ARAMA SONUÇLARI

 • Rossmann

  Kozmetik Satış Görevlisi- Antares AVM Rossmann

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kozmetik Satış Görevlisi- Antares AVM

  Rossmann

  Ref: KSG-06-17 - 610709

  İşin Tanımı Ankara Antares AVM'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Kozmetik Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Rossmann

  Kozmetik Satış Görevlisi-Acıbadem Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kozmetik Satış Görevlisi-Acıbadem

  Rossmann

  Ref: KSG-34-28 - 609804

  İşin Tanımı İstanbul/Acıbadem'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Kozmetik Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Mecidiyeköy Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi-Mecidiyeköy

  Rossmann

  Ref: MSG-34-31 - 603525

  İşin Tanımı Mecidiyeköy'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Bayan Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık konusunda deneyimli, tercihen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Dr. Şengül Kocaağaç

  Estetisyen Dr. Şengül Kocaağaç

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen

  Dr. Şengül Kocaağaç

  Ref: - 601632

  İşin Tanımı Ataşehir 'deki Muayenehanemize Alexandrite Cynosure kullanabilen Uzman Estetisyenler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20-35 yaş arası İnsan İlişkilerinde başarılı,iletişim yeteneği güçlü Diksiyonu düzgün, öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi Dış görünümüne özen gösteren bakımlı ve prezantable Ekip çalışmasına yatkın Hasta memnuniyetine önem veren Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan.

 • Optimer Sağlık Ürünleri

  Cilt Bakım Uzmanı Optimer Sağlık Ürünleri

  Gaziantep, İstanbul Anadolu, Manisa, Muğla, Van, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cilt Bakım Uzmanı

  Optimer Sağlık Ürünleri

  Ref: 2014_R001 - 594476

  İşin Tanımı Dermokozmetik Dünyasının Öncü Markalarından BABE İçin Eczanelerde Cilt Bakım Uygulamaları Ve Satış Yapmak Üzere "Cilt Bakım Ve Satış Uzmanı" Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Dermokozmetik sektöründe deneyimli İletişim becerileri gelişmiş, dış görünümüne önem veren Diksiyonu düzgün İlanımızla ilgilenen BAYAN adayların resimli özgeçmişleriyle başvurmalarını rica ederiz.

 • Temas Tanıtım

  Güzellik Uzmanı Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güzellik Uzmanı

  Temas Tanıtım

  Ref: TMS-GU - 593423

  İşin Tanımı Kozmetik sektörünün önde gelen markalarında görev alarak, markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirecek ve ara saat çalışacak, GÜZELLİK UZMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Kozmetik sektöründe kariyer hedefleri bulunan, Dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı seven ve hırslı, 1400-1500 maaş+ yol+yemek+ özel sağlık sigortası ile çalışacak,

 • ALM İlaç ve Sağlık Hizmetleri

  Güzellik Uzmanı ALM İlaç ve Sağlık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güzellik Uzmanı

  ALM İlaç ve Sağlık Hizmetleri

  Ref: güz.uzm. - 606483

  İşin Tanımı Eczane kanalında satışı gerçekleşen dermo kozmetik markamız Swisscare için İzmir ve İstanbul (Anadolu ,Avrupa ) bölgelerinde görevlendirilmek üzere ''Güzellik Uzmanları ''aranmaktadır. Temsil ettiği markanın ürünlerini en doğru şekilde tüketiciye sunmak Görev yaptığı noktaların satış hedeflerini gerçekleştirmek ve tüketici potansiyelini arttırmak Müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlayıcı yöntemler geliştirmek ve uygulamak Kendisine verilen aylık çalışma programını ve satış hedeflerini uygulamak Görev yaptığı eczanede markasına ait stand /raf düzenini ve temizliğini sağlamak Günlük ,haftalık ve aylık bazda yaptığı çalışmaları, müşteriler ve pazar ile ilgili bilgileri bağlı bulunduğu yöneticiye bildirmek

  Aranan Nitelikler Sektörde en az 1 yıl deneyimli Prezentabl, güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli Cilt bakımı konusunda bilgili Satış ve ikna kabiliyeti güçlü Eczane markamız için eczanelerde görev yapacak Seyahat engeli bulunmayan

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Ortaköy Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi-Ortaköy

  Rossmann

  Ref: MSG-34-33 - 610632

  İşin Tanımı Ortaköy'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık konusunda deneyimli, tercihen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Özel İstanbul Medicine Hospital

  Estetisyen Özel İstanbul Medicine Hospital

  İstanbul Avrupa 13-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen

  Özel İstanbul Medicine Hospital

  Ref: - 591700

  İşin Tanımı Grubumuz bünyesindeki Güneşli Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Estetisyen” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu ve alanında diploma / sertifika sahibi, - Epilasyon, iğneli epilasyon, cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, - Branşındaki güncel yöntemleri ve teknolojileri takip eden, - Hasta memnuniyetine önem veren, - İletişim yeteneği kuvvetli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Dış görünüşüne önem veren,

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Spa Estetisyen GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa 08-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Spa Estetisyen

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: SPAESTSYN - 607735

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Zayıflama uygulamalarında deneyimli,, Kozmetik ve dermokozmetik alanlarına hakim, Net maaş + prim sistemi ile çalışabilecek, Tercihen Avrupa Yakasında oturan,

 • Elki Elektrik Kablo

  Marka Temsilcisi ( Promotör ) Elki Elektrik Kablo

  İstanbul Avrupa 12-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Marka Temsilcisi ( Promotör )

  Elki Elektrik Kablo

  Ref: - 600468

  İşin Tanımı Kinetik marka, sağlık ( tansiyon ölçme cihazı ve ateş ölçer ) ve cilt bakım cihazları alanında faaliyet gösteren firmamız için Avrupa Yakasında görevlendirilmek üzere tanıtım ve satış elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. Tercihen cilt bakımı konusunda sertifikası bulunan ve benzer bir pozisyon da görev almış. Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli. Halkla ilişkilerde deneyimli, disiplinli, güler yüzlü, enerjik ve İkna yeteneği güçlü olan. Dış görünüşüne önem veren, temizve bakımlı. Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek BAYAN adaylarımızın başvurularını beklemekteyiz.

 • Avion

  Güzellik Uzmanı Avion

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14-05-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güzellik Uzmanı

  Avion

  Ref: İST-FRLC-04.10 - 531186

  İşin Tanımı Hizmet vermekte olduğumuz; dünya devi bir dermokozmetik markasının; zincir mağazalar içerisinde,ürünlerinin satışında görev alabilecek dönemsel ya da tam zamanlı çalışabilecek güzellik uzmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * 18-35 yaş arası, * Diksiyonu düzgün, * Güleryüzlü, * Markayı benimseyebilecek * Satış odaklı düşünebilen, * Kozmetik sektöründe çalışmış ya da ara vermiş, * Prezantabl, * Enerjik, aktif, sorumluluk sahibi, * Zincir mağazalarda çalışabilecek, * İstanbul'da ikamet eden; * Tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışabilecek, * Bay-Bayan, * Dönemsel ya da tam zamanlı çalışabilecek güzellik uzmanı arıyoruz.

 • Esteworld

  Estetisyen Esteworld

  İstanbul Anadolu 09-04-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Estetisyen

  Esteworld

  Ref: ESTETİSYEN-01 - 562717

  İşin Tanımı Altunizade'de yeni açılacak hastanemiz için uzman estetisyenler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Uzman estetisyen veya estetisyenlik diploması olan, Bölgesel incelme ve zayıflama uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, 25-35 yaş arası, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Sigara kullanmayan. Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka