ARAMA SONUÇLARI

Sırala :
Hepsini Temizle
Ankara
Operatör
 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ref: ASSA-R-LIFE09 - 620197

  İşin Tanımı Ankara bölge ofisimizin Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetleri departmanında görev alacak, deneyimli ve deneyimsiz (yetiştirilmek üzere) takım arkadaşları arıyoruz. MAAŞ+ SİGORTA +YEMEK+ PRİM +SERVİS imkânları ile çalışılacaktır.

  Aranan Nitelikler TELEFONLA KONUŞMAYI SEVEN, İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ, MÜŞTERİYLE HIZLI VE ETKİLİ İLETİŞİM KURABİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, ÖĞRENMEYE AÇIK, İLKELİ, ÇALIŞKAN, VERİLEN HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞABİLECEK, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, MOTİVASYONU YÜKSEK, , KISA SÜREDE YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFİ OLAN, TERCİHEN ÇAĞRI MERKEZİ, MÜŞTERİ HİZMETLERİ YA DA TELEFONDA SATIŞ ALANLARINDA DENEYİMLİ BAY / BAYAN

 • Setrms Mağazaları

  Bilgisayarlı Kalıp Çizim Operatörü Setrms Mağazaları

  Ankara 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgisayarlı Kalıp Çizim Operatörü

  Setrms Mağazaları

  Ref: KLP-OPRT - 610832

  İşin Tanımı Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın, Ankara'da bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere; *Bayan giyim üzerine kalıp bilgisi olan *Tercihen Novocut programını kullanabilen *En az Yüksekokul mezunu '' BAY/BAYAN BİLGİSAYARLI KALIP ÇİZİM OPERATÖRÜ" İstihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler * Alanında 2 yıl tecrübeli * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek * Disiplinli, dikkatli ve özenli * Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan

 • Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Arşiv Elemanı Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Arşiv Elemanı

  Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-AE - 608515

  İşin Tanımı Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Bilişim Sektöründe Hizmet Veren Müşterimiz için Dijital Arşiv Projelerinde görevlendirilmek üzere"Arşiv Elemanları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Dijital Arşivleme (Servis Büro) çalışmalarında Tasnifleme-Tarama-İndeksleme iş istasyonlarında daha önce çalışmış Tercihen Profesyonel Tarayıcı cihazlarını kullanmış MS Office programlarına hakim Titiz, dikkatli, sistematik çalışabilecek Sakin yapıda, konsantrasyonu yüksek çalışabilecek Tercihen iyi seviyede klavye kullanabilen Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Linde Gaz A.ş.

  Dolum Operatörü Linde Gaz A.ş.

  Ankara 16 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dolum Operatörü

  Linde Gaz A.ş.

  Ref: AsTes3 - 598581

  İşin Tanımı 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Tesisin planlamasına göre gerekli üretim, dolum, tüp depolama ve dağıtım faaliyetlerini gerçekleştirmek, Tesisteki her türlü bakım faaliyetlerine katılmak, Hammadde ve yardımcı kimyasal stoklarının takibini yapmak, Tesisin verimlilik artışına yönelik iyileştirme projelerinde görev almak.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Ankara bölgesinde görevlendirilmek üzere; Meslek lisesi veya yüksek okullarının tercihen Makine, Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tercihen asetilen tesisi ya da endüstriyel gaz tesisi dolum deneyimine sahip, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı temel düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Dolum operatörü aranmaktadır.

 • Envirocon

  Operasyon (İlaçlama Personeli) Envirocon

  İstanbul Avrupa, Ankara, Gaziantep 17 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon (İlaçlama Personeli)

  Envirocon

  Ref: Op-2014-2 - 615789

  İşin Tanımı Güçlü teknik ve danışman kadrosu, uluslararası bilgi akışı ve iş birlikleri ile profesyonel "Entegre Zararlı Kontrolü” hizmeti vermekte olan firmamız için ilgili bölgelerde açılacak şubelerimizde çalışacak ve tercihen mesul müdür sertifikasına sahip takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği-Bitki Koruma bölümü, Veteriner, Gıda Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Kimya ve Biyoloji bölümlerinden mezun, Tercihen Biyosidal Ürün - Mesul müdür sertifikasına sahip, Askerlik hizmetini tamamlanmış, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanan ve seyahat engeli bulunmayan, MS Word ve Excel programlarını kullanabilen, Temsil yeteneği olan ve Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, Güvenilir, iş disiplini yüksek ve sorumluluk sahibi olan, Gaziantep - Ankara ve İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen Erkek adayların başvurularını beklemekteyiz.

  Aranan Nitelikler Kalite ve çevre hedefleri doğrultusunda çalışmak. Kendi birimi ile ilgili prosedür ve talimatların uygulanmasını sağlamak. İlaçlama operasyonlarını yürütmek. (Kimyasalların prosedürlere uygun kullanımını gerçekleştirmek, saha incelemeleri ile mevcut işletmede problem teşkil eden unsurları tespit etmek ve raporlamak. Müşteri servis raporlarını hazırlamak, departman yöneticinin onayını aldıktan sonra müşterilere imzalatmak, teslim etmek ve şirket içinde bu raporları düzenli tutmak. Gerektiğinde yeni müşterilerde alan incelemelerini yapıp, sağlıklı veriler toplamak ve raporlamak. Mevcut müşterilerde yapılacak üst teknik çalışmalara ve toplantılara temel oluşturacak bilgileri sahadan toplamak, raporlamalar yapmak. İlaç ve ekipman zayiatını önlemek. Hizmet verilen müşterilerle ilişkileri iyi tutmak, müşterinin ihtiyaçları, eğilimleri konusunda şirkete bilgi aktarmak. Yeni müşteri edinilmesine katkıda bulunmak.

 • Misa Group

  Part Time Call Center Personeli Misa Group

  Ankara 15 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Call Center Personeli

  Misa Group

  Ref: - 615035

  İşin Tanımı Alanya'da bulunan 5 yıldızlı MODERN SARAYLAR OTEL'in Ankara Bölge Müdürlüğü Kızılay Ofisinde (Part Time) 13:30-18:30 saatleri arasında ofis içerinde çalışacak Bayan çalışma arkadaşlar arıyoruz...

  Aranan Nitelikler *18-28 yaş arası *Diksiyonu düzgün *Öz güveni yüksek disiplinli ve girişken *İletişim becerisi yüksek sunum yeteneği olan *Hedef ve başarı odaklı * Pozitif düşünce ruhuna sahip

 • Okyanus Bilgi Teknolojileri

  Çağrı Merkezi Satış Danışmanları Okyanus Bilgi Teknolojileri

  Ankara 8 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Danışmanları

  Okyanus Bilgi Teknolojileri

  Ref: 65468465 - 615577

  İşin Tanımı Ankara Batıkent' de internet destekli doğal ve bitkisel sağlık ürünleri perakende satışı amacıyla yapılandırılan 16 kişilik çağrı merkezimizde 09:00 - 18:00 saatleri arasında çalışabilecek deneyimli / yetiştirilmek üzere, tecrübeli/tecrübesiz diksiyon sorunu olmayan, kendine güvenen ve ikna kabiliyeti yüksek bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. 7 yıldır faaliyet gösteren çağrı merkezimiz için 7 farklı kişi işe alınacaktır. Bu ekip sadece bayan personellerden oluşmaktadır. Halihazırda çalışan 7 bayan personelimiz bulunmaktadır. 1000 TL maaş + % 5.5 Satış Primi + SGK / Yemek. Batıkent' e uzak noktada ikamet eden ve birden çok vesait için yol ödemesi yapan personel için 2. vesait yol parası ödemesi yapılabilmektedir. Ortalama performans gösteren bir personelimizin aylık satış rakamı 20-25 bin TL arasında değişmekte olup, uygun şartların ve paket teslimatlarının başarılı bir şekilde takip edilerek, sağlanması durumunda bu oran personele aylık olarak asgari 500 TL' nin üzerinde satış primi olarak geri dönecektir. Satış primleri teslimat anında peşin olarak ödenmektedir.

  Aranan Nitelikler - Yenimahalle, Batıkent, Sincan, Etimesgut, Eryaman civarlarında yada yakın semtlerde ikamet eden. - Temel düzeyde bilgisayar kullanabilen. - Diksiyonu düzgün, akıcı konuşmada problemi olmayan. - İkna kabiliyeti yüksek. - 16 - 30 yaşları arası - Bayan (Yanlızca bayan personel aranmaktadır.)

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket