ARAMA SONUÇLARI

 • Toray Technology

  Tekniker Toray Technology

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tekniker

  Toray Technology

  Ref: TK-456 - 618896

  İşin Tanımı * LEHİM YAPACAK USTA VE YARDIMCI * ELEKRONİK KART TAMİR EDECEK * KALİTE KONTROLÜ YAPMAK

  Aranan Nitelikler * LEHİM YAPMA YETENEĞİNE SAHİP OLMAK * YETERLİ TECRÜBE SAHİBİ OLMAK * İŞ DİSİPLİNİ İÇERİSİNDE UYUMLU ÇALIŞMAK * HIZLI VE PRATİK OLMAK

 • CVPlus Search & Selection

  Servis ve Bakım Birimi Teknisyeni/deneyimsiz CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis ve Bakım Birimi Teknisyeni/deneyimsiz

  CVPlus Search & Selection

  Ref: SBBTD-2811 - 618808

  İşin Tanımı Danışmanlığını üstlendiğimiz sıvı akışkan transferi uygulamaları ve endüstriyel pompalar konusunda faaliyet gösteren, dünya lideri birçok firmanın Türkiye distribütörü ve satış sonrası hizmet sağlayıcısı olan müşterimiz için ‘’SERVİS VE BAKIM BİRİMİ TEKNİSYENİ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu mezunu (Mekatronik, Makine), Endüstriyel santrifüj pompa ve mekanik salmastra tamir, bakım ve montajı konusunda yetiştirilecek, Tercihen orta seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, B ve ya E sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli.

 • CVPlus Search & Selection

  Servis ve Bakım Birimi Teknisyeni CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis ve Bakım Birimi Teknisyeni

  CVPlus Search & Selection

  Ref: SBBT-2811 - 618805

  İşin Tanımı Danışmanlığını üstlendiğimiz sıvı akışkan transferi uygulamaları ve endüstriyel pompalar konusunda faaliyet gösteren, dünya lideri birçok firmanın Türkiye distribütörü ve satış sonrası hizmet sağlayıcısı olan müşterimiz için ‘’SERVİS VE BAKIM BİRİMİ TEKNİSYENİ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu (Mekatronik, Makine), Endüstriyel santrifüj pompa ve mekanik salmastra tamir, bakım ve montajı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, B ve ya E sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Dumankaya Otomotiv

  Hasar Danışmanı Dumankaya Otomotiv

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hasar Danışmanı

  Dumankaya Otomotiv

  Ref: HD-271114 - 618598

  İşin Tanımı Toyota Plaza Dumankaya'da görevlendirilmek üzere ''Hasar Danışmanı'' aramaktayız. Araç kabulü ve sigorta hasar dosyalarının açılması işlemlerinin yürütülmesi, Onarımdan, sigorta şirketinden fatura tahsilatına kadar olan sürecin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına uygun, İnsan ilişkilerinde başarılı, enerjisi yüksek, pozitif, güleryüzlü, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Mertsom Somun

  Bakım Onarım Ustası Mertsom Somun

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bakım Onarım Ustası

  Mertsom Somun

  Ref: BO1 - 617560

  İşin Tanımı Çatalca'da yerleşik bulunan vida cıvata üretimi yapan şirketimizin bakım onarım bölümüne torna ve freze konusunda deneyimli elemanlara ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler * 30-40 yaş aralığında Bay. * Avcılar-Beylikdüzü-B.Çekmece civarında ikamet eden. * Tercihen meslek lisesi mezunu.

 • Balo Ticaret Turizm İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

  Elektrik&elektronik Balo Ticaret Turizm İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik&elektronik

  Balo Ticaret Turizm İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

  Ref: EE1 - 617433

  İşin Tanımı Teknik Servis Departmanımız da görevlendirilmek üzere bay Elektrik&Elektronik Teknikeri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Üniversitelerin Elektrik-Elektronik ilgili bölümlerinden Mezun En az 2 yıl deneyimli Yeniliğe ve öğrenmeye açık İş Güvenliği konusunda titizlik gösterebilecek Ekip çalışmasına yatkın Askerlik görevini tamamlamış Tercihen sigara kullanmayan Tercihen İstanbul Avrupa yakasın da ikamet eden

 • Şimşekler Yangın Söndürme Araçları

  Elektrik ve Meknik Tekniker/teknisyen Şimşekler Yangın Söndürme Araçları

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik ve Meknik Tekniker/teknisyen

  Şimşekler Yangın Söndürme Araçları

  Ref: EMT2014 - 616536

  İşin Tanımı 1982' den beri Ege Bölgesinde Yangın Algılama, İhbar - Alarm Sistemleri, Otomatik ve Mekanik Söndürme Sistemleri, Acil Durum Aydınlatma, Yönlendirme Donanımları ile İş Güvenlik Uyarı Levha üretimi vb alanlarında hizmet sunan Şirketimiz de ; Elektik, elektronik birimimizde kablolama, malzeme montajı, sistem kurma, bakım , onarım vb teknik servis işleri. Mekanik tesisat, yer altı, yer üstü borulama, malzeme montajı, sistem kurma, bakım , onarım vb teknik servis işleri,

  Aranan Nitelikler ELEKTRİK, ELEKTRİK ELEKTRONİK EML / MYO. Çıraklık Eğitim kurumlarının elektrik, elektrik – elektronik, endüstriyel elektronik vb bölümlerinden eğitimli , veya piyasada yetişmiş, yetiştirilebilecek, kablo,kablo kanalı montaj vb tesisat işlerinde çalışabilecek, Askerlikle ilişkisi olmayan, MEKANİK BÖLÜM İÇİN EML / MYO. Çıraklık Eğitim kurumlarının tesisat teknolojileri , tesisat vb bölümleri veya piyasada pratikte yetişmiş mekanik tesisatcı, NOT: İşletmeniz ulaşım sistemi gereği İzmir ili; Buca, Bornova, Bayraklı, Konak, Karşıyaka, Çiğli, Karabağlar civarında oturanlar servis sistemimize uygunluğu nedeni ile eşitler arasında tercih önceliklidir.

 • Firma Adı Gizli

  Makine Bakım Elemanı (Ustası) Firma Adı Gizli

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Bakım Elemanı (Ustası)

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 616709

  İşin Tanımı Plastik enjeksiyon sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalıştırılmak üzere '' MAKİNE BAKIM ONARIM ELEMANI (USTASI) '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi veya meslek yüksek okullarının elektrik / elektronik bölümlerinden mezun, Makine Bakım Onarımında en az 5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Manisa ve çevresinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış .

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Otomotiv Servis Danışmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Otomotiv Servis Danışmanı

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001018 - 616467

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Servise gelen araçların şirket prensiplerine ve markanın standartlarına göre kabulünün yapılması, * Onarım takibinin gerçekleştirilmesi ve müşterinin bilgilendirilmesi gibi görevlerden sorumlu olmak üzere;

  Aranan Nitelikler * 25 - 35 yaşlar aralığında, * Minimum Lisans mezunu (Tercihen Makine Mühendisliği bölümü), * Otomotiv sektöründe, Servis Danışmanlığı ve / veya Hasar Danışmanlığı alanında en az 2 yıl deneyimli, * Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli ve insan ilişkileri kuvvetli, * Prezantabl, * Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Bay / Bayan, "OTOMOTİV SERVİS DANIŞMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mey İçki

  Bakım Mühendisi Mey İçki

  Karaman Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bakım Mühendisi

  Mey İçki

  Ref: BKM-102014 - 616458

  İşin Tanımı Mey İçki, 2.3 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdag Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B,Baileys, Gordon’s ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır. Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Görev Tanımı: Makine ve ekipmanları sistemsel olarak çalışır durumda olmasını sağlamak. TPM (Time Base Mainterace) CBM (Computer Base Mainterace) CBM (Condition Base Maintenece) çerçevesinde planlarının oluşturarak uygulamak. Kalite, Verimlilik sistemleri, İş Sağlığı ve Güvenliği, Gıda Güvenliği ve Çevre yönetim sistemlerinin gereklerini yerine getirmek, ilgili yasal şartlara uygun çalışmak, sistemlerin etkinliğine ve sürekli iyileştirilmesine katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler Karaman Fabrika'da Görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği veya Makina Mühendisliği bölümünden mezun OHSAS 18001, ISO 14000 ve PM bakım modülü konularında çalışmalar yürütmüş tercihen deneyimli, Ofis programlarını iyi derece kullanabilen İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Analitik düşünme, güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip Disiplinli, stresli ortamlarda toleranslı olabilen, insiyatif kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  Bilgi Sistemleri Uzmanı Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi Sistemleri Uzmanı

  Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  Ref: BSM-UZM(07) - 616289

  İşin Tanımı Bilgi Sistemlerini ilgilendiren tüm cihaz, ekipman, donanım ve donanımla ilgili yazılımın kurulumu ya da kurulumun takibini yaparak, kurulum sonrası bakım, yenilenme, güncelleme, onarım gibi işlemlerini gerçekleştirecektir.

  Aranan Nitelikler Ağ ve sistem bilgisi olan, Tercihen hastane sistemlerini bilen, Problem çözme becerisine sahip, Tercihen sağlık sektöründe görev yapmış, Konusu ile ilgili araştırma ve yenilikleri takip eden, Anadolu yakasında ikamet eden, En az Meslek lisesi(Bilgisayar bölümü) mezunu, Adaylarda askerliğini yapmış,

 • Balo Ticaret Turizm İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

  Mekatronik1 Balo Ticaret Turizm İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mekatronik1

  Balo Ticaret Turizm İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

  Ref: Mek1 - 616074

  İşin Tanımı İşletmemizin Teknik Servis Departmanında görevlendirmek üzere bay mekanik veya Mekatronik personeli arıyoruz. Makine diyagramlarına hâkim ve çalışma prensiplerini anlayabilecek(tercihen ölçüde teknik İngilizce bilmesi), Makine mekaniği-montajı, hidrolik, pnomatik ekipmanların bakım ve tamirinde bilgi ve deneyim sahibi, Makine bakım, onarım ve arıza tespiti konularında deneyimli,

  Aranan Nitelikler Çıraklık Eğitim Belgesi olan, Endüstri Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan

 • Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Elektronik Teknisyeni Capitol Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektronik Teknisyeni

  Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Ref: ELTRO0314 - 615919

  İşin Tanımı - Elektronik sistem ve ekipmanları ile ilgili olarak (yangın ihbar, ses, gösteri havuzu, LED aydınlatma sistemi, bilgisayar, telefon tesisatı, sinemalar klima cihazları ve diğerleri) yönlendirilmiş olan iş emirlerini yerine getirmek, iş emir formlarını doldurmak, - Gördüğü tüm aksaklıkları üstlerine bildirmek - İş sağlığı ve güvenlik kurallarına uymak, - Elektronik ile ilgili tüm ekipman ve cihazları yetkisi dahilinde çalıştırmak, - Eksik gördüğü yedek malzemeleri bildirmek, - Elektronik ile ilgili tüm ekipman ve cihazların verilen program çerçevesinde periyodik ve planlı bakımlarını yapmak, - Yapılan işleri iş tekniğine ve meslek kurallarına uygun olarak yapmak, Teknik Departmanında çalışacak Elektronik Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, - Minimum 3 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime, - Vardiyalı çalışabilecek, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • TCEEGE Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  Elektrik ve Mekanik Bakım Teknisyenleri TCEEGE Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik ve Mekanik Bakım Teknisyenleri

  TCEEGE Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  Ref: TKN1 - 615902

  İşin Tanımı İzmir Aliağa'da bulunan konteyner terminalimizde görev almak üzere Elektrik ve Mekanik Bakım teknisyenleri arıyoruz

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ve Meslek Liselerinin; Elektrik/Elektrik -Elektronik veya Mekatronik/Mekanik/Motor bölümlerinden mezun Benzer görevde en az 2 yıl deneyimli Periyodik bakım ve arıza bakım konularında bilgili Vinçler ve kaldırma ekipmanları konularında bilgili Tercihen limancılık sektöründe deneyimli Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk alıp iş takibi yapabilecek Vardiyalı çalışabilecek Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Askerliğini tamamlamış Elektrik için; Mevcut elektrik projelerini okuyup arızalara müdahale edebilecek PLC ve kontrol sistemlerinde deneyimli Mekanik için; Mobil ekipman bakım onarımı ve arıza bulma-gidermesinde deneyimli Dizel motorlar ve hidrolikte bilgili ve yetenekli

 • İhlas Pazarlama

  Montör (Montaj Bant Elemanı) İhlas Pazarlama

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Montör (Montaj Bant Elemanı)

  İhlas Pazarlama

  Ref: - 615170

  İşin Tanımı TALEP EDİLEN MESLEK : Montör (Montaj Bant Elemanı) SOSYAL İMKÂNLAR : Servis, yemek, sigorta, sağlık hizmetleri SERVİS GÜZERGAHLARI : Yakuplu (Marmara Evleri 1-2), Beylikdüzü (Kıraç, Büyükşehir),Tepecik (Kavaklı - Gürpınar), Esenyurt (Örnek Mah., Balık yolu), Sefaköy, Söğütlü çeşme, Avcılar, Halkalı, İkitelli, Bağcılar, Yenibosna,Çiftlik, Şaşkın, Güngören Üçüzlü, Atışalanı ÇALIŞMA ŞARTLARI : 07:45 – 18:25 Saatleri arasında, (haftada 5 gün) İLETİŞİM BİLGİLERİ : İstanbul – Beylikdüzü 0 212 875 35 62 Dahili 196-208 YETKİLİ KİŞİLER : Hüseyin Güney – Necati Şahin

  Aranan Nitelikler — Lise veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak; — 19 – 29 yaşları arasında bay olmak. — Askerlikle ilişiksiz veya tercihen yapmış olmak.

 • Telpa

  Yetiştirilmek Üzere-Cep Telefonu Tamir Teknisyeni Telpa

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere-Cep Telefonu Tamir Teknisyeni

  Telpa

  Ref: GT-004 - 614887

  İşin Tanımı Teknik servisimize gelen cep telefonların arıza tespitini yapmak ve onarımını gerçekleştirmek, Girişi yapılmış ürünlerin kalite standart ve zaman hedefini dikkate alarak müşteriye teslime hazır hale getirmek. ** 2 ay süreli İşkur Eğitimi kapsamında MEB Onaylı Gsm Teknisyenliği Sertifikası verilmektedir.

  Aranan Nitelikler Telpa Merkez Servis (Mecidiyeköy) yetiştirilmek üzere cep telefonu teknisyeni arayışımız mevcuttur. En az lise mezunu,Tercihen Meslek Lisesi veya MYO, El becerisine sahip ve elektronik tamire ilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, 27 yaşını aşmamış, Sigara kullanmayan, Tercihen askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil süresine sahip.

 • Cevdet Albayrak

  Elektronik Mühendisi Cevdet Albayrak

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektronik Mühendisi

  Cevdet Albayrak

  Ref: MbeyElok - 614577

  İşin Tanımı Elektrik-Elektronik bakım-onarım sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Elektronik Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Şantiye, saha çalışmaları ve ekip yönetiminde deneyimli, En az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Kesinlikle sigara kullanmayan,

 • Tersan Tersanecilik

  Gemi Tamir Saha Mühendisi Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gemi Tamir Saha Mühendisi

  Tersan Tersanecilik

  Ref: GTSM - 614481

  İşin Tanımı Yalova'daki tersanemiz bünyesinde "Gemi Tamir Saha Mühendisi" olarak görev yapacak. Gemi tamir prosesini idare ve takip edecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin "Gemi İnşa Mühendisliği" bölümünden mezun İyi derecede İngilizce bilen (Okuma - Konuşma - Yazma) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Bilgisayar programlarını (Word, Excel, Autocad vb) iyi derecede kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın Koordinasyon ve organizasyon becerisi olan Problemler karşısında pratik çözümler üretebilen Tercihen Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan Askerlik problemi olmayan erkek adaylar

 • Cevdet Albayrak

  Elektrik Teknisyeni/teknikeri Cevdet Albayrak

  Ankara, Düzce Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teknisyeni/teknikeri

  Cevdet Albayrak

  Ref: Elektek4blcevre - 614425

  İşin Tanımı Elektrik-Elektronik bakım-onarım sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, Ankara, Kazan, Düzce veya Kaynaşlı'da ikamet eden Elektrik Tekniker veya Teknisyenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin veya meslek yüksek okullarının elektrik bölümünden mezun olan, Tercihen EKAT belgesine sahip, Şantiye, saha çalışmaları ve arıza onarımlarında deneyimli, En az 2 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Kesinlikle sigara kullanmayan,

 • Cevdet Albayrak

  Elektrik Mühendisi Cevdet Albayrak

  Ankara, Düzce Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Cevdet Albayrak

  Ref: Elkmuh4cevre - 614423

  İşin Tanımı Bakım-Onarım sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, Ankara, Kazan, Düzce veya Kaynaşlı'da ikamet eden Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl tecrübeli, Elektrik Yüksek Gerilim Tesisleri İşletme Sorumluluğu belgesine sahip, AG tesisleri ve OG ENH tesislerinde tecrübeli, Görev yapmasına engel sağlık sorunu bulunmayan, İyi derecede MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Şantiye saha çalışmaları ve ekip yönetiminde deneyimli, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Kesinlikle sigara kullanmayan,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka