ARAMA SONUÇLARI

 • ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  Avukat ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  İstanbul Anadolu 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  Ref: AV01 - 612475

  İşin Tanımı Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Grubumuzun hukuki tüm işlemlerinin titizlikle takibini gerçekleştirecek adaylardan aşağıda belirtilen temel nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler Şirketler, Ticaret, Gayrimenkul, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku konularında deneyimli olmak, Çok iyi derecede İNGİLİZCE bilmek, İstanbul/Anadolu Yakası'nda (Tuzla veya yakın bölgede) ikamet etmek.

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Dava Departmanı Stajyer Avukat Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dava Departmanı Stajyer Avukat

  Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Ref: - 612243

  İşin Tanımı Dava departmanında stajyer olarak görev alacak dilekçelerin yazımı ve girilebilecek duruşmaların yürütülmesi konusunda görev alacak stajyer avukat arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 6 ayını doldurmuş, Dilekçe yazma tecrübesi olan, Duruşma tecrübesi olan, Diksiyonu düzgün, Prezantabl, Dikkatli Disiplinli Tecrübeli stajyer avukat Arayışımız bulunmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Avukat Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Firma Adı Gizli

  Ref: HUK01 - 611619

  İşin Tanımı İstanbul, Üsküdar, Altunizade de faaliyet gösteren bir şirkette istihdam edilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip avukat aramaktayız. Şirketin hukuk süreçlerini takip etmek, raporlamak, Dava ve başvuruları takip etmek ve sonuçlandırmak. Şirketin taraf olduğu ya da olacağı sözleşme, protokol ve mukaveleleri hukuki yönden hazırlamak.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun, · En az 4-5 yıl deneyimli, · Dava, davaya cevap, bilirkişi raporlarına cevap ve temyiz ile her türlü ihtar, ihbar ve idari nitelikli dilekçeleri yazabilecek yeterlilikte, · Hukuk davalarında uzmanlaşmış, · İcra hukukunda uzmanlaşmış, · Mıcrosoft offıce, icra yazılım programlarını kullanabilen, · İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına uyum sağlayabilen , · B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, · Seyahat engeli olmayan, · Erkek adaylar için askerliğini yapmış, · Tercihen Üsküdar, Kadıköy ve Ümraniye’de ikamet eden

 • ÖZSOY İNŞAAT TURİZM TİCARET SANAYİ A.Ş.

  Hukuk Müşaviri ÖZSOY İNŞAAT TURİZM TİCARET SANAYİ A.Ş.

  İstanbul Anadolu 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hukuk Müşaviri

  ÖZSOY İNŞAAT TURİZM TİCARET SANAYİ A.Ş.

  Ref: HKMŞ01 - 609033

  İşin Tanımı HUKUK MÜŞAVİRİ / AVUKAT Genel Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Bölümlerinden mezun, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare Hukuk, Sözleşme & Borçlar Hukuku ve GYO Hukuku konularında tecrübeli, Şirketlerin hukuk işlerinde fiili deneyimi olan, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Hukuk Müşaviri” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İşin Tanımı Tüm şirketlerimizdeki hukuki süreçlerin takibi ve yönetilmesi. İstanbul/Üsküdar-K.Çamlıca'da bulunan Genel Merkezimiz de görev verilecektir.

 • Öztürk Holding

  Avukat Öztürk Holding

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Öztürk Holding

  Ref: - 601234

  İşin Tanımı 12 Ülkede aktif faaliyet gösteren Holdingimiz merkezinde görevlendirilmek üzere "Avukat" arıyoruz. Holding bünyesinde yapılacak yurt içi ve yurt dışı antlaşmaları hazırlayıp Hukuk Bölümü yönetimini sağlayacak, İngilizce'yi mutlaka çok iyi okuyabilen, yazabilen ve çeviri yapabilen, İngilizce'ye ek olarak Fransızca, Rusça veya Arapça olması tercih sebebidir, Yurt dışı sözleşmelerin Türkçe'ye çevrilmesi veya İngilizce'ye, Rusça veya Arapça'ya çevrilmesi, Sözleşmeleri hazırlayıp raporlamaları, yazışmaları ve dosyalama sistemini takip edecek, Holding Hukuk Bölümünün koordinasyonunu sağlayacak, Yöneticiye bağlı olan ekip ile iletişimi sağlayacak. .

  Aranan Nitelikler Bilgisayarı, İnterneti, Office programlarını ve sosyal medyayı aktif kullanabilen, Raporlama ve dosyalama çalışmalarını yürütebilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Dikkatli, pozitif ve detaylara önem veren, Dinamik ve hızlı çalışma ortamına ayak uydurabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, pratik, koordinasyon becerisi yüksek, Bakımlı ve giyimine özen gösteren, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, 21 ile 35 yaş aralığında, Tercihen Uluslararası sözleşmeler konusunda deneyimli, Bayan.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Avukat Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: AV20140915 - 607090

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere ‘‘Avukat’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ·Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun, ·En az 5 yıl dava ve duruşma tecrübesi olan, ·Şirketin yurt içi ve yurt dışı marka süreçlerini ve davalarını takip edecek, ·Yurt içi ve yurt dışı sözleşmeleri inceleyecek, ·İyi derecede İngilizce bilen, ·Temsil kabiliyeti kuvvetli, ·Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, ·Raporlama ve yazışma diline hakim, ·Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İcra Avukatı Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İcra Avukatı

  Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Ref: - 601826

  İşin Tanımı İcra dosyalarının açılışından kapanışına kadar olan tüm süreçleri gerçekleştirecek, Adliye çalışanları ve İcra müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak İcra Avukatı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk bölümlerinden mezun, Takip yeteneği kuvvetli, Sonuç odaklı çalışabilecek, İnsiyatif alabilecek, Analitik düşünce yapısına sahip, İletişimi kuvvetli, Koordinasyon becerisi yüksek, Stajda veya avukatlık döneminde icra alanında tecrübe sahibi olan İcra Avukatı arayışımız bulunmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Avukat Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Firma Adı Gizli

  Ref: AV01 - 599463

  İşin Tanımı Ticari alacaklar, banka tahsilatları takibi ve yeni ticaret kanunu çerçevesinde amme alacaklarının tahsilini sağlayabilecek avukat aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ticari hukuk ve şirketler hukukuna hâkim, Firmanın günlük yasal hukuki işlemlerini yürütebilecek, Analitik düşünebilen, müzakere becerisi gelişmiş, organizasyon kabiliyeti yüksek, Güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Danışmanlık aldığımız Hukuk Büroları ile koordineli olarak çalışacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış avukatların başvurularını bekliyoruz. İşyerimiz; 4. Levent metro durağına yakındır.

 • Stratej İK

  Avukat Stratej İK

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Stratej İK

  Ref: STRATEJ-AV-0814 - 598784

  İşin Tanımı Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, finans alanında hizmet veren varlık yönetim firmasında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Avukat” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az iki yıl tecrübe sahibi Kurum icrası deneyimi olan, Pratik, takipçi, Analitik düşünebilen, Algısı yüksek 30 yaşını aşmamış

 • Değer Hukuk Bürosu

  Avukat Değer Hukuk Bürosu

  Gaziantep 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Değer Hukuk Bürosu

  Ref: - 596878

  İşin Tanımı Gaziantep 'de bulunan hukuk büromuzda çalışmak üzere 'Avukat' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, İkna ve müzakere becerileri gelişmiş, İletişim ve ilişki becerileri gelişmiş, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Gaziantep'de ikamet eden.

 • Dumankaya Pusula

  Avukat Dumankaya Pusula

  İstanbul Anadolu 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Dumankaya Pusula

  Ref: AV_050614 - 586289

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin merkezinde görev yapacak; hukuki süreçlerde destek olacak ve işbirliği içinde çalışacak aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun, Firmanın tüm hukuki süreçlerinde aktif görev alabilecek, Özellikle Gayrimenkul Hukuku alanında tecrübeli, Ticaret Hukuku, İcra-İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, Vergi Hukuku, İdare Hukuku alanlarında uygulama tecrübesine ve bilgi birikimine sahip, En az 3 yıl alanında tecrübe sahibi, , Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Müzakere ve ikna yetkinliklerine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde iletişimi kuvvetli, Takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Stajyer Avukat Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Stajyer Avukat

  Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Ref: - 565517

  İşin Tanımı HUKUK BÜROMUZDA İCRA HUKUKU DEPARTMANINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE STAJYER AVUKATLAR ARANMAKTADIR. HACZE ÇIKILACAK DOSYALARIN BELİRLENMESİ VE HAFTALIK HACİZ PROGRAMININ BELİRLENMESİ. HACİZLERE ÇIKILMASI. İCRA DAİRELERİNDE ve İCRA MAHKEMELERİNDEKİ İŞLEMLERİN TAKİBİ.

  Aranan Nitelikler Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Araştırmaya ve öğrenmeye açık Raporlama bilgisine sahip Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın

 • Adecco Levent

  Avukat Adecco Levent

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Adecco Levent

  Ref: Ref:LA0313 - 516341

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, gerek kurumsal gerekse bireysel müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti veren bir hukuk firmasında görevlendirilmek üzere Borçlar, Ticaret ve Şirketler, Kıymetli Evrak Hukuku Alanlarında deneyimli Avukat arayışımız bulunmaktadır. Uluslar arası alanda faaliyet gösteren müvekkiller için Şirketler Hukuku (Genel Kurullar), Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku alanlarında çalışmak; şirket kuruluşları, genel kurullar, devralma, birleşme, nev’i değişiklikleri, bölünme işlemleri ile Şirketlerin günlük karşılaştığı hukuki sorunlar ile ilgili çözümler üretmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin hukuk fakültesinden mezun, Tercihen yurtdışında yüksek lisans yapmış, Şirketler Hukuku (Genel Kurullar), Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, İcra İflas Hukuku alanlarında tecrübeli, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Bölüm içinde bu alanda yapılan işleri planlayacak ve kontrol edecek, Kurumsal ve bireysel müvekkillere çeşitli alanlarda hukuki danışmanlık hizmetleri verecek, Kurumsal ve bireysel müvekkillere ait icra takibi ve davaların yürütülmesi işlemlerini yapacak, Sözleşme müzakeresi yapabilme, sözleşme hazırlayabilme ve inceleyebilme tecrübesi bulunan, Mevzuat ve yüksek mahkeme kararlarını düzenli olarak takip eden, MS office programlarını iyi kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, sonuç odaklı çalışabilen Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, En az 2-3 yıl deneyimli

 • Firma Adı Gizli

  Avukat Firma Adı Gizli

  Bursa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Firma Adı Gizli

  Ref: AV001 - 610943

  İşin Tanımı Adli ve idari yargı mercileri, noter ile diğer resmi kurum ve kuruluşlar nezdinde firmanın vekil sıfatıyla temsili, dava ve dosya takibi, Takip edilen dava ve işlerin sistem girişi, raporlanması ve evrak takiplerinin yapılması, Karar ve ara kararlarının yerine getirilmesi, Aktif raporlama ve analiz çalışması yapma, Süreçler ve davalar ile ilgili sunumlar yapma, Birimler tarafından talep edilen hukuki desteğin sağlanması, Mevcut iş davalarını ve süreçleri takip etmek, Sektöre ilişkin mevzuatları takip etmek ve şirkete hukuki görüş vermek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden yeni mezun olmuş veya 1- 2 yıl tecrübeli icra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Marka ve Telif Hukuku konularında deneyimli, Sözleşme hazırlama ve değerlendirme yetkinliğe sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk ve başarma duygusu yüksek, zaman yönetiminde başarılı, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Güçlü iletişim becerilerine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, MS Office Programlarını etkin derecede kullanabilen, Tercihen Bursa'da ikamet eden veya edebilecek,

 • Boy İnsan Kaynakları

  İcra Avukatı Boy İnsan Kaynakları

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İcra Avukatı

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: TyszO - 610009

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk bürosu bünyesinde görev alacak, İcra departmanın da görevli kâtip ile birlikte icra dosyalarının ve icra dosyaları ile bağlantılı davaların (icra hukuk-icra ceza) takibi, tahsili, dosya işlemlerinin yürütülmesi, Müvekkillerle görüşmek, raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun, İcra Hukuku konusunda bilgi sahibi, Güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Bay / Bayan Avukat arayışımız bulunmaktadır.

 • Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş.

  Avukat Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş.

  Ref: EPR-AV - 609246

  İşin Tanımı Satın Alma ve Satım Sözleşmelerinin, müzakereleri ve düzenlenmesi; Kira Sözleşmelerinin incelenmesi Due diligence projelerinde hazırlanması, AVM’lerin tedarikçilerle yaptıkları sözleşmelerin incelenmesi Yurt içi ve yurt dışı hukuki çalışmaların hazırlanması Özellikle Türkçe ve İngilizce sözleşmelerin incelenmesi, hazırlanması, Eren Holding bünyesinde faaliyet gösteren Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş.bünyesinde göre alacak avukat çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri/Bölümlerinden mezun, En az 3-5 yıl deneyimi olan, Tercihen Perakende sektöründe bilgili, İnsan ilişkileri, sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Çözüm odaklı, planlı, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin, Takip ve organizasyon yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen ve sözlü - yazılı hukuki dil kullanma bilgi ve tecrübesi olan,

 • DAP Yapı İnşaat A.Ş.

  Avukat DAP Yapı İnşaat A.Ş.

  İstanbul Anadolu 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  DAP Yapı İnşaat A.Ş.

  Ref: 55589 - 599431

  İşin Tanımı Tapu ve Kadastro Müdürlükleri, noter ile diğer resmi kurum ve kuruluşlar nezdinde firmanın vekil sıfatıyla temsili, Danışmanlık aldığımız hukuk büroları ile koordineli biçimde şirketin uyuşmazlıklarının halli için gerekli işlemlerin yönlendirilmesi ve takibi Süreçlerin hukuki denetimlerinin sağlanması, hukuki destek taleplerin karşılanması, Sözleşmelerin incelenerek, sözleşmedeki risklerin belirlenmesi, bunların ortadan kaldırılması için önerilerin verilmesi,

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Hukuk Departmanında çalışmak üzere; • Üniversitelerin Hukuk bölümlerinden mezun, • Gayrimenkul Hukuku, Şirketler Hukuku ve İş Hukuku üzerine çalışmış, • Sözleşme deneyimi olan, sözleşmelerin ve hukuki belgelerin hazırlanması ve uygulanmasını sağlayacak, şirketlerimizin taraf olduğu sözleşmeleri ve standart sözleşmelerini İnceleyebilecek hazırlayabilecek, • Firmanın günlük yasal hukuki işlemlerini yürütebilecek, • Firmanın tüm departmanları ile hukuki süreçlerini yönlendirilmesini yapabilecek, • Danışmanlık aldığımız Hukuk Büroları ile koordineli olarak çalışarak raporlama ve süreç takibini sağlayabilecek, • 30 yaşını aşmamış, • Tam zamanlı olarak çalışabilecek şirket avukatı alınacaktır,

 • Boy İnsan Kaynakları

  Avukat Boy İnsan Kaynakları

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: - 599401

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk bürosu bünyesinde görev alacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun, Güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Deneyimli /deneyimsiz, Bayan Avukat arayışımız bulunmaktadır.

 • Manpower Gayrettepe

  Avukat Manpower Gayrettepe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Manpower Gayrettepe

  Ref: IHJGMAN14 - 611928

  İşin Tanımı Finans sektöründe faaliyet gösreten müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘AVUKAT’ aramaktayız. Hukuk Fakültesi mezunu, İyi seviyede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Kuvvetli müzakere ve analitik karar verme yeteneğine sahip, İş sorumluluğu yüksek, takipçi ve sonuç odaklı, İletişim ve muhakeme becerileri gelişmiş.

  Aranan Nitelikler İcra dosyalarının adli takibi ve hukuki yönetiminden sorumlu olacak, Kendisine bağlı olan hukuk bürolarının yönetimi ve koordinasyonunu sağlayacak, Borçlular ile görüşmeler gerçekleştirecek, İcra dosyalarının açılışından kapanışına kadar olan tüm süreçleri gerçekleştirecek, Konusunda deneyimli klasik icra-iflas avukatı aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Avukat Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Firma Adı Gizli

  Ref: 00-AVKT - 610599

  İşin Tanımı Adli ve idari yargı mercileri, noter ile diğer resmi kurum ve kuruluşlar nezdinde firmanın vekil sıfatıyla temsili, dava ve dosya takibi, Takip edilen dava ve işlerin sistem girişi, raporlanması ve evrak takiplerinin yapılması, Karar ve ara kararlarının yerine getirilmesi, Aktif raporlama ve analiz çalışması yapma, Süreçler ve davalar ile ilgili İngilizce/Türkçe sunumlar yapma, Birimler tarafından talep edilen hukuki desteğin sağlanması, Mevcut iş davalarını ve süreçleri takip etmek, Sektöre ilişkin mevzuatları takip etmek ve şirkete hukuki görüş vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk bölümlerinden mezun olmuş İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Marka ve Telif Hukuku konularında deneyimli, Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu na vakıf, Sözleşme hazırlama ve değerlendirme yetkinliğe sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk ve başarma duygusu yüksek, zaman yönetiminde başarılı, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Güçlü iletişim becerilerine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office Programlarını etkin derecede kullanabilen, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden, 'AVUKAT' takım arkadaşı arıyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka