ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
Erzurum
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Süvari Giyim

  Satış Danışmanı - (Erzurum Redevco AVM) Süvari Giyim

  Erzurum 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - (Erzurum Redevco AVM)

  Süvari Giyim

  Ref: EZUSD1114 - 617653

  İşin Tanımı Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın ERZURUM REDEVCO AVM'de bulunan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Tele Kurye

  Dönemsel Yaya Saha Personeli Tele Kurye

  Afyon, Elazığ, Erzurum, Gaziantep 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Yaya Saha Personeli

  Tele Kurye

  Ref: DYS202014 - 617602

  İşin Tanımı Yürütmekte olduğumuz proje için; Akıllı telefon ile bina fotoğrafı çekecek ( Cihaz şirket tarafından temin edilecektir. ) personeller aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dönemsel çalışabilecek,

 • Tele Kurye

  Dönemsel Araçlı Saha Personeli Tele Kurye

  Afyon, Elazığ, Erzurum, Gaziantep 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Araçlı Saha Personeli

  Tele Kurye

  Ref: DAS202014 - 617600

  İşin Tanımı Yürütmekte olduğumuz proje için, Akıllı telefon ile fotoğraf çekebilecek, ( Cihaz şirket tarafından temin edilecektir.) Km başına yakıt ödemesi ayrıca yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Dönemsel çalışabilecek,

 • Firma Adı Gizli

  Depo Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Erzurum 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: DS112014 - 617505

  İşin Tanımı Malzeme giriş çıkışının ve envanter takibinin yapılması, Malzeme sayımının yapılarak raporlanması, Depo ihtiyaçlarının belirlenmesi, Siparişlerin oluşturulması ve talep edilmesi.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Minimum 2 yıl depo bölümünde görev almış, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İletişim yeteneği gelişmiş, Raporlama yapabilecek.

 • Tele Kurye

  Araçlı Eleman Tele Kurye

  Afyon, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Yalova 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Araçlı Eleman

  Tele Kurye

  Ref: AE1711 - 616832

  İşin Tanımı Personelleri belirli bir noktadan farklı bir noktaya taşıyacak, Gerektiğinde evrak alımını ve teslimini yapabilecek, Takım üyeleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje kapsamında dönemsel olarak çalışabilcek, Kendine ait aracı olan, ( Aracın yakıtı Km başına 30 kr aşmayacak ) Proje takım liderleri ile koordineli çalışacak.

 • Süvari Giyim

  Kasiyer - (Erzurum Redevco AVM) Süvari Giyim

  Erzurum 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer - (Erzurum Redevco AVM)

  Süvari Giyim

  Ref: ERZKSY - 616645

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Perakende Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamızda İstihdam Edilmek üzere, En az lise mezunu, Tercihen mağazacılık alanında deneyimli, Tercihen Nebim V3 programına hakim, Bayan Kasiyer ihtiyacımız bulunmaktadır.

 • Doğtaş Mobilya

  Mağaza Satış Temsilcisi - Erzurum Doğtaş Mobilya

  Erzurum 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Temsilcisi - Erzurum

  Doğtaş Mobilya

  Ref: EBMST1410 - 610232

  İşin Tanımı Erzurum Yakutiye'de bulunan DOĞTAŞ Mobilya mağazasında tam zamanlı olarak çalışacaktır. Görev ve Sorumluluklar; 1 - Mağazaya gelen müşterilerin karşılanması, 2 - Ürün tanıtım ve satışının yapılması, 3 - Müşteri takibinin yapılması,

  Aranan Nitelikler 1 - Lise veya üniversite mezunu, 2 - Mağazacılık, perakende, satış ve pazarlama konularında en az 2 yıl deneyimli, 3 - Güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim yönü güçlü, diksiyonu düzgün, 4 - Dış görünümüne özen gösteren, 5 - Ekip çalışmasına yatkın, 6 - Perakende - satış alanında kariyer hedefi olan, 7 - MS Office uygulamalarına hakim, 8 - Yakutiye ve civarında ikamet eden, 9 - Bay/Bayan satış temsilcisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Doğtaş Mobilya

  Montaj Elemanı - Erzurum Doğtaş Mobilya

  Erzurum 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Montaj Elemanı - Erzurum

  Doğtaş Mobilya

  Ref: EBME1410 - 610227

  İşin Tanımı Erzurum - Yakutiye mağazamızın lojistik - sevkiyat bölümünde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler 1 - Meslek Lisesi, Teknik Lise mezunu, 2 - Lojistik, sevkıyat, montaj işlerinde deneyimli, 3 - Mobilya sevkıyat ve montaj işlemlerine hakim, 4 - Mobilya teknik ve malzeme bilgisi, takım tezgahları bilgisine hakim, 5 - Herhangi bir sağlık engeli olmayan, sportmen ve ağır çalışma şartlarına dirençli, 6 - Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, tercihen sigara kullanmayan, 7 - Yakutiye ve civarında ikamet eden, 8- Askerliğini yapmış erkek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Doğtaş Mobilya

  Mağaza Satış Temsilcisi - Erzurum Doğtaş Mobilya

  Erzurum 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Temsilcisi - Erzurum

  Doğtaş Mobilya

  Ref: EMST1406 - 589652

  İşin Tanımı Erzurum'da bulunan DOĞTAŞ Mobilya mağazasında tam zamanlı olarak çalışacaktır. Görev ve Sorumluluklar; 1 - Mağazaya gelen müşterilerin karşılanması, 2 - Ürün tanıtım ve satışının yapılması, 3 - Müşteri takibinin yapılması,

  Aranan Nitelikler 1 - Lise veya üniversite mezunu, 2 - Mağazacılık, perakende, satış ve pazarlama konularında en az 2 yıl deneyimli, 3 - Güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim yönü güçlü, diksiyonu düzgün, 4 - Dış görünümüne özen gösteren, 5 - Ekip çalışmasına yatkın, 6 - Perakende - satış alanında kariyer hedefi olan, 7 - MS Office uygulamalarına hakim, 8 - Erzurum'da ikamet eden, 9 - BAY / BAYAN satış temsilcisi çalışma arkadaşları aranmaktadır. Not: Erkek adaylar askerlik hizmetini tamamlamış olmalıdırlar.

 • Penti

  Satış Danışmanı - Erzurum AVM Penti

  Erzurum 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Erzurum AVM

  Penti

  Ref: SD-ERZ-03 - 445182

  İşin Tanımı Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Erzurum AVM'deki mağazası için aşağıda nitelikleri taşıyan "Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen bayan,

 • Faik Sönmez

  Bölge Müdürü Faik Sönmez

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Balıkesir, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Samsun, Trabzon 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Müdürü

  Faik Sönmez

  Ref: FS-BOLGMD-02 - 618564

  İşin Tanımı Ankara ve çevre illerde görevlendirilmek üzere; Bölge Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Bölgedeki Mağaza satış hedeflerinin gerçekleşmesi ve karlılığı artırmaya yönelik çalışmaları yürütmek; Bölge içinde yeni lokasyon tespiti ve fizibilite çalışmalarını yapmak, bölgesel reklam faaliyeti ihtiyacını belirlemek, Merkezle mağazalar arasındaki koordinasyonu sağlamak, müşteri hizmet kalitesini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, sorumlusu olduğu ekibin geliştirilmesini sağlamaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler ·En az lise mezunu, · Perakende tekstil sektöründe en az 5 yıl ve üzeri deneyime sahip, · Minimum 3 yıl Bölge Yöneticiliği deneyimi olan, · Analitik düşünme ve Problem çözme becerisine sahip, · Ekip planlama ve yönetme yetkinliğine sahip, · Müşteri ve hedef odaklı çalışma anlayışına sahip ve ikna kabiliyeti yüksek · Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, · Tercihen İngilizce bilen, · İyi derecede Office programlarını kullanabilen, · Seyahat engeli bulunmayan · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, .Ankara ve çevre illerde ikamet eden,

 • Ayakkabı Dünyası

  Mağaza Yönetici Yardımcısı - Erzurum Ayakkabı Dünyası

  Erzurum 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Yönetici Yardımcısı - Erzurum

  Ayakkabı Dünyası

  Ref: AD-ERZMYN YRD01 - 617735

  İşin Tanımı Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; Erzurum'da yer alan mağazasında çalışmak üzere Mağaza Yönetici Yardımcısı arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe mağaza yönetiminde deneyimli, Tercihen ayakkabı konusunda deneyimli, Mağaza ile merkez arasında koordinasyonunu sağlayacak, Raporlama konusunda bilgili ve deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Genç bir ekibi yönetebilecek liderlik özelliklerine sahip, Ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Kendine ve giyimine özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not: Yukarıda belirtilen niteliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

 • Saha

  Dayanıklı Tüketim Ürünleri Satış Danışmanı Erzurum Saha

  Erzurum 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dayanıklı Tüketim Ürünleri Satış Danışmanı Erzurum

  Saha

  Ref: VESTEL 09 BEYAZ - 616659

  İşin Tanımı Sektöründe lider küçük ev aletleri markası için TEKNOSA mağazalarında görevlendirilmek üzere, Beyaz Eşya, Küçükevaletleri ve Elektronik ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapacak sektör tecrübeli ''SATIŞ TEMSİLCİLERİ''aranmaktadır, Görev aldığı mağazadaki ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak, Müşterilere en doğru şekilde Markamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi verecek, Mağazacılık, satış ve pazarlama konusunda kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyor Çalışma Şartları ; Maaş + A.g.i +Yol Yardımı + Yemek Yardımı + SGK +PRİM

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün Satış ve Prim hedefi ile çalışma deneyimi olan Dış görünümüne önem veren İnsan ilişkilerinde başarılı İkna kabiliyeti yüksek Sorumluluk bilinci yüksek Satış danışmanlığı ve mağazacılık konularında en az 2 yıllık deneyime sahip Dayanıklı Tüketim ürünleri alanında deneyimli, Bay ve Bayan Satış Danışmanları Aramaktayız.

 • Emin Şirketler Grubu

  Satış Danışmanı-Erzurum Emin Şirketler Grubu

  Erzurum 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı-Erzurum

  Emin Şirketler Grubu

  Ref: SD-4013 - 552853

  İşin Tanımı 23 yıllık geçmişe sahip, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına Faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu'nun Erzurum Şubesinde çalışacak takım arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler Satış konusunda 2 yıl deneyimli, Gelişime açık, Dış görünümüne özen gösteren, Sorumluluk sahibi, İletişimi kuvvetli, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Erzurum’da ikamet eden, Maaş+Prim sistemi ile çalışacak, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Zigavus

  Tıbbi Mümessil Zigavus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Afyon, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, K.Maraş, Kayseri, Konya, Malatya, Manisa, Diğer 16 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Mümessil

  Zigavus

  Ref: - 621310

  İşin Tanımı Kısa bir sürede Türkiye’nin en önemli Dermokozmetik markası haline gelen '' ZİGAVUS PHARMA '' olarak; Düzenli eczane ziyaretleri yapabilecek, Portföyündeki ürünlerin tanıtım ve satışından sorumlu olacak, BAY/BAYAN, '' TIBBİ MÜMESSİL '' (ECZANE KANALI SATIŞ TEMSİLCİSİ) takım arkadaşları arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Eczane çalışmasında görevlendirilecek, Üniversite veya en az Yüksek Okul mezunu, En az 2 yıl OTC veya Dermokozmetik söktöründe tecrübeli, Sonuç odaklı, iletişimi güçlü, Disiplinli ve hırslı, ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, yaratıcı ve çözüm odaklı, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, MS ofis uygulamalarına hakim, B Sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. ### Adana, Ankara, Aydın, Antalya, Afyon, Balıkesir, Bursa, Çorum, Çanakkale,Denizli, Diyarbakır, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul (Asya), İstanbul (Avr.), İzmir, Kütahya, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Sivas, Trabzon, Tekirdağ, Van, Zonguldak ###

 • Tab Gıda (Burger King / Sbarro / Popeyes,arby's)

  Restoran Yönetici Adayı Erzurum Tab Gıda (Burger King / Sbarro / Popeyes,arby's)

  Erzurum 16 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Restoran Yönetici Adayı Erzurum

  Tab Gıda (Burger King / Sbarro / Popeyes,arby's)

  Ref: 005 - 373648

  İşin Tanımı Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı -Erzurum'da ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

 • Gratis

  Erzurum Mağaza Müdür Yardımcısı Gratis

  Erzurum 15 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Erzurum Mağaza Müdür Yardımcısı

  Gratis

  Ref: ERZURUM-MMY - 613671

  İşin Tanımı Erzurum mağazamızda Mağaza Müdürü’ne destek veren bu pozisyon için işin gerekleri ve adaylarda aranan özellikler şöyledir: İşin Gerekleri: Mağaza yönetimi ile ilgili tüm sorumlulukları almak, Günlük yapılması gereken işlemleri yürütmek ve ilgili raporları hazırlamak, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, depo, ürün ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, Müşteri memnuniyetini gözeterek verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, · Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapmak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve bunlara yönlendirmek, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, reyonların ve deponun düzeninden sorumlu olmak, Şirkete, mağaza operasyon sürecinin gelişimine ilişkin önerilerde bulunarak ve fikirler üreterek katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler Kişisel bakım, kozmetik ve günlük ihtiyaç ürünleri konusunda bilgili, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl olmak üzere, mağaza sorumlusu yardımcısı pozisyonunda en az 1 yıl deneyim sahibi, En az lise mezunu, (üniversite mezunu olmak tercih sebebidir) Mağazaların çalışma saatlerine göre vardiyalı çalışacak, Dinamik, prezantabl, iletişimi kuvvetli bayan adaylar Perakende sektöründe kişisel bakım alanında büyüyen operasyonumuz için, tecrübesi ve yetkinlikleri ile katkı sağlayacak kuvvetli bir takım arkadaşı arayışındayız.

 • Gratis

  Erzurum Mağaza Müdürü Gratis

  Erzurum 15 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Erzurum Mağaza Müdürü

  Gratis

  Ref: ERZURUM-MM - 613670

  İşin Tanımı Erzurum'da mevcut ve yeni açılacak mağazalarımızda Bölge Müdürü'ne destek veren bu pozisyon için işin gerekleri şöyledir: Mağaza yönetimi ile ilgili tüm sorumlulukları almak, Günlük yapılması gereken işlemleri yürütmek ve ilgili raporları hazırlamak, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, depo, ürün ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, Müşteri memnuniyetini gözeterek verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, · Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapmak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve bunlara yönlendirmek, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, reyonların ve deponun düzeninden sorumlu olmak, Şirkete, mağaza operasyon sürecinin gelişimine ilişkin önerilerde bulunarak ve fikirler üreterek katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler Kişisel bakım, kozmetik ve günlük ihtiyaç ürünleri konusunda bilgili, Mağazacılık sektöründe en az 5 yıl olmak üzere, mağaza sorumlusu pozisyonunda en az 1 yıl deneyim sahibi, Tercihen üniversite mezunu, Mağazaların çalışma saatlerine göre vardiyalı çalışacak, Dinamik, prezantabl, iletişimi kuvvetli bayan adaylar Perakende sektöründe kişisel bakım alanında büyüyen operasyonumuz için, tecrübesi ve yetkinlikleri ile katkı sağlayacak kuvvetli bir takım arkadaşı arayışındayız.

 • Gratis

  Erzurum Bölgesi Satış Danışmanları Gratis

  Erzurum 15 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Erzurum Bölgesi Satış Danışmanları

  Gratis

  Ref: ERZURUM-SD - 613667

  İşin Tanımı İş Tanımı; Müşteri memnuniyetini gözeterek verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapmak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve bunlara yönlendirmek, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, reyonların ve deponun düzeninden sorumlu olmak, Şirkete, mağaza operasyon sürecinin gelişimine ilişkin önerilerde bulunarak ve fikirler üreterek katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, En az lise mezunu, Mağazaların çalışma saatlerine göre part time veya full time çalışabilecek, Dinamik, iletişimi kuvvetli bayan adaylar

 • Protom Elektromontaj

  Elektrik Teknisyeni/Teknikeri Protom Elektromontaj

  Antalya, Elazığ, Erzurum, Giresun, Hatay, Mersin(İçel), K.Maraş, Malatya, Samsun, Tokat 12 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teknisyeni/Teknikeri

  Protom Elektromontaj

  Ref: - 622276

  İşin Tanımı Şehir dışı Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip; Elektrik Teknisyeni / Elektrik Teknikeri Personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 1-Şehir dışı çalışma engeli olmayan 2-Meslek lisesi veya yüksek okul elektrik elektronik bölümü mezunu 3-Temel elektrik ölçü cihazları kullanabilen 4-Elektrik şeması okuyabilen 5-Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli 6-Kendini sürekli geliştirmeye açık 7-Ekip çalışmalarına uyumlu 8-M.S. Office programlarını temel seviyede kullanabilen 9-Terminasyon (bağlantı) elektrik montaj işleri yapabilecek 10-Matkab ve benzeri aletleri kullanabilen

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket