ARAMA SONUÇLARI

 • KT&G Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş.

  Sales Assistant KT&G Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sales Assistant

  KT&G Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş.

  Ref: - 612398

  İşin Tanımı KT&G, Korea Tomorrow and Global, is one of the world’s leading cigarette companies and involved in various kinds of business areas such as ginseng, cosmetics and pharmaceutical products. KT&G Turkey is now in Turkish market and selling world-renowned products. KT&G Turkey Istanbul Headquarters is now looking for passionate and talented candidates to work as Sales Assistants. Assistance and support to marketing/sales team All sales related activities Marketing/sales related reporting and translation Market Research regarding cigarette business Assistance and support to all general affairs for the office management

  Aranan Nitelikler University degree Excellent command in both spoken and written English Almost all work will be done in English with foreign managers. Fluent English skill is absolutely required. Excellent IT skills including advanced level in Microsoft Excel, Access and Powerpoint Experience in marketing/sales is an asset Strong team work and communication skills, analytical mindset with good problem solving skill Completed Military Service (for male candidates) Please apply with English Resume (CV). Only English Resume will be taken for further processes.

 • KOBİ FİLO YÖNETİMİ VE KURUMSAL TED.ÇÖZÜM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ

  Ofis Asistanı KOBİ FİLO YÖNETİMİ VE KURUMSAL TED.ÇÖZÜM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  KOBİ FİLO YÖNETİMİ VE KURUMSAL TED.ÇÖZÜM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ

  Ref: - 612378

  İşin Tanımı Ofis İçerisinde telefon ve benzeri iletişim kanallarıyla satış ekibine destek verebilecek ve satış sonrası işlemlerin takibini yapabilecek Ofis Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS OFFICE programlarını kullanabilen, Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Motivasyonu yüksek, bay bayan elemanlar aramaktayız.

 • Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı

  Yönetici Asistanı Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı

  Ref: - 612332

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Uluslararası bir sivil düşünce kuruluşunda çok iyi derecede İngilizce bilen, Üniversite mezunu, 25 - 40 yaşları arasında, Ofis programlarına hâkim "Yönetici Asistanı" aranmaktadır.

 • Koton

  Görsel Sunum Personeli -Zeytinburnu Olıvıum Koton

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Görsel Sunum Personeli -Zeytinburnu Olıvıum

  Koton

  Ref: KTN-GR-ZOL - 612323

  İşin Tanımı ZEYTİNBURNU OLIVIUM'da KOTON mağazamızda görevlendirilmek üzere ; Mağazanın görsel uygulamalarından sorumlu olacak Görsel Sunum Personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip, Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan, Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi, Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İSTANBUL da ikamet eden.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Satış Destek Elemanı KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Elemanı

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: KAR-STŞD - 612317

  İşin Tanımı Kocaeli-Gebze'de faaliyet gösteren Şirketler Grubumuzun Yapı Kimyasalları Bölümü'nde görevlendirilmek üzere "Satış Destek Elemanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya üniversitelerin Muhasebe, İşletme vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Yapı Kimyasalları sektöründe tecrübeli, Ön muhasebe, sevkiyat konularında bilgi sahibi, NETSIS kullanabilen, Gebze ve civarında ikamet eden/edebilecek.

 • Özsüt

  Bayan Hostes Özsüt

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bayan Hostes

  Özsüt

  Ref: taksim3 - 612291

  İşin Tanımı Gelen tüm grup ve davet rezervasyonlarının doğru olarak not edilmesi ve gereken bilgiler paylaşılarak misafirlerin doğru mekana yönlendirilmesini sağlamak, Gün içinde gelen rezervasyonları organize etmek, Müşterilerin iletişim bilgilerini almak ve bir müşteri datası oluşturmak, Müşterilerin iletişim bilgilerini almak ve bir müşteri datası oluşturmak, Misafirlere mekanları gezdirip davet için tüm bilgileri paylaşmak, Restauranta gelen müşterilerin karşılama, masalarına dek eşlik etme ve uğurlama operasyonlarını gerçekleştirmek, Misafir şikayet ve önerilerine kurumsal standartlara göre cevaplandırmak, standart dışı durumlarda yönetici onayı ile geri dönüş sağlamak, Mekanlarla ilgili tüm bilgilere hakim olmak ve misafirlere bu bilgileri doğru iletişimini sağlamak, Kendi bölümündeki bilgilerin şirket içi iletişim koordinasyonunu zamanında vermek( e-mail ve telefon teyidi gibi...) İşletmeyi dışarıya karşı en iyi şekilde temsil etmek, şirket konseptine uygun giyinmek.

  Aranan Nitelikler 18 - 25 yaş arası Üniversite mezunu, İyi Derecede İngilizce bilgisine sahip, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren, Telefonla konuşmanın ve misafir karşılamanın önemini bilen, Güçlü ve etkili iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi.

 • Desa Deri

  Yönetici Asistanı Desa Deri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Desa Deri

  Ref: YA1014 - 612282

  İşin Tanımı Kuruluşun Genel Müdürüne asistanlık yapacak, ajandasını takip edecek, planlama ve organizasyon yapacak, zaman yönetimini başarı ile uygulayacak, gerekli raporlamaları ve dosyalamaları yapacak, dinamik, dikkatli, düzenli ve sonuç odaklı çalışacak, kuruluş içi ve dışında protokol ve insan iletişimini kuracak, Yönetici Asistanı.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (tercihen mühendislik bölümlerinden), Büyük ölçekli bir kuruluşta en az 1 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS office programlarını sorunsuz kullanabilen, 25-30 yaşlarında, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Organizasyon ve planlama yeteneği güçlü, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, Oto ehliyet sahibi.

 • Aker Mağazacılık

  Resepsiyon Görevlisi / Ofis Sekreteri Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyon Görevlisi / Ofis Sekreteri

  Aker Mağazacılık

  Ref: RG - 611957

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü kuruluşlarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Şişli, Osmanbey'de bulunan Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere Resepsiyon Görevlisi / Ofis Sekreteri aramaktayız. Gelen ziyaretçilerin karşılanması, yönlendirilmesi, Telefon, faks ve posta trafiğinin ilgili bölüm ve kişilere yönlendirilmesi, Gelen-giden kargo ve kuryelerin takibinin gerçekleştirilmesi, Evrak takibi ve dosyalama işlemlerinin yürütülmesi, Gelen haber ve bilgilerin kaydedilmesi, yöneticiye ulaştırılması, Telefon görüşmelerinin yapılmasının sağlanması, Randevuların ayarlanması, İdari işler bölümü için her türlü operasyonel desteğin sağlanması

  Aranan Nitelikler Lise, tercihen Üniversite mezunu, Resepsiyon Görevlisi / Ofis Sekreteri olarak en az 2 yıl deneyimi, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı Dinamik ve güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Raporlama, planlama ve organizasyon becerisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, MS Office bilgisine sahip, Sabırlı ve güler yüzlü, Bayan takım arkadaşları aramaktayız. Not: Başvuruların fotoğrafların yapılmasını rica ederiz

 • Evidea.com

  Muhasebe Asistanı Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Asistanı

  Evidea.com

  Ref: AAE2014 - 612194

  İşin Tanımı E-Ticaret sektöründe hızla büyüyen şirketimizin Muhasebe Departmanında fatura süreçleri, cari mutabakatlar gibi alanlarda destek verecek 'Muhasebe Stajyeri' ve 'Muhasebe Asistanı' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Lise ya da Yüksek Okul Muhasebe ve benzeri bölümlerinden mezun - 20-24 yaşları arasında - Muhasebe alanında kariyerine başlangıç yapmak isteyen - Öğrenmeye istekli, gelişime açık - Hevesli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek - Dinamiki, hızlı ve çalışkan

 • Evidea.com

  İş Geliştirme Yöneticisi Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Geliştirme Yöneticisi

  Evidea.com

  Ref: BDE2014 - 612163

  İşin Tanımı Evidea hızla büyüyor ve bunu genç, yetenekli ve enerjik ekibiyle başarıyor! İş Geliştirme Departmanımız için, tüm departmanlar için süreç iyileştirme ve geliştirme analizleri yaparak verimli iş akışları oluşturulmasında ve sistem kurulumunda görev yapacak ' İş Geliştirme Yöneticisi' arıyoruz. Siz de aradığımız özelliklerin tümüne sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bizimle birlikte bu gelişimin bir parçası olun! Genç ve eğlenceli bir ekip içinde yeni projelerimizle gelin birlikte büyüyelim!

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümünden mezun - E-Ticaret sektöründe iş geliştirme, iş ve süreç analizi konusunda en az 5 yıl deneyimli - Analitik, hızlı, enerjik ve çözüm odaklı - İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri çok yüksek - Planlama, sistem kurma ve iyileştirme alanlarında tecrübeli - İyi derecede İngilizce bilen

 • E&R EĞİTİM VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

  Ofis Sorumlusu E&R EĞİTİM VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Sorumlusu

  E&R EĞİTİM VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

  Ref: - 612042

  İşin Tanımı Kurumsal Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı alanında "Size Özel Çözümler Üretiyoruz” anlayışı ile fark yaratarak büyüyen ve gelişen şirketimize yeni takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İletişim yetisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek, Ofisin işleyişini düzenleyebilecek ve düzenin sürekliliğini sağlayabilecek, Satış ekibimize randevu alma, eğitim öncesi organizasyon ve eğitim sonrası raporlama konularında destek verebilecek, En az lise mezunu, MS Office, Word, Excel ve tercihan Logo Muhasebe programlarına hâkim, Ön kasa tutabilecek muhasebe bilgisine sahip, Mecidiyeköy'e ulaşım sorunu olmayan. Çalışma Saatleri; Pazartesi - Cuma 09:00-18:00

 • Sura Design Hotels & Suites

  İnsan Kaynakları Asistanı Sura Design Hotels & Suites

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Asistanı

  Sura Design Hotels & Suites

  Ref: AHRS - 612040

  İşin Tanımı Sura Hotels & Tourism Group ilk açıldığı günden itibaren Sultanahmet bölgesindeki Pilot Otel olma özelliğini sürdürmektedir. Iddamız bütün misafirlere en iyi konaklama hizmetini sunmak ve ailesel bütünlük içerisinde saygın bir çalışma standartları yaratmaktır. Sizler eğer yenilikçi yaklaşımlarla Sura Hotels ailesine katılmak, hem kendinize bir şeyler katmak, hemde bütün içinde yenilik yaratmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. İnsan Kaynakları'nın tüm süreçlerinde İnsan Kaynakları Müdürü'nü asiste etmek.

  Aranan Nitelikler Sultanahmet yerleşkesindeki 5* ve butik otellerimizde istihdam etmek üzere; Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi veya İşletme bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları'nda kariyer hedefi olan, Personel özlük işlerini eksiksiz yürütebilecek, Personel işe giriş ve çıkış işlemlerinin tamamını yürütebilecek, 4857, 5510, 6331 sayılı kanunlara hakim, Çok iyi seviyede bilgisayar kullanma becerisi olan, İngilizce bilen, Eğitime, gelişime, yeniliğe açık, Kolay kavrayabilen, kavrayabildiğini uygulayabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen otelcilik sektöründe İnsan Kaynakları deneyimi olan, Yetiştirilmek üzere 'İnsan Kaynakları Asistanı' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 • Komşufırın

  Ekip Üyesi - Suadiye Komşufırın

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ekip Üyesi - Suadiye

  Komşufırın

  Ref: EUS1014 - 612025

  İşin Tanımı Doruk Şirketler Grubu iştiraklerinden olan, Doruk Unlu Mamuller San. ve Perakende Hizmetleri A.Ş.'de "KOMŞUFIRIN" mağazalarında görevlendirmek üzere;

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Güleryüzlü ve iletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış/tecilli, "EKİP ÜYELERİ" arıyoruz.

 • Komşufırın

  Ekip Üyesi-Bakırköy Komşufırın

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ekip Üyesi-Bakırköy

  Komşufırın

  Ref: EU1014 - 612023

  İşin Tanımı Doruk Şirketler Grubu iştiraklerinden olan, Doruk Unlu Mamuller San. ve Perakende Hizmetleri A.Ş.'de "KOMŞUFIRIN" mağazalarında görevlendirmek üzere;

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Güleryüzlü ve iletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış/tecilli, "EKİP ÜYELERİ" arıyoruz.

 • Uygunbaş Hukuk Bürosu

  Yönetici Asistanı / Sekreter Uygunbaş Hukuk Bürosu

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı / Sekreter

  Uygunbaş Hukuk Bürosu

  Ref: YA/SKRTR - 603652

  İşin Tanımı Kozyatağındaki büromuzda, Yönetici Asistanı ve Sekreter bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip olan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - SİGARA KULLANMA ALIŞKANLIĞI BULUNMAYAN - İL DIŞI SIK SEYEHAT EDEBİLECEK (Yönetici Asistanlığı için Ön şarttır) - Tercihen yabancı dil bilgisi olan (Yönetici asistanlığı) - Disiplinli, ekip çalışmasına ve yoğun çalışma akışına uyum sağlayabilecek - Excell, word, power point kullanım düzeyi yüksek olan (Yönetici asistanlığı için ön şarttır) - Tercihen Anadolu yakasında oturan Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirmeye alınan adaylar ön görüşmeye davet edileceklerdir.

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi) CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi)

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 611971

  İşin Tanımı Türkiye'de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 611970

  İşin Tanımı Türkiye'de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Tele Satış Müşteri Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tele Satış Müşteri Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 611967

  İşin Tanımı Türkiye'de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘TELE SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ' pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘TELE SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • B&G Store

  Yönetici Adayı / Asistan B&G Store

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Adayı / Asistan

  B&G Store

  Ref: Aday. - 611946

  İşin Tanımı Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE 'un , İthalar, ihracat ve yurt dışı toplan ayağını yönetebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, yurt dışı seyahat engeli olmayan, yurt dışı toptan pazarı konusunda araştırmalar yapıp, çeşitli yurt dışı fuarlarda markayı temsil edebilecek. adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu, ( Uluslar arası ilişkiler, Dış Ticaret ) İyi derecede İngilizce bilen,tercihen ikinci yabancı dil olarak İtalyanca bilen, Ms Office programlarına hakim,excel programını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu düzgün, Araştırmacı, Tercihen yurt dışı fuar ya da toptan satış tecrübesi olan Ağırlıklı olarak yurt dışı bağalantılı çalışabilecek Tercihen yabancı müşteri portföyü olan İthalat-ihraç konularında bilgili Seyahat engeli olmayan, Bay-Bayan

 • Reed Türkiye

  Human Resources & Administration Specialist Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Human Resources & Administration Specialist

  Reed Türkiye

  Ref: HRAS1014TY - 611932

  İşin Tanımı Help to the team to organize local and foreign trip, Arrange visas for employees, Prepare of the organizational chart, The organization of meetings of the team (also team- building, team away day, Family meetings). Help to organize internal/ external trainings and events, Keeping the registry plan vacations and holidays, Prepare and manage correspondence, reports and documents, To maintain employee handbook, HR policies and procedures in line with global guidelines and the Turkish labour law, To facilitate ePRD, MDR and Q12 processes for the location in conjunction with HR & Admin Manager, Internal communication, Prepare ad- hoc business reports and presentation material as advised by HR& Administration Manager, Prepare HR reports for global HR/ Finance, Manage personal files, Prepare salary budget, Prepare employment contracts, To provide related HR data for HR reports, and as a base for management decisions, Coordinate the flow of information both internally and externally, Performing administrative tasks for the office, Administration (contact with insurance companies, car rental, rent office etc). Manage and order office supplies, Ad hoc analysis to deliver insights and propose new process improvement in administrative area and improve the actions in the office

  Aranan Nitelikler Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and became a leading brand both in the UK and the international areas. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and providing services across 30 specialism. We are looking for a 'Human Resources & Administation Specialist' for our client in retail sector which is specialized in D.I.Y. A minimum of 2 years experience in a similar support role with daily contact with multinational experience, Experience in HR department, Good Excel skills as a must, Basic knowledge of Turkish labor law, Accomplished user of Microsoft Office (PowerPoint, Word and other) , University Degree, Fluent in English, Knowledge of French as an advantage, Very communicative, good attention to detail, focused on solutions and strives for improvement, Very good work organization, initiative, loyalty, maturity, a positive attitude discretion, confidentiality, Able to make things happen, work off of own initiative and an excellent team player, Whilst confident in own abilities is sensitive to others to ensure the best team performance, Driving license

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka