ARAMA SONUÇLARI

 • Mercanlar Kitchen

  Meslek Lisesi Stajyerleri Mercanlar Kitchen

  İstanbul Avrupa 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Meslek Lisesi Stajyerleri

  Mercanlar Kitchen

  Ref: STAJ-01 - 606474

  İşin Tanımı Züccaciye sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Haramidere'de bulunan fabrika merkezinde aşağıdaki departmanlarda görev almak üzere Kış Dönemi stajyerleri aranmaktadır. Başvuracak stajyerlerin eğitim aldığı okul tarafından zorunlu staj yapması gereken öğrenciler olması gerekmektedir. İhtiyaç olan departmanlar; Ahşaphane Torna Dış Ticaret

  Aranan Nitelikler Lise / MYO / Üniversite öğrencisi, Haftanın en az 3 günü ve uzun dönem stajına devam edebilecek, Sorumluluk sahibi, disiplinli, dikkatli, Avrupa Yakası'nda Haramidere- Bahçelievler arasındaki güzergahta ikamet eden takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Mercanlar Kitchen

  Satış Pazarlama Sorumlusu Mercanlar Kitchen

  İstanbul Avrupa 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Sorumlusu

  Mercanlar Kitchen

  Ref: solmer1 - 604128

  İşin Tanımı Zücaciye sektörünün bilinen ve öncü konumda olan markası ile faaliyet gösteren firmamıza, yurt içinde Anadolu'nun pek çok ili ve İstanbul toptancı pazarında, satış ve pazarlamada görev alacak çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyeti olan, 22 ile 30 yaş arası, Seyahat engeli olmayan, Word ve Excel'e hakim, Takım çalışmasına yatkın, İkili ilişkileri kuvvetli, Raporlama ve analiz kabiliyeti olan, Yaratıcı vegelişime açık, Tercihen orta derecede İngilizce bilen

 • Adecco

  Dönemsel Çalışacak Üniversite Öğrencileri Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Çalışacak Üniversite Öğrencileri

  Adecco

  Ref: EDÜ171114 - 616959

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal firmamızın zincir mağazalarında görevlendirilmek üzere 'Dönemsel Olarak Çalışacak Üniversite Öğrencileri' arayışımız bulunmaktadır. Mağazada satılan ürünlerin özelliklerinin müşterilerle paylaşılması, Ürün satışının gerçekleştirilmesi, Raf düzeninin sağlanması ve raf eksiklerinin tamamlanması, Ürünlerin raflara yerleştirilmesi, Mağazanın temizlik ve düzeninin sağlanması,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Dış görünüşüne özen gösteren, Çalışkan,

 • Cam Merkezi

  Kalite Mühendisi Cam Merkezi

  Bolu 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Mühendisi

  Cam Merkezi

  Ref: YRMBLKM - 616842

  İşin Tanımı 1. QDMS programında müşteri şikayetlerinin ve alınan aksiyonların girilerek takibinin yapılması, müşterilerinin bilgilendirilmesi. 2. Müşteri şikayetleri için düzeltici ve önleyici faaliyetlerin belirlenmesini , başlatılması , alınan kararların uygulanması takip ve dokümante etmek , ilgili birimleri bilgilendirmek. 3. Müşteriden gelen kalite ile ilgili iade ve iade maliyetlerinin takip etmek ve raporlamak. 4. ÜBF-NBF formları yapılabilirlik kontrolünü yaparak onaylamak, 5. İşletmedeki 5S sistemi çalışmalarında görev almak. 6. Doğrulama kaynaklarının belirlenmesi ve sağlanmasına yönelik çalışmaları yapmak ve/veya yapılmasını sağlamak. Ölçü aletleri ve analiz aygıtlarının periyodik olarak kontrollerinin ve kalibrasyonlarının yapılmasını sağlamak. 7. İç denetimlerde görev almak, alınması gereken aksiyonları belirlemek ve raporlamak. 8. Üretim ve kontrol faaliyetlerine yönelik kural , standart ve norm oluşturulması çalışmalarına katkıda bulunmak. Üretimde kullanılacak teknik resimleri çizmek, revize etmek yada çizilenleri kontrol etmek. 9. Çalışanlara , kalite , önleme , düzeltme ve doğrulama konularında eğitim vermek ve/veya verilmesini sağlamak. 10. Müşterilerden gelen iadelerin , Üretim Müdürlüğü ile koordineli olarak incelenmesini sağlamak. İncelenen iade camlar için aylık rapor hazırlamak ve ilgili birimleri ve müşteriyi bilgilendirmek. 11. Müşterilerde ve fabrikada oluşan tüm kalite şikayetlerini ve uygunsuzlukları analiz etmek ve raporlamak. Üretim ile işbirliği yapmak kaydı ile hataların kök nedenlerinin tespit etmek ve ortadan kaldırılması için aksiyonların alınmasını sağlamak. 12. Kaliteyi güvence altına alarak sürekli gelişimini sağlamak için çalışmalar yürütmek. ( Kaizen, 6Sigma, 5W, , FMEA, Fishbone, SPC, DÖF, vb sistemler kullanılarak geliştirme faaliyetlerinde bulunmak. ) 13. Kalite sistemi gereği rutin yapılan ( ISO 9001 yada EN TS 12150-1 ) yada müşteri tarafından gerçekleştirilecek denetimler için gerekli hazırlıkları üretim ile birlikte organize etmek ve sağlamak

  Aranan Nitelikler 1.1 Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olan, ( Tercihen makine yada kimya mühendisliği bölümleri. ) 1.2 İyi seviyede İngilizce ve/veya Almanca bilen, 1.3 Ms Office programlarına hakim olan, 1.4 ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemleri ile ilgili eğitimleri alan, 1.5 Teknik resim okuma ve çizme konusunda tecrübeli; 2D/ 3D çizim programlarını kullanmasını bilen, 1.6 Grup çalışmasına yatkın, liderlik vasıflarına sahip, 1.7 Yöneticilik niteliklerine sahip, ast ve üst ilişkileri konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli, 1.8 Analitik düşünce yeteneğine sahip, 1.9 Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için), 1.10 Seyahat engeli olmayan, 1.11 Bolu'da ikamet eden yada edebilecek.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Forklift Operatörü Özgü İnsan Kaynakları

  Ankara 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 616784

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren, sektöründe lider müşterimizin Ankara Polatlı' da bulunan fabrikalarında görevlendirilecek yetiştirilmek üzere ya da deneyimli Forklift Operatörü ve Vinç Operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18-40 yaşları arasında, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Ankara Polatlı ve civarında ikamet eden/edebilecek, İki veya üç vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek. Not: Forklift Operatörlüğü belgesine sahip olmayan adaylara ehliyetin alımı konusunda yardımcı olunacaktır.

 • Adecco İzmir

  Dönemsel Satış Elemanları-İzmir-Bodrum-Antalya Adecco İzmir

  Antalya, İzmir, Muğla 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Satış Elemanları-İzmir-Bodrum-Antalya

  Adecco İzmir

  Ref: IZMZDSE4 - 616486

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz cam sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Dönemsel Mağaza Satış Elemanları” arayışımız bulunmaktadır. Minimum lise mezunu Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak Mağaza satış konusunda tecrübeli Prezantabl, güleryüzlü Problem çözme becerisine sahip, iletişim becerileri gelişmiş Analitik düşünce yapısına sahip Takım çalışmasına yatkın Dönemsel çalışabilecek İzmir, Bodrum ve Antalya Merkez’de ikamet eden ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Klüh Servis Yönetimi

  Üretim Sorumlusu / Vardiya Amiri Klüh Servis Yönetimi

  İstanbul Anadolu 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Sorumlusu / Vardiya Amiri

  Klüh Servis Yönetimi

  Ref: - 615490

  İşin Tanımı Hizmet verdiğimiz Kartal'da bulunan projemize bay ÜRETİM SORUMLUSU / VARDİYA AMİRİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Lisans veya Ön Lisans mezunu, Mühendislik, Teknik Eğitim Fakülteleri veya MYO Teknik bölümlerinden mezun, • En az 2 yıl üretim tecrübesi olan, • Cam İşleme Sektöründe deneyim sahibi, • ISO 14001, TS 16949 yönetim sistemlerine ve 5S düzenine hakim, • İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünebilen, raporlama ve sunum becerisi olan, • MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, • Planlama ve organizasyon yetkinlikleri güçlü, • Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, • Vardiyalı çalışabilen, dinamik çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, • Askerlik görevini tanımlanış bay elemanlar aranmaktadır. • Kartal-Gebze arasında ikamet eden • Sigara kullanmaması tercih sebebidir.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Yetiştirilmek Üzere İşçi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Eskişehir 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere İşçi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: CE-EA - 613223

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Lise/Endüstri Meslek Lisesi mezunu, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden Yetiştirilmek Üzere İşçi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İşçi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Eskişehir 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: CE-EA - 613221

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Endüstri Meslek Lisesi'nden veya Meslek Yüksek Okulları'nın Motor, Torna-Tesviye, Makine ve Metal İşleri bölümlerinden mezun, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden İşçi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İşçi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Anadolu 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: CE-TA - 613219

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden İşçi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İlkpen Cam

  Satış Temsilcisi İlkpen Cam

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  İlkpen Cam

  Ref: - 610728

  İşin Tanımı Füzyon, vitray ve sıcak cam tasarım ürünlerimiz ile çok yıldızlı otellere ağırlıklı olmak üzere, "horeca" sektörüne hizmet veren firmamızı temsilen görevlendirilmek üzere; - Yoğun bir tempoda otel ziyaretleri gerçekleştirerek müşteri ihtiyaçlarını belirleyecek ve aktif satış yapacak, - Sektörel gelişmeleri takip ederek ve pazar bilgilerini toparlayarak merkez ofise iletecek, - Haftalık ve Aylık Satış raporlarını düzenleyecek,

  Aranan Nitelikler - Horeca sektöründe tecrübeli ve müşteri portföyü bulunan, - Saha satış tecrübesine sahip, - Seçkin müşteri profiline satışta tecrübeli, - İleri satış teknik ve becerilerine sahip, · B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, · Dinamik, girişken ve ikna kabiliyeti yüksek, · Görünümüne özen gösteren, prezantabl, - Lise veya üniversite mezunu, - Tercihen ingilizce bilen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Satış Temsilcisi" aramaktayız.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Gıda Mühendisi Özgü İnsan Kaynakları

  Eskişehir, Kütahya 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gıda Mühendisi

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: Kütahya - 608375

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, - Tercihen su ve meşrubat sektöründe en az 3 yıl deneyimli ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen , - İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, - Ms Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, - Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, - Kütahya'da ikamet edebilecek, - Askerlik görevini tamamlamış , - Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişime açık, - İnisiyatif kullanabilen, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - 35 yaşını aşmamış.

 • Cam Merkezi

  Üretim Mühendisi Cam Merkezi

  Kocaeli 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Mühendisi

  Cam Merkezi

  Ref: yrmmh14 - 605181

  İşin Tanımı 1. Sorumlusu olduğu vardiyada ortaya çıkan fireleri ve nedenlerini anlık takip etmek, fire paletlerinin toplatmak, fire kayıtlarının doğruluğunu sağlamak 2. Üretimin istenen standartta yapılmasının takibini yapmak, operatörlerin üretim birimlerine dağılımının organizasyonunu gerçekleştirmek, çalışanların çalıştıkları bölümlerdeki yetkinliklerini, yetkinlik matrisine göre takip etmek ve değerlendirmek, gerekli durumlarda ilk eğitimini vererek (verdirerek) iş başı yapmalarını sağlamak ve yeterlilik matrisiyle ilgili yapılacak değişiklikleri ilk amirine raporlamak. 3. Siparişlerin sistemde tanımlı çevrim sürelerini kontrol etmek,hataların saptanması durumunda ölçümleme yaparak yenilemek.. 4. Üretimin belirlenmiş plana göre yapılması için üretim hatlarına gerekli bilgileri iletmek, hedeften sapma durumunda ilk amirine bilgilendirme yapmak. Planın güncelliğini hat panoları üzerinden takip etmek. 5. Üretim giderlerinin azaltılması ve tasaruf çalışmaları yapmak, proses geliştirme faaliyetleri yapmak

  Aranan Nitelikler Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Ms Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın olan , Askerlik hizmetini tamamlamış olan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Gebze ve civarında ikamet eden veya edebilecek olan CAM İŞLEME FABRİKAMIZA MÜHENDİSLER ARANMAKTADIR.

 • Paşabahçe Mağazaları

  Bölüm Sekreteri Paşabahçe Mağazaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölüm Sekreteri

  Paşabahçe Mağazaları

  Ref: CE-PS-1666 - 604692

  İşin Tanımı Bölüm Sekreteri; · Mağazalar ile ilgili Müdürlüğün iletişiminin sağlanması ve raporlamaların düzenlenmesi, · Aylık süreç işlemlerinin raporlanması, · Kiralama dosyalamalarının yapılması gibi sorumluluklar üstlenecektir.

  Aranan Nitelikler Şişecam Topluluğu'na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.'de görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, İstanbul'da ikamet eden Bölüm Sekreteri aranmaktadır.

 • TUNCAY CAM

  Sekreter /santral Operatörü TUNCAY CAM

  İstanbul Anadolu 19-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter /santral Operatörü

  TUNCAY CAM

  Ref: TC0002 - 616443

  İşin Tanımı FABRİKAMIZDA TELEFON TRAFİĞİNİ PROBLEMSİZ YÖNETEBİLECEK LİSE MEZUNU VE EN AZ ORTA DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN 20- 40 YAŞ ARALIĞINDA

  Aranan Nitelikler Word ,excel proramlarını çok iyi kullanabilen Prezantable bayan eleman

 • İpek Optik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  Ön Büro ve Muhasebe Elemanı İpek Optik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  İzmir 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Büro ve Muhasebe Elemanı

  İpek Optik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  Ref: - 613895

  İşin Tanımı Optik gözlük camı üreticisi firmamızın İzmir Pınarbaşı'ndaki fabrikasında görevlendirilmek üzere '' ÖN BÜRO ve MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ön muhasebe konusunda deneyimli Öğrenmeye istekli ve iyi öğrenme becerisine sahip Diksiyonu düzgün Tercihen Logo muhasebe programını kullanabilen Hafta sonu çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek Askerlik görevini tamamlamış, BAY.

 • GDC Cam ve Metal Yapı

  Cam Ustası GDC Cam ve Metal Yapı

  Muğla 12-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cam Ustası

  GDC Cam ve Metal Yapı

  Ref: - 596173

  İşin Tanımı Bodrum'daki fabrikamızda calisabilecek, Cam delme, montajlama, olcu alma islerinden anlayan Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek Cam ustası alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Europen

  Satın Alma Elemanı Europen

  Afyon, Bilecik, Bursa, Eskişehir, Kütahya 03-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Elemanı

  Europen

  Ref: - 571753

  İşin Tanımı * İç ve dış satın alma işlemlerini yapmak, * Sarf madde ve idari satın almaları yapmak, * Alternatif tedarikçi araştırma ve devreye alma süreçlerini yönetmek, * Tedarikçi performanslarını değerlendirme, iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını yapmak, * Dönemsel satın alma raporlarını hazırlamak, * Müşteri talep ve beklentilerine göre en iyi kalite, fiyat, termin kompozisyonunu sağlamak ve satın alma sürecini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Hatipoğlu Plastik Sanayi Bünyesinde, Satınalma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; * Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun olmak, * Plastik hazır doğramasını ve kullanılan aksesuarlarını bilmek özellikle; makine, motor yedek parçalarına hakim, * Satın alma süreçlerinde en az 3-5 yıl deneyimli, * Problem çözme becerileri gelişmiş, * Sonuç odaklı ve analitik düşünen, * Müzakere ve ikna yetkinlikleri gelişmiş, * İlgili tüm paydaşlarla güçlü koordinasyon ve organizasyon yapabilme becerisine sahip, * Sürekli gelişim zihniyetine sahip, süreçleri bu bakış açısıyla iyileştirme ve yönetme becerisine sahip olan, * MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli olmayan, * Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, 'SATIN ALMA ELEMANI' Aramaktayız.

 • Betaş Cam Mozaik

  Üretim Planlama ve Maliyet Muhasebesi Sorumlusu Betaş Cam Mozaik

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama ve Maliyet Muhasebesi Sorumlusu

  Betaş Cam Mozaik

  Ref: 14.BCM.CS.02 - 609144

  İşin Tanımı Hedeflenen kalite ve miktarda üretimin gerçekleştirilmesi için üretim planlarının yapılması ve bu çalışmaların raporlamasını yapmak, Müşteri siparişlerine göre üretim planlarını hazırlamak, Üretim için gerekli iş emirlerini oluşturmak ve takip etmek. Malzeme ve stok hareketlerini takip edip, ihtiyaçlarını tespit edip planlanan zaman aralıklarında ve zamanında talep yapmak ve teminini sağlamak. Siparişler konusunda oluşabilecek problemlerde ilgili Müdürlükleri bilgilendirmek ve ilgili müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek, müşteri talepleri doğrultusunda oluşacak yeni duruma göre gerekli planlamayı yapmak. Aylık stok takibi yapmak ve raporlamak. İmalatın başlangıcından, üretim tamamlanana kadarki tüm süreçte gerekli işlemleri mikro programında altyapısını oluşturarak takiplerini yapmak, Stok kartı ana verilerinin ve reçetelerin oluşturulması ve kontrollerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Özellikle imalat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin Muhasebe ve Mali İşler Bölümlerinde asgari 3 yıllık iş deneyimine sahip, Maliyet / süreç muhasebesinde deneyimli, MS Office ve MIKRO programlarını etkin olarak kullanabilen, Avcılar - Esenyurt – Firuzköy civarında ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Betaş Cam Mozaik

  İstanbul Avrupa Bölge Satış Yöneticisi Betaş Cam Mozaik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Avrupa Bölge Satış Yöneticisi

  Betaş Cam Mozaik

  Ref: BTS-013 - 608809

  İşin Tanımı 1983 yılından bu yana İstanbul- Avcılar'da sahibi olduğu iki modern tesisinde 400.000 m2 / yıl üretim kapasitesi ve istikrarlı büyüme rakamları ile Türkiye'nin ve Dünya'nın tercih ettiği kristal cam mozaiklerini üreten "Türkiye'de Cam Mozaiğin ve Seramiğin Adı "BETAŞ'ın gücüne güç katacak İSTANBUL AVRUPA BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİaramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstanbul - Avcılar Firuzköy, K.Çekmece, Beylikdüzü, Esenyurt yada Sefaköyde İkamet Eden, Bilgisayar programlarını bilen ve aktif kullanan (Word, Excel ,Powerpoint ) Mail Outlook kullanmayı bilen , muhasebe sistemine , uygulamalarına aşina , büro makinelerini kullanabilen, şirket kültürü almış , Yapı , İnşaat sektöründe, Cam Mozaik ürünleri, Seramik , Porselen Dekor , Doğaltaş Mermer ürünleri satışı ve pazarlanması konularında deneyimli , Distribütörleri , Toptancıları iyi tanıyan, sektörel tecrübesi bulunan, Seramik, Cam Mozaik , Doğaltaş Mermer bayileri üzerine portföyü olan ve firmamızın İstanbul Avrupa Yakası Bölgesinden sorumlu olacak, Rut düzeninde görüşmeler yaparak mevcut müşteri portföyünü daha da genişletecek , Bölgenin tamamındaki İnşaat ve Mimarlık, Proje firmalarını ziyaret ederek yeni Projelerde ürünün tanıtımını yapacak , müşterileri ve bayilerle ilişkileri yönetebilecek kapasitede , Betaş'ın İstanbul Avrupa Yakası Bölgesinde mevcut müşterileri ve bayileri ile iletişimini sağlayacak , aylık hedefleri gerçekleştirmede azimli ve kararlı , yeni müşteri oluşturmada yetenekli , işini sahiplenen İletişimi ve insani ilişkileri güçlü sahada aktif olarak şirket merkezimiz bünyesinde çalışacak , dinamik , girişimci ve çözüm odaklı, müşteri portföyünü etkin şekilde yönetebilecek kabiliyete sahip, planlı ve programlı çalışan, İstanbul Avrupa Yakası Bölgesindeki Toptan bazlı , Dağıtıcı olarak Cam Mozaik,Seramik, Mermer alımı yapan, müşteriler ile anlaşmalar yaparak bayilikler verecek, işin geliştirilmesine katkıda bulunacak , bayilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, olumlu ilişkileri kuracak , hırslı, kararlı ve çalışkan, sahada çalışmaya yatkın, B tipi sürücü ehliyeti olan , uzun yolda aktif araç kullanma tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, diksiyonu düzgün, sahada BETAŞ'ı temsil edeceği için dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avcılar, Firuzköy K.Çekmece ya da Sefaköy de ikamet eden ( Bay-Bayan ) Bölge Yöneticisi Arıyoruz. NOT :*** Yukarıdaki niteliklere uymayan Adayların kesinlikle başvuru Yapmamasını *** Uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyonun referans numarasını başvuru esnasında yazacağınız önyazınızda mutlaka belirtmenizi rica ederiz ..

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka