ARAMA SONUÇLARI

Sırala :
Hepsini Temizle
Ankara
SEKRETER
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Er-Se Basım ve Yayıncılık

  Sekreter / Asistan Er-Se Basım ve Yayıncılık

  Ankara 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter / Asistan

  Er-Se Basım ve Yayıncılık

  Ref: - 613775

  İşin Tanımı DERGİ VE GAZETEMİZE; Aktüel, Siyaset, Kültür ve Sanat Dergimize, Bağımsız Siyasi gazetemize, Ankara’da yayınlanan ve Ülke genelinde Yerel Yönetimlerin sorunlarını ve icraatlarını dile getiren, Taşrayı Devlet Protokolüne taşımada köprü oluşturan, her ay prensip olarak iki, üç ili ele alan Gazete ve Dergimize sekreter,asistan alınacaktır. - ÖNEMLİ HUSUSLAR; - Görüşme öncesi Gazete ve Dergi sitemizi lütfen inceleyiniz. Gazetemiz; www.bizim-mig.com.tr Dergimiz; www.yyplatformu.com.tr - Başvurularınız incelenip değerlendirme için ön görüşmeye davet edileceksiniz. - -Değerlendirme sonrası alınan personele iş ile ilgili detaylı seminer verilecektir. - Lütfen! Yukarıda yazılanları dikkate alınız, Ciddi müracaatlar bekliyoruz. - Programlı çalışırım, hırslıyım, bu iş tam benim işim diyenler müracaat etsin lütfen!

  Aranan Nitelikler SEKRETER/ASİSTAN Okul mezuniyeti hiç önemli değil.İlkokul,Ortaokul,Lise mezunu olabilir. Kesinlikle seyahat engeli olmayan, ( seyahatler uzun süreli ve sık sık olabilir) Hızlı yazı yazabilen, not alabilen, fotoğraf çekebilen. Ailevi ve özel sorunları olmayan, Tarihi ve Turistik yerleri gezmeyi seven, Türkiye’nin dört bir yanını gezecek, Kendine güvenen ve uzun yıllar birlikte çalışabileceğimiz, ne istediğini bilen, kararlı, çalışkan, sorumluluk sahibi, Ankara’da ikamet edenler tercih edilecektir. İşe 20 kişi alınacaktır. Maaş+Sigorta+Yol harcırahı (ücretler tatmin edicidir)

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Sekreter Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Amerikan Kültür Anaokulları

  Ref: KIDBAGL-SEK - 520462

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

 • Muhtaroğlu Grup

  Sekreter Muhtaroğlu Grup

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Muhtaroğlu Grup

  Ref: SEKRETER - 618568

  İşin Tanımı Dış ticaret,lojistik,pazarlama ve meyve suyu üretimi yapan şirketlerden oluşan şirketler grubumuza Sekreter aranmaktadır,

  Aranan Nitelikler -Telefon, santral trafiğini cevaplamak, yönlendirilmek ve not almak, -Yöneticinin Randevu ve toplantı organizasyonlarını yapılması, -Yöneticinin asiste edilmesi, - Sorumluluk verilen diğer tüm işlerin yapılması, - Benzer görevde en az 2 yıl deneyim sahibi, -MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, -Güleryüzlü, dış görünümüne önem veren, - Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, -Sorumluluk sahibi, -Detaycı ve düzenli. Tercihen İngilizce Bilen, 20-35 yaşları arasında,

 • Grup Ofis Marka Patent A.ş.

  Sekreter Grup Ofis Marka Patent A.ş.

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Grup Ofis Marka Patent A.ş.

  Ref: OFİS-SEKRETER - 618923

  İşin Tanımı Ofis telefon trafiğini yönetmek, Evrak takibi ve tanzimini yapmak, Gerekli raporları hazırlamak, Gelen misafirleri karşılamak ve ikramda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Sınai mülkiyet hakları alanında 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyime sahip olan şirketimizde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli,sabırlı,hızlı Sözlü iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Prezentabl, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Takip yeteneği güçlü Sekreter arıyoruz.

 • Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Sekreter Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-SRT - 605148

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ KÖKLÜ BİR FİRMAMIZ İÇİN SEKRETER ARAMAKTAYIZ. ÜNİVERSİTE MEZUNU, TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN, ASİSTANLIK ALANINDA DENEYİMLİ, MS OFFICE UYGULAMALARINA HAKİM, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,TAKİPÇİ,ÖĞRENMEYE AÇIK İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI,İFADE YETENEĞİ GÜÇLÜ, YOĞUN VE ESNEK ÇALIŞMA TEMPOSUNDA ÇALIŞABİLECEK, PREZANTABL, 35 YAŞINI AŞMAMIŞ, BAYAN

  Aranan Nitelikler

 • Il'mıo

  Sekreter ve Prova Mankeni Il'mıo

  Ankara 11 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter ve Prova Mankeni

  Il'mıo

  Ref: ILM-1 - 621855

  İşin Tanımı SEÇİL Grup markası 31 yıldır Tekstil sektörünün öncülerinden olmuştur. İl'mio SEÇİL Grubun dört markasından yanlızca birtanesidir. ILMIO markası Balgat SEÇİL giyim Fabrikasında kendi katında abiye giyimle kadınlara hitap etmektedir. web adreslerimiz: www.ilmio.com www.secilgiyim.com Adayımızın görev tanımı: Sekreter olarak görev yapacaktır. Zaman zaman tasarım ürünlerinin provası, sekreterimiz üzerinde prova edilecektir. Adayımızın bazı fiziksel özelliklere sahip olması bizim için büyük önem taşımaktadır. Fiziksel standartlarında uyumluluk göstermeyen adayların müracaat etmemesi önemle rica olunur.

  Aranan Nitelikler 1.68 cm ila 1.72 cm arası boy uzunluğuna sahip, 38 Beden, Dış görünümüne önem veren , Diksiyonu düzgün, İletişim konusunda problem yaşamadan diyaloglarını yürütebilen, Office programları kullanabilen Balgat ta yer alan fabrikamızda görev yapacak olan, Sekreter ve Prova Mankeni aramaktayız.

 • Aksan Kardan Ltd.

  Sekreter Aksan Kardan Ltd.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Aksan Kardan Ltd.

  Ref: AK-14/SR01 - 617053

  İşin Tanımı Aksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 50 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Sincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde 'Sekreter' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yabancı dil bilen (Tercihen İngilizce ), En az lise mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan,Word, Excel, Outlook vb. ofis programlarını kullanabilen, Evrak kayıt, dosyalama ve takibini yapabilecek, Şirket içi formları düzenleyebilecek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon ve planlama becerilerine sahip, Sigara kullanmayan, Yönetici asistanlığı yapabilecek, Ehliyeti olan.

 • Benart Belgelendirme

  Sekreter Benart Belgelendirme

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Benart Belgelendirme

  Ref: - 623708

  İşin Tanımı Firma içerisindeki tüm telefon ve evrak süreçlerinin etkin şekilde yürütülmesi Tüm gelen aramaların cevaplandırılarak ilgili kişilere yönlendirilmesi, Fatura kesilmesi gerektiğinde faturaları bilgisayarda hazırlayıp yazdırmak, üst yönetime onaylatmak ve kargo ile müşterilere göndermek. Şirket içerisinde fatura ve ilgili evrakları dosyalamak, Alacaklar ile ilgili olarak müşteriler ile görüşme yapmak, Müşterilere fax çekmek ve görüşmeler sonucu üst yönetimi bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu olmak, Genel bilgisayar ve internet kullanım bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Ofis araç gereçlerini etkin kullanabilen, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, disiplinli, dikkatli, iletişim kabiliyeti sözlü ve yazılı kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Uzun vadeli çalışmayı kendine hedef edinmiş, 30 yaşını aşmamış, Not: Ostim, Macun Köy metroları yaklaşık 7-8 dakikalık mesafededir. Cumartesi ve Pazar günü şirketimiz çalışmamaktadır.

 • Toker Bebe

  Sekreter Toker Bebe

  Ankara 4 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Toker Bebe

  Ref: - 616666

  İşin Tanımı - Ofisin genel temizlik ve düzeninin sağlanması - Telefon trafiğinin yönetilmesi - Gelen/Giden evrak takibinin yapılması - Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması

  Aranan Nitelikler Balgat'da bulunan merkez ofisimizde çalışmak üzere, - En az lise mezunu, - 24-30 yaş aralığında, - Diksiyonu düzgün, "Sekreter" arayışımız mevcuttur.

 • Ege Gökmen İnş Araç Kir. Osgb İsg Eğt Hiz San ve Tic Ltd Şti

  Sekreter Ege Gökmen İnş Araç Kir. Osgb İsg Eğt Hiz San ve Tic Ltd Şti

  Ankara 23 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Ege Gökmen İnş Araç Kir. Osgb İsg Eğt Hiz San ve Tic Ltd Şti

  Ref: (ANKARA-007) - 615325

  İşin Tanımı Ankara ofisimizde görevlendirilmek üzere; Şirket içi ve şirket dışı bilgi akışını sağlamak, Sorumluluk alanındaki planlama, organizasyon ve koordinasyonu yürütmek, Aramalarla ilgili notlar tutan ve takibini yapan, Gelen / giden evrak koordinasyonunu sağlayabilen, Günlük misafir trafiğini yönlendirebilen,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen Ön muhasebe deneyimi olan MS Office programlarına iyi derecede hakim Sekreterya konusunda tecrübeli Ofis ekipmanlarına hakim 25-35 yaş arası bayan sekreter alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Ofis Sekreteri Firma Adı Gizli

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Sekreteri

  Firma Adı Gizli

  Ref: IK-SKRTR - 622796

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İdari Ofisinde Görevlendirilmek Üzere Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü Mezunu, Alanında 2-3 Yıl Deneyimli, Tercihen İngilizce Bilen, 22-35 Yaşları Arasında, MS Office Programlarına Hakim, Diksikyonu Düzgün, Prezantabl, İş Ahlakı İlkelerine İnanan, Sürekli Öğrenmeye ve Gelişmeye Açık, Hızlı ve Pratik, Titiz ve Saygılı, İletişim Becerisi Güçlü, İkna Kabiliyeti Yüksek, Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek, Ofis Sekreteri alınacaktır.

 • Bilgitaş Büro Makinaları

  Teknik Servis Sekreteri Bilgitaş Büro Makinaları

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Sekreteri

  Bilgitaş Büro Makinaları

  Ref: BTS-SS-A-1 - 619447

  İşin Tanımı Büro Makinaları ve Dökümantasyon alanında lider olan şirketimize, Ankara Şubemizde görevlendirilmek üzere Teknik Servis Sekreteri aramaktayız. Müşterilerin arıza bildirimlerinin telefonda kaydının alınması, Arıza Bildirimlerinin Teknik Servis ile paylaşılması ve Teknisyenlerin Yönlendirilmesi, Teknik servis raporlarının sisteme girişlerinin yapılması, Tekliflerin oluşturulup bunların takibinin yapılması. Bakım anlaşmaları için müşterilere sözleşme ve teklif gönderilmesi, Kopya Başı Anlaşmalı müşterilerin sayaç raporlarının takibi, Merkez Teknik servise bunların bildirimi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Telefonda iletişimi kuvvetli, Telefon trafiğini yürütebilecek, MS office programlarına hakim, Çözüm üretebilen, dinamik, Takım çalışmasına yatkın, Raporlama becerileri gelişmiş,

 • Mbk Köseoğulları

  Üst Düzey Yönetici Asistanı Mbk Köseoğulları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üst Düzey Yönetici Asistanı

  Mbk Köseoğulları

  Ref: MBKAS - 623662

  İşin Tanımı MBK Köseoğulları bünyesinde görevlendirilmek üzere; Lisans ya da Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun, Kurumsal yapıda Yönetici Asistanı pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Rapor ve sunum hazırlama konusunda deneyime sahip, Ankara,Batıkent,Eryaman,Yenimahalle,Etimesgut,Sincan 'da ikamet eden 'Üst Düzey Yönetici Asistanı' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket