ARAMA SONUÇLARI

 • Vestel Şirketler Grubu

  Kıdemli Müşteri Danışmanı Vestel Şirketler Grubu

  İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kıdemli Müşteri Danışmanı

  Vestel Şirketler Grubu

  Ref: KıdMüşDanışmanı - 612554

  İşin Tanımı Sınırsız hizmet anlayışı ile keyifli bir ortamda görev alacak, verdiği hizmetin sonunda müşteri memnuniyetinin değeri ile marka kültürünü yaşatarak mutlu müşteri deneyimini ilke edinecek, Gelen çağrıları karşılayarak, iş kayıt emri oluşturacak, yönlendirecek ve İşletme Müdürlüklerine bağlı ekiplere arıza durumunu bildirerek gerekli yönlendirmeleri yapabilecek. Şikayet, talep ve bilgilendirme hizmetlerini gerektiğinde dağıtım şirketinin ilgili birimlerine iletilmesini sağlayabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · Tercihen MYO ve/veya Endüstri Meslek Liselerinin; Gaz ve Tesisat Teknolojileri, Elektrik-Elektronik, Makina, İnşaat, bölümlerinden mezun, · Tercihen Doğal Gaz sektöründe çalışmış, · MS Office programlarını kullanabilen, · Çağrı Merkezi ve pazarlama alanında kariyer hedefi olan, · Yardım etmeye hazır olup ses enerjisini karşı tarafa yansıtabilen, · Telefonda gülümseyen sesi ile doğru iletişim kurabilme yeteneğine sahip olduğunu düşünen, · Ekip çalışmasına, yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilen, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, · Müşterinin problem ve sıkıntısını bir an evvel anlayıp çözmek isteğine sahip, · Beşeri ilişkilerinde ılımlı, sakin, empati yapan ve iletişim becerilerine sahip olan, · Ekip çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, · Davranış disiplinine ve kurumsal kimliğe dikkat eden,

 • •	Turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Çağrı Merkezi Satış Müdürü • Turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Müdürü

  • Turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Ref: SM-1-scv - 612506

  İşin Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Dağıtım Merkezinde; Çağrı Merkezi ekibinin hizmet kalitesi performansını sürekli geliştirecek Ekip içerisinde gerekli koordinasyonunu sağlayarak iş planlamasını yapacak Belirlenen hedeflere ulaşılması için gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirecek İş süreçleri ile ilgili gerekli kontrol, verimlilik ve performans analizlerini yönetecek ÇAĞRI MERKEZi SATIŞ MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Inbound ve outbound operasyon yönetiminde en az 3 yıl deneyimli Kalite standartları süreçlerinin geliştirilmesi ve sürdürülmesinde tecrübeli Yoğun tempoda etkili iletişim kurabilecek İş konusunda başarılı Hizmet kalitesi önceliği olan Çözüm odaklı Zaman yönetimi konusunda hassas MS Office programları ve raporlama konularında hakim

 • Pluscom A.Ş.

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi -Karabük Pluscom A.Ş.

  Karabük Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi -Karabük

  Pluscom A.Ş.

  Ref: ÇMK-01 - 612473

  İşin Tanımı Sektörünün lider firmalarına çağrı merkezi hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. Görüşmeler 22.10.2014 Çarşamba günü saat11.00'de İşkur toplantı odasında yapılacaktır.Çalışma lokasyonu Karabük'tür.

  Aranan Nitelikler Önlisans veya üniversite mezunu, Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Azimli ve ekip ruhuna sahip, Çağrı Merkezinde kariyer hedefleyen, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen Çağrı Merkezi deneyimi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 612464

  İşin Tanımı Türkiye'de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ SATIŞ TEMSİLCİSİ' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Yetiştirilmek Üzere Banka Çağrı Merkezi Yetkilisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Banka Çağrı Merkezi Yetkilisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-YÇM - 612352

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin en köklü bankalarından olan müşterimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere " YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BANKA ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ" aramaktayız. Banka müşterilerden gelen çağrıları cevaplamak, Bilgi vermek, işlem yapmak, iletilen öneri ve şikâyetlere çözüm bulmak veya yönlendirmek, Müşterilerin sunulan çözümlerden memnun kalmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler 28 yaşını aşmamış, Lisans/Önlisans mezunu veya Önlisans mezunu olup devam zorunluluğu olmayan 3./4. sınıf öğrencisi Diksiyonu düzgün, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Bankada kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi) CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi)

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 611971

  İşin Tanımı Türkiye'de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 611970

  İşin Tanımı Türkiye'de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Tele Satış Müşteri Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tele Satış Müşteri Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 611967

  İşin Tanımı Türkiye'de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘TELE SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ' pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘TELE SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • Ece İş Çözümleri

  Takım Lideri Ece İş Çözümleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Takım Lideri

  Ece İş Çözümleri

  Ref: ANDL-TK - 611896

  İşin Tanımı Firmamızın Maltepe ve Kavacık lokasyonlarında bulunan Çağrı Merkezi operasyon birimlerinde görevlendirilmek üzere ''Takım Liderleri'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksekokul mezunu, Sigorta satış veya tele satış alanında minimum 2 yıl deneyimli, İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Planlama ve raporlama becerilerine sahip, Ekip yönetimi ve problem çözme konusunda yetkin, Ekibine, belirlenen hedeflere ulaşılması için gerekli yönlendirmeleri yapabilecek, İş süreçleri ile ilgili gerekli kontrolleri,verimlilik ve performans analizlerini yapabilecek, Motivasyonu ve özgüveni yüksek.

 • Vodatech A.Ş.

  Çağrı Merkezi Takım Lideri Vodatech A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Takım Lideri

  Vodatech A.Ş.

  Ref: BEY-TL - 611759

  İşin Tanımı Çağrı merkezimizde kendisine bağlı olacak ekibi yönetmek, Ekibinin hizmet kalitesi performansını sürekli geliştirmek, Kendisine bağlı ekibin koordinasyonunu sağlamak ve iş planlamasını yapmak, Ekibine, belirlenen hedeflere ulaşılması için gerekli yönlendirmeleri yapmak, İş süreçleri ile ilgili gerekli kontrolleri,verimlilik ve performans analizlerini yapmak,yönetmek.

  Aranan Nitelikler - Önlisans veya Lisans mezunu, - Çağrı merkezi ekip yönetimi alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi, - Tercihen telefonda satış,müşteri hizmetleri operasyonlarında tecrübe sahibi, - Performans yönetimi, raporlama, eğitim ve kalite süreçlerine hakim, - Koçluk becerilerine sahip, dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek, - Çağrı merkezi teknolojisi ve altyapısı hakkında bilgi sahibi, - Güleryüzlü, motivasyonu yüksek ve özgüven sahibi, - MS Office programlarına çok iyi derecede hakim, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, - Tercihen Beylikdüzü,Büyükçekmece,Avcılar,Esenyurt,Sefaköy'de ikamet eden TAKIM LİDERİ arıyoruz.

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Çağrı Merkezi Satış Yöneticisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Yöneticisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: - 611716

  İşin Tanımı .

  Aranan Nitelikler .

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001452 - 611642

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK ( BEBEK-ANNE ÜRÜNLERİ, OYUNCAK ) SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Çağrı Merkezinde görev alacak, gelen çağrıları karşılayacak,

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * 20 ve 32 yaş arası, * Diksiyonu düzgün ve akıcı bir türkçe ile konuşabilen, * Güler yüzlü ve pozitif iletişim kurabilen, * Konuşmayı seven, dışa dönük, ifade yeteneği yüksek, * Müşteri ilişkilerinde başarılı ve en az bir yıl deneyimi olan, * MS Office programlarını kullanabilen, * İstanbul'da ikamet eden (Bostancı lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), * Bayan, " ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Firma Adı Gizli

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: VİVÇMST-1014 - 611368

  İşin Tanımı Mobilya ve E-Ticaret sektöründe hizmet vermekte olan müşterimizin Operasyon departmanında görev alarak, gelen arama üzerinden ürün satışı gerçekleştirecek ‘Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri’ arıyoruz. E-Ticaret sitesi üzerinden satışı yapılan mobilya ürünleri ile ilgili bilgi vermek, Sipariş durumları ile ilgili soruları cevaplamak, Satış sonrasında sorunlarla ilgili talepleri almak ve ilgili birime aktarmak, Çalışma yeri; Şişli' dir.

  Aranan Nitelikler Önlisans mezun ve üzeri, En az 6 ay çağrı merkezi deneyimli, Mobilya satış deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün

 • Fortune Danışmanlık

  Genel Başvuru-Çağrı Merkezi Fortune Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru-Çağrı Merkezi

  Fortune Danışmanlık

  Ref: Çgrımrkz - 611345

  İşin Tanımı Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Bu bir Genel Başvuru ilanıdır ve belirli bir pozisyona bağlı olarak yayınlanmamıştır. Çağrı merkezi projelerinde görevlendirilmek üzere ; Satış, Tahsilat Uzmanı, Çağrı karşılama, Müşteri hizmetleri, E-Ticaret vb.. Resepsiyonist, Ofis Asistanı, Satış Danışmanı, Sekreter ve yetiştirilmek üzere olan pozisyonlarda da değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Türkiye’nin en büyük Çağrı Merkezlerinin bir parçası olmak ister misin? - En az lise mezunuysan, - İletişimine güveniyorsan, - Takım çalışmasına yatkınsan, - Sorumluluk sahibiysen, Bu dinamik ekibin bir parçası olarak kariyerinde emin adımlarla ilerlemek üzere başvurunu bekliyoruz.

 • ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Çağrı Merkezi Tele-Satış Temsilcisi ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Tele-Satış Temsilcisi

  ZETA İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SR-02TST131014 - 611190

  İşin Tanımı Türkiye'nin en büyük hastaneler zincirinin çağrı merkezinde, VIP sağlık hizmetlerinin tanıtımı ve satışını yapacak tele- satış temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen, Telesatış / Telemarketing, satış tecrübesine sahip, *Çağrı Merkezi sektöründe kariyer hedefi olan, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da tecilli, *Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün,

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Sportif Projeler Satış Yöneticisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sportif Projeler Satış Yöneticisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: BMT-Y - 611182

  İşin Tanımı Xx

  Aranan Nitelikler xx

 • Ece İş Çözümleri

  Müşteri Temsilcisi Ece İş Çözümleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Ece İş Çözümleri

  Ref: MT1014 - 611093

  İşin Tanımı Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Anadolu ve Avrupa yakası şubelerinde , outbound anket projelerinde görevlendirilecek 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, İletişim becerileri ve özgüveni yüksek, İkna kabiliyetine güvenen, Hedef odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın.

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı

  Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Ref: - 610855

  İşin Tanımı Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile "Türkiye'nin Saatçisi" olan firmamızın sürekli büyüyen organizasyonu içinde, - Gelen çağrıları cevaplandırıp; gerekli yönlendirmeleri yapabilecek, - Çözüm odaklı bir yaklaşım ile Müşteri sorunlarının giderilmesine katkıda bulunacak, - Telefonda satış destek hizmeti verebilecek, - Müşteri ilişkileri uzmanı ile koordinasyon sağlayabilecek, Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, En az 2 yıl çağrı merkezi deneyimli, BAYAN Müşteri ve hizmet odaklı çalışma disiplini bulunan, Akıcı Türkçe konuşabilen, telefonda iletişim becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri konusunda süreç takibini yapabilecek ve insiyatif kullanabilecek, Hızlı kayıt alarak, işlem takip edebilecek bilgisayar bilgisi olan (tercihen Mikro) Yazılım programını kullanabilen, Sabırlı, ikna becerisi yüksek.

 • THM İletişim Haberleşme Ve Hizmet Ltd. Şti.

  Müşteri Temsilcisi THM İletişim Haberleşme Ve Hizmet Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  THM İletişim Haberleşme Ve Hizmet Ltd. Şti.

  Ref: - 610852

  İşin Tanımı Florya Şenlikköy lokasyonumuza Çağrı Merkezinde inbound ya da outbound olarak görev alabilecek Maaş+SGK+Yol+Prim ile çalışabilecek Müşteri Temsilcileri Takım Arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ø Tercihen Ön Lisans mezunu ya da en az lise mezunu, Ø İstanbul'da ikamet eden, Ø Gerektiğinde tele satış yapabilecek, Ø Çağrı Merkezinde çözüm odaklı çalışma prensibine sahip, Ø 18 - 40 yaş aralığında, Ø Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Ø Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, Ø Akıcı Türkçe konuşabilen ve kendini ifade yeteneği gelişmiş, Ø Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Pluscom A.Ş.

  Dönemsel Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Pluscom A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Pluscom A.Ş.

  Ref: MT-001 - 610771

  İşin Tanımı Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarına çağrı merkezi hizmeti veren firmamızın projesinde görevlendirilmek üzere dönemsel Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri aranmaktadır. İş yerimiz; Anadolu yakası Maltepe minibüs yolu üzerindedir.

  Aranan Nitelikler Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri gelişmiş, Azimli ve ekip ruhuna sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği deneyimi bulunan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki sene süreyle tecilli,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka