ARAMA SONUÇLARI

 • Core Marketing Group

  Stand Hostesi (Part Time & Full Time) Core Marketing Group

  Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Aksaray, Bayburt, Batman, Bartın, Ardahan, Diğer Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stand Hostesi (Part Time & Full Time)

  Core Marketing Group

  Ref: CRM1 - 614956

  İşin Tanımı Tüm Türkiye genelindeki yerel ve ulusal marketlerde, temsil ettiğimiz firmaların ürünlerinin satış destek çalışması yapılacaktır.Özellikle STANT HOSTESLİĞİ DENEYİMİ OLAN, Tüm Türkiye çapında, BELİRTİLEN İLLER VE TÜM İLÇELERİNDE marketlerdeki stantlarda görevlendirilecek, dönemsel bazlı bay & bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tanıtım ve Satış Tecrübesi olan, 1,66-1,78 Boy aralığı, 50-66 Kilo aralığı, Düzgün fiziğe sahip, Bakımına,görümüne önem gösteren Bay / Bayan stand host - hostesleri aranmaktadır.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Satış Danışmanları ve Kasiyerler Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Bolu, İstanbul Anadolu, Kocaeli, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanları ve Kasiyerler

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-00703 - 611595

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE'NİN ÖNCÜ FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN,

  Aranan Nitelikler . En az Lise mezunu, . Tercihen zincir mağazacılık ve / veya perakende sektöründe deneyimli ve / veya mağazacılık alanında kariye hedefi olan, . Nezaket ve zarafet kurallarını gündelik yaşamına hakim kılmış, . Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, . Bay, Bayan . Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve / veya en az 2 yıl tecilli, . İstanbul Anadolu / Avrupa yakasındaki mağazalar ve / veya AVM' lerde görev almak üzere, SATIŞ DANIŞMANLARI ve KASİYERLER aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Parantez Giyim

  Mağaza Müdürü-Hıghway AVM Parantez Giyim

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü-Hıghway AVM

  Parantez Giyim

  Ref: MĞ_HIGH_01 - 608752

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü kuruluşlarından Parantez Giyim'in Highway AVM' de bulunan mağazasında görevlendirilmek üzere mağazacılığı meslek olarak benimseyen, aşağıdaki niteliklere sahip 'Mağaza Müdürü' arıyoruz. * Bayan hazır giyim mağaza yöneticiliği konusunda deneyimli * Yöneticilik yetkinliklerine sahip * Organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş * İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve dinamik * İkna yeteneği yüksek * Takım çalışmasına yatkın * Dış görünüşüne özen gösteren * Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen * Bayan

  Aranan Nitelikler Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak

 • Core Marketing Group

  Stand Elemanı Core Marketing Group

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stand Elemanı

  Core Marketing Group

  Ref: - 607096

  İşin Tanımı BOLU İLİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAYAN ÖNCELİKLİ MARKETLERDE BAYRAM ŞEKER STANDINDA ÇALIŞMAK ÜZERE ELEMAN ALINCAKTIR 5462129947

  Aranan Nitelikler

 • Özel Bolu Yabancı Dil Kursu

  İngilizce Öğretmeni Özel Bolu Yabancı Dil Kursu

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  Özel Bolu Yabancı Dil Kursu

  Ref: - 596639

  İşin Tanımı 2000 yılından bu yana Bolu'da faaliyet gösteren, ilimizin en eski ve en köklü İngilizce Kursu olan Bolu English bünyesinde görevlendirilmek üzere; aşağıdaki şartları taşıyan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmeni : (Ref: BOLENG-İngÖğr.) * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Konusuna hakim, * Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, * Girişken, sosyal ilişkileri kuvvetli ve dış görünümüne önem veren, * Bolu'da ikamet eden ya da edebilecek, * Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Personeli: (Ref: BOLENG-Hal.İlş.Tan.) * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da AİBÜ'de öğrenci, * Bolu'da ikamet eden ya da edebilecek, * Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, * Girişken, sosyal ilişkileri kuvvetli ve dış görünümüne önem veren, * 25 yaşını aşmamış, * Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan. NOT: Özgeçmişlerin Fotoğraflı olması tercih sebebidir. Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.

 • Harvard Publishers and Qualifıcations

  Tüm Branşlardan Öğretmen Harvard Publishers and Qualifıcations

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tüm Branşlardan Öğretmen

  Harvard Publishers and Qualifıcations

  Ref: KOLHRVBOLU-TÜM - 586694

  İşin Tanımı Bolu'da açılan Harvard Quality Kolejinde görevlendirilmek üzere TÜM BRANŞLARDAN ÖĞRETMEN alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversiteerin ilgili bölümlerinden mezun olan, Çocuklarla çalışmayı seven, Dış görünüşüne dikkat eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, Etkili iletişim kurabilen, Veli/öğretmen tarafından tespit edilen sorunlar ve sorunlu çocuklar ile ilgili özel çalışmalar yapabilecek olan, TÜM BRANŞLARDAN ÖĞRETMEN alımı yapılacaktır.

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Temizlik Personeli Amerikan Kültür Kolejleri

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Personeli

  Amerikan Kültür Kolejleri

  Ref: AKKOLBOLU-TEM - 576932

  İşin Tanımı Bolu Amerikan Kültür Kolejinde görevlendirilmek üzere; 'Temizlik Personeli' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Bolu'da ikamet eden, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Kolejleri

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  Amerikan Kültür Kolejleri

  Ref: AKKOLBOLU-İNG - 576928

  İşin Tanımı Bolu Amerikan Kültür Kolejinde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İngiliz veya Amerikan Dili Edebiyatı/İngilizce Öğretmenliği, bölümlerinden mezun -İletişim becerileri gelişmiş, -İlgili, dinamik, -Motivasyonu yüksek, -Organizasyon kabiliyeti güçlü, -Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip -Kurumumuzun eğitim tekniklerini kullanarak öğrencilerin eğitimine destek olabilecek. -Öğrencilerin gelişimlerinin takibini yapacak ve verim arttırıcı önerilerde bulunabilecek NOT FOTOĞRAFSIZ İLANLAR KESİNLİKLE DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Halkla İlişkiler Amerikan Kültür Kolejleri

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Halkla İlişkiler

  Amerikan Kültür Kolejleri

  Ref: AKKOLBOLU-HALK - 571230

  İşin Tanımı Bolu Amerikan Kültür Kolejinde görevlendirilmek üzere; HALKLA İLİŞKİLER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Tercihen özel okul veya dershanelerde halkla ilişkiler görevlerinde bulunmuş -İkna kabiliyeti ve iş disiplini yüksek olan, -Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda kurumumuzu temsil edebilecek -Saha çalışması, öğrenci kayıt işlemlerini yürütebilecek, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan -Hizmet kalitesine önem veren, -Dış görünüşüne dikkat eden, NOT:RESİMSİZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Tüm Branş Öğretmenleri Amerikan Kültür Kolejleri

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tüm Branş Öğretmenleri

  Amerikan Kültür Kolejleri

  Ref: AKKOLBOLU-BRŞ - 570368

  İşin Tanımı Bolu Amerikan Kültür Kolejinde görevlendirilmek üzere; TÜM BRANŞ ÖĞRETMENLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Kendine güvenen, -Başarma azmine sahip, -Farkındalık ve fark yaratma düzeyi yüksek, -Sorumluluk alabilen, -Yenilikçi,yaratıcı -Çözüm odaklı, -Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, -Değişen çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, -İnsan ilişkileri, kendini ifade yeteneği güçlü, -Organizasyon ve yönetim becerisine sahip, -Her okul ve sınıf seviyesinde görev yapmayı kabul edecek, -21. Yüzyıl becerilerini benimseyen, -Günümüzün gerektirdiği bilgi iletişim (ICT) araçlarını kullanmaya istekli , -Branş Öğretmenleri alınacaktır. NOT:RESİMSİZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

 • Era Kolejleri

  İlköğretim Rehber Öğretmeni Era Kolejleri

  Türkiye Geneli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İlköğretim Rehber Öğretmeni

  Era Kolejleri

  Ref: - 564930

  İşin Tanımı Okyanus Holding bünyesinde 2014-2015 Öğretim yılında eğitim hayatına başlayacak olan ERA Kolejleri'nin İlköğretim Okulu Kadrosunda görevlendirilmek üzere, gelecek nesillere ışık tutacak, tam donanımlı bireyler yetiştirecek, idealist rehber Öğretmenler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümlerinden mezun, · Pedagojik Formasyona sahip, · Bay/Bayan · İngilizce bilen · Teknolojiyi yakından takip eden, · Ms Office Programlarını kullanabilen, · Takım çalışmasına yatkın, · İletişim becerileri yüksek, · Dış görünüşüne özen gösteren, · Problem çözme becerisi yüksek, · En az 3 yıl deneyimli ve 40 yaşını aşmamış, · Güler yüzlü, adaylar aranmaktadır.

 • Orijin Danışmanlık

  Koordinatör Sınıf Öğretmeni Orijin Danışmanlık

  Türkiye Geneli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Koordinatör Sınıf Öğretmeni

  Orijin Danışmanlık

  Ref: - 564928

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kolejimize Sınıf Öğretmenliği Bölüm Başkanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin sınıf öğretmenliği bölümlerinden mezun, İlköğretim müfredat ve içerik çalışmalarında bulunabilecek, Yayın çalışmaları yapabilecek, Yönetim becerileri gelişmiş, Sınıf Öğretmenlerini koordine edebilecek, Ölçme değerlendirme konusuna hakim, Deneyimli, Bay/Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Fatih Dersaneleri

  Gebze Bölgesine Temel Branşlardan Eğitim Danışmanı Fatih Dersaneleri

  Türkiye Geneli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gebze Bölgesine Temel Branşlardan Eğitim Danışmanı

  Fatih Dersaneleri

  Ref: Gebze.rf - 400514

  İşin Tanımı Fatih Dersanesi’nin Gebze şubesinde görevlendirilmek üzere; Türkçe Matematik Fen ve Teknoloji Sosyal Bilgiler İngilizce branşlarından eğitim danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde güçlü, Yeniliklere ve öğrenmeye açık, Kayıt sürecine hakim, Hafta sonu mesai yapabilecek, Erkek adaylar için askerliği en az bir yıl tecilli, Tam zamanlı çalışabilecek, takım arkadaşları arıyoruz.

 • SAROT TURİZM OTELCİLİK

  Bilgi İşlem Sorumlusu SAROT TURİZM OTELCİLİK

  Bolu, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Düzce 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Sorumlusu

  SAROT TURİZM OTELCİLİK

  Ref: - 618452

  İşin Tanımı Yeni Projelerimizde bilgi sistemleri için gerekli altyapıyı oluşturabilecek ve sistem kurabilecek, Şirkete özel kullanılan ticari paket programı ve özel yazılımların veri kontrolü,yedeklenmesi ve doğacak her türlü programsal problemin çözümünden sorumlu olmak, PC Donanımı ve çevre birimlerinin kurulum, işletim ve bakımının yapılması, Microsoft işletim sistemleri konusunda kurulum ve konfigürasyonların yapılması, Sistem güvenliği ve yedekleme işlerinin yürütülmesi, Server,network,donanım,telekomünikasyon,veri tabanı uygulamaları,kamera sistemleri kurulum ve yönetimi konularında deneyim ve bilgi sahibi olmak, Döküman düzenlemeleri yapılması ( pdf, word, bitmapvs ) web sitesine içerik eklenmesi. OpenOffice ve MS Office uygulamaları ( özellikle Excel ve Outlook ) ile ilgili olarak etkin kullanıcı desteğinin verilmesi. Hardware ve software konusunda yeniliklerin takip edilmesi ve uygulanması.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler İyi derecede Windows işletim sistemleri bilen, MS Office, Microsoft Server, SQL server, Network, Firewall bilgisine sahip, Tercihen html,php,java gibi programlama dilleri deneyimi olan, İletişim becerileri kuvvetli,analitik düşünme yeteneği olan, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, Yoğun ve esnek çalışma şartlarına ayak uydurabilecek, Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik sorunu olmayan BAY eleman arıyoruz

 • SAROT TURİZM OTELCİLİK

  Personel İşleri Özlük Şefi SAROT TURİZM OTELCİLİK

  Bolu, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Düzce 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Personel İşleri Özlük Şefi

  SAROT TURİZM OTELCİLİK

  Ref: - 618450

  İşin Tanımı İş Tanımı Görev Tanımı •Personelin puantaj kontrolü ve maaş ödemelerinin yapılması, • Personelin devam kontrolünün takibi, • Ücretlendirme ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi, • Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmelik, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibinin sağlanması, • Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, • Ücret, yan haklar ve sosyal haklar ile ilgili çalışmaların sürdürülmesi, • Personel işe giriş-işten çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesinin sağlanması, • Yıllık izin planlarının oluşturulması ve izinlerin takip edilmesi, • Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, • Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli (tercihen hizmet sektöründe), • 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, • MS Office programlarını bilen ve tercihen Logo İ.K. deneyimi olan, • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, • İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek • Tercihen, İzmit,Kocaeli,Düzce,Adapazarı,Sakarya ve Bolu ,Yakasında İkamet Eden, • Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Kalite Mühendisi ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Bolu 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Mühendisi

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2624 - 617556

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için; Kalite sistem dokümantasyon ve belgelendirme / proses kalite süreçlerinde görev alacak ''Kalite Mühendisi'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun. Makine / Endüstri / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak tercih nedenidir. Üretim sektöründe kalite konusunda en az 3 yıl deneyimli, ISO 9001 sistemine hakim, proses kalite deneyimi olan, Tercihen, 5S, Kaizen çalışmalarında bulunmuş, FMEA, SPC tekniklerine hakim, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci dil olarak Almanca tercih nedenidir. Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Dikkatli, sistemli, analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması, Bolu'da ikamet eden veya edebilecek olan.

 • Cam Merkezi

  Kalite Mühendisi Cam Merkezi

  Bolu 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Mühendisi

  Cam Merkezi

  Ref: YRMBLKM - 616842

  İşin Tanımı 1. QDMS programında müşteri şikayetlerinin ve alınan aksiyonların girilerek takibinin yapılması, müşterilerinin bilgilendirilmesi. 2. Müşteri şikayetleri için düzeltici ve önleyici faaliyetlerin belirlenmesini , başlatılması , alınan kararların uygulanması takip ve dokümante etmek , ilgili birimleri bilgilendirmek. 3. Müşteriden gelen kalite ile ilgili iade ve iade maliyetlerinin takip etmek ve raporlamak. 4. ÜBF-NBF formları yapılabilirlik kontrolünü yaparak onaylamak, 5. İşletmedeki 5S sistemi çalışmalarında görev almak. 6. Doğrulama kaynaklarının belirlenmesi ve sağlanmasına yönelik çalışmaları yapmak ve/veya yapılmasını sağlamak. Ölçü aletleri ve analiz aygıtlarının periyodik olarak kontrollerinin ve kalibrasyonlarının yapılmasını sağlamak. 7. İç denetimlerde görev almak, alınması gereken aksiyonları belirlemek ve raporlamak. 8. Üretim ve kontrol faaliyetlerine yönelik kural , standart ve norm oluşturulması çalışmalarına katkıda bulunmak. Üretimde kullanılacak teknik resimleri çizmek, revize etmek yada çizilenleri kontrol etmek. 9. Çalışanlara , kalite , önleme , düzeltme ve doğrulama konularında eğitim vermek ve/veya verilmesini sağlamak. 10. Müşterilerden gelen iadelerin , Üretim Müdürlüğü ile koordineli olarak incelenmesini sağlamak. İncelenen iade camlar için aylık rapor hazırlamak ve ilgili birimleri ve müşteriyi bilgilendirmek. 11. Müşterilerde ve fabrikada oluşan tüm kalite şikayetlerini ve uygunsuzlukları analiz etmek ve raporlamak. Üretim ile işbirliği yapmak kaydı ile hataların kök nedenlerinin tespit etmek ve ortadan kaldırılması için aksiyonların alınmasını sağlamak. 12. Kaliteyi güvence altına alarak sürekli gelişimini sağlamak için çalışmalar yürütmek. ( Kaizen, 6Sigma, 5W, , FMEA, Fishbone, SPC, DÖF, vb sistemler kullanılarak geliştirme faaliyetlerinde bulunmak. ) 13. Kalite sistemi gereği rutin yapılan ( ISO 9001 yada EN TS 12150-1 ) yada müşteri tarafından gerçekleştirilecek denetimler için gerekli hazırlıkları üretim ile birlikte organize etmek ve sağlamak

  Aranan Nitelikler 1.1 Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olan, ( Tercihen makine yada kimya mühendisliği bölümleri. ) 1.2 İyi seviyede İngilizce ve/veya Almanca bilen, 1.3 Ms Office programlarına hakim olan, 1.4 ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemleri ile ilgili eğitimleri alan, 1.5 Teknik resim okuma ve çizme konusunda tecrübeli; 2D/ 3D çizim programlarını kullanmasını bilen, 1.6 Grup çalışmasına yatkın, liderlik vasıflarına sahip, 1.7 Yöneticilik niteliklerine sahip, ast ve üst ilişkileri konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli, 1.8 Analitik düşünce yeteneğine sahip, 1.9 Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için), 1.10 Seyahat engeli olmayan, 1.11 Bolu'da ikamet eden yada edebilecek.

 • Su Entertainment

  Kasiyer Su Entertainment

  Bolu, Bursa, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  Su Entertainment

  Ref: KASİYER - 616261

  İşin Tanımı Bolu ve Bursa'da kasiyer olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Günlük kasa açılış-kapanış işlemlerini eksiksiz gerçekleştirmek, Daha önceden bar veya clupte kasiyer olarak çalışmış, içkiler konusunda bilgi sahibi, Micros programına hakim, Tercihen Bolu ve Bursa'da ikamet eden, En az 2 yıl kasiyer olarak çalışmış, En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Şifatur Organizasyon Turizm // Krd Group

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Şifatur Organizasyon Turizm // Krd Group

  Adana, Afyon, Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, Hatay, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Muğla, Niğde, İstanbul Avrupa, Diğer 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri

  Şifatur Organizasyon Turizm // Krd Group

  Ref: - 615320

  İşin Tanımı AFYONKARAHİSAR merkezde yeni açılan çağrı merkezimizde Konaklamalı takım arkadaşları aranıyor NOT: LÜTFEN ŞEHİR DIŞINDA ÇALIŞABİLECEK ARKADAŞLAR BAŞVURUDA BULUNSUN

  Aranan Nitelikler *İnsan ilişkilerinde kuvvetli *Pozitif, iletişim yetkinliği yüksek *Ekip çalışmasına yatkın *18-35 yaşları arasında *Diksiyonu düzgün *güler yüzlü Türkçeyi doğru ve nitelikli kullanabilen en az lise mezunu takım arkadaşları alınacaktır. LOJMAN+MAAŞ+PRİM+YEMEK+SGK

 • Adecco

  Kobi Pos Pazarlama Ekibi Temsilcisi Adecco

  Adana, Ankara, Bolu, Gaziantep, Hatay, Mersin(İçel), Kayseri, Konya, Sivas, Aksaray, Düzce 28-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kobi Pos Pazarlama Ekibi Temsilcisi

  Adecco

  Ref: LPPEK1014 - 614122

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Bankacılık'' sektöründe yer alan firmamızda görevlendirilmek üzere 'Kobi Pos Pazarlama Temsilcisi' aramaktayız; - Banka’nın stratejilerine göre hedeflenen ürünleri belirlenen süre içerisinde sahada tam zamanlı müşteri ziyareti ile pazarlamak, - Pazarlama faaliyeti için müşteri talebini içeren form ve evrakları almak ve belirlenen kurallara göre teslim etmek, - Pazarlama faaliyeti kapsamına giren ürünler için müşterilerin ilgili sorularını cevaplamak ve bilgi vermek.

  Aranan Nitelikler - MYO veya tercihen üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun, - Tercihen ticari ürünlerin pazarlaması konusunda POS, bayi ağı yönetimi ya da bankacılık geçmişine sahip, - 30 yaşını aşmamış - Takım çalışmasına yatkın - İnsan ilişkileri kuvvetli ve prezantabl - İkna kabiliyeti yüksek, empati kurabilen ve çözüm odaklı - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili bulunan - Seyahat engeli olmayan "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur”

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka