ARAMA SONUÇLARI

 • CVPlus Search & Selection

  Mimar-İç Mimar Satış Danışmanı CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar-İç Mimar Satış Danışmanı

  CVPlus Search & Selection

  Ref: MİMSD1114 - 618586

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz ‘’Yapı Malzemeleri’’ alanında faaliyet gösteren firmamız için ‘’Mimar-İç Mimar Satış Danışmanı’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin İç Mimarlık / Mimarlık bölümlerinden mezun · Tercihen Seramik Sektöründe Mağaza ve Perakende alanında min. 2 yıl satış tecrübesine sahip · Autocad, Photoshop, 3D Max ve MS Office programlarını etkin kullanabilen · Marka bilinci ve müşteri memnuniyeti odaklı düşünebilen · Hedeflere yönelik ve çözüm odaklı düşünebilen · İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü · Takım çalışmasına yatkın · Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün · Analitik ve vizyonel bakış açısına sahip · Takım çalışmasına yatkın · Sorumluluk alabilen · Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve yoğun tempoda çalışabilen · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Mercanlar Kitchen

  Satış Pazarlama Personeli Mercanlar Kitchen

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Personeli

  Mercanlar Kitchen

  Ref: SP001 - 618503

  İşin Tanımı Zücaciye sektörünün bilinen ve öncü konumda olan markası ile faaliyet gösteren firmamıza; Anadolu'nun pek çok ili ve İstanbul toptancı pazarı dahil olmak üzere, Yurt içindeki, satış ve pazarlama faaliyetlerinde görev alacak, Yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Bay, Askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyeti olan, 22 ile 30 yaş arası, Seyahat engeli olmayan, Word ve Excel'e hakim, Takım çalışmasına yatkın, İkili ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Raporlama ve analiz kabiliyeti olan, Yaratıcı ve gelişime açık, Tercihen orta derecede İngilizce bilen

 • ŞİRİN KRİSTAL GAYRİMENKUL YATIRIM DIŞ TİC. A.Ş.

  Aktif Saha Satış Uzmanı ŞİRİN KRİSTAL GAYRİMENKUL YATIRIM DIŞ TİC. A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aktif Saha Satış Uzmanı

  ŞİRİN KRİSTAL GAYRİMENKUL YATIRIM DIŞ TİC. A.Ş.

  Ref: - 618493

  İşin Tanımı İstanbul Paşabahçe yetkili satıcısı olan firmamıza bay Aktif Saha Satış Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstanbul'da bulunan züccaciye perakende mağaza müşterilerimizi ziyaret edecek,yeni müşteri portföyü oluşturacak; Ürün pazarlama noktasında deneyimli, Saha satış deneyimi olan, Züccaciye piyasasını bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sonuç ve çözüm odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İkna kabiliyeti yüksek, B sınıfı ehliyeti bulunan, Askerlik görevini tamamlamış,Satış Uzmanı alınacaktır. Firma merkezi İstoç'dadır.

 • Cam Merkezi

  Kalite Mühendisi Cam Merkezi

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Mühendisi

  Cam Merkezi

  Ref: YRMBLKM - 616842

  İşin Tanımı 1. QDMS programında müşteri şikayetlerinin ve alınan aksiyonların girilerek takibinin yapılması, müşterilerinin bilgilendirilmesi. 2. Müşteri şikayetleri için düzeltici ve önleyici faaliyetlerin belirlenmesini , başlatılması , alınan kararların uygulanması takip ve dokümante etmek , ilgili birimleri bilgilendirmek. 3. Müşteriden gelen kalite ile ilgili iade ve iade maliyetlerinin takip etmek ve raporlamak. 4. ÜBF-NBF formları yapılabilirlik kontrolünü yaparak onaylamak, 5. İşletmedeki 5S sistemi çalışmalarında görev almak. 6. Doğrulama kaynaklarının belirlenmesi ve sağlanmasına yönelik çalışmaları yapmak ve/veya yapılmasını sağlamak. Ölçü aletleri ve analiz aygıtlarının periyodik olarak kontrollerinin ve kalibrasyonlarının yapılmasını sağlamak. 7. İç denetimlerde görev almak, alınması gereken aksiyonları belirlemek ve raporlamak. 8. Üretim ve kontrol faaliyetlerine yönelik kural , standart ve norm oluşturulması çalışmalarına katkıda bulunmak. Üretimde kullanılacak teknik resimleri çizmek, revize etmek yada çizilenleri kontrol etmek. 9. Çalışanlara , kalite , önleme , düzeltme ve doğrulama konularında eğitim vermek ve/veya verilmesini sağlamak. 10. Müşterilerden gelen iadelerin , Üretim Müdürlüğü ile koordineli olarak incelenmesini sağlamak. İncelenen iade camlar için aylık rapor hazırlamak ve ilgili birimleri ve müşteriyi bilgilendirmek. 11. Müşterilerde ve fabrikada oluşan tüm kalite şikayetlerini ve uygunsuzlukları analiz etmek ve raporlamak. Üretim ile işbirliği yapmak kaydı ile hataların kök nedenlerinin tespit etmek ve ortadan kaldırılması için aksiyonların alınmasını sağlamak. 12. Kaliteyi güvence altına alarak sürekli gelişimini sağlamak için çalışmalar yürütmek. ( Kaizen, 6Sigma, 5W, , FMEA, Fishbone, SPC, DÖF, vb sistemler kullanılarak geliştirme faaliyetlerinde bulunmak. ) 13. Kalite sistemi gereği rutin yapılan ( ISO 9001 yada EN TS 12150-1 ) yada müşteri tarafından gerçekleştirilecek denetimler için gerekli hazırlıkları üretim ile birlikte organize etmek ve sağlamak

  Aranan Nitelikler 1.1 Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olan, ( Tercihen makine yada kimya mühendisliği bölümleri. ) 1.2 İyi seviyede İngilizce ve/veya Almanca bilen, 1.3 Ms Office programlarına hakim olan, 1.4 ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemleri ile ilgili eğitimleri alan, 1.5 Teknik resim okuma ve çizme konusunda tecrübeli; 2D/ 3D çizim programlarını kullanmasını bilen, 1.6 Grup çalışmasına yatkın, liderlik vasıflarına sahip, 1.7 Yöneticilik niteliklerine sahip, ast ve üst ilişkileri konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli, 1.8 Analitik düşünce yeteneğine sahip, 1.9 Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için), 1.10 Seyahat engeli olmayan, 1.11 Bolu'da ikamet eden yada edebilecek.

 • Adecco İzmir

  Dönemsel Satış Elemanları-İzmir-Bodrum-Antalya Adecco İzmir

  Antalya, İzmir, Muğla Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Satış Elemanları-İzmir-Bodrum-Antalya

  Adecco İzmir

  Ref: IZMZDSE4 - 616486

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz cam sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Dönemsel Mağaza Satış Elemanları” arayışımız bulunmaktadır. Minimum lise mezunu Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak Mağaza satış konusunda tecrübeli Prezantabl, güleryüzlü Problem çözme becerisine sahip, iletişim becerileri gelişmiş Analitik düşünce yapısına sahip Takım çalışmasına yatkın Dönemsel çalışabilecek İzmir, Bodrum ve Antalya Merkez’de ikamet eden ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Yetiştirilmek Üzere İşçi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Eskişehir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere İşçi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: CE-EA - 613223

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Lise/Endüstri Meslek Lisesi mezunu, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden Yetiştirilmek Üzere İşçi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İşçi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Eskişehir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: CE-EA - 613221

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Endüstri Meslek Lisesi'nden veya Meslek Yüksek Okulları'nın Motor, Torna-Tesviye, Makine ve Metal İşleri bölümlerinden mezun, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden İşçi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İşçi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: CE-TA - 613219

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden İşçi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İlkpen Cam

  Satış Temsilcisi İlkpen Cam

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  İlkpen Cam

  Ref: - 610728

  İşin Tanımı Füzyon, vitray ve sıcak cam tasarım ürünlerimiz ile çok yıldızlı otellere ağırlıklı olmak üzere, "horeca" sektörüne hizmet veren firmamızı temsilen görevlendirilmek üzere; - Yoğun bir tempoda otel ziyaretleri gerçekleştirerek müşteri ihtiyaçlarını belirleyecek ve aktif satış yapacak, - Sektörel gelişmeleri takip ederek ve pazar bilgilerini toparlayarak merkez ofise iletecek, - Haftalık ve Aylık Satış raporlarını düzenleyecek,

  Aranan Nitelikler - Horeca sektöründe tecrübeli ve müşteri portföyü bulunan, - Saha satış tecrübesine sahip, - Seçkin müşteri profiline satışta tecrübeli, - İleri satış teknik ve becerilerine sahip, · B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, · Dinamik, girişken ve ikna kabiliyeti yüksek, · Görünümüne özen gösteren, prezantabl, - Lise veya üniversite mezunu, - Tercihen ingilizce bilen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Satış Temsilcisi" aramaktayız.

 • Cam Merkezi

  Üretim Mühendisi Cam Merkezi

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Mühendisi

  Cam Merkezi

  Ref: yrmmh14 - 605181

  İşin Tanımı 1. Sorumlusu olduğu vardiyada ortaya çıkan fireleri ve nedenlerini anlık takip etmek, fire paletlerinin toplatmak, fire kayıtlarının doğruluğunu sağlamak 2. Üretimin istenen standartta yapılmasının takibini yapmak, operatörlerin üretim birimlerine dağılımının organizasyonunu gerçekleştirmek, çalışanların çalıştıkları bölümlerdeki yetkinliklerini, yetkinlik matrisine göre takip etmek ve değerlendirmek, gerekli durumlarda ilk eğitimini vererek (verdirerek) iş başı yapmalarını sağlamak ve yeterlilik matrisiyle ilgili yapılacak değişiklikleri ilk amirine raporlamak. 3. Siparişlerin sistemde tanımlı çevrim sürelerini kontrol etmek,hataların saptanması durumunda ölçümleme yaparak yenilemek.. 4. Üretimin belirlenmiş plana göre yapılması için üretim hatlarına gerekli bilgileri iletmek, hedeften sapma durumunda ilk amirine bilgilendirme yapmak. Planın güncelliğini hat panoları üzerinden takip etmek. 5. Üretim giderlerinin azaltılması ve tasaruf çalışmaları yapmak, proses geliştirme faaliyetleri yapmak

  Aranan Nitelikler Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Ms Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın olan , Askerlik hizmetini tamamlamış olan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Gebze ve civarında ikamet eden veya edebilecek olan CAM İŞLEME FABRİKAMIZA MÜHENDİSLER ARANMAKTADIR.

 • Paşabahçe Mağazaları

  Bölüm Sekreteri Paşabahçe Mağazaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölüm Sekreteri

  Paşabahçe Mağazaları

  Ref: CE-PS-1666 - 604692

  İşin Tanımı Bölüm Sekreteri; · Mağazalar ile ilgili Müdürlüğün iletişiminin sağlanması ve raporlamaların düzenlenmesi, · Aylık süreç işlemlerinin raporlanması, · Kiralama dosyalamalarının yapılması gibi sorumluluklar üstlenecektir.

  Aranan Nitelikler Şişecam Topluluğu'na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.'de görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, İstanbul'da ikamet eden Bölüm Sekreteri aranmaktadır.

 • Gülsan Profil Boru ve Cam İşleme

  Üretim Personeli Gülsan Profil Boru ve Cam İşleme

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Personeli

  Gülsan Profil Boru ve Cam İşleme

  Ref: - 595935

  İşin Tanımı Beylikdüzü ' nde bulunan Cam İşleme fabrikamızda üretimin çeşitli proseslerinde görevlendirilmek üzere, Meslek Lisesi ve Endüstri Meslek lisesi mezunu elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise, Meslek Lisesi veya MYO mezunu, Yetiştirilmek üzere veya işin gerektireceği teknik donanıma sahip, Üretimin çeşitli proseslerinde görevlendirilecek (Üretim işçisi, Elektrikçi, Mekanik bakım, Kaynakçı, Boyacı) Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (B.Çekmece-Gürpınar-Tepecik- Avcılar-B.Düzü-Esenyurt – Kıraç ve Topkapı E5 Güzergahından servis mevcuttur.)

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Forklift Operatörü Özgü İnsan Kaynakları

  Ankara 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 616784

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren, sektöründe lider müşterimizin Ankara Polatlı' da bulunan fabrikalarında görevlendirilecek yetiştirilmek üzere ya da deneyimli Forklift Operatörü ve Vinç Operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18-40 yaşları arasında, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Ankara Polatlı ve civarında ikamet eden/edebilecek, İki veya üç vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek. Not: Forklift Operatörlüğü belgesine sahip olmayan adaylara ehliyetin alımı konusunda yardımcı olunacaktır.

 • Klüh Servis Yönetimi

  Üretim Sorumlusu / Vardiya Amiri Klüh Servis Yönetimi

  İstanbul Anadolu 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Sorumlusu / Vardiya Amiri

  Klüh Servis Yönetimi

  Ref: - 615490

  İşin Tanımı Hizmet verdiğimiz Kartal'da bulunan projemize bay ÜRETİM SORUMLUSU / VARDİYA AMİRİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Lisans veya Ön Lisans mezunu, Mühendislik, Teknik Eğitim Fakülteleri veya MYO Teknik bölümlerinden mezun, • En az 2 yıl üretim tecrübesi olan, • Cam İşleme Sektöründe deneyim sahibi, • ISO 14001, TS 16949 yönetim sistemlerine ve 5S düzenine hakim, • İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünebilen, raporlama ve sunum becerisi olan, • MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, • Planlama ve organizasyon yetkinlikleri güçlü, • Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, • Vardiyalı çalışabilen, dinamik çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, • Askerlik görevini tanımlanış bay elemanlar aranmaktadır. • Kartal-Gebze arasında ikamet eden • Sigara kullanmaması tercih sebebidir.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Gıda Mühendisi Özgü İnsan Kaynakları

  Eskişehir, Kütahya 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gıda Mühendisi

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: Kütahya - 608375

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, - Tercihen su ve meşrubat sektöründe en az 3 yıl deneyimli ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen , - İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, - Ms Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, - Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, - Kütahya'da ikamet edebilecek, - Askerlik görevini tamamlamış , - Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişime açık, - İnisiyatif kullanabilen, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - 35 yaşını aşmamış.

 • Adecco

  Dönemsel Çalışacak Üniversite Öğrencileri Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Çalışacak Üniversite Öğrencileri

  Adecco

  Ref: EDÜ171114 - 616959

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal firmamızın zincir mağazalarında görevlendirilmek üzere 'Dönemsel Olarak Çalışacak Üniversite Öğrencileri' arayışımız bulunmaktadır. Mağazada satılan ürünlerin özelliklerinin müşterilerle paylaşılması, Ürün satışının gerçekleştirilmesi, Raf düzeninin sağlanması ve raf eksiklerinin tamamlanması, Ürünlerin raflara yerleştirilmesi, Mağazanın temizlik ve düzeninin sağlanması,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Dış görünüşüne özen gösteren, Çalışkan,

 • TUNCAY CAM

  Sekreter /santral Operatörü TUNCAY CAM

  İstanbul Anadolu 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter /santral Operatörü

  TUNCAY CAM

  Ref: TC0002 - 616443

  İşin Tanımı FABRİKAMIZDA TELEFON TRAFİĞİNİ PROBLEMSİZ YÖNETEBİLECEK LİSE MEZUNU VE EN AZ ORTA DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN 20- 40 YAŞ ARALIĞINDA

  Aranan Nitelikler Word ,excel proramlarını çok iyi kullanabilen Prezantable bayan eleman

 • Cam Merkezi

  Satış Yöneticisi Cam Merkezi

  İzmir 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yöneticisi

  Cam Merkezi

  Ref: 2014/08 - 618068

  İşin Tanımı Cam Merkezi Yorsan İşletmesi Satış-Pazarlama departmanına bağlı olarak; ürünlerimizi, mevcut ve potansiyel müşterilere, teknik bilgilerini kullanmak suretiyle tanıtarak, sorumlu olduğu bölgede satış-pazarlama sürecini karlı şekilde yönetmek.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun. - 25/35 yaş arası - Askerlik ile ilişiği bulunmayan - Aktif olarak araç kullanan - Seyahat engeli bulunmayan - Satış konusunda min. 2 yıl tecrübesi bulunan - İzmir'de ikamet eden - Tercihen Netsis kullanan - Analitik düşünen - Satış raporlamalarına hakim

 • İpek Optik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  Ön Büro ve Muhasebe Elemanı İpek Optik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  İzmir 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Büro ve Muhasebe Elemanı

  İpek Optik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  Ref: - 613895

  İşin Tanımı Optik gözlük camı üreticisi firmamızın İzmir Pınarbaşı'ndaki fabrikasında görevlendirilmek üzere '' ÖN BÜRO ve MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ön muhasebe konusunda deneyimli Öğrenmeye istekli ve iyi öğrenme becerisine sahip Diksiyonu düzgün Tercihen Logo muhasebe programını kullanabilen Hafta sonu çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek Askerlik görevini tamamlamış, BAY.

 • GDC Cam ve Metal Yapı

  Cam Ustası GDC Cam ve Metal Yapı

  Muğla 12-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cam Ustası

  GDC Cam ve Metal Yapı

  Ref: - 596173

  İşin Tanımı Bodrum'daki fabrikamızda calisabilecek, Cam delme, montajlama, olcu alma islerinden anlayan Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek Cam ustası alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka