ARAMA SONUÇLARI

 • Beyaz Fırın

  Mutfak Usta Beyaz Fırın

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mutfak Usta

  Beyaz Fırın

  Ref: usta-01 - 618004

  İşin Tanımı Pastanecilik-Restaurantcılık sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızın Anadolu yakasındaki mağazalarında mutfak bölümünde görevlendirilmek üzere Mutfak Ustası alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik ya da aşçılık okullarından mezun, Restaurant mutfaklarında en az 2-3 yıl deneyimli, Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gıda güvenliği ve hijyen konusunda bilgili ve titiz, Kaynakları ve malzemeleri etkin kullanabilen, Yoğun iş ortamında çalışabilecek,

 • KVK Teknik Servis

  Teknisyen KVK Teknik Servis

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknisyen

  KVK Teknik Servis

  Ref: TSTEKNS-B.KÖY01 - 618003

  İşin Tanımı Bakırköy'de yeni açılacak KVK Teknik Servis Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. - Servise girişi yapılmış ürünlerin kalite standartlarını ve zaman hedefini dikkate alarak tamirini yapmak ve müşteriye teslime hazır hale getirmek, - Gerektiğinde müşteriye onarımla ilgili bilgi vermek açıklama yapmak, - Müşterinin sorunlarını sahiplenmek, güven uyandırmak, - Problem çıktığında ekip birliğine, ön büroya ve diğer gruplara destek olmak, ekip bilincini sergilemek,

  Aranan Nitelikler - En az Teknik Lise mezunu - Tercihen en az 2 yıl cep telefonu tamir tecrübesi - Müşteri odaklı yaklaşıma sahip - Ekip çalışmasına yatkın - Araştırmacı kimliğe sahip - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

 • Türkiye Hastanesi

  Pratisyen Hekim Türkiye Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pratisyen Hekim

  Türkiye Hastanesi

  Ref: 02TD - 618002

  İşin Tanımı Hastanemizde tam zamanlı "Pratisyen Hekim" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler

 • T-SHOP

  Mağaza Müdürü(Bakırköy) T-SHOP

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü(Bakırköy)

  T-SHOP

  Ref: MM-002 - 618001

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler -Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş, -KOZMETİK Sektöründe tecrübeli, -Personel yönetimi konusunda bilgi sahibi, -Beşeri ilişkilerde başarılı ve örnek teşkil edebilecek, -Mağaza hizmet kalitesini T SHOP standartlarına uygun olarak en üst seviyede tutacak, -Referans verebilecek, -30-45 yaş civarı, -Avrupa yakasında ikamet eden

 • Türkiye Hastanesi

  Aile Hekimi Türkiye Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aile Hekimi

  Türkiye Hastanesi

  Ref: 01TD - 618000

  İşin Tanımı Hastanemizde tam zamanlı "Aile Hekimi" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler

 • Damla İnsan Kaynakları

  Kağıthane - Bebek Bakımı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kağıthane - Bebek Bakımı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: BB - 1114 - 617999

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kağıthane de ikamet eden ailemiz için, Referanslı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler 1 yaş erkek bebek bakımında deneyimli, 25 - 50 yaşlarında, Sigara kullanmayan, Haftanın 5 günü 07: 45 19:00 çalışma saatler arasında, 1500 TL ücret ile çalışabilecek, Bayan, Bebek bakıcısı arıyoruz.

 • Ag Altın

  E-Ticaret Elemanı Ag Altın

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Elemanı

  Ag Altın

  Ref: - 617998

  İşin Tanımı 2013 yılında kurulan AG Altın, altın alışverişinde fırsatlar ve kolaylıklarla dolu bir altın çağ başlattı. Altın alışverişinde yeniliklere imza atmak hedefiyle yola çıkan AG Altın, birikimine birikim katmak isteyen müşterilerine en iyi hizmeti veriyor. Bir birikim uzmanı olarak AG Altın, dinamik, uzman ekibine yeni TAKIM ARKADAŞLARI aranmaktadır. · En az Lise, Tercihen Yüksekokul mezunu, · E- Ticaret konusunda en az 1 yıl deneyimli, · Güvenilir ve sistematik çalışma prensibine sahip, - Müşteri odaklı çalışabilen, · Diksiyonu düzgün, · Sorumluluk bilincine sahip ve işini takip eden, · MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler - Sitemizden ve müşterilerden gelen siparişlerin alınarak gönderimi ve takibinin yapılması, - E-ticaret siparişlerinin müşteriye zamanında ulaştırılmasının sağlanması, - Teknik ekip ile koordineli çalışılarak ürünlerin kontrolünün yapılması, - E-ticaret departmanına gelen müşteri talep / şikayetlerini karşılama ve e-mail/telefon yoluyla hızlı ve pratik çözümler sunulması, - Faturaların düzenlenmesi ve dosyalanması.

 • Sky Tower Hotel

  Inhouse Elemanı (Yarı Zamanlı / Tanıtım Görevlisi) Sky Tower Hotel

  Düzce Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Inhouse Elemanı (Yarı Zamanlı / Tanıtım Görevlisi)

  Sky Tower Hotel

  Ref: - 617997

  İşin Tanımı Hafta sonları, Akçakoca'daki beş yıldızlı otelimizin tanıtım/pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler -Özgüveni yüksek -Diksiyonu düzgün -Prezantabl -İkna kabiliyeti yüksek -İletişim becerileri kuvvetli -Tercihen öğrenci -Haftada iki gün (Cumartesi ve Pazar) çalışacak -Düzce veya Akçakoca'da ikamet eden -18-25 yaş arası tam zamanlı bayan Tanıtım Elemanı alınacaktır.

 • Puledro

  E-Ticaret Fotoğrafçısı Puledro

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Fotoğrafçısı

  Puledro

  Ref: - 617996

  İşin Tanımı Sancaktepe Üretim Merkezimiz'de görevlendirilmek üzere part time çalışacak "E-Ticaret Fotoğrafçısı" takım arkadaşı arıyoruz..

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya İletişim Fakültelerinin Fotoğraf ile ilgili bölümlerinden mezun yada okuyan, * Tercihen Fotoğrafçı olarak deneyim sahibi olan, * Teknik cihazlarla ilgili bilgili, * Sorumluluk sahibi, * Hızlı, çevik dikkatli ve titiz, * Part time çalışacak, * Tercihen, anadolu yakasında ikamet eden, "Fotoğrafçı" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Yordam Danışmanlık

  İşletme Makine Mühendisi Yordam Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşletme Makine Mühendisi

  Yordam Danışmanlık

  Ref: KİL-002 - 617995

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider yapı malzemeleri üreticisi müşterimiz bünyesinde görev alacak " İşletme Makine Mühendisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Autocad programında resim çizme ve okuma bilgisine sahip, Üretim ve bakım maliyet bilincinde çalışabilecek, İş güvenliği, işçi sağlığı ile ilgili konularda bilgisi bulunan, Tesis arızalarında mühendislik ve problem çözme desteğinde bulunabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek, *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur' un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • GeBe

  Mağaza Müdür Yardımcısı- Ankara Cepa A.v.m GeBe

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdür Yardımcısı- Ankara Cepa A.v.m

  GeBe

  Ref: MMY - 617994

  İşin Tanımı Hamile Modasının Tüm Dünyadaki etkili markası GeBe'nin Mağazalarında görevlendirilmek üzere ; Kurumsal bir ortamda çalışmak isteyen, Müşteri memnuniyeti için maksimum özenle çalışmayı yaşam tarzı edinmiş, Ailemizin parçası olarak uzun soluklu çalışacak, ANKARA CEPA A.V.M'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere...

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Perakendecilik - Mağazacılık konusunda en az 4 yıl deneyimi olan Kariyerine mağazacılık sektöründe yön vermiş, Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Olgun davranış biçimine sahip, Ekip çalışmalarında başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, BAYAN MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI arıyoruz. www.e-gebe.com

 • Alpin Ambalaj

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Alpin Ambalaj

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu

  Alpin Ambalaj

  Ref: - 617993

  İşin Tanımı Sektöründe çalışmış, Satış - Pazarlama konusunda deneyimli, Mevcut müşteri ilişkilerini koruyabilecek ve firmamıza yeni müşteriler katabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek, Firmayı temsil yeteneğine sahip, dış görünümüne özen gösteren.

  Aranan Nitelikler B sınıfı ehliyet sahibi, (Aktif sürücü.) Prezantabl, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay - Bayan takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Sky Tower Hotel

  Inhouse Elemanı (Satış Danışmanı) Sky Tower Hotel

  Düzce Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Inhouse Elemanı (Satış Danışmanı)

  Sky Tower Hotel

  Ref: - 617992

  İşin Tanımı Akçakoca'daki beş yıldızlı otelimizin satış/pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler -Özgüveni yüksek -Diksiyonu düzgün -Prezantabl -İkna kabiliyeti yüksek -İletişim becerileri kuvvetli -En az lise mezunu -Maaş+ssk+yemek+prim usulü çalışacak -Düzce veya Akçakoca'da ikamet eden, -18-27 yaş arası tam zamanlı bayan Inhause Eleman alınacaktır.

 • Saha

  Mağaza Satış Danışmanı-Bahçelievler Gold Saha

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı-Bahçelievler Gold

  Saha

  Ref: E_03 - 617991

  İşin Tanımı Hizmet sektörünün öncü firmalarına İstihdam ve Operasyonel süreçlerde hizmeti veren, SAHA Ajans; Kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir. Mağaza Satış Danışmanı; Bilişim ve Bilgisayar firması adına Mağazada Ürün Tanıtımı ve Satışını Gerçekleştiren Ajansa Bağlı Çalışandır. Mağazada Satışa sunulacak Ürünleri Teslim Alarak ve Satış Esnasında Takibini yapmaktan Sorumlu Olacaksınız.

  Aranan Nitelikler 18-25 yaş arası, En az lise mezunu (tercihen bilgisayar bölümlerinden mezun), Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün , Dış görünümüne önem veren , İkna kabiliyeti yüksek, IT (Bilgisayar ve Donanımı)konusunda tecrübeli veya konuya vakıf Tercihen satış tecrübesi olan, Kendisine Planlanan mağazaları ziyaret edecek ve mağazalarda satış yapacak, Satış danışmanlığı ve mağazacılık konularında en az 1 yıllık deneyime sahip Bay /Bayan satış temsilcileri arıyoruz.

 • Saha

  Mağaza Satış Danışmanı-Kozyatağı Carrefour Saha

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı-Kozyatağı Carrefour

  Saha

  Ref: E_02 - 617990

  İşin Tanımı Hizmet sektörünün öncü firmalarına İstihdam ve Operasyonel süreçlerde hizmeti veren, SAHA Ajans; Kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir. Mağaza Satış Danışmanı; Bilişim ve Bilgisayar firması adına Mağazada Ürün Tanıtımı ve Satışını Gerçekleştiren Ajansa Bağlı Çalışandır. Mağazada Satışa sunulacak Ürünleri Teslim Alarak ve Satış Esnasında Takibini yapmaktan Sorumlu Olacaksınız.

  Aranan Nitelikler 18-25 yaş arası, En az lise mezunu (tercihen bilgisayar bölümlerinden mezun), Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün , Dış görünümüne önem veren , İkna kabiliyeti yüksek, IT (Bilgisayar ve Donanımı)konusunda tecrübeli veya konuya vakıf Tercihen satış tecrübesi olan, Kendisine Planlanan mağazaları ziyaret edecek ve mağazalarda satış yapacak, Satış danışmanlığı ve mağazacılık konularında en az 1 yıllık deneyime sahip Bay /Bayan satış temsilcileri arıyoruz.

 • Saha

  Mağaza Satış Danışmanı-Maltepe Carrefour Saha

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı-Maltepe Carrefour

  Saha

  Ref: E_01 - 617989

  İşin Tanımı Hizmet sektörünün öncü firmalarına İstihdam ve Operasyonel süreçlerde hizmeti veren, SAHA Ajans; Kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir. Mağaza Satış Danışmanı; Bilişim ve Bilgisayar firması adına Mağazada Ürün Tanıtımı ve Satışını Gerçekleştiren Ajansa Bağlı Çalışandır. Mağazada Satışa sunulacak Ürünleri Teslim Alarak ve Satış Esnasında Takibini yapmaktan Sorumlu Olacaksınız.

  Aranan Nitelikler 18-25 yaş arası, En az lise mezunu (tercihen bilgisayar bölümlerinden mezun), Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün , Dış görünümüne önem veren , İkna kabiliyeti yüksek, IT (Bilgisayar ve Donanımı)konusunda tecrübeli veya konuya vakıf Tercihen satış tecrübesi olan, Kendisine Planlanan mağazaları ziyaret edecek ve mağazalarda satış yapacak, Satış danışmanlığı ve mağazacılık konularında en az 1 yıllık deneyime sahip Bay /Bayan satış temsilcileri arıyoruz.

 • Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  Hemşire Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşire

  Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  Ref: 95869 - 617988

  İşin Tanımı Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinde görevlendirilmek üzere; . Hemşirelik Sağlık Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, . Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetine önem veren, . Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, . Takım çalışmasına yatkın, güleryüzlü, . Mesleğinde kariyer hedefi olan, . Yeni mezun ve tecrübeli hemşireler alınacaktır hemşirelerimiz için ücretsiz lojman imkanı bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Erp Mali İşler Uzman Yardımcısı Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Erp Mali İşler Uzman Yardımcısı

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: EMUY01 - 617986

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin MYO veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun (tercihen maliye, ekonomi, işletme) Mali İşler ve Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyime sahip, MS Office Programlarını (Word, Excel, Power Point) etkin olarak kullanabilen, İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti güçlü, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), "Erp Mali İşler Uzman Yardımcısı” aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Görsel Tasarım Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Görsel Tasarım Uzmanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 617985

  İşin Tanımı Sektöründe lider Firmamızın Reklam ve İletişim Departmanı bölümünde değerlendirilmek üzere, Şirket içi görsel düzenlemeleri ve outdoor çalışmaları yapabilecek Görsel Tasarım Uzmanı arayışımız mevcuttur,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun, İndoor ve outdoor reklam çalışmalarını, çıkarılan katalog, insert, flyer vb. basılı materyalleri ve günlük gazete ilanlarını hazırlayabilen, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe İndesign ve FreeHand programlarınıu çok iyi derecede kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Brosür, bülten, poster, derg, reklamı konusunda tecrübeli, Yaptığı işin sorumluluğunu alarak gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik bir ortamda çalışabilecek, aktif olabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Güncel teknolojileri ve teknikleri takip edebilecek düzeyde ingilizce seviyesine sahip,

 • Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş

  Bireysel Güvence Danışmanı - İstanbul Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bireysel Güvence Danışmanı - İstanbul

  Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş

  Ref: BGD-İSTN - 617984

  İşin Tanımı Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliği ile kurmuş olduğumuz Bireysel Emeklilik ve Sigorta Akademisi bünyesinde özel eğitim programlarıyla yetiştirilmek üzere İstanbul'da yer alan Bölge Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere BİREYSEL GÜVENCE DANIŞMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden veya EGM'nin belirlediği 2 yıllık meslek yüksek okullarından mezun*, •32 yaşını aşmamış, •İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan, •Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli, •Kariyerini aktif satış üzerine kurmayı ve bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen, •Yoğun çalışma temposunu enerjisinin kaynağı olarak gören, •İnsanlarla rahat iletişim kurabilen, * Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi, Emlak ve Emlak Yönetimi, Dış Ticaret, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Pazarlama, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Maliye, Bankacılık ve Sigortacılık, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Lojistik, Kooperatifçilik ve ilgili alt bölümler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka