ARAMA SONUÇLARI

 • Vodatech A.Ş.

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Inbound) Vodatech A.Ş.

  İstanbul Anadolu 19-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Inbound)

  Vodatech A.Ş.

  Ref: FJU-MT-10 - 607783

  İşin Tanımı Türkiye'nin ilk dış kaynaklı çağrı merkezi Vodatech bünyesinde,Kayışdağı-Ataşehir lokasyonumuzda müşterilerimizin, - Gelen çağrılarını karşılayacak, - Teknik arıza kayıtlarının sistem üzerinden açılmasını sağlayacak, - Tercihen iyi duzeyde İngilizce bilen, - 7/24 vardiyali sistemde calisabilecek, müşteri memnuniyetini ilke edinerek kariyer hedefleyen, istekli, kararlı, hırslı ve enerjik Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, - Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, - Pozitif, iletişim yetkinliği yüksek, ekip çalışmasına yatkın, - Temel PC, internet ve MS Office programları kullanım bilgisine sahip, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Çağrı Merkezi sektöründe kalıcı olmayı düşünen, kariyer hedefleyen nitelikli takım arkadaşları arıyoruz.

 • Vodatech A.Ş.

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Inbound) Vodatech A.Ş.

  İstanbul Anadolu 19-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Inbound)

  Vodatech A.Ş.

  Ref: CC-INB-01 - 599345

  İşin Tanımı Türkiye'nin ilk dış kaynaklı çağrı merkezi Vodatech bünyesinde,Kayışdağı-Ataşehir lokasyonumuzda müşterilerilerden gelen çağrıları karşılayacak, müşteri memnuniyetini ilke edinerek kariyer hedefleyen, istekli, kararlı, hırslı ve enerjik Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun/öğrenci, - Çağrı merkezi sektöründe deneyimli, - Tercihen İnbound konusunda tecrübeli, - 7/24 vardiyalı çalışma sisteminin gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, - Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, - Pozitif, iletişim yetkinliği yüksek, ekip çalışmasına yatkın, - Temel PC, internet ve MS Office programları kullanım bilgisine sahip, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Çağrı Merkezi sektöründe kalıcı olmayı düşünen, kariyer hedefleyen nitelikli takım arkadaşları arıyoruz.

 • Teknoteks

  Turkcell - Saha Aktivite Temsilcisi Teknoteks

  Edirne, Kırklareli, Tekirdağ 19-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Turkcell - Saha Aktivite Temsilcisi

  Teknoteks

  Ref: 01 - 598960

  İşin Tanımı TURKCELL STAND AKTİVİTELERİNDE GÖREV YAPACAK SAHA AKTİVİTE TEMSİLCİLERİ ARIYORUZ TURKCELL'in Düzenlediği Bütün Stand Aktivitelerinde görev yapacak genellikle Turkcell Bayi önlerinde zaman Zaman festival ve şenliklerde görev alacak Turkcell Elçileri arıyoruz. Edirne'nin Keşan,Uzunköprü ve Merkez ilçelerinde Kırklareli'nin Lüleburgaz ve Merkez İlçelerinde Tekirdağ'ın Çorlu,Çerkezköy,Kapaklı ve Merkez İlçelerinde İkamet eden. ( 1100 TL MAAŞ + 245 TL YEMEK + 450 TL PRİM + SSK ) PART-TİME VE FULL TİME

  Aranan Nitelikler - Diksiyonu düzgün , - İkna kabiliyeti ve insan ilişkileri yüksek , - En az lise mezunu , - İletişim sektöründe kariyer hedefi olan , - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek , - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , - Özverili , Çalışkan ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Binom Araştırma

  Saha Veri Toplama Uzmanı-Gizli Müşteri Binom Araştırma

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Veri Toplama Uzmanı-Gizli Müşteri

  Binom Araştırma

  Ref: - 604536

  İşin Tanımı Binom Araştırma yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren birçok şirketin pazar araştırmalarını yürütmektedir. Bu tür çalışmaların saha uygulaması için yerli ve yabancı müşteriler ve tüketiciler ile yüz yüze/ telefon aracılığı ile yapılacak çalışmalarda görevlendirilmek üzere yarı zamanlı ve tam zamanlı saha araştırmacıları istihdam edilecektir. Ayrıca çalışma usulü yarı zamanlı olan Uluslararası ve ulusal firmaların yurt çapındaki bayilerinin hizmet kalitelerinin Gizli Müşteri Yöntemi ile denetlenmesi konusunda destek olabilecek yeni ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Min. Lise mezunu, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Ofis dışında çalışmaya istekli, Girişken ve güler yüzlü, Tam zamanlı ya da part time çalışabilecek, 18-55 yaş arası bay ve bayan adaylar aranmaktadır, Başka bir işte çalışan kişilerde ek gelir sağlamak için pozisyona başvurabilirler.

 • Kuantum Araştırma

  Anketör (Saha Araştırmacısı) Kuantum Araştırma

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Anketör (Saha Araştırmacısı)

  Kuantum Araştırma

  Ref: - 603092

  İşin Tanımı Herhangi bir satış pazarlama yapmadan sahada aktif olarak müşteri memnuniyeti anketleri yapılmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sahada aktif olarak çalışabilecek, iletişimi kuvvetli,diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren tam ve yarı zamanlı anketörler alınacaktır. Başvurular yüz yüze alınmaktadır. Ön başvuru için internet sitesini ve telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

 • Arta Tanıtım

  Anketör Arta Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Anketör

  Arta Tanıtım

  Ref: SD-KML-01 - 609994

  İşin Tanımı SEKTÖRÜNDE LİDER BİR FİRMA İÇİN; İSTANBUL ANADOLU-AVRUPA YAKASI İÇİN BELİRLENEN RUT PLANI ÇERÇEVESİNDE ANLAŞMALI ÜYE İŞ YERLERİNİ ZİYARET EDEREK GÖRÜŞ ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİ DİNLEYEREK VERİ GÜNCELLEMESİNİ TABLET PC İLE YAPABİLECEK,TÜKETİCİ TALEPLERİNİ VE EĞİLİMLERİNİ TAKİP EDİP RAPORLAMA YAPABİLECEK BAY-BAYAN SAHA TEMSİLCİSİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler * İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ * TEMSİL VE İKNA KABİLİYETİ GÜÇLÜ * SAHA KANALINDA TECRÜBELİ VE SAHA DİNAMİKLERİNE HAKİM * EN AZ LİSE MEZUNU * 25-35 YAŞ ARASI * SAHA ZİYARETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİP RAPORLAMA YAPABİLECEK BAY-BAYAN SAHA PERSONELİ BAŞVURU : Yusuf Bey 0543 907 79 69

 • Temas Tanıtım

  Gizli Müşteri/ Saha Araştırmacısı Temas Tanıtım

  Adana, Çanakkale, Eskişehir, Kayseri, Malatya, Manisa, Muğla, Sakarya, Trabzon, Şanlıurfa 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gizli Müşteri/ Saha Araştırmacısı

  Temas Tanıtım

  Ref: TMS-GM2 - 579205

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalışarak kimliğini ve görevini belli etmeden saha ziyaretleri yapıp, elde ettiği verileri objektif olarak değerlendirip raporlayacak, GİZLİ MÜŞTERİ / SAHA ARAŞTIRMACISI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Detaycı, gözlemci,titiz, araştırmacı kişiliğe sahip, Hızlı iletişim kurabilme yeteneğine sahip, Sorumluk sahibi ve tarafsız davranabilen, 20-50 Yaş aralıklarında olan, Teknolojiyle ilgilenen ve akıllı telefon kullanabilen, Part time çalışabilecek, Bay/bayan

 • Temas Tanıtım

  Gizli Müşteri/ Saha Araştırmacısı Temas Tanıtım

  Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İzmir, Samsun, Tekirdağ, İstanbul Avrupa 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gizli Müşteri/ Saha Araştırmacısı

  Temas Tanıtım

  Ref: TMS_GM - 579053

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalışarak kimliğini ve görevini belli etmeden saha ziyaretleri yapıp, elde ettiği verileri objektif olarak değerlendirip raporlayacak, GİZLİ MÜŞTERİ / SAHA ARAŞTIRMACISI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Detaycı, gözlemci,titiz, araştırmacı kişiliğe sahip, Hızlı iletişim kurabilme yeteneğine sahip, Sorumluk sahibi ve tarafsız davranabilen, 20-50 Yaş aralıklarında olan, Teknolojiyle ilgilenen ve akıllı telefon kullanabilen, Part time çalışabilecek, Bay/bayan

 • Method Research Company

  Anketör ( İstanbul) Method Research Company

  İstanbul Anadolu 13-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Anketör ( İstanbul)

  Method Research Company

  Ref: BGMK-ANK - 577187

  İşin Tanımı Projelerle ilgili eğitimlere katılmak, Serbest saha çalışmaları ve randevulu çalışmalarda anket yapmak, Gizli Müşteri projelerinde yer almak,

  Aranan Nitelikler Min. Lise mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Ofis dışında çalışmaya istekli, İSTANBUL bölgesinde ikamet eden, Gerektiği zaman il dışında 1 hafta ikamet edebilecek, Girişken ve güler yüzlü, 25-45 yaş arası, Seyahat Engeli olmayan NOT: Kadrolu ve ya parttime çalışmak istediğinizi lütfen ön yazınızda belirtiniz.

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Tüyap Fuar Merkezi Anketörleri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Avrupa 18-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tüyap Fuar Merkezi Anketörleri

  Bu Tanıtım Organizasyon

  Ref: - 597279

  İşin Tanımı Organizasyon ve fuar alanında faaliyet gösteren BUajans firması ile Eylül ayında başlayacak olan 2014 fuar döneminde TÜYAP FUAR MERKEZİ'NDE ÇALIŞACAK ANKETÖRLER ARANMAKTADIR. 2014 Çalışma tarihleri ve fuar isimleri aşağıda verilmiştir. Aşağıdaki tarihlerin hepsinde çalışılabileceği gibi, içlerinden uygun olduklarınızda da çalışma fırsatı bulabilirsiniz. 2015 yılı takvimi daha sonra açıklanacaktır. 18 - 19 - 20 - 21 EYLÜL - AVRASYA AMBALAJ FUARI 27 - 28 - 29 - 30 EYLÜL - 1 EKİM - İNTERMOB FUARI 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 EKİM - MAKTEK FUARI 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 KASIM - KİTAP FUARI 18 - 19 - 20 KASIM - DERİ FUARI 27 - 28 - 29 - 30 KASIM- KENT FUARI 4 - 5 - 6 - 7 ARALIK - PLAST EURESIA GÖREV: Fuar ziyaretçilerine ve katılımcı firmalara önceden hazırlanmış olan anketleri yapmak. ÇALIŞMA SAATLERİ: 10:00 - 18:00 saatleri arası. ÜCRET : Günlük 50 TL + SSK + YEMEK KIYAFET: Baylar: Siyah takım elbise, beyaz gömlek, siyah kravat Bayanlar: Siyah kumaş pantalon, beyaz gömlek, siyah hırka, siyah babet NOT: TUYAP FUAR MERKEZLERİ'ne yakın konumda ikamet edilmesi tercih sebebidir. Başvurmak isteyen adayların istenilen bilgilerle birlikte aşağıdaki mail adresine mailin konusuna ''Tüyap Anket Ekibi Başvuru'' yazarak başvurularını iletmeleri rica olunur. istenilen bilgiler, -Ad - Soyad, -Birkaç boy ve yüz fotoğrafı, -Cep Telefonu, -İkamet Semti, -Boy ve Beden bilgisi, -Eğitim - Okul - Bölüm, -Yabancı dil ve seviyesi, -Var ise organizasyon ve tanıtım tecrübeleri. Başvuru mail adresi: fuar@buajans.com

  Aranan Nitelikler -Üniversite mezunu veya halen devam etmekte olan, -Bayan -Prezantabl, -19 - 27 yaş aralığında, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı,

 • Method Research Company

  Gölge Müşteri Method Research Company

  Bursa 11-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gölge Müşteri

  Method Research Company

  Ref: Ender_Gölge - 606426

  İşin Tanımı Projelerle ilgili eğitimlere katılmak, Serbest olarak sahada anket yapmak, Kurumsal firmalarla randevulu anket yapmak, Toplantılara katılmak

  Aranan Nitelikler Min. Lise mezunu ya da üniversite öğrencisi, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Ofis dışında çalışmaya istekli, Girişken ve güler yüzlü, Tam zamanlı ya da Part Time çalışabilecek, 22_55 yaş arası bay ve bayan adaylar aranmaktadır

 • Method Research Company

  Anketör Bursa Method Research Company

  Bursa 11-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Anketör Bursa

  Method Research Company

  Ref: Ender_Anketör - 606421

  İşin Tanımı Projelerle ilgili eğitimlere katılmak, Serbest olarak sahada anket yapmak, Kurumsal firmalarla randevulu anket yapmak, Toplantılara katılmak

  Aranan Nitelikler Min. Lise mezunu ya da üniversite öğrencisi, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Ofis dışında çalışmaya istekli, Girişken ve güler yüzlü, Tam zamanlı ya da Part Time çalışabilecek, 22_55 yaş arası bay ve bayan adaylar aranmaktadır

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  Dönemsel Kongre Hostes MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 05-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Kongre Hostes

  MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: My-060814 - 598785

  İşin Tanımı Ağustos ayından başlayarak İstanbul'da yapılacak olan kongre ve fuarlarda görev alacak, okul devam zorunluluğu olmayan ve iletişim konusunda kendine güvenen güler yüzlü arkadaşlar arıyoruz

  Aranan Nitelikler * 18-28 yaş arasında * Diksiyonu düzgün * Güler yüzlü * Turizm ve Halkla İlişkiler alanında deneyim kazanmak isteyen * Çalışkan

 • Üçay Mühendislik

  Çağrı Merkezi Personeli Üçay Mühendislik

  İstanbul Anadolu 19-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Personeli

  Üçay Mühendislik

  Ref: merkezçağrımerk - 600609

  İşin Tanımı 2000 yılında Doğalgaz Mühendislik firması olarak kurulan firmamız, ana faaliyet konusu olarak kendisine; ısı yalıtım ve izolasyon, taahhüt, mekanik, proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir. Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan birçok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir. Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen firmamız şubeleşmede de çok seçici davranarak yatırımlarına hız vermiştir Sektörü ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip yorumlayarak sektörde kendisine çok farklı bir ivme kazandıran firmamız, hızla büyüyen kadrosuna dahil edilmek üzere, dinamik, hırslı, satış ruhunu benimsemiş ve eğitimler dahilinde işin niteliklerine uygun çalışabilecek, yoğun ,iş temposuna ayak uydurabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye çapında faaliyet gösteren Doğalgaz sektörün de lider firmamızın merkez binasında görevlendirilmek üzere personel alınacaktır. En az lise mezunu, 30 Yaşını aşmamış, Diksiyonu düzgün , telefonda iletişim kabiliyeti yüksek , Dinamik , dışa dönük , Dikkatli , detaylara önem veren , MS ofis programlarını etkin kullanabilen , İstanbul Anadolu Yakası'nda ve tercihen Sultanbeyli, Samandıra'da ikamet eden , Bayan personel tercih edilecektir.

 • Üçay Mühendislik

  Çağrı Merkezi Personeli (Engelli) Üçay Mühendislik

  İstanbul Anadolu 19-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Personeli (Engelli)

  Üçay Mühendislik

  Ref: merkezçağrımerk - 600607

  İşin Tanımı 2000 yılında Doğalgaz Mühendislik firması olarak kurulan firmamız, ana faaliyet konusu olarak kendisine; ısı yalıtım ve izolasyon, taahhüt, mekanik, proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir. Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan birçok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir. Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen firmamız şubeleşmede de çok seçici davranarak yatırımlarına hız vermiştir Sektörü ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip yorumlayarak sektörde kendisine çok farklı bir ivme kazandıran firmamız, hızla büyüyen kadrosuna dahil edilmek üzere, dinamik, hırslı, satış ruhunu benimsemiş ve eğitimler dahilinde işin niteliklerine uygun çalışabilecek, yoğun ,iş temposuna ayak uydurabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye çapında faaliyet gösteren Doğalgaz sektörün de lider firmamızın merkez binasında görevlendirilmek üzere personel alınacaktır. En az lise mezunu, 30 Yaşını aşmamış, Diksiyonu düzgün , telefonda iletişim kabiliyeti yüksek , Dinamik , dışa dönük , Dikkatli , detaylara önem veren , MS ofis programlarını etkin kullanabilen , İstanbul Anadolu Yakası'nda ve tercihen Sultanbeyli, Samandıra'da ikamet eden , Bayan personel tercih edilecektir.

 • Method Research Company

  Anketör Method Research Company

  İstanbul Anadolu 30-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Anketör

  Method Research Company

  Ref: RP_Anketör - 597097

  İşin Tanımı Proje bazlı anketler yapmak, Kurumsal firmalarla randevulu anket yapmak, Gölge müşteri çalışmalarına katılmak,

  Aranan Nitelikler Min. Lise mezunu Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Ofis dışında çalışmaya istekli, Girişken ve güler yüzlü, Tam zamanlı çalışabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, 25 yaş üstü bay ve bayan adaylar aranmaktadır Lütfen aşağıdaki numaradan randevu alın; Remzi Pekbay 0530 645 78 60 E-Mail; remzi.pekbay@methodresearchcompany.com.tr

 • Method Research Company

  Saha Araştırma-İstanbul Method Research Company

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 04-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Araştırma-İstanbul

  Method Research Company

  Ref: - 577405

  İşin Tanımı . Projelerle ilgili eğitimlere katılmak, Serbest saha çalışmaları ve randevulu çalışmalarda anket yapmak, Gizli Müşteri projelerinde yer almak,

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Min. Lise mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Ofis dışında çalışmaya istekli, İSTANBUL bölgesinde ikamet eden, Gerektiği zaman il dışında 1 hafta ikamet edebilecek, Girişken ve güler yüzlü, 25-45 yaş arası, Seyahat Engeli olmayan

 • Method Research Company

  Anketör Bursa Method Research Company

  Bursa, Kocaeli 22-05-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Anketör Bursa

  Method Research Company

  Ref: 41 - 456651

  İşin Tanımı -Seyahat engeli olmayan, -Seyahat engeli olmayan, -Empati kurma becerisi güclü -Giyimine özen gösteren -Teknolojik araçları kullanabilen -Çalışma azmi yüksek ve güler yüzlü EKİP RUHU İLE ÇALIŞACAK DENEYİMSİZ ANKETÖR ARKADAŞLAR ARIYORUZ. İmkanlar:Maaş + SSK + YOL + YEMEK + PRİM NOT: Arkadaşlar, resimsiz ve iş deneyimlerini yazmayarak cv bırakan kişilerden olmayın. Yaş aralığı dışında başvuru yapmayınız. Öğrenci başvuruları kabul edilmemektedir, iş fulltime dır,

  Aranan Nitelikler 23-35 yaş arası En az Lise mezunu

 • Method Research Company

  Anketör Kocaeli-Bursa Method Research Company

  Bursa, Kocaeli 22-05-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Anketör Kocaeli-Bursa

  Method Research Company

  Ref: 13 - 333388

  İşin Tanımı Serbest ve randevulu olarak sahada anket yapmak

  Aranan Nitelikler BAY-BAYAN EKİP RUHU İLE ÇALIŞACAK DENEYİMSİZ SAHA ARAŞTIRMACISI ARKADAŞLAR ARIYORUM. İmkanlar:Maaş + SSK + 480tl yemek,yol + prim sistemiyle çalışacak

 • Method Research Company

  Anketör İstanbul Method Research Company

  İstanbul Anadolu 13-05-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Anketör İstanbul

  Method Research Company

  Ref: BE-ANKETÖR - 534233

  İşin Tanımı Projelerle ilgili eğitimlere katılmak, Serbest olarak sahada anket yapmak, Kurumsal firmalarla randevulu anket yapmak, Toplantılara katılmak

  Aranan Nitelikler Min. Lise mezunu ya da üniversite öğrencisi, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Ofis dışında çalışmaya istekli, Girişken ve güler yüzlü, Tam zamanlı ya da parttime çalışabilecek, 22_38 yaş arası bay ve bayan adaylar aranmaktadır

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka