ARAMA SONUÇLARI

 • SPORTS INTERNATIONAL

  Cankurtaran (Bilkent) SPORTS INTERNATIONAL

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cankurtaran (Bilkent)

  SPORTS INTERNATIONAL

  Ref: SI-BCNKPT - 602864

  İşin Tanımı Üyelerin ve misafirlerin havuz, jakuzi, sauna gibi ıslak alanlardan güvenli ve Sports International tarafından belirlenen kullanım kurallarına uygun olarak yararlanmalarını sağlamak ve her türlü kaza anında ilkyardım ve cankurtarma işlemlerini uygulamak.

  Aranan Nitelikler ANKARA BİLKENT tesisimizde görevlendirilmek üzere, - Tercihen BESYO öğrencisi veya mezunu, - TSSF'den onaylı Cankurtaran Belgesine sahip, - Yüzme Antrenörlük Belgesine sahip, (tercih sebebi) - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Part-time, - 18- 40 yaşları arasında, - Yaz sezonunda çalışacak, - ANKARA'da ikamet eden, 'Cankurtaran' alınacaktır.

 • Hitit Ayaş Termal Sağlık A.Ş.

  Cankurtaran Hitit Ayaş Termal Sağlık A.Ş.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cankurtaran

  Hitit Ayaş Termal Sağlık A.Ş.

  Ref: Ayaş-Cankurtrn3 - 597165

  İşin Tanımı Ankara Ayaş'ta yılın 12 ayı hizmet veren termal işletmemizde görev alacak Cankurtaran aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Cankurtaran Belgesi’ne sahip Alanında deneyimli, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilincine sahip , Yeniliğe ve gelişime açık.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 08-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: ÇM-3014 - 614157

  İşin Tanımı Danışmanlığını yaptığımız müşterimiz için finans sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, Çağrı merkezi satış projelerinde, gerekli eğitimleri aldıktan sonra telefonda satış yapabilecek adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18-35 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Ekip çalışmasına istekli, İkna kabiliyetine güvenen, Sorumluluk ve insiyatif sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bilgisayar kullanabilen, Not: Satış eğitimi firma tarafımızdan verilecektir. Maaş + Yol + Prim + Yemek + Sgk Çalışma Saatleri Pazartesi-Cumartesi 09:00-19:00 Çalışma yeri : Kozyatağı

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka