ARAMA SONUÇLARI

 • Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Network ve Sistem Yönetimi Destek Elemanı Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Network ve Sistem Yönetimi Destek Elemanı

  Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Ref: - 612691

  İşin Tanımı Türkiye’nin en hızlı büyüyen ofis malzemeleri şirketi Avansas.com, İstanbul Dudullu’da bulunan Genel Müdürlüğü’müzde çalışacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ; NETWORK VE SİSTEM YÖNETİMİ DESTEK ELEMANI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - 2 yıllık MYO/Bilgisayar bölümü veya Teknik Lise, Bilgisayar ya da Elektrik/Elektronik bölümleri mezunu, - Minimum 2 yıl iş deneyimi sahibi, - Analitik düşünebilen, problem çözme, karar verme, iş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, Sistem kurma, geliştirme, planlama, organizasyon ve raporlama becerileri bulunan, Server, network, donanım, telekomünikasyon, veritabanı ve WEB uygulamaları, kurulum ve yönetimi konularında bilgi sahibi, Client (Windows işletim sistemi ve Office programı) tarafında destek verebilecek, Veri yedekleme teknolojileri konusuna hakim, E-Ticaret / Web teknolojileri konusunda bilgi ve deneyim sahibi(tercih sebebi) Sunucu teknolojileri ve kurulumlarında deneyimli, network teknolojilerinde bilgi sahibi, Server ve uygulama sanallaştırma ile merkezileştirme konularında deneyimli, BT hizmet süreçleri, iş sürekliliği ve güvenlik yaklaşımları konularında bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Genpa A.Ş

  Teknik Servis Depo Uzman Yardımcısı Genpa A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Depo Uzman Yardımcısı

  Genpa A.Ş

  Ref: TSDUY1014 - 612690

  İşin Tanımı Telekomünikasyon sektörünün öncü firmalarından olan şirketimiz'in Etiler Teknik Servisin'de bulunan cihaz ve yedek parça stoklarının muhafazası ve yönetilmesi ile ilgili süreçte rol alacak ‘Depo Uzman Yardımcısı’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler GENPA, Türkiye distribütörü olduğu Nokia cep telefonları ve aksesuarlarının, Samsung cep telefonları, tablet ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. Genpa A.Ş’nin Etiler Teknik Servis ekibi bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘Depo Uzman Yardımcısı’ arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu Tercihen stok işleyişi, depo faaliyetleri ve lojistik süreçler hakkında 1 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • ENA TEKSTİL TİC. VE SANAYİ A.Ş

  Bilgi İşlem ve Sistem Sorumlusu ENA TEKSTİL TİC. VE SANAYİ A.Ş

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem ve Sistem Sorumlusu

  ENA TEKSTİL TİC. VE SANAYİ A.Ş

  Ref: IT01 - 612689

  İşin Tanımı Firmamızda ERP (Leo-Textile), Muhasebe (Logo), Bordro (Lınk) ve Otomasyon Sistemlerinin devamını sağlamak, kullanıcı problemlerini gidermek, sistem hataları ve firmamızın yazılım geliştirme ihtiyaçlarını CRM uygulamaları doğrultusunda tedarikçi firma ile birlikte çözüm sağlamak ve geliştirilmesinde koordinasyonu sağlamak. Ürün ve veritabanı yedeklemelerinin alınması, kullanıcı dokümanlarının saklanması, kullanılan bilgisayar programları hakkında çalışanlara eğitim verilmesi ve donanım süreçlerinin takip edilmesini yürütebilecek sistem sorumlusu.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -ERP alanında en az 3 yıl deneyime sahip, -Microsoft Office Programları, Powerpoint ve Outlook ürünlerine hakim, -Literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, -Tercihen Yazılım Eğitmenliği yapmış, - Donanım yapıları ve server konusunda bilgi sahibi, -Analitik düşünme, raporlama, güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim becerileri gelişmiş, -Problem çözme becerisine sahip, detaylar konusunda dikkatli, -Aktif araç kullanabilen, -Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.

 • Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Senior Brand Specialist Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Senior Brand Specialist

  Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Ref: - 612688

  İşin Tanımı We are looking for an SENIOR BRAND SPECIALIST who will meet our following expectations and work full time in Avansas office, located in İstanbul Dudullu. Lead the brand team and supporting Brand Manager in all operations. Recommends new concepts, market opportunities and/or product initiatives, conduct related market researches, prepares business and marketing plans communicating with senior management in order to reach company goals. Decide to co-operate with other departments in firm in order to increase performance and value of products. Managing PR, Social Media Strategy and relationship with agencies and creating campaign ideas. Creating promotions that take place on website and Digital Media, analyzing promotions, briefing to creative team, following sales results. Planning events and social responsibilities projects and following the process. Supports customer segmentation and customer relationship management projects. Following new technologies in order to improve customer and shopping experience. Analyzing regularly market, competitors and customers .

  Aranan Nitelikler Graduated from Business Administration, Economics, Engineering or relative areas Minimum 3 years experience in Marketing, Marketing Communications or E-Commerce Business Has Experienced in Agency and 3rd party management Has strong communication and organizational skills to faster collaboration with other functions& departments, at all levels. Very good MS Office knowledge Preferred to have an experience on Google Analytics and other e-commerce reporting tools Excellent command of English (both speaking&writing) Class B driver's license required Able to travel No military obligation for male candidates Ability to manage more than one project

 • Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Resepsiyonist Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Ref: - 612687

  İşin Tanımı Türkiye’nin en hızlı büyüyen ofis malzemeleri şirketi Avansas.com, İstanbul Dudullu’da bulunan Genel Müdürlüğü’müzde çalışacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ; RESEPSİYONİST arıyoruz. Şirket içi iletişim trafiğinin yönetmek (Fax,Kargo vb), Gelen misafirlerin karşılanması ve ön iletişimi sağlamak, Toplantı odalarının rezervasyonu /organizasyonlarını yönetmek, İç ve dış telefon trafiğini yönlendirmek, notları almak, ilgili kişilere zamanında notları iletmek, Gerektiğinde uçak ve otel rezervasyonu yapmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu , Güleryüzlü, pozitif,dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı,iletişim ve problem çözme becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün,dikkatli ve takım çalışmasına yatkın, En az 1 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,

 • Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Saha Satış Destek Uzmanı Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Destek Uzmanı

  Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Ref: - 612686

  İşin Tanımı Türkiye’nin en hızlı büyüyen ofis malzemeleri şirketi Avansas.com, İstanbul Dudullu’da bulunan Genel Müdürlüğü’müzde çalışacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ; SAHA SATIŞ DESTEK UZMANI arıyoruz. Günlük müşteri araması yapmak, Satış yapılan ürün kategorisini genişletmek, müşteri siparişlerini inceleyerek satın alınmamış ürün kategorilerinden müşterinin satın almasını sağlamak, Müşterinin ihtiyaç ve taleplerini doğru bir şekilde anlayıp analiz ederek, beklentilerine uygun en iyi çözüm önerilerini sunmak, Analitik yeteneklerini ön plana çıkarırken Satış Departmanının iş süreçlerine bağlı bir şekilde çalışmak, Müşteri Hizmetleri ile birlikte sipariş sürecinin yönetimini sağlamak, Haftalık müşteri faturalarının takibini yapmak.

  Aranan Nitelikler Lise, ön Lisans veya üniversite mezunu, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Telefonda satış ve müşteri analizi konusunda deneyimli(Tercihen 2-3 yıl), İkna kabiliyeti yüksek, Hedefler doğrultusunda çalışabilecek, MS Office Programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, Satış alanında kariyer yapmak isteyen , Bay.

 • Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  İnsan Kaynakları Personeli Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Personeli

  Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Ref: - 612685

  İşin Tanımı Odağında müşteri memnuniyeti olan Avansas.com, satın alım süreçlerinde hem paradan hem de zamandan tasarruf imkanı sağlamakla birlikte müşterileri için gizli maliyetler yaratan konuları ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Türkiye’nin en hızlı büyüyen ofis malzemeleri şirketi Avansas.com, İstanbul Dudullu’da bulunan Genel Müdürlüğü’müzde çalışacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ; İNSAN KAYNAKLARI PERSONELİ arıyoruz. Personel özlük işlemleri, puantaj, bordrolama, yasal bildirimlerin ve yasal süreçlerin (SGK, İş-Kur, e-bildirge vb.) mevzuata uygun olarak yerine getirilmesini sağlamak. Ücret ödemeleri ve sosyal haklara ilişkin gerekli tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi. Pdks deneyimi olup aktif şekilde kullanılması. İşe alım süreçlerinde de destek sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, SGK Kanunu ve İş Hukuku konularında uygulama düzeyinde bilgi sahibi, İnsan Kaynakları alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Resmi kurum ve kuruluşlarla olan yasal süreçleri sorunsuz olarak yönetebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil ve iletişim yeteneği yüksek, MS Office programları ve tercihen Micro programını kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan.

 • Saadet Gıda

  Grafiker Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Saadet Gıda

  Ref: - 612684

  İşin Tanımı GRUP FİRMAMIZ OLAN ARAS GIDA FİRMAMIZA Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Grafik - Matbaa bölümlerinden mezun, Tasarım ve Grafik konusunda en az 3 yıllık deneyime sahip, İyi derecede MAC kullanabilen, Freehand 9.1, Adobe Illustrator ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Matbaa bilgisine sahip, Analitik düşünen ,sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ARAS Gıda Paz. San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde mevcut tasarımların ve yeni tasarım taleplerinin grafik düzenlemelerinin yapılması İnternet sayfası, broşür, afiş, katalog, imaj çalışmaları gibi grafik aşamalarını gerçekleştirmesi

  Aranan Nitelikler

 • Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Saha Satış Uzmanı (Yetiştirilmek Üzere) Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Uzmanı (Yetiştirilmek Üzere)

  Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Ref: - 612683

  İşin Tanımı Odağında müşteri memnuniyeti olan Avansas.com, satın alım süreçlerinde hem paradan hem de zamandan tasarruf imkanı sağlamakla birlikte müşterileri için gizli maliyetler yaratan konuları ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Türkiye’nin en hızlı büyüyen ofis malzemeleri şirketi Avansas.com, İstanbul Dudullu’da bulunan Genel Müdürlüğü’müzün satış departmanında görev alacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ve yetiştirilmek için İstanbul Avrupa yakasında görevlendirilmek üzere SAHA SATIŞ UZMANI ADAYLARI arıyoruz:

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Kurumsal satış alanında deneyimi olan yada satış alanında kariyer yapmak isteyen, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına uyumlu, yaratıcı ve yeniliklere açık, Analitik düşünme yapısına sahip, koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek, MS Office uygulamalarını bilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • KAHKECİZADE

  Hamur ve Kurabiye Ustası KAHKECİZADE

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Sakarya, Zonguldak, İstanbul Avrupa, Düzce Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hamur ve Kurabiye Ustası

  KAHKECİZADE

  Ref: - 612682

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Endüstriyel alanda Hamur ve Kurabiye konusunda deneyimli, En az lise mezunu adaylar.

 • Termo İndüksiyon Isıl İşl. ve Mak San Tic Ltd Şti

  Satış ve Pazarlama Elemanı Termo İndüksiyon Isıl İşl. ve Mak San Tic Ltd Şti

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama Elemanı

  Termo İndüksiyon Isıl İşl. ve Mak San Tic Ltd Şti

  Ref: - 612681

  İşin Tanımı Termo İndüksiyon 1981’den günümüze ulusal ve uluslararası pazarlara yüksek kaliteli ısıl işlem hizmeti sağlamaktadır. Buna ek olarak, Türkiye pazarına indüksiyonla ısıl işlem makine ve ekipmanları üretmekte ve temin etmektedir.Değişim ve gelişime açık yapısı ile yeni tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Termo İndüksiyon özellikle ağır sanayi, genel makina ve otomotiv sektörlerine hizmet vermektedir. Her geçen gün büyümekte olan firmamız bünyesinde görev alacak; Pazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak müşteri ziyaretlerinde bulunup, firmaya yeni müşteriler kazandıracak, Müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen pazarlama çalışmalarını yürütecek, Günlük rutin müşteri ziyaretlerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi, Sorumlu olduğu bölge ile ilgili satışları takip etmek, Pazar / Rakipler ve müşterilerle ilgili bilgilerin araştırılması, toplanması ve departman müdürüne raporlanması, Müşteri tekliflerinin hazırlanması,müşterilere sunumu ve takibini yapacak; BAYAN‘‘Satış ve Pazarlama Elemanı’’ takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Metalurji veya Makine Mühendisliği Bölümleri mezunu olmak, Benzer görevde en az 5 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Microsoft Office programlarına hakim, Yenilikçi, dinamik ve iç motivasyonu yüksek.

 • Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Sap Yazılım Uzmanı Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sap Yazılım Uzmanı

  Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Ref: - 612680

  İşin Tanımı İstanbul Dudullu’da bulunan ve en son teknoloji altyapısı ile hizmet veren aynı zamanda da dağıtım operasyon merkezimiz olan genel müdürlüğümüzde çalışmak üzere, belirtilen niteliklere sahip ; SAP YAZILIM UZMANI aranmaktadır. Bilgi Sistemleri departmanı bünyesinde yer alarak yeni projelerin yazılım süreçlerinde bulunmak, SAP muhasebe, satış ve lojistik süreçlerindeki isteklerin gerçekleştirilmesi, Mevcut uygulamaların desteğini vermek, kullanıcı taleplerini değerlendirmek, talep edilen ek geliştirmelerin uygunluğunu analiz etmek, kurulu yapıya en uygun olacak şekilde geliştirmeleri planlamak, gerçekleştirmek. Yapılan geliştirmelerin kullanıcılar ile birlikte testlerinin yapılmasını sağlamak ve ilgili departman ekibine duyurmak, Doküman hazırlanması ve dökümanların güncel tutulması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak (Bilgisayar, Endüstri Mühendisliği ya da Bilgisayar Programcılığı gibi), Orta derecede İngilizce bilen , İyi derecede ABAP bilen, ALE, EDI, ALV, SmartForms, user-exit, IDoc, Transactions, dialog programming, BAPI/BADI, Web Service ve RFC uygulama geliştirme teknikleri konusunda deneyimli, SAP FI,SD,MM,WM süreçlerini genel olarak bilen, Tercihen BI / BO tecrübesi olan, Raporlama ve kullanıcı ihtiyaçlarına çözüm üretme konusunda deneyimli, Yapılan işin teknik dokümantasyonunu oluşturabilen, Zaman yönetimi ve planlama becerilerine sahip , MS Office programlarını iyi derecede bilen(özellikle Excel), Ekip çalışmasına yatkın ve iş süreçlerinin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek.

 • Firma Adı Gizli

  Grafiker Tasarımcı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker Tasarımcı

  Firma Adı Gizli

  Ref: Grft01 - 612679

  İşin Tanımı It Is Red bünyesinde full time çalışmak üzere, Grafiker Tasarımcı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar Bölümünden mezun , Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign programlarını iyi derecede kullanabilen , 2 boyutlu grafik, fotoğraf işleme, Video kurgu ve montajlamada ve Baskı ve matbaa süreçlerinde deneyimli İyi derecede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen

 • Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Stok Planlama ve Tedarik Personeli Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stok Planlama ve Tedarik Personeli

  Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Ref: - 612678

  İşin Tanımı Türkiye’nin en hızlı büyüyen ofis malzemeleri şirketi Avansas.com, İstanbul Dudullu’da bulunan Genel Müdürlüğü’müzde çalışacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip STOK PLANLAMA VE TEDARİK PERSONELİ aramaktadır. Ürünlerin satışlarının analiz edilmesi ve stok seviyelerinin belirlenmesi, Tedarikçilere siparişlerin geçilmesi ve iletişim halinde olunarak sipariş durumlarının sorgulanması, Şirket içi müşterilerin (Satış ve Pazarlama Departmanlarının) ürün/stok/tedarik ihtiyaçlarının karşılanması, Fazla stoklu ürünlere ait gerekli aksiyonların alınması.

  Aranan Nitelikler Tedarik Zinciri ve Stok konusunda minimum 2 yıl iş tecrübesi olan, Microsoft Office uygulamalarına hakim, SAP tecrübesi olan, Analitik düşünce yönü güçlü, Yeniliklere ve gelişime açık, Askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Herry

  Marmara Forum Mağaza Müdürü Herry

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Marmara Forum Mağaza Müdürü

  Herry

  Ref: HR-43 - 612677

  İşin Tanımı Türkiye'nin köklü bayan giyim markası olarak 70'e yakın satış noktası ile hizmet vermekteyiz. İstanbul Marmara Forum AVM'de bulunan mağazamızda Mağaza Müdürü olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Herry Grup, vizyon ve değerlerini benimsemek, benimsetmek, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, ideal ürün ve hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, Mağaza hedefi doğrultusunda personel hedeflerini tespit etmek, takibi ve hedef satışlarını gerçekleştirmek, Herry ailesine yeni katılan çalışma arkadaşı ile bilgi ve deneyimini paylaşmak, uyum süresince destek vermek, Ekip-içi işbaşı eğitimleri vererek ve bilgi birikimini paylaşarak, yönetici adayları yetiştirilmesine katkıda bulunmak, Mağazanın ön muhasebe işlemlerini yapmak, merkezle bağlantısını organize etmek,ürün stok ve sipariş durumunu takip etmek.

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 7 yıl deneyimli, 3 yıl mağaza yöneticiliği yapmış, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Ekibindeki satış danışmanı kadrolarının uyumlu çalışmasını sağlayabilecek, Modayı yakından takip eden, İletişimi çok iyi, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Nebim V3 programını bilen. 28-40 yaş arası Mağaza Müdürleri arıyoruz.

 • TEBA Tekstil

  Müşteri Temsilcisi TEBA Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  TEBA Tekstil

  Ref: - 612676

  İşin Tanımı Siparişleri almak, gerekli birimleri bilgilendirmek, Temsil ettiği müşteriye ait her türlü sorunda çözüm bulmak , ekip arkadaşları ve yönetim ile koordineli çalışmak Ürünün kartela ve numune talebinden yüklemeye ve satış sonrasına kadar olan iş sürecini takip etmek, Dış Ticaret birimi yöneticisine destek sağlamak .

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tekstil sektöründe deneyimli ( en az 1-2 yıl), İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği olan, İş disiplini ve ekip ruhuna sahip, Detaylı ve sistematik takip yapabilen, Sonuç odaklı çalışan, Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, başarı odaklı, MS office programlarına hakim, İnsan ilişkileri kuvvetli, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması zorunludur.

 • Herry

  Capacity Mağaza Müdürü Herry

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Capacity Mağaza Müdürü

  Herry

  Ref: HR-43 - 612675

  İşin Tanımı Türkiye'nin köklü bayan giyim markası olarak 70'e yakın satış noktası ile hizmet vermekteyiz. İstanbul Capacity AVM'de bulunan mağazamızda Mağaza Müdürü olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Herry Grup, vizyon ve değerlerini benimsemek, benimsetmek, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, ideal ürün ve hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, Mağaza hedefi doğrultusunda personel hedeflerini tespit etmek, takibi ve hedef satışlarını gerçekleştirmek, Herry ailesine yeni katılan çalışma arkadaşı ile bilgi ve deneyimini paylaşmak, uyum süresince destek vermek, Ekip-içi işbaşı eğitimleri vererek ve bilgi birikimini paylaşarak, yönetici adayları yetiştirilmesine katkıda bulunmak, Mağazanın ön muhasebe işlemlerini yapmak, merkezle bağlantısını organize etmek,ürün stok ve sipariş durumunu takip etmek.

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 7 yıl deneyimli, 3 yıl mağaza yöneticiliği yapmış, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Ekibindeki satış danışmanı kadrolarının uyumlu çalışmasını sağlayabilecek, Modayı yakından takip eden, İletişimi çok iyi, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Nebim V3 programını bilen. 28-40 yaş arası Mağaza Müdürleri arıyoruz.

 • Dr.Salt

  Aktif Satış Elemanı Dr.Salt

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aktif Satış Elemanı

  Dr.Salt

  Ref: - 612674

  İşin Tanımı - Sorumlu olduğu mağazaların satış hedeflerine yönelik çalışmaların yürütülmesini - Market aktivite çalışmalarının gerçekleştirilmesi - Sorumluluğunda bulunan mağazalar ile satış ve tanıtım operasyonlarının yürütülmesi ve periyodik ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu - Satış ve tanıtım konusunda minimum 1 yıl deneyimi - Ms Office programlarını kullanabilen - Sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen) - Güler yüzlü, dış görünüşüne önem veren - Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip - Sorumluluk bilinci yüksek ve proaktif olarak çalışabilen

 • Herry

  Aqua Florya Mağaza Müdürü Herry

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aqua Florya Mağaza Müdürü

  Herry

  Ref: HR-42 - 612673

  İşin Tanımı Türkiye'nin köklü bayan giyim markası olarak 70'e yakın satış noktası ile hizmet vermekteyiz. İstanbul Aqua Florya AVM'de bulunan mağazamızda Mağaza Müdürü olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Herry Grup, vizyon ve değerlerini benimsemek, benimsetmek, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, ideal ürün ve hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, Mağaza hedefi doğrultusunda personel hedeflerini tespit etmek, takibi ve hedef satışlarını gerçekleştirmek, Herry ailesine yeni katılan çalışma arkadaşı ile bilgi ve deneyimini paylaşmak, uyum süresince destek vermek, Ekip-içi işbaşı eğitimleri vererek ve bilgi birikimini paylaşarak, yönetici adayları yetiştirilmesine katkıda bulunmak, Mağazanın ön muhasebe işlemlerini yapmak, merkezle bağlantısını organize etmek,ürün stok ve sipariş durumunu takip etmek.

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 7 yıl deneyimli, 3 yıl mağaza yöneticiliği yapmış, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Ekibindeki satış danışmanı kadrolarının uyumlu çalışmasını sağlayabilecek, Modayı yakından takip eden, İletişimi çok iyi, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Nebim V3 programını bilen. 28-40 yaş arası Mağaza Müdürleri arıyoruz.

 • Cacharel

  Cacharel Mersin Forum Kasa Sorumlusu Cacharel

  Mersin(İçel) Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cacharel Mersin Forum Kasa Sorumlusu

  Cacharel

  Ref: CAC-KS-MRS - 612672

  İşin Tanımı Cacharel Markamızın Mersin Forum AVM' deki mağazasına, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip Kasa Sorumluları aranmaktadır. İşin Tanımı: • Kasa çıkışlarını ve işlemlerini gerçekleştirmek, takibini sağlamak, • Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmek, • Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Ticaret Meslek Lisesi veya Muhasebe MYO mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, Bayan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka