ARAMA SONUÇLARI

 • Jones Lang LaSalle Gayrimenkul Hizmetleri

  Kiracı İlişkileri Yöneticisi Jones Lang LaSalle Gayrimenkul Hizmetleri

  Bolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kiracı İlişkileri Yöneticisi

  Jones Lang LaSalle Gayrimenkul Hizmetleri

  Ref: TENT001 - 612649

  İşin Tanımı Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan tüm kiracılar ile yönetim arasında açılış öncesi ve sonrası periyotlarda bilgi akışıyla işbirliği sağlamaktan sorumludur. Kurumsal çalışmalar başlığında kiracıların kurumsal standartlarının AVM içinde uygunluğunu kontrol etmek, Alışveriş merkezinde yapılacak tüm yeni kiralama çalışmalarının yürütülmesi ve ilgili birimler ile koordinasyonun sağlanması. Kiracılardan gelen taleplerin ilgili birimler ile paylaşılarak sonuçlandırılması ve Alışveriş Merkezi Müdürüne raporlanması. Müşteri şikayet, öneri ve isteklerinin değerlendirilmesi, ilgili birimlere yönlendirilmesi ve sonlandırılarak müşteriye geri dönüşün yapılmasının sağlanması, sürecin kapatılması.

  Aranan Nitelikler Dünyanın en büyük ticari gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak Bolu'da açılışına hazırlandığımız alışveriş merkezinde görev alacak Kiracı İlişkileri Yöneticisi olarak görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende / AVM Yönetim Sektöründe yönetici pozisyonlarında en az 2 yıl deneyimli, Sonuç odaklı çalışabilen, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Bolu'da ikamet eden ya da edebilecek olan.

 • Watsons

  Mağaza Müdürü - İstanbul Göztepe Watsons

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü - İstanbul Göztepe

  Watsons

  Ref: WMMNEO01 - 612648

  İşin Tanımı İş Tanımı: Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • Deal İnsan Kaynakları

  Video Editörü Deal İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Video Editörü

  Deal İnsan Kaynakları

  Ref: D14-HVE-001 - 612647

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Video Editörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen basın-medya alanında çalışmış İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Video editleme programlarına hakim (Adobe Premiere v.b.), haber-program videolarını tekrar yayın için hazırlayabilecek, Hazırlanan dijital içerikler için metin üretebilecek, Dil bilgisi ve yazım kurallarına hakim, Türkçeyi iyi ve etkin kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim özellikleri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Dijital gelişmeleri, sosyal medya trendlerini ve gündemini takip eden; gelişmelere uygun çözümler üretebilecek, İnternet Haber Servinde, TV Kanalı ile iletişimi sağlayacak; üretilen video içerikleri haber sitesi ve sosyal medya için hazırlayacak Bay

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Halkla İlişkiler Amerikan Kültür Kolejleri

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Halkla İlişkiler

  Amerikan Kültür Kolejleri

  Ref: AKKOLANK-HALK - 612645

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Koleji İncek temsilciğimize HALKLA İLİŞKİLER personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Tercihen özel okul veya dershanelerde halkla ilişkiler görevlerinde bulunmuş -İkna kabiliyeti ve iş disiplini yüksek olan, -Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda kurumumuzu temsil edebilecek -Saha çalışması, öğrenci kayıt işlemlerini yürütebilecek, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan -Hizmet kalitesine önem veren, -Dış görünüşüne dikkat eden,

 • Gürbüz Elektrikli Ev Aletleri

  Teknisyen Yardımcısı Gürbüz Elektrikli Ev Aletleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknisyen Yardımcısı

  Gürbüz Elektrikli Ev Aletleri

  Ref: - 612643

  İşin Tanımı 1982 yılında kurulan bir Gürbüz Grup kuruluşu firmamız Gürbüz Elektrikli Ev Aletleri Ltd.Şti. satış ve hizmet ağını gün geçtikçe büyüterek İstanbul genelinde hizmet vermeye devam etmektedir.İlkelerimiz;Kaliteli ürün,kaliteli hizmet zamanında teslimat uygun fiyat,hedeflerimiz ve misyonumuz Müşterilerimize dünya genelinde kalitesini kanıtlamış ürünleri fiyat değer ilişkisi içinde sunmak ve firma referansımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaktır.

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya ve klima yetkili servisinde çalışacak,deneyimli - deneyimsiz yetiştirilmek üzere Teknisyen Yardımcısı aramaktayız. Elektrik elektronik mezunu, Askerliğini yapmış, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı sürücü belgesi olan, Başvuruların fotoğraflı olması önemle rica edilir.

 • Imaginarium

  Satış Danışmanı / Akmerkez Imaginarium

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı / Akmerkez

  Imaginarium

  Ref: SD23 - 612642

  İşin Tanımı Genel nitelikler: - Marka kültürü, ekip ruhu, merchandising size de bizimle aynı şeyleri ifade ediyorsa, - Oyuncakla oynamayı, kurcalamayı, öğrenmeyi seviyorsanız, - Çocuklar ile ilgilenmeyi seviyor, nezih bir ortamda çalışmak istiyorsanız, - Uluslararası bir marka ile çalışmak size de hoş geliyorsa, - Oyuncağın çocuk sağlığında etkileyici ve özel bir yeri olduğu fikrini bizimle paylaşıyorsanız, Sizi dünyanın en güzel oyuncak mağazalarında çalışmaya davet ediyoruz. Madrid, Barselona, Paris, Roma, Milan, Moskova, Berlin, Amsterdam, Hong Kong gibi dunyanin onemli sehirlerinde 400’e yakın mağazasi bulunan dünyanın en özel oyuncak markası olan Imaginarium Istanbul mağazalarımızda SATIŞ DANIŞMANI olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz. Satis Danismani Aranan Mağazalarımız : İstanbul : Akmerkez (Etiler) İş tanımı: - Misafirlerimize (bizim için müşterilerimiz misafirlerimizdir) değerlerimizi ve misyonumuzu doğru şekilde iletmek - Misafirlerimizi koşulsuz memnun etmek ve Imaginarium Aile Kulübümüzün üye sayısını artırmak - Ürünleri / koleksiyonumuzu / promosyonlarımızı ve firmamızın değerlerini ve satış tekniklerimizi bilmek. - Mağazadaki iş akışını efektif bir şekilde yönetebilmek - Mağazanın düzenini, imajını ve güvenliğini sağlamak ve korumak

  Aranan Nitelikler ARANILAN NİTELİKLER - Bireylerle birebir ilişkileri kuvvetli, özgüvenli, entellektüel, - Dinamik, gelişime – öğrenmeye açık, ifade kabiliyeti yüksek, - Misafirlerine ev sahibi özgüveniyle davranabilecek, - Tercihen en az bir yabancı dil konuşabilen, - Tercihen çocuk gelişimi mezunu veya kendi çocuğu/yeğeni olan, - Satış performans etkinliği sayesinde hak ettiğini kazanmak isteyen.

 • Imaginarium

  Satış Danışmanı / Akbati AVM-Esenyurt Imaginarium

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı / Akbati AVM-Esenyurt

  Imaginarium

  Ref: SD22 - 612641

  İşin Tanımı Genel nitelikler: - Marka kültürü, ekip ruhu, merchandising size de bizimle aynı şeyleri ifade ediyorsa, - Oyuncakla oynamayı, kurcalamayı, öğrenmeyi seviyorsanız, - Çocuklar ile ilgilenmeyi seviyor, nezih bir ortamda çalışmak istiyorsanız, - Uluslararası bir marka ile çalışmak size de hoş geliyorsa, - Oyuncağın çocuk sağlığında etkileyici ve özel bir yeri olduğu fikrini bizimle paylaşıyorsanız, Sizi dünyanın en güzel oyuncak mağazalarında çalışmaya davet ediyoruz. Madrid, Barselona, Paris, Roma, Milan, Moskova, Berlin, Amsterdam, Hong Kong gibi dunyanin onemli sehirlerinde 400’e yakın mağazasi bulunan dünyanın en özel oyuncak markası olan Imaginarium Istanbul mağazalarımızda SATIŞ DANIŞMANI olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz. Satis Danismani Aranan Mağazalarımız : İstanbul : Akbati AVM / Esenyurt İş tanımı: - Misafirlerimize (bizim için müşterilerimiz misafirlerimizdir) değerlerimizi ve misyonumuzu doğru şekilde iletmek - Misafirlerimizi koşulsuz memnun etmek ve Imaginarium Aile Kulübümüzün üye sayısını artırmak - Ürünleri / koleksiyonumuzu / promosyonlarımızı ve firmamızın değerlerini ve satış tekniklerimizi bilmek. - Mağazadaki iş akışını efektif bir şekilde yönetebilmek - Mağazanın düzenini, imajını ve güvenliğini sağlamak ve korumak

  Aranan Nitelikler ARANILAN NİTELİKLER - Bireylerle birebir ilişkileri kuvvetli, özgüvenli, entellektüel, - Dinamik, gelişime – öğrenmeye açık, ifade kabiliyeti yüksek, - Misafirlerine ev sahibi özgüveniyle davranabilecek, - Tercihen en az bir yabancı dil konuşabilen, - Tercihen çocuk gelişimi mezunu veya kendi çocuğu/yeğeni olan, - Satış performans etkinliği sayesinde hak ettiğini kazanmak isteyen.

 • Domino's Pizza

  A2 Ehliyetli Sürücüler - İstanbul / Ataşehir Domino's Pizza

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  A2 Ehliyetli Sürücüler - İstanbul / Ataşehir

  Domino's Pizza

  Ref: DP-SRCGC - 612640

  İşin Tanımı İşte bir fırsat daha: Sürücü olmak istersen; Motorunun seni götürdüğü kariyer yolunda Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var. Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! A2 Ehliyete sahipsen, Girne Caddesinde yeni açılacak olan Ataşehir Şubesi’nde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz. Şans senin yanında! J Bu ilana hemen başvur ve Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

 • Pizza Pizza

  Teknik Şef Pizza Pizza

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Şef

  Pizza Pizza

  Ref: TŞ001 - 612639

  İşin Tanımı Fabrikanın tüm teknik işlerinden sorumlu teknik şef.

  Aranan Nitelikler -Meslek Yüksek okullarının makine, elektrik, mekanik vb bölümlerinden yada meslek lisesi (makine teknolojisi. elektrik teknolojisi) mezunu -Alanında en az 3 yıl tecrübeli -Makinelerin ve fabrikanın elektrik donanımında oluşacak arızaları giderecek -Üretimde bulunan makinelerin periyodik bakımını (yağlama vb) yapacak, makine arızalarında makine teknik servisi ile iletişime geçebilecek ve takibini sağlayacak -Bakım Onarımda gerekli ekipman ve parçalarda Satın alma ile iletişime geçerek teminini sağlayabilecek -Tüm arıza kayıtlarını tutacak -Mevcut teknik personel ile birlikte paralel çalışacak ve gerektiğinde destek verecek

 • Saadet Gıda

  Satın Alma Elemanı Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma Elemanı

  Saadet Gıda

  Ref: - 612638

  İşin Tanımı Satın Alma Uzmanına bağlı olarak çalışacak , ISO 22000 Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemi talimat ve prosedürleri hazırlayacak ve takip edecek , İlgili bölümde ileriye yönelik yetiştirmek üzere Satın Alma Elamanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , MS Office uygulamalarına hakim Takım çalışmasına yatkın , insan ilişkileri başarılı , Satın alma konusunda 0-1 yıl tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere yeni mezun , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış , Avrupa yakasında Topkapı - Esenyurt güzergahında oturan.

 • Domino's Pizza

  Pizza Yapım Elemanı - İstanbul / Ataşehir Domino's Pizza

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pizza Yapım Elemanı - İstanbul / Ataşehir

  Domino's Pizza

  Ref: DP-MUTGC - 612637

  İşin Tanımı İşte bir fırsat daha! Pizza Yapım Elemanı olmak istersen… Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda; Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan, Girne Caddesinde yeni açılacak olan Ataşehir şubemizde sana Pizza Yapım Elemanı deriz. Şans senin yanında! J Bu ilana hemen başvur Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

 • Pakay Matbaacılık ve Ambalaj

  Müşteri Temsilcisi Pakay Matbaacılık ve Ambalaj

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Pakay Matbaacılık ve Ambalaj

  Ref: 01408 - 612636

  İşin Tanımı Siparişlerin alımından teslimatına kadar olan süreci takip etmek, Üretim birimleri ile müşteriler arasında koordinasyonu iletişimi sağlamak, düzenlemek Gerekli raporları periyodik olarak hazırlayıp, sunmak,

  Aranan Nitelikler Beylikdüzü bölgesinde kutu ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesine deneyimli Müşteri Temsilcisi alınacaktır. MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Etkin raporlama becerisi olan, İletişim ve koordinasyon becerilerinde kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, güler yüzlü, Aktif ehliyet sahibi.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Satış Danışmanı (İstanbul Metro Garden Çekmeköy) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (İstanbul Metro Garden Çekmeköy)

  Çift Geyik Karaca Giyim

  Ref: - 612635

  İşin Tanımı Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet verecek Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan) Sosyal ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın ve dinamik İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş Sonuç odaklı Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi

 • Schenker Arkas

  Hava İthalat Müşteri Temsilcisi Schenker Arkas

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hava İthalat Müşteri Temsilcisi

  Schenker Arkas

  Ref: SCH-HMT - 612634

  İşin Tanımı Havayolu taşımalarına ilişkin süreci organize edecek; müşteri, tedarikçi ve yurtdışı ofisler ile olan iletişimi yönetecek "Hava İthalat Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Minimum 2 yıl lojistik sektörü tecrübesi olan, Yazılı ve sözlü olarak iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, SOFT ve MS Office uygulamalarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı çalışma anlayışını benimsemiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Uzman Satış Danışmanı (İstanbul Metro Garden) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uzman Satış Danışmanı (İstanbul Metro Garden)

  Çift Geyik Karaca Giyim

  Ref: - 612633

  İşin Tanımı Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmeti vererek satış yapabilecek Görevli olduğu satış alanını kurum standartlarına uygun hale getirerek bu standartları koruyacak Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyon yapacak

  Aranan Nitelikler Lise veya Önlisans mezunu Perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli Kariyer hedefi mağazacılık olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan) Sosyal ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın ve dinamik İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş Sonuç odaklı Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Kasiyer (İstanbul Metro Garden Çekmeköy) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer (İstanbul Metro Garden Çekmeköy)

  Çift Geyik Karaca Giyim

  Ref: - 612632

  İşin Tanımı Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kasa hizmeti verecek Kasa noktasında yasal mevzuatlara ve şirket standartlarına uygun hizmeti sunacak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uygun (Bay- Bayan) İletişim yeteneği güçlü Müşteri odaklı Detaylara hakim Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi Nebim-winner kullanabilen

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Mağaza Müdür Yard. (İstanbul Metro Garden ) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdür Yard. (İstanbul Metro Garden )

  Çift Geyik Karaca Giyim

  Ref: - 612631

  İşin Tanımı Mağazasının operasyonel süreçlerini şirket standartlarına ve yasal mevzuatlara dayalı yönetecek Müşterilere kurum standartları doğrultusunda hizmet verilmesini kontrol ve takip edecek Mağazanın satış, denetim, sayım açığı vb. performans alanlarında ki hedeflere ulaşabilmesi için stratejik çalışmalar yapabilecek Modayı takip ederek müşterilere tarz danışmanlığı yapabilecek Mağaza giderlerini ve personel bütçelerini kontrol altında tutabilecek Belirlenen görsel sunum standartlarının uygunluğunu kontrol edebilecek Bağlı çalışanlarının gelişim ve eğitimleri için koçluk ve mentörlük yapabilecek

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe en az 2 yıl Mağaza Müdür Yardımcılığı deneyimi olan Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın Astlarını motive edebilecek İletişim becerisi güçlü Kalite odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Nebim-Winner ve MS-Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak

 • Touristica

  Çağrı Merkezi Seyahat Danışmanı Touristica

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Seyahat Danışmanı

  Touristica

  Ref: ÇM-02 - 612630

  İşin Tanımı Touristica Seyahat Acentesi Kadıköy Merkez Ofis Çağrı Merkezinde çalışacak ve değerli misafirlerimize, seyahat seçimleri konusunda yardımcı olabilecek, misafir memnuniyeti odaklı hizmet verebilecek, turizm ve satış alanında kariyer hedefleyen, verimli bir ekibin parçası olarak çalışacak Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, Misafir memnuniyeti odaklı yaklaşımı benimseyen, Çağrı merkezinde minimum 6 ay tecrübeli Yurt içi – yurt dışı seyahatlerine engeli olmayan, Anadolu yakasında ikamet eden En az lise mezunu

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Mağaza Müdürü (İstanbul Metro Garden Çekmeköy) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü (İstanbul Metro Garden Çekmeköy)

  Çift Geyik Karaca Giyim

  Ref: - 612629

  İşin Tanımı Mağazasının operasyonel süreçlerini şirket standartlarına ve yasal mevzuatlara dayalı yönetecek Müşterilere kurum standartları doğrultusunda hizmet verilmesini kontrol ve takip edecek Mağazanın satış, denetim, sayım açığı vb. performans alanlarında ki hedeflere ulaşabilmesi için stratejik çalışmalar yapabilecek Modayı takip ederek müşterilere tarz danışmanlığı yapabilecek Mağaza giderlerini ve personel bütçelerini kontrol altında tutabilecek Belirlenen görsel sunum standartlarının uygunluğunu kontrol edebilecek Bağlı çalışanlarının gelişim ve eğitimleri için koçluk ve mentörlük yapabilecek

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe en az 2 yıl Mağaza Müdürlüğü deneyimi olan Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın Astlarını motive edebilecek İletişim becerisi güçlü Kalite odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Nebim-Winner ve MS-Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Modelist Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001488 - 612628

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TEKSTİL / KONFEKSİYON SEKTÖRÜNÜN LİDER FİRMASI OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Bilgisayarda kalıp hazırlama, Seri yapma, Koleksiyondan başlayıp imalatın sonuna kadar takip etme sorumluluklarını yerine getirecek ' MODELİST' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * 30 yaş ve üzeri, * Minimum lise mezunu, * Modelist olarak en az 10 yıl deneyimli, * Sorumluluk duygusu gelişmiş, ekip ruhuna sahip ve modelhanedeki ekip arkadaşlarını yönetme becerisine sahip, * İhracat firmasında çalışma tecrübesi olan, * Assist kalıp sistemini bilen, * Yoğun çalışma sistemine ayak uydurabilecek, * İstanbul - Kağıthane, Sarıyer, Beykoz, Ümraniye ilçeleri civarında ikamet eden, * Bayan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka