ARAMA SONUÇLARI

 • Desa Deri

  Spk Ve Pay Sahipleri İlişkiler Sorumlusu Desa Deri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Spk Ve Pay Sahipleri İlişkiler Sorumlusu

  Desa Deri

  Ref: SPK1014 - 610037

  İşin Tanımı Kuruluşun Sermaye Piyasası Kurulu ile olan yasal süreçlerin takibini yapmak, pay sahipleri ile kuruluş arasında iletişimi sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Hukuk bölümlerinden mezun, Sermaye Piyasası Faaliyetleri ileri düzey lisans sahibi, Sermaye piyasası ve borsa konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Erkek adaylarda askerlik sorunu olmayan, Raporlama ve sunum becerisi gelişmiş, Pratik çözümler sunabilen.

 • Tribal

  Mobil Bankacılık Satış Yetkilisi-Tüm Türkiye Tribal

  Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, K.Maraş, Tekirdağ, Yalova, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mobil Bankacılık Satış Yetkilisi-Tüm Türkiye

  Tribal

  Ref: Bİ-0914-99 - 610011

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Türkiye’nin en büyük bankalarından biri için "Bireysel İnternet Şubesi Satış Yetkilisi" aranmaktadır. Müşterilerin bireysel internet bankacılığı ve mobil bankacılık hakkında bilgilendirilmesi ve tanıtımı, bu pozisyonun ana sorumluğudur.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen lisans/yüksel okul mezunu, Müşteri odaklı çalışabilen, temsil yeteneği ve iletişim becerileri güçlü, Kariyerine satış ve pazarlama alanında yön vermek isteyen, Çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edecek, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, Sabırlı, güleryüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Kendisine verilen aylık ve günlük hedefleri gerçekleştirebilecek, Maaş + Prim sitemi ile çalışabilecek, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Belirtilen illerde ikamet eden, adaylar aranmaktadır.

 • Tribal

  Satış Destek Hizmetleri Raporlama Uzmanı Tribal

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Hizmetleri Raporlama Uzmanı

  Tribal

  Ref: SDU-1014-34 - 609971

  İşin Tanımı Bankacılık ve Finans alanında hizmet veren Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan müşterimiz için ; - MS Office uygulamalarına hakim, - Excel ve Powerpoint uygulamalarına hakim olan, deneyim sahibi, - Ofis ortamında çalışabilecek, - 20-26 yaş arasında olan, Satış Destek Hizmetleri Raporlama Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • NWG Services

  Ofis Destek Elemanı - (İstanbul Avrupa) NWG Services

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Destek Elemanı - (İstanbul Avrupa)

  NWG Services

  Ref: NWG - YKTP01 - 609902

  İşin Tanımı İç İletişim ile gönderilen belgeleri teslim alma ve ilgililerine dağıtma, Firma içi ve firma dışı yapılan yazışmaların imza süreçlerini tamamlama, Açık ve kapalı dosyalara Hukuk Programı üzerinden numara verme ve dosyaları yerine kaldırma, Arşive destek olmak,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Benzer pozisyonda tecrübeli, İstanbul / Levent civarında ikamet eden, Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Yazılı /sözlü ifade yeteneği iyi, Dış görünümüne özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış, BAY,

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Yetiştirilmek Üzere Banka Çağri Merkezi Yetkilisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Banka Çağri Merkezi Yetkilisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-YÇM - 609797

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin en köklü bankalarından olan müşterimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere " YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BANKA ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ" aramaktayız. Banka müşterilerden gelen çağrıları cevaplamak, Bilgi vermek, işlem yapmak, iletilen öneri ve şikâyetlere çözüm bulmak veya yönlendirmek, Müşterilerin sunulan çözümlerden memnun kalmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler 28 yaşını aşmamış, Lisans/Önlisans mezunu veya Önlisans mezunu olup devam zorunluluğu olmayan 3./4. sınıf öğrencisi Diksiyonu düzgün, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Bankada kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,

 • Ada Yazılım

  Yazılım Destek Ve Eğitim Elemanı Ada Yazılım

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Destek Ve Eğitim Elemanı

  Ada Yazılım

  Ref: 2014/02-destek - 609716

  İşin Tanımı Sigorta şirketleri, brokerleri ve sigorta acenteleri için yazılım geliştiren firmamız Yazılım Eğitim ve Destek uzmanı aramaktadır. Servisimiz mevcut değildir. Ofisimiz zincirlikuyu metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Matematik, İstatistik, İşletme veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden birinden mezun, Şehir dışı seyahat engeli olmayan (az da olsa şehir dışı seyahatlerimiz var,) Teknoloji ve yenilikleri takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, paylaşımcı ve araştırmacılık yönü kuvvetli, Konuşması düzgün, anlatma kabiliyeti olan Sorun çözebilen Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması.

 • Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  Executive Assistant Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Executive Assistant

  Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  Ref: EA2014 - 609645

  İşin Tanımı We are seeking an ‘Executive Assistant’ for a well-known company. The successful candidate will be responsible for; Scheduling and maintaining complex calendar of appointments, conference calls, meetings and travel itineraries, coordinating related arrangements, gathering information and determining and negotiating complex scheduling issues Providing administrative & operational support Attending key meetings Producing of business reports Drafting and preparing documents such as reports and presentations Acting as liaison between executive and all department

  Aranan Nitelikler Min. 3 of experience supporting executive level individuals Min. associate's degree Experience in a demanding professional environment Excellent command of both written and spoken English Strong judgment and experience supporting senior executives Excellent planning and organizational skills Problem sensitivity and strong analytical skills Excellent communication skills – verbal and written Ability to manage confidential information Proficiency in MS Office applications

 • Firma Adı Gizli

  Customer Sales Rep French, English, German,spanish Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Customer Sales Rep French, English, German,spanish

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 609348

  İşin Tanımı Domino Group Financial Services is looking for Customer Sales Representatives for a European Investment Company for our Global Operations.

  Aranan Nitelikler Very good command of one or more of the following languages both written and spoken German, English, Arabic, Spanish, Russian, French. • Preferably experienced and talented in Finance-Investment Industry(such as sales/marketing/call center units of the financial companies) • Preferably have knowledge on Economic, Technichal, Fundamental Analysis and Global Economic news and trends, • Result oriented, self-motivated and excellent team player, • Self disciplined with a planned manner who enjoys intensive workload, • Good communication, strong persuasiveness and excellent computing skills. Job Descriptipon: • Describing and marketing Financial and Investment instruments with sales focused to Company’s clients, • Providing technical and economic analysis to the investors, • Giving support to clients about all kinds of questions and needs with immediate and accurate information, • Focussing on the potential clients to become real clients, • Creating new business opportunities and maintaining existing client relationships. Note: Candidates are preferably required to be a native speaker of the specific language or must be fluent.

 • Manpower Gayrettepe

  Bireysel Güvence Danışmanı / Banka Kanalı Manpower Gayrettepe

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bireysel Güvence Danışmanı / Banka Kanalı

  Manpower Gayrettepe

  Ref: YKSGAMAN14 - 609175

  İşin Tanımı Bankacılık iştiraki olan,Sigorta sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde 'Bireysel Güvence Danışmanı' aramaktayız. Yangın,Ferdi Kaza,Kasko vb. Elementer sigorta ürünlerinin satış sürecini yönetmek, Gün içerisinde bankaya ait şube ziyaretlerini gerçekleştirerek,müşteri görüşmelerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu veya 2 yıllık Sigortacılık MYO mezunu, Satış pozisyonlarında min. 1 yıl tecrübeli, Kariyerini satış üzerine kurmayı ve bu alanda uzmanlaşmayı hedeflemiş, Istanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ve bu lokasyonda çalışmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen.

 • Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  Geleceğin Satış Yöneticisi Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Geleceğin Satış Yöneticisi

  Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  Ref: SYA-BRS - 608696

  İşin Tanımı AEGON Türkiye İstanbul Bölgeleri için ‘’Geleceğin Satış Yöneticileri’’ni arıyor. En iyi olmaya yönelik hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, Kariyerinizde ‘’Satış Yöneticisi’’ olma fırsatı arıyorsanız, AEGON Türkiye büyüyen ekibine sizi davet ediyor.

  Aranan Nitelikler Bursa Bölgemizde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. Hayat sigortacılığı alanında en hızlı büyüyen şirketlerden biri olan Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş., 2012 yıl sonu itibari ile Birikim Ürünleri /Yeni İş -Kümülatif Prim üretiminde "1.” Sırada yer almıştır.

 • Evidea.com

  Fraud - Ödeme Kontrol Uzmanı Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fraud - Ödeme Kontrol Uzmanı

  Evidea.com

  Ref: - 608609

  İşin Tanımı Sistem üzerinden, müşterilerin şüpheli kullanımlarını izlemek, analiz yapıp aksiyon almak Kredi kartları üzerinden gelebilecek dolandırıcılık işlemlerini araştırmak ve gerekli önlemleri almak Bankalar ve ilgili kurumlar ile koordinasyonu sağlamak Gün içerisinde gelen talepleri ve sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmak Oluşan vakalar ile ilgili raporlar hazırlayıp ilgili birimler ile paylaşmak Fraud ile ilgili var olan süreçleri takip etmek Sistemlerin sorunsuz çalışmasına yardımcı olarak gelişiminde etkili rol oynamak

  Aranan Nitelikler -En az Yüksek Okul mezunu -Tercihen en az 1 yıl benzer pozisyonda çalışmış -Çağrı merkezi deneyimli -Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği kuvvetli -Disiplinli, hızlı karar alabilen, sonuç odaklı çalışan -Üretken ve takım çalışmasına yatkın -Öğrenmeye ve gelişime açık -Anadolu Yakasında ikamet eden

 • PNG Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.

  Finansal Danışman PNG Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.

  Ankara, Bursa, İstanbul Anadolu, Trabzon, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finansal Danışman

  PNG Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.

  Ref: - 608604

  İşin Tanımı Finansal Danışmanlarımızdan,kendilerine verilen eğitimler doğrultusunda Bireysel Emeklilik Planlarımızın ve RİSK sigorta ürünlerimizin satışını yaparak, hedeflerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeleri ve üzerine düşen sorumluluklarını yerine getirmeleri istenmektedir. SİZİN İŞ YAŞANTINIZDAKİ HAYALİNİZ NEDİR? Öncü bir şirket ile beraber çalışmak? Kariyer sahibi olmak? Çok iyi düzeyde gelir elde edebilmek? Türkiye’nin büyüyen ve gelişen sektöründe yer almak? Bu sorulardan en az birine "EVET” cevabını veriyorsanız,hayalinize bizimle kavuşabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu olan, Dinamik ve iç motivasyonu yüksek olan, Hem profesyonel hem de kişisel olarak gelişmeyi seven, Sahada ve yüksek tempoda çalışabilecek, Satış hedefleri ile ilgili yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayabilecek, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, bildiklerini ve öğrendiklerini aktarabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli.

 • Stratej İK

  Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi-İngilizce Stratej İK

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi-İngilizce

  Stratej İK

  Ref: BANKA-CM-0914 - 608489

  İşin Tanımı Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye’nin önde gelen bankalarının Çağrı Merkezi departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen "Banka Çağrı Merkezi Müşteri" Temsilcileri arıyoruz. Adayların İngilizceyi iyi derecede konuşabilmeleri gerekmekte olup, yabancı dil bilgisi yazılı sınav ve sözlü mülakat ile belirlenecektir. Gelen çağrıların karşılanarak ( inbound ) bankacılık, kart, şifre işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerinin alınması, çözümlenmesi veya çözümlenmesi için ilgili birime yönlendirilmesi ve takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Ön lisans veya lisans mezunu, 1986 ve üzeri doğumlu, 7/24 vardiyalı sistemde çalışabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • DERİMOD

  Finans Uzmani DERİMOD

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Uzmani

  DERİMOD

  Ref: FNSU - 608409

  İşin Tanımı · Operasyon tarafından tüm banka dekontlarının muhasebe kayıtlarını oluşturmak, · İlgili tüm bankalarda bulunan tüm hesapları kontrol ve takip etmek,

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu, · Finans ve muhasebe alanında 2 yıllık deneyime sahip, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Ekip çalışmasına yatkın, · İstanbul Avrupa yakasında Zeytinburnu’na ulaşım problemi olmayan,

 • Enter İnsan Kaynakları

  Yetiştirilmek Üzere Banka Direkt Satiş Yetkilisi Enter İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Banka Direkt Satiş Yetkilisi

  Enter İnsan Kaynakları

  Ref: ETR-13 - 608340

  İşin Tanımı İşe alım danışmanlığı yapmakta olduğumuz Bankaların bünyesinde görev alarak ofis dışı ortamda müşteri ziyaretleri yapıp saha çalışması ile kredi kartı ve bireysel kredi satış - pazarlamasını gerçekleştirebilecek,

  Aranan Nitelikler En az Lise tercihen Ön Lisans mezunu, Bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen, 20 – 29 yaş aralığında, Tercihen aktif satış deneyimi olan, Yoğun olarak sahada çalışıp müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek, Ofis dışı ortamda çalışabilecek, Müşteri odaklı çalışabilecek, Temsil yeteneğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da iki yıl tecilli, Banka Direk Satış Yetkilileri aramaktayız. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • Enter İnsan Kaynakları

  Banka Çağri Merkezi Tele Satiş Temsilcisi Enter İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Çağri Merkezi Tele Satiş Temsilcisi

  Enter İnsan Kaynakları

  Ref: ETR-252 - 608315

  İşin Tanımı İşe alım danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Yabancı Sermayeli bir bankanın Çağrı Merkezi müşteri hizmetlerinde kadrolu personeli olarak tele satış sistemiyle Banka ürünlerinin satışını gerçekleştirebilecek,

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans mezunu, İstanbul'da ikamet eden, 27 yaşını Aşmamış (en fazla 01.01.1987 doğumlu), Diksiyonu düzgün ve canlı ses tonuna sahip, Hırslı, girişken ve analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Telefonla iletişimine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, 09:00 – 18:00 saatleri arasında çalışabilecek, Bankacılıkta kariyer hedefleyen, Maaş ve performans değerlendirmeleri üzerinden prim sistemiyle çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli, Tele Satış Temsilcisi arıyoruz. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • Enter İnsan Kaynakları

  Çağri Merkezi Müşteri Temsilcisi Enter İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağri Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Enter İnsan Kaynakları

  Ref: ETR-400 - 608250

  İşin Tanımı İşe Alım Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki Banka Çağrı Merkezlerinde ya da Çağrı Merkezi firmalarında, inbound ya da outbound olarak görev alabilecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen Ön Lisans mezunu ya da en az lise mezunu, İstanbul'da ikamet eden, Çağrı Merkezinde çözüm odaklı çalışma prensibine sahibi, 19 - 35 yaş aralığında, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, Akıcı Türkçe konuşabilen ve kendini ifade yeteneği gelişmiş, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri Temsilcileri aramaktayız. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • ÖZMENLER PETROL

  Vodafone Kurumsal Saha Satiş Temsilcisi ÖZMENLER PETROL

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Vodafone Kurumsal Saha Satiş Temsilcisi

  ÖZMENLER PETROL

  Ref: - 608247

  İşin Tanımı Dünya'nın lider GSM operatörü VODAFONE' un, Kurumsal Satış Kanalı olan firmamızın satış departmanında görevlendirilmek üzere İstanbul-Avrupa ofisimiz için,BAY/ BAYAN tercihen satış tecrübesi olan takım arkadaşları aranmaktadır. Ürün ve çözümlerin müşterilere tanıtılması, Yeni müşteri portföyü oluşturulması, Rakip analizlerinin yapılması ve ilgili satış/pazarlama stratejilerinin uygulanması, Satış süreçlerinin takip edilmesi ve raporlanması. Belirlenen performans kriterlerine uyarak, hedeflere ulaşmak Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere, sahadaki şirketlere Vodafone tarife sunumları yaparak, yeni ve kalıcı müşteri portföyünü artıracak ve şirketimizin belirlediği hedefler doğrultusunda etkili ve verimli çalışmalar yapacak Kurumsal Müşteri danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler o Müşteri odaklı, müşteri memnuniyetine önem veren ve çözüm üreten, o Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, o İnsan ilişkilerinde başarılı, o Takım çalışmasını seven, Prezentabl Sistematik ve düzenli, o Tercihen hizmet sektöründe iş tecrübesine sahip, o Ofis ekipmanları, bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen o B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan, o Seyahat engeli olmayan, o Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl süre ile tecilli, o İlçe ve bölgesel müşteri ziyaretleri gerçekleştirecek, o BAY ve BAYAN personeller aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Banka Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: BÇMSATIŞ-0914 - 607907

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye’nin yeni ve büyümekte olan Çağrı Merkezi departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen "Banka Çağrı Merkezi Satış Temsilcileri" arıyoruz. Adayların, bankanın kadrolu personeli olarak görev alacağı ve tüm sosyal haklardan faydalanacakları bu pozisyonda, aşağıda belirtilen hizmeti yerine getirmesi gerekmektedir. Bankacılık ürünlerinin (kredi kartı, ek kart, sigorta, vs.) telefonda satışı amacıyla dış arama ( outbound ) yapılması;

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu, 28 yaşından gün almamış, 09:00 - 18:00 saatleri arasında çalışabilecek, (Cumartesi-Pazar tatildir) İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Satış becerisi güçlü, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • Firma Adı Gizli

  Banka Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: BCM-0914 - 607905

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye’nin yeni ve büyümekte olan Çağrı Merkezi departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen "Banka Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcileri" arıyoruz. Gelen çağrıların karşılanarak (inbound) bankacılık, kart, şifre işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerinin alınması, çözümlenmesi veya çözümlenmesi için ilgili birime yönlendirilmesi ve takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, 28 yaşından gün almamış, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka