ARAMA SONUÇLARI

 • Damla İnsan Kaynakları

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: ÇM-3014 - 614157

  İşin Tanımı Danışmanlığını yaptığımız müşterimiz için finans sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, Çağrı merkezi satış projelerinde, gerekli eğitimleri aldıktan sonra telefonda satış yapabilecek adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18-35 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Ekip çalışmasına istekli, İkna kabiliyetine güvenen, Sorumluluk ve insiyatif sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bilgisayar kullanabilen, Not: Satış eğitimi firma tarafımızdan verilecektir. Maaş + Yol + Prim + Yemek + Sgk Çalışma Saatleri Pazartesi-Cumartesi 09:00-19:00 Çalışma yeri : Kozyatağı

 • THM İletişim Haberleşme Ve Hizmet Ltd. Şti.

  Outbound Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi THM İletişim Haberleşme Ve Hizmet Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Outbound Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  THM İletişim Haberleşme Ve Hizmet Ltd. Şti.

  Ref: - 613966

  İşin Tanımı Çağrı Merkezimiz bünyesinde Florya lokasyonun da satış departmanında istihdam edilmek üzere telefonda Sigorta ve CHECK - UP satışı yapabilecek Tele-Satış Müşteri Hizmetleri Temsilcisi aranmaktadır. Çalışma Saatleri hafta içi 09:30 - 18:30 saatleri arasındadır hafta sonu tatildir maaş+yüksek prim+yol+yemek+sgk

  Aranan Nitelikler Ø Tercihen en az lise mezunu, Ø İstanbul'da ikamet eden, Ø Tele satış yapabilecek, Ø Çağrı Merkezinde çözüm odaklı çalışma prensibine sahip, Ø 18 - 40 yaş aralığında, Ø Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Ø Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, Ø Akıcı Türkçe konuşabilen ve kendini ifade yeteneği gelişmiş,

 • Alpara Danışmanlık

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alpara Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Alpara Danışmanlık

  Ref: ST-003 - 613936

  İşin Tanımı Kredi kart aidatlarının ve kredi dosya masraflarının geri iadesi için, Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. 1100 TL Net Maaş +Yüksek Prim + Yemek + SGK Günlük Bonuslar Günlük Ödüller Günlük Hediyeler. Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı. Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 17-30 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ Sabit çalışma saatleri 10:00-19:30 Cumartesi 11:00-19:00 İşyerimiz;4.Levent Metro Durağı çıkışında, Sapphire AVM'ye yakındır.

 • Optimum Çözüm Sistemleri

  Şirket Sekreteri ve Ofis Asistanı Optimum Çözüm Sistemleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şirket Sekreteri ve Ofis Asistanı

  Optimum Çözüm Sistemleri

  Ref: SSOA-201401 - 613847

  İşin Tanımı Optimum Çözüm Sistemleri; operasyonel Kiralama şirketlerine, Leasing Firmaları ile ilgili kurumlarına ayrıca diğer Kuruluş ve Şirketlere ait, araçların hasar görmesi halinde, hasarın gerçekleşmesinden, aracın hasar öncesi haline getirilip aracın kullanıcısına teslim edilmesine kadar yönetilen süreci, aynı zamanda periyodik bakım ve/veya periyodik bakım ihtiyacı dışında meydana gelen arıza durumlarına ihtiyacı olan ilgili araçların, Satış Sonrası Hizmetleri ile ilgili ihtiyaç ve süreçlerini planlayan, organize eden, kendine bağlı Yedek Parça Tedarik ve Servis Ağı Şirketleri vasıtasıyla tamir ile onarımların gerçekleşmesini sağlayan ve kontrol eden şirkettir. Şirketimizde şirket içi organizasyonda görev alacak "Şirket Sekreteri ve Ofis Asistanı" çalışma arkadaşlarını arıyoruz. Telefon trafiğinin yönetilmesi Kargo, faks vb. işlemlerin koordinasyonunun sağlanması Yurtdışı ve yurtiçi ziyaretçilerin karşılanarak gerekli yönlendirmelerin/ağırlamaların yapılması İşletme içindeki masraf ve giderlerin takibinin gerçekleştirilmesi Yurtiçi ve yurtdışı seyahat organizasyonlarının (uçak bileti, vize vb.) yapılması Ofis içinde destek hizmetlerinin verilmesi

  Aranan Nitelikler İletişim becerisi, planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek Çözüm odaklı, profesyonel görünümüne önem veren İstanbul Asya yakasında ikamet eden

 • Deniz & Deniz Hukuk Burosu

  Tahsilat Uzmanı Deniz & Deniz Hukuk Burosu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tahsilat Uzmanı

  Deniz & Deniz Hukuk Burosu

  Ref: - 613645

  İşin Tanımı Karaköy'de bulunan ofisimizin yeni kurulacak departmanımızda görevlendirilmek üzere; -En az lise tercihen üniversite mezunu -Tahsilat takibinde deneyimli veya yetiştirilmek üzere -İkna kabiliyeti yüksek -Telefon ile iletişim becerisi kuvvetli -Takım çalışmasına yatkın -Hedef odaklı yoğun çalışabilen -18-28 yaş aralığında bay-bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -En az lise tercihen üniversite mezunu -Tahsilat takibinde deneyimli veya yetiştirilmek üzere -İkna kabiliyeti yüksek -Telefon ile iletişim becerisi kuvvetli -Takım çalışmasına yatkın -Hedef odaklı yoğun çalışabilen -18-28 yaş aralığında bay-bayan elemanlar alınacaktır.

 • Erişim Müşteri Hizmetleri

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Erişim Müşteri Hizmetleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Erişim Müşteri Hizmetleri

  Ref: ERSM-IB/4 - 613542

  İşin Tanımı Eğer siz de gün geçtikçe büyüyen T. İş Bankası kuruluşu olan Erişim Müşteri Hizmetleri’nde kariyeriniz için doğru bir başlangıç yapıp, müşteri ilişkileri konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız dinamik ve enerji dolu bir ortamda çalışmak için sizleri davet ediyoruz. T. İş Bankasına 7/24 inbound çağrı merkezi hizmeti vermekte olan Şirketimizde çalışmak üzere başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Ön lisans / Lisans mezunu veya Açıköğretim Fakültesi 3. ve 4. sınıf öğrencileri, 7/24 vardiya düzeninde çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 30 yaşından gün almamış Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli Vardiyalı çalışmanın gerektirdiği Telefonda iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek Müşteri ilişkilerinde başarılı Hayata pozitif bakabilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Not; Anadolu Yakasında Tuzla'ya kadar servis hizmetimiz bulunmaktadır.

 • Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Netservis Bilgisayar Sistemleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Ref: CM004 - 613177

  İşin Tanımı Positive Plus Call Center Solutions, Üsküdar Altunizade Lokasyonu için Takım Arkadaşlarını Arıyor.... Türkiye'nin lider firmaları adına, veri girişi, tahsilat, telesatış ve müşteri hizmetleri süreçlerinde görev alacak, kariyer hedefine sahip, istekli, enerjik ve güleryüzlü müşteri temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - En az lise, tercihen üniversite mezunu, - Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli veya bu alanda kendisini geliştirmek isteyen, - Konuşmayı seven, dışa dönük, ifade yeteneği yüksek, - Güleryüzlü ve pozitif iletişim kurabilen, - Takipçi, ikna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, - MS Office programlarını kullanabilen takım arkadaşları arıyoruz.

 • Alpara Danışmanlık

  Çağrı Merkezi M.temsilcisi Maaş+prim+yemek+sgk Alpara Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi M.temsilcisi Maaş+prim+yemek+sgk

  Alpara Danışmanlık

  Ref: ST-002 - 613142

  İşin Tanımı Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz!

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, 18-30 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı, Takım çalışmasını seven, İkna yeteneğine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Ms office ve bilgisayar kullanabilen. Rakamlarla arası iyi. Sabit çalışma saatleri Hafta içi ; 10:00-19:30 Cumartesi ; 11:00-19:00 İş yerimiz ; Kağıthane'de olup Sapphire AVM'ye yakındır.

 • Dumankaya Pusula

  Çağrı Merkezi Personeli Dumankaya Pusula

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Personeli

  Dumankaya Pusula

  Ref: ÇM-231014 - 613130

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Çağrı ve Çözüm Merkezi Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokul/Tercihen Üniversite mezunu, Min 1 yıl çağrı merkezi ve/veya müşteri hizmetleri tecrübesi olan, Yazışma tekniklerini ve dil bilgisini çok iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen MS CRM programı hakkında bilgi sahibi, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Vardiya düzeninde çalışabilecek, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Beşiktaş Satış Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Beşiktaş Satış Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: BMT - 613091

  İşin Tanımı Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘SATIŞ TEMSİLCİSİ’ pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler İSTENEN YETENEK VE UZMANLIKLAR · 18 – 30 yaş aralığında, · En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, · Telefonda etkili iletişim kurabilen, · İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, · Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, · Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, · Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ SATIŞ TEMSİLCİSİ’ pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Beşiktaş Satış Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Beşiktaş Satış Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: BMT - 613088

  İşin Tanımı Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘SATIŞ TEMSİLCİSİ’ pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler İSTENEN YETENEK VE UZMANLIKLAR · 18 – 30 yaş aralığında, · En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, · Telefonda etkili iletişim kurabilen, · İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, · Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, · Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, · Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ SATIŞ TEMSİLCİSİ’ pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-ÇSST09 - 612666

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörün önde gelen Sigorta şirketinde görevlendirilmek üzere; * Düzenli müşteri aramaları ile telefonda satış gerçekleştirecek, * Telemarketing çalışması ile yeni müşteri portföyü oluşturacak, ' ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az MYO mezunu Tercihen çağrı merkezinde SATIŞ deneyimi olan , Çağrı merkezinde kariyer yapmak isteyen, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Sorumluluk ve insiyatif sahibi olan, Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, İfade ve ikna yeteneğine sahip olan, Satış konusunda istekli, Analiz ve problem çözme yetkinliğine sahip olan, Takım çalışmasına yatkın

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Outbound Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Outbound Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-ÇMST08 - 612664

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörün önde gelen Sigorta şirketi için görevlendirilmek üzere; * Düzenli müşteri aramaları ile telefonda satış gerçekleştirecek, * Tele-marketing çalışması ile yeni müşteri portföyü oluşturacak, ' OUTBOUND ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az MYO mezunu, Minimum 3 Ay ÇAĞRI MERKEZİ OUTBOUND tecrübeli, Satış konusunda istekli, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Stresli ortamda çalışabilecek, Akıcı konuşma ve problem çözme becerisine sahip, MS office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 612464

  İşin Tanımı Türkiye'de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ SATIŞ TEMSİLCİSİ' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Yetiştirilmek Üzere Banka Çağrı Merkezi Yetkilisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Banka Çağrı Merkezi Yetkilisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-YÇM - 612352

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin en köklü bankalarından olan müşterimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere " YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BANKA ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ" aramaktayız. Banka müşterilerden gelen çağrıları cevaplamak, Bilgi vermek, işlem yapmak, iletilen öneri ve şikâyetlere çözüm bulmak veya yönlendirmek, Müşterilerin sunulan çözümlerden memnun kalmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler 28 yaşını aşmamış, Lisans/Önlisans mezunu veya Önlisans mezunu olup devam zorunluluğu olmayan 3./4. sınıf öğrencisi Diksiyonu düzgün, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Bankada kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi) CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi)

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 611971

  İşin Tanımı Türkiye'de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 611970

  İşin Tanımı Türkiye'de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Tele Satış Müşteri Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tele Satış Müşteri Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 611967

  İşin Tanımı Türkiye'de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘TELE SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ' pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘TELE SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • Vodatech A.Ş.

  Çağrı Merkezi Takım Lideri Vodatech A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Takım Lideri

  Vodatech A.Ş.

  Ref: BEY-TL - 611759

  İşin Tanımı Çağrı merkezimizde kendisine bağlı olacak ekibi yönetmek, Ekibinin hizmet kalitesi performansını sürekli geliştirmek, Kendisine bağlı ekibin koordinasyonunu sağlamak ve iş planlamasını yapmak, Ekibine, belirlenen hedeflere ulaşılması için gerekli yönlendirmeleri yapmak, İş süreçleri ile ilgili gerekli kontrolleri,verimlilik ve performans analizlerini yapmak,yönetmek.

  Aranan Nitelikler - Önlisans veya Lisans mezunu, - Çağrı merkezi ekip yönetimi alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi, - Tercihen telefonda satış,müşteri hizmetleri operasyonlarında tecrübe sahibi, - Performans yönetimi, raporlama, eğitim ve kalite süreçlerine hakim, - Koçluk becerilerine sahip, dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek, - Çağrı merkezi teknolojisi ve altyapısı hakkında bilgi sahibi, - Güleryüzlü, motivasyonu yüksek ve özgüven sahibi, - MS Office programlarına çok iyi derecede hakim, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, - Tercihen Beylikdüzü,Büyükçekmece,Avcılar,Esenyurt,Sefaköy'de ikamet eden TAKIM LİDERİ arıyoruz.

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Çağrı Merkezi Satış Yöneticisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Satış Yöneticisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: - 611716

  İşin Tanımı .

  Aranan Nitelikler .

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka