ARAMA SONUÇLARI

 • Temel Hukuk Bürosu

  Call Center-Takip Elemanı Temel Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Call Center-Takip Elemanı

  Temel Hukuk Bürosu

  Ref: - 618883

  İşin Tanımı İcra asistanı ve callcenter,icra takip dosyalarının incelenmesi ve aranmasında yer almak üzere; Borçlularla ilgili adres, telefon vb. iletişim bilgilerinin istihbaratının yapılması, Büromuzda eğitimi verilecek programlar kullanılarak dosya borçlularının aranması, Dosya bilgilerinden ve görüşme notlarından yararlanarak borçlulara ödeme planı sunulması,

  Aranan Nitelikler Araştırma yapmayı seven, İş disiplinine uygun çalışan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Kurallara uyumlu, Farklı stratejiler geliştirebilen, Kişisel temizliğine önem veren, Sonuç odaklı çalışan, Az da olsa bilgisayar (klavye) kullanabilen, Ayda en az iki cumartesi çalışabilecek, Bayanlar için yaş sınırları :19-40 yaş arası, Baylar için yaş sınırları :19-27 yaş arası ve askerlik sorunu olmayanlar.

 • MANGO

  Gaziantep Prımemall -Depo Personelleri MANGO

  Gaziantep Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gaziantep Prımemall -Depo Personelleri

  MANGO

  Ref: gapdp - 618881

  İşin Tanımı Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde yer alacak, GAZİANTEP PRIMEMALL Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazamız için "DEPO PERSONELİ" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Depo düzeninde titiz, Ürün takibi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, hevesli,sıcakkanlı,samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu, Tercihen askerliğini yapmış. Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • Alsera İnşaat

  İş Güvenliği Uzmanı Alsera İnşaat

  Yalova Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Güvenliği Uzmanı

  Alsera İnşaat

  Ref: - 618875

  İşin Tanımı YALOVA TERSANE BÖLGESİ ŞANTİYEMİZDE ÇALIŞTIRMAK ÜZERE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI.

 • English Home

  Satış Danışmanı ( Orion AVM - Çorlu ) English Home

  Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı ( Orion AVM - Çorlu )

  English Home

  Ref: EHM-orion - 618870

  İşin Tanımı Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Isı Üretim

  Pazarlama Sorumlusu Isı Üretim

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Sorumlusu

  Isı Üretim

  Ref: - 618867

  İşin Tanımı Isıtma ve Soğutma sektöründe 40 senedir faaliyet gösteren firmamız, Baymak mamüllerini ve teknik malzemelerini İzmir ve Ege bölgesinde pazarlamaktadır. Pazarlama görevini yerine getirebilecek, bayilerimizi ziyaret edecek ve yeni bayiler oluşumunda destek olacak '' PAZARLAMA SORUMLUSU '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Pazarlama konusunda deneyim sahibi, İzmir'de ikamet eden, BAY/BAYAN (TERCİHEN BAY)

 • Style Çizgi Şirketler Grubu

  Kalite Kontrol Elemanı Style Çizgi Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı

  Style Çizgi Şirketler Grubu

  Ref: KLTKNTRLE - 618859

  İşin Tanımı Yenibosna’da bulunan depomuzda yetiştirilmek üzere görev alacak Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Dokuma ağırlıklı üretim yapan ihracat firmamızda yetiştirilmek üzere, Dikiş kalitesi ve ölçüm metotlarını öğrenecek, Özellikle Erkek Takım Elbise, Ceket, Pantolon ve Gömlek gruplarında kontrol tecrübesine sahibi olacak İyi derecede dikkat ve görsel hafızaya sahip Detaylara önem veren disiplinli sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna adapte olabilecek Takım çalışmasına yatkın elemanlar alınacaktır.

 • Platin Grup

  İnşaat Teknikeri Platin Grup

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Teknikeri

  Platin Grup

  Ref: - 618857

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, En az 5 yıl tecrübe sahip, Sorumluluğunda bulunan şantiyenin iş ve proje koordinasyonunu sağlayabilecek, Hakediş konusunda tecrübeli, Proje uygulama ve denetimi konusunda tecrübeli, Metraj ve keşif yapıp raporlayacak, Taşeron uygulamalarını yönetebilecek tecrübeye sahip, İyi derecede Autocad kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Antalya'da ikamet eden, Bay.

 • Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Teknik Personel/sekreter Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Personel/sekreter

  Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Ref: - 618852

  İşin Tanımı 'İZMİR'DE BULUNAN MERKEZ OFİSİMİZDE ÇALIŞACAK SİGORTA ELEMENTER ,BES , SAĞLIK KONULARINDA EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ . EKRAN VE ÜRÜN BİLGİSİNE HAKİM.SEGEM VEYA BES LİSANSI BULUNAN TEKNİK PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU TERCİHEN İLGİLİ BÖLÜM MEZUNU ELEMENTER SİGORTA KONULARINDA DENEYİMLİ GELEN GİDEN EVRAKIN TAKİP, DOSYALAMA VE ARŞİVLENMESİ KONULARINDA TECRÜBELİ İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ DİNAMİK DİKSİYONU DÜZGÜN İYİ DERECEDE BİLGİSAYAR KULLANABİLEN ( ÖZELLİKLE ŞİRKETİMİZE TANİMLİ EKRANLARI ÖĞRENEBİLECEK KADAR BİLGİSAYAR TECRÜBESİNE SAHİP ) ÖN MUHASEBE BİLEN ŞİRKET TELEFON TRAFİĞİNİ İDARE EDEBİLECEK MİSAFİR KARŞILAMA PROTOKOL KURALLARINI BİLEN

 • FNT AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Pazarlama Elemanı FNT AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Adana Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Elemanı

  FNT AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Ref: - 618851

  İşin Tanımı Adana şubemiz için ifade ve temsil yeteneği olan, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren PAZARLAMA ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Oto ehliyetli olan, Erkeklerde askerlik hizmetini tamamlamış. NOT:Tüm sosyal haklar mevcuttur.

 • Vepa Group

  Satış Danışmanı - Vepa Outlet (vom)- Starcıty Vepa Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Vepa Outlet (vom)- Starcıty

  Vepa Group

  Ref: Vom_Starcity - 618844

  İşin Tanımı 52. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan Vepa Group, geçen 52 sene içerisinde Türkiye’de spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA Yılın Distribütörü " ödülüne layık görüldü. VEPA OUTLET MAĞAZALARIMIZIN STARCITY AVM de bulunan mağazasında görev alarak, markamızın hızla büyüyen yapısı içinde yer almaktan gurur duyacak, markanın standartları doğrultusunda hizmet sunup; Müşterilerimize ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi verecek, Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları konusunda destek olacak, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Marka ve kurum bilinci doğrultusunda satış gerçekleştirecek, Mağazanın düzenini sağlayacak, Ürünlerin vitrin ve reyonda sergilenmesine destek olacak, "SATIŞ DANIŞMANI" takım arkadaşları arıyoruz. Starsity Avm'ye servis ile ulaşım imkanı vardır.

  Aranan Nitelikler Satış ve mağazacılık konusunda deneyimli, En az lise mezunu, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri beklentileri ve davranışları konusunda deneyimli, Satış odaklı, Markamızı en iyi şekilde temsil edecek, İletişim becerisi yüksek, güleryüzlü, Takım çalışmasına inanan, Dinamik, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için)

 • Koton

  Satış Danışmanı - İzmir Park (Eşref Paşa) Koton

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - İzmir Park (Eşref Paşa)

  Koton

  Ref: KTN-IP-SD - 618843

  İşin Tanımı İzmir PARK AVM (EŞREF PAŞA) içerisinde açılacak "KOTON" mağazası için, Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alacak, Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif sunacak, Ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, Tadilat alacak, eksik ürünlerini takip edecek, Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Hazır Giyim sektöründe satış konusunda deneyimli, En az lise,tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen,özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden adaylar arıyoruz.

 • Klüh Servis Yönetimi

  İnsan Kaynakları Elemanı Klüh Servis Yönetimi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Elemanı

  Klüh Servis Yönetimi

  Ref: İK 002 - 618842

  İşin Tanımı Otomotiv yan sanayi sektörünün öncü firmalarından olan tesisimizde görevlendirilmek üzere;,İnsan kaynakları elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnsan kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimli, Gebze,Tuzla,Pendik civarında ikamet eden, En az Yüksek Okul mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak, Analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş, İletişim ve koordinasyon yeteneği yüksek.

 • Enplus

  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Enplus

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

  Enplus

  Ref: - 618839

  İşin Tanımı Müşteri sorunlarını takip etmek, raporlamak ve çözümlenmesine yardımcı olmak, Müşterilerin öneri ve isteklerine yazılı veya sözlü cevap vermek, Müşterilerden gelen servis taleplerini planlayarak yetkili servislere iletmek, Servis yönlendirilen işlerin takip edilmesi ve sonuçlandırılması, Nakliye ve montaj listelerinin takibi ve raporlanması, Müşteri şikayetlerinin çözümlenmesine yönelik ilgili birimlerin bilgilendirilmesi, gerekli aksiyonların alınması ve bu sürecin takibinin yapılması, Sorumlu olduğu konular kapsamında ilgili raporların zamanında ve beklenen standartlarda hazırlanması ve sunulması görevlerini yerine getirebilecek ‘Müşteri İlişkileri Temsilcisi' çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Beyaz Eşya,Elektronik ve Küçük ev aletleri sektörlerinde birçok dünya lideri markaların Türkiye distribütörü olarak ENPLUS perakende zincirimiz ile tüketicilere modern pazarlama anlayışı ve etkili stratejilerimiz doğrultusunda %100 müşteri odaklı , kaliteli hizmeti anlayışını sunmaktayız. ENPLUS Müşteri Hizmetleri Departmanında görevlendirilmek üzere; Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İkna, yönlendirme ve iletişim yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, problem çözme yeteneğine güvenen ve bu konuda istekli, Diksiyonu düzgün Prezantabl Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip, MS Office Programlarına hakim, bilgisayarı işinin bir parçası olarak aktif şekilde kullanabilecek, Organizasyon becerisi olan, Takım çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 20-28 yaşları arasında, Bayan. Tercihen temel düzeyde İngilizce bilen müşteri temsilcisi takım arkadaşları arıyoruz.

 • Enplus

  Küçük Ev Aletleri Teknisyeni Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Küçük Ev Aletleri Teknisyeni

  Enplus

  Ref: - 618838

  İşin Tanımı Distribütörlüğünü yürüttüğümüz Breville, Laurastar ve Silit markalarının Satış Sonrası Hizmetler biriminde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Küçük Ev Aletleri Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır. Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, Tercihen satış sonrası hizmetler sektöründe deneyim sahibi, Elektrikli Ev Aletleri konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, Arıza çözüm yollarında manuel, şema vb. dökümanlardan yararlanabilen, MS Office programlarına hakim, raporlama yapabilecek, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2017 yılına kadar tecilli, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, 30 yaşını aşmamış, Bay

  Aranan Nitelikler Merkez Servis Atölyesinde küçük ev aletleri bakım-onarımını gerçekleştirmek, Tüketicilere ürün kullanımı hakkında telefonda ve sahada eğitim/destek vermek, Yetkili Servislere teknik destek ve bilgi verilmesi, Yetkili Servislerin hakedişlerinin incelenmesi, Garanti dahili veya harici tamir-bakım süreçlerinde yetkili servislerin denetlenmesi ve yönlendirilmesi, Garantili değişen parçaların testi ve prosedüre uygun kayda alınması, Belirli periyotlarla teknik raporlar oluşturulması ve Servis Yöneticisine raporlanması, Ürün tamirlerinde kullanılacak yedek parçaların planlanması, Garanti dahili veya harici tamir amaçlı gelen ürünlerin giriş ve çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Garanti dahili veya harici tamir işlemlerinde gerekli tamir süreçlerinin uygulanması (Ürün teknik kontrolü, garanti raporlamaları, ücretli tamirlerde teklif hazırlığı…)

 • Küre Organizasyon

  Mağaza Satış Danışmanı Küre Organizasyon

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı

  Küre Organizasyon

  Ref: - 618830

  İşin Tanımı Kozzy AVM' de bulunan, Florman Kioks mağzası için "Mağaza Satış Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20 - 35 yaş aralığında, Fiziği düzgün, diksiyonu düzgün, Satış yapmaya hevesli, istekli, Kozmetikte tecrübesiz olabilir ancak kozmetiği seviyor ve biliyor olması gereklidir. (Eğitim verilecektir.) Satış Tecrübesi olan, Kendine güvenen, Girişken, İkna kabiliyeti yüksek, Algısı açık ve yüksek, Pozitif enerjili, Kozzy AVM'de çalışacak, AVM çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

 • Özgörkey Otomotiv

  Genel Hizmet Personeli / Temizlik Elemanı Özgörkey Otomotiv

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Hizmet Personeli / Temizlik Elemanı

  Özgörkey Otomotiv

  Ref: - 618829

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Genel Hizmet Personeli / Temizlik Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Minimum ilkokul mezunu, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 21-40 yaş arası erkek.

 • Core Marketing Group

  Door To Door(Çat Kapı Çalışması) Core Marketing Group

  Ankara, Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Door To Door(Çat Kapı Çalışması)

  Core Marketing Group

  Ref: CRM2 - 618823

  İşin Tanımı Çat kapı projemizde, sektöründe lider firmalarımızda görevlendirilmek üzere bay-bayan satış destek personelleri aranmaktadır.Proje 2,5 ay sürecek olup çalışma yapacak olan personellerin, proje bitiminde farklı bir Door to Door projesine katılmaları mümkündür. Çalışma hakkında eğitim verilecektir.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu Haftanın 6 günü günü 09.00/19.00 saatleri arasında tam zamanlı çalışabilecek, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Tercihen ürün tanıtım ve satış faaliyetlerinde yer almış, Door to door(çat kapı) aktivitesinde deneyimi olan 1300 TL maaş ile Çalışacak olan adaylar aranmaktadır

 • OTOCAR RENT A CAR

  Operasyon Elemanı OTOCAR RENT A CAR

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Elemanı

  OTOCAR RENT A CAR

  Ref: Tercihen operas - 618822

  İşin Tanımı Otocar destek operasyon departmanında görevlendirilmek üzere müşteri memnuniyeti ön planda olmak kaydı ile Bay/Bayan "Operasyon Elemanı" aramaktayız. Kiralama öncesi öncesi hazırlık.(rezervasyon) Çalışmış olduğumuz firmalar ile sürekli kontak ve isteklerinin takibi , Müşterilere sürekli geri bildirim yapılması, Araç teslim, iade işlemlerinin sistem üzerinden yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler Tercihen operasyonel filo kiralama veya otomotiv sektöründe tecrübesi olan Lise veya ön lisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Raporlama yapabilen, Prezantabl, insan ilişkileri başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Kartal ve civarında oturan. Tercihen İngilizce bilen

 • Enplus

  İnsan Kaynakları Uzman Yrd. Enplus

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzman Yrd.

  Enplus

  Ref: - 618821

  İşin Tanımı Mağazacılık Sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin Ümraniye'de bulunan Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun ''İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler M.Y.O veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İnsan Kaynakları alanında uzun staj deneyimi veya en az 1 yıl iş deneyimi bulunan, İşe alım süreçleri başta olmak üzere , İnsan kaynakları alanında kariyer hedeflerine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, İletişim yeteneği ve sorumluluk bilincine sahip, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İş ve sonuç odaklı çalışabilecek, Bayan ''İnsan kaynakları Uzman Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır.

 • Linens Pazarlama

  Depo İşçisi Linens Pazarlama

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo İşçisi

  Linens Pazarlama

  Ref: LİNENS DEPO - 618810

  İşin Tanımı Ev Tekstili Perakendeciliğinde öncü "Zorluteks Tekstil Tic.ve San.A.Ş."nin Avcılar'da bulunan ürün deposunda işçi olarak çalışacak personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Askerlik görevinin tamamlamış olması Tercihen forklift ehliyeti bulunan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka