ARAMA SONUÇLARI

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ayakkabı Modelisti Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Çorum Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ayakkabı Modelisti

  Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ref: ARGEMO2 - 606970

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Modelist olarak en az 2 yıl tecrübeli Çizim Programlarını bilen (Shoemaster, Coreldraw vb.) Ayakkabı üretimi ve model çıkarma konusunda yetkin, Malzeme ve kalıp bilgisi olan

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ayakkabı Üretim Sorumlusu - Zenne Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Çorum Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ayakkabı Üretim Sorumlusu - Zenne

  Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ref: ZUSOR - 606968

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Zenne üretiminde en az 5 yıl tecrübeli, En az Yüksek Okul Mezunu Çorum'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan Zenne Üretim Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

 • İskefe Deri

  İşçi İskefe Deri

  İstanbul Anadolu 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi

  İskefe Deri

  Ref: İşçi-001 - 613375

  İşin Tanımı Deri, Gübre, Jelatin Fabrikamızda Çalışacak Vasıflı yada Vasıfsız Bay İşçi Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gebze'den E5 Güzergahından, Maltepe'den E5 Güzergahından, Sultanbeyli'den, Tuzla'dan Servisimiz vardır. · 1200 TL Maaş + Agi + Sgk + Servis +Yemek + Mesai

 • İlvi Ayakkabı

  Satış Elemanı İlvi Ayakkabı

  İstanbul Avrupa 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Elemanı

  İlvi Ayakkabı

  Ref: - 611301

  İşin Tanımı Nişantaşı Rumeli caddesindeki mağazamızda çalışacak "Satış Sorumlusu" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sektörde deneyimli, Satış kabiliyeti yüksek İyi derece İngilizce bilen, Tercihen Arapça dil bilen, Askerlik görevini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, Yaşı 35 yaşını aşmamış, Bay.

 • Saha

  Aktif Satış Danışmanı Saha

  Ankara 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Aktif Satış Danışmanı

  Saha

  Ref: Ayakkabı_01 - 610134

  İşin Tanımı Hizmet sektörünün öncü firmalarına istihdam ve operasyonel süreçlerde hizmeti veren, SAHA Ajans; kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir. Ayakkabı Sektörünün Lider Firmasına Danışmanlık hizmeti veren ''Saha Ajans''olarak firmanın AVM Kanallarında görev alacak Satış Temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaşları arasında, Tercihen ayakkabı sektöründe deneyimli veya yakın sektörlerde satış temsilcili pozisyonuda çalışmış, Dış görünüşüne dikkat eden ve titiz, Gelişime açık, rahat iletişim kuran ve ikna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dinamik, Çözüm odaklı çalışma yeteneğine sahip ve kararlı, Enerjisi, özgüveni, iletişim becerileri ile şirketi ve markayı en iyi şekilde temsil edecek, Vardiyali çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan, Özellikle Sincan,Fatih,Elvankent,Etimesgut,Batıkent,Eryaman,Yeni mahalle,Söğüzözü,Çankara ilçelerinde ikamet eden veya yakın oturan takım arkadaşları arıyoruz.

 • Cihan Deri Sanayi

  Dış Ticaret Sorumlusu Cihan Deri Sanayi

  İstanbul Anadolu 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dış Ticaret Sorumlusu

  Cihan Deri Sanayi

  Ref: - 606886

  İşin Tanımı Güçlü kurumsal yapısı ile Deri Sektöründe faaliyet gösteren, kendi tasarım çizgisi ile Moda yaratan, hızla büyüyen Firmamızın Dış İlişkiler Departmanına Dış Ticaret Sorumlusu alınacaktır. İthalat-İhracat işlemleri, Pazar takibi, Mevcut müsteri ilişkilerini yürütme.

  Aranan Nitelikler İleri derecede İngilizce bilen, (Sözlü-Yazılı aktif ) Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarına katılabilecek, Sorumluluk alabilen, girişken, İş konusunda takipçi ve düzenli, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Giyimine özen gösteren, Ms Office programlarına hakim Anadolu yakasında ikamet eden ( Gebze dahil ) Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Not: Gebze ve Maltepe arasında servis imkanı bulunmaktadır.

 • Cihan Deri Sanayi

  Elektrik-Mekanik Bakım Teknikeri/ Teknisyeni Cihan Deri Sanayi

  İstanbul Anadolu 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik-Mekanik Bakım Teknikeri/ Teknisyeni

  Cihan Deri Sanayi

  Ref: - 603961

  İşin Tanımı Deri sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik-Makina vb. bölümlerinden mezun bakım Tekniker/Teknisyeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Meslek Lisesi veya MYO. ilgili bölümlerinden mezun, - 18-30 yaş arası, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan, - Takım çalışmasına yatkın, - Gebze-Maltepe arası ikamet eden, - Yetiştirilmek üzere, - Bay, Bakım Tekniker/Teknisyeni alınacaktır.

 • İskefe Deri

  Güvenlik Görevlisi İskefe Deri

  İstanbul Anadolu 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  İskefe Deri

  Ref: Dan-002 - 594219

  İşin Tanımı Fabrikaya gelen ziyaretçilerin karşılanarak doğru ve prosedüre uygun olarak ilgili departmana ve kişilere yönlendirilmesini sağlamak, İç ve dış telefon trafiğini etkin ve hızlı yöneterek doğru yönlendirme yapmak, Gelen-giden evrakın takibini ve dağıtımını yapmak, Danışma masasının belirlenmiş düzenini sağlamak ve korumak, Kurumun daima doğru ve gerektiği gibi temsil edilmesini sağlamak, Şirket giriş çıkışlarındaki denetim ve güvenliği sağlamak, İşe başlayan yeni personelin parmak izi tanımlanması yapmak, iş başı bilgilerinin gerekli bölümlere iletilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer bir işte en az 2 yıl tecrübeli, Ofis araçlarını ve MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Güçlü iletişim becerilerine sahip , Organizasyon yeteneği gelişmiş ve işini takip eden, Dinamik ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün ve kendini iyi ifade edebilen, Algılama ve hareket kabiliyeti yüksek, Temsil yeteneğine sahip, Dış görünümüne önem veren, Bay, Tuzla ve/veya yakın çevrede oturan veya ulaşım sorunu yaşamayacak, Danışma Görevlisi Aranmaktadır.

 • Cihan Deri Sanayi

  Genel Muhasebe Elemanı Cihan Deri Sanayi

  İstanbul Anadolu 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe Elemanı

  Cihan Deri Sanayi

  Ref: - 592420

  İşin Tanımı Firmamızın muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere minimum 3 yıl şirket tecrübesi olan muhasebeci alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ticaret meslek lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tek Düzen Hesap Planına vakıf, genel muhasebe alanında deneyimli, Minimum 3 yıl şirket tecrübesi olan Problem çözme yeteneği olan, Esnek çalışma saatlerine yatkın, Ekip çalışmasına uyumlu, Gebze-Maltepe arası ikamet eden, Sigara kullanmayan, Bayan AÇIKLAMA Çalışma saatimiz Cumartesi günü saat 2 ye kadar devam etmektedir.

 • İskefe Deri

  Bakım Onarım (Meknik) Teknisyeni İskefe Deri

  İstanbul Anadolu 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bakım Onarım (Meknik) Teknisyeni

  İskefe Deri

  Ref: 006 - 585717

  İşin Tanımı Hızla büyüyen organizasyonumuzun Bakım Onarım bölümünde görev alacak;

  Aranan Nitelikler · Meslek Lisesi veya ilgili bölümlerinden mezun, · Mekanik Bakım Teknisyeni olarak minimum 3 yıl tecrübesi olan, · Üretim yapan fabrikada, üretimdeki makinelerin arıza ve bakımlarını hızla yapacak mekanik bakım tecrübesi olan, · Sorumluluk bilinciyle arızalar konusunda özveriyle çalışma bilincine sahip, · Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, · Tüm işletmenin mekanik arıza, planlı bakım, kestirimci bakım faaliyetlerinde aktif ve etkin bir şekilde çalışabilecek, · Fabrika çalışma kültürüne sahip titiz ve disiplinli çalışan, · Aktif atölye Bakım Onarım Ekibiyle uyumlu çalışabilen bir yapıya sahip, · Deri fabrikasında çalışabilecek istekliliğe sahip, · Tercihen Tuzla ve/veya yakın ulaşıma sahip çevrede oturan, Bakım Onarım (Mekanik Bakım) Teknisyeni aranmaktadır.

 • Çetinkaya

  Giyim Bölüm Şefi / Reyon Şefi Çetinkaya

  Ankara 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Giyim Bölüm Şefi / Reyon Şefi

  Çetinkaya

  Ref: BS-ANK02 - 381486

  İşin Tanımı Satış hedeflerimize uygun olarak; Mağaza satış performansını ve en yüksek hizmet kalitesini gerçekleştirmek, Sorumlu olduğu ürün grubu stok seviyeleri ve sirkülasyonunu yönetmek, Sorumlu olduğu ürün grubu ve bölümün satış personelini yönetmek Yüksek hizmet kalitesinin korunması ve en üst müşteri hizmet kalitesi için gerekli tüm organizasyon ve koordinasyonu sağlamak. Satışa sunulan ürünlerin görsel teşhirlerini yapmak, alan yönetimini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş.nin Gelişen ve Büyüyen kadrolarında Bay, Bayan, Çocuk, Züccaciye ve Spor Giyim bölümlerinde görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, inisiyatif kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan Bölüm Şefi/Reyon Şefi olarak değerlendirilebilecek takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık ve perakendecilik alanında, ekip yönetimi, ürün ve stok takibi, görsel düzenleme, reyon işleyişi konularında en az 3 yıl deneyimli , Satış becerileri ve tekniklerini uygulayabilen ve ekibine uygulatabilen, MS Office programlarını ve paket programlarını etkin kullanabilen, 24–35 yaş aralığında bay ve bayan, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için) NOT: Çankaya, Gaziosmanpaşa, Ulus, Abidinpaşa, Küçükesat, Sıhhıye, Cebeci, Seyranbağlar, Birlik mahallesi, Kırkkonaklar, Dikmen civarı oturanlar tercih nedeni olacaktır.

 • Desa Deri

  Prova Mankeni Desa Deri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Prova Mankeni

  Desa Deri

  Ref: PM1014 - 612739

  İşin Tanımı Konfeksiyon bölümünde, yeni sezon için hazırlanan numunelerin provalarında, kısmi süreli sözleşme ile görev yapacak prova mankeni takım arkadaşı.

  Aranan Nitelikler bayan, göğüs 89, bel 72 - 73, beden 98 ölçülerinde, 1,72 - 1,75 cm boyunda, Avrupa yakasında oturan, Haftada 1 gün çalışabilecek.

 • Sudenur Dericilik

  Yönetici Asistanı Sudenur Dericilik

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Sudenur Dericilik

  Ref: SKRT02 - 612104

  İşin Tanımı İş Açıklaması · ZEYTİNBURNU’NDA bulunan Şirketimize,· Şirket içi ve dışı iletişimi sağlamak, gelen misafirlerin karşılanma ve ağırlanma organizasyonunu gerçekleştirmek,· Evrak takibi (Kargo, Kurye Hizmetleri) yapmak, · Ofis genel tertip ve düzenini sağlamak,· Şirket bünyesinde gelen / giden gelen evrak, faks ve postaları ilgili kişilere ulaştırmak,· Mesajların ilgili kişilere zamanında, eksiksiz ve doğru bir şekilde iletilmesini ve takibini sağlamak,· Seyahat programları, randevuları ve toplantıları organize etmek,· Dosyalama ve raporlama işlerini yapmak,· Tüm Sekretarya işleri.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, MS Office programlarını (Word /Excel) ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Dosyalama ve raporlama bilgisine sahip, İş takibi güçlü, hızlı, enerjik, sonuç odaklı, Telefon, faks, ziyaretçi ve evrak trafiğini yönlendirebilecek, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip, Görünüşüne ve giyimine özen gösteren, yüksek temsil yeteneği olan, Yoğun iş temposunda güler yüzünü ve pozitifliğini kaybetmeyen, Genel ofis düzeninden sorumlu olabilecek, Avrupa yakasında tercihen,

 • Sudenur Dericilik

  Muhasebe Sudenur Dericilik

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe

  Sudenur Dericilik

  Ref: MHS02 - 611812

  İşin Tanımı İş Açıklaması Deri sektöründe iyi bir birikime sahip olan şirketimiz, her geçen gün büyümekte ve adını dünyaya duyurmaktadır. Yüksek kalite işçiliği ve ürünleri ile Deri sektöründe kaliteli hizmet vermekteyiz. İstanbul (Zeytinburnu) Merkezimizde istihdam edilmek üzere " LUCA PROGRAMI BİLEN Muhasebe Elemanı ” ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe Konusunda kendinden emin ve deneyimli, Ms Office programlarını kullanbilen Luca programını kullanmış olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Conteks / Converse

  Satış Danışmanı (Vialand AVM) Conteks / Converse

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (Vialand AVM)

  Conteks / Converse

  Ref: VIALAND7 - 611742

  İşin Tanımı Mağaza hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyeti yaratmak, Mağaza satış performansını arttırmak, Stok ve depo kontrollerini sağlıklı yürütmek, Müşteri memnuniyeti yaratmak ve sürdürmek, Ürün teşhiri ve reyon düzeni uygulamalarının gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi güçlü, güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar icin askerlik gorevini tamamlamis olan, VIALAND AVM lokasyonunda calisabilecek, 'Satış Danışmanı' aranmaktadır.

 • Conteks / Converse

  Satış Danışmanı (Viaport) Conteks / Converse

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (Viaport)

  Conteks / Converse

  Ref: VIAPORT5 - 611741

  İşin Tanımı Mağaza hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyeti yaratmak, Mağaza satış performansını arttırmak, Stok ve depo kontrollerini sağlıklı yürütmek, Müşteri memnuniyeti yaratmak ve sürdürmek, Ürün teşhiri ve reyon düzeni uygulamalarının gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi güçlü, güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar icin askerlik gorevini tamamlamis olan, Viaport lokasyonunda calisabilecek, 'Satış Danışmanı' aranmaktadır.

 • Clarks

  Satış Danışmanı Clarks

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Clarks

  Ref: SD(06) - 611481

  İşin Tanımı Dünyada günlük ayakkabı üretim ve satışında lider marka Clarks, bay, bayan ve çocuk kategorilerinde satış hizmeti sunacak takım arkadaşları arıyor. Müşterilere satın alma konusunda rehberlik etmek ve satış sonrası hizmetler konusunda bilgilendirmek, Satış hedeflerinin gerçekleşmesine katkıda bulunmak, Reyon düzeni ve görsel standartları korumak, Üst düzeyde satış hizmeti gerçekleştirerek müşteri sadakatinin yaratılmasına katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, İlgili pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek ve satış becerisine güvenen, En az lise mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Büyüyen bir organizasyonda kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli.

 • Conteks / Converse

  Satış Danışmanı (Historia) Conteks / Converse

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (Historia)

  Conteks / Converse

  Ref: HISTORIA9 - 603678

  İşin Tanımı Mağaza hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyeti yaratmak, Mağaza satış performansını arttırmak, Stok ve depo kontrollerini sağlıklı yürütmek, Müşteri memnuniyeti yaratmak ve sürdürmek, Ürün teşhiri ve reyon düzeni uygulamalarının gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi güçlü, güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar icin askerlik gorevini tamamlamis olan, HISTORIA lokasyonunda calisabilecek, 'Satış Danışmanı' aranmaktadır.

 • ECCO AYAKKABI

  Satış Danışmanları ECCO AYAKKABI

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanları

  ECCO AYAKKABI

  Ref: - 601960

  İşin Tanımı Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Büyüyen organizasyonumuz içerisinde yeni açılacak Istanbul magazalarımız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dinamik, hevesli, sıcakkanlı, satış odaklı İletişimi iyi olan dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Dış görünümüne önem veren ve güler yüzlü, Satışa ve modaya ilgi duyan, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu, Ingilizce bilmesi tercih nedenidir. Not: Tüm başvurular gizli tutulacaktır. Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise gelin, ekibimizin bir parçası olun !

 • Firma Adı Gizli

  Sql Database Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sql Database Yöneticisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 600916

  İşin Tanımı Merkezi Esenyurtta bulunan merkez binamızda görevlendirilmek üzere SQL Database Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler EML veya MYO ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Teknolojisi veya Programlama bölümleri) tercihen Lisans mezunu, - Bilgisayar ağ sistemi, donanım(PC, Monitor, Yazıcı) ve network konularında bilgili, - Server yönetimi ve Temel Network konularına vakıf, -Winner Nebim programını bilen -Sql server yazılım ve sql yönetimi bilen - Microsoft Windows işletim sistemi ve Ofis uygulamaları konusunda bilgili, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, - Teknik dökümanları takip edebilecek İngilizce bilgisine sahip, öğrenmeye açık ve kendini sürekli geliştiren, - İletişim becerileri gelişmiş, sorumluluk alabilen, sonuç odaklı ve teknolojiyi yakından takip eden, - Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka