ARAMA SONUÇLARI

 • Orka Ahşap Ürünleri

  Bayi Satış Uzmanı Orka Ahşap Ürünleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bayi Satış Uzmanı

  Orka Ahşap Ürünleri

  Ref: BSS-2 - 605636

  İşin Tanımı Banyo Mobilyaları üretimi yapan firmamızın satış stratejileri doğrultusunda, sorumlu bulunduğu bölgede mevcut bayii ilişkilerini yürütmek, yeni bayiler kazandırmak, satış faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İ.İ.B.F'lerinden mezun • Saha Satış konusunda asgari 3 yıl deneyimli, (Tercihen Yapı Malzemeleri Sektöründe) • Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen • Seyahat engeli olmayan • Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen • Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı • Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış • İstanbul’da ikamet eden • Çalışma arkadaşı aramaktayız

 • İpek Optik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  Ön Büro ve Muhasebe Elemanı İpek Optik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Büro ve Muhasebe Elemanı

  İpek Optik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  Ref: - 613895

  İşin Tanımı Optik gözlük camı üreticisi firmamızın İzmir Pınarbaşı'ndaki fabrikasında görevlendirilmek üzere '' ÖN BÜRO ve MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ön muhasebe konusunda deneyimli Öğrenmeye istekli ve iyi öğrenme becerisine sahip Diksiyonu düzgün Tercihen Logo muhasebe programını kullanabilen Hafta sonu çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek Askerlik görevini tamamlamış, BAY.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Yetiştirilmek Üzere İşçi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Eskişehir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere İşçi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: CE-EA - 613223

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Lise/Endüstri Meslek Lisesi mezunu, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden Yetiştirilmek Üzere İşçi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İşçi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Eskişehir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: CE-EA - 613221

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Endüstri Meslek Lisesi'nden veya Meslek Yüksek Okulları'nın Motor, Torna-Tesviye, Makine ve Metal İşleri bölümlerinden mezun, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden İşçi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İşçi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: CE-TA - 613219

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden İşçi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İlkpen Cam

  Satış Temsilcisi İlkpen Cam

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  İlkpen Cam

  Ref: - 610728

  İşin Tanımı Füzyon, vitray ve sıcak cam tasarım ürünlerimiz ile çok yıldızlı otellere ağırlıklı olmak üzere, "horeca" sektörüne hizmet veren firmamızı temsilen görevlendirilmek üzere; - Yoğun bir tempoda otel ziyaretleri gerçekleştirerek müşteri ihtiyaçlarını belirleyecek ve aktif satış yapacak, - Sektörel gelişmeleri takip ederek ve pazar bilgilerini toparlayarak merkez ofise iletecek, - Haftalık ve Aylık Satış raporlarını düzenleyecek,

  Aranan Nitelikler - Horeca sektöründe tecrübeli ve müşteri portföyü bulunan, - Saha satış tecrübesine sahip, - Seçkin müşteri profiline satışta tecrübeli, - İleri satış teknik ve becerilerine sahip, · B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, · Dinamik, girişken ve ikna kabiliyeti yüksek, · Görünümüne özen gösteren, prezantabl, - Lise veya üniversite mezunu, - Tercihen ingilizce bilen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Satış Temsilcisi" aramaktayız.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Proje Mimarı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Mimarı

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: SC-1603 - 607083

  İşin Tanımı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilgisine sahip, Autocad ve 3D Max programlarını aktif şekilde kullanabilen, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet Proje Mimarı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje Mimarı; Şirketin mimari işlerinin; sözleşme şartlarına, öngörülen terminlere, geçerli şartname ve yönetmenlik uygun olarak kontrol edilerek yürütülmesi, İnşaat Müdürlüğü sorumluluğunda olan ve ihale edilecek her türlü inşaat yatırımlarıyla ilgili Mimari projelerin hazırlanması, Dışardan alınacak hizmet, proje tasarım ve uygulama süreçlerinin takip edilmesi, Ürün şartnamelerinin hazırlıgı, ihale sonrası işin yürütülmesi esnasında çıkacak mimari detaylarla ilgili sorunların çözümü ve mimari uygulamaların kalite kontrolünün yapılması gibi sorumluluklar üstlenecektir.

 • Cam Merkezi

  Üretim Mühendisi Cam Merkezi

  Kocaeli 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Mühendisi

  Cam Merkezi

  Ref: yrmmh14 - 605181

  İşin Tanımı 1. Sorumlusu olduğu vardiyada ortaya çıkan fireleri ve nedenlerini anlık takip etmek, fire paletlerinin toplatmak, fire kayıtlarının doğruluğunu sağlamak 2. Üretimin istenen standartta yapılmasının takibini yapmak, operatörlerin üretim birimlerine dağılımının organizasyonunu gerçekleştirmek, çalışanların çalıştıkları bölümlerdeki yetkinliklerini, yetkinlik matrisine göre takip etmek ve değerlendirmek, gerekli durumlarda ilk eğitimini vererek (verdirerek) iş başı yapmalarını sağlamak ve yeterlilik matrisiyle ilgili yapılacak değişiklikleri ilk amirine raporlamak. 3. Siparişlerin sistemde tanımlı çevrim sürelerini kontrol etmek,hataların saptanması durumunda ölçümleme yaparak yenilemek.. 4. Üretimin belirlenmiş plana göre yapılması için üretim hatlarına gerekli bilgileri iletmek, hedeften sapma durumunda ilk amirine bilgilendirme yapmak. Planın güncelliğini hat panoları üzerinden takip etmek. 5. Üretim giderlerinin azaltılması ve tasaruf çalışmaları yapmak, proses geliştirme faaliyetleri yapmak

  Aranan Nitelikler Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Ms Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın olan , Askerlik hizmetini tamamlamış olan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Gebze ve civarında ikamet eden veya edebilecek olan CAM İŞLEME FABRİKAMIZA MÜHENDİSLER ARANMAKTADIR.

 • Paşabahçe Mağazaları

  Bölüm Sekreteri Paşabahçe Mağazaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölüm Sekreteri

  Paşabahçe Mağazaları

  Ref: CE-PS-1666 - 604692

  İşin Tanımı Bölüm Sekreteri; · Mağazalar ile ilgili Müdürlüğün iletişiminin sağlanması ve raporlamaların düzenlenmesi, · Aylık süreç işlemlerinin raporlanması, · Kiralama dosyalamalarının yapılması gibi sorumluluklar üstlenecektir.

  Aranan Nitelikler Şişecam Topluluğu'na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.'de görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, İstanbul'da ikamet eden Bölüm Sekreteri aranmaktadır.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Bölüm Sekreteri Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölüm Sekreteri

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: SC-1543 - 600530

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'de görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, İstanbul'da ikamet eden. Bölüm Sekreteri aranmaktadır.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İşe Alma Uzmanı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İşe Alma Uzmanı

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: SC-IAY-001 - 580624

  İşin Tanımı İşe Alma Uzmanı; Talep edilen niteliklerdeki adayların temini için ilan verilmesi, ilana gelen başvuruların incelenerek sürece dahil edilecek adayların seçilmesi ve ilgili birimlere sunulması, Mülakat ve test sürecinin yönetilmesi, Topluluk bünyesinde farklı illerde yer alan fabrika ve işletmelerde mülakatların gerçekleştirilmesi, Mülakat raporlarının hazırlanarak işe alım ve onay sürecinin tamamlanması gibi sorumluluklar üstlenecektir.

  Aranan Nitelikler Şişecam Topluluk İnsan Kaynakları Sistemleri Direktörlüğü bünyesinde İşe Alma Yöneticiliği'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Psikoloji, Sosyoloji, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun veya İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans derecesine sahip, İşe Alım konusunda en az 3 yıl deneyime sahip ve tercihen İngilizce Mülakat yapma konusunda tecrübeli, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisine sahip, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İşe Alma Uzmanı aranmaktadır.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Satış Portal Sorumlusu Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Portal Sorumlusu

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: S-SPS1269 - 575477

  İşin Tanımı Satış Portal Sorumlusu; Müşterilerin şirketle olan portal üzerinden işlemlerini merkez SAP programı ile entegre hale getirilmesi, Her türlü ilave müşteri bilgileri ve değişiklerinin yapılması, Portal üzerindeki teknik problemlerin giderilmesi konusunda destek verilmesi, Portal üzerinden yürütülen siparişlerin ilgililere aktarımının sağlanması ve benzeri görevlerden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Şişecam Topluluğu'na bağlı olarak İstanbul’da görev yapmak üzere; Üniversitelerin Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, İşletme, Endüstri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümlerinden mezun, Bilgisayar Bilimleri alanında sertifika sahibi, Tercihen satış alanında deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen portal uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Tecihen SAP satış modüllerine aşina, Ekip çalışmasında uyumlu ve iletişimi kuvvetli, Takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış Satış Portal Sorumlusu aranmaktadır.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Muhasebe Sorumlusu Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Denizli, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, Kırklareli, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: GN-MS-1603 - 566837

  İşin Tanımı Cam ve kimya sanayinde 79 yıllık tecrübesiyle Şişecam, dünyanın 13 ülkesine yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla, küresel ölçekte Türkiye’yi yurt dışında başarıyla temsil eden 20.000 çalışanıyla bireye ve çevreye duyarlı global bir sanayi devidir. Dünya cam sektörünün önde gelen oyuncusu Şişecam; İstanbul, Bursa, Denizli ve Kırklareli-Lüleburgaz illerinde görev yapacak; · Şirket içindeki her türlü ticari işlemin Genel Kabul Görmüş Muhasebe Prensipleri ve Şirket Yönetmelik ve Prosedürlerine uygun olarak muhasebeleştirecek, · Şirketin gelir - gider, stok hesaplarının takip ve kontrolünü yapıp, maliyetleri hesaplayacak, · Tüm Muhasebe süreçlerine destek verecek Yetiştirilmek üzere Muhasebe Sorumluları arıyor.

  Aranan Nitelikler

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Kiralama Şefi Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kiralama Şefi

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: PP-PS-KS-613 - 538375

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu bünyesinde görevlendirilmek üzere; Şirketin emlak araştırmalarının yapılması ve mülk sahipleri ile müzakerelerin yürütülmesi, Seçeneklerin değerlendirilmesi, üst yönetime sunulması ve müzakerelerin yürütülmesi, Onay dosyalarının hazırlanması ve sözleşmelerin şirket tarafından imzalanmaya uygun hale getirilmesi, Kiralama sonrası sözleşmede yapılması gereken değişikliklerin tespit edilmesi, Mağazanın teslim alınması ve yapım aşamasına kadar tüm süreçlerin koordine edilmesi görevlerinden sorumlu olacak "Kiralama Şefi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Adayların, Lisans mezunu, tercihenMühendislik Fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip En az 2 yıl benzer bir pozisyonda görev almış, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli, Planlama, problem çözme ve karar alma becerisine sahip, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabiliyor, Seyahat edebiliyor, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanıyor, Askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.

 • Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ambar Sorumlusu Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Eskişehir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ambar Sorumlusu

  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

  Ref: AC-AE-AS-81 - 480683

  İşin Tanımı Şişecam Topluluğu’na bağlı olarak Eskişehir’de görevlendirilmek üzere Ambar Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Adayların; Üniversitelerin İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun, Tercihen ilgili alanda 1-2 yıl deneyimli, Orta derecede İngilizce biliyor, MS Office programlarını kullanabiliyor, Kişilerarası ilişkileri kuvvetli, Hızlı karar verme yeteneği gelişmiş ve inisiyatif kullanabiliyor, Analitik düşünce yapısına sahip ve alternatif çözüm üretebiliyor, Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabiliyor, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir’de ikamet edebiliyor olmaları beklenmektedir.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Gıda Mühendisi Özgü İnsan Kaynakları

  Eskişehir, Kütahya 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gıda Mühendisi

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: Kütahya - 608375

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, - Tercihen su ve meşrubat sektöründe en az 3 yıl deneyimli ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen , - İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, - Ms Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, - Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, - Kütahya'da ikamet edebilecek, - Askerlik görevini tamamlamış , - Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişime açık, - İnisiyatif kullanabilen, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - 35 yaşını aşmamış.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Forklift Operatörü Özgü İnsan Kaynakları

  Ankara 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 597586

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren, sektöründe lider müşterimizin Ankara Polatlı' da bulunan fabrikalarında görevlendirilecek yetiştirilmek üzere ya da deneyimli Forklift Operatörü ve Vinç Operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18-40 yaşları arasında, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Ankara Polatlı ve civarında ikamet eden/edebilecek, İki veya üç vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek. Not: Forklift Operatörlüğü belgesine sahip olmayan adaylara ehliyetin alımı konusunda yardımcı olunacaktır.

 • TUNCAY CAM

  Üretim Elemanı / Isıcam Usta ve Kalfaları TUNCAY CAM

  İstanbul Anadolu 28-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemanı / Isıcam Usta ve Kalfaları

  TUNCAY CAM

  Ref: - 603498

  İşin Tanımı Isıcam imalatında çalışacak cam kesim, kapama ve thiakol ustaları

  Aranan Nitelikler

 • Mercanlar Kitchen

  Meslek Lisesi Stajyerleri Mercanlar Kitchen

  İstanbul Avrupa 27-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Meslek Lisesi Stajyerleri

  Mercanlar Kitchen

  Ref: STAJ-01 - 606474

  İşin Tanımı Züccaciye sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Haramidere'de bulunan fabrika merkezinde aşağıdaki departmanlarda görev almak üzere Kış Dönemi stajyerleri aranmaktadır. Başvuracak stajyerlerin eğitim aldığı okul tarafından zorunlu staj yapması gereken öğrenciler olması gerekmektedir. İhtiyaç olan departmanlar; Ahşaphane Torna Dış Ticaret

  Aranan Nitelikler Lise / MYO / Üniversite öğrencisi, Haftanın en az 3 günü ve uzun dönem stajına devam edebilecek, Sorumluluk sahibi, disiplinli, dikkatli, Avrupa Yakası'nda Haramidere- Bahçelievler arasındaki güzergahta ikamet eden takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Mercanlar Kitchen

  Satış Pazarlama Sorumlusu Mercanlar Kitchen

  İstanbul Avrupa 27-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Sorumlusu

  Mercanlar Kitchen

  Ref: solmer1 - 604128

  İşin Tanımı Zücaciye sektörünün bilinen ve öncü konumda olan markası ile faaliyet gösteren firmamıza, yurt içinde Anadolu'nun pek çok ili ve İstanbul toptancı pazarında, satış ve pazarlamada görev alacak çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyeti olan, 22 ile 30 yaş arası, Seyahat engeli olmayan, Word ve Excel'e hakim, Takım çalışmasına yatkın, İkili ilişkileri kuvvetli, Raporlama ve analiz kabiliyeti olan, Yaratıcı vegelişime açık, Tercihen orta derecede İngilizce bilen

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka