ARAMA SONUÇLARI

 • İbrahim Dumankaya Holding

  Bilgi İşlem Elemanı İbrahim Dumankaya Holding

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Elemanı

  İbrahim Dumankaya Holding

  Ref: B 001 - 609817

  İşin Tanımı İbrahim Dumankaya Holding şirketlerinden DKY İnşaat kadrosunda görevlendirilmek üzere; İş Tanımı: Tüm birimlerden gelen bilgisayar ve donanımları ile yazılım taleplerini değerlendirmeye alarak Sistem Yöneticisi'nin yönlendirmelerine göre hareket edecek, Bilgisayar ve çevre birimlerinin kurulumları ile kullanıcı birimlere zimmetlerini yapacak, Akıllı cihazların (akıllı telefon, tablet vb.) DKY İnşaat bilgi sistemleri ile entegrasyonunu sağlayacak

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden (Yazılım , Donanım Web Master vb.) mezun, Bilgi İşlem alanında (Tercihen çok lokasyonlu yapılarda) en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip, İletişim becerileri gelişmiş ve uyumlu, Kendisini geliştirmeye önem veren, Güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen bay Başvurunuz İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından titizlikle incelenip en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Etik ilkelerimiz çerçevesinde başvurunuz gizli tutulacaktır.

 • Vipbrands Elektronik Tic.A.Ş.

  Fotoğrafçı Asistanı/styling Vipbrands Elektronik Tic.A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fotoğrafçı Asistanı/styling

  Vipbrands Elektronik Tic.A.Ş.

  Ref: VIPSTYLING - 609809

  İşin Tanımı Türkiye, Azerbaycan, Ukrayna ve Ortadoğu'da satış yapan VipBrands Private Shopping sitesinin her gün kendi stüdyosunda yapılan fotoğraf çekimlerinde, mankenlerin giysilerinin kombinini sağlayacak, styling yapmaya uygun asistan aranıyor.

  Aranan Nitelikler VipBrands Türkiye operasyonu için aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz: Daha önce Private Shopping sitelerinde fotoğrafçılık asistanlığı ya da styling olarak görev yapmış Alanında en az 2 yıl deneyimli Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden İnsan ilişkileri kuvvetli Geleceğe yönelik BÜYÜK hedefleri olan. Takım ruhuna ayak uydurabilecek çalışma arkadaşları aranıyor.

 • Faik Sönmez

  Görsel Sunum Elemani Faik Sönmez

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Görsel Sunum Elemani

  Faik Sönmez

  Ref: - 609791

  İşin Tanımı Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Merkez kadrosunda görevlendirilmek üzere '' Görsel Sunum Elemanı'' aranmaktadır. Mağaza vitrin yerleşiminin en iyi şekilde sağlanması, Türkiye genelindeki tüm mağazaların iç görsel düzenlemeleri Sezon, Özel Günler ve Mağaza Konsepti doğrultusunda görsel düzenlemeleri ve sunumu yapmak

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Moda ve trendlerden haberdar, estetik bakış açısına sahip, trendleri takip eden, Ürün yerleşimi ve teşhiri, vitrin ve reyon tasarımı vb. konulara hakim, Sonuç odaklı, yaratıcı düşünce gücüne sahip, Takım çalışmasına yatkın,mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyumlu, Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Sistemli ve çözüm odaklı çalışan, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)

 • Jotun Group

  Şanliurfa Satiş Sorumlusu Jotun Group

  Şanlıurfa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şanliurfa Satiş Sorumlusu

  Jotun Group

  Ref: SSS-014 - 609779

  İşin Tanımı Dünyanın önde gelen inşaat,endüstri,toz ve deniz boyaları üreticilerinden Jotun,beş kıtada 71 şirket, 36 fabrika, 9000 çalışan ve 2012 sonunda ulaştığı 15.582 milyon NOK cirosu ile uluslararası boya sektörüne yön vermektedir. Dev projelerin altına rengi ve kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya’nın referansları arasında birçok ünlü yapı bulunmaktadır; Eyfel Kulesi, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab ve Queen Mary 2, Jotun’un renklendirdiği projelerin sadece birkaçını oluşturmaktadır. Jotun Boya olarak, Şanlıurfa bayimiz Geta Gayrimenkul Satış Ekibi kadrosunda görevlendirilmek üzere, Dekoratif Boyaları Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Sektör dinamiklerini takip edip, pazar araştırmaları yaparak potansiyel müşterileri tespit etmek, Hedefler doğrultusunda bayi satışlarının ve tahsilatlarının gerçekleşmesini sağlamak, Mevcut müşterilerin stok ve siparişlerini takip etmek, Satış ve teknik ekiple koordineli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Proje takibi ve raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lisans veya Ön Lisans bölümlerinden mezun (Tercihen teknik bölüm), Minimum iki yıl inşaat sektöründe satış tecrübesi olan Şanlıurfa’ da ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, MS Office uygulamaları konusunda bilgili, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • FORD OTOSAN

  Takım Arkadaşları Arıyoruz FORD OTOSAN

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Takım Arkadaşları Arıyoruz

  FORD OTOSAN

  Ref: - 609747

  İşin Tanımı Kocaeli’de yer alan Gölcük tesisimizde üretim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere ailemize katılacak takım arkadaşları arıyoruz. *İşe alım sürecimizde, ilk aşamada sözleşmeli olarak yerleştirme yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise / Meslek Yüksek Okulu mezunu (Tercihen, teknik lise ve dengi okullardan mezun) 33 yaşını aşmamış Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Vardiyalı sistemde çalışabilecek SINAV YERİ VE TARİH BİLGİSİ 02.10.2014 Perşembe - DEĞİRMENDERE KÜLTÜR MERKEZİ / SAAT : 08:40

 • Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu

  Sekreter Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu

  Ref: SEKRETER-02 - 609728

  İşin Tanımı Ceceli Okulları Gölbaşı şubesinde istihdam edilmek üzere Sekreter alınacaktır. Not: Gölbaşı ilçesinde çalışmayı kabul etmeyecek adayların başvurmamasını rica ederiz. Adayların fotoğraflı özgeçmişleri ile başvurmaları zorunludur.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü mezunu · MS Office programlarını çok iyi bilen, · Diksiyonu düzgün, · Planlama, organizasyon ve analiz niteliklerine sahip, · Dinamik, sorumluluk sahibi ve iletişim becerisi yüksek, · Tercihen Eğitim sektöründe 2 yıl tecrübeli, · 32 yaşını aşmamış,

 • ZNG MODA A.Ş

  Tasarım Asistanı ZNG MODA A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tasarım Asistanı

  ZNG MODA A.Ş

  Ref: - 609681

  İşin Tanımı LEA RICH Merkezi Paris''te bulunan Fransız markasıdır. Tekstil Firmamızın Türkiye şubesinde koleksiyon hazırlama ekibi içinde Tasarım Asistanı olarak görev yapacak adaylar arıyoruz. Markalarımızın tüm tasarım sürecinde, model provalarına hazırlık yapmak,kumaş ve aksesuar araştırması yapmak,koleksiyon takibi, tasarımları tamamlanan koleksiyon modellerinin oluşturulma aşamasında ve tüm iş akışını takip etmede destek vermek iş tanımı içinde yer almaktadır.

  Aranan Nitelikler Türkiye de veya Yurt Dışında eğitim veren Üniversitelerin Tekstil, Moda ya da Tasarım Bölümlerinden mezun , Paris Tasarım ekibimizle uyum içinde çalışabilecek Dünya Trendlerini ve Modayı önceden tahmin edebilecek düzeyde öngörülü, Yenilikçi, Pozitif, Enerjik ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Tasarım Programlarını kullanabilen, Tasarım Asistanı olarak yetiştirilmesi konusunda heyecan duyan, Esnek çalışma saatlerinde görev alabilecek, Genç, yetenekli ve hedefleri olan adaylar ile görüşme organizasyonları yapılacaktır.

 • Evidea.com

  Endüstri Mühendisi Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstri Mühendisi

  Evidea.com

  Ref: ENDMUH01 - 609672

  İşin Tanımı Evidea hızla büyüyor ve bunu genç, yetenekli ve enerjik ekibiyle başarıyor! Siz de aradığımız özelliklerin tümüne sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bizimle birlikte bu gelişimin bir parçası olun! Genç ve eğlenceli bir ekip içinde gelin birlikte büyüyelim!

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden yeni mezun ya da staj deneyimi olan - Analitik, çözüm odaklı ve gelişimi seven - İş geliştirme alanında kariyerine devam etmek isteyen - İletişim yetenekleri güçlü, ekiple birlikte yeni projelere dahil olmaktan keyif alan - Hem kendini hem de içinde bulunduğu organizasyonu geliştirmeyi hedefleyen

 • Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  Executive Assistant Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Executive Assistant

  Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  Ref: EA2014 - 609645

  İşin Tanımı We are seeking an ‘Executive Assistant’ for a well-known company. The successful candidate will be responsible for; Scheduling and maintaining complex calendar of appointments, conference calls, meetings and travel itineraries, coordinating related arrangements, gathering information and determining and negotiating complex scheduling issues Providing administrative & operational support Attending key meetings Producing of business reports Drafting and preparing documents such as reports and presentations Acting as liaison between executive and all department

  Aranan Nitelikler Min. 3 of experience supporting executive level individuals Min. associate's degree Experience in a demanding professional environment Excellent command of both written and spoken English Strong judgment and experience supporting senior executives Excellent planning and organizational skills Problem sensitivity and strong analytical skills Excellent communication skills – verbal and written Ability to manage confidential information Proficiency in MS Office applications

 • Fraktal İletişim Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

  Vodafone Red Satış Temsilcisi Fraktal İletişim Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Vodafone Red Satış Temsilcisi

  Fraktal İletişim Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

  Ref: - 609611

  İşin Tanımı Bireysel ve kurumsal müşterilere Vodafone Hat Satışı Yapabilecek.Esnek çalışma saatlerine uyumlu olabilen.Kendisine ait bölgede tanıtım ve satış faaliyetlerine katılabilecek.Firma Hedefleri doğrultusunda sorumluluk alarak çalışacak. Firma içi Kariyer imkanlarından faydalanmak ve rekabetçi bir sektörde çalışmak isteyenler.

  Aranan Nitelikler Kendini iyi ifade edebilen.Pozitif tavır ve tutum sahibi.Çözüm, sonuç ve başarı odaklı.İnsanlarla direkt iletişim kurabilen,Özgüveni yüksek.Telekomünikasyon alanında bilgi sahibi veya bu alanda verilecek eğitime katılabilecek.katılabilecek. Full-time veya Part-time çalışabilecek. Satış alanında tecrübeli veya kurum içi eğitimlere katılabilecek. Ekip çalışmasına uyumlu. Bay - Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. Planlar dahilinde en az 20 kişi istihdam edilecektir.

 • Sapro Temizlik Ürünleri

  Satınalma Asistanı Sapro Temizlik Ürünleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Asistanı

  Sapro Temizlik Ürünleri

  Ref: SAT-01 - 609538

  İşin Tanımı Islak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 2013 yılında 210. sırada olan SAPRO A.Ş., kendi kategorisinde İMMİB 2013 yılı İhracatın Yıldızları 3. lüğü ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır. -Üniversitelerin veya Meslek Yüksekokulllarının ilgili bölümlerinden mezun, -Satınalma konusunda tercihen 1-2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere, -MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, -Yoğun iş temposunda çalışabilecek, -Erkek adaylar için askerliğini yapmış, -Avrupa Yakasında ikamet eden ( tercihen Avcılar, Beylikdüzü, Silivri güzergahında-servisimiz mevcuttur )

  Aranan Nitelikler

 • Yabancı Dil Merkezi

  İngilizce Etüt Öğretmenleri Yabancı Dil Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Etüt Öğretmenleri

  Yabancı Dil Merkezi

  Ref: İNG15 - 609463

  İşin Tanımı TAM ZAMANLI VEYA YARI ZAMANLI OLARAK ÇALIŞABİLECEK ÇOK İYİ İNGİLİZCE KONUŞABİLEN, BAYAN, "İNGİLİZCE ETÜT ÖĞRETMENLERİ" ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MECİDİYEKÖY'E ULAŞIM KONUSUNDA SORUN YAŞAMAYAN ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞABİLME YETENEĞİNE SAHİP İNGİLİZCE DERS VE ETÜT VEREBİLECEK, MESAİ SAATLERİ İÇİNDE SİGARA KULLANMAYAN, ALGILAMA GÜCÜ YÜKSEK, TELEFONDA VE YÜZYÜZE İLETİŞİMDE BAŞARILI, PREZENTABL BAYAN

 • Halka Tanıtım

  Müşteri Temsilcisi Halka Tanıtım

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Halka Tanıtım

  Ref: MT-2010 - 609452

  İşin Tanımı * Türkiye'nin önde gelen firmalarına Pazarlama İletişim Projeleri üreten ve sahada uygulayan ajansımızın mevcut müşterileri ile köprü oluşturmak, ajansımızı en iyi şekilde temsil etmek ve yeni müşteriler edinmek.

  Aranan Nitelikler Ajans deneyimi olan, Merchandising projelerinde görev almış Saha ekipleri yönetimi konusunda deneyimli Yaratıcı, araştırmacı, sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Sorumluluk alabilecek, hırslı, iletişim ve ikna yeteneğine güvenen, Ekip çalışmasına yatkın ve organizasyon yeteneği kuvvetli Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu İyi düzeyde bilgisayar kullanan Aktif sürüş tecrübesi ve B sınıfı ehliyet sahibi Seyahat engeli olmayan Anadolu yakasında ikamet eden Bay yada Bayan

 • Yabancı Dil Merkezi

  Deneyimli-Deneyimsiz Kayit-Halkla İlişkiler Pers. Yabancı Dil Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Deneyimli-Deneyimsiz Kayit-Halkla İlişkiler Pers.

  Yabancı Dil Merkezi

  Ref: FULL1 - 609438

  İşin Tanımı • MECİDİYEKÖY'DEKİ YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİMİZE YOĞUN TELEFON ARAMALARI ve YÜZYÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK İNGİLİZCE KURSLARIMIZA ÖĞRENCİ KAZANDIRACAK, BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.. İŞE ALINANLARA * NET MAAŞ * YOL * YEMEK * SGK * PRİM * ÜCRETSİZ İNGİLİZCE KONUŞMA EĞİTİMİ VERİLECEKTİR.. AYRICA BU KİŞİLER BİR YIL BOYUNCA ÇALIŞIP KURSA ÖĞRENCİ KAZANDIRMA KONUSUNDA UZMANLAŞTIKTAN SONRA MEVCUT ŞUBELERİMİZDE VEYA AÇILACAK YENİ ŞUBELERİMİZDE İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ) OLARAK ATAMALARI GERÇEKLEŞECEKTİR..

  Aranan Nitelikler - DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN - TELEFONDA İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN - BAYAN

 • Yabancı Dil Merkezi

  Saha Satiş Danişmanlari Yabancı Dil Merkezi

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satiş Danişmanlari

  Yabancı Dil Merkezi

  Ref: SAHA1 - 609433

  İşin Tanımı MECİDİYEKÖYDEKİ (İSTANBUL) İNGİLİZCE KURSLARIMIZA EĞİTİM UZMANLIĞI - EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİCİLİĞİ ALANINDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE - EN AZ LİSE MEZUNU - 20-35 YAŞ ARASI - GELİŞMEYE VE EĞİTİME AÇIK BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.. İŞİN TANIMI: BURSLU EĞİTİMİ ALACAK ÖĞRENCİ ADAYLARININ BU EĞİTİME İHTİYAÇLARI OLUP OLMADIĞINI TESPİT ETMEK AMACIYLA YAŞADIĞI YERİ GÖRMEK İÇİN RANDEVU ALARAK VELİ ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEK EĞİTİM UZMANI ADAYLARI ALINACAKTIR.. BU POZİSYONA BU ALANDA DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ HERKES BAŞVURABİLİR ÇÜNKÜ İŞE ALINACAK KİŞİLER EĞİTİM KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ ALANINDA YÖNETİCİ OLARAK YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ: 14.00-22.00 ARASI OLACAKTIR.. İŞE ALINANLAR 8 AY BOYUNCA ÇALIŞTIKTAN VE KURUMA ÖĞRENCİ KAZANDIRMA ALANINDA UZMANLAŞTIKTAN SONRA AÇILMIŞ ŞUBELERİMİZDE VEYA AÇILACAK YENİ ŞUBELERİMİZDE KAYIT ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRECEK İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ) OLARAK ATAMASI GERÇEKLEŞECEKTİR. İŞE ALINAN KİŞİLERE STAJ AYINDAN SONRA MAAŞ+YOL+YEMEK+PRİM+SSK+ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ+ YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ VERİLECEKTİR. EĞİTİM KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ ALANINDA KARİYER HEDEFLEYEN ADAYLARIN BAŞVURU YAPMASINI RİCA EDERİZ..

  Aranan Nitelikler - EĞİTİM UZMANLIĞI VE EĞİTİM KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ ALANINDA YETİŞMEK İSTEYEN - DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ - GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN - NOT ALMA ALIŞKANLIĞI OLAN - BAY / BAYAN

 • ESKIDJİ GAYRİMENKUL

  Ofis Asistani ESKIDJİ GAYRİMENKUL

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistani

  ESKIDJİ GAYRİMENKUL

  Ref: ESKBGLC - 609430

  İşin Tanımı TÜRKİYENİN EN BÜYÜK GAYRİMENKUL FİRMASI OLAN ESKİDJİ GAYRİMENKUL BÜNYESİNDE GAYRİMENKUL ALIM SATIMI,KİRALAMA İŞLEMLERİ YAPILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler -ANKARADA İKAMET EDEN -20 - 40 YAŞ ARASI -KENDİSİNE GÜVENEN -PREZENTABL -SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN -AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN BAĞLICA BÖLGE ORTAKLIĞINDA GÖREV YAPACAK YÖNETİCİ ASİSTANI VE OFİS ASİSTANLIĞI POZİSYONUNDA ÇALIŞACAK BAYAN ARKADAŞLAR

 • PERSAN Home Studio

  Satiş Temsilcisi PERSAN Home Studio

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Temsilcisi

  PERSAN Home Studio

  Ref: - 609385

  İşin Tanımı CITYS NİŞANTAŞI AVMDE AÇILACAK PİCULET MAĞAZAMIZDA 'SATIŞ TEMSİLCİSİ' OLARAK GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;

  Aranan Nitelikler *EN AZ LİSE MEZUNU, *İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, *SATIŞ KONUSUNDA KENDİNE GÜVENEN, *25 YAŞINI AŞMAMIŞ, *BEKAR, *BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

 • Metinler Ayakkabı Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

  Ön Muhasebe Metinler Ayakkabı Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe

  Metinler Ayakkabı Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 609383

  İşin Tanımı YENİBOSNA AVM İÇERSİNDE BULUNAN FİRMAMIZA ÖN MUHASEBE ELEMANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler 40 YAŞINI AŞMAMIŞ DİKSİYONU DÜZGÜN ÖN MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ

 • Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  Satış Temsilcisi Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Teknik Barkod Etiket Matbaacılık

  Ref: ST - 609381

  İşin Tanımı Ambalaj sektöründe kendinden yapışkanlı etiket üretimi yapan şirketimizin Satış ve Pazarlama bölümünde görevlendirilmek üzere; Kendinden yapışkanlı etiket satışı ile ilgili, hedefler doğrultusunda satış yapabilecek, portföy oluşturabilecek, pazar araştırması ve satış sonrası iş takibini kapsayan tüm aşamalarda müşteri ilişkilerini yönetip yönlendirebilecek, tercihen sektörde tecrübeli satış temsilcileri ve yetiştirilmek üzere satış temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: Ataşehir’de kurulu fabrikamızın satış departmanına,uzman satış temsilcileri ve yetiştirilmek üzere ,satış temsilcileri ,müşteri temsilcileri alınacaktır. Üniversite mezunu, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Satış ve pazarlamaya ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen,sonuç odaklı, İnsan İlişkilerinde başarılı, takım çalışmasını seven, Tercihen sürücü belgesi olan ve aktif olarak otomobil kullanan, Prezantabl, yenilikçi, hayattan ve işinden beklentileri olan, Tercihen Seyahat engeli olmayan, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Öğrenme azmi olan,çalışkan,inisiyatif kullanabilen,güzel ruhlu takım arkadaşları aramaktayız. İş Tanımı: Lokasyon: ISTANBUL/ ATAŞEHİR- Organizasyon: Etiket ve Barkod Sektörü Çalışma Şekli: Full Time/Cumartesi Pazar tatil. Sorumluklarımız: Müşterileri güleryüz ile karşılamak, Microsoft Office uygulamalarını hakim, Ofis araç gereçlerine hakim(telefon,fax, mail) Müşterilerin, ürünler ile ilgili ihtiyaçlarını doğru anlamak, Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, doğru ürünlerin tanıtımını yapmak, portföy oluşturacak, pazar araştırması yapacak Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışları gerçekleştirmek ve bunu yaparken de uyum içinde çalışmak ve takıma destek vermek. İletişim: İş teklifimizle ilgili daha fazla bilmek istedikleriniz için aşağıdaki mail adresimize başvurabilirsiniz. dilek@teknikbarkod.com

 • Evidea.com

  Müşteri Temsilcisi - Memnuniyet Ekibi Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi - Memnuniyet Ekibi

  Evidea.com

  Ref: MTFG-2014 - 609299

  İşin Tanımı Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak, çağrı merkezinde kariyerini sürdürmeyi hedefleyen, kendine ve ikna kabiliyetlerine güvenen, enerjik ve istekli yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi ikna, iade, satış ya da geri kazanım ekipleri içinde en az 1 yıl deneyimli Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında kariyer hedefleyen MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri ilişkilerinde kendine güvenen ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka