ARAMA SONUÇLARI

Sırala :
Hepsini Temizle
Ankara
Sekreter
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Firma Adı Gizli

  Ofis Sekreteri Firma Adı Gizli

  Ankara 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Sekreteri

  Firma Adı Gizli

  Ref: IK-SKRTR - 622796

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İdari Ofisinde Görevlendirilmek Üzere Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü Mezunu, Alanında 2-3 Yıl Deneyimli, Tercihen İngilizce Bilen, 22-35 Yaşları Arasında, MS Office Programlarına Hakim, Diksikyonu Düzgün, Prezantabl, İş Ahlakı İlkelerine İnanan, Sürekli Öğrenmeye ve Gelişmeye Açık, Hızlı ve Pratik, Titiz ve Saygılı, İletişim Becerisi Güçlü, İkna Kabiliyeti Yüksek, Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek, Ofis Sekreteri alınacaktır.

 • Aksan Kardan Ltd.

  Sekreter Aksan Kardan Ltd.

  Ankara 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Aksan Kardan Ltd.

  Ref: AK-14/SR01 - 617053

  İşin Tanımı Aksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 50 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Sincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde 'Sekreter' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yabancı dil bilen (Tercihen İngilizce ), En az lise mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan,Word, Excel, Outlook vb. ofis programlarını kullanabilen, Evrak kayıt, dosyalama ve takibini yapabilecek, Şirket içi formları düzenleyebilecek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon ve planlama becerilerine sahip, Sigara kullanmayan, Yönetici asistanlığı yapabilecek, Ehliyeti olan.

 • Benart Belgelendirme

  Sekreter Benart Belgelendirme

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Benart Belgelendirme

  Ref: - 623708

  İşin Tanımı Firma içerisindeki tüm telefon ve evrak süreçlerinin etkin şekilde yürütülmesi Tüm gelen aramaların cevaplandırılarak ilgili kişilere yönlendirilmesi, Fatura kesilmesi gerektiğinde faturaları bilgisayarda hazırlayıp yazdırmak, üst yönetime onaylatmak ve kargo ile müşterilere göndermek. Şirket içerisinde fatura ve ilgili evrakları dosyalamak, Alacaklar ile ilgili olarak müşteriler ile görüşme yapmak, Müşterilere fax çekmek ve görüşmeler sonucu üst yönetimi bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu olmak, Genel bilgisayar ve internet kullanım bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Ofis araç gereçlerini etkin kullanabilen, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, disiplinli, dikkatli, iletişim kabiliyeti sözlü ve yazılı kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Uzun vadeli çalışmayı kendine hedef edinmiş, 30 yaşını aşmamış, Not: Ostim, Macun Köy metroları yaklaşık 7-8 dakikalık mesafededir. Cumartesi ve Pazar günü şirketimiz çalışmamaktadır.

 • Bilgitaş Büro Makinaları

  Teknik Servis Sekreteri Bilgitaş Büro Makinaları

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Sekreteri

  Bilgitaş Büro Makinaları

  Ref: BTS-SS-A-1 - 619447

  İşin Tanımı Büro Makinaları ve Dökümantasyon alanında lider olan şirketimize, Ankara Şubemizde görevlendirilmek üzere Teknik Servis Sekreteri aramaktayız. Müşterilerin arıza bildirimlerinin telefonda kaydının alınması, Arıza Bildirimlerinin Teknik Servis ile paylaşılması ve Teknisyenlerin Yönlendirilmesi, Teknik servis raporlarının sisteme girişlerinin yapılması, Tekliflerin oluşturulup bunların takibinin yapılması. Bakım anlaşmaları için müşterilere sözleşme ve teklif gönderilmesi, Kopya Başı Anlaşmalı müşterilerin sayaç raporlarının takibi, Merkez Teknik servise bunların bildirimi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Telefonda iletişimi kuvvetli, Telefon trafiğini yürütebilecek, MS office programlarına hakim, Çözüm üretebilen, dinamik, Takım çalışmasına yatkın, Raporlama becerileri gelişmiş,

 • Grup Ofis Marka Patent A.ş.

  Sekreter Grup Ofis Marka Patent A.ş.

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Grup Ofis Marka Patent A.ş.

  Ref: OFİS-SEKRETER - 618923

  İşin Tanımı Ofis telefon trafiğini yönetmek, Evrak takibi ve tanzimini yapmak, Gerekli raporları hazırlamak, Gelen misafirleri karşılamak ve ikramda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Sınai mülkiyet hakları alanında 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyime sahip olan şirketimizde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli,sabırlı,hızlı Sözlü iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Prezentabl, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Takip yeteneği güçlü Sekreter arıyoruz.

 • Muhtaroğlu Grup

  Sekreter Muhtaroğlu Grup

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Muhtaroğlu Grup

  Ref: SEKRETER - 618568

  İşin Tanımı Dış ticaret,lojistik,pazarlama ve meyve suyu üretimi yapan şirketlerden oluşan şirketler grubumuza Sekreter aranmaktadır,

  Aranan Nitelikler -Telefon, santral trafiğini cevaplamak, yönlendirilmek ve not almak, -Yöneticinin Randevu ve toplantı organizasyonlarını yapılması, -Yöneticinin asiste edilmesi, - Sorumluluk verilen diğer tüm işlerin yapılması, - Benzer görevde en az 2 yıl deneyim sahibi, -MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, -Güleryüzlü, dış görünümüne önem veren, - Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, -Sorumluluk sahibi, -Detaycı ve düzenli. Tercihen İngilizce Bilen, 20-35 yaşları arasında,

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ön Büro Sorumlusu Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ankara 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Büro Sorumlusu

  Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ref: AKDCUB-ON - 488975

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Ankara ÇUBUK Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ÖN BÜRO SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversite Mezunu (2 veya 4 Yıllık) - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen, - Tercihen Çubuk'ta ikamet eden, - Takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, - Akıcı diyalog kurabilen - Dış görünüşüne özen gösteren, - Problem çözme yetisine sahip,

 • Aksapark Kent Mobilyaları A.ş.

  Yönetici Asistanı Aksapark Kent Mobilyaları A.ş.

  Ankara 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Aksapark Kent Mobilyaları A.ş.

  Ref: yönasist - 623297

  İşin Tanımı AKSAPARK Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yönetici asistanlığı konusunda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İş disiplini ilkelerini benimsemiş, İletişim becerileri kuvvetli, YÖNETİCİ ASİSTANI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • A-Pro Mühendislik İnş.taah.elekt.tic ve San.ltd.şti.

  Yönetici Asistanı A-Pro Mühendislik İnş.taah.elekt.tic ve San.ltd.şti.

  Ankara 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  A-Pro Mühendislik İnş.taah.elekt.tic ve San.ltd.şti.

  Ref: A-PRO-Y-002 - 621521

  İşin Tanımı Yönetime bağlı olarak çalışacak, İdari işlerden ve personelden sorumlu olacak. Şirketin Ön muhasebesini tutmak Düzenli olarak rapor vermek, Diğer departmanlar ile koordinasyonu sağlamak, Bağlı bulunduğu yönetici ve departman arşivindeki çeşitli dosyalama işlemlerinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Ön Muhasebe Konusunda tecrübeli • 20-30 yaş aralığında, • Üst Düzey Yönetici Asistanlığı pozisyonunda yeterli tecrübeye sahip, • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, • MS Office programlarına hakim, • Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip, • İnsan ilişkilerinde başarılı,diksiyonu düzgün, ve dış görünüşüne özen gösteren • Dinamik, çözüm odaklı, • Kalıcı ve uzun süreli bir çalışma hedefleyen takim arkadaslari aranmaktadir.

 • Er-Se Basım ve Yayıncılık

  Sekreter / Asistan Er-Se Basım ve Yayıncılık

  Ankara 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter / Asistan

  Er-Se Basım ve Yayıncılık

  Ref: - 613775

  İşin Tanımı DERGİ VE GAZETEMİZE; Aktüel, Siyaset, Kültür ve Sanat Dergimize, Bağımsız Siyasi gazetemize, Ankara’da yayınlanan ve Ülke genelinde Yerel Yönetimlerin sorunlarını ve icraatlarını dile getiren, Taşrayı Devlet Protokolüne taşımada köprü oluşturan, her ay prensip olarak iki, üç ili ele alan Gazete ve Dergimize sekreter,asistan alınacaktır. - ÖNEMLİ HUSUSLAR; - Görüşme öncesi Gazete ve Dergi sitemizi lütfen inceleyiniz. Gazetemiz; www.bizim-mig.com.tr Dergimiz; www.yyplatformu.com.tr - Başvurularınız incelenip değerlendirme için ön görüşmeye davet edileceksiniz. - -Değerlendirme sonrası alınan personele iş ile ilgili detaylı seminer verilecektir. - Lütfen! Yukarıda yazılanları dikkate alınız, Ciddi müracaatlar bekliyoruz. - Programlı çalışırım, hırslıyım, bu iş tam benim işim diyenler müracaat etsin lütfen!

  Aranan Nitelikler SEKRETER/ASİSTAN Okul mezuniyeti hiç önemli değil.İlkokul,Ortaokul,Lise mezunu olabilir. Kesinlikle seyahat engeli olmayan, ( seyahatler uzun süreli ve sık sık olabilir) Hızlı yazı yazabilen, not alabilen, fotoğraf çekebilen. Ailevi ve özel sorunları olmayan, Tarihi ve Turistik yerleri gezmeyi seven, Türkiye’nin dört bir yanını gezecek, Kendine güvenen ve uzun yıllar birlikte çalışabileceğimiz, ne istediğini bilen, kararlı, çalışkan, sorumluluk sahibi, Ankara’da ikamet edenler tercih edilecektir. İşe 20 kişi alınacaktır. Maaş+Sigorta+Yol harcırahı (ücretler tatmin edicidir)

 • Mövenpick Hotel Ankara

  Personel Assistant To General Manager Mövenpick Hotel Ankara

  Ankara 16 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Personel Assistant To General Manager

  Mövenpick Hotel Ankara

  Ref: - 622935

  İşin Tanımı To assist the General Manager in the Administration of the Executive Office, To handle telephone calls, filing as well as appropriate follow-up, To keep General Manager’s agenda and organize traveling needs (flights, accommodation, visa, airport transfers etc.), To take meeting minutes whenever requested, To facilitate communication between executive and his direct reports, To handle internal and external correspondence, To conduct information and document management.

  Aranan Nitelikler Ideally with university degree in Hospitality, Tourism Management or Public Relations, Minimum 2 years work experience as a Secretary, Senior Clerk or Public Relations Clerk in a hotel or big company, Good command of English both written and spoken, To be multi-tasker, flexible and reliable team member, Excellent time management attitude – ability to assess workload, split task and prioritize, Advanced knowledge of MS - Office applications (Word, Excel, PowerPoint) and all office equipments, To be presentable and dynamic, Good interpersonel & communication skills with problem solving capacity, Strong organizational skills and attention to detail.

 • Bst İnşaat Grubu

  Yönetici Asistanı Bst İnşaat Grubu

  Ankara 12 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Bst İnşaat Grubu

  Ref: EğitimPazarlama - 622237

  İşin Tanımı Ankara'da Bilgisayar Eğitimlerinin kurumsal pazarlanması konusunda bizimle çalışabilecek yönetici asistanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Toker Bebe

  Sekreter Toker Bebe

  Ankara 4 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Toker Bebe

  Ref: - 616666

  İşin Tanımı - Ofisin genel temizlik ve düzeninin sağlanması - Telefon trafiğinin yönetilmesi - Gelen/Giden evrak takibinin yapılması - Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması

  Aranan Nitelikler Balgat'da bulunan merkez ofisimizde çalışmak üzere, - En az lise mezunu, - 24-30 yaş aralığında, - Diksiyonu düzgün, "Sekreter" arayışımız mevcuttur.

 • Vitel A.ş.

  Ofis Asistanı Vitel A.ş.

  Ankara 27 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  Vitel A.ş.

  Ref: - 617696

  İşin Tanımı İş Tanımı Ofisin genel tertip ve düzeninden sorumlu olmak, Ofisin telefon, fax, e-mail ve randevu trafiğini yönetmek, Gelen-giden evrak yönetiminden ve takibinden sorumlu olmak, · İşletme içindeki masraf ve giderlerin takibinin gerçekleştirmek, · Kargo-kurye alım-gönderim takibini yapmak, Operasyonel çalışmaları yürütmek ve raporlamaları yapmak, Toplantı ve seyahat organizasyonlarını yapmak, Dosyalama ve iş takibi desteği vermek, · Ofisin kırtasiye/mutfak malzeme alımı ve takibi ile ilgilenmek, · Çalışanlara ve ofise gelen misafirlere ikram servisi yapmak

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar · Tercihen Üniversite mezunu, · Benzer görevde en az 1 yıl tecrübeli, · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Word, Excel, Powerpoint, Outlook vb), · Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen (Fax, Scanner vb), · Planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisi yüksek, · Kurumsal bir şirketin ofis düzeninden sorumlu olabilecek, · Ekip çalışmasına yatkın, · Canlı, pozitif ve güler yüzlü olan, · Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven, · Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı alışkanlık edinmiş, · Temsil yeteneği olan, dış görünümüne özen gösteren, · Diksiyonu düzgün, yazışma tekniklerine hâkim, · Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, · Mesai saatlerinde esnek.

 • Ege Gökmen İnş Araç Kir. Osgb İsg Eğt Hiz San ve Tic Ltd Şti

  Sekreter Ege Gökmen İnş Araç Kir. Osgb İsg Eğt Hiz San ve Tic Ltd Şti

  Ankara 23 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Ege Gökmen İnş Araç Kir. Osgb İsg Eğt Hiz San ve Tic Ltd Şti

  Ref: (ANKARA-007) - 615325

  İşin Tanımı Ankara ofisimizde görevlendirilmek üzere; Şirket içi ve şirket dışı bilgi akışını sağlamak, Sorumluluk alanındaki planlama, organizasyon ve koordinasyonu yürütmek, Aramalarla ilgili notlar tutan ve takibini yapan, Gelen / giden evrak koordinasyonunu sağlayabilen, Günlük misafir trafiğini yönlendirebilen,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen Ön muhasebe deneyimi olan MS Office programlarına iyi derecede hakim Sekreterya konusunda tecrübeli Ofis ekipmanlarına hakim 25-35 yaş arası bayan sekreter alınacaktır.

 • The English Academy

  Eğitim Danışmanı The English Academy

  Ankara 16 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitim Danışmanı

  The English Academy

  Ref: - 616737

  İşin Tanımı Türkiye'nin önde gelen Dil Eğitim Firması "The English Academy" olarak Ankara şubemize; özellikle satış alanında yetenekli, eğitim danışmanlığı pozisyonunda görev alabilecek bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen, Satış ve Pazarlama konusunda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Kendine bu alanda güvenen, inisiyatif sahibi, Üniversitelerin 4 yıllık fakülte yada 2 yıllık yüksek okul mezunu Tercihen İngilizce bilen BAYAN arkadaşların başvuruları rica olunur.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket