ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
Antalya
 • Antalya Özel Yaşam Hastaneleri Sağlık Hizmetleri A.ş

  Diş Hekimi Antalya Özel Yaşam Hastaneleri Sağlık Hizmetleri A.ş

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Diş Hekimi

  Antalya Özel Yaşam Hastaneleri Sağlık Hizmetleri A.ş

  Ref: - 622958

  İşin Tanımı Özel Antalya Yaşam Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere, ' Diş Hekimi ' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Diş Fakültesi mezunu, * Tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip eden, * İletişimi kuvvetli,hasta memnuniyeti odaklı, Diş Hekimi arıyoruz.

 • Mothercare

  Mothercare Antalya Terracıty AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mothercare Antalya Terracıty AVM -Satış Danışmanı

  Mothercare

  Ref: MCTRR-SD3 - 622891

  İşin Tanımı Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Fortes

  Doğalgaz Teknisyenleri Fortes

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Doğalgaz Teknisyenleri

  Fortes

  Ref: ANTALYAteknisye - 622772

  İşin Tanımı Türkiye çapında faaliyet gösteren Doğalgaz sektöründe lider firmamızın Antalya şubesine personel alınacaktır. 2000 yılında Doğalgaz Mühendislik firması olarak kurulan firmamız, ana faaliyet konusu olarak kendisine; ısı yalıtım ve izolasyon, taahhüt, mekanik, proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir. Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan birçok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir.

  Aranan Nitelikler Teknisyen veya Tekniker 30 Yaşını aşmamış, Tercihen Doğalgaz sektöründe çalışmış, En az Lise Mezunu, İnsan ilişkileri yüksek, B sürücü ehliyetine sahip aktif araç kullanabilen, Antalya , Konyaaltı ve civar ilçelerde ikamet eden, Bay personel

 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Ref: AKDANTLARA-ING - 622689

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Dil Okulları Antalya LARA Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin; İngilizce Öğretmenliği bölümlerinden mezun yada İngiliz Dili ve Edebiyatı / Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olup Formasyon Belgesine sahip olan, ---Full Time yada part time çalışabilecek, -Çalışma prensiplerine sadık, -Dış görünüşüne dikkat eden, -Seçkin öğrencilere hitabedebilecek, -Dil eğitimini amaç edinmiş, -Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek

 • Atılım Özel Eğitim

  Saha Satış Personeli Atılım Özel Eğitim

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ardahan, Aksaray, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çankırı Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Personeli

  Atılım Özel Eğitim

  Ref: - 622633

  İşin Tanımı Uzaktan eğitim, yayıncılık ve satış alanında Türkiye genelinde faaliyet gösteren öncü firmamıza, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Canlı uzaktan eğitim sistemimiz Genel Müdürlük Çağrı Merkezi birimi tarafından alınacak randevulara giderek aileleri evlerinde ziyaret edip anne baba çocuk üçgeni içinde öğrencilerin eğitimi ile ilgili gerekli bilgileri aileye aktaracak ve öğrencinin yeni eğitim öğretim yöntemleri ile evde ders çalışmasını sağlayacak internet okulu ve eğitim sistemlerinin Saat 18.00 / 21.45 arası tanıtımını yapacak SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ bay-bayan takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık Saha ve sıcak satış deneyimi olan. Giyimine özen gösteren ve hitap şekli ile insanları etkileyebilen kişiliğe sahip olması. Ekip çalışmasına yatkın üstleri ile aktif çalışacak ortamlarda uyumlu olması. Yeni eğitim sistemlerini (interaktif eğitim, uzaktan eğitim) alınacak eğitim süresince kavrayabilecek. Seyehat engeli bulunmayan. Pazarlama biriminde bulunan personellerin çalışma süreleri sadece akşam saatlerinde olacaktır. 18.00 - 21.45 saatleri arasında çalışmama mazereti olmayan. Önemli : Satış temsilcisinin 18.00 - 21.00 saat aralıklarında kendine ait kullanabileceği aracı olması gerekmektedir.

 • Ela Quality Resort Hotel

  Misafir Karşılama Elemanı Ela Quality Resort Hotel

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Misafir Karşılama Elemanı

  Ela Quality Resort Hotel

  Ref: GR002 - 622584

  İşin Tanımı Misafirleri konsepte uygun olarak karşılamak ve uğurlamakla sorumludur.

  Aranan Nitelikler Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için 'Misafir Karşılama Elemanı' aramaktayız. Otele gelen misafirleri konsepte uygun olarak karşılamak ve uğurlamak, İngilizce veya rusça dillerinden, enaz birini iyi derecede konuşabilen En az lise mezunu, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, Fiziksel özelliklerine dikkat eden, Güler yüzlü, iletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, Misafir memnuniyeti odaklı, Takip yeteneği güçlü, Vardiyalı çalışabilecek,

 • Vıtalvox

  Turk.net Çağrı Merkezi - Antalya Vıtalvox

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Turk.net Çağrı Merkezi - Antalya

  Vıtalvox

  Ref: - 622482

  İşin Tanımı Çağrı Merkezimiz Bünyesinde ; İletişim ve Haberleşme sektöründe yer alan TURKNET ADSL VE TELEFON HİZMETLERİ ürünleri ile ilgili, 10 İş Günü Teori, Simülasyon ve Pratik olarak verilen eğitimler doğrultusunda, Sistem Üzerinden Otomatik Olarak Potansiyel Müşterilere Bağlanarak,Kampanyalar Hakkında Eksiksiz Bilgi Vermek Ve Başvurularını Gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Pozitif enerjiye sahip, Diksiyonu düzgün, Özgüveni ve motivasyonu yüksek, Eğitime ve gelişmeye açık, Sabırlı, Kariyer hedefi olan, 18 - 35 yaş arasında, Bayan

 • Opak Optik

  Satış Temsilcisi_antalya Şube Opak Optik

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi_antalya Şube

  Opak Optik

  Ref: O_ST/S_0712 - 622480

  İşin Tanımı Türkiye'de Optik Sektörünün öncüsü ve dünyaca ünlü markaların satış ve üretimini gerçekleştiren firmamızın Antalya Şubesi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Periyodik müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek ürünlerimiz, kampanyalarımız ve promosyonlarımız hakkında müşteriyi bilgilendirebilecek, Müşteri siparişlerini doğru şekilde alıp ilgili Birime ileterek takibini yapabilecek, Hesap, Tahsilat ve İskonto işlemlerini yapıp Yöneticisine bilgi verebilecek, Müşteri Eğitim Programlarını uygulayıp değerlendirme yapabilecek, Müşteri şikayetleri ve Ürünlerle ilgili sorunları takip edip Yöneticisine iletebilecek, Optik Piyasasını takip ederek Bölge Satış Ağını genişletebilecek, "SATIŞ TEMSİLCİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Satış ve Pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimi olan(tercihen optik sektörü) 25-32 yaş aralığında, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İkna kabiliyeti yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Sonuç ve Çözüm odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Yaratıcı gücü ve ifade yeteneği yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için)

 • Unmaş/Uno

  Satış Yetkilisi Unmaş/Uno

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yetkilisi

  Unmaş/Uno

  Ref: 1212-SYANT - 622270

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Minimum Ön lisans, tercihen Lisans mezunu, Minimum 2 yıl satış tecrübesi olan, Ev Dışı Tüketim Kanalı ve FMCG sektöründe deneyim sahibi, Otel kanalında satış tecrübesi bulunan ve bölgedeki otellere hakim, Aktif araç kullanabilen, Antalya’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Satış Yetkilisi” takım arkadaşı arıyoruz.

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Bay Satış Temsilcisi - Antalya Terracity AVM Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bay Satış Temsilcisi - Antalya Terracity AVM

  Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Ref: - 622134

  İşin Tanımı Sektörün önde gelen elektronik markası için; Antalya Muratpaşa bölgesinde Terracity Avm içerisindeki elektronik mağaza içinde ürünlerimizin tanıtımını ve satışını gerçekleştirecek, günlük ve haftalık raporlamaları yapabilecek bay satış temsilcileri aranmaktadır. 900TL net maaş + 170 TL yol + 275TL yemek + Prim + SSK

  Aranan Nitelikler -Antalya Muratpaşa civarında ikamet eden, -Tercihen perakende mağaza satış tecrübesine sahip, -Elektroniğe, özellikle televizyona ilgi duyan, -Tercihen elektronik market tecrübesine sahip, -Haftalık satışlarını raporlama yapabilecek, -Diksiyonu düzgün, -Girişken, -İletişim yeteneği kuvvetli, -Takım çalışmasına yatkın, Bay Satış Temsilcileri aranmaktadır.

 • Tac Koleji

  Yabancı Dil Öğretmenleri Tac Koleji

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yabancı Dil Öğretmenleri

  Tac Koleji

  Ref: TACKOL-YAB - 621564

  İşin Tanımı Antalya TAC Koleji temsilciliğimizde görev alıcak YABANCI DİL ÖĞRETMENLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin; Yabancı Dil (İngilizce,Almanca, Rusça) Öğretmenliği,Dil Edebiyat(İngiliz dili, Amerikan dili, Alman dili ve Rus Dili) bölümlerinden mezun , -30 yaşını aşmamış -Bekar -Full time ,tam zamanlı çalışabilecek -Antalya ikamet eden

 • Fasdat

  Satış Asistanı Fasdat

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Asistanı

  Fasdat

  Ref: FS-65 - 621558

  İşin Tanımı Depolama ve Lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamızın Antalya ofisinde görevlendirilmek üzere; satış ekibiyle koordineli çalışarak sipariş girişi ve depo stok takibini yapabilecek, planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş "Satış Asistanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Alanında en az 1-2 yıl tecrübeli, · İletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına yatkın, · Başta Excell olmak üzere, Ms Office uygulamalarına hakim ve aktif olarak kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · Antalya’ da ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz...

 • Fasdat

  Satış Temsilcisi Fasdat

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Fasdat

  Ref: FS-64 - 621555

  İşin Tanımı Depolama ve Lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamızın Antalya şubesinde görevlendirilmek üzere; şirketin belirlediği satış politikası doğrultusunda çalışabilecek, müşteri ilişkilerini güçlendirebilecek, ilgili pazardaki faaliyetleri takip ederek bu konuda bilgi verebilecek "Satış Temsilcisi” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Ev dışı tüketim sektöründe en az 2 yıl deneyimli, · Müşteri ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın ve takım oyununun bir parçası olabilecek, · İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı çalışabilen, · Ms Office uygulamalarına hakim ve aktif olarak kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, · Antalya’ da ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz...

 • Adecco Ankara

  Kamarot (Offshore Projesi) Adecco Ankara

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Kocaeli, Artvin, Bartın, Çanakkale, Giresun, Kastamonu, Kırklareli, Muğla, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Trabzon, Zonguldak Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kamarot (Offshore Projesi)

  Adecco Ankara

  Ref: AAŞGSP112014 - 621553

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz catering firmasının Karadeniz bölgesindeki Offshore projesinde görevlendirilmek üzere Kamarot aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Offshore, cruise veya benzer açık deniz projelerinde tecrübeli Tercihen HUET(Helıcopter Under Water Escape ) ve BOSIET ( Basıc Offshore Safety Inductıon And Emergency Training )sertifikaların sahip Sertifikası olmayan adaylarda da ilgili sertifikaları alabilecek yetkinliklere sahip İyi derecede İngilizce bilen

 • Ela Quality Resort Hotel

  Everland Q (Mini Club) Elemanı Ela Quality Resort Hotel

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Everland Q (Mini Club) Elemanı

  Ela Quality Resort Hotel

  Ref: EQ002 - 621484

  İşin Tanımı - 01-12 yaş arası çocukların bakımı ve güvenliğinden sorumlu olacak, - Çocukların karşılanması, eğlendirilmesi ve uğurlanmasından sorumlu olacak, - Yaş gruplarına göre planlanmış aktiviteleri düzenleyecek,

  Aranan Nitelikler Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için 'Everland Q (Mini Club) Elemanı' aramaktayız. - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip, - Almanca ve İngilizce dillerini iyi derecede bilen, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Arda Mühendislik

  Gana İçin Elektrik Mühendisi Arda Mühendislik

  Gana, Türkiye Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gana İçin Elektrik Mühendisi

  Arda Mühendislik

  Ref: GHC-EM-01 - 621375

  İşin Tanımı Firmamız Ghana şantiyesinde, içme suyu alt yapı inşaatları kapsamında, HDPE boru imalatları, baraj, arıtma tesisi, depolar, yol, sanat yapıları, üst yapı binaların kaba ve ince işlerinde Saha Mühendisi olarak çalışacak '' ELEKTRİK ve ELEKTRİK/ELEKTRONİK MÜHENDİSLERİ '' alınacaktır. Tüm Türkiye genelinden başvurular değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Çalışma yeri Gana olup, tercihen Afrika’da çalışmış olmak, Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İçme Suyu arıtma tesisleri, baraj projelerinde elektrik tesisat uygulamaları konusunda deneyimli, Beton santrali, parke taşı tesisi gibi tesisleri işletmiş, Bakım onarım konusunda tecrübeli, Şantiye, saha uygulamalarına hakim, Proje yönetimi, montaj, test, devreye alma konularında deneyim sahibi, Taşeronların sevk ve idaresi konusunda tecrübe sahibi, Keşif, metraj, hak ediş, teklif hazırlama ve kontrolü konusunda tecrübe sahibi, Benzer görevlerde en az 10 yıllık tecrübeye sahip, İyi derecede İngilizce bilen İletişim becerileri gelişmiş, dinamik ve çözüm odaklı çalışabilen, Planlama ve organize etme konusunda yetkin, zamanı yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ERP (e-mor) sistemini aktif olarak kullanacak, Auto Cad, MSProject, Primevera, Excel'i çok iyi derecede kullanabilmek, İstanbul Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü Başakşehir Hizmet Merkezi'nin 19.08.2014 tarih ve 119927 sayılı izni ile verilmiştir.

 • Gcm Menkul Kıymetler A.ş.

  Forex Müşteri Temsilcisi-İstanbul Gcm Menkul Kıymetler A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, Bursa, İzmir, Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forex Müşteri Temsilcisi-İstanbul

  Gcm Menkul Kıymetler A.ş.

  Ref: İstanbul - 621255

  İşin Tanımı Forex piyasalarında uluslararası SPK lisansı olan GCM Menkul Kıymetler A.Ş' ne yeni müşteriler kazandırmak GCM Menkul Kıymetler A.Ş portföyünde yer alan müşterilerle telefon aracılığı ile irtibata geçerek forex piyasasının tanımını yapmak. Müşteri portföyünü CRM üzerinden ayrıntılı olarak takip etmek gerekli notları almak ve düzenli olarak raporlamak

  Aranan Nitelikler GCM Menkul Kıymetler A.Ş , Hızla büyüyen Forex piyasalarında, gelişime katkı sağlayacak takım arkadaşları arıyor. Şirketimizin İstanbul Maslak Merkez Ofisi, Kaldıraçlı Alım Satım (Forex) biriminde, görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip müşteri temsilcileri istihdam edilecektir. Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Aracı Kurumda çalışmış, Tercihen SPK Lisans Belgesi'ne sahip veya sınavlarına girmiş olan, İleri düzeyde MS Office bilgisi olan, Erkek adaylar için tercihen askerlikle ilişiği kalmamış olan Analitik düşünme yeteneğine sahip İkna kabiliyeti yüksek, hedef odaklı ve tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek

 • Gcm Menkul Kıymetler A.ş.

  Genel Başvuru Gcm Menkul Kıymetler A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Gcm Menkul Kıymetler A.ş.

  Ref: GCMgenel - 621254

  İşin Tanımı Bu ilan GCM Menkul Kıymetler A.Ş 'Genel Başvuru' ilanıdır. Başvurular, aday veri tabanımızda kayıt altına alınacaktır. Başvurularınız şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır. Çalışmak istediğiniz Alan/Bölüm/Şehir belirten bir kapak yazısıyla birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir; şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuz, GCM Menkul Kıymetler A.Ş İnsan Kaynakları tarafından görüntülenebilecektir.

  Aranan Nitelikler

 • Gcm Menkul Kıymetler A.ş.

  Forex Müşteri Temsilcisi Gcm Menkul Kıymetler A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forex Müşteri Temsilcisi

  Gcm Menkul Kıymetler A.ş.

  Ref: Türkiye Geneli - 621252

  İşin Tanımı Forex piyasalarında uluslararası SPK lisansı olan GCM Menkul Kıymetler A.Ş' ne yeni müşteriler kazandırmak GCM Menkul Kıymetler A.Ş portföyünde yer alan müşterilerle telefon aracılığı ile irtibata geçerek forex piyasasının tanımını yapmak. Müşteri portföyünü CRM üzerinden ayrıntılı olarak takip etmek gerekli notları almak ve düzenli olarak raporlamak

  Aranan Nitelikler GCM Menkul Kıymetler A.Ş , Hızla büyüyen Forex piyasalarında, gelişime katkı sağlayacak takım arkadaşları arıyor. Şirketimiz bünyesinde, Kaldıraçlı Alım Satım (Forex) biriminde, görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip müşteri temsilcileri istihdam edilecektir. Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Aracı Kurumda çalışmış, Tercihen SPK Lisans Belgesi'ne sahip veya sınavlarına girmiş olan, İleri düzeyde MS Office bilgisi olan, Erkek adaylar için tercihen askerlikle ilişiği kalmamış olan Analitik düşünme yeteneğine sahip İkna kabiliyeti yüksek, hedef odaklı ve tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek

 • Direktika İnsan Kaynakları

  Kredi Kartı Saha Satış Yetkilisi-Banka Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Trabzon Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kredi Kartı Saha Satış Yetkilisi-Banka

  Direktika İnsan Kaynakları

  Ref: REF - 01 - 621248

  İşin Tanımı Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan, danışmanlığını yapmakta olduğumuz iş ortağımızın kadrosunda yer alarak, kredi kartı satış ekiplerinde görev alacak "Kredi Kartı Saha Satış Yetkilileri” arıyoruz. Kredi Kartı Saha Satış Yetkilileri; Banka tarafından verilecek satış ve pazarlama eğitimi sonrasında sahada (ofis dışında),randevulu veya randevusuz (çat kapı) müşteri ziyaretlerinde bulunarak kredi kartı satışını gerçekleştirecektir.

  Aranan Nitelikler Bankacılık ve Satış alanında kariyer yapmak isteyen, 19-28 yaşları arasında, En az Önlisans Mezunu ya da devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi, Haftanın 5 günü ve gerektiğinde Cumartesi günleri çalışabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, müşteri odaklı, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). *Kredi kartı kullanımına ilişkin yasal takip sürecinde bulunan, KKB durumu uygun olmayan adayların başvurmamaları rica olunur.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket