ARAMA SONUÇLARI

Sırala :
Hepsini Temizle
Antalya
Sekreter
 • Markalar Birliği

  Sekreter-Call Center Sorumlusu Markalar Birliği

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter-Call Center Sorumlusu

  Markalar Birliği

  Ref: MB-SEK - 498824

  İşin Tanımı Markalar Birliği Hukuk Bürosunda görev alacak Sekreter/ Call Center Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Tercihen tecrübeli, - 20-30 yaş aralığında, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Bayan,

 • Beka Real Estate

  Yönetici Sekreter Beka Real Estate

  Antalya 16 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Sekreter

  Beka Real Estate

  Ref: - 622912

  İşin Tanımı Yatırım ve Gayrimenkul şirketimizde görevlendirilmek üzere yönetici sekreter alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirket içi ve Şirket dışı bilgi akışının sağlanması, -Telefon trafiğinin yönetilmesi, -Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, -Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, -Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek, -Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, -Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, -Antalya’da ikamet eden Yönetici Asistanı alınacaktır.

 • Adecco İzmir

  Ofis Asistanı Adecco İzmir

  Antalya 12 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  Adecco İzmir

  Ref: IZMDOA - 620992

  İşin Tanımı Ofis telefon, evrak, kargo trafiğinin koordine edilmesi, Sunumların ve raporların hazırlanması, Ofis organizasyonunun sağlanması. ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterimiz için "Ofis Asistanı" aramaktayız. İleri seviyede Excel bilgisine sahip, iyi seviyede Powerpoint kullanabilen, Temel seviyede İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri güçlü, Yazılı iletişim teknikleri hakkında bilgi sahibi, Raporlama ve dosyalama sistemlerini bilen, Zaman yönetimi ve planlaması hakkında yetkin, Karar verme ve problem çözme yetenekleri güçlü, Gelişime ve öğrenmeye açık, Sunum ve geri bildirim uygulamalarını bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Antalya'da tercihen Döşemealtı, Dokuma , Muratpaşa bölgelerinde ikamet eden.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket