ARAMA SONUÇLARI

 • Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi AŞ

  İşletme Şefi - Ankara Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi AŞ

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşletme Şefi - Ankara

  Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi AŞ

  Ref: ISLTMDRANK - 612293

  İşin Tanımı Entegre Hizmet Yönetiminin Dünya ve Türkiye Lideri SODEXO; Ankara'da yer alan projede görevlendirilmek üzere, toplu yemek üretimi ve servisi konusunda, müşteri ilişkileri , servis ve organizasyon yönetimi görevlerinin eksiksiz yerine getirilmesini sağlayacak takım arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler • En az lise tercihen Üniversite veya Yüksek Okul mezunu İyi derecede Franszıca bilen, • Toplu yemek sektöründe tecrübeli, • Müşteri ilişkileri ve ekip yönetimi konusunda yetkin, • MS Office programlarını bilen, özellikle excel uygulamasına hakim, • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, • Organizasyon yönetimi konusunda deneyimli, • Eğitim ve gelişime açık, • Tercihen 35 yaşını aşmamış bay/bayan. - Ankara'da ikamet eden, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Mutfak Proje Yöneticileri Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Mersin(İçel) Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mutfak Proje Yöneticileri

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: MERSİN (İÇEL) - 612237

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla İkitelli de bulunan yerinde üretim yapan mutfak projemize en az 3 yıl iş deneyimi ne sahip ; MUTFAK PROJE YÖNETİCİSİ istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Catering (Toplu yemek ) ve Turizm otelcilik sektöründe en az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Konusu ile mutfak üretim reçete , proses, ve hijyen konularında yeterli bilgi sahibi, ISO 9000 ve HACCP (IS0 22000) sistemleri konusunda uygulamada yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Analiz yeteneği olan, detaycı olan,Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip olan, ay sonu kar zarar çalışması ve günlü cost takiplerini yapabilecek Sonuç odaklı çalışabilen,Ekip çalışmasına yatkın,personel sevk ve idare konusunda tecrübeli İletişim bilgisi ve insani ilişkileri güçlü olan,Müşteri ilişkilerini yüretebilecek MERSİN de ikamet eden Çalışmaya istekli,uzun süreli çalışabilecek Dinamik, 30-40 yaş aralığında, Bay MUTFAK PROJE YÖNETİCİSİ Adayların özgeçmişlerini fotoğraflı göndermeleri rica olunur.

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Aşçı Yardımcıları (Avcılar) Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı Yardımcıları (Avcılar)

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ERKEK - 611101

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla, Avcılar - Firuzköy - Esenyurt - Beylikdüzü civarında oturan Erkek Aşçı Yardımcıları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler AVCILAR - FİRUZKÖY - ESENYURT - BEYLİKDÜZÜ CİVARINDA OTURAN ERKEK AŞÇI YARDIMCILARI ARANMAKTADIR

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: GAZİOSMANPAŞA - 610332

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarmızı sürdürüyoruz. Bu amaçla, Merter - Esenler - Davutpaşa - Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa civarında oturan Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler BAY AŞÇILAR BAY AŞÇI YARDIMCILARI BAYAN BULAŞIKÇILAR ARANMAKTADIR

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçılar / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: BAYRAMPAŞA - 610331

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarmızı sürdürüyoruz. Bu amaçla, Merter-Esenler-Davutpaşa - Bayrampaşa civarında oturan Aşçı / Aşçı Yardımcıları / Bulaşıkçılar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler BAY AŞÇILAR BAY AŞÇI YARDIMCILARI BAYAN BULAŞIKÇILAR ARANMAKTADIR

 • Sunar Turizm ve Gıda

  Servis Şoförü Sunar Turizm ve Gıda

  Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Şoförü

  Sunar Turizm ve Gıda

  Ref: 007.SS - 609878

  İşin Tanımı Catering alanında faaliyet gösteren firmamızda çalışacak servis şoförleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Hazır Yemek / Toplu Yemek sektöründe deneyimli, İnsan ilişkilerinde iyi, Esnek çalışma saatlerinde ve Vardiyalı çalışacak, SRC belgeli, Çorluda ve Marmaracık'ta ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan, Bay,

 • Style Çizgi Şirketler Grubu

  Çay Servis ve Temizlik Elemanı Style Çizgi Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çay Servis ve Temizlik Elemanı

  Style Çizgi Şirketler Grubu

  Ref: CTMZLKEMNI - 609200

  İşin Tanımı Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Yenibosna da bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere "Çay-Kahve ve Temizlik Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Daha önce kurumsal bir firmada temizlik ve çay servis elemanı pozisyonunda görev almış, Hijyen, düzen ve servis kalitesine önem veren, Çalışkan, sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümü ve diksiyonu düzgün, güler yüzlü, 30-45 yaş arasında ,Bayan Temizlik ve Çay Servis PERSONELİ aranmaktadır.

 • AK NİŞASTA

  Makine Mühendisi AK NİŞASTA

  Kırklareli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi

  AK NİŞASTA

  Ref: - 607936

  İşin Tanımı Lüleburgaz, Kırklareli'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere "Makine Mühendisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lüleburgaz/ KIRKLARELİ de ikamet edebilecek, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, İyi derecede İngilizce bilen, Minimum 5 yıl deneyimli,(Proje Deneyimi olan.) Mesleki çizim programlarına hâkim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı ve öğrenmeye istekli, Bay veya Bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Hokka İstanbul

  İngilizce Bilen Garson Hokka İstanbul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Bilen Garson

  Hokka İstanbul

  Ref: - 606670

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otellere, Kongre Merkezlerine, Stadlara, Konserlere, Fuarlara ''İNGİLİZCE'' bilen ''GARSONLAR'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -18 Yaş ve Üzeri -Mesleki İngilizce Bilen -Yetiştirilmek Üzere -Kariyer Hedefi Olan -Diksiyonu Düzgün, Dış Görünümüne Özen Gösteren -Güler Yüzlü, Kendine Güvenen -Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek -Takım Çalışmasına Yatkın -İstanbul Avrupa - Anadolu Yakasında Oturan -Bay - Bayan -Maaş + SSK + Yol + Yemek

 • Firma Adı Gizli

  Üretim Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 606419

  İşin Tanımı Firmamıza bağlı toplu yemek üretim yapan projemizde Üretim Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Cost kontrolör, Yemek maliyetlendirmeye hakim, Çözbime hakim, Personel işlerine hakim, Stok takibine hakim, Anadolu yakasında ikamet eden, İlgili fakültelerin gıda teknikerliği veya gıda mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen hastane tecrübesi olan,

 • Firma Adı Gizli

  Operasyon Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: 005.OPS - 606113

  İşin Tanımı Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Çorlu ve çevresinde yer alan projelerinin bütün süreçlerini yürütecek "Operasyon Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Hazır Yemek / Toplu Yemek sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri ve İletişimi güçlü, Sunum becerisi yüksek, Dinamik, Yöneticilik kabiliyeti, planlama ve raporlama yeteneği gelişmiş, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Analitik düşünen, Hedef Odaklı Takipçi, Aktif araç kullanabilen, Bilgisayar ve Office uygulamalarına hakim, Kendisine bağlı personelleri yönetecek, sevk ve idare edecek, Çorluda ikamet eden, Tercihen Bay,

 • CVPlus Search & Selection

  Satış Sorumlusu CVPlus Search & Selection

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu

  CVPlus Search & Selection

  Ref: SS-1009 - 606108

  İşin Tanımı Danışmanlığını üstlendiğimiz catering hizmetleri konusunda faaliyet gösteren müşterimiz için, yeni müşteri kazanımı noktasında aktif rol üstlenecek ‘’SATIŞ SORUMLUSU’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Alanında min. 1 yıl deneyimli, Satış alanında kariyer hedefi olan, Prezantabl, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Go Group Danışmanlık

  İk Elemanı Go Group Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İk Elemanı

  Go Group Danışmanlık

  Ref: ORK-004 - 605772

  İşin Tanımı İnsan Kaynakları personel işlerinin yürütülmesi Ofis Yönetimi’nin sağlanması

  Aranan Nitelikler CATERING Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu mezunu İnsan Kaynakları ve Personel alanında 2 yıl deneyimli İş Kanunu ve ilgili mevzuat hakkında bilgi ve deneyim sahibi Ofis Yönetimi konusunda tecrübeli Kağıthane-Gültepe ve çevresine yakın ikamet eden İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI Aramaktayız.

 • Go Group Danışmanlık

  Şoför Go Group Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Go Group Danışmanlık

  Ref: ORK-004 - 605664

  İşin Tanımı CATERING firmasında yemek dağıtımı ve servis yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler CATERING Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen Lise mezunu En az 2 yıl tecrübeli Catering firmasında ilgili alanda deneyim sahibi Aktif olarak araç kullanabilen Askerliğini tamamlamış ŞOFÖR Aramaktayız.

 • Go Group Danışmanlık

  Yönetici Asistanı Go Group Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Go Group Danışmanlık

  Ref: ORK-003 - 605639

  İşin Tanımı Bağlı olduğu Yönetici'nin asiste edilmesi Ön muhasebe ile ilgili işlemlerin yapılması

  Aranan Nitelikler CATERING Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az Lise mezunu LKS muhasebe programını bilen Ön muhasebe bilgi ve deneyimi olan MS Office programlarını etkin kullanabilen Planlama ve organizasyon becerisi olan BAYAN SEKRETER Aramaktayız.

 • Go Group Danışmanlık

  Gıda Teknikeri Go Group Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gıda Teknikeri

  Go Group Danışmanlık

  Ref: ORK-002 - 605582

  İşin Tanımı Catering firması bünyesinde Gıda Teknikeri olarak görev alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının Gıda bölümlerinden mezun İlgili alanda gerekli kalite testlerini yapabilen Tercihen CATERING hizmeti veren bir kurumda deneyimli Gıda Güvenliği konularında bilgi ve deneyim sahibi MS Office programlarını etkin kullanabilen Takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı İletişimi düzgün

 • Go Group Danışmanlık

  Gıda Mühendisi Go Group Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gıda Mühendisi

  Go Group Danışmanlık

  Ref: ORK-001 - 605575

  İşin Tanımı Catering firması bünyesinde Gıda Mühendisi olarak görev alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri konularında tecrübeli Tercihen CATERING hizmeti veren bir kurumda deneyimli, Gıda Güvenliği mevzuatına hakim MS Office programlarını etkin kullanabilen Takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı İletişimi düzgün

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Servis Elemanı (Bayan) Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Elemanı (Bayan)

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: - 605335

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ESENYURT'daki Genel Müdürlüğümüzde ve bazı projelerimizde çalıştırılmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip olan BAYAN SERVİS ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen daha önceden bu işi yapmış Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar veya Küçükçekmece civarında oturan, Titiz ve temizliğe önem veren Güleryüzlü İnsan ilişkileri iyi olan 22 - 50 yaşları arasında BAYAN

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Bayan Vasıfsız Elemanlar Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bayan Vasıfsız Elemanlar

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: - 605334

  İşin Tanımı ESENYURT'DA BULUNAN TOPLU YEMEK FİRMAMIZ İÇİN ÇEŞİTLİ DEPARTMANLARINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN VASIFSIZ ELEMANLAR ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - ESENYURT, BEYLİKDÜZÜ VEYA AVCILAR'DA OTURAN - 18-55 YAŞ ARASI BAYAN

 • NWG Services

  Bulaşıkhane ve Temizlik Elemanı NWG Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bulaşıkhane ve Temizlik Elemanı

  NWG Services

  Ref: NWG-DOCO - 605144

  İşin Tanımı Çalışmakta olduğumuz, İstanbul havaalanları için bant usulü seri üretim yapan yemek firması operasyon bölümü için bulaşıkhane, temizlik ve boşaltma elemanları alınacaktır. -Bulaşıkhane Bant usulü seri şekilde çalışılmakta olup, ayakta çalışmayı gerektirmektedir. Çalışma ortamı anlamında sanayi tipi makinalar kullanılmakta olup, kokulu, nemli ve buharlı bir ortam söz konusudur. -Temizlik Vardiya amirinin belirttiği noktaların hijyen ve düzenini sağlamak, bölüm çöplerini çöp odasına taşımak, -Boşaltma Uçaklardan gelen kirli ekipmanların ayrıştırmasını gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, 18-35 yaş arası, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun tempoda ve ayakta çalışmaya uyum sağlayabilecek, Herhangi bir sağlık problemi olmayan, Bay/Bayan İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarından servis bulunmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka