ARAMA SONUÇLARI

 • Göztepe Medical Park Hastanesi

  Embriyolog Göztepe Medical Park Hastanesi

  İstanbul Anadolu 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Embriyolog

  Göztepe Medical Park Hastanesi

  Ref: - 584317

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Hastanesinde görevlendirilmek üzere; ÜniversitelerinBiyoloji bölümlerinden mezun, Histoloji ve Embriyoloji alanında Doktorasını tamamlamış, Sağlık Bakanlığı sertifikasına sahip, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Bilimsel çalışmaları ve branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişim becerileri gelişmiş, etik değerlere sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Embriyolog”aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Liv Hospital Group

  Laboratuvar Teknisyeni / Teknikeri Liv Hospital Group

  Ankara 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Laboratuvar Teknisyeni / Teknikeri

  Liv Hospital Group

  Ref: - 584128

  İşin Tanımı Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; •Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Tıbbi Laboratuvar bölümlerinden mezun, •Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip, •JCI Akreditasyon süreçlerinde aktif görev almış, •Ekip çalışmasına yatkın, •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Laboratuvar Teknisyeni / Teknikeri” aramaktayız. *Liv Hospital Sağlık Group'nda, kadınların iş yaşamına katılımını güçlendirmek amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip iki aday olması durumunda, kadın aday tercih edilmektedir.

  Aranan Nitelikler

 • Biogen Medikal Aletler

  Genetik Test Tanıtım Sorumlusu Biogen Medikal Aletler

  İstanbul Avrupa 19-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genetik Test Tanıtım Sorumlusu

  Biogen Medikal Aletler

  Ref: GTTS_14 - 606360

  İşin Tanımı İstanbul'da yeni açılan Tıbbi Genetik Tanı Laboratuvarımızda en son teknoloji kullanılarak birçok genetik test yapılmaya başlanmıştır. Temel fen bilgisine sahip, tercihen BİYOLOJİ, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyomühendislik, Tıbbi Laboratuvar veya Hemşirelik bölümlerinden mezun adaylara öncelikle bu testler hakkında eğitim verilecektir. Mevcut müşteri takip programımız kullanılarak sağlık kurumları ve hekimlere ulaşılacak, bu yeni testlerin tanıtımı ve bilgilendirmesi yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans seviyesinde BİYOLOJİ, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyomühendislik, Tıbbi Laboratuvar veya Hemşirelik bölümlerinden mezun, Biyoloji alanında bir metni anlayabilecek düzeyde İNGİLİZCE bilen, MS OFFICE uygulamalarına hakim (Word, Excel ve Outlook) Ekip çalışmasına yatkın, özverili ve öğrenmeye istekli, yetiştirilmek üzere BAY - BAYAN iş arkadaşları arıyoruz.

 • İNKA

  Hasta Danışmanı İNKA

  Ankara 03-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hasta Danışmanı

  İNKA

  Ref: HD0914 - 605700

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz hastanecilik alanında A plus hizmet veren müşterimizin Ankara lokasyonunda görevlendirilmek üzere ''Hasta Danışmanı'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Tercihen A sınıfı hizmet veren özel hastanelerde benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen 28 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Hasta ve hasta yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.

 • Özel İstanbul Medicine Hospital

  Estetisyen Özel İstanbul Medicine Hospital

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen

  Özel İstanbul Medicine Hospital

  Ref: - 591700

  İşin Tanımı Grubumuz bünyesindeki Güneşli Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Estetisyen” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu ve alanında diploma / sertifika sahibi, - Epilasyon, iğneli epilasyon, cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, - Branşındaki güncel yöntemleri ve teknolojileri takip eden, - Hasta memnuniyetine önem veren, - İletişim yeteneği kuvvetli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Dış görünüşüne önem veren,

 • Savaş Medikal

  Tıbbi Laboratuar Cihazları Teknik Destek-Eğitim Savaş Medikal

  İstanbul Avrupa 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Laboratuar Cihazları Teknik Destek-Eğitim

  Savaş Medikal

  Ref: 201409 - 606264

  İşin Tanımı LABORATUAR CİHAZLARI VE TEŞHİS KİTLERİ TÜRKİYE GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ OLAN ŞİRKETİMİZİN GENİŞLEYEN EĞİTİM VE TEKNİK DESTEK DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLİP OFİS İÇİNDE ÇALIŞARAK, SORUMLU BULUNDUKLARI ÜRÜNLERİN TEKNİK DESTEK, EĞİTİM, DEMONSTRASYON SÜREÇLERİNİ TAKİP ETMEK. İHALE DOSYASI HAZIRLAMAK. MEVCUT BAYİ VE MÜŞTERİLERİMİZİN TAKİBİNİ YAPMAK.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN BİYOLOJİ, TIBBİ BİYOLOJİ, TIBBİ LABORATUAR BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, TEKNİK LİTERATÜR TAKİBİ YAPABİLECEK DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLEN, LABORATUAR TECRÜBESİ OLAN, İLETİŞİMİ YÜKSEK, HIZLI DÜŞÜNEBİLEN, DİKSİYONU VE YAZILI İLETİŞİM KABİLİYETİ İYİ, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, SORUMLULUK SAHİBİ, SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, SİGARA KULLANMAYAN, DÜZENLİ, DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN, SİSTEMATİK VE PROGRAMLI ÇALIŞAN, STRESLİ VE YOĞUN İŞ TEMPOSU VE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, BİLGİSAYAR ORTAMINDA ÇALIŞMAYA UYUMLU, MICROSOFT OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM TAKIM ARKADAŞLARI İLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ.

 • Rivosem Sağlık Ürünleri

  İlaç Hazırlama Personeli Rivosem Sağlık Ürünleri

  Elazığ 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İlaç Hazırlama Personeli

  Rivosem Sağlık Ürünleri

  Ref: - 608854

  İşin Tanımı KEMOTERAPİ ÜNİTESİNDE ÇALIŞABİLECEK BİYOLOJİ KİMYA ve LABORATUAR BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLAN EKİP ÇALIŞMASINA ELVERİŞLİ, DİSİPLİNLİ VE SOSYAL İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ VERİLECEK OLAN EĞİTİMLER DOĞRULTUSUNDA BİYOMEDİKAL CİHAZLARINI KULLANABİLMEK TEMİZ ODANIN (ÜNİTENİN) BASINÇ, NEM VE SICAKLIK KONTROLLERİNİ YAPMAK VE KAYIT ALTINA ALMAK,

  Aranan Nitelikler HASTANELERDE KURULMUŞ OLAN ÜNİTELERDE (TEMİZ ODA) KEMOTERAPİ İLAÇLARININ HAZIRLANMASI

 • Deren Kimya

  Mikrobiyolog Deren Kimya

  İstanbul Anadolu 23-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mikrobiyolog

  Deren Kimya

  Ref: - 604810

  İşin Tanımı Deren Kimya bünyesinde yer alan Mikrobiyoloji Laboratuarı’nda görevlendirilmek üzere MİKROBİYOLOG aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: Üniversitelerin biyoloji bölümlerinden mezun, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerine önem veren, zamanını iyi kullanabilen ve düzenli çalışma alışkanlığı olan, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Savaş Medikal

  Tıbbi Laboratuar Cihazları Satış Pazarlama Savaş Medikal

  Diyarbakır, Gaziantep, Malatya, K.Maraş, Şanlıurfa 18-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Laboratuar Cihazları Satış Pazarlama

  Savaş Medikal

  Ref: 201409 - 604254

  İşin Tanımı LABORATUAR CİHAZLARI VE TEŞHİS KİTLERİ TÜRKİYE GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ OLAN ŞİRKETİMİZİN PAZARLAMA DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLİP, SORUMLU BULUNDUKLARI İLLERDE TANITIM, PAZARLAMA, EĞİTİM, DEMO, KURULUM SÜREÇLERİNİ TAKİP ETMEK. MEVCUT BAYİ VE MÜŞTERİLERİMİZİN TAKİBİNİ YAPMAK. YENİ MÜŞTERİLER KAZANDIRMAK. ÇALIŞMA BÖLGESİ : G.ANTEP, K.MARAŞ, MALATYA, Ş.URFA VE ÇEVRE İLLER

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN TIBBİ LABORATUAR, MEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ, TIBBİ BİYOLOJİ, BİYOLOJİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, LABORATUAR TECRÜBESİ OLAN, İLETİŞİMİ YÜKSEK, HIZLI DÜŞÜNEBİLEN, DİKSİYONU VE YAZILI İLETİŞİM KABİLİYETİ İYİ, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, SORUMLULUK SAHİBİ, SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, SİGARA KULLANMAYAN, DÜZENLİ, DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN, SİSTEMATİK VE PROGRAMLI ÇALIŞAN, YOĞUN İŞ TEMPOSU VE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, HAREKETLİ-AKTİF, BİLGİSAYAR ORTAMINDA ÇALIŞABİLECEK, MICROSOFT OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM TAKIM ARKADAŞLARI İLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka