ARAMA SONUÇLARI

 • Teknosa

  Satış Danışmanı - Engelli (Bursa) Teknosa

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Engelli (Bursa)

  Teknosa

  Ref: SD-ENG - 618694

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu’nun 30.maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere işe alınacak olan kişiler Bursa’da bulunan mağazalarımızda Satış Danışmanı, Operasyon Elemanı veya Kasiyer olarak görev yapabilecekler.

  Aranan Nitelikler En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diyabetik engeli bulunan, İyi derecede bilgisayar bilgisi olan(Word, Excel, Internet), Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 • Loya Mağazacılık

  Engelli Personel Loya Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Personel

  Loya Mağazacılık

  Ref: ENG-PER - 618675

  İşin Tanımı İstanbul Avcılarda faaliyet gösteren fabrikamız bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında üretimde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler * Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, * Depo personeli olarak çalışabilecek, * Sorumluluk sahibi, * Ekip çalışmasına yatkın, dinamik (ayakta çalışmaya yatkın) * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden * Bay

 • Loya Mağazacılık

  Engelli Personel Loya Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Personel

  Loya Mağazacılık

  Ref: ENG-PER - 618674

  İşin Tanımı İstanbul Avcılarda faaliyet gösteren fabrikamız bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında üretimde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler * Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, * Üretim departmanında el işçisi olarak çalışabilecek, * Sorumluluk sahibi, * Ekip çalışmasına yatkın, dinamik (ayakta çalışmaya yatkın) * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden * Bayan

 • Adecco

  Engelli Kalite Kontrol ve Planlama Elemanı Adecco

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Kalite Kontrol ve Planlama Elemanı

  Adecco

  Ref: BK-EKPE-1114 - 618518

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider kurumsal müşterimiz için "Engelli Kalite Kontrol ve Planlama Elemanı" aramaktayız. Günlük evrakların takibinin yapılması, Veri girişlerinin yapılması, Operasyonel süreçlere destek olunması.

  Aranan Nitelikler Lise,Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Yasa kapsamında %40 engelli raporuna sahip,engelli kadrosunda çalışmaya uygun, Evrak takibi yapabilecek, Bilgisayar kullanabilen, Dinamik çalışma ortamımıza ayak uydurabilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.

 • TAB GIDA (Burger King / Sbarro / Popeyes,Arby's)

  Engelli Personel - Genel Başvuru TAB GIDA (Burger King / Sbarro / Popeyes,Arby's)

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Personel - Genel Başvuru

  TAB GIDA (Burger King / Sbarro / Popeyes,Arby's)

  Ref: EG-1 - 617666

  İşin Tanımı Ata Grubu' na bağlı Tab Gıda Sanayi ve Tic.A.Ş 1994 yılında kurulmuş, 1995' de ilk BURGER KING restoranını İstanbul'da açmıştır. Bugün Tab Gıda açmış olduğu restoran sayısı ve müşteri hacmi ile sektörde liderdir. Tab Gıda, bünyesine Burger King' den sonra yeni katmış olduğu markaları Sbarro, Popeyes, Arby’s ve Usta Dönerci restoranları ile birlikte etkinliğini her geçen gün artırmaktadır.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin farklı departmanlarında ve restoranlarımızda görevlendirilmek üzere; Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engel derecesi en az %40 oranında olan, engelli takım arkadaşları arıyoruz. *Adayların sağlık kurulu raporlarında yazılı olan işgücü kaybı yüzdesini ve engellerini belirtmeleri gerekmektedir.

 • Tele Kurye

  Kontrol Görevlisi Tele Kurye

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kontrol Görevlisi

  Tele Kurye

  Ref: KOE-2011 - 617596

  İşin Tanımı Gerçekleşen dağıtımlara ait adreslerin program üzerinden takibini ve kontrolleri yapacak takım üyeleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yoğun ve dinamik çalışma temposuna uyum gösterebilecek, Dikkatli, titiz, analitik ve öğrenme isteği yüksek, Sosyal ilişkileri iyi, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli

 • Faik Sönmez

  Depo Elemanı Faik Sönmez

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı

  Faik Sönmez

  Ref: - 617452

  İşin Tanımı Faik sönmez markasının genel merkezinde görevlendirilmek üzere ENGELLİ depo personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.

 • Pluscom A.Ş.

  Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Pluscom A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Pluscom A.Ş.

  Ref: MT-003 - 617396

  İşin Tanımı Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarına çağrı merkezi hizmeti veren firmamızın projesinde görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri aranmaktadır. İş yerimiz; Anadolu yakası Maltepe minibüs yolu üzerindedir. Servis imkanımız bulunmaktadır. Adayların ön yazılarında engel durumlarını tam olarak açıklamasını ve heyet raporlarında yazan engel derecelerini yüzdesel olarak belirtmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Lise, önlisans veya üniversite mezunu,Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri gelişmiş, Azimli ve ekip ruhuna sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği deneyimi bulunan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki sene süreyle tecilli, İstanbul Anadolu yakasında oturan Takım Arkadaşları arıyoruz.

 • Perabayt Bilişim / 1v1y

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Perabayt Bilişim / 1v1y

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Perabayt Bilişim / 1v1y

  Ref: CMTE-003 - 617236

  İşin Tanımı En sevdiğiniz moda markaları, Türkiye’de ilk kez, heyecan ve keyif verici bir alışveriş deneyimi yaşatmak için Bir Varmış Bir Yokmuş' ta buluştu. Modanın bir parçası olmaya hazır mısınız? Seyrantepe'de bulunan şirket merkezimizde Engelli kadromuzda çalışmak üzere; Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetleri alanında kariyer yapmak isteyen, Çağrı merkezinde çalışmayı bir meslek olarak gören, Neşeli ve nezih bir ortamda çalışmayı hayal eden, "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi "çalışma arkadaşları arıyoruz. Önemli Not: Çağrı Merkezimizden satış yapılmamaktadır

  Aranan Nitelikler İŞKUR'da kaydı olan, Müşterinin sorununu kendi sorunu olarak algılayan, müşteri odaklı, takipçi, Diksiyonu düzgün; akıcı ve anlaşılır konuşabilen, Telefonda iletişim becerisi gelişmiş, ikna yeteneği güçlü, Sabırlı, enerjik, insan ilişkilerinde ve stres yönetiminde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme/çözüm üretme becerisi gelişmiş, MS Office ve interneti etkin kullanan, Öğrenmeye açık, çabuk öğrenen ve kendini geliştiren, İç motivasyonu yüksek ve zaman yönetimi konusunda hassas, Sigara kullanmayan, En az 6 ay çağrı merkezi deneyimi olan.

 • Bayındır Hastanesi

  Yardımcı İdari Eleman Bayındır Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yardımcı İdari Eleman

  Bayındır Hastanesi

  Ref: - 616748

  İşin Tanımı Anadolu ve Avrupa Yakasında yer alan sağlık merkezlerimizde tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere;

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Diksiyonu düzgün, * İletişim becerileri kuvvetli, * Güler yüzlü engelli personeller arıyoruz.

 • TORA PETROL ÜRÜNLERİ

  Bakım Asistanı TORA PETROL ÜRÜNLERİ

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bakım Asistanı

  TORA PETROL ÜRÜNLERİ

  Ref: Bakasist14 - 616569

  İşin Tanımı Bakım sorumlusunun yürütmekte olduğu akaryakıt istasyonu periyodik bakım hizmetlerine yardımcı olmak. Gerekli olan ofis işlerini düzenlemek, düzenli raporlamalar yapmak ve bunlara ait kayıtları tutmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen M.Y.O veya üniversite mezunu İstanbul Avrupa yakasında oturan MS Office programlarına hakim Disiplinli çalışacak, düzenli, Bakım Asistanı Engelli Bay/Bayan çalışma arkadaşları

 • TORA PETROL ÜRÜNLERİ

  Cağrı Merkezi Personeli TORA PETROL ÜRÜNLERİ

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cağrı Merkezi Personeli

  TORA PETROL ÜRÜNLERİ

  Ref: cagrı14 - 616566

  İşin Tanımı TORA Merkez Ofiste bulunan Çağrı Merkezi’mizde görev yapacaktır. Türkiye genelindeki akaryakıt istasyonları ve endüstriyel tesislerden gelecek servis çağrıları ile ilgili arıza tanılarını yapacak ve ekipleri yönlendirecektir. İş öncesi teknik eğitimler ve iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili eğitimler TORA bünyesinde ve konusunda uzman firmalar tarafından verilecektir.

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Microsoft Office programlarına hakim 30 yaşını aşmamış En az Lise, tercihen Teknik Lise mezunu Konuşması düzgün, İletişimi kuvvetli Tercihen çağrı merkezi deneyimli Engelli Çalışma arkadaşları NOT: Servislerimiz; Başakşehir,Halkalı,Yenibosna,Bağcılar bölgelerine vardır.

 • HRT Organizasyon

  Satış Danışmanı HRT Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  HRT Organizasyon

  Ref: - 616294

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörün öncü %100 Türk sermayeli beyaz eşya - elektronik - küçük ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için mağaza içinde ürünlerin, tanıtım ve satışından sorumlu olacak takım arkadaşları aramaktayız. İş tanımı; Sorumlu olduğu ürün grubunun tanıtım ve satışından sorumlu olacak, Ürünlerinin temizliği ve düzeninden sorumlu olacak, Müşterilere her zaman güler yüzlü ve doğru bilgi verecek, Raporunu zamanında yetkilisine yönlendirecek, Müşteri şikayetlerini olumlu hale çevirip, müşteriyi mağazasından marka memnuniyeti oluşturacak şekilde göndermek, Çalışma saatleri : 12:00 / 20:00 Çalışma Günleri : Haftanın 6 günü. (Hafta içi 1 gün tatil) MAAŞ + YOL + YEMEK + SSK + PRİM

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Beyaz Eşya, Elektronik ve Küçük Ev Aletleri sektöründe 1 yıl tecrübeli, İnsan ilişkileri güçlü, dışa dönük, En az 6 ay satış tecrübesi olan, 20 - 35 yaş arası, İş ahlakına sahip, sorumluluk bilinci olan, Takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı, İşine saygı duyan ve seven, Bay - Bayan

 • Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

  Genel Başvuru Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

  Ref: - 616055

  İşin Tanımı Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan Artı&Artı 1998 yılında kurulmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır. Sertifikalı ve profesyonel kadromuz 200 çalışandan oluşmaktadır. Türkiye geneline yayılmış, 81 ilde bulunan iş ortaklarımız ile, bölgesel çözüm ve hizmetler sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler · En az Lise Mezunu, tercihen MYO Mezunu, Müşteri İlişkileri,Operasyon,Satış,Muhasebe vb.alanlarda en az "1 yıl" tecrübeli, · Ajanda yönetimi, dosyalama, yazışma konularında titiz , · Sözlü, yazılı iletişim becerileri gelişmiş ve temsil yeteneği güçlü, · Dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Detaycı, takipçi ve sonuç odaklı, · Ekip çalışmasına yatkın, · MS Office programlarına hakim, Engelli kadrosunda çalışabilecek, Bay ve bayan ekip arkadaşları arayışımız mevcuttur.

 • Panço

  Sekreter ve İdari İşler Personeli Panço

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter ve İdari İşler Personeli

  Panço

  Ref: ST-002 - 615938

  İşin Tanımı Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla Seyrantepe'deki merkezimizde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Sekreter ve İdari İşler Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Genç, dinamik, güleryüzlü ve mesleğine ilgi duyan, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, Seyrantepe'ye ulaşım zorluğu olmayan SEKRETER ve İDARİ İŞLER PERSONELİ aramaktayız.

 • Yalı Spor Malzemeleri

  İdari İşler Elemanı Yalı Spor Malzemeleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İdari İşler Elemanı

  Yalı Spor Malzemeleri

  Ref: İİE-01 - 615401

  İşin Tanımı Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un Çiğli Merkez Ofisinde çalışmak üzere; Şirket içi malzeme eksikliklerini takip edecek, Eksikliklerin giderilmesi için teklif alacak ve satın alma işlemini gerçekleştirecek, İnsan Kaynakları özlük işlerine destek olacak İdari İşler Elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

 • Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  İnsan Kaynakları Asistanı Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Asistanı

  Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  Ref: - 615393

  İşin Tanımı Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma,işleme,saklama,ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Bu kapsamda aşağıda belirtilen özelliklere sahip İnsan Kaynakları Asistanı (Engelli) unvanında görevlendirilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Temel seviyede MS Ofis uygulamalarını kullanabilen, Zaman yönetiminde başarılı, Sürekli öğrenime açık, kendisini geliştirmeyi hedefleyen, Takip, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan,

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-EMT - 615268

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin sigortacılık sektöründe lider kuruluşlarından olan firmamızın bünyesinde Outbound projelerde görevlendirmek üzere " ENGELLİ ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, İş kura kayıtlı, Çağrı merkezinde kariyer yapmak isteyen, Akıcı konuşma ve problem çözme becerisine sahip, İletişime açık, takım çalışmasına yatkın, MS Ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen, Müşteri memnuniyeti odaklı, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Sürat Kargo

  Bilgisayar Operatörü (Engelli) Sürat Kargo

  Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Sakarya, Trabzon, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgisayar Operatörü (Engelli)

  Sürat Kargo

  Ref: ENG-BIO-01 - 614512

  İşin Tanımı Şubenin gelen ve giden kargo operasyonunu yürütmek. Şubenin telefon trafiğini yönetmek, gelen müşteri taleplerine gereken ilgi ve özeni göstermek, oluşan problemleri çözmek veya çözümüne destek olmak. Kargo gönderimi için şubeye gelen müşterileri karşılayarak kargolarını teslim almak, gerekli durumlarda tahsilatı gerçekleştirmek ve kargonun gönderilmesini sağlamak. Görev yapılan şube içerisinde operasyonel işleyişe destek vermek. "Şehir/Ülke:" alanında yazan illerde ikamet eden Bilgisayar Operatörü takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmeti ile ilişiği olmayan, 45 yaşını aşmamış, Kargo sektöründe kariyer hedefleyen, Gelişime ve yeniliğe açık, İletişim yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri memnuniyetine önem veren, Sorumluluk sahibi, Çalışmasını engelleyecek herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan, Bay.

 • Opmar Optik/De Rigo

  Depo Personeli Opmar Optik/De Rigo

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personeli

  Opmar Optik/De Rigo

  Ref: kry014 - 614245

  İşin Tanımı OPMAR OPTİK BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, BASIN EXPRESS VE BEYLİKDÜZÜ BÖLGESİNDE BULUNAN MAĞAZALARIMIZA ÜRÜN TESLİMATI YAPACAK YAYA KURYE ARANMAKTADIR. DEPO BİRİMİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ENGELLİ PERSONEL ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler Basın Express ve Beylikdüzü bölgesine ulaşım sorunu yaşamayacak, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Dinamik, Güvenilir, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil süresi bulunan, Bay DEPO VE YAYA KURYE ARAYIŞIMIZ İÇİN ENGELLİ ADAYLARIN BAŞVURUSU DA DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka