ARAMA SONUÇLARI

 • Procend Sağlık Medikal Kimya

  Yönetim Ve Ofis Asistanı Procend Sağlık Medikal Kimya

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Yönetim Ve Ofis Asistanı

  Procend Sağlık Medikal Kimya

  Ref: ASIST-0914 - 608430

  İşin Tanımı Şirket içi ve dışı görüşme ve ziyaretleri organize etmek Müşteri ve diğer firmalarla yazılı ve sözlü iletişimi sağlamak Genel dokümantasyonu ve ofis idari işlerini yürütmek Fatura süreçlerini takip etmek ve gerekli kayıtları girmek Şirket içi raporlama süreçlerine destek vermek

  Aranan Nitelikler Dört yıllık fakülte mezunu, "MS Office" programlarına hakim ve ofis makinelerini kullanabilen Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip İletişim becerileri ve temsil yeteneği yüksek Görünüşüne önem veren ve diksiyonu düzgün Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen Tercihen ön muhasebe deneyimine sahip Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip

 • KESKİN GROUP

  Export Elemani KESKİN GROUP

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Export Elemani

  KESKİN GROUP

  Ref: - 608320

  İşin Tanımı Otomotiv sektöründe hizmet vermekte olan şirketimizin Export departmanında satış yapabilecek satış ve pazarlama deneyimli Satış Temsilcisi alınacaktır. İş tanımı aşağıdaki gibidir Mevcut müşterileri takip etmek, yeni müşteriler kazanmak ve satışları arttırmak, Düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek. Şirket ve müşteri ilişkilerini geliştirmek ve güncel tutmak Üst yönetim ve İdari amirlerinin direktifleri doğrultusunda görevini sürdürmek. NOT: Lütfen şirketimizden ücret beklentinizi belirtiniz.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul, tercihen üniversite mezunu, ( işletme, Satış ve Pazarlama ) İyi derecede İngilizce ve Arapça bilen, Arap ülkelerine seyahat edebilen, Minimum 3 yıl satış ve pazarlama deneyimli, Dinleme ve problem çözme becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, sabırlı, pratik zekâlı, İletişim ve iyi ilişkiler kurma becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kendini iyi ifade edebilen, akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Askerliğini tamamlamış, Şirketimizin bulunduğu Avrupa yakası / Levent / Maslak semtine yakın bir bölgede ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Analitik düşünce yeteneğine sahip, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Eğitime açık ve yenilikçi.

 • Çapa Medikal

  Lojistik Destek Personeli Çapa Medikal

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Lojistik Destek Personeli

  Çapa Medikal

  Ref: LDP-001 - 608322

  İşin Tanımı Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın lojistik içi işleyişinde ve sevkiyatta yardımcı olmak üzere, askerlik görevini yerine getirmiş, sigara içmeyen, depo sevkiyatını gerçekleştirecek, en az lise mezunu "Lojistik Destek Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu. · Tercihen benzer pozisyonda çalışmış. · Askerlik görevini tamamlamış. · Sigara kullanmayan. · Uyum sorunu olmayan,takım çalışmasına yatkın, genç ve dinamik. · Tercihen Bakırköy, Camlıkahve, Haznedar, Güngören, Güneşli, Ateştuğla, Esenler, Beşyüzevler, Fatih tarafında ikamet eden.

 • Bilgial Danışmanlık

  İkinci Kariyer Firsatiniz Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  İkinci Kariyer Firsatiniz

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: CMKR2 - 607715

  İşin Tanımı Kurucularının sektörde tecrübeli ve bilgili olması sayesinde, 5 yıl içinde 5 kişilik kadrosunu 150 kişiye ulaştırma başarısına sahip firmamızda, Aynı başarı ve sağlamlıkla hızla büyümeye devam ederken, Emekliliğini almış ama erken iş hayatından çekildiğini düşünen, İkinci kariyere sıcak bakan, İlk kariyerini yapma fırsatı bulamamış ama şimdi neden olmasın diyen, İlk kariyerini çocukları yüzünden bırakmış ama artık çocuklar büyüdüğü için kariyerine ikinci şans, bütçesine katkı sağlamak isteyen, Emekliler, ev hanımları.. Sizleri aramızda görmek istiyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Sorumluluk sahibi, Çalışkan, Sabırlı, MS Office programları ve bilgisayar kullanabilen, kişilerin başvurularını bekliyoruz. Çalışma Saatlerimiz: 09:30-19:00 İşyerimiz 4.Levent metro durağına yakındır.

 • Bilgial Danışmanlık

  Çağrı Merkezi Elemanı Meslek Edindirme Projesi Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Çağrı Merkezi Elemanı Meslek Edindirme Projesi

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: CMPR01 - 607707

  İşin Tanımı Dünyada yaklaşık 375 milyar $, Türkiye’de yaklaşık 1,8 milyar TL Pazar büyüklüğüne sahip, Türkiye’de 55.000 kişiye istihdam sağlayan ve gelecek 5 yıl içinde 100.000 çalışan olması hedeflenen, Yılda ortalama %13-15 büyüme gösteren, Çağrı Merkezi Sektöründe kariyer edinmek mümkün ! Bu sektörde kariyer sahibi olmanız için eğitim ve ardından iş garantisi sağlıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Sorumluluk sahibi, Çalışkan, Sabırlı, MS Office programları ve bilgisayar kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz. Çalışma Saatlerimiz: 09:30-19:00 İşyerimiz 4.Levent metro durağına yakındır.

 • Kayra Teknik

  Teknik Servis Personeli Kayra Teknik

  İzmir Bugün

  DETAY

  Teknik Servis Personeli

  Kayra Teknik

  Ref: 003 - 607014

  İşin Tanımı İzmir’de ikamet eden, yazar kasa pos sistemlerinin müşterilere kurulum, bakım, onarım desteğini sağlayabilecek teknisyen adayları aranmaktadır. İş eğitimi firmamız tarafından verilecektir. A2-B sınıfı ehliyet sahibi olup aktif sürüş deneyimine sahip olmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Elektrik / Elektronik/ Bilgisayar Yüksekokul mezunu veya Meslek/Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen Pos cihazı ve Yazar kasa sektöründe deneyimli olmak, B- A2 Ehliyete sahip olmak Esnek çalışma saatlerine ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli, Dış görünüşüne özen gösteren, Askerlik ile ilişkisi olmayan veya en az 2 yıl tecilli.

 • Çapa Medikal

  Satınalma Uzmanı Çapa Medikal

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Satınalma Uzmanı

  Çapa Medikal

  Ref: SAU-09-2014 - 605254

  İşin Tanımı 1987 Yılında Sarf Medikal Malzemeleri Satışına başlayan Çapa Medikal " Kendi vücudumuzda kullanılmasını istemediğimiz hiçbir ürünü satmayacağız." Sloganıyla insanımıza değer veriyor, yolumuza devam ediyoruz. Siz de her geçen gün büyüyen ailemize katılmak isterseniz aşağıdaki kriteri sağlamanız yeterli. · Şirketin genel stratejileri, politikaları ve kuralları çerçevesinde İhtiyaç duyulan ürün, malzeme ve hizmetlerin tedariği için gerekli satın alma faaliyetlerini yürütmek. Satın alımlarla ilgili piyasa fiyat araştırması yapılması ve yaklaşık maliyetin hesaplanması ile ilgili işlemlerin yürütülmesini sağlamak. Harcama birimleri ile koordineli olarak teknik şartnamelerin hazırlanmasını sağlamak. Satınalma sürecindeki ilgili dokümanların hazırlanması, dosyalanması ve teslim alınan evrakın uygunluk kontrolünün yapılması ile ilgili faaliyetleri koordine etmek ve denetlemek. Yaptığı işin kalitesinden sorumlu olmak ve kendi sorumluluk alanı içerisinde gerçekleştirilen işin kalitesini kontrol etmek. Görev alanı ile ilgili olarak yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik, İstatistik, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, Sarf medikal ve medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Müzakere becerileri gelişmiş, Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen

 • KARACE İÇ VE DIŞ TİCARET

  Satış Sorumlusu KARACE İÇ VE DIŞ TİCARET

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Satış Sorumlusu

  KARACE İÇ VE DIŞ TİCARET

  Ref: - 604466

  İşin Tanımı Türkiye Distribütörü olduğumuz İthal Çatı ve Cephe Kaplama malzemelerinin satış ve pazarlama görevini üstlenecek takım arkadaşları arıyoruz. Şantiye, Mimari Büro, Müteahhit Firma, Çatı ve Cephe Kaplama Uygulayıcıları, Proje Müellifleri, Bayındırlık, Askeriye, Üniversite v.b. Kamu Kurumlarını sürekli ziyaret etmek, ürün ve firma tanıtımı yaparak yatırımlardan ve projelerden haberdar olmak. Yeni müşterileri firmaya kazandırmak. Firmamız ile çalışan müşterileri proje gereği, ürün tanıtımı veya Katalog numune ihtiyaçları için düzenli olarak ziyaret ederek, ilişkilerin devamını sağlamak. Takip edilen projelerin fiyat tekliflerini hazırlamak. Yıllık satış hedeflerinin tutturulması için satış strateji ve taktiklerinin oluşturulmasında satış ve pazarlama müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler Satış ve Pazarlama konusunda minimum 2 yıl tecrübeli MS Office programlarını etkin kullanabilen Analitik düşünebilen, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim becerisi güçlü, uzun vadeli çalışmayı hedefleyen ve sorumluluk sahibi Seyahat engeli olmayan B Sınıf Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen 25 – 35 yaş arası Askerliğini tamamlamış.

 • Firma Adı Gizli

  Çağrı Merkezi Satış Operasyon Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Çağrı Merkezi Satış Operasyon Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: CMMUD - 604378

  İşin Tanımı Ekibinin satış performansından, ve takımının hedeflerinin başarılmasından sorumlu olunması, Gerekli raporlamaların alınması, sunulması; sonuçların takibi ve geliştirilmesi, Ekibinin hedeflerine ulaşması için gerekli koçluk ve yönlendirmelerin yapılması, kişisel gelişimlerinin izlenmesi, ekibinin gelişmesi için gerekli desteği verilmesi, Analitik bakış açısı ile ekibin satış verilerinin değerlendirilmesi, Sorumluluğundaki süreçlerin yürütülmesi, iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla çalışmaların başlatılması ve sonuçlarının değerlendirilmesi, başlıklarından sorumlu olacak "Çağrı Merkezi Satış Operasyonları Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun olan, En az 5 yıl Çağrı Merkezinde yöneticilik tecrübesine sahip, Çağrı merkezi sektöründe Satış Operasyonlarında en az 3 yıl yöneticilik yapmış En az 100 seat ve üzerindeki projelerde ekip yönetebilecek, Sayısal veri analizi yapabilecek, analitik düşünebilen, Çağrı merkezi teknoloji ve operasyonel süreçlerine hakim, Hedef odaklı çalışma disiplinine sahip, Ekibin hedeflerine ulaşabilmesi için gerekli koçluk ve yönlendirmeleri yapabilecek, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, Çağrı merkezi performans belirleme kriterlerine hakim, İş geliştirme ve proje yönetimi tecrübesine sahip, İletişim, planlama ve ekip yönetimi becerisi yüksek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • Bilgial Danışmanlık

  Danişmanlik Firmasinda Kariyer Firsati Bilgial Danışmanlık

  Adana, İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Danişmanlik Firmasinda Kariyer Firsati

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: CMMT3 - 603768

  İşin Tanımı Bugün üç ayrı hizmet binasında satış odaklı 150 personeliyle hizmet veren şirketimiz, yaş ortalamasının 24 olduğu genç ve dinamik ekibimizle tüm müşterilerimize hızlı, yenilikçi ve esnek çözümler sunmaya devam ediyoruz. Bizimle büyüyecek satış ustaları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Vardiya kaygısı,endişesi,sıkıntısı olmadan SABİT VARDİYA ‘da çalışma keyfini yaşayacak,Pazar günü tatil yapacak, başka hiçbir çağrı merkezinde kazanamayacağı YÜKSEK PRİMLER elde edecek, ödülleri bol ama en büyük hazinesi KARİYER fırsatı olan bir yerde çalışmanın fırsatına sahip olacak satış ustaları arıyoruz. En az Lise mezunu, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Başarı odaklı, Yeter ki bana satışı öğretin, eğitin diyen Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. İşyerimiz; 4. Levent Metro durağına yakındır.

 • Fulser Ecza Ve Kozmetik San. Tiç. Ltd. Şti.

  Güzellik Uzmani Fulser Ecza Ve Kozmetik San. Tiç. Ltd. Şti.

  Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Güzellik Uzmani

  Fulser Ecza Ve Kozmetik San. Tiç. Ltd. Şti.

  Ref: GU06163534 - 603680

  İşin Tanımı Almanya'dan ithal ettiğimiz markalarımızın satışında görev alacak, En az lise mezunu,tercihen üniversite mezunu,35 yaşını geçmemiş,Kozmetik veya dermokozmetik sektöründe deneyimli,cilt bakımı konusunda eğitimli,Görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün,ikna kabiliyeti ve ikili ilişkileri gelişmiş,Satış konusunda başarılı, BAYAN Ekip arkadaşları arıyoruz, Sürekli veya hafta sonu görev yapacak (müracaatlarda belirtilmesi rica edilir)

  Aranan Nitelikler Watsons mağazalarında ve bayi eczanelerde görev yapacak, markalarını en iyi şekilde temsil edebilecek, verilen satış hedeflerini tutturabilecek, raporlama yapabilecek

 • Firma Adı Gizli

  Saha Satiş Destek Ve Raporlama Elemani Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Saha Satiş Destek Ve Raporlama Elemani

  Firma Adı Gizli

  Ref: SRP01 - 601720

  İşin Tanımı Hızla büyümekte olan firmamızda, büyümekte olan Saha ekibimizde görev yapacak, kariyer hedefleyen takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Saha ekibinin verilerini raporlayacak ve ekibin ziyaretleri için randevu alıp, randevuları organize edebilecek yetkinlik sahibi ekip arkadaşı arıyoruz. İyi derecede Excel bilgisine sahip, Satış/Pazarlama konusunda deneyimli Organizasyon ve iletişim yeteneği kuvvetli, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerilerine sahip, Diksiyonu düzgün, Ekibin parçası olup, uyum sağlayabilen, Ekip içinde organizasyon yetkinliğine sahip, En az Lise tercihen Ön lisans ve Lisans mezunu, 30 yaşını aşmamış arkadaşları ekibimize dahil etmek istiyoruz.. Sabit çalışma saatleri 09:00-18:30 İşyerimiz; 4. Levent Metro durağına yakındır.

 • Demircan Medya Grubu

  Grafiker Demircan Medya Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Grafiker

  Demircan Medya Grubu

  Ref: - 599740

  İşin Tanımı Gazete ve dergi yayıncılığı alanında faaliyet göstermekteyiz. Dergi montajı, reklam, haber tasarımı ve katalog çalışmalarında tecrübeli "Grafiker” arayışımız bulunmaktadır. Demircan Medya Grubu

  Aranan Nitelikler Grafik tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen (adobe photoshop, İndesigne), Baskı öncesi hazırlık ve sonrası uygulamalar konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına uyumlu, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tasarım konusunda üretken ve yaratıcı,

 • Demircan Medya Grubu

  Editörlük Demircan Medya Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Editörlük

  Demircan Medya Grubu

  Ref: - 599739

  İşin Tanımı Dergi yayıncılığı alanında faaliyet göstermekteyiz. Hakkımızda detaylı tüm bilgileri, www.demircanmedya.com.tr adresimizden bulabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler 7 yıldır, aylık olarak yayınlanan ve 2 ayrı sektöre hitap eden dergimizin içeriğini oluşturacak; 25 - 40 yaşları arasında, sürekli gelişime ve değişime açık, Prezantabl, diksiyonu düzgün, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Özellikle birçok kurumsal şirket hakkında bilgi ve kaynağa sahip olan, Üniversite mezunu (Tercihen İletişim Fakültesi) Basın kuruluşlarında muhabir, fotoğrafçılık ve/veya editör olarak görev yapmış, Editoryal içerik üretimine kusursuz Türkçe ve İngilizce dilbilgisiyle son derece hakim, Sektörlere dair bilgi ve terminoloji konusunda hızlı öğrenme ve adaptasyon becerisine sahip, Telif hakları ve yayıncılıkla ilgili diğer yasa ve kurallar hakkında bilgi sahibi, MS Office, Web ve adobe programlarını iyi derecede kulanan, Araştırma, bilgi ve istihbarat toplama gibi alanlarda gerekli kaynaklara erişebilen, Yapıcı, çözüm üretici, stres, zaman ve ilişki yönetimi konusunda kendine güvenen, İletişim yeteneği gelişmiş deneyimli Editör çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Yetiştirilmek Üzere-Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Yetiştirilmek Üzere-Müşteri Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: ÇMA - 599563

  İşin Tanımı Hızla büyüyen çağrı merkezimizde;gelen çağrıları (inbound) cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Çağrı Merkezinde kariyer (insan kaynakları/takım lideri/supervisor) yapmak isteyen, Satış konusunda kendine güvenen Akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Bilgial Danışmanlık

  Ayda 5000 Tl. Kazanmak İster Misiniz? Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Ayda 5000 Tl. Kazanmak İster Misiniz?

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: CMSTMSL - 599562

  İşin Tanımı Hızla büyüyen firmamızın Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1100 TL Net Maaş +Yemek+Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  Raporlama Uzmani Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Raporlama Uzmani

  Firma Adı Gizli

  Ref: RAPR-1 - 599551

  İşin Tanımı Satış rakamlarının periyodik analizlerinin yapılması ve raporlanması, Günlük, haftalık ve aylık satış raporlamalarını gerçekleştirmek, Rapor sonuçlarını analiz etmek, Rapor arşivinin güncel ve düzenli tutulmasını sağlamak, Raporlamaya ilişkin verileri takip etmek ve gerekli durumlarda ilgili birimlere aktarmak,

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin tercihen İstatistik, Matematik, Ekonometri veya ilgili bölümlerinden mezun, En az 1 yıl raporlama deneyimi olan, MS Office programlarını (özellikle Excel, Word ve Power point'i) çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi raporlama konusunda deneyimli, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Dikkatli, sonuç odaklı, detaylara hakim, Pratik, problem çözme yeteneğine sahip, sistemli ve düzenli çalışan,

 • Bilgial Danışmanlık

  Çözüm Merkezinde Kariyer Fırsatı Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Çözüm Merkezinde Kariyer Fırsatı

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: BO1 - 599178

  İşin Tanımı Hızla büyümekte olan Çağrı Merkezimizde, Çözüm Merkezimize kariyer hedefleyen, Müşterilerimizin taleplerini ilk kontakta çözümleyebilecek Takım Arkadaşları arıyoruz..

  Aranan Nitelikler Problem çözebilirim, Dinleme becerim yüksek, Şikâyet karşılayabilir, Sabırlı ve strese karşı dayanıklıyım, Analitik düşünüp, ilk kontakta çözümü sağlayabilirim, İş takip edebilirim, Sorumluluk ve yetkinlik sahibiyim diyen arkadaşları ekibimize dahil etmek istiyoruz.. En az Lise tercihen Ön lisans veya Lisans mezunu, Müşteri Hizmetleri konusunda tecrübesi olan, İletişim yeteneği kuvvetli, diksiyonu düzgün, Ekibin bir parçası olup, uyum sağlayabilen arkadaşların başvurularını bekliyoruz. Çalışma Saatlerimiz: 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Slayt Production

  Tiyatro Oyuncusu Slayt Production

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Tiyatro Oyuncusu

  Slayt Production

  Ref: - 599107

  İşin Tanımı AJANSIMIZ BÜNYESİNDEKİ TİYATRO DEPARTMANINA ÇOCUK VE BÜYÜK OYUNU İÇİN SEZON BOYU BİZİMLE SAHNE ALACAK YETENEKLİ EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ...

  Aranan Nitelikler YETENEKLİ VE TİYATRO DİSİPLİNİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK 18-25 YAŞ BAY-BAYAN ARKADAŞLAR...

 • Slayt Production

  Asistan Slayt Production

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Asistan

  Slayt Production

  Ref: - 598250

  İşin Tanımı Firma bünyemizde Yetiştirilmek Üzere Bayan Asistan aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Halkla ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim, Mecidiyeköy civarında ikamet eden, 18-25 yaş arası, Bayan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka