ARAMA SONUÇLARI

 • Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Stok Raporlama Uzmanı Netservis Bilgisayar Sistemleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stok Raporlama Uzmanı

  Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Ref: Rap01 - 613048

  İşin Tanımı Stok raporlamasının yapılması, Günlük, haftalık ve aylık olarak hazırlanacak raporların güncelliğini sağlanması ve rapor formatlarının iyileştirilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Minimum Ön Lisans mezunu, İyi derece Excel bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul'da ikamet eden, Bilişim sektörüne ilgi duyan, Tercihen Bilgisayar vb. bölümlerinden mezun, Dikkatli, titiz, Sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış ve / veya en az 2 yıl tecilli.

 • Spilos Hotel

  Bellboy Spilos Hotel

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bellboy

  Spilos Hotel

  Ref: 004 - 613046

  İşin Tanımı Manisa'da bulunan 3 yıldızlı ve 48 odalı butik otelimize; Genel görünüşüne ve kişisel temizliğine önem gösteren, Otelimize gelen misafirlerimizi karşılayaRak ve bagajlarını uygun şekilde yerlerine ulaştırabilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' BELLBOY '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik Mesleki ve kişisel gelişime önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. ### PERSONELLERİMİZ İÇİN LOJMANLARIMIZ MEVCUTTUR. ###

 • Ziylan Grup

  Depo Yöneticisi Ziylan Grup

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Yöneticisi

  Ziylan Grup

  Ref: ZYL-DY - 613045

  İşin Tanımı Ziylan Grup bünyesinde, ayakkabı üretimi için satın alınan hammaddelerin bulunduğu deponun işleyişi, ekip yönetimi, gelen malzemelerin kontrolün yapılması ve denetimini sağlamak. SAP giriş ve çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, depo stok kontrolü ve denetimi, irsaliye ve fatura işlemlerinin yapılması, denetlenmesi ve sayım raporlarının gerçekleştirecek Depo Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Depo Yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, - Üniversitelerin Lojistik bölümünden mezun, - Esnek çalışma saatlerine uyan, - MS Office'i iyi derecede kullanan, tercihen SAP bilen, - Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, - Askerlik görevini tamamlanmış, - B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,

 • Spilos Hotel

  Kahvaltı Ustası Spilos Hotel

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kahvaltı Ustası

  Spilos Hotel

  Ref: 003 - 613044

  İşin Tanımı Manisa'da bulunan 3 yıldızlı ve 48 odalı butik otelimize; Açık Büfe Kahvaltı Hazırlayabilecek, Kahvaltı Sunumu Yapabilecek, İşlemlerden Sorumlu Olabilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' KAHVALTI USTASI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Adayın açık büfe kahvaltı konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi olması, Soğuk ve sıcakta mutfağa hakim olması , Mutfak hijyeni konularında titiz. ### PERSONELLERİMİZ İÇİN LOJMANLARIMIZ MEVCUTTUR. ###

 • Manpower Gayrettepe

  Elementer Sigorta Satış Uzmanı - Avrupa Yakası Manpower Gayrettepe

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elementer Sigorta Satış Uzmanı - Avrupa Yakası

  Manpower Gayrettepe

  Ref: EAGMAN14 - 613043

  İşin Tanımı Bankacılık iştiraki olan,Sigorta sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde 'Bireysel Güvence Danışmanı' aramaktayız. Yangın,Ferdi Kaza,Kasko vb. Elementer sigorta ürünlerinin satış sürecini yönetmek, Gün içerisinde bankaya ait şube ziyaretlerini gerçekleştirerek,müşteri görüşmelerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu veya 2 yıllık Sigortacılık MYO mezunu, Satış pozisyonlarında min. 1 yıl tecrübeli, Kariyerini satış üzerine kurmayı ve bu alanda uzmanlaşmayı hedeflemiş, Istanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ve bu lokasyonda çalışmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Müşteri İlişkileri Sorumlusu Netservis Bilgisayar Sistemleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri İlişkileri Sorumlusu

  Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Ref: müş01 - 613042

  İşin Tanımı Bankalardan gelen Eft Pos cihazları ile ilgili çağrıları karşılayıp, hata ve arıza kayıtlarının oluşturulması. İlgili departmanlara yönlendirme yaparak, birimler arasında koordinasyonun sağlanması.

  Aranan Nitelikler Minimum Lise mezunu, Müşteri hizmetleri uygulamalarında en az 1 yıl deneyimli, İstanbul'da ikamet eden, MS Office uygulamalarına hakim, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Sonuç odaklı, çözüm üreten, Diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış ve / veya en az 2 yıl tecilli.

 • Shell Petrol A.Ş

  Ön Saha & Market Satış Elemanı Shell Petrol A.Ş

  Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, Muğla, Samsun, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Saha & Market Satış Elemanı

  Shell Petrol A.Ş

  Ref: ÖMSE-01 - 613041

  İşin Tanımı SHELL Petrol A.Ş'nin Acentaları Aracılığıyla işlettiği Akaryakıt İstasyonları'nda çalışmak üzere Ön Saha Satış Elemanı ve Market Satış Elemanları aramaktayız.. Vardiyalı Çalışmaya Uygun , ( Günde 7,50 saat çalışma olacaktır.) Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan, Askerlik Görevini Tamamlamış ya da En Az 2 Yıl Tecilli, Akaryakıt sektöründe kariyer planı Hedefleyen( Vardiya Şefi vb.)

  Aranan Nitelikler Market Satış Elemanı ; Market Ürünlerinin Satışını Gerçekleştirmek, Aktif Satış Ürünlerini Hedefler Doğrultusunda Satışını Gerçekleştirmek, ( Maaş'a İlave Olarak Satış Primi Ödemesi Yapılacaktır.) Market Ürünlerinin Tanzim ve Teşhir Faaliyetlerini Gerçekleştirmek, Ön Satış Elamanları ; Akaryakıt istasyonuna gelen müşterilre güler yüzlü hizmet verilmesi, Akaryakıt istasyonuna gelen müşterilere hedefler doğrultusunda akaryakıt satışının yapılmasından sorumlu olacaklardır.

 • Yapı Koordinasyon Merkezi

  Proje Mimarı Yapı Koordinasyon Merkezi

  Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, İstanbul Anadolu, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Mimarı

  Yapı Koordinasyon Merkezi

  Ref: ŞNY-İZMİRPRJMMR - 613040

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Alüminyum dış cephe giydirme sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İzmir'deki projesinde görevlendirilmek üzere PROJE MİMARI arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul ya da Lisans mezunu, Uygulama ve detay projelerinde en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İzmir'de ikamet eden ya da edebilecek olan, Erkek adaylar siçin askerliğini tamamlamış, Bay veya Bayan

 • Çelikbilek Makina

  Satış Sorumlusu - Ss2014 Çelikbilek Makina

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu - Ss2014

  Çelikbilek Makina

  Ref: - 613039

  İşin Tanımı Kaldırma ve taşıma ekipmanları satış ve servis hizmetini veren Çelikbilek Makine San. ve Tic. A.Ş.’de görevlendirmek üzere Satış Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversite Mezunu (Ön Lisans veya Lisans) · Sahada direkt satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli · Satış ve müşteri odaklı çalışabilen · Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek · Tercihen forklift, kaldırma ve taşıma ekipmanları, makine sektörlerinde tecrübeli · 35 yaşını aşmamış · B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan · Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış · Anadolu Yakasında ikamet eden. · Bay adaylar.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  İş Geliştirme Uzmanı (e-Ticaret) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Geliştirme Uzmanı (e-Ticaret)

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-İGU - 613038

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "İş Geliştirme Uzmanı" aramaktayız. Genel Müdür’ün yönlendirmeleri ile ya da kendi gözlemleri ile araştırmalar yapmak ve raporlamak, İş gelişimi ile ilgili projeleri oluşturmak, takip etmek, yönetmek ve hızlıca sonuçlandırmak, Şirket süreçlerinin verimliliğini ölçecek nesnel kriterler oluşturmak ve rapor etmek, Departmanlar arası süreçleri, verimlilik, maliyet ve kalite bakımından geliştirecek öneriler getirmek, çalışmalar yapmak ve raporlamak, Süreç geliştirmelerinin kurulum, eğitim ve izlemesini yapmak, Araştırma, analiz ve raporları seri bir şekilde sonuçlandırmak, Geliştirmeler ile ilgili departmanlar arası iletişimi yönetmek, Şirket vizyon ve stratejileri doğrultusunda büyüme projelerini hayata geçirmek, Satış stratejileri geliştirmek ve belirlenen yıllık satış hedefleri doğrultusunda satış sürecini yönetmek, Piyasa ve rakip analizi yaparak, teklif, bütçe ve sözleşme sürecini yönetmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik Fakültelerinden yada Ekonometri, İşletme, İktisat, Matematik bölümlerinden mezun, İş Geliştirme ve Proje Yönetimi alanlarında deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Toplantı yönetimi ve zaman yönetimi konularına hâkim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

 • Samet A.Ş.

  Purchasıng Specıalıst Samet A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Purchasıng Specıalıst

  Samet A.Ş.

  Ref: PS-OB1014 - 613037

  İşin Tanımı Responsible for the procurement of raw materials, materials, commercial and outsourced products at optimum conditions according to supply chain structure and in alignment with corporate purchasing policies and strategies. Responsible for increasing competition power of the company selecting, leading and evaluating major-regular-potential suppliers according to business targets of Head Office, Factories and other local and abroad group of companies. Responsible from improvement and development of suppliers' relations and sourcing for new suppliers. Responsible for taking offers, making detailed cost-benefit and cost-effective pricing analysis, making proposals, managing suppliers by agreement and under contract. Involving in corporate supply and demand chain projects of system development and process improvement for local and abroad areas. Participating at all other purchasing related activities.

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree from Mechanical & Electrical & Industrial Engineering and other related departments from a reputable university Minimum 1-3 years of experience in International and/or Multinational Purchasing, especially in production sector and metal-plastic-chemical-electrical materials Analytical thinker, high persuasion, result & achievement oriented, good team player, Have strong negotiation communication and interpersonal relations skills, Very good command of written and spoken English knowledge Good command of MS Office applications, especially on Excel Good knowledge of ERP, especially on IFS Completed military service for male candidates Able to domestic and abroad travel Have active driving license Located in European Side of İstanbul

 • Ayakkabı Dünyası

  Depo Görevlisi - Ankara Gordion AVM Ayakkabı Dünyası

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Görevlisi - Ankara Gordion AVM

  Ayakkabı Dünyası

  Ref: AD-GORDİON DG01 - 613036

  İşin Tanımı Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; Ankara Gordion Alışveriş Merkezi'nde açılacak olan mağazasında çalışmak üzere Depo Görevlisi arıyor.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Benzer görevlerde deneyimli (tercih nedenidir), İdari işler konusunda bilgili, Ürün kabul/teslim işlemlerini bilen (fatura ve irsaliye takibi yapabilen), Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Askerlik görevini tamamlamış, erkek. Not : Yukarıda belirtilen özelliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

 • Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Silivri De Part-Time Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Silivri De Part-Time Ev İşi Temizlik

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: EİT-1410 - 613035

  İşin Tanımı İstanbul Silivri de ikamet eden ailemiz için, Ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Alanında en az 2 yıl deneyimli, Temiz, titiz, Sigara kullanmayan, 25-40 yaşlarında, Haftanın 6 günü 09:00-13:00 saatleri arasında 800 TL ücretle çalışabilecek, Referanslı ev işi temizlik personeli

 • Hektaş Ticaret T.A.Ş.

  Bitki Koruma Pazarlama ve Geliştirme Müdürü Hektaş Ticaret T.A.Ş.

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bitki Koruma Pazarlama ve Geliştirme Müdürü

  Hektaş Ticaret T.A.Ş.

  Ref: - 613034

  İşin Tanımı 58 yıldır imal ve ithal bitki koruma ürünleri ile tarım sektörüne hizmet sunmakta olan ve sektörünün lider firmaları arasında yer alan HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş., Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Genel Müdürlük Bitki Koruma Pazarlama ve Geliştirme departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Bitki Koruma Pazarlama ve Geliştirme Müdürü" aramaktadır: Şirketimizin pazarlama ve ürün geliştirme hedefleri doğrultusunda pazarlama faaliyetleri ve ürün portföyünü geliştirmek ve yönetmek. Bitki Koruma alanında Dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından takip etmek, buna göre gerekli aksiyonları oluşturmak ve uluslararası firmalarla olan teknik ve ticari ilişkileri yönetmek Şirketin kısa, orta ve uzun vadeli stratejik planlarını yapmak, bunları güncel tutmak, uygulamak, kontrol etmek ve gerektiğinde pazar koşullarına göre revize etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ziraat Fakültelerinden (tercihen Bitki Koruma, Tarla veya Bahçe Bitkileri bölümlerinden) mezun Bitki Koruma Pazarında deneyimli, yeterli teknik, pazarlama ve ticari bilgiye sahip Bitki Koruma ürünlerinin ruhsatlandırılması ile ilgili konulara hâkim İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen Takım çalışmasına yatkın

 • Borajet Havacılık Taşımacılık A.Ş.

  Muhasebe Sorumlusu Borajet Havacılık Taşımacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Borajet Havacılık Taşımacılık A.Ş.

  Ref: MUH-01 - 613033

  İşin Tanımı Muhasebe Müdürlüğü bünyesindeki genel muhasebe işlemlerini ve kontrol süreçlerini yürütmek

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Muhasebe süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, - Tercihen bilet muhasebesi deneyimi olan, - İyi derecede İngilizce bilen, - İyi derecede mevzuat bilgisi sahibi, - MS Office (Word, Excel) programlarına hakim, tercihen Netsis programı hakkında bilgi sahibi, - Takım çalışmasına yatkın, - Avrupa Yakası’ nda ikamet eden veya edebilecek olan

 • Advantis Consulting

  Hammadde Sourcing - Satın Almacı Advantis Consulting

  Aydın, İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hammadde Sourcing - Satın Almacı

  Advantis Consulting

  Ref: - 613032

  İşin Tanımı Advantis Consulting, Fransız firmalarına Türkiye’de sanayi ve ticari yatırım operasyonları, şirket birleşme ve satın almaları (M&A), imalatçı/üretici arama (sourcing) ve pazarlama konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir. Danışmanlığını yaptığımız bir Fransız Endüstriyel gıda üretim fabrikası adına, Meyve ve Sebze Hammadde satın almacısı aramaktayız. Görev tanımları aşağıda belirtilmiştir. Yaş meyve ve sebze sektöründe deneyimli fabrikanın hammaddelerini satın almak, Doğru tedarikçileri bulmak, tohumdan sözleşmeler yapmak, uzun vadeli proses öncesi ve sonrasını garantilemek, Müşteri beklentilerine uygun şekilde ürün kalite ve maliyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Baylar için askerliğini tamamlamış, Üniversite / Yüksek okul Gıda veya Ziraat Mühendislik bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli. İhracatçı veya yabancı firma deneyimi artı tercih sebebidir, Saha ve ürün odaklı, Şirket stratejilerine katkıda bulunacak yönetici niteliklerine sahip, Kalite odaklı, titiz, risk almaktan korkamayan, azimli, hızlı adapte olabilen, proses inovasyon ve teknolojik araştırma konularında fikir verebilen, Takım çalışmasına yatkın, üreticilerle iyi iletişim kurabilen, İyi derecede İngilizce bilen, artı Fransızca tercih sebebidir.

 • Pizzabulls

  Çağrı Merkezi Elemanı Pizzabulls

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Elemanı

  Pizzabulls

  Ref: - 613031

  İşin Tanımı Ümraniye/Şerifali bölgesinde bulunan çağrı merkezimize bu bölgeye yakın oturan bayan agent arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ses tonu ve Diksiyonu düzgün İkna kabiliyeti yüksek, hedefler doğrultusunda çalışabilecek Satış konusunda kendine güvenen, Kariyer Hedefleyen, Hırslı, istekli, İşini kendisine ait gibi benimseyecek deneyimli veya Deneyimsiz Vardiyalı çalışabilecek, bazı vardiyalarda gece 03:00'e kadar çalışabilecek Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,

 • Remax Rekor

  Satış Danışmanı Remax Rekor

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Remax Rekor

  Ref: - 613030

  İşin Tanımı RE/MAX Rekor, Ankara’da Tandoğan ve Dikmen olmak üzere, Alım gücüne uygun her tür gayrimenkulün sık el değiştirdiği verimli iki ayrı bölgede, Ankara, Türkiye ve Yurt dışındaki, diğer RE/MAX ofisleri ile belirlenmiş etik kurallarla paylaşımlı çalışma imkanı bulacağınız, Profesyonelce yönetilen, nezih iki şubesi bulunan, Bağımsız bir franchise işletmesidir. Uluslararası firma kültürü ve prestiji ile çalışmak isteyen ''Yeni Aile Üyelerimizi Arıyoruz''

  Aranan Nitelikler Neler Arıyoruz? Yüksek gelir ve kariyer planlayan evli-bekar, baylar-bayanlar, İnsan ilişkilerinde başarılı, 22-51 yaş arası, tercihen araç sahibi olan ve aktif araç kullanabilen, İç motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler, İletişim becerileri yüksek, vizyon sahibi, gelişime açık, dinamik, dış görünümüne önem veren, Satış ve pazarlama deneyimi olan veya ilgi duyan, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer ve yüksek gelir elde etmek isteyen, Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak, Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir is fırsatı sunulmaktadır. İş Tanımı Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, Portföyleri kiralamak ve satmak için Remax’da hazır bulunan pazarlama planını uygulamak, Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak, Remax etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak.

 • Loya Mağazacılık

  Stok Yönetim Personeli Loya Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stok Yönetim Personeli

  Loya Mağazacılık

  Ref: Stok Pers - 613029

  İşin Tanımı Faaliyet konusu iç giyim olan firmamızın İstanbul Avcılar'da bulanan merkezine Stok Yönetimi Personeli alınacaktır. Mağazalarda bulunan stok miktarlarının hedeflenen düzeyde tutulmasının sağlanması, Raf kapasitesi ve hedeflenen stok yeterlilik süresine göre mağazalar için ürünlerin minimum/maksimum stok değerlerinin hesaplanması, Mağazalardan gelen geri bildirimler ve promosyon dönemleri dikkate alınarak stok miktarları/sipariş parametrelerinde ilgili revizyonların yapılması,

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmaların Stok Yönetimi bölümlerinde minimum 1 yıl tecrübeli, Mağazalarda ki bekleme, stokların takibini ve kontrolünü yapacak, Stok yönetimine dair tüm veri giriş ve raporlamaları yapabilecek, Yeni ürünlerin sisteme tanımlanması, Fabrika ve mağazalar arasındaki ürün sevkıyatlarının organize edilmesi, Nebim Winner programı bilen, Ms Office programlarını kullanabilen adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Bolu İçin Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Dsg İk ve Danışmanlık

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bolu İçin Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-BÇM - 613028

  İşin Tanımı Danışmanlığını yağmakta olduğumuz Türkiye'nin en köklü banklarından olan müşterimiz için "ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ " aramaktayız. Banka müşterilerden gelen çağrıları cevaplamak, Bilgi vermek, işlem yapmak, iletilen öneri ve şikâyetlere çözüm bulmak veya yönlendirmek, Müşterilerin sunulan çözümlerden memnun kalmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler 28 yaşını aşmamış, Lisans/Önlisans mezunu veya Önlisans mezunu olup devam zorunluluğu olmayan 3./4. sınıf öğrencisi Diksiyonu düzgün, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Bankada kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka