ARAMA SONUÇLARI

 • Stratej İK

  Avukat Stratej İK

  İstanbul Avrupa 23-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Stratej İK

  Ref: STRATEJ-AV-0814 - 598784

  İşin Tanımı Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, finans alanında hizmet veren varlık yönetim firmasında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Avukat” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az iki yıl tecrübe sahibi Kurum icrası deneyimi olan, Pratik, takipçi, Analitik düşünebilen, Algısı yüksek 30 yaşını aşmamış

 • İnce Hukuk ve Danışmanlık

  Avukat İnce Hukuk ve Danışmanlık

  Ankara 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  İnce Hukuk ve Danışmanlık

  Ref: - 616236

  İşin Tanımı Yoğun Olarak Ceza ve İcra Hukuku Alanlarında Dava ve İcra Takipleri, Duruşmalar, Cezaevleri'nde Müvekkil Görüşmeleri ve Danışmanlık Hizmeti Uluslararası Finans Kuruluşları, Factoring Firmaları ve Şirketlere Hukuk ve Danışmanlık Hizmeti Ticari Sözleşmelerin Hazırlanması ve Müvekkile Bu görüşmelerin Sürdürülmesi Esnasında Gerçekleşecek Müzakerelerde Danışmanlık Hizmeti Anayasama Mahkemesi'ne Bireysel Başvurular AİHM'e Gerçekleştirilen Müraacatlar Müvekkillerin Dış Ticaret Müsteşarlığı, Türk Patent Enstitüsü, Türk Rekabet Kurumu, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, Özelleştirme İdaresi, Bakanlıklar gibi idari makamlar huzurunda temsil edilmesi ve bu makamlar nezdinde gerekli hukuki işlemleri yerine getirmek

  Aranan Nitelikler TC'deki Üniversite-Hukuk Bölümünden Mezun İnsan İlişkilerinde Sözlü ve Yazılı İletişimi Yüksek Takip, Organizasyon ve Anında Karar Verebilme Yeteneğine Sahip Analitik Düşünme ve Problem Çözme Yetkinliğine Sahip Duruşma Tecrübesi Olan MS.Office (word,excell,vb.) Programlarına Hakim ve UYAP Avukat Portalını İyi Derecede Kullanabilen, Teknolojiye Hakim Anayasa Mahkemesine Yapılacak Bireysel Başvuruları ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine Gerçekleşecek Müracaatları Hazırlayıp Takibini Sürdürebilecek Türkiye'deki ve Dünyadaki Gerçekleşen Önemli Gelişmeleri ve Gündemi Takip Eden İcra Takibi Başlatabilecek ve Dosyanın Kapanışına Kadar Olan Tüm Süreçleri Gerçekleştirebilecek, Adliye Çalışanları ve İcra Müdürlükleriyle Birebir Koordinasyonu Sağlayabilecek Bilgili 5 yıla Kadar Tecrübesi Olan Bay ve Bayan Avukatlar ve Ayrıca Stajının ilk 6 Ayını Tamamlamış Stajyerler Alınacaktır

 • ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  Avukat ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  İstanbul Anadolu 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI SAN. ve TİC.AŞ.

  Ref: AV01 - 612475

  İşin Tanımı Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Grubumuzun hukuki tüm işlemlerinin titizlikle takibini gerçekleştirecek adaylardan aşağıda belirtilen temel nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler Şirketler, Ticaret, Gayrimenkul, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku konularında deneyimli olmak, Çok iyi derecede İNGİLİZCE bilmek, İstanbul/Anadolu Yakası'nda (Tuzla veya yakın bölgede) ikamet etmek.

 • GNCR Holding A.Ş

  Avukat GNCR Holding A.Ş

  İstanbul Avrupa 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  GNCR Holding A.Ş

  Ref: - 610704

  İşin Tanımı 20 Yılı aşkın süredir farklı sektörlerde yatırımları olan GNCR Holding A.Ş bünyesinde görevlendirilmek üzere "Avukat" aranmaktadır. Dava takibi ve dava sürecinde hukuki araştırmaların yapılması, Hukuk bölümü adına tüm dilekçe ve yazışmaların yapılması, Şirketin adli ve idari yargı merciileri önünde temsil edilmesi, İlgili kurum, kuruluş ve üçüncü kişiler ile ilişkilerin yürütülmesi konusunda destek sağlayacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Bölümünden Mezun, En az 2 -3 yıl deneyimli, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Borçlar Hukuku ve İş Hukukuna vakıf, İnsan İlişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, İş takibi ve sonuçlandırma konusunda yetkin, Seyahat engeli olmayan, 30 yaşını aşmamış, Bayan.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Avukat Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: AV20140915 - 607090

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere ‘‘Avukat’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ·Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun, ·En az 5 yıl dava ve duruşma tecrübesi olan, ·Şirketin yurt içi ve yurt dışı marka süreçlerini ve davalarını takip edecek, ·Yurt içi ve yurt dışı sözleşmeleri inceleyecek, ·İyi derecede İngilizce bilen, ·Temsil kabiliyeti kuvvetli, ·Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, ·Raporlama ve yazışma diline hakim, ·Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İcra Avukatı Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İcra Avukatı

  Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Ref: - 601826

  İşin Tanımı İcra dosyalarının açılışından kapanışına kadar olan tüm süreçleri gerçekleştirecek, Adliye çalışanları ve İcra müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak İcra Avukatı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk bölümlerinden mezun, Takip yeteneği kuvvetli, Sonuç odaklı çalışabilecek, İnsiyatif alabilecek, Analitik düşünce yapısına sahip, İletişimi kuvvetli, Koordinasyon becerisi yüksek, Stajda veya avukatlık döneminde icra alanında tecrübe sahibi olan İcra Avukatı arayışımız bulunmaktadır.

 • Dumankaya Pusula

  Avukat Dumankaya Pusula

  İstanbul Anadolu 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Dumankaya Pusula

  Ref: AV_050614 - 586289

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin merkezinde görev yapacak; hukuki süreçlerde destek olacak ve işbirliği içinde çalışacak aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun, Firmanın tüm hukuki süreçlerinde aktif görev alabilecek, Özellikle Gayrimenkul Hukuku alanında tecrübeli, Ticaret Hukuku, İcra-İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, Vergi Hukuku, İdare Hukuku alanlarında uygulama tecrübesine ve bilgi birikimine sahip, En az 3 yıl alanında tecrübe sahibi, , Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Müzakere ve ikna yetkinliklerine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde iletişimi kuvvetli, Takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Stajyer Avukat Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Stajyer Avukat

  Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Ref: - 565517

  İşin Tanımı HUKUK BÜROMUZDA İCRA HUKUKU DEPARTMANINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE STAJYER AVUKATLAR ARANMAKTADIR. HACZE ÇIKILACAK DOSYALARIN BELİRLENMESİ VE HAFTALIK HACİZ PROGRAMININ BELİRLENMESİ. HACİZLERE ÇIKILMASI. İCRA DAİRELERİNDE ve İCRA MAHKEMELERİNDEKİ İŞLEMLERİN TAKİBİ.

  Aranan Nitelikler Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Araştırmaya ve öğrenmeye açık Raporlama bilgisine sahip Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın

 • Adecco Levent

  Avukat Adecco Levent

  İstanbul Avrupa 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Adecco Levent

  Ref: Ref:LA0313 - 516341

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, gerek kurumsal gerekse bireysel müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti veren bir hukuk firmasında görevlendirilmek üzere Borçlar, Ticaret ve Şirketler, Kıymetli Evrak Hukuku Alanlarında deneyimli Avukat arayışımız bulunmaktadır. Uluslar arası alanda faaliyet gösteren müvekkiller için Şirketler Hukuku (Genel Kurullar), Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku alanlarında çalışmak; şirket kuruluşları, genel kurullar, devralma, birleşme, nev’i değişiklikleri, bölünme işlemleri ile Şirketlerin günlük karşılaştığı hukuki sorunlar ile ilgili çözümler üretmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin hukuk fakültesinden mezun, Tercihen yurtdışında yüksek lisans yapmış, Şirketler Hukuku (Genel Kurullar), Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, İcra İflas Hukuku alanlarında tecrübeli, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Bölüm içinde bu alanda yapılan işleri planlayacak ve kontrol edecek, Kurumsal ve bireysel müvekkillere çeşitli alanlarda hukuki danışmanlık hizmetleri verecek, Kurumsal ve bireysel müvekkillere ait icra takibi ve davaların yürütülmesi işlemlerini yapacak, Sözleşme müzakeresi yapabilme, sözleşme hazırlayabilme ve inceleyebilme tecrübesi bulunan, Mevzuat ve yüksek mahkeme kararlarını düzenli olarak takip eden, MS office programlarını iyi kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, sonuç odaklı çalışabilen Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, En az 2-3 yıl deneyimli

 • Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş.

  Avukat Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş.

  Ref: EPR-AV - 609246

  İşin Tanımı Satın Alma ve Satım Sözleşmelerinin, müzakereleri ve düzenlenmesi; Kira Sözleşmelerinin incelenmesi Due diligence projelerinde hazırlanması, AVM’lerin tedarikçilerle yaptıkları sözleşmelerin incelenmesi Yurt içi ve yurt dışı hukuki çalışmaların hazırlanması Özellikle Türkçe ve İngilizce sözleşmelerin incelenmesi, hazırlanması, Eren Holding bünyesinde faaliyet gösteren Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş.bünyesinde göre alacak avukat çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri/Bölümlerinden mezun, En az 5 yıl deneyimi olan, Tercihen Perakende sektöründe bilgili, İnsan ilişkileri, sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Çözüm odaklı, planlı, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin, Takip ve organizasyon yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen ve sözlü - yazılı hukuki dil kullanma bilgi ve tecrübesi olan,

 • Değer Hukuk Bürosu

  Avukat Değer Hukuk Bürosu

  Gaziantep 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Değer Hukuk Bürosu

  Ref: - 596878

  İşin Tanımı Gaziantep 'de bulunan hukuk büromuzda çalışmak üzere 'Avukat' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, İkna ve müzakere becerileri gelişmiş, İletişim ve ilişki becerileri gelişmiş, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Gaziantep'de ikamet eden.

 • Akşan Etüd Müşavirlik Mühendislik A.Ş.

  Avukat Akşan Etüd Müşavirlik Mühendislik A.Ş.

  İstanbul Avrupa 19-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Akşan Etüd Müşavirlik Mühendislik A.Ş.

  Ref: AKS-AVK-01 - 603067

  İşin Tanımı Çelik yapı sistemleri alanında lider şirketler grubumuzun Seyrantepe'deki genel merkezinde değerlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli İyi derecede İngilizce yazılı ve sözlü hukuki dil bilgi ve deneyimi olan MS Office programlarına hakim Yurtiçi ve yurtdışı sözleşme yönetiminde uzman Dış kaynaktan temin edilen hukuk hizmetlerinin koordinasyonunu sağlayacak Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için)

 • Kitabix

  Emekli Avukat Kitabix

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Emekli Avukat

  Kitabix

  Ref: - 617051

  İşin Tanımı İLAMSIZ TAKİP AÇMAK

  Aranan Nitelikler AKTİF OLARAK MESLEĞİ YAPMAYAN SSK LI ÇALIŞABİLECEK

 • Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği

  Assistant Protection Officer Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Assistant Protection Officer

  Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği

  Ref: NOA - 616256

  İşin Tanımı The Assistant Protection Officer reports to the Head of Field Office. The incumbent may have supervisory responsibility for protection staff including registration, protection, capacity building activities as well as liaison with the external stakeholders. He/she provides functional protection guidance to field staff; and monitors protection standards, operational procedures and practices in protection delivery in line with international standards. The Assistant Protection Officer is expected to: coordinate quality, timely and effective protection responses to the needs of populations of concern; and identify opportunities to mainstream protection methodologies and integrate protection safeguards in operational responses in all sectors. He/she is expected to have comprehensive knowledge on international and national legislation concerning the asylum seekers and refugees and give thorough advice to the field staff and external stakeholders accordingly. He/she is expected to follow-up the implementation of the international and national laws and standards, legal developments, and report to his/her supervisor. He/she contributes to designing a comprehensive protection strategy and represents the organization externally on protection doctrine and policy as guided by the supervisor. He/she also ensures that persons of concern are involved with the Office in making decisions that affect them, whether in accessing their rights or in identifying appropriate solutions to their problems. To achieve this, the incumbent will need to build and maintain effective interfaces with communities of concern, local authorities and protection and assistance partners. RESPONSIBILITIES: Stay abreast of political, social, economic and cultural developments that have an impact on the protection environment. Consistently apply International and National Law and applicable UN/UNHCR and IASC policy, standards and codes of conduct. Assist in providing comments on existing and draft legislation related to persons of concern. Provide legal advice and guidance on protection issues to persons of concern; liaise with competent authorities to ensure the issuance of personal and other relevant documentation. Conduct eligibility and status determination for persons of concern in compliance with UNHCR procedural standards and international protection principles. Promote and contribute to measures to identify, prevent and reduce statelessness. Contribute to a country-level child protection plan as part of the protection strategy. Contribute to a country-level education plan as part of the protection strategy. Provide inputs for the development of global / regional international protection policies and standards. Implement and monitor Standard Operating Procedures (SOPs) for all protection/solutions activities. Manage individual protection cases including those on SGBV and child protection. Monitor, and intervene in cases of refoulement, expulsion and other protection incidents. Assess needs for Promote and find durable solutions for the largest possible number of persons of concern through voluntary repatriation, local integration and where appropriate, resettlement. Assess resettlement needs and apply priorities for the resettlement of individuals and groups of refugees and other persons of concern. Contribute to the design, implementation and evaluation of protection related AGD based programming with implementing and operational partners. Contribute to and facilitate a programme of results-based advocacy with sectorial and/or cluster partners. Contribute to and facilitate effective information management through the provision of disaggregated data on populations of concern and their problems. Contribute to capacity-building initiatives for communities and individuals to assert their rights. Participate in initiatives to capacitate authorities, relevant institutions and NGOs to strengthen national protection related legislation and procedures.

  Aranan Nitelikler Education and skills Education: University degree in Law, International Law, political Sciences or related field. Diverse field experience desirable. Good IT skills including database management skills. Completion of the Protection Learning Programme Experience Job experience: Minimum 2 years relevant professional experience. Languages Excellent knowledge of Turkish and fluency in English. Knowledge of other UN languages. Required Competencies Judgement and Decision Making Analytical Thinking Negotiation and Conflict Resolution

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Dava Departmanı Stajyer Avukat Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa 17-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dava Departmanı Stajyer Avukat

  Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Ref: - 612243

  İşin Tanımı Dava departmanında stajyer olarak görev alacak dilekçelerin yazımı ve girilebilecek duruşmaların yürütülmesi konusunda görev alacak stajyer avukat arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 6 ayını doldurmuş, Dilekçe yazma tecrübesi olan, Duruşma tecrübesi olan, Diksiyonu düzgün, Prezantabl, Dikkatli Disiplinli Tecrübeli stajyer avukat Arayışımız bulunmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Avukat Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu 14-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Firma Adı Gizli

  Ref: 00-AVKT - 610599

  İşin Tanımı Adli ve idari yargı mercileri, noter ile diğer resmi kurum ve kuruluşlar nezdinde firmanın vekil sıfatıyla temsili, dava ve dosya takibi, Takip edilen dava ve işlerin sistem girişi, raporlanması ve evrak takiplerinin yapılması, Karar ve ara kararlarının yerine getirilmesi, Aktif raporlama ve analiz çalışması yapma, Süreçler ve davalar ile ilgili İngilizce/Türkçe sunumlar yapma, Birimler tarafından talep edilen hukuki desteğin sağlanması, Mevcut iş davalarını ve süreçleri takip etmek, Sektöre ilişkin mevzuatları takip etmek ve şirkete hukuki görüş vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk bölümlerinden mezun olmuş İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Marka ve Telif Hukuku konularında deneyimli, Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu na vakıf, Sözleşme hazırlama ve değerlendirme yetkinliğe sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk ve başarma duygusu yüksek, zaman yönetiminde başarılı, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Güçlü iletişim becerilerine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office Programlarını etkin derecede kullanabilen, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden, 'AVUKAT' takım arkadaşı arıyoruz.

 • DAP Yapı İnşaat A.Ş.

  Avukat DAP Yapı İnşaat A.Ş.

  İstanbul Anadolu 13-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  DAP Yapı İnşaat A.Ş.

  Ref: 55589 - 599431

  İşin Tanımı Tapu ve Kadastro Müdürlükleri, noter ile diğer resmi kurum ve kuruluşlar nezdinde firmanın vekil sıfatıyla temsili, Danışmanlık aldığımız hukuk büroları ile koordineli biçimde şirketin uyuşmazlıklarının halli için gerekli işlemlerin yönlendirilmesi ve takibi Süreçlerin hukuki denetimlerinin sağlanması, hukuki destek taleplerin karşılanması, Sözleşmelerin incelenerek, sözleşmedeki risklerin belirlenmesi, bunların ortadan kaldırılması için önerilerin verilmesi,

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Hukuk Departmanında çalışmak üzere; • Üniversitelerin Hukuk bölümlerinden mezun, • Gayrimenkul Hukuku, Şirketler Hukuku ve İş Hukuku üzerine çalışmış, • Sözleşme deneyimi olan, sözleşmelerin ve hukuki belgelerin hazırlanması ve uygulanmasını sağlayacak, şirketlerimizin taraf olduğu sözleşmeleri ve standart sözleşmelerini İnceleyebilecek hazırlayabilecek, • Firmanın günlük yasal hukuki işlemlerini yürütebilecek, • Firmanın tüm departmanları ile hukuki süreçlerini yönlendirilmesini yapabilecek, • Danışmanlık aldığımız Hukuk Büroları ile koordineli olarak çalışarak raporlama ve süreç takibini sağlayabilecek, • 30 yaşını aşmamış, • Tam zamanlı olarak çalışabilecek şirket avukatı alınacaktır,

 • Öztürk Holding

  Avukat Öztürk Holding

  İstanbul Avrupa 11-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Öztürk Holding

  Ref: - 601234

  İşin Tanımı 12 Ülkede aktif faaliyet gösteren Holdingimiz merkezinde görevlendirilmek üzere "Avukat" arıyoruz. Holding bünyesinde yapılacak yurt içi ve yurt dışı antlaşmaları hazırlayıp Hukuk Bölümü yönetimini sağlayacak, İngilizce'yi mutlaka çok iyi okuyabilen, yazabilen ve çeviri yapabilen, İngilizce'ye ek olarak Fransızca, Rusça veya Arapça olması tercih sebebidir, Yurt dışı sözleşmelerin Türkçe'ye çevrilmesi veya İngilizce'ye, Rusça veya Arapça'ya çevrilmesi, Sözleşmeleri hazırlayıp raporlamaları, yazışmaları ve dosyalama sistemini takip edecek, Holding Hukuk Bölümünün koordinasyonunu sağlayacak, Yöneticiye bağlı olan ekip ile iletişimi sağlayacak. .

  Aranan Nitelikler Bilgisayarı, İnterneti, Office programlarını ve sosyal medyayı aktif kullanabilen, Raporlama ve dosyalama çalışmalarını yürütebilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Dikkatli, pozitif ve detaylara önem veren, Dinamik ve hızlı çalışma ortamına ayak uydurabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, pratik, koordinasyon becerisi yüksek, Bakımlı ve giyimine özen gösteren, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, 21 ile 35 yaş aralığında, Tercihen Uluslararası sözleşmeler konusunda deneyimli, Bayan.

 • Ma Maison Pension

  Avukat Ma Maison Pension

  İstanbul Anadolu 10-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Ma Maison Pension

  Ref: - 596134

  İşin Tanımı Bünyemizde bulunan ve danışmanlığını yürüttüğümüz şirketlerin dava ve takip işlemlerini yapacak avukatlar alınacaktır. *Lojman ve araç tahsisi imkanı bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kartal Dragos'a yakın ikamet eden Tecrübeli veya tecrübesiz Bilgisayar temel Office programları ve hukuki tüm programları kullanabilen Ceza, ticari, iş, icra, medeni hukuk alanlarından en az 1 veya 2 bölümünde tecrübeli olan Seyahat engeli olmayan, gerektiğinde mesaiye kalabilen Tercihen ehliyet sahibi Tercihen yabancı dil bilgisi olan Hayatın kusursuz sorumluluk ilkesine inanan ve yaşamak isteyen -

 • ÖZSOY İNŞAAT TURİZM TİCARET SANAYİ A.Ş.

  Avukat ÖZSOY İNŞAAT TURİZM TİCARET SANAYİ A.Ş.

  İstanbul Anadolu 28-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  ÖZSOY İNŞAAT TURİZM TİCARET SANAYİ A.Ş.

  Ref: HKMAV - 613185

  İşin Tanımı Merkezi Çamlıca’da bulunan, ağırlıklı olarak altyapı ile uğraşmakla birlikte özel konut projeleri de bulunan inşaat şirketimiz için; -Maruf devlet üniversitelerinden mezun, -25-30 yaş arası, -Seyahat engeli bulunmayan, -Staj dahil en az bir yıl hukuk bürosu deneyimi bulunan -Bay ve bayan; çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Danışmanlık hizmeti aldığımız hukuk müşavirimiz ile birlikte, -Davaların takibi, -Sözleşmelerin hazırlanması, -Sözleşme yönetimi ve işleyiş sırasında gerekli önlemlerin alınması, -Şirketimizin katıldığı ihalelerle ilgili Kamu İhale prosedürlerinin yürütülmesi, -Günlük maaş haciz ve birinci haciz ihbarnamelerine cevap verilmesi, -Şantiyelerimizde gerektiği taktirde delil tespitleri yapılması, -Süreç yönetimi,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka