Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Rossmann

  Part-Time Kasiyer-Ankara/gmk Bulvarı Rossmann

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part-Time Kasiyer-Ankara/gmk Bulvarı

  Rossmann

  Ref: MK-06-05 - 609828

  İşin Tanımı Ankara/GMK Bulvarı'nda bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, müşteri odaklı bay part-time kasiyer aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, güleryüzlü takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • ROMAN

  Mağaza Müdürü (Avrupa Yakası İstanbul) ROMAN

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü (Avrupa Yakası İstanbul)

  ROMAN

  Ref: MMANADOLU - 609827

  İşin Tanımı Kurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 80 'i aşan satış noktası ile kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın İstanbul Avrupa Yakasında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Müdürü çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır:

  Aranan Nitelikler - Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta en az 3 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - İyi derece Nebim Winner Kullanan -Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İyi derece ingilizce bilen -İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Bayan

 • Rossmann

  Mağaza Müdürü-Acıbadem Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü-Acıbadem

  Rossmann

  Ref: MM-34-08 - 609826

  İşin Tanımı İstanbul/Acıbadem'de açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü aramaktayız. Mağazanın operasyonel işleyişinin organize edilmesi, Mağaza personelinin yönetiminin gerçekleştirilmesi, gelişimlerinin desteklenmesi, gerekli eğitimlerin verilmesi, Mağaza ile ilgili tüm süreçlerin takip edilerek, merkez birimlere gerekli raporlamaların ve bilgilendirmelerin yapılması, Mağaza satış performansını arttırmak için gerekli olan çalışmaların planlanıp uygulanması görevlerini gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe; tercihen gıda veya kozmetik perakendeciliğinde, mağaza yöneticiliği konusunda en az 5 yıl deneyimli, En az lise mezunu, İngilizce veya Almanca bilen (tercih sebebidir), Organizasyon ve iletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Temsil yeteneğine sahip, liderlik becerileri gelişmiş, prezentabl, Güleryüzlü, dinamik, gelişime açık, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Dry Center

  Muhasebe Elemanı Dry Center

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Dry Center

  Ref: - 609825

  İşin Tanımı Şirket muhasebe evraklarının, satış faturalarının kaydedilmesi, şube kontrollerinin yapılması, banka kayıtlarının işlenmesi, cari hesapların izlenmesi, ba-bs işlemlerine yardımcı olunması, ödemelerin takibi ve ilgili raporların hazırlanmasıdır. Sektöründe öncü olan firmamız, Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 4-5 yıl muhasebe bürosu deneyimli, MS Office programlarına hakim, Tercihen Netsis programını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Biltek Akademi

  Autocad Eğitmeni Biltek Akademi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Autocad Eğitmeni

  Biltek Akademi

  Ref: - 609824

  İşin Tanımı Biltek Akademi Grup Olarak; Eğitim ve teknoloji alanında kaliteli hizmet veren, iş dünyası ve toplumda saygı ve güvenle anılan "lider” eğitim firması kimliğimizi önümüzdeki yıllarda titizlikle korumaktır. Bu misyonu tam anlamıyla gerçekleştirmek için bugün ulaştığımız düzeyi aşarak, uluslararası boyutlardaki mükemmelliği norm alan bir eğitim kuruluşu haline gelmeyi hedeflemekteyiz.

  Aranan Nitelikler En az Lisans Mezunu, İkna kabiliyeti yüksek ve diksiyonu düzgün, İleri düzey AutoCAD bilgisine sahip, 2D-3D teknik çizim, mimari çizim konusunda bilgi sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sabırlı, Güleryüzlü, Analitik düşünebilen, Dış görünüşüne özen gösteren, çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Manpower Gayrettepe

  Teknik Destek Mühendisi Manpower Gayrettepe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Destek Mühendisi

  Manpower Gayrettepe

  Ref: HGMGMAN14 - 609823

  İşin Tanımı Uluslar arası asansör ve yürüyen bant sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Teknik Destek Mühendisi'arayışımız bulunmaktadır. Yeni ve varolan üniteler için (yurtiçi/yurtdışı)sipariş sürecinde ve teknik çizim konusunda destek vermek, Tüm süreci takip etmek ve gerekli aksiyonları almak, Teknik hesaplamaları hazırlamak, Asansör ve yedek parça siparişlerini gerçekleştirmek ve takip etmek, Claim sürecinde görev almak, Teknik sorgulama, fizibilite kontrolü yapmak.

  Aranan Nitelikler Müşteri ve insan odaklılık, Başarı odaklılık, Etkileme becerisi, Özgüven, Yaratıcılık, Kavramsal düşünebilme becerisi.

 • Humcon Yönetim Danışmanlığı

  Kobi Uzmanı Humcon Yönetim Danışmanlığı

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kobi Uzmanı

  Humcon Yönetim Danışmanlığı

  Ref: HDKU-2014-03 - 609822

  İşin Tanımı 1998 den bugüne uzanan şirketimiz İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı alanında ilkler arasında yer almıştır. 1998 – 2003 yılları arasında Ada Danışmanlık olarak birçok başarılı projeye imza atan şirket bugün Humcon Yönetim Danışmanlık olarak yeni hedef ve vizyonuyla; Genel Yönetim Danışmanlığı, Stratejik Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı, Kalite Yönetim Danışmanlığı, Proje Danışmanlığı, Eğitim, Seçme ve Yerleştirme Hizmetleri, Değerlendirme Merkezi Hizmetleri ve Akademi Hizmetleri konularında İstanbul – Pendik’teki merkezinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Kendi bünyemizde değerlendirmek üzere; Danışmanlığını yaptığımız Kobilerin (KOSGEB kapsamında) Hibe, Teşvik ve Kredileri konusunda kobi asistanlığı yapacak Kobi Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, KOSGEB Programlarını iyi bilen, Daha önce Tercihen Kosgeb Destekleri ile ilgili proje yürütmüş yada bankacılık sektöründe Kobi işlemleri konusunda deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve öğrenmeye açık, Pozitif ve dinamik. Maaş+Prim sistemini benimseyen, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Bay/Bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli.

 • Pizza Pizza

  İnsan Kaynakları Uzmanı Pizza Pizza

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzmanı

  Pizza Pizza

  Ref: İK01 - 609821

  İşin Tanımı İnsan Kaynakları yönetimi süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu İnsan Kaynakları Uzmanı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnsan Kaynakları alanında 3 yıl tecrübeli Planlama, Problem çözme becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü Netsis bordro programına hakim Personel özlük işleri, bordro uygulamalarında bilgi sahibi Personel ile ilgili tüm belgeleri düzenleyecek, tüm personel süreçlerini takip edecek Tercihen seçme ve yerleştirme konusunda bilgi sahibi Tercihen PDKS takip sistemini daha önce kullanmış olan E- bildirge verebilecek EK-10, icra takibi,ihtar, ihbar prosedürlerini takip edecek

 • Özcivata

  Teknik Ressam Özcivata

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Özcivata

  Ref: - 609820

  İşin Tanımı Firmamızda çalışabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' TEKNİK RESSAM '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler MYO Mezunu, En az 3 yıl iş deneyimi, Askerliğini yapmış, 30 yaşından gün almamış, İzmir 'de ikamet eden Vardiyalı çalışabilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen.

 • Özcivata

  Kalite Kontrol Sorumlusu Özcivata

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Sorumlusu

  Özcivata

  Ref: - 609819

  İşin Tanımı Firmamızda çalışabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' KALİTE KONTROL SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ve/ya MYO Mezunu, Askerliğini yapmış, 30 yaşından gün almamış, İzmir 'de ikamet eden, Vardiyalı çalışabilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen.

 • Özcivata

  Üretim Mühendisi Özcivata

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Mühendisi

  Özcivata

  Ref: - 609818

  İşin Tanımı Firmamızda çalışabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ÜRETİM MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Makine ve/ya Metalurji Mühendisliği Mezunu, Askerliğini yapmış, 30 yaşından gün almamış, İzmir 'de ikamet eden, Vardiyalı çalışabilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen.

 • İbrahim Dumankaya Holding

  Bilgi İşlem Elemanı İbrahim Dumankaya Holding

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Elemanı

  İbrahim Dumankaya Holding

  Ref: B 001 - 609817

  İşin Tanımı İbrahim Dumankaya Holding şirketlerinden DKY İnşaat kadrosunda görevlendirilmek üzere; İş Tanımı: Tüm birimlerden gelen bilgisayar ve donanımları ile yazılım taleplerini değerlendirmeye alarak Sistem Yöneticisi'nin yönlendirmelerine göre hareket edecek, Bilgisayar ve çevre birimlerinin kurulumları ile kullanıcı birimlere zimmetlerini yapacak, Akıllı cihazların (akıllı telefon, tablet vb.) DKY İnşaat bilgi sistemleri ile entegrasyonunu sağlayacak

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden (Yazılım , Donanım Web Master vb.) mezun, Bilgi İşlem alanında (Tercihen çok lokasyonlu yapılarda) en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip, İletişim becerileri gelişmiş ve uyumlu, Kendisini geliştirmeye önem veren, Güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen bay Başvurunuz İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından titizlikle incelenip en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Etik ilkelerimiz çerçevesinde başvurunuz gizli tutulacaktır.

 • Akp Otomotiv

  Forklift Operatörü Akp Otomotiv

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Akp Otomotiv

  Ref: FOR01 - 609816

  İşin Tanımı Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek , vardiyalı sistemde çalışabilecek deneyimli forklift operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Forklift Operatörlük belgesi olan - Meslek Lisesi ve ya Düz lise mezunu - Askerliğini yapmış - En az 3 yıl otomotiv sektöründe tecrübeli - Vardiyalı çalışabilecek

 • Gratis

  Kartal Satış Danışmanları Gratis

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kartal Satış Danışmanları

  Gratis

  Ref: SD-KRT - 609815

  İşin Tanımı Müşteri memnuniyetini gözeterek verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapmak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve bunlara yönlendirmek, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, reyonların ve deponun düzeninden sorumlu olmak, Şirkete, mağaza operasyon sürecinin gelişimine ilişkin önerilerde bulunarak ve fikirler üreterek katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, tercihen deneyimli, En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi, Mağazaların çalışma saatlerine göre part time veya full time olarak vardiyalı çalışacak, Analitik düşünme yeteneği olan, Dinamik, prezantabl, iletişimi kuvvetli bayan adaylar Perakende sektöründe kişisel bakım alanında büyüyen operasyonumuz için, tecrübesi ve yetkinlikleri ile katkı sağlayacak kuvvetli bir takım arkadaşı arayışındayız.

 • Gratis

  Kartal Mağaza Müdür Yardımcısı Gratis

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kartal Mağaza Müdür Yardımcısı

  Gratis

  Ref: KARTALMMY - 609814

  İşin Tanımı İşin Gerekleri: Mağaza yönetimi ile ilgili tüm sorumlulukları almak, Günlük yapılması gereken işlemleri yürütmek ve ilgili raporları hazırlamak, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, depo, ürün ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, Müşteri memnuniyetini gözeterek verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, · Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapmak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve bunlara yönlendirmek, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, reyonların ve deponun düzeninden sorumlu olmak, Şirkete, mağaza operasyon sürecinin gelişimine ilişkin önerilerde bulunarak ve fikirler üreterek katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler Kişisel bakım, kozmetik ve günlük ihtiyaç ürünleri konusunda bilgili, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl olmak üzere, mağaza sorumlusu yardımcısı pozisyonunda en az 1 yıl deneyim sahibi, En az lise mezunu, (üniversite mezunu olmak tercih sebebidir) Mağazaların çalışma saatlerine göre vardiyalı çalışacak, Dinamik, prezantabl, iletişimi kuvvetli bayan adaylar Perakende sektöründe kişisel bakım alanında büyüyen operasyonumuz için, tecrübesi ve yetkinlikleri ile katkı sağlayacak kuvvetli bir takım arkadaşı arayışındayız.

 • Gratis

  Kartal Mağaza Müdürü Gratis

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kartal Mağaza Müdürü

  Gratis

  Ref: KARTALMMY - 609813

  İşin Tanımı Mağaza yönetimi ile ilgili tüm sorumlulukları almak, Günlük yapılması gereken işlemleri yürütmek ve ilgili raporları hazırlamak, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, depo, ürün ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, Müşteri memnuniyetini gözeterek verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, · Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapmak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve bunlara yönlendirmek, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, reyonların ve deponun düzeninden sorumlu olmak, Şirkete, mağaza operasyon sürecinin gelişimine ilişkin önerilerde bulunarak ve fikirler üreterek katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler Kişisel bakım, kozmetik ve günlük ihtiyaç ürünleri konusunda bilgili, Mağazacılık sektöründe en az 5 yıl olmak üzere, mağaza sorumlusu pozisyonunda en az 1 yıl deneyim sahibi, Tercihen üniversite mezunu, Mağazaların çalışma saatlerine göre vardiyalı çalışacak, Dinamik, prezantabl, iletişimi kuvvetli bayan adaylar Perakende sektöründe kişisel bakım alanında büyüyen operasyonumuz için, tecrübesi ve yetkinlikleri ile katkı sağlayacak kuvvetli bir takım arkadaşı arayışındayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka