ARAMA SONUÇLARI

 • Botek Elektrik Elektronik

  Satış Sorumlusu Botek Elektrik Elektronik

  Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu

  Botek Elektrik Elektronik

  Ref: SATIŞ2014-01 - 616872

  İşin Tanımı Satış hedefleri doğrultusunda aktif müşteri ziyaretleri yaparak ürün tanıtımında bulunmak, müşteri ihtiyaçlarına uygun çözüm sunmak, müşterilerin uygulama ile ilgili problemlerini tespit ederek kullanılması gerekli ürünlerle birlikte çözüm alternatiflerini oluşturmak. Yeni potansiyel müşteriler belirlemek, ulaşmak, müşteri ihtiyaçları ve profili doğrultusunda satılabilir ürün gamını ve hizmeti belirlemek, tanıtımını yapmak Satış aktiviteleri sırasında pazardan ve müşterilerden aldığı bilgi ve geri bildirimleri bağlı olduğu yönetim birimine raporlamak, gerektiğinde ilgili birimler ile birlikte yeni stratejiler geliştirmek. Müşteri veritabanını sürekli olarak güncel tutmak Fuar ve benzeri organizasyonlarında şirketin tanıtımına katkıda bulunmak ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak Müşteri şikayetlerine yönelik düzeltici ve önleyici faaliyetlerle ilgili çalışmalara katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Kontrol veya Otomasyon bölümlerinden mezun olmuş. Tercihen en az 1 yıl Elektrik veya Otomasyon sektöründe çalışmış, PLC, AC Drive ve diğer endüstriyel otomasyon ve şalt ürünlerine aşina. Sürücü belgesi sahibi, aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş. Esnek, sonuç ve müşteri odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Motivasyonu yüksek, zaman yönetiminde başarılı, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • MARTEKS//MARMARA TEKSTİL

  İhracat Bölge Sorumlusu MARTEKS//MARMARA TEKSTİL

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat Bölge Sorumlusu

  MARTEKS//MARMARA TEKSTİL

  Ref: İHRBLG03 - 618781

  İşin Tanımı İnegöl'de creative perdelik kumaş imalatı yapan ve üretiminin tamamını ihraç eden firmamızın Satış Müdürlüğü bünyesinde, İhracat Bölge Sorumlusu kadrosunda görev verilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İhracat ve yurtdışı ürün pazarlaması konusunda 2 yıl ve üzeri deneyime sahip, Organizasyon, satış ve temsil yeteneği gelişkin, analitik ve sonuç odaklı düşünen, Satış ve sonrası süreçleri yönetebilecek, iş takibi ve işin sonuçlandırılması konusunda gayretli, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim, Bursa veya İnegöl' de ikamet eden / edebilecek, Bay adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.

 • ÖR-İŞ FANTAZİ İPLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Üretim Planlama-Stok Takip Sorumlusu ÖR-İŞ FANTAZİ İPLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama-Stok Takip Sorumlusu

  ÖR-İŞ FANTAZİ İPLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Ref: - 618773

  İşin Tanımı Fantazi iplik alanında üretim yapan firmamız için artan iş hacmimiz doğrultusunda aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Şirket hedefleri ve yönetim stratejileri çerçevesinde; Gelen siparişlerin iş emirlerinin oluşturulması ve her aşamasının takibi, Haftalık,aylık,yıllık olarak üretim ve malzeme planlamasının yapılması, Gerekli zaman etüdü çalışmalarının yapılması, Mamul,yarı mamul ve hammadde stoklarının takibi ve zamanında temini, Siparişlere doğru terminlerin verilmesi ve ürünlerin zamanında teslimi için gerekli tüm çalışmaların yapılması, Kapasite planlama çalışmalarını kontrol etmek, Yeni üretimine bağlanacak ürünlerin,ürün ağaçlarını oluşturmak, Numune üretimleri ile ilgili tüm çalışmaların yapılması ve ürün dosyalarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Tekstil MYO ya da Tekstil mühendisliği bölümlerinden mezun, 1-3 yıl tecrübeli(tercihen fantazi iplik tesisinde çalışmış), Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, 30 yaşını aşmamış, Tercihen BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

 • ÖR-İŞ FANTAZİ İPLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Çay ve Temizlik Personeli ÖR-İŞ FANTAZİ İPLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çay ve Temizlik Personeli

  ÖR-İŞ FANTAZİ İPLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Ref: - 618771

  İşin Tanımı Fantezi iplik alanında üretim yapan firmamız için; fabrikada genel düzen, temizlik ve çay servisinden sorumlu olacak bayan ‘’Çay ve Temizlik Personeli ' adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Firmanın temizliği ve çay-kahve servisi yapabilecek. (personel ve misafirlere), Kişisel temizliğe ve hijyene önem veren, Titiz, güler yüzlü çalışkan adaylarla görüşülecektir.

 • Finspor

  Zincir Market Satış Elemanı- Part-Time -Bursa Finspor

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Zincir Market Satış Elemanı- Part-Time -Bursa

  Finspor

  Ref: - 618716

  İşin Tanımı Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek. Part-time çalışabilecek (Cuma-C.tesi-Pazar)

  Aranan Nitelikler Tercihen sigara kullanmayan İyi görünümlü, bakımlı Tercihen üniversite öğrencisi Aranan Yetkinlikler : İletişim, Müşteri Odaklılık, İkna ve müzakere

 • Teknosa

  Satış Danışmanı - Engelli (Bursa) Teknosa

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Engelli (Bursa)

  Teknosa

  Ref: SD-ENG - 618694

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu’nun 30.maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere işe alınacak olan kişiler Bursa’da bulunan mağazalarımızda Satış Danışmanı, Operasyon Elemanı veya Kasiyer olarak görev yapabilecekler.

  Aranan Nitelikler En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diyabetik engeli bulunan, İyi derecede bilgisayar bilgisi olan(Word, Excel, Internet), Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Muhasebe Elemanı Sini Ev Böreği - Baklava

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Sini Ev Böreği - Baklava

  Ref: - 618690

  İşin Tanımı 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın muhasebe bölümüne muhasebe ve personel bilgisi olan "Muhasebe Elemanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İş ahlâkına sahip, Meslek ile ilgili bilgi birikimi ve becerilere sahip, En az 2 senelik muhasebe tecrübesi olan, Muhasebe yazılımları kullanımına aşina, MS Office programlarına hakim, Dikkatli, Etkili ve güzel konuşan, Güler yüzlü, İnsan ilişkilerine özen gösteren, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların Bursa ilinde ikamet etmesi gerekmektedir.

 • HAMZAGİL EMPRİME

  Laboratuar Asistanı HAMZAGİL EMPRİME

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Laboratuar Asistanı

  HAMZAGİL EMPRİME

  Ref: LAB-001 - 618687

  İşin Tanımı Tekstil sektöründe faaliyette bulunan firmamızda istihdam edilmek üzere laboratuvarımızda görev alacak bayan eleman ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Liselerinin Kimya Bölümünden mezun, -Tekstil alanında Boya / Kimya Laboratuvarı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, -Reçete hazırlama ve renk çalışmaları konusunda bilgi sahibi, -Laboratuvarın genel işleyişine uyum sağlayabilecek, -Ekip çalışmasına uyumlu, -30 yaş altı, -Bayan,

 • GÜNBATILI BOYA

  Desinatör(Eşarp Tasarımı) GÜNBATILI BOYA

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Desinatör(Eşarp Tasarımı)

  GÜNBATILI BOYA

  Ref: - 618680

  İşin Tanımı 1960 yılında hizmete başlayıp, tekstil sektöründe Baskı Boya, Düz Boya, Kasar ve Apre alanlarında hizmet veren firmamızda istihdam edilmek üzere; *Eşarp ve yazma kreasyon konusunda tecrübeli, *Tasarım kabiliyeti ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın

  Aranan Nitelikler

 • ALLİANZ SİGORTA

  Bireysel Güvence Danışmanı - Bursa ALLİANZ SİGORTA

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bireysel Güvence Danışmanı - Bursa

  ALLİANZ SİGORTA

  Ref: BGD-BURSA - 618647

  İşin Tanımı Sağlık ve Yaşam Riskleri Sigortaları'nın satışı konusunda özel eğitim programlarıyla yetiştirilerek, Bursa genelindeki sağlık satış ekiplerimizde görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · 4 yıllık üniversite mezunu, · Kariyerini satış üzerine kurmayı ve bu alanda uzmanlaşmayı hedeflemiş, · Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip, ikna gücüne güvenen, · Takım çalışmasına yatkın, · Akıcı Türkçesi ve doğal davranışlarıyla insanlarla rahat iletişim kurabilen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · 30 yaşını aşmamış, takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Satış Danışmanı - İnegöl Kiosk Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - İnegöl Kiosk

  Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Ref: - 618615

  İşin Tanımı Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile "Türkiye'nin Saatçisi" olan firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , İnegöl Kiosk'ta görevlendirmek üzere Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, İletişim becerileri kuvvetli, Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Elektrik Bakım/otomasyon Elemanı Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Bakım/otomasyon Elemanı

  Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Ref: - 618605

  İşin Tanımı Fabrikamızda bulunan buharlı preslerin otomasyon arızalarının giderilecek , gerekli iyileştirmelerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, PLC S7-200, PLC S7-300 ve delta PLC otomasyon bilgisine sahip, Eksantrik ve hidrolik pres bakımlarını yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan, Benzar pozisyonda 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışacabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, Bay.

 • Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Otomasyoncu Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Otomasyoncu

  Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Ref: - 618604

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler 2 yıllık MYO mezunu yada teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun Otomasyon panosu toplayabilen Makine imalatında elektriksel yazılım ve donanımda deneyim sahibi PLC yazılımı ve kullanımı konusunda bilgi sahibi Hidrolik ve pnomatik bilgisi olan B sınıfı ehliyeti olan

 • Watsons

  Güzellik Danışmanı - Bursa Korupark AVM Watsons

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güzellik Danışmanı - Bursa Korupark AVM

  Watsons

  Ref: WGDKRU01 - 618474

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: 23-35 yaşları arasındaysanız, Kozmetik veya ilgili bir alanda eğitim aldıysanız (Lise, MYO veya sertifika programı), Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda en az 2 yıllık deneyiminiz varsa, Uzun süreli bir iş arıyorsanız, Takım çalışmasına yatkınsanız ve müşteri ilişkilerinde başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız, Dinamik ve kendini geliştirebileceğiniz bir çalışma ortamı arıyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

 • Bursa Medical Park Hastanesi

  Fizik Tedavi Teknikeri Bursa Medical Park Hastanesi

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Fizik Tedavi Teknikeri

  Bursa Medical Park Hastanesi

  Ref: BRS-FTR-001 - 618291

  İşin Tanımı Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmetiyle buluşturmada " Herkes İçin Sağlık ” sloganı ile tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, faaliyetlerini sürdüren grubumuzun; Bursa MEDİCALPARK Hastanesi bünyesinde çeşitli branşlar da görevlendirilmek üzere sağlık sektöründe kariyerini zirveye taşımak isteyen " Fizik Tedavi Teknikeri” pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız. " İş hayatında atacağınız doğru adımlar sizi zirveye taşıyacaktır. Kariyerinizde yükselmek için doğru tercihi yapın ve ülkemizin en büyük özel hastaneler zincirinin bir parçası olan Bursa MEDICALPARK Hastanesi ailesine katılarak geleceğinizi garantileyin! ” www.medicalpark.com.tr www.medicalparkik.com

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okulların Fizik Tedavi Bölümlerinden mezun, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında deneyimli, Olumlu iletişim becerilerine sahip,kendini iyi ifade edebilen, Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş,ekip çalışmasına yatkın, Sorun çözme becerisi gelişmiş olan, Geri bildirime, gelişime ve değişime açık olan, Hasta memnuniyetine önem veren, Güler yüzlü, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Bursa Medical Park Hastanesi

  Diş Hekimi Bursa Medical Park Hastanesi

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Diş Hekimi

  Bursa Medical Park Hastanesi

  Ref: BRS-DH-001 - 618257

  İşin Tanımı 1995'ten beri Türkiye'de Hastanecilik alanında faaliyet gösteren Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde bulunan Bursa Hastanemiz 2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olma misyonumuz ile grubumuz, 14 Hastane, 2 Hastane Kompleksi ve 2 Tıp Merkezi ile toplam 18 hizmet merkezi, 9.000'i aşkın çalışanıyla Türkiye'nin çeşitli illerinde hizmet vermektedir.

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu – BURSA Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ‘Diş Hekimi’ aramaktayız. Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek,

 • Saha

  Mobil Merchandising Elemanı-Bursa Saha

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mobil Merchandising Elemanı-Bursa

  Saha

  Ref: VST-BRS - 618117

  İşin Tanımı Sektöründe öncü bir telekomünikasyon firmasının projesinde görevlendirilmek üzere ilgili illerde ikamet eden ‘MOBİL MERCHANDİSER’ aramaktadır. . Aktif saha da müşteri ve bayi ziyareti yapabilecek, · Ekip route planı doğrultusunda ziyaretler gerçekleştirecek, · Ziyaret edilen noktalarda mevcut kampanya ve aktivite bilgilerini müşteriye doğru bir iletişimle deklere edebilecek, · Ziyaret edilen satış noktalarında belirtilen POP, Promosyon ve Pazarlama malzemelerini belirtilen standart ve adetlerde eksiksiz şekilde uygulayacak, · Ziyaret edilen satış noktasına ait merkez tarafından istenen bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde PDA ve manuel olarak raporlanmasını yapabilecek, · Satış geçmişi olan ve Mağazalarda görsel POP malzemesi uygulamalarını etkin olarak uygulayabilecek,

  Aranan Nitelikler · 18-30 yaş arası · En az Lise Mezunu · Seyahat ve konaklama engeli bulunmayan · Aktif olarak araç kullanabilen . Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Iğdır Stratej İK

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Iğdır

  Stratej İK

  Ref: PGY-IĞDIR-1114 - 617928

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Iğdır şubesinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans (Bankacılık ve Sigorta) / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Genç Bayramoğlu tesisat inş ve malzemeleri san.tic.ltd.şti.

  Makine Mühendisi Genç Bayramoğlu tesisat inş ve malzemeleri san.tic.ltd.şti.

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi

  Genç Bayramoğlu tesisat inş ve malzemeleri san.tic.ltd.şti.

  Ref: - 617770

  İşin Tanımı • Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, • Mekanik tesisat konularında daha önce çalışmış, • Mekanik Tesisat Hesap ve Projelerine hakim, • Tasarım,proje,imalat ve montajında tecrübeli, • Çizim programlarını programlarını aktif olarak kullanabilen, • 2 yıl mesleki deneyimi olan, • Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, • Yazılı ve sözlü iletişim kurabilme becerisi yüksek, kurumsal kimlik temsiline uygun, • Takipçi, koordinasyon yeteneği gelişmiş, insan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünebilen, araştırmacı yönü gelişmiş yeniliklere açık, • Planlama, zaman ve süreç yönetimi becerileri gelişmiş • İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip,

  Aranan Nitelikler FİRMAMIZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE YUKARIDA YAZILI ÖZELLİKLERE SAHİP EKİP ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Akp Otomotiv

  Torna Operatörü Akp Otomotiv

  Bursa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Torna Operatörü

  Akp Otomotiv

  Ref: TOR01 - 617752

  İşin Tanımı Oto yan sanayinde faaliyet gösteren firmamızın Kalıphane Bölümünde , Torna Operatörü olarak çalıştırılmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Kalıphane bölümünde çalışmak üzere - Konveksiyonel torna tezgahında çalışacak - Kalıp montaj bilgisi olan - Tercihen Meslek lisesi mezunu - Askerliğini yapmış - Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka