ARAMA SONUÇLARI

 • Optimer Sağlık Ürünleri

  Cilt Bakım Uzmanı Optimer Sağlık Ürünleri

  Erzurum Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cilt Bakım Uzmanı

  Optimer Sağlık Ürünleri

  Ref: 2014_O001 - 617215

  İşin Tanımı Dermokozmetik Dünyasının Öncü Markalarından BABE İçin Eczanelerde Cilt Bakım Uygulamaları Ve Satış Yapmak Üzere Tecrübeli yada Yetiştirilmek Üzere "Cilt Bakım Ve Satış Uzmanı" Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Dermokozmetik sektöründe çalışmak isteyen Gelişime ve eğitime açık İletişim becerileri gelişmiş, dış görünümüne önem veren Diksiyonu düzgün İlanımızla ilgilenen BAYAN adayların resimli özgeçmişleriyle başvurmalarını rica ederiz.

 • Optimer Sağlık Ürünleri

  Cilt Bakım Uzmanı Optimer Sağlık Ürünleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cilt Bakım Uzmanı

  Optimer Sağlık Ürünleri

  Ref: 2014_R003 - 615979

  İşin Tanımı Dermokozmetik Dünyasının Öncü Markalarından BABE İçin Eczanelerde Cilt Bakım Uygulamaları Ve Satış Yapmak Üzere "Cilt Bakım Ve Satış Uzmanı" Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Dermokozmetik sektöründe çalışmak isteyen Gelişime ve eğitime açık İletişim becerileri gelişmiş, dış görünümüne önem veren Diksiyonu düzgün İlanımızla ilgilenen BAYAN adayların resimli özgeçmişleriyle başvurmalarını rica ederiz.

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Estetisyen Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen

  Özel Göztepe Hastanesi

  Ref: EST-001 - 614618

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Özel Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere, Alanında tecrübeli, Lazer Epilasyon cihazlarını kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Uzmanlık alanıyla ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, İletişim becerileri kuvvetli, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, ESTETİSYEN aramaktayız.

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Estetisyen Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen

  Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Ref: - 573541

  İşin Tanımı Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanemiz, Plastik Cerrah Bölümünde görevlendirilmek üzere, "Uzman Estetisyen" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise tercihen MYO, Estetisyenlik bölümü mezunu Mesleği ile ilgili gerekli sertifika ve belgelere sahip Benzer pozisyonda en az 1-2 yıl deneyimli Cilt bakımı ve estetik uygulamaları konusunda deneyimli Alexandrite ve Diot lazer cihazını aktif olarak uzun süre kullanmış olan, Kalıcı makyaj konusunda bilgili, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dinamik, ekip çalışmasına yatkın Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına önem veren Çalışkan ve öğrenmeye istekli Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihan Çiğli/Karşıyaka'da ikamet eden ve Hekim yanında çalışma tecrübesi olan, Bayan

 • Academic Hospital

  Estetisyen Academic Hospital

  İstanbul Anadolu 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen

  Academic Hospital

  Ref: EST-01 - 616005

  İşin Tanımı Academic Hospital bünyesinde istihdam edilmek üzere; • Okulların ilgili bölümlerinden mezun, sertifikalı, • Alanında uzman, • Lazer uygulamaları konusunda deneyimli (diod lazer kullanabilen), • Branşındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, • Güleryüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, "Estetisyen" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Rossmann

  Kozmetik Satış Görevlisi- Antares AVM Rossmann

  Ankara 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kozmetik Satış Görevlisi- Antares AVM

  Rossmann

  Ref: KSG-06-17 - 610709

  İşin Tanımı Ankara Antares AVM'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Kozmetik Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Temas Tanıtım

  Güzellik Uzmanı Temas Tanıtım

  Bursa, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güzellik Uzmanı

  Temas Tanıtım

  Ref: TMS-GU - 593423

  İşin Tanımı Kozmetik sektörünün önde gelen markalarında görev alarak, markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirecek ve ara saat çalışacak, GÜZELLİK UZMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Kozmetik sektöründe kariyer hedefleri bulunan, Dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı seven ve hırslı, 1400-1500 maaş+ yol+yemek+ özel sağlık sigortası ile çalışacak,

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Spa Estetisyen GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Spa Estetisyen

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: SPAESTSYN - 617059

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Zayıflama uygulamalarında deneyimli,, Kozmetik ve dermokozmetik alanlarına hakim, Net maaş + prim sistemi ile çalışabilecek, Tercihen Avrupa Yakasında oturan,

 • ALM İlaç ve Sağlık Hizmetleri

  Güzellik Uzmanı ALM İlaç ve Sağlık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 17-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güzellik Uzmanı

  ALM İlaç ve Sağlık Hizmetleri

  Ref: güz.uzm. - 606483

  İşin Tanımı Eczane kanalında satışı gerçekleşen dermo kozmetik markamız Swisscare için İzmir ve İstanbul (Anadolu ,Avrupa ) bölgelerinde görevlendirilmek üzere ''Güzellik Uzmanları ''aranmaktadır. Temsil ettiği markanın ürünlerini en doğru şekilde tüketiciye sunmak Görev yaptığı noktaların satış hedeflerini gerçekleştirmek ve tüketici potansiyelini arttırmak Müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlayıcı yöntemler geliştirmek ve uygulamak Kendisine verilen aylık çalışma programını ve satış hedeflerini uygulamak Görev yaptığı eczanede markasına ait stand /raf düzenini ve temizliğini sağlamak Günlük ,haftalık ve aylık bazda yaptığı çalışmaları, müşteriler ve pazar ile ilgili bilgileri bağlı bulunduğu yöneticiye bildirmek

  Aranan Nitelikler Sektörde en az 1 yıl deneyimli Prezentabl, güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli Cilt bakımı konusunda bilgili Satış ve ikna kabiliyeti güçlü Eczane markamız için eczanelerde görev yapacak Seyahat engeli bulunmayan

 • Dr. Şengül Kocaağaç

  Estetisyen Dr. Şengül Kocaağaç

  İstanbul Anadolu 15-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen

  Dr. Şengül Kocaağaç

  Ref: - 601632

  İşin Tanımı Ataşehir 'deki Muayenehanemize Alexandrite Cynosure kullanabilen Uzman Estetisyenler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20-35 yaş arası İnsan İlişkilerinde başarılı,iletişim yeteneği güçlü Diksiyonu düzgün, öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi Dış görünümüne özen gösteren bakımlı ve prezantable Ekip çalışmasına yatkın Hasta memnuniyetine önem veren Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan.

 • Callidora Kişisel Bakım ve Estetik Cerrahi Danışmanlığı

  Estetisyen-Güzellik Uzmanı Callidora Kişisel Bakım ve Estetik Cerrahi Danışmanlığı

  İstanbul Anadolu 09-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen-Güzellik Uzmanı

  Callidora Kişisel Bakım ve Estetik Cerrahi Danışmanlığı

  Ref: - 614965

  İşin Tanımı İSTANBUL PENDİKTE BULUNAN MERKEZİMİZE ; KONUSUNDA TECRÜBELİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DİKSİYONU DÜZGÜN DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM GÖSTEREN İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ GÜZELLİK UZMANI ARANIYOR.

  Aranan Nitelikler

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Mecidiyeköy Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 07-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi-Mecidiyeköy

  Rossmann

  Ref: MSG-34-31 - 603525

  İşin Tanımı Mecidiyeköy'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Bayan Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık konusunda deneyimli, tercihen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Özel İstanbul Medicine Hospital

  Estetisyen Özel İstanbul Medicine Hospital

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen

  Özel İstanbul Medicine Hospital

  Ref: - 591700

  İşin Tanımı Grubumuz bünyesindeki Güneşli Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Estetisyen” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu ve alanında diploma / sertifika sahibi, - Epilasyon, iğneli epilasyon, cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, - Branşındaki güncel yöntemleri ve teknolojileri takip eden, - Hasta memnuniyetine önem veren, - İletişim yeteneği kuvvetli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Dış görünüşüne önem veren,

 • Elki Elektrik Kablo

  Marka Temsilcisi ( Promotör ) Elki Elektrik Kablo

  İstanbul Avrupa 28-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Marka Temsilcisi ( Promotör )

  Elki Elektrik Kablo

  Ref: - 600468

  İşin Tanımı Kinetik marka, sağlık ( tansiyon ölçme cihazı ve ateş ölçer ) ve cilt bakım cihazları alanında faaliyet gösteren firmamız için Avrupa Yakasında görevlendirilmek üzere tanıtım ve satış elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. Tercihen cilt bakımı konusunda sertifikası bulunan ve benzer bir pozisyon da görev almış. Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli. Halkla ilişkilerde deneyimli, disiplinli, güler yüzlü, enerjik ve İkna yeteneği güçlü olan. Dış görünüşüne önem veren, temizve bakımlı. Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek BAYAN adaylarımızın başvurularını beklemekteyiz.

 • Sky Tower Hotel

  Estetisyen Sky Tower Hotel

  Düzce 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen

  Sky Tower Hotel

  Ref: - 613261

  İşin Tanımı BAYAN ESTETİSYEN

  Aranan Nitelikler BAYAN TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK CİLT BAKIMINDA UZMAN ALANIYLA İLGİLİ DİPLOMA VEYA SERTİFİKASI BULUNAN EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN GÜLER YÜZLÜ DİNAMİK VE YOĞUN İŞ TEMPOSUNA YATKIN İLETİŞİM BECERİLERİ YÜKSEK DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK MİSAFİR MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN

 • Avion

  Güzellik Uzmanı Avion

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14-05-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güzellik Uzmanı

  Avion

  Ref: İST-FRLC-04.10 - 531186

  İşin Tanımı Hizmet vermekte olduğumuz; dünya devi bir dermokozmetik markasının; zincir mağazalar içerisinde,ürünlerinin satışında görev alabilecek dönemsel ya da tam zamanlı çalışabilecek güzellik uzmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * 18-35 yaş arası, * Diksiyonu düzgün, * Güleryüzlü, * Markayı benimseyebilecek * Satış odaklı düşünebilen, * Kozmetik sektöründe çalışmış ya da ara vermiş, * Prezantabl, * Enerjik, aktif, sorumluluk sahibi, * Zincir mağazalarda çalışabilecek, * İstanbul'da ikamet eden; * Tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışabilecek, * Bay-Bayan, * Dönemsel ya da tam zamanlı çalışabilecek güzellik uzmanı arıyoruz.

 • Esteworld

  Estetisyen Esteworld

  İstanbul Anadolu 09-04-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen

  Esteworld

  Ref: ESTETİSYEN-01 - 562717

  İşin Tanımı Altunizade'de yeni açılacak hastanemiz için uzman estetisyenler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Uzman estetisyen veya estetisyenlik diploması olan, Bölgesel incelme ve zayıflama uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, 25-35 yaş arası, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Sigara kullanmayan. Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka