ARAMA SONUÇLARI

 • Gözen Security Services

  Güvenlik Memuru (Bina ve Tesis Güvenliği) Gözen Security Services

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Memuru (Bina ve Tesis Güvenliği)

  Gözen Security Services

  Ref: IZMR1114 - 618102

  İşin Tanımı Gözen Güvenlik Hizmetleri olarak amacımız havacılık- turizm - hizmet - güvenlik sektörlerine en üst seviyede katkıda bulunarak; dinamik eğitim programları, gelişen bilgi, değerlerimiz ve kurumsal deneyimimizle hizmette fark yaratmak, kurumun temel değerlerini koruyarak, insan ve kaliteye odaklı, ulusal ve uluslararası standartlara uygun "Özel Güvenlik Hizmeti" sunmaktır. İlgili proje için personel alımı dönemsel olmayıp, süreklilik arz edecektir. ramıza katılacak arkadaşlar; - Kariyer, - Uluslararası bir şirkette çalışma, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme,imkanları kazanacaktırlar.

  Aranan Nitelikler GÖZEN HOLDING bünyesinde; Sivil Havacıklık Güvenliği ve Bina Tesis Güvenliği alanlarında seçkin müşteri portföyü ile sektöründe öncü olarak hizmet veren, Gözen Güvenlik Hizmetleri, İzmir Pınarbaşı, Çiğli ve Gaziemir'deki prestijli projeleri için aşağıdaki özelliklere sahip bay ve bayan takım arkadaşları aramaktadır; Adaylarda aranan özellikler: TC vatandaşı, 5188 sayılı kanun kapsamında silahlı veya silahsız kimlik kartına sahip, En az lise öğrencisi veya mezunu, Adli sicil kaydı olmayan, Etkin iletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Satış Danışmanı - Boyner Capıtol Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Boyner Capıtol

  Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Ref: - 618101

  İşin Tanımı Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile "Türkiye'nin Saatçisi" olan firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , İçerenköy Capıtol Boyner Saaat&Saat reyonumuzda görevlendirmek üzere, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Başvurulan pozisyonda minimum 1 sene deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Çağrı Merkezi Elemanı (Bayan) CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Elemanı (Bayan)

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 618100

  İşin Tanımı Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘Satış Temsilcisi’ pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ SATIŞ TEMSİLCİSİ’ pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • DeFacto

  Desıgner (Örme Giyim Grubu) DeFacto

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Desıgner (Örme Giyim Grubu)

  DeFacto

  Ref: DSO-1114 - 618099

  İşin Tanımı Artılar dünyası DeFacto! 2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Yaratıcılığını kullanabileceğin ve fikirlerini önemseyen bir Inovateam var... +1 yaratıcılık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler, Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi ilgili bölümlerden mezun, Bayan hazır giyim kategorisinde, örme ürün tasarımı konusunda en az 4 yıl deneyimli, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda tasarımlar yapabilecek, Dünyadaki moda akımlarını yakından takip eden, yurtdışı moda fuarlarına katılım konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Adobe illustrator ya da Corel Draw vb. bilgisayar programlarını kullanabilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan. Temel Fonksiyonlar, Dünya moda trendlerinin yakından takip edilmesi, yurtdışı moda fuarlarına katılım gösterilmesi, Mağaza ziyaretlerinin ve piyasa analizlerinin gerçekleştirilmesi, Markamızın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda tasarımlar yapılması, Koleksiyonda uygun ürün yelpazesinin belirlenmesi. Tasarlanan ürünlerin maliyeti ile ilgili ürün yönetimi ekibi ile birlikte çalışılması. Fit çalışmalarına katılarak kalıpların hedef müşteri kitlesine uygunluğunun sağlanması.

  Aranan Nitelikler

 • Universal Handlers

  Makine Mühendisi Universal Handlers

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi

  Universal Handlers

  Ref: 09 - 618098

  İşin Tanımı Universal Handlers ;STFA Makina Tic. A.Ş. Türkiye’nin en büyük forklift ve depo içi ekipman kiralama firmalarından biridir.Türkiye’nin 15 ilinde operasyon yürüten firma bir STFA Holding iştirakidir. Kiralama yapılan forkliftlerin periyodik muayenelerini yapmak ve raporlamak. Muayenelerin düzenli yapılmasını takip etmek. Kiralama hizmeti vererek müşterilerimize sunduğumuz ekipmanların bakım-onarım süreçlerinde teknik ekibimize destek vermek. Forklift ve depo içi ekipmanlarımızın sigorta ve garanti takiplerini yapmak. Universal Handlers'e ait makinaların arızalı ve hasarlı parçalarını sigorta ve garanti prosedürleri çerçevesinde değiştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun 23-30 yaşları arasında Askerlik ile ilişiği olmayan B sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve aktif araç kullanabilecek, seyahat etmeyi seven, seyahat engeli olmayan Anadolu yakasında ikamet eden (tercihen Pendik,Maltepe,Tuzla,Kartal,Gebze) Takım çalışmasına yatkın,sorumluluk sahibi Deneyim aranmamaktadır. Periyodik muayene işlemleri sırasında müşteriler ile iletişim kurabilecek,müşteri ilişkileri konusunda becerikli

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Senıor Java Developers Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Senıor Java Developers

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG - SJD - 618097

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen online platformlarından olan müşterimiz için SENIOR JAVA DEVELOPER aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, Java / Java EE teknolojilerini kullanarak yazılım geliştirme tecrübesine sahip, İyi düzeyde Oracle PL/SQL bilgisine sahip, Yazılım uygulama süreçlerinde karşılaşılan problem ve yeni durumlara göre çözümler üreten, Javascript, Html, CSS, Ajax, JSON teknolojilerine hakim, Object oriented kavramı ve yazılım mühendisliği teknolojileri hakkında bilgi sahibi (test driven development, design patterns vs), JSF, JSP, JavaScript, jQuery, CSS ve temel önyüz teknolojileri konusunda tecrübeli, Hibernate veya benzeri ORM kütüphaneleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Sonuç ve çözüm odaklı, analitik düşünce sahibi, proaktif, detaycı, yaratıcı, iş geliştirme özelliklerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli, 3-5 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip takım arkadaşları arıyoruz.

 • CP Group Türkiye

  Operasyon Şefi / İzmir CP Group Türkiye

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Şefi / İzmir

  CP Group Türkiye

  Ref: Ref:14-170-OS - 618096

  İşin Tanımı Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; İzmir bölgesinde bulunan mağazalarımızdan sorumlu olarak görevlendirmek üzere ‘OPERASYON ŞEFİ’arıyoruz. Operasyon Şefimizin sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir: Satış, stok ve market personelinin yönetiminden sorumlu olmak Marketlerin performansının analizini yapmak ve rapor etmek Marketlerin temel performans göstergelerini oluşturmak Rakip analizini iyi yapmak ve market fiyat ve promosyonlarını etkili şekilde yönetmek. Performans arttırıcı önlemler almak, personelini motive ederek satış için en iyi şekilde organize etmek Market personelini günlük, haftalık ve aylık hedefler konusunda sürekli bilgilendirmek ve hedefler doğrultusunda motive etmek Market masraflarını kontrol etmek, bütçe sınırları içinde kalmasını ve izin verilen harcamaların gerçekleşmesini kontrollü bir şekilde sağlamak Marketlerin stok, lojistik v.b. gibi operasyonel süreçlerinin iyi koordine edilmesini sağlamak Market personelinin gelişiminden sorumlu olmak , tüm eğitim faaliyetlerini planlayarak Bölge Müdürüne eğitim taleblerini iletmek

  Aranan Nitelikler Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler: Üniversite mezunu, Min. 4 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Organizasyon yeteneği gelişmiş, disiplinli ve takipçi, İkna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan

 • DeFacto

  Desıgner (Dokuma Giyim Grubu) DeFacto

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Desıgner (Dokuma Giyim Grubu)

  DeFacto

  Ref: DSN-1114 - 618095

  İşin Tanımı Artılar dünyası DeFacto! 2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Yaratıcılığını kullanabileceğin ve fikirlerini önemseyen bir Inovateam var... +1 yaratıcılık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi ilgili bölümlerden mezun, Bayan hazır giyim kategorisinde, dokuma ürün tasarımı konusunda en az 4 yıl deneyimli, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda tasarımlar yapabilecek, Dünyadaki moda akımlarını yakından takip eden, yurtdışı moda fuarlarına katılım konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Adobe illustrator ya da Corel Draw vb. bilgisayar programlarını kullanabilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan. Temel Fonksiyonlar,Dünya moda trendlerinin yakından takip edilmesi, yurtdışı moda fuarlarına katılım gösterilmesi, Mağaza ziyaretlerinin ve piyasa analizlerinin gerçekleştirilmesi, Markamızın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda tasarımlar yapılması, Koleksiyonda uygun ürün yelpazesinin belirlenmesi. Tasarlanan ürünlerin maliyeti ile ilgili ürün yönetimi ekibi ile birlikte çalışılması. Fit çalışmalarına katılarak kalıpların hedef müşteri kitlesine uygunluğunun sağlanması.

  Aranan Nitelikler

 • Teknoteks

  Mağaza Satış Temsilcisi (Merter Forum Sıemens) Teknoteks

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Temsilcisi (Merter Forum Sıemens)

  Teknoteks

  Ref: DNK0119 - 618094

  İşin Tanımı İstanbul Forum Marmara alışveriş merkezi içerisinde bulunan Sıemens mağazamızda görevlendirilmek üzere satış temsilcisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Avrupa yakasında Merter ve yakın bölgesinde oturan, * Beyaz eşya ankastre, Solo ürünleri satışı konusunda tecrübesi bulunan, * Tercihen en az lise mezunu, * 30 yaşını aşmamış, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Hafta sonu ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, * Referans verebilecek, * Kendine özen gösteren bay ve bayan personel alınacaktır.

 • CP Group Türkiye

  Operasyon Şefi / Ankara CP Group Türkiye

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Şefi / Ankara

  CP Group Türkiye

  Ref: Ref:14-179-OS - 618093

  İşin Tanımı Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Ankara bölgesinde bulunan mağazalarımızdan sorumlu olarak görevlendirmek üzere ‘OPERASYON ŞEFİ’arıyoruz. Operasyon Şefimizin sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir: Satış, stok ve market personelinin yönetiminden sorumlu olmak Marketlerin performansının analizini yapmak ve rapor etmek Marketlerin temel performans göstergelerini oluşturmak Rakip analizini iyi yapmak ve market fiyat ve promosyonlarını etkili şekilde yönetmek. Performans arttırıcı önlemler almak, personelini motive ederek satış için en iyi şekilde organize etmek Market personelini günlük, haftalık ve aylık hedefler konusunda sürekli bilgilendirmek ve hedefler doğrultusunda motive etmek Market masraflarını kontrol etmek, bütçe sınırları içinde kalmasını ve izin verilen harcamaların gerçekleşmesini kontrollü bir şekilde sağlamak Marketlerin stok, lojistik v.b. gibi operasyonel süreçlerinin iyi koordine edilmesini sağlamak Market personelinin gelişiminden sorumlu olmak , tüm eğitim faaliyetlerini planlayarak Bölge Müdürüne eğitim taleblerini iletmek

  Aranan Nitelikler Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler: Üniversite mezunu, Min. 4 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Organizasyon yeteneği gelişmiş, disiplinli ve takipçi, İkna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek olan

 • Özak Tekstil

  Aşçı-Malatya Özak Tekstil

  Malatya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı-Malatya

  Özak Tekstil

  Ref: TMLA01 - 618092

  İşin Tanımı Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 25 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan, 3.000 çalışanı ile bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' sektöründe 'Malatya' fabrikamızda görevlendirilmek üzere, Toplu yemek veren işyerlerinde benzer görevde çalışmış, Hijyen kurallarına, kişisel temizliğe ve lezzete önem veren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Aşçı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • CP Group Türkiye

  Operasyon Şefi / Sakarya CP Group Türkiye

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Şefi / Sakarya

  CP Group Türkiye

  Ref: Ref:14-178-OS - 618091

  İşin Tanımı Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Sakarya bölgesinde bulunan mağazalarımızdan sorumlu olarak görevlendirmek üzere ‘OPERASYON ŞEFİ’arıyoruz. Operasyon Şefimizin sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir: Satış, stok ve market personelinin yönetiminden sorumlu olmak Marketlerin performansının analizini yapmak ve rapor etmek Marketlerin temel performans göstergelerini oluşturmak Rakip analizini iyi yapmak ve market fiyat ve promosyonlarını etkili şekilde yönetmek. Performans arttırıcı önlemler almak, personelini motive ederek satış için en iyi şekilde organize etmek Market personelini günlük, haftalık ve aylık hedefler konusunda sürekli bilgilendirmek ve hedefler doğrultusunda motive etmek Market masraflarını kontrol etmek, bütçe sınırları içinde kalmasını ve izin verilen harcamaların gerçekleşmesini kontrollü bir şekilde sağlamak Marketlerin stok, lojistik v.b. gibi operasyonel süreçlerinin iyi koordine edilmesini sağlamak Market personelinin gelişiminden sorumlu olmak , tüm eğitim faaliyetlerini planlayarak Bölge Müdürüne eğitim taleblerini iletmek

  Aranan Nitelikler Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler: Üniversite mezunu, Min. 4 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Organizasyon yeteneği gelişmiş, disiplinli ve takipçi, İkna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Sakarya'da ikamet eden veya edebilecek olan

 • Damla İnsan Kaynakları

  Sarıyer - Yeniköy Bebek Bakımı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sarıyer - Yeniköy Bebek Bakımı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: BB - 1114 - 618090

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yeniköy de ikamet eden ailemiz için , Referanslı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler 2,5 yaşındaki erkek bebek bakımında deneyimli, Günlük toparlama, ve yemek yapımında destek olacak, 30 - 45 yaşları arasında, Sigara kullanmayan, Haftanın 6 günü yatılı olarak 2000 TL + SSK ile çalışabilecek, Bayan, Bebek bakıcısı arıyoruz.

 • Tüyap Fuarcılık Grubu

  Fuar Proje Satış Temsilcisi Tüyap Fuarcılık Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fuar Proje Satış Temsilcisi

  Tüyap Fuarcılık Grubu

  Ref: KOD2011-01 - 618089

  İşin Tanımı TÜYAP tarafından hazırlanan uluslararası ölçekte sektörel fuar projelerinin; satışını gerçekleştirecek organizasyon yönetiminde görev alacak yüksek çalışma motivasyonuna sahip, yeni müşteri kazandırma konusunda süreklilik yaratabilecek, iletişim ve sunum becerileri etkin şekilde kullanabilen, deneyimli proje ekibi ile birlikte sorumluluk üstlenecek. takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin, İktisat, İşletme, Ekonomi ve Uluslararası İlişkiler Bölümlerinden mezun, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, En az 3 yıl satış-pazarlama deneyimi olan, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyeti sahibi, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • CP Group Türkiye

  Operasyon Şefi / Bolu CP Group Türkiye

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Şefi / Bolu

  CP Group Türkiye

  Ref: Ref:14-177-OS - 618088

  İşin Tanımı Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Bolu'da bulunan mağazalarımızdan sorumlu olarak görevlendirmek üzere ‘OPERASYON ŞEFİ’arıyoruz. Operasyon Şefimizin sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir: Satış, stok ve market personelinin yönetiminden sorumlu olmak Marketlerin performansının analizini yapmak ve rapor etmek Marketlerin temel performans göstergelerini oluşturmak Rakip analizini iyi yapmak ve market fiyat ve promosyonlarını etkili şekilde yönetmek. Performans arttırıcı önlemler almak, personelini motive ederek satış için en iyi şekilde organize etmek Market personelini günlük, haftalık ve aylık hedefler konusunda sürekli bilgilendirmek ve hedefler doğrultusunda motive etmek Market masraflarını kontrol etmek, bütçe sınırları içinde kalmasını ve izin verilen harcamaların gerçekleşmesini kontrollü bir şekilde sağlamak Marketlerin stok, lojistik v.b. gibi operasyonel süreçlerinin iyi koordine edilmesini sağlamak Market personelinin gelişiminden sorumlu olmak , tüm eğitim faaliyetlerini planlayarak Bölge Müdürüne eğitim taleblerini iletmek

  Aranan Nitelikler Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler: Üniversite mezunu, Min. 4 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Organizasyon yeteneği gelişmiş, disiplinli ve takipçi, İkna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Bolu'da ikamet eden veya edebilecek olan

 • CP Group Türkiye

  Operasyon Şefi / Trabzon CP Group Türkiye

  Trabzon Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Şefi / Trabzon

  CP Group Türkiye

  Ref: Ref:14-176-OS - 618087

  İşin Tanımı Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; trabzon'da bulunan mağazalarımızdan sorumlu olarak görevlendirmek üzere ‘OPERASYON ŞEFİ’arıyoruz. Operasyon Şefimizin sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir: Satış, stok ve market personelinin yönetiminden sorumlu olmak Marketlerin performansının analizini yapmak ve rapor etmek Marketlerin temel performans göstergelerini oluşturmak Rakip analizini iyi yapmak ve market fiyat ve promosyonlarını etkili şekilde yönetmek. Performans arttırıcı önlemler almak, personelini motive ederek satış için en iyi şekilde organize etmek Market personelini günlük, haftalık ve aylık hedefler konusunda sürekli bilgilendirmek ve hedefler doğrultusunda motive etmek Market masraflarını kontrol etmek, bütçe sınırları içinde kalmasını ve izin verilen harcamaların gerçekleşmesini kontrollü bir şekilde sağlamak Marketlerin stok, lojistik v.b. gibi operasyonel süreçlerinin iyi koordine edilmesini sağlamak Market personelinin gelişiminden sorumlu olmak , tüm eğitim faaliyetlerini planlayarak Bölge Müdürüne eğitim taleblerini iletmek

  Aranan Nitelikler Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler: Üniversite mezunu, Min. 4 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Organizasyon yeteneği gelişmiş, disiplinli ve takipçi, İkna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Trabzon'da ikamet eden veya edebilecek olan

 • CP Group Türkiye

  Operasyon Şefi / Konya CP Group Türkiye

  Konya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Şefi / Konya

  CP Group Türkiye

  Ref: Ref:14-175-OS - 618086

  İşin Tanımı Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Konya'da bulunan mağazalarımızdan sorumlu olarak görevlendirmek üzere ‘OPERASYON ŞEFİ’arıyoruz. Operasyon Şefimizin sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir: Satış, stok ve market personelinin yönetiminden sorumlu olmak Marketlerin performansının analizini yapmak ve rapor etmek Marketlerin temel performans göstergelerini oluşturmak Rakip analizini iyi yapmak ve market fiyat ve promosyonlarını etkili şekilde yönetmek. Performans arttırıcı önlemler almak, personelini motive ederek satış için en iyi şekilde organize etmek Market personelini günlük, haftalık ve aylık hedefler konusunda sürekli bilgilendirmek ve hedefler doğrultusunda motive etmek Market masraflarını kontrol etmek, bütçe sınırları içinde kalmasını ve izin verilen harcamaların gerçekleşmesini kontrollü bir şekilde sağlamak Marketlerin stok, lojistik v.b. gibi operasyonel süreçlerinin iyi koordine edilmesini sağlamak Market personelinin gelişiminden sorumlu olmak , tüm eğitim faaliyetlerini planlayarak Bölge Müdürüne eğitim taleblerini iletmek

  Aranan Nitelikler Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler: Üniversite mezunu, Min. 4 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Organizasyon yeteneği gelişmiş, disiplinli ve takipçi, İkna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Konya'da ikamet eden veya edebilecek olan

 • CP Group Türkiye

  Operasyon Şefi / İstanbul CP Group Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Şefi / İstanbul

  CP Group Türkiye

  Ref: Ref:14-174-OS - 618085

  İşin Tanımı Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; İstanbul Avrupa Yakasında bulunan mağazalarımızdan sorumlu olarak görevlendirmek üzere ‘OPERASYON ŞEFİ’arıyoruz. Operasyon Şefimizin sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir: Satış, stok ve market personelinin yönetiminden sorumlu olmak Marketlerin performansının analizini yapmak ve rapor etmek Marketlerin temel performans göstergelerini oluşturmak Rakip analizini iyi yapmak ve market fiyat ve promosyonlarını etkili şekilde yönetmek. Performans arttırıcı önlemler almak, personelini motive ederek satış için en iyi şekilde organize etmek Market personelini günlük, haftalık ve aylık hedefler konusunda sürekli bilgilendirmek ve hedefler doğrultusunda motive etmek Market masraflarını kontrol etmek, bütçe sınırları içinde kalmasını ve izin verilen harcamaların gerçekleşmesini kontrollü bir şekilde sağlamak Marketlerin stok, lojistik v.b. gibi operasyonel süreçlerinin iyi koordine edilmesini sağlamak Market personelinin gelişiminden sorumlu olmak , tüm eğitim faaliyetlerini planlayarak Bölge Müdürüne eğitim taleblerini iletmek

  Aranan Nitelikler Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler: Üniversite mezunu, Min. 4 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Organizasyon yeteneği gelişmiş, disiplinli ve takipçi, İkna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan

 • Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Arge Mühendisi Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Arge Mühendisi

  Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Ref: 20376 - 618084

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Elektrik - Elektronik üretim ve satış sektöründe önde gelen firmamızda görevlendirmek üzere AR-GE MÜHENDİSİ aramaktayız. Ürün tasarımlarını üretime sevk edilmeye hazır hale getirecek, Ürün standartlarının edinimi ile ilgili gerekli yazışmaları ve dosyalamaları sağlayacak, konu ile ilgili teşvikleri takip edecek, Ürün standartlarının edinimi için gerekli numunelerin üretimi, ölçümü ve sevkiyatı ile ilgilenecek, Kalite yönetim sistemi doğrultusunda kendi bölümü ile ilgili gerekli formların hazırlayıp, kayıtların tutulmasından sorumlu olacak, Ürünler ile ilgili tip testlerinde gerekli ölçümleri yapacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik - Elektrik & Elektronik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, AR-GE konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Temel Elektrik sistemleri hesaplarına hakim, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • BRITANNIA ETIKET SANAYI VE TICARET LTD.ŞTİ.

  Muhasebe Elemanı BRITANNIA ETIKET SANAYI VE TICARET LTD.ŞTİ.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  BRITANNIA ETIKET SANAYI VE TICARET LTD.ŞTİ.

  Ref: MHS_01 - 618083

  İşin Tanımı Günlük muhasebe kayıtlarını tutmak Alış ve Satış faturaları, masraf formları ve benzeri diğer evrakların tek düzen hesap planına göre kayıtlara alınması BA – BS mutabakatları Cari hesap mutabakatları ve takibi Kasa ve banka evraklarının işlenmesi ve mutabakatları Muhasebe evraklarının takibinin yapılması ve arşivlenmesini yapmakla görevli olacaktır

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel muhasebe konusunda en az iki yıl tecrübe sahibi Temel muhasebe bilgisine sahip ve tek düzen hesap planına hakim, MS Office uygulamalarını (Outlook, Excel, Word) aktif olarak kullanabilen Mikro programını modül-muhasebe entegre biçimde kullanabilen, Dikkatli ve detaylara önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Titiz ve sistemli çalışma alışkanlığı bulunan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım arkadaşları arıyoruz

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka