ARAMA SONUÇLARI

 • Piarpi

  Muhasebe ve Finans Sorumlusu Piarpi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Finans Sorumlusu

  Piarpi

  Ref: PRP2014MF01 - 614067

  İşin Tanımı Havuz , sauna , spa sektörüne yönelik ekipmanların üretimi , ithalatı ,yurt içi satışı ve ihracatı yapan Esenyurt fabrikamızda görevlendirmek üzere ön muhasebe ve finans yetkilisi aranmaktadır. Cari Hesapların takibi Ödemelerin takib edilmesi Bankalar ile ilgili sürecin yönetilmesi BA-BS formlarının oluşturulması Şirketin mali işlerinin yönetilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin iktisadi idari bilimler veya Üniversitelerin Sayısal fakültelerinden mezun olmak.Dinamik bir tempoda çalışabilecek, Yeni mezun veya tercihen deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Microsoft Office Programlarını ve tercihen Logo stok programını bilen İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, titiz, Analitik düşünce yapısına sahip, Tercihen Bayan,30 yaşını aşmamış, Tercihen Avcılar,Beylikdüzü,Esenyurt,Hadımköy civarında ikamet eden.

 • CPP Türkiye

  Çağrı Merkezi Satış Danışmanı CPP Türkiye

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Danışmanı

  CPP Türkiye

  Ref: - 613853

  İşin Tanımı Güçlü bilgi birikimi ve deneyimi ile 32 yılı aşkın bir süredir Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya genelinde 15 ülkede, 10 milyonun üzerinde müşteriye hizmet veren İngiltere merkezli CPP, Türkiye’de ise her geçen gün faaliyetlerini genişleterek, 8 senedir banka ve sigorta sektöründeki iş ortakları ile operasyonlarına devam etmektedir. Kredi Kartı Sigortaları Kategorisi altında, Kart Koruma , Kimlik Koruma, Cep Telefonu Sigortaları, Seyahat ve Hukuksal Koruma Sigortaları, gibi sigorta ve asistans özelliklerini bir arada bulunduran yüksek kalitedeki ürünleri ile tüm dünyada 300’e yakın iş ortağı ile müşterilerine ulaşan ve Londra Borsası’na kote olan CPP "Yaşam Destek Pazarı” adı altında çok özel bir alanda hizmet vermektedir. Kart Koruma, Kimlik Koruma, Cep Telefonu Sigortaları, Seyahat ve Hukuksal Koruma Sigortaları gibi sigorta ve asistans hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturmak.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Çağrı Merkezi süreçlerinde yer almak üzere, Çağrı Merkezinde satış deneyimi olan (en az 6 ay) Motivasyonu yüksek Pozitif yaklaşım ve düşünce sergilemeyi prensip edinmiş İkna kabiliyeti yüksek Sorumluluk sahibi Kariyerine önem veren Özgüven sahibi Diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim "Satış Danışmanı” takım arkadaşları arıyoruz.

 • NWG Services

  Kart Basım Makine Operatörü NWG Services

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kart Basım Makine Operatörü

  NWG Services

  Ref: - 613799

  İşin Tanımı Kredi kartı basım makine operatörü olarak yetiştirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, meslek/teknik lise mezunu tercih sebebidir, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini yapmış ya da en az 3 yıl tecilli, Gebze ve civarında ikamet eden, Bay.

 • Deniz & Deniz Hukuk Burosu

  Tahsilat Uzmanı Deniz & Deniz Hukuk Burosu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tahsilat Uzmanı

  Deniz & Deniz Hukuk Burosu

  Ref: - 613645

  İşin Tanımı Karaköy'de bulunan ofisimizin yeni kurulacak departmanımızda görevlendirilmek üzere; -En az lise tercihen üniversite mezunu -Tahsilat takibinde deneyimli veya yetiştirilmek üzere -İkna kabiliyeti yüksek -Telefon ile iletişim becerisi kuvvetli -Takım çalışmasına yatkın -Hedef odaklı yoğun çalışabilen -18-28 yaş aralığında bay-bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -En az lise tercihen üniversite mezunu -Tahsilat takibinde deneyimli veya yetiştirilmek üzere -İkna kabiliyeti yüksek -Telefon ile iletişim becerisi kuvvetli -Takım çalışmasına yatkın -Hedef odaklı yoğun çalışabilen -18-28 yaş aralığında bay-bayan elemanlar alınacaktır.

 • Erişim Müşteri Hizmetleri

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Erişim Müşteri Hizmetleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Erişim Müşteri Hizmetleri

  Ref: ERSM-IB/4 - 613542

  İşin Tanımı Eğer siz de gün geçtikçe büyüyen T. İş Bankası kuruluşu olan Erişim Müşteri Hizmetleri’nde kariyeriniz için doğru bir başlangıç yapıp, müşteri ilişkileri konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız dinamik ve enerji dolu bir ortamda çalışmak için sizleri davet ediyoruz. T. İş Bankasına 7/24 inbound çağrı merkezi hizmeti vermekte olan Şirketimizde çalışmak üzere başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Ön lisans / Lisans mezunu veya Açıköğretim Fakültesi 3. ve 4. sınıf öğrencileri, 7/24 vardiya düzeninde çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 30 yaşından gün almamış Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli Vardiyalı çalışmanın gerektirdiği Telefonda iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek Müşteri ilişkilerinde başarılı Hayata pozitif bakabilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Not; Anadolu Yakasında Tuzla'ya kadar servis hizmetimiz bulunmaktadır.

 • Bilkay Grup

  Banka Direkt Satış Temsilcileri Bilkay Grup

  Gaziantep Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Direkt Satış Temsilcileri

  Bilkay Grup

  Ref: BDSTa01 - 613382

  İşin Tanımı Türkiye'nin yeni ve gelişmekte olan bankası için kredi ürünleri (İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi) ve kredi kartı ürünlerinin satışını gerçekleştirebilecek "Banka Direkt Satış Yetkilisi" aramaktayız. Potansiyel satış noktaları ve müşterilerin belirlenmesi Bu noktalara müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilip, ürün ile ilgili bilgi verilmesi ve satışın gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Minimum MYO mezunu, tercihen lisans mezunu, Ofis dışı ortamda çalışabilecek, Müşteri odaklı çalışabilen, temsil yeteniği ve iletişim becerileri güçlü, Kariyerine satış pazarlama alanında yön vermek isteyen, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün , Sabırlı,güleryüzlü, İkna yeteneğine güvenen , Tercihen kredi satış deneyimi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli,

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Kahramanmaraş Stratej İK

  K.Maraş Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Kahramanmaraş

  Stratej İK

  Ref: PGY-MARAŞ-1014 - 613242

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Kahramanmaraş şubesinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans Bankacılık ve Sigortacılık Mezunu / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Batman Stratej İK

  Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Batman

  Stratej İK

  Ref: PGY-BATMAN-1014 - 613239

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Batman şubelerinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans Bankacılık ve Sigortacılık Mezunu / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Şanlıurfa Şubesi Stratej İK

  Şanlıurfa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Şanlıurfa Şubesi

  Stratej İK

  Ref: PGY-ŞANLIURFA - 613237

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Şanlıurfa şubelerinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans Bankacılık ve Sigorta Mezunu / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Adecco

  Saha Satış Temsilcisi Adecco

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Temsilcisi

  Adecco

  Ref: IZMMSST - 613135

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘Saha Satış Temsilcisi’ aramaktayız. Müşteri memnuniyeti nedeniyle satışların kısa sürede ve en doğru şekilde gerçekleştirilmesi, müşteri şikâyetlerinin cevaplanması, gerektiğinde müşterinin bilgilendirilmesi, Belirlenen hedef kitle doğrultusunda kendisine verilen satış ve kişisel gelişim hedefleri doğrultusunda kendi performansının izlenmesi, hedeflere ulaşmak için çalışması, Banka adına satış yaptığı ürünler hakkında müşteriye doğru, kesin ve net bilginin verilmesi, müşteri bilgilerinden oluşan formları müşteri beyanına göre doldurması, kendi önünde imzalatılması ve ek belgelerin asıllarını görülerek örneklerinin teslim alınması, Bankaya yeni müşteriler kazandırılması, banka tanıtım ve satış organizasyonlarında aktif olarak yer alınması, Günlük ve haftalık ziyaret planlarının hazırlanarak Saha Satış Müdürü ile paylaşılması ve bu planlardaki olası değişiklikleri eş zamanlı olarak bildirmesi, Görevlendirildiği hinterlantta aktif satış faaliyetinin yürütülmesi, Görev alanıyla ilgili ürün ve konular hakkında sektör ve piyasa bilgilerinin takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Saha satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen bankacılık ya da hızlı tüketim sektöründe tecrübeli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın,

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Bolu İçin Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Dsg İk ve Danışmanlık

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bolu İçin Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-BÇM - 613028

  İşin Tanımı Danışmanlığını yağmakta olduğumuz Türkiye'nin en köklü banklarından olan müşterimiz için "ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ " aramaktayız. Banka müşterilerden gelen çağrıları cevaplamak, Bilgi vermek, işlem yapmak, iletilen öneri ve şikâyetlere çözüm bulmak veya yönlendirmek, Müşterilerin sunulan çözümlerden memnun kalmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler 28 yaşını aşmamış, Lisans/Önlisans mezunu veya Önlisans mezunu olup devam zorunluluğu olmayan 3./4. sınıf öğrencisi Diksiyonu düzgün, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Bankada kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,

 • Deal İnsan Kaynakları

  Kurumsal Finansman Uzmanı Deal İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurumsal Finansman Uzmanı

  Deal İnsan Kaynakları

  Ref: D14-KF-001 - 612954

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Finansal Danışmanlık alanında faaliyet gösteren firmamız için Kurumsal Finansman Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Endüstri Mühendisliği, Uluslararası İlişkiler gibi bölümlerinden mezun Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip İleri derece Excel kullanabilen Yatırımcı sunumları hazırlamış Finansal modelleme ve uygulamalar konusunda deneyimli Projeksiyon ve değerleme işlemleri ilgili bilgi sahibi

 • Deal İnsan Kaynakları

  Yönetici Asistanı Deal İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Deal İnsan Kaynakları

  Ref: D14-YA-002 - 612952

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Finansal Danışmanlık alanında faaliyet gösteren firmamız için Yönetici Asistanı aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Telefon, e-mail trafığini yönetebilecek Toplantı ve organizasyonları planlayıp yönetebilecek İnsan İlişkileri kuvvetli Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen

 • Stratej İK

  Ticari Kredi Tahsis Uzmanı-İstanbul Stratej İK

  Adana Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ticari Kredi Tahsis Uzmanı-İstanbul

  Stratej İK

  Ref: BNK-TKTU-1014 - 612815

  İşin Tanımı Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye'nin önde gelen bankası’nda Genel Müdürlüğe Bağlı olarak bölge’de görev alacak "Ticari Kredi Tahsis Uzmanı" arıyoruz. Ticari segmentteki firmaların bilanço analizinin yapılması, Kredi dosyasının incelenmesi, Gerekmesi halinde müşteri ziyareti yapılması, Kredi Tahsis görüşünün oluşturularak ilgili karar makamına dosyanın sunulması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun, Ticari kredi tahsis alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Etkili iletişim becerilerine sahip, İnisiyatif alabilen.

 • Deal İnsan Kaynakları

  Uzman Analist Deal İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uzman Analist

  Deal İnsan Kaynakları

  Ref: D14-UA-001 - 612784

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Finansal Danışmanlık alanında faaliyet gösteren firmamız için Uzman Analist aranmaktadır Denetim şirketlerinde 3-4 yıl tecrübe edinmiş Finansal danışmanlık alanında firmaların, gelir tablolarının ve bilançolarının ayrıntılı bir şekilde incelenmesi, raporlanması ve tüm finansal rakamları ile ilgili çalışmaların gerçekleştirilmesi Finanasal analizlerin ve raporlamaların yapılması Firmaların performans raporlarının hazırlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Endüstri Mühendisliği, Uluslararası İlişkiler gibi bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip İleri Excel kullanabilen İletişimi kuvvetli, sabırlı ve istekli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay, bayan

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Yetiştirilmek Üzere Banka Çağrı Merkezi Yetkilisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Banka Çağrı Merkezi Yetkilisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-YÇM - 612352

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin en köklü bankalarından olan müşterimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere " YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BANKA ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ" aramaktayız. Banka müşterilerden gelen çağrıları cevaplamak, Bilgi vermek, işlem yapmak, iletilen öneri ve şikâyetlere çözüm bulmak veya yönlendirmek, Müşterilerin sunulan çözümlerden memnun kalmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler 28 yaşını aşmamış, Lisans/Önlisans mezunu veya Önlisans mezunu olup devam zorunluluğu olmayan 3./4. sınıf öğrencisi Diksiyonu düzgün, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Bankada kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,

 • Turkasset Varlık Yönetim

  Çağrı Merkezi Tahsilat Uzmanı Turkasset Varlık Yönetim

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Tahsilat Uzmanı

  Turkasset Varlık Yönetim

  Ref: CCDEC14 - 611521

  İşin Tanımı Müşteriler ile telefonda görüşmek Müşterilere ödeme planları hakkında yardımcı olmak Hukuki konularda bilgi vererek müşterilere yol göstermek Müşteri hesaplarının takibini yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversite / yüksekokul mezunu veya son sınıf öğrencisi Çağrı merkezi veya finans sektöründe en az 2 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın İletişim ve ikna yeteneğine sahip Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen TURKASSET Agent Camp, 3 hafta sürecek olup, TURKASSET Varlık Genel Merkezi'nde, Aralık 2014'de gerçekleştirilecektir.

 • Fortune Danışmanlık

  Genel Başvuru-Çağrı Merkezi Fortune Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru-Çağrı Merkezi

  Fortune Danışmanlık

  Ref: Çgrımrkz - 611345

  İşin Tanımı Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Bu bir Genel Başvuru ilanıdır ve belirli bir pozisyona bağlı olarak yayınlanmamıştır. Çağrı merkezi projelerinde görevlendirilmek üzere ; Satış, Tahsilat Uzmanı, Çağrı karşılama, Müşteri hizmetleri, E-Ticaret vb.. Resepsiyonist, Ofis Asistanı, Satış Danışmanı, Sekreter ve yetiştirilmek üzere olan pozisyonlarda da değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Türkiye’nin en büyük Çağrı Merkezlerinin bir parçası olmak ister misin? - En az lise mezunuysan, - İletişimine güveniyorsan, - Takım çalışmasına yatkınsan, - Sorumluluk sahibiysen, Bu dinamik ekibin bir parçası olarak kariyerinde emin adımlarla ilerlemek üzere başvurunu bekliyoruz.

 • Infoverify Danışmanlık

  Banka İçin Satış Personeli Infoverify Danışmanlık

  Ankara, Antalya, Bursa, Çanakkale, Edirne, Erzurum, İstanbul Anadolu, Kırklareli, Kocaeli, Tekirdağ, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka İçin Satış Personeli

  Infoverify Danışmanlık

  Ref: - 611328

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin lider kamu bankalarından birinin satış ekibinde görevlendirilmek üzere adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bay / Bayan, 18-30 yaşları arasında, Kredi kartı satışı yapabilecek, Satış işinin gerektirdiği disiplin ve özveriye sahip, Satış odaklı, kariyerini bu doğrultuda planlayan, Anatilik düşünce yeteneğine ve takım olarak iş yürütme becerisine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. (veya en az 2 yıl tecilli) takım arkadaşları aramaktayız. *İşkur Belge No: 16216749354

 • İNKA

  Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İNKA

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  İNKA

  Ref: ÇMT1014 - 610919

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Türkiye'nin önde gelen Bankalarında birinin Güneşli'de bulunan genel merkezi için ''Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi'' çalışma arkadaşları aramaktayız. Telefon Bankacılığı aracılığıyla Bankacılık hizmeti almak için arayan müşterilerin taleplerini almak ve taleplerini doğru olarak gerçekleştirmek. Ayrıca müşterilere, Telefon ve İnternet bankacılığı, kredi kartları ve diğer finansal hizmetlerin satışını sağlamak.

  Aranan Nitelikler - Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu veya lisans öğrencisi olan, - 27 yaşını aşmamış, - Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için) - İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, - Satış konusunda istekli, - Ekip bilincine sahip,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka