ARAMA SONUÇLARI

 • Mövenpick Hotel Ankara

  Minibar Görevlisi Mövenpick Hotel Ankara

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Minibar Görevlisi

  Mövenpick Hotel Ankara

  Ref: 002 - 609900

  İşin Tanımı Şirket / İş Tanımı Mövenpick Hotels ve Resorts dünyada İsviçre markalı bir oluşumdur. Ana uzmanlık alanları hizmet sektöründe gastronomi, oteller, şarap ve yüksek kaliteli ürünlerdir. Mövenpick Otelleri zinciri, yüksek servis standartları ve özellikle yiyecek ve içecek alanındaki yenilikçi konseptleriyle, misafirlerimiz için seyahati kolaylaştırması ve zevkli hale getirmesiyle tanınmaktadır. Mövenpick Otelleri 90’na yakın otelleri ile Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Afrika’da konumlanmaktadır. 2009 sonu itibariyle yaklaşık 12,000 takım çalışanı ile birlikte misafirlere hizmet vermektedir.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler • Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi veya Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, • Dışa dönük, insanlarla iyi iletişim kurabilen, misafirlerin isteklerine cevap verebilen, • Güler yüzlü, • Çözüm odaklı, • İkna kabiliyeti yüksek, sabırlı, • Protokol kurallarını bilen, • Dikkatli, temiz, titiz ve düzenli, • Depo ve stok kontrollerini sağlıklı ve güncel tutmak • C/in ve C/out öncesinde ve sonrasında iş akışını sorunsuzca sonuçlandırabilen

 • İngiliz Kültür Anaokulları

  Anaokulu Öğretmeni İngiliz Kültür Anaokulları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Anaokulu Öğretmeni

  İngiliz Kültür Anaokulları

  Ref: IKKIDTURKUAZ-AN - 609899

  İşin Tanımı İngiliz Kültür Turkuaz Anaokulu Ankara Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ANAOKULU ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Çocuk Gelişimi veya Okul Öncesi Eğitim bölümünden mezun, • Asgari 3 yıllık Devlet veya Özel Anaokulu veya kreş deneyimi olan, • Öğrenme ve Öğretmeye istekli, tam zamanlı dinamik çalışabilecek, • Bireysel ve ekip çalışmaları yapabilen, üretken ve katılımcı, • Dış görünüşüne dikkat eden ve iletişim becerileri yüksek • Çocuklarla ve velilerle empati kurabilen, güleryüzlü • Tam gün İngilizce Öğretmeni ile birlikte çalışacak, • ANAOKULU ÖĞRETMENİ alınacaktır.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Golden - 609890

  İşin Tanımı COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL Ne kadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Gayrimenkul danışmanları, Coldwell Banker sisteminde belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışılmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek kazancınızı belirleyecektir. Yani; LİMİT "SİZ” SİNİZ... İş Tanımı COLDWELL BANKER, 1906 yılında San Francisco’ da kurulmuş olup, Dünyanın en eski ve işlem hacmi en büyük gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren kuruluşudur. COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL olarak, Ankara’nın en prestijli ve gelişen bölgesi olan ÇAYYOLU ‘nda (Angora, Ümitköy, Beysukent, Konutkent , Koru Sitesi, Alacaatlı, Yaşamkent) faaliyet gösteriyoruz. Sınırsız bir potansiyele sahip gayrimenkul sektöründe, Coldwell Banker gibi bir Dünya markası çatısı altında; takım ruhuna inanan profesyonel bir ekibin parçası olacak ve aynı zamanda bağımsız ve özgür bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, YAŞ SINIRLAMASI OLMADAN, tamamen profesyoneller tarafından sürekli olarak verilecek eğitimlerle kendilerini geliştirebilecek "Gayrimenkul Danışmanları” arıyoruz. Coldwell Banker’ın teklifi asla maaşlı iş arayan kişilere alternatif bir teklif değildir. Kendi işini kurmak isteyen kişiler için benzersiz bir fırsattır. Ekibimize katılacak Gayrimenkul Danışmanları, Coldwell Banker’ın hazırladığı altyapı ve ofis içi mentorluk eşliğinde elde edecekleri kazançtan ofise pay verirler.

  Aranan Nitelikler · Tercihen lise/yüksekokul mezunu · "Emlakçı” değil "Gayrimenkul Danışmanı” olmak isteyen · Gayrimenkul sektöründe yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan · Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek · Temsil ettiği markayı kendi özellikleri ile karşı tarafa taşıyabilen · İş ahlakına önem veren, dürüst, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak benimseyecek · Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen, özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip · Bilgisayar kullanabilen (office ve internet) · Kendi işini hızlandırmak amacıyla tercihen araç sahibi · Daha önce bir firmada gayrimenkul danışmanlığı yapmış ya da kendini bu işi yapmaya uygun gören

 • Liv Hospital Group

  Masör/masöz Liv Hospital Group

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Masör/masöz

  Liv Hospital Group

  Ref: ANKLIVMS09 - 609876

  İşin Tanımı Lıv Hospital Ankara Hastanesi'nde görev almak üzere,

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl tecrübeli, Tercihen spor akademisi mezunu, Alanıyla ilgili eğitimleri tamamlamış, İletişim yeteneği kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın, "Masör/Masöz" aramaktayız.

 • Süvari Giyim

  Kasiyer Süvari Giyim

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  Süvari Giyim

  Ref: ACTKS0914 - 609848

  İşin Tanımı Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın ANKARA TAURUS AVM Mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Güleryüzlü, Dikkatli ve rakamlarla çalışabilen, Bayan Kasiyer arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

  Aranan Nitelikler Müşterileri güleryüz ile karşılayarak, satış ve ödemelere ait kasa işlemlerini gerçekleştirmek. Kasa ile ilgili günlük, periyodik rapor ve evrakların düzenini sağlamak. Satış ekibine destek olmak.

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Victoria's Secret Mağaza Müdür Yardımcısı / Ankara Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Victoria's Secret Mağaza Müdür Yardımcısı / Ankara

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: VS-MM-2605 - 609841

  İşin Tanımı Victoria's Secret'in Ankara'da bulunan mağazasında görevlendirmek üzere Mağaza Müdür Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda yöneticilik deneyimi bulunan Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Güleryüzlü, pozitif, dinamik

 • Panço

  Mağaza Satiş Danişmanlari (Ankara) Panço

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satiş Danişmanlari (Ankara)

  Panço

  Ref: SS-ANK02 - 609835

  İşin Tanımı Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Ankara'daki mağazalarımızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Satış Danışmanları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Satış odaklı hareket edebilen, Takım çalışmasına uyumlu, Dikkatli ve aktif, Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktayız.

 • Rossmann

  Part-Time Kasiyer-Ankara/gmk Bulvarı Rossmann

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part-Time Kasiyer-Ankara/gmk Bulvarı

  Rossmann

  Ref: MK-06-05 - 609828

  İşin Tanımı Ankara/GMK Bulvarı'nda bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, müşteri odaklı bay part-time kasiyer aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, güleryüzlü takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Gordium Termal

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Gordium Termal

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Gordium Termal

  Ref: - 609802

  İşin Tanımı Tele-Satıştan sıkıldın mı?Üzerinde satış baskısı kurulsun istemiyor musun? Satış kotaları motivasyonunu mu düşürüyor? Tanıtım benim işim mi diyorsun? O zaman bu ilan tam sana göre! Şirketimizin Ankara Maltepe lokasyonunda görevlendirmek üzere ''Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkçeyi akıcı konuşuyorsanİnsiyatif ve sorumluluk sahibiysen Pozitif düşünce yapısına sahipsen Lise ya da (tercihen) üniversite mezunuysan İletişimin kuvvetliyse İkna kabiliyetine güveniyorsan Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yeteneğine sahipsen Kendini ifade yeteneğin gelişmişse Çözüm odaklıysan Diksiyonun düzgünse Çağrı merkezi alanında kariyer hedefin varsa Temsil yeteneğin güçlüyse 18-30 yaş aralığındaysan Çağrı merkezinde deneyimin varsa (tercihen) Kişisel gelişimine önem veriyorsan Sabit çalışma saatlerinde görev almak istiyorsan Motivasyonun yüksekse Keyifli bir ortamda çalışmak istiyorsan Mutlu çalışanlar, mutlu müşteriler için sen de bize katıl! Olanaklar; 1000 TL Maaş+Prim+SGK+Yemek Çalışma Saatleri; 10:00-19:00

 • Areta İnternet İletişim

  Satiş Ve Müşteri Temsilcisi Areta İnternet İletişim

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Ve Müşteri Temsilcisi

  Areta İnternet İletişim

  Ref: sd-ankara - 609798

  İşin Tanımı Şirketimizde görevlendirilmek üzere Satış ve Müşteri Temsilcileri alınacaktır. Satış Müdür Yardımcısına bağlı çalışacak; Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek, Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak, Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini artıracak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, Maaş + Prim sistemiyle çalışacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Eğitimi gelişimin bir parçası olarak gören, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Enerjisi yüksek ve kendine güvenen, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü ,

 • NWG Services

  Ecza Kanalı Müşteri Temsilcisi NWG Services

  Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Gaziantep, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Tekirdağ, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ecza Kanalı Müşteri Temsilcisi

  NWG Services

  Ref: NWG - NML01 - 609793

  İşin Tanımı Belirli ve düzenli bir rut çerçevesinde eczaneleri dolaşarak, aylık satış ve ziyaret hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ilişkilerinin yönetilmesi ve sipariş toplanması

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu (Ön lisans, Lisans) Saha satışta aktif en az 2 yıl tecrübeli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güçlü ilişki yönetimi olan, ikna ve müzakere bilgisine sahip Güler yüzlü, pozitif Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul dışı için, seyahat engeli bulunmayan, İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, İzmir, Manisa, Antalya, Ankara, Konya, Gaziantep ve Mersin illerinde ikamet eden, Bay-Bayan,

 • Firma Adı Gizli

  Satiş Ve Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Ve Müşteri Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: sd-ankara - 609780

  İşin Tanımı Şirketimizde görevlendirilmek üzere Satış ve Müşteri Temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, Maaş + Prim sistemiyle çalışacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Eğitimi gelişimin bir parçası olarak gören, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Enerjisi yüksek ve kendine güvenen, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü ,

 • Areta İnternet İletişim

  Aktif Satiş Temsilcisi Areta İnternet İletişim

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aktif Satiş Temsilcisi

  Areta İnternet İletişim

  Ref: - 609778

  İşin Tanımı Büyüyen organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere; - Belirlenen hedef ve stratejiler doğrultusunda müşteri portföyünü oluşturacak, - Aktif saha faaliyetleri ile yeni müşterilerin kazanılmasını sağlayacak, - Müşteri ilişkileri yönetimi ile mevcut müşterilerin bağlılığının ve memnuniyetinin sağlanması konusunda destek verecek,

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyetine güvenen, Hedef odaklı çalışabilecek, Motivasyonu ve özgüveni yüksek, Yüksek gelir hedefi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

 • Team Gerilla

  Beslenme Uzmani Team Gerilla

  Ankara, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Beslenme Uzmani

  Team Gerilla

  Ref: 0-34 - 609762

  İşin Tanımı Sektöründe Lider Bir Ekmek Üreticisi adına, 13-14-15-16 Ekim tarihlerinde ki Ekmek Günleri Kapsamında İstanbul-İzmir ve Ankara'da tarafımıza belirlenecek Zincir Mağazalarda yeni çıkacak bir ürün için tadım ve tüketici bilgilendirme etkinliği yapılacaktır. Bu etkinlikte Sağlıklı Beslenme ve Ürünler hakkında tüketicilere bilgilendirme yapacak Beslenme Uzmanı Bayan Takım Arkadaşları arıyoruz. Çalışma Saatleri ; Yemek molası dahil 9 saat ( 11:00-20:00 ) Ücret + Yemek + Yol + Ssk Tarih : 13-14-15-16 Ekim

  Aranan Nitelikler Beslenme Uzmanlığı bölümünde okuyan veya mezun. Çalışma saatlerine uyumlu. Görünüşüne özen gösteren. İletişimi kuvvetli. Bayan takım arkadaşları arıyoruz. Not: Resimsiz CV'LER kabul edilmeyecektir.

 • Adil Işık Group

  Ankara Optimum Mağaza Müdürü Adil Işık Group

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ankara Optimum Mağaza Müdürü

  Adil Işık Group

  Ref: ANKMM2014 - 609759

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Ankara Optimum Avm'de bulunan mağazası için 'Mağaza Müdürü' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Victoria's Secret Mağaza Müdürü Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Victoria's Secret Mağaza Müdürü

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: VSBA-MM-2605 - 609735

  İşin Tanımı Ankara'da yeni açılacak olan Victoria's Secret Beauty and Accessories mağazasında değerlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda en az 2 yıl yöneticilik deneyimi bulunan Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Güleryüzlü, pozitif, dinamik

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Victoria's Secret- Operasyoncu/depo -Ankara Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Victoria's Secret- Operasyoncu/depo -Ankara

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: VSBA-ANK-SDP-1 - 609733

  İşin Tanımı Ankara'da yeni açılacak olan Victoria's Secret Beauty and Accessories mağazasında değerlendirilmek üzere Satış Danışmanı/ Depo arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda minimum 1 sene deneyimli Minimum Lise mezunu Satış Danışmanığı yapmış, tercihen depo tecrübesi olan Ürün takibi yapabilecek MS Office uygulamlarına hakim Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Bay

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Victoria's Secret- Ankara- Kasiyer Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Victoria's Secret- Ankara- Kasiyer

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: VSBA-ANK0906 - 609731

  İşin Tanımı Ankara'da yeni açılacak olan Victoria's Secret Beauty and Accessories mağazasında değerlendirilmek üzere Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Victoria's Secret Satış Danışmanı (Ankara) Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Victoria's Secret Satış Danışmanı (Ankara)

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: VSBA-ANK-SD1 - 609729

  İşin Tanımı Ankara'da yeni açılacak olan Victoria's Secret Beauty and Accessories mağazasında değerlendirilmek üzere Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda minimum 1 sene deneyimli Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Bayan

 • Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu

  Sekreter Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu

  Ref: SEKRETER-02 - 609728

  İşin Tanımı Ceceli Okulları Gölbaşı şubesinde istihdam edilmek üzere Sekreter alınacaktır. Not: Gölbaşı ilçesinde çalışmayı kabul etmeyecek adayların başvurmamasını rica ederiz. Adayların fotoğraflı özgeçmişleri ile başvurmaları zorunludur.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü mezunu · MS Office programlarını çok iyi bilen, · Diksiyonu düzgün, · Planlama, organizasyon ve analiz niteliklerine sahip, · Dinamik, sorumluluk sahibi ve iletişim becerisi yüksek, · Tercihen Eğitim sektöründe 2 yıl tecrübeli, · 32 yaşını aşmamış,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka