ARAMA SONUÇLARI

 • Koçak Şirketler Grubu

  Eğitim Danışmanı ve Tanıtım Yetkilisi Koçak Şirketler Grubu

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitim Danışmanı ve Tanıtım Yetkilisi

  Koçak Şirketler Grubu

  Ref: FULYA-ED1-CK - 618764

  İşin Tanımı 32.yılında gelişmesine devam eden: KOÇAK ŞİRKETLER GRUBU'na bağlı ARAŞTIRMA GELİŞTİRME MERKEZİ EĞİTİM HİZMETLERİ kuruluşunun İstanbul Şişli Merkezli lokasyonuna katılmaya hazır mısınız? Eğitim Danışmanlığı ve Yeni Eğitim Sistemleri Tanıtımı alanlarına konsatre olmuş kurumumuzda yarı zamanlı ve tam zamanlı kariyer yapma imkanını değerlendirebilirsiniz. İŞ TANIMI: Aynı gün çağrı merkezimiz tarafından görüşülerek alınmış randevulara akşam saat:18:00-22:30 arası günde ortalama 3 planlı ziyarette bulunarak eğitim sistemleri ile ilgili genel tanıtım yapmak ve evde çalışma ile gelebilecek başarı için yardımcı kaynak ve sistem önermektir. Gereken teorik ve pratik eğitim ilk hafta verilecektir.

  Aranan Nitelikler - 28-65 yaş arasında olan - B Sınıfı Ehliyet sahibi - Öğleden sonra 18:00 - 22:30 aralığında çalışabilecek - Aylık ortalama 2.000TL - 5.000TL aralığında gelir elde edebilecek - Hırslı, motivasyonu yüksek takım arkadaşları aramaktayız.

 • BYR

  Satış Danışmanı BYR

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  BYR

  Ref: - 618763

  İşin Tanımı Elektronik görüntüleme ve güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev alabilecek ve; Firma ziyaretleri yaparak müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi çalışmalarının yürütülmesi, Ürünler hakkında müşterilere e-mail veya telefon ile bilgi verilmesi, Bölgesinde ki potansiyel müşterilerin tespiti,ziyareti ve ürün yelpazesinin tanıtılarak satışa dönüşecek sunum ve çözüm ortaklığı teklif çalışmalarının yürütülmesi, Mevcut müşteriler ile ilişkileri geliştirmek ve yeni müşterilerin firmaya kazandırılması çalışmalarının yapılması, Günlük ziyaret programı ve sonuçlarının not edilip,raporlanması, görevlerinde bulunabilecek '' SATIŞ DANIŞMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Saha satışı konusunda deneyiml, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Sahada çalışmayı seven, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik,motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen.

 • Kervansaray Kundu Oteli

  Kat Hizmetleri Müdürü Kervansaray Kundu Oteli

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Hizmetleri Müdürü

  Kervansaray Kundu Oteli

  Ref: - 618761

  İşin Tanımı Üniversite veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu, Misafir memnuniyetini ön planda tutan Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Alanındaki literatürü takip eden, vizyon sahibi. Beş yıldızlı tesislerde aynı pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Otel Yönetim sistemleri uygulamalarına hâkim, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Sonuç ve çözüm odaklı, iş sorumluluğu yüksek, Liderlik vasıflarına sahip, ekip yönetiminde başarılı, Temizlik ve Hijyen Kuralları bilgilerine sahip, Detaya önem veren,

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu, Misafir memnuniyetini ön planda tutan Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Alanındaki literatürü takip eden, vizyon sahibi. Beş yıldızlı tesislerde aynı pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Otel Yönetim sistemleri uygulamalarına hâkim, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Sonuç ve çözüm odaklı, iş sorumluluğu yüksek, Liderlik vasıflarına sahip, ekip yönetiminde başarılı, Temizlik ve Hijyen Kuralları bilgilerine sahip, Detaya önem veren,

 • Kervansaray Kundu Oteli

  Otel İşletme Müdürü Kervansaray Kundu Oteli

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Otel İşletme Müdürü

  Kervansaray Kundu Oteli

  Ref: - 618760

  İşin Tanımı Çok iyi derecede İngilizce ve / veya Almanca konuşabilen, İkinci yabancı dil tercih sebebidir, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu, Beş yıldızlı tesislerde aynı pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, Çözüm odaklı çalışabilecek, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Temsil ve ikna yeteneği güçlü Liderlik vasıflarına sahip 45 yaşını aşmamış.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce ve / veya Almanca konuşabilen, İkinci yabancı dil tercih sebebidir, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu, Beş yıldızlı tesislerde aynı pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, Çözüm odaklı çalışabilecek, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Temsil ve ikna yeteneği güçlü Liderlik vasıflarına sahip 45 yaşını aşmamış.

 • Kervansaray Kundu Oteli

  Önbüro Müdürü Kervansaray Kundu Oteli

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Önbüro Müdürü

  Kervansaray Kundu Oteli

  Ref: - 618759

  İşin Tanımı Çok iyi derecede İngilizce ve / veya Almanca konuşabilen. İkinci yabancı dil tercih sebebidir, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, Beş yıldızlı otel Ön Büro kadrosu içerisinde en az 5 yıl deneyimli ve ekip çalışmasına yatkın, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, Çözüm odaklı çalışabilecek, MS Office (Word, Excel) uygulamalarını etkili olarak kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Temsil ve ikna yeteneği güçlü, Sedna Ön Büro modülü tecrübesine sahip

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce ve / veya Almanca konuşabilen. İkinci yabancı dil tercih sebebidir, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, Beş yıldızlı otel Ön Büro kadrosu içerisinde en az 5 yıl deneyimli ve ekip çalışmasına yatkın, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, Çözüm odaklı çalışabilecek, MS Office (Word, Excel) uygulamalarını etkili olarak kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Temsil ve ikna yeteneği güçlü Sedna Ön Büro modülü tecrübesine sahip

 • Kervansaray Kundu Oteli

  Yiyecek & İçecek Müdürü Kervansaray Kundu Oteli

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yiyecek & İçecek Müdürü

  Kervansaray Kundu Oteli

  Ref: - 618758

  İşin Tanımı Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu, Çok iyi derecede İngilizce ve / veya Almanca konuşabilen. İkinci yabancı dil tercih sebebidir, Konusuyla ilgili güncel literatürü takip eden, Misafir memnuniyeti odaklı, Liderlik ve eğiticilik becerilerine sahip, Benzer görevde en az 5 yıl deneyimi bulunan, Takım çalışması ve ekip ruhuna inanan, Dış görünümüne özen gösteren Hızlı karar verebilen, disiplinli, Dinamik ve yoğun tempoda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, 45 yaşını aşmamış.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu, Çok iyi derecede İngilizce ve / veya Almanca konuşabilen. İkinci yabancı dil tercih sebebidir, Konusuyla ilgili güncel literatürü takip eden, Misafir memnuniyeti odaklı, Liderlik ve eğiticilik becerilerine sahip, Benzer görevde en az 5 yıl deneyimi bulunan, Takım çalışması ve ekip ruhuna inanan, Dış görünümüne özen gösteren Hızlı karar verebilen, disiplinli, Dinamik ve yoğun tempoda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, 45 yaşını aşmamış.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  İnşaat Mühendisi Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: INSMUH01 - 618756

  İşin Tanımı Yeni açılacak olan hastanelerimizin tüm inşaat / şantiye süreçlerini yürütmek, İnşaat projeleri tamamlandıktan sonra gerekli kontrolleri yapmak,

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Proje ve şantiye yönetimi konularında en az 3 yıl tecrübeli, İlgili bilgisayar programlarını (MS Office ve AutoCAD) iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme, problem çözme ve karar verme becerileri gelişmiş olan, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'İnşaat Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

 • GAZİ METAL MAMULLERI

  Otomasyon Mühendisi GAZİ METAL MAMULLERI

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Otomasyon Mühendisi

  GAZİ METAL MAMULLERI

  Ref: OM - 618753

  İşin Tanımı İşletmede otomasyon projelerinde görevlendirilecek

  Aranan Nitelikler Elektrik-Elektronik mühendisi Askerlik hizmetini yapmış Min 5 yıl otomasyon projelerinde görev almış 35 yaşını aşmamış Simatic manager tecrübesine sahip Sinamics driver tecrübeli Wincc programlarını bilen Logicad program programı tecrübeli İyi derecede ingilizce bilen

 • Burkut Su Tekniği Ltd. Şti

  Satış Mühendisi / Bölge Sorumlusu Burkut Su Tekniği Ltd. Şti

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi / Bölge Sorumlusu

  Burkut Su Tekniği Ltd. Şti

  Ref: 2014-02 SATMUH - 618751

  İşin Tanımı BURKUT SU TEKNİĞİ, 30 YILLIK GEÇMİŞİ İLE SU ARITMA SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞLARINDAN BİRİDİR. PORTFÖYÜMÜZDE YER ALAN SU ARITMA CİHAZ VE SİSTEMLERİNİN TANITIMI VE SATIŞINDA GÖREV ALMAK ÜZERE YENİ TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ. GÖREV TANIMI; İMAL VE İTHAL ETTİĞİMİZ ÜRÜNLERİN SANAYİ KURULUŞLARINA TANITIMI, TEKLİFLERİNİN HAZIRLANMASI, ÜRÜN SATIŞI, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİN SÜRDÜRÜLMESİ, TÜRKİYE GENELİNDE GELEN TALEPLERE CEVAP VERİLMESİ. YENİ TAKIM ARKADAŞIMIZ İZMİR MERKEZ OFİSİMİZDE GÖREV YAPACAK OLUP YOĞUN OLARAK TRAKYA, ADANA, GAZİANTEP,ESKİŞEHİR VB. DIŞ BÖLGELERDE YER ALAN MÜŞTERİLERE HİZMET VERECEKTİR. POZİSYON SEYAHAT GEREKTİRMEKTEDİR.

  Aranan Nitelikler SATIŞ KONUSUNDA TECRÜBELİ, TEKNİK KONULARA YATKIN, DAHA ÖNCE SANAYİ KURULUŞLARINA MALZEME SATMIŞ. SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN. B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP, ARAÇ KULLANMAYI BİLEN. MS. OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ ŞEKİLDE KULLANABİLEN. TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ YA DA DİĞER MÜHENDİSLİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN. TERCİHEN DAHA ÖNCE SU ARITMA YA DA SU ŞARTLANDIRMA SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ. ZEKİ, ÇALIŞKAN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, SATIŞA YATKIN, GELİŞİME AÇIK, İNGİLİZCE BİLEN. İZMİR' DE İKAMET EDEN. TERCİHEN SİGARA İÇMEYEN. ERKEK ADAYLARIN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 • GAZİ METAL MAMULLERI

  Makine Mühendisi GAZİ METAL MAMULLERI

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi

  GAZİ METAL MAMULLERI

  Ref: MM - 618749

  İşin Tanımı · SOĞUK HADDEHANE BÜNYESİNDE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ GÖREVLERİNDE ÇALIŞACAK.

  Aranan Nitelikler · MAKİNA MÜHENDİSLİK DİPLOMASINA SAHİP OLMAK · ASKERLİĞİNİ BİTİRMİŞ OLMAK · TERCİHEN SOĞUK HADDEHANE, ASİTLEME HATTI, TEMPER HATTI VEYA TAVLAMA HATLARINDA TECRÜBE SAHİBİ OLMAK · İYİ DERECEDE İNGİLİZCE OKUMA-YAZMA - KONUŞMA BECERİSİNE SAHİP OLMAK. · OFİS VE AUTOCAD (TERCİHEN MECHANİCAL) PROGRAMLARINI BİLİYOR OLMAK · TERCİHEN İKİ YIL İŞ TECRÜBESİNE SAHİP OLMAK. · KARASU ‘DA İKAMET EDİYOR OLMAK EDİYOR YADA İKAMET EDEBİLECEK

 • Zigavus

  Asistan/sekreter Zigavus

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Asistan/sekreter

  Zigavus

  Ref: - 618748

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde ve İzmir ofisimizde (Ofis İçerisinde) çalışabilecek ve şirketimize değer katabilecek '' ASİSTAN '' alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen, İyi derecede Excel bilen Office programlarına hakim, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İzmir de ikamet eden, BAYAN.

 • Firma Adı Gizli

  Dış Ticaret Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dış Ticaret Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: DTS - 618745

  İşin Tanımı Dış Ticaret Departmanı müşteri portföyünü koordine etmek, Gümrük işlemlerini ve nakliye organizasyonlarını yapmak, İhracat-ithalat ile ilgili yazışma ve görüşmeleri yapmak, Pazar araştırmaları ve analiz raporlamaları yapmak,

  Aranan Nitelikler Türkiye ve Avrupa’da faaliyet gösteren Şirketler grubumuza bağlı üretim fabrikalarımızın İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip DIŞ TİCARET SORUMLUSU aranmaktadır; Üniversitelerin İşletme, İktisat fakültelerinden veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen İthalat/İhracat mevzuatına hakim, Dış Ticaret konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Yurt içi-yurt dışı seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyeti sahibi, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Enplus

  Forum İstanbul Mağaza Ekip Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forum İstanbul Mağaza Ekip Arkadaşları

  Enplus

  Ref: Forumİst - 618744

  İşin Tanımı Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler FORUM İSTANBUL Avm'de açılacak mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden, Genç, dinamik ve pozitif Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

 • GAZİ METAL MAMULLERI

  Bütçe Kontrol Uzmanı GAZİ METAL MAMULLERI

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bütçe Kontrol Uzmanı

  GAZİ METAL MAMULLERI

  Ref: - 618743

  İşin Tanımı Bütçe kontrol uzmanı Genel muhasebe ve Mali işler Birimine bağlı olarak aşağıdaki işlerden sorumlu olacaktır; Periyodik olarak mali tabloların ve aylık yönetim raporlarının hazırlanması Bütçe çalışmalarının yapılması ve değişen durumlara göre revize tahminler üzerinde çalışılması Karşılaştırmalı bütçe raporlarının hazırlanması Karlılık analizleri ve fizibilite çalışmalarının yapılması Bütçe düzeninin geliştirilmesi sürdürülebilir kalitede devamının sağlanması Genel muhasebe ve Mali işler birimi tarafından verilecek diğer işlerin takibinin sağlanması

  Aranan Nitelikler Ticaret lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Muhasebe, bütçe-kontrol alanında minimum 5 yıl deneyim, Bütçe,raporlama, vergi mevzuatı ve tekdüzen hesap planına hâkim olma, MS Office ve tercihen mikro enerji ticari programı kullanabilme özelliğine sahip olma, Araştırmaya yatkın olmak, analitik becerileri yüksek olmak, Çözüm ve gelişim odaklı olmak, İletişimi ve takım çalışması kuvvetli olmak, Raporlama,analiz ve sunum becerilerine hakim olmak, Ekip yönetimi deneyimine sahip olmak, Sakarya İli Karasu ilçesinde ikamet etmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini bitirmiş olmak İyi derece İngilizce bilgisine sahip.

 • Enplus

  İstinye Takım Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstinye Takım Arkadaşları

  Enplus

  Ref: İstinye - 618742

  İşin Tanımı Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İSTİNYE PARK Avm'de bulunan mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden, Genç, dinamik ve pozitif Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

 • Adil Işık Group

  Mağaza Kasa Sorumlusu İzmir Adil Işık Group

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Kasa Sorumlusu İzmir

  Adil Işık Group

  Ref: IZMRKASA14 - 618741

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, İzmir'deki mağazaları için "Kasa Sorumluları" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasa konusunda deneyimli, Nebim Winner programını kullanabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Enplus

  Canpark Takım Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Canpark Takım Arkadaşları

  Enplus

  Ref: Canpark1 - 618739

  İşin Tanımı Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Canpark Avm'de bulunan mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Anadolu Yakası'nda tercihen Ümraniye ve çevresinde ikamet eden, Genç, dinamik ve pozitif Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

 • Enplus

  Çekmeköy Metro Garden Takım Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çekmeköy Metro Garden Takım Arkadaşları

  Enplus

  Ref: Garden1 - 618738

  İşin Tanımı Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen METRO GARDEN ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çekmeköy Metro Garden Avm'de bulunan mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Anadolu Yakası'nda tercihen Çekmeköy ve çevresinde ikamet eden, Genç, dinamik ve pozitif Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

 • Enplus

  Mall Of İstanbul Takım Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mall Of İstanbul Takım Arkadaşları

  Enplus

  Ref: Mallof1 - 618736

  İşin Tanımı Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler MALL OF İSTANBUL Avm'de bulunan mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden, Genç, dinamik ve pozitif Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

 • Beta Optik

  Satış Temsilcisi_sirkeci Şube Beta Optik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi_sirkeci Şube

  Beta Optik

  Ref: - 618735

  İşin Tanımı Türkiye'de Optik Sektörünün öncüsü, satış ve üretimini gerçekleştiren firmamızın Sirkeci Şubesi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Periyodik müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek ürünlerimiz, kampanyalarımız ve promosyonlarımız hakkında müşteriyi bilgilendirebilecek, Müşteri siparişlerini doğru şekilde alıp ilgili Birime ileterek takibini yapabilecek, Hesap, Tahsilat ve İskonto işlemlerini yapıp Yöneticisine bilgi verebilecek, Müşteri Eğitim Programlarını uygulayıp değerlendirme yapabilecek, Müşteri şikayetleri ve Ürünlerle ilgili sorunları takip edip Yöneticisine iletebilecek, Optik Piyasasını takip ederek Bölge Satış Ağını genişletebilecek, "SATIŞ TEMSİLCİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Satış ve Pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimi olan 25-32 yaş aralığında, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İkna kabiliyeti yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Sonuç ve Çözüm odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Yaratıcı gücü ve ifade yeteneği yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıf ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka