ARAMA SONUÇLARI

 • YKM

  Müşteri İlişkileri Elemanı-Marmara Forum Mağazası YKM

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri İlişkileri Elemanı-Marmara Forum Mağazası

  YKM

  Ref: YKMMARMIM - 617901

  İşin Tanımı Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarının karşılanmasından, müşteri şikayet ve problemlerinin çözümünden sorumlu olacak, Müşteri memnuniyeti ölçümlerini gerçekleştirecek.

  Aranan Nitelikler Büyük mağazalar zinciri YKM'nin Marmara Forum Mağazası’nda görev alacak; İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Halkla ilişkilerde deneyimli, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen adaylar aranmaktadır.

 • Style Çizgi Şirketler Grubu

  Mağaza Satış Danışmanı (Bursa Carrefour) Style Çizgi Şirketler Grubu

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı (Bursa Carrefour)

  Style Çizgi Şirketler Grubu

  Ref: BRSCRFR001 - 617900

  İşin Tanımı Bursa Carrefour mağazamız için, KAZANMAK İSTEDİĞİNİZ ÜCRETİ KENDİ BELİRLEYECEK SATIŞ DANIŞMANLARI ARIYORUZ...! Yapacağınız satışa göre Türkiye Standart'larının çok üzerinde para kazanmak sizin elinizde...

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Kariyer hedefleri olan, Mağazacılık konusunda deneyimli veya Mağazacılığa ilgi duyan, Tercihen Erkek Klasik Giyim konusunda deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri yüksek, İnsan ilişikilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Prezentabl, Arkadaşlar arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  İzmir Bölge Satış Yöneticis Firma Adı Gizli

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Bölge Satış Yöneticis

  Firma Adı Gizli

  Ref: İZBSY - 617899

  İşin Tanımı Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimizin İzmir Bölge kapsamında şirket aracı ile sahada çalışıp Bayi ve marketlerin şirket kurallarına göre yönetilmesinden sorumlu olmak Satış faaliyetlerini planlamak, Mevcut müşterilerin sürdürülebilirliğini sağlamak ve yeni müşteri portföyü oluşturmak, Hedef bazlı satış-bütçe yönetimi ile faaliyetleri ve bölgesi ile ilgili araştırma ve analizler yapmak, raporlamak. Nokta bazında maksimum ürün bulunurluklarının ve satış verimliliklerinin sağlanması, Rakiplerin ve rekabetin izlenerek raporlanması ve kararlaştırılan önleyici aksiyonların yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler Süt Ürünleri Sektöründe, Bayi ve Yerel Zincir yönetim konusunda en az 5 yıl deneyimli, Problem çözme, karar alma konusunda istekli ve beceri sahibi, Hedef bütçe yönetim sistemi ile çalışmış Ms Office uygulamalarına hakim ve raporlama yapabilen, Ekibini yönlendirebilen, çabuk yılmayan ve mücadeleci B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanan, seyahat engeli olmayan İzmir’de ikamet eden / edebilecek bay,

 • Kaktüs Moda Giyim San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Stilist-Tasarım Kaktüs Moda Giyim San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stilist-Tasarım

  Kaktüs Moda Giyim San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 617898

  İşin Tanımı KAKTÜS MODA BAYAN GİYİM FİRMAMIZA; ÖRME VE DOKUMA GRUBUNDA DENEYİMLİ, ÇAĞA UYGUN GÜNCEL ÜRÜN TAKİBİNDE VE ÜRETİMİNDE BAŞARILI, STİLİST ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Efatur

  Sigorta ve Hasar Danışmanı Efatur

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sigorta ve Hasar Danışmanı

  Efatur

  Ref: - 617897

  İşin Tanımı 1976 yılından bugüne kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel kadrosu ve sektör tecrübesi ile" Personel Taşımacılığı ” alanında faaliyet gösteren; verdiği hizmetlerle katma değer yaratarak yüksek değerde müşteri memnuniyeti sağlamayı öncelikli hedef edinen EFA TURİZM VE SEYAHAT ACENTASI LTD. ŞTİ ‘ne devam etmekte olan projelerinde çalışmak üzere " SİGORTA VE HASAR DANIŞMANI” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sigorta işinde tecrübeli, İletişimi ve motivasyonu yüksek Raporlama yeteneğine sahip Analitik ve sistematik düşünebilen Çözüm odaklı ve detaylara önem veren Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

  Mcse-Mcıtp Eğitmeni Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mcse-Mcıtp Eğitmeni

  Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

  Ref: - 617896

  İşin Tanımı İş Açıklaması Bakırköyde ki kursumuza yarı zamanlı Olarak Hafta içi ve Hafta Sonları Donanım ve Network Eğitimleri Konusunda Eğitmenlik Yapacak aşağıdaki konulara hakim çalışma arkadaşları aramaktayız. - Bilgisayar Donanım ve Network Konusuna Hakim - Microsoft Server 2012 Konularını Hakim-VPN,Active Directoy,DNS ve Grup Policy Konularına Hakim. Önemli Not: Toplam Eğitim Saati:80 Saat olacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar * En az 1 yıl Donanım,MCSE Konularında Eğitim Vermiş. * Üniversitelerin,Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı veya ilgili bölümlerden mezun. * Microsoft MCSE 2012 konusunda deneyimli. * Eğitimciliğin ciddi bir iş olduğunun farkında olan, * Sunum yeteneği ve diksiyonu düzgün, * Takım çalışmasında başarılı, iletişim becerileri kuvvetli, * Yenilikleri takip etmeyi seven, yaratıcı, esnek, değişim ve gelişime açık, * Bakırköy şubesinde hafta sonu ve hafta içi saat 18:00-21:30 saatleri arasında ders verebilecek

 • Damat - Tween

  Tasarımcı- Damat Tween Damat - Tween

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tasarımcı- Damat Tween

  Damat - Tween

  Ref: TSR-04 - 617895

  İşin Tanımı ORKA Holding ( Damat Tween markası için ) merkez ofisinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip sahip; "Tasarımcı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tasarım bölümünden mezun Tasarım programlarını (Adobe Illustrator, Photoshop, Coreldraw vs.) çok iyi kullanabilen En az 2 yıl deneyim sahibi Kumaş, aksesuar, kalıp ve dikim teknikleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi Sezon koleksiyonunu geliştirebilecek Teknik dosyaları oluşturabilecek Koleksiyonun düzenli ve planlı işleyişini sağlayacak Koleksiyonun takvime uygun işleyişini ve zamanında bitmesini temin edecek İyi derecede İngilizce bilen Detaylara önem veren, sorumluluk alabilen Planlama ve takip yeteneğine sahip Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip

 • Evdema

  Satış Danışmanı Evdema

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Evdema

  Ref: SD1 - 617894

  İşin Tanımı Ev Dekorasyon Malzemeleri Satışında, Sektörün Lideri Konumundaki EVDEMA YAPI Mağazalarının Aydınlatma Katında Görevlendirmek Üzere Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Aydınlatma malzemeleri satışında deneyimli, Bilgisayar ve Logo Tiger programını kullanabilen, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Rossmann

  Part-Time Kasiyer- Pelican AVM Rossmann

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part-Time Kasiyer- Pelican AVM

  Rossmann

  Ref: MPK-34-22 - 617893

  İşin Tanımı Pelican AVM'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, müşteri odaklı bayan part-time kasiyer aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 6 aylık kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, güleryüzlü bayan takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Konya Stratej İK

  Konya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Konya

  Stratej İK

  Ref: PGY-KONYA-1114 - 617892

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Konya Kulu, Karapınar, Konya Ereğli, Konya Mesnevi Şubelerinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans (Bankacılık ve Sigorta) / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Rossmann

  Kozmetik Satış Görevlisi- Pelican AVM Rossmann

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kozmetik Satış Görevlisi- Pelican AVM

  Rossmann

  Ref: KSG-34-30 - 617891

  İşin Tanımı Pelican AVM'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Kozmetik Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Muğla Stratej İK

  Muğla Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Muğla

  Stratej İK

  Ref: PGY-MUĞLA-1114 - 617890

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Muğla şubelerinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans (Bankacılık ve Sigorta) / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Rossmann

  Kasiyer-Pelican AVM Rossmann

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer-Pelican AVM

  Rossmann

  Ref: MK-34-25 - 617889

  İşin Tanımı Pelican AVM'de açılacak mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, kurum kültürünü benimseyerek iş hayatına yansıtacak müşteri odaklı kasiyerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 2 yıllık kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Tercihen satış konusunda deneyimli, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, Güleryüzlü, temsil yeteneğine sahip, Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - İzmir Stratej İK

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - İzmir

  Stratej İK

  Ref: PGY-İZMİR-1114 - 617888

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının İzmir şubelerinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans (Bankacılık ve Sigorta) / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Pelican AVM Rossmann

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi-Pelican AVM

  Rossmann

  Ref: MSG-34-39 - 617887

  İşin Tanımı Pelican AVM'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık konusunda deneyimli, tercihen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Elazığ Stratej İK

  Elazığ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Elazığ

  Stratej İK

  Ref: PGY-ELAZIĞ-1114 - 617886

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Elazığ şubelerinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans (Bankacılık ve Sigorta) / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Düzce Stratej İK

  Düzce Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Düzce

  Stratej İK

  Ref: PGY-DÜZCE-1114 - 617885

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Düzce Bulvar şubesinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans (Bankacılık ve Sigorta) / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Diyarbakır Stratej İK

  Diyarbakır Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Diyarbakır

  Stratej İK

  Ref: PGY-DYBKR-1114 - 617884

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Diyarbakır - Merkez ve Ofis şubelerinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans (Bankacılık ve Sigorta) / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Çorum Stratej İK

  Çorum Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Çorum

  Stratej İK

  Ref: PGY-ÇORUM-1114 - 617883

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Çorum - Çorum Bahabey Caddesi ve Sungurlu şubesinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans (Bankacılık ve Sigorta) / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Coffeemania

  Coffemania Genel Merkez- Ofis Boy Coffeemania

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Coffemania Genel Merkez- Ofis Boy

  Coffeemania

  Ref: - 617882

  İşin Tanımı Ofis içindeki evrak, kargo işlerinden sorumlu olacak , Ofis dışında araçların bakımı , evrak ve kargo işlerinden sorumlu olacak , Depo, dış işlerden sorumlu olacak ,

  Aranan Nitelikler 20 - 25 yaşları arasında , askerliğini tamamlamış olan Esnek saatlerde çalışabilecek İletişim becerisi yüksek , diksiyonu düzgün İş takibinde başarılı En az lise mezunu B sınıfı ehliyeti olan , aktif araç kullanabilen Bay eleman alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka