ARAMA SONUÇLARI

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Yetiştirilmek Üzere İşçi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Eskişehir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere İşçi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: CE-EA - 613223

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Lise/Endüstri Meslek Lisesi mezunu, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden Yetiştirilmek Üzere İşçi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İşçi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Eskişehir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: CE-EA - 613221

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Endüstri Meslek Lisesi'nden veya Meslek Yüksek Okulları'nın Motor, Torna-Tesviye, Makine ve Metal İşleri bölümlerinden mezun, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden İşçi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İşçi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: CE-TA - 613219

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden İşçi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İlkpen Cam

  Satış Temsilcisi İlkpen Cam

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  İlkpen Cam

  Ref: - 610728

  İşin Tanımı Füzyon, vitray ve sıcak cam tasarım ürünlerimiz ile çok yıldızlı otellere ağırlıklı olmak üzere, "horeca" sektörüne hizmet veren firmamızı temsilen görevlendirilmek üzere; - Yoğun bir tempoda otel ziyaretleri gerçekleştirerek müşteri ihtiyaçlarını belirleyecek ve aktif satış yapacak, - Sektörel gelişmeleri takip ederek ve pazar bilgilerini toparlayarak merkez ofise iletecek, - Haftalık ve Aylık Satış raporlarını düzenleyecek,

  Aranan Nitelikler - Horeca sektöründe tecrübeli ve müşteri portföyü bulunan, - Saha satış tecrübesine sahip, - Seçkin müşteri profiline satışta tecrübeli, - İleri satış teknik ve becerilerine sahip, · B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, · Dinamik, girişken ve ikna kabiliyeti yüksek, · Görünümüne özen gösteren, prezantabl, - Lise veya üniversite mezunu, - Tercihen ingilizce bilen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Satış Temsilcisi" aramaktayız.

 • Betaş Cam Mozaik

  Üretim Planlama ve Maliyet Muhasebesi Sorumlusu Betaş Cam Mozaik

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama ve Maliyet Muhasebesi Sorumlusu

  Betaş Cam Mozaik

  Ref: 14.BCM.CS.02 - 609144

  İşin Tanımı Hedeflenen kalite ve miktarda üretimin gerçekleştirilmesi için üretim planlarının yapılması ve bu çalışmaların raporlamasını yapmak, Müşteri siparişlerine göre üretim planlarını hazırlamak, Üretim için gerekli iş emirlerini oluşturmak ve takip etmek. Malzeme ve stok hareketlerini takip edip, ihtiyaçlarını tespit edip planlanan zaman aralıklarında ve zamanında talep yapmak ve teminini sağlamak. Siparişler konusunda oluşabilecek problemlerde ilgili Müdürlükleri bilgilendirmek ve ilgili müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek, müşteri talepleri doğrultusunda oluşacak yeni duruma göre gerekli planlamayı yapmak. Aylık stok takibi yapmak ve raporlamak. İmalatın başlangıcından, üretim tamamlanana kadarki tüm süreçte gerekli işlemleri mikro programında altyapısını oluşturarak takiplerini yapmak, Stok kartı ana verilerinin ve reçetelerin oluşturulması ve kontrollerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Özellikle imalat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin Muhasebe ve Mali İşler Bölümlerinde asgari 3 yıllık iş deneyimine sahip, Maliyet / süreç muhasebesinde deneyimli, MS Office ve MIKRO programlarını etkin olarak kullanabilen, Avcılar - Esenyurt – Firuzköy civarında ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Betaş Cam Mozaik

  İstanbul Avrupa Bölge Satış Yöneticisi Betaş Cam Mozaik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Avrupa Bölge Satış Yöneticisi

  Betaş Cam Mozaik

  Ref: BTS-013 - 608809

  İşin Tanımı 1983 yılından bu yana İstanbul- Avcılar'da sahibi olduğu iki modern tesisinde 400.000 m2 / yıl üretim kapasitesi ve istikrarlı büyüme rakamları ile Türkiye'nin ve Dünya'nın tercih ettiği kristal cam mozaiklerini üreten "Türkiye'de Cam Mozaiğin ve Seramiğin Adı "BETAŞ'ın gücüne güç katacak İSTANBUL AVRUPA BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİaramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstanbul - Avcılar Firuzköy, K.Çekmece, Beylikdüzü, Esenyurt yada Sefaköyde İkamet Eden, Bilgisayar programlarını bilen ve aktif kullanan (Word, Excel ,Powerpoint ) Mail Outlook kullanmayı bilen , muhasebe sistemine , uygulamalarına aşina , büro makinelerini kullanabilen, şirket kültürü almış , Yapı , İnşaat sektöründe, Cam Mozaik ürünleri, Seramik , Porselen Dekor , Doğaltaş Mermer ürünleri satışı ve pazarlanması konularında deneyimli , Distribütörleri , Toptancıları iyi tanıyan, sektörel tecrübesi bulunan, Seramik, Cam Mozaik , Doğaltaş Mermer bayileri üzerine portföyü olan ve firmamızın İstanbul Avrupa Yakası Bölgesinden sorumlu olacak, Rut düzeninde görüşmeler yaparak mevcut müşteri portföyünü daha da genişletecek , Bölgenin tamamındaki İnşaat ve Mimarlık, Proje firmalarını ziyaret ederek yeni Projelerde ürünün tanıtımını yapacak , müşterileri ve bayilerle ilişkileri yönetebilecek kapasitede , Betaş'ın İstanbul Avrupa Yakası Bölgesinde mevcut müşterileri ve bayileri ile iletişimini sağlayacak , aylık hedefleri gerçekleştirmede azimli ve kararlı , yeni müşteri oluşturmada yetenekli , işini sahiplenen İletişimi ve insani ilişkileri güçlü sahada aktif olarak şirket merkezimiz bünyesinde çalışacak , dinamik , girişimci ve çözüm odaklı, müşteri portföyünü etkin şekilde yönetebilecek kabiliyete sahip, planlı ve programlı çalışan, İstanbul Avrupa Yakası Bölgesindeki Toptan bazlı , Dağıtıcı olarak Cam Mozaik,Seramik, Mermer alımı yapan, müşteriler ile anlaşmalar yaparak bayilikler verecek, işin geliştirilmesine katkıda bulunacak , bayilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, olumlu ilişkileri kuracak , hırslı, kararlı ve çalışkan, sahada çalışmaya yatkın, B tipi sürücü ehliyeti olan , uzun yolda aktif araç kullanma tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, diksiyonu düzgün, sahada BETAŞ'ı temsil edeceği için dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avcılar, Firuzköy K.Çekmece ya da Sefaköy de ikamet eden ( Bay-Bayan ) Bölge Yöneticisi Arıyoruz. NOT :*** Yukarıdaki niteliklere uymayan Adayların kesinlikle başvuru Yapmamasını *** Uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyonun referans numarasını başvuru esnasında yazacağınız önyazınızda mutlaka belirtmenizi rica ederiz ..

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Gıda Mühendisi Özgü İnsan Kaynakları

  Eskişehir, Kütahya 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gıda Mühendisi

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: Kütahya - 608375

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, - Tercihen su ve meşrubat sektöründe en az 3 yıl deneyimli ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen , - İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, - Ms Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, - Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, - Kütahya'da ikamet edebilecek, - Askerlik görevini tamamlamış , - Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişime açık, - İnisiyatif kullanabilen, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - 35 yaşını aşmamış.

 • Betaş Cam Mozaik

  Güneydoğu Anadolu Bölge Satış Müdürü Betaş Cam Mozaik

  Adana, Diyarbakır, Gaziantep 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güneydoğu Anadolu Bölge Satış Müdürü

  Betaş Cam Mozaik

  Ref: 14.BCM.CCA.01 - 607281

  İşin Tanımı 1983 yılından bu yana İstanbul- Avcılar'da sahibi olduğu iki modern tesisinde 400.000 m2 / yıl üretim kapasitesi ve istikrarlı büyüme rakamları ile Türkiye'nin ve Dünya'nın tercih ettiği kristal cam mozaiklerini üreten "Türkiye'de Cam Mozaiğin ve Seramiğin Adı "BETAŞ'ın gücüne güç katacak GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ** CAM MOZAİK , SERAMİK ve YAPI MALZ. PİYASASINA HAKİM ** ** ADANA, GAZİANTEP veya DİYARBAKIR'DA İKAMET EDEN ** Bilgisayar programlarını bilen ve aktif kullanan (Word, Excel, Powerpoint ) , Mikro programını ve Mail Outlook kullanmayı bilen, muhasebe sistemine, uygulamalarına aşina, ofis makinelerini kullanabilen, şirket kültürü almış, üniversitelerin 4 yıllık iktisadi ve idari bilimler veya mühendislik fakültelerinden mezun , Yapı, İnşaat sektöründe, Cam Mozaik ürünleri, Seramik, Porselen Dekor, Doğaltaş Mozaik ürünlerin satışı ve pazarlaması konularında deneyimli satış kanalındaki Distribütörleri, Toptancıları iyi tanıyan, sektörel tecrübesi bulunan, Seramik, Cam Mozaik, Doğaltaş Mozaik satışı yapan bayiler üzerine portföyü olan ve sorumluluğundaki bölge dâhilinde ( Diyarbakır, Batman, Van, Siirt, Mardin, Urfa, Şırnak, Hakkâri, Bitlis, Muş, Ağrı, Iğdır, Bingöl, Elazığ, Tunceli, Adıyaman, Ardahan, Kars, Malatya, Kahramanmaraş, Gaziantep, Kilis , Osmaniye, Adana, Hatay, Mersin ) illerinden ve ilçelerinden sorumlu olacak, program dâhilinde görüşmeler yaparak mevcut müşteri portföyünü daha da genişletecek, Bölgenin tamamındaki İnşaat ve Mimarlık, Proje firmalarını ziyaret ederek yeni projelerde ürünlerimizin tanıtımını yapacak, müşteri ve bayilerle ilişkileri yönetebilecek kapasitede, Betaş'ın Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki müşterileri ve bayileri ile iletişimini sağlayacak, aylık hedefleri gerçekleştirmede azimli ve kararlı, yeni bayii oluşturmada yetenekli, satışın tüm aşamalarını yönetebilecek, işini sahiplenen, İletişimi ve ilişkileri güçlü, sahada aktif olarak Home Office çalışacak, dinamik, girişimci ve çözüm odaklı, bölge portföyünü yönetebilecek kabiliyete sahip, planlı ve programlı çalışan, Bölgesinde Toptan bazlı, Dağıtıcı olarak Cam Mozaik, Seramik, Doğaltaş Mozaik alımı yapan bayiler ile anlaşmalar yaparak bayilikler verecek, işin geliştirilmesine katkıda bulunacak, bayilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, olumlu ilişkiler kuracak, hırslı, kararlı ve çalışkan, sahada çalışmaya yatkın, B tipi sürücü ehliyeti olan, uzun yolda aktif araç kullanma tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, diksiyonu düzgün, sahada BETAŞ'ı temsil edeceği için dış görünümüne özen gösteren, ADANA, GAZİANTEP veya DİYARBAKIR 'da ikamet eden ( Bay ) Bölge Satış Müdürü Arıyoruz. NOT :*** Yukarıdaki Aradığımız Niteliklere Uymayan ve Yukarıda Belirtilen İllerde İkamet Etmeyen Adayların Kesinlikle Başvuru Yapmamasını *** Uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyonun referans numarasını başvuru esnasında yazacağınız ön yazınızda mutlaka belirtmenizi rica ederiz ..

 • Mercanlar Kitchen

  Meslek Lisesi Stajyerleri Mercanlar Kitchen

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Meslek Lisesi Stajyerleri

  Mercanlar Kitchen

  Ref: STAJ-01 - 606474

  İşin Tanımı Züccaciye sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Haramidere'de bulunan fabrika merkezinde aşağıdaki departmanlarda görev almak üzere Kış Dönemi stajyerleri aranmaktadır. Başvuracak stajyerlerin eğitim aldığı okul tarafından zorunlu staj yapması gereken öğrenciler olması gerekmektedir. İhtiyaç olan departmanlar; Ahşaphane Torna Dış Ticaret

  Aranan Nitelikler Lise / MYO / Üniversite öğrencisi, Haftanın en az 3 günü ve uzun dönem stajına devam edebilecek, Sorumluluk sahibi, disiplinli, dikkatli, Avrupa Yakası'nda Haramidere- Bahçelievler arasındaki güzergahta ikamet eden takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Mercanlar Kitchen

  Satış Pazarlama Sorumlusu Mercanlar Kitchen

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Sorumlusu

  Mercanlar Kitchen

  Ref: solmer1 - 604128

  İşin Tanımı Zücaciye sektörünün bilinen ve öncü konumda olan markası ile faaliyet gösteren firmamıza, yurt içinde Anadolu'nun pek çok ili ve İstanbul toptancı pazarında, satış ve pazarlamada görev alacak çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyeti olan, 22 ile 30 yaş arası, Seyahat engeli olmayan, Word ve Excel'e hakim, Takım çalışmasına yatkın, İkili ilişkileri kuvvetli, Raporlama ve analiz kabiliyeti olan, Yaratıcı vegelişime açık, Tercihen orta derecede İngilizce bilen

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Forklift Operatörü Özgü İnsan Kaynakları

  Ankara 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 597586

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren, sektöründe lider müşterimizin Ankara Polatlı' da bulunan fabrikalarında görevlendirilecek yetiştirilmek üzere ya da deneyimli Forklift Operatörü ve Vinç Operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18-40 yaşları arasında, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Ankara Polatlı ve civarında ikamet eden/edebilecek, İki veya üç vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek. Not: Forklift Operatörlüğü belgesine sahip olmayan adaylara ehliyetin alımı konusunda yardımcı olunacaktır.

 • Gülsan Profil Boru ve Cam İşleme

  Üretim Personeli Gülsan Profil Boru ve Cam İşleme

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Personeli

  Gülsan Profil Boru ve Cam İşleme

  Ref: - 595935

  İşin Tanımı Beylikdüzü ' nde bulunan Cam İşleme fabrikamızda üretimin çeşitli proseslerinde görevlendirilmek üzere, Meslek Lisesi ve Endüstri Meslek lisesi mezunu elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise, Meslek Lisesi veya MYO mezunu, Yetiştirilmek üzere veya işin gerektireceği teknik donanıma sahip, Üretimin çeşitli proseslerinde görevlendirilecek (Üretim işçisi, Elektrikçi, Mekanik bakım, Kaynakçı, Boyacı) Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (B.Çekmece-Gürpınar-Tepecik- Avcılar-B.Düzü-Esenyurt – Kıraç ve Topkapı E5 Güzergahından servis mevcuttur.)

 • Orka Ahşap Ürünleri

  Bayi Satış Uzmanı Orka Ahşap Ürünleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bayi Satış Uzmanı

  Orka Ahşap Ürünleri

  Ref: BSS-2 - 605636

  İşin Tanımı Banyo Mobilyaları üretimi yapan firmamızın satış stratejileri doğrultusunda, sorumlu bulunduğu bölgede mevcut bayii ilişkilerini yürütmek, yeni bayiler kazandırmak, satış faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İ.İ.B.F'lerinden mezun • Saha Satış konusunda asgari 3 yıl deneyimli, (Tercihen Yapı Malzemeleri Sektöründe) • Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen • Seyahat engeli olmayan • Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen • Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı • Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış • İstanbul’da ikamet eden • Çalışma arkadaşı aramaktayız

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Finansman Şefi ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  İzmir 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Finansman Şefi

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2605 - 610212

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için "Finansman Şefi" arıyoruz. Bu görevin sorumlulukları; Bankalara yönelik tüm işlemlerin yönetilmesi, Günlük, aylık nakit akışının yapılması, Müşteri cari hesapların, ödemelerin ve tahsilatların takibi, Finansman raporlamalarının düzenli şekilde yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim sektöründe, finansman uygulamaları konusunda deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Netsis programını bilen, Dinamik, iletişim yönü kuvvetli, Dikkatli, planlı ve organize çalışabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Çözüm ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Proje Mimarı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Mimarı

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: SC-1603 - 607083

  İşin Tanımı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilgisine sahip, Autocad ve 3D Max programlarını aktif şekilde kullanabilen, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet Proje Mimarı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje Mimarı; Şirketin mimari işlerinin; sözleşme şartlarına, öngörülen terminlere, geçerli şartname ve yönetmenlik uygun olarak kontrol edilerek yürütülmesi, İnşaat Müdürlüğü sorumluluğunda olan ve ihale edilecek her türlü inşaat yatırımlarıyla ilgili Mimari projelerin hazırlanması, Dışardan alınacak hizmet, proje tasarım ve uygulama süreçlerinin takip edilmesi, Ürün şartnamelerinin hazırlıgı, ihale sonrası işin yürütülmesi esnasında çıkacak mimari detaylarla ilgili sorunların çözümü ve mimari uygulamaların kalite kontrolünün yapılması gibi sorumluluklar üstlenecektir.

 • Paşabahçe Mağazaları

  Bölüm Sekreteri Paşabahçe Mağazaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölüm Sekreteri

  Paşabahçe Mağazaları

  Ref: CE-PS-1666 - 604692

  İşin Tanımı Bölüm Sekreteri; · Mağazalar ile ilgili Müdürlüğün iletişiminin sağlanması ve raporlamaların düzenlenmesi, · Aylık süreç işlemlerinin raporlanması, · Kiralama dosyalamalarının yapılması gibi sorumluluklar üstlenecektir.

  Aranan Nitelikler Şişecam Topluluğu'na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.'de görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, İstanbul'da ikamet eden Bölüm Sekreteri aranmaktadır.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Bölüm Sekreteri Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölüm Sekreteri

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: SC-1543 - 600530

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'de görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, İstanbul'da ikamet eden. Bölüm Sekreteri aranmaktadır.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İşe Alma Uzmanı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İşe Alma Uzmanı

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: SC-IAY-001 - 580624

  İşin Tanımı İşe Alma Uzmanı; Talep edilen niteliklerdeki adayların temini için ilan verilmesi, ilana gelen başvuruların incelenerek sürece dahil edilecek adayların seçilmesi ve ilgili birimlere sunulması, Mülakat ve test sürecinin yönetilmesi, Topluluk bünyesinde farklı illerde yer alan fabrika ve işletmelerde mülakatların gerçekleştirilmesi, Mülakat raporlarının hazırlanarak işe alım ve onay sürecinin tamamlanması gibi sorumluluklar üstlenecektir.

  Aranan Nitelikler Şişecam Topluluk İnsan Kaynakları Sistemleri Direktörlüğü bünyesinde İşe Alma Yöneticiliği'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Psikoloji, Sosyoloji, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun veya İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans derecesine sahip, İşe Alım konusunda en az 3 yıl deneyime sahip ve tercihen İngilizce Mülakat yapma konusunda tecrübeli, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisine sahip, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İşe Alma Uzmanı aranmaktadır.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Satış Portal Sorumlusu Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Portal Sorumlusu

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: S-SPS1269 - 575477

  İşin Tanımı Satış Portal Sorumlusu; Müşterilerin şirketle olan portal üzerinden işlemlerini merkez SAP programı ile entegre hale getirilmesi, Her türlü ilave müşteri bilgileri ve değişiklerinin yapılması, Portal üzerindeki teknik problemlerin giderilmesi konusunda destek verilmesi, Portal üzerinden yürütülen siparişlerin ilgililere aktarımının sağlanması ve benzeri görevlerden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Şişecam Topluluğu'na bağlı olarak İstanbul’da görev yapmak üzere; Üniversitelerin Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, İşletme, Endüstri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümlerinden mezun, Bilgisayar Bilimleri alanında sertifika sahibi, Tercihen satış alanında deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen portal uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Tecihen SAP satış modüllerine aşina, Ekip çalışmasında uyumlu ve iletişimi kuvvetli, Takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış Satış Portal Sorumlusu aranmaktadır.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Muhasebe Sorumlusu Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Denizli, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, Kırklareli, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: GN-MS-1603 - 566837

  İşin Tanımı Cam ve kimya sanayinde 79 yıllık tecrübesiyle Şişecam, dünyanın 13 ülkesine yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla, küresel ölçekte Türkiye’yi yurt dışında başarıyla temsil eden 20.000 çalışanıyla bireye ve çevreye duyarlı global bir sanayi devidir. Dünya cam sektörünün önde gelen oyuncusu Şişecam; İstanbul, Bursa, Denizli ve Kırklareli-Lüleburgaz illerinde görev yapacak; · Şirket içindeki her türlü ticari işlemin Genel Kabul Görmüş Muhasebe Prensipleri ve Şirket Yönetmelik ve Prosedürlerine uygun olarak muhasebeleştirecek, · Şirketin gelir - gider, stok hesaplarının takip ve kontrolünü yapıp, maliyetleri hesaplayacak, · Tüm Muhasebe süreçlerine destek verecek Yetiştirilmek üzere Muhasebe Sorumluları arıyor.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka