ARAMA SONUÇLARI

 • Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  Kasiyer Ve Ön Muhasebe Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  İzmir Bugün

  DETAY

  Kasiyer Ve Ön Muhasebe

  Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  Ref: - 608133

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KASİYER VE ÖN MUHASEBE PERSONELLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Muhasebe alt yapısı olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Fazla mesai konusunda sorunu olmayan, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Nebim wınner kullanabilen, Ege bölgesinde ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  Oyun Geliştirme Eğitmeni Firma Adı Gizli

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Oyun Geliştirme Eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: OGE-2014 - 608132

  İşin Tanımı · Dönemsel veya Proje bazlı olarak (hafta içi veya hafta sonu) çalışabilecek Oyun Geliştirme Uzmanı/Eğitmeni aranıyor.

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu, · Oyun Geliştirme alanında tecrübeli, · Unity 3D ve/veya Unreal kullanarak oyun geliştirebilen, · Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya Eğitim verme konusunda kendine güvenen, · Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, · Diksiyonu düzgün, · Dönemsel/Proje Bazlı çalışabilecek Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyoneller

 • KAYA PRESTIGE

  Bellboy KAYA PRESTIGE

  İzmir Bugün

  DETAY

  Bellboy

  KAYA PRESTIGE

  Ref: - 608131

  İşin Tanımı 4 yıldızlı şehir otelimizde çalışacak Bellboy takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Lise ve Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, *Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan, *Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, *İyi derecede İngilizce bilen, *Prezantable,grup çalışmasında uyumlu, *Askerlik hizmetini tamamlanmış, *Bellboy aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  E-Ticaret Danışmanı/eğitmeni Firma Adı Gizli

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  E-Ticaret Danışmanı/eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: ETD-2014 - 608130

  İşin Tanımı · Dönemsel veya Proje bazlı olarak (hafta içi veya hafta sonu) çalışabilecek E-Ticaret Uzmanı/Eğitmeni aranıyor.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · E-Ticaret ve İnternet Teknolojileri alanında tecrübeli, · Dijital Pazarlama Tekniklerinin kullanımı konusunda etkin, · E-Ticaret sistemi kurulması ve işletilmesi konularında uzman, · E-Ticaret hakkında temel seviyede Güvenlik ve Hukuk Bilgisine sahip, · En az 2 Yıl sektör deneyimi olan, · Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya Eğitim verme konusunda kendine güvenen, · Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, · Diksiyonu düzgün, · Dönemsel/Proje Bazlı çalışabilecek Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyoneller

 • Koton

  Kasiyer - Marmara Forum Koton

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Kasiyer - Marmara Forum

  Koton

  Ref: K0045 - 608129

  İşin Tanımı MARMARA FORUM AVM de bulunan Koton mağazamız için; Tüm kasa işlemlerinde aktif olarak rol alacak,gerektiğinde satışa destek verebilecek,mesleğinde kariyer yapmak isteyen kasiyer adayları aranmaktadır..

  Aranan Nitelikler Tercihen hazırgiyim sektöründe satış ve kasa konusunda deneyimli, En az lise tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms Offıce programlarına hakim, Avrupa Yakasında ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  İç Mimarlık Ve Dekorasyon Eğitmeni Firma Adı Gizli

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  İç Mimarlık Ve Dekorasyon Eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: İDDE-2014 - 608128

  İşin Tanımı Akademik eğitimler veren eğitim kurumumuz bünyesinde Dönemsel veya Proje bazlı olarak (hafta içi veya hafta sonu) çalışabilecek İç Mimarlık ve Dekorasyon Eğitmeni aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin İç Mimarlık veya Mimarlık bölümlerinden mezun, * İç mekan tasarımında uzman derecesinde bilgili ve malzeme konusuna hakim, * Tercihen alanında eğitmenlik deneyimi olan veya bu konuda kendini yeterli gören, * Tercihen bilgisayar destekli tasarım konusunda bilgi sahibi olan, özellikle autocad, * Yaratıcı ve özgüveni yüksek, * İnsan ilişkilerinde başarılı,

 • Koton

  Satiş Danişmani -Marmara Forum Koton

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Satiş Danişmani -Marmara Forum

  Koton

  Ref: KTN-MAR-SD - 608127

  İşin Tanımı MARMARA FORUM AVM de bulunan Koton mağazamız için; Tüm atış sürecinde aktif olarak rol alacak, Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif sunacak, Ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, Tadilat alacak,eksik ürünlerini takip edecek, Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Hazır Giyim sektöründe satış konusunda deneyimli, En az lise,tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda haftasonu çalışbilecek, Kendine güvenen,özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Avrupa yakasında ikamet eden .

 • FCL Assist

  Tele Satış Temsilcisi FCL Assist

  Ankara Bugün

  DETAY

  Tele Satış Temsilcisi

  FCL Assist

  Ref: ts 1 - 608126

  İşin Tanımı FCL ASSİST: Üyelerine 2003 yılından beri sağlık başta olmak üzere pek çok konuda danışmanlık ve organizasyon hizmeti sağlayan ve 5000’in üzerinde tedarikçiyle çalışan hizmet şirketidir. Projemiz kapsamında potansiyel müşterilerimize telefonda bilgi aktaracak ve ürün satışını yapacak TELE SATIŞ ELEMANI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise veya Üniversite mezunu, Satış tecrübesi olan, Satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, Disiplinli ve sistemli çalışan, Analitik düşünebilen, planlı, İletişimi güçlü, satış odaklı, girişken ve takipçi, MS Office programlarına hâkim, Gelişmeye ve yeniliğe açık, Şirket çalışma sistemini ve görevini her zaman ön planda tutacak, Motivasyonu yüksek, Bay, Bayan.

 • Firma Adı Gizli

  Deneyimli Ms Office Danışmanı/eğitmeni Firma Adı Gizli

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Deneyimli Ms Office Danışmanı/eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: DMOD-2014 - 608125

  İşin Tanımı · Dönemsel veya Proje bazlı olarak (hafta içi veya hafta sonu) çalışabilecek MS Office Danışmanı/Eğitmeni aranıyor.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · MS Office Ürünleri (Word/Excel/Powerpoint/Access/Visio…) ile ilgili Eğitmenlik Deneyimine sahip, · En az 2 Yıl sektör deneyimi olan, · Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, · Diksiyonu düzgün, · Daha önce eğitim projelerinde yer almış ve referans verebilecek, · Dönemsel/Proje Bazlı çalışabilecek Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyoneller

 • ZAO 'PROKONS'

  Mekanik Eletrik Şefi ZAO 'PROKONS'

  Bugün

  DETAY

  Mekanik Eletrik Şefi

  ZAO 'PROKONS'

  Ref: BRV-MES14001 - 608124

  İşin Tanımı "Rusya Federasyonunda çok çeşitli projelere imza atan sektöründe öncü şirketimizin Moskova’da bulunan projelerinde görev alacak konularında tecrübeli ve dinamik " MEKANİK ELETRİK ŞEFİ ” takım arkadaşlarına ihtiyaç vardır”

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıllık deneyime sahip, Alışveriş merkezi, otel ve ofis projelerde çalışmış, Yurtdışında özellikle Rusya Federasyonun da çalışmış, Planlama ve koordinasyon becerilerine sahip, Ms Office programlarını kullanabilen ve AutoCad bilgisine sahip, İngilizce, tercihen Rusça bilen, Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, Analitik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli "MEKANİK ELETRİK ŞEFLERİ” aramaktayız. 'İşbu ilan 10.09.2014 tarihli, 13050013-773.1-36797 sayılı Türkiye İş Kurumu Altındağ Hizmet Merkezi izni ile verilmiştir.'

 • Sura Design Hotels & Suites

  Engelli Personel Sura Design Hotels & Suites

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Engelli Personel

  Sura Design Hotels & Suites

  Ref: HSEP - 608123

  İşin Tanımı Sura Hotels ilk açıldığı günden itibaren Sultanahmet bölgesindeki Pilot Otel olma özelliğini sürdürmektedir. Iddamız, bütün misafirlere en iyi konaklama hizmetini sunmak ve ailesel bütünlük içerisinde saygın bir çalışma standartları yaratmaktır. Sizler eğer yenilikçi yaklaşımlarla Sura Hotels ailesine katılmak, hem kendinize bir şeyler katmak, hemde bütün içinde yenilik yaratmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Sultanahmet yerleşkesindeki 5* otellerimizin farklı departmanlarında görevlendirmek üzere engelli personel arayışımız bulunmaktadır. 20-40 yaşları arası, Sultanahmet'e ulaşım problemi olmayan, Uzun süre çalışma isteği içinde olan engelli adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Teknik Çizim Danışmanı/eğitmeni Firma Adı Gizli

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Teknik Çizim Danışmanı/eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: TÇD-2014 - 608122

  İşin Tanımı · Dönemsel veya Proje bazlı olarak (hafta içi veya hafta sonu) çalışabilecek Teknik Çizim Uzmanı/Eğitmeni aranıyor.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Solidworks, Inventor, Catia vs. Teknik çizim programlarının kullanımı konusunda uzman, · En az 2 Yıl sektör deneyimi olan, · Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya Eğitim verme konusunda kendine güvenen, · Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, · Diksiyonu düzgün, · Dönemsel/Proje Bazlı çalışabilecek Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyonelller

 • Ataköy Sağlık Hizmetleri

  Fizik Tedavi Uzmani Ataköy Sağlık Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Fizik Tedavi Uzmani

  Ataköy Sağlık Hizmetleri

  Ref: AHFU20092014 - 608121

  İşin Tanımı Hastanemiz’ de görevlendirilmek üzere; "Fizik Tedavi Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Mesleğinde deneyimli, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü,

 • Sura Design Hotels & Suites

  İnsan Kaynakları Stajyeri Sura Design Hotels & Suites

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  İnsan Kaynakları Stajyeri

  Sura Design Hotels & Suites

  Ref: HSHS - 608120

  İşin Tanımı Sura Hotels ilk açıldığı günden itibaren Sultanahmet bölgesindeki Pilot Otel olma özelliğini sürdürmektedir. Iddamız, bütün misafirlere en iyi konaklama hizmetini sunmak ve ailesel bütünlük içerisinde saygın bir çalışma standartları yaratmaktır. Sizler eğer yenilikçi yaklaşımlarla Sura Hotels ailesine katılmak, hem kendinize bir şeyler katmak, hemde bütün içinde yenilik yaratmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Sultanahmet yerleşkesindeki 5* ve butik otellerimizin tek İnsan Kaynakları departmanında görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İşletme veya İnsan Kaynakları bölümleri öğrencisi, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefi olan, Çalışkan, girişken, Haftanın minimum 3 günü staja devam edebilecek, Sultanahmet bölgesine ulaşım problemi olmayan, İstekli yetiştirilecek yeni İK'lar için stajyer arayışımız bulunmaktadır. Mezuniyetleri sonrasında iş imkanı tanınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Excel Ve Access Programlama Danışmanı/eğitmeni Firma Adı Gizli

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Excel Ve Access Programlama Danışmanı/eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: EAPD-2014 - 608119

  İşin Tanımı · Dönemsel veya Proje bazlı olarak (hafta içi veya hafta sonu) çalışabilecek Excel Makro veya Access Programlama Uzmanı/Eğitmeni aranıyor.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Excel Makro ve / veya Access Programlama konusunda Uzman, · Konu ile ilgili sektör deneyimi olan veya işinde aktif olarak kullanan, · Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya Eğitim verme konusunda kendine güvenen, · Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, · Diksiyonu düzgün, · Dönemsel/Proje Bazlı çalışabilecek Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyoneller

 • Firma Adı Gizli

  Microsoft Sharepoint Danışmanı/eğitmeni Firma Adı Gizli

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Microsoft Sharepoint Danışmanı/eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: MSD-2014 - 608118

  İşin Tanımı · Dönemsel veya Proje bazlı olarak (hafta içi veya hafta sonu) çalışabilecek Sharepoint Uzmanı/Eğitmeni aranıyor.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Microsoft SharePoint Designer ve Server alanında uzman, · Yazılım konusunda proje deneyimi olan, · Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya Eğitim verme konusunda kendine güvenen, · Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, · Diksiyonu düzgün, · Dönemsel/Proje Bazlı çalışabilecek Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyoneller

 • Met Tek Kullanımlık Sağlık Ürünleri

  Depo Ve Sevkiyat Elemani Met Tek Kullanımlık Sağlık Ürünleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Depo Ve Sevkiyat Elemani

  Met Tek Kullanımlık Sağlık Ürünleri

  Ref: - 608117

  İşin Tanımı Sirketimiz Istanbul Avrupa yakasinda saglik malzemeleri satis ofisinde,Depo ve sevkiyatta gorevlendirlimek uzere eleman aranmaktadir.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu *B sinifi ehliyete ve SRC belgesine sahip, *askerligini yapmis *dikkatli ve hatasiz calisma becerisine sahip *firmayi temsil yetenegi olan,sorumluluk sahibi *sevkiyat operasyonlarinin yurutulmesi asamasinda,urunlerin eksiksiz olarak tesliminde ve depo duzeninden sorumlu olacak.

 • Panço

  Mağaza Müdürü (Suadiye) Panço

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Mağaza Müdürü (Suadiye)

  Panço

  Ref: İST015 - 608116

  İşin Tanımı Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Suadiye'de açılacak olan mağazamızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Satış odaklı hareket edebilen, Takım çalışmasına uyumlu, Dikkatli ve aktif, Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakasında ikamet eden. MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktayız.

 • Panço

  Mağaza Müdürü (Buyaka) Panço

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Mağaza Müdürü (Buyaka)

  Panço

  Ref: İST013 - 608115

  İşin Tanımı Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Buyaka AVM'de açılacak olan mağazamızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Satış odaklı hareket edebilen, Takım çalışmasına uyumlu, Dikkatli ve aktif, Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakasında ikamet eden. MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Finansal Excel Danışmanı/eğitmeni Firma Adı Gizli

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Finansal Excel Danışmanı/eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: FED-2014 - 608114

  İşin Tanımı · Dönemsel veya Proje bazlı olarak (hafta içi veya hafta sonu) çalışabilecek Finansal Excel Uzmanı/Eğitmeni aranıyor.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Finansal Analiz konusunda uzmanlık sahibi ve excel’i bu alanda ileri seviyede kullanabilen, · Finans alanında 2 yıl üzeri üzeri sektor deneyimi olan, · Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya Eğitim verme konusunda kendine güvenen, · Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, · Diksiyonu düzgün, · Dönemsel/Proje Bazlı çalışabilecek Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyonelller

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka