ARAMA SONUÇLARI

 • Liv Hospital Group

  Fizyoterapist Liv Hospital Group

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fizyoterapist

  Liv Hospital Group

  Ref: LİVANKFTR0914 - 609037

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Liv Hospital Ankara bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Fizyoterapist” aramaktayız. Liv Hospital Sağlık Grubu 'nda, kadınların iş yaşamına katılımını güçlendirmek amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip iki aday olması durumunda, kadın aday tercih edilmektedir.

 • Amerikan Hastanesi

  Fizyoterapist Amerikan Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Fizyoterapist

  Amerikan Hastanesi

  Ref: FZT-04 - 561441

  İşin Tanımı Tedaviye alınacak hastaları, tedavinin amacı ve seyri konusunda bilgilendirmek. Hasta bakımı sırasında hasta ve hasta yakınlarının eğitimini sağlamak; çevre ve hasta güvenliği prensiplerini uygulamak. Doktor teşhisi ve önerisi doğrultusunda hastanın durumuna uygun egzersiz programı düzenlemek, uygulamak ve öğretmek. Hastayı hastalığına uygun şekilde günlük yaşamında ev ve iş ortamında dikkat etmesi gereken noktalarda ev içi modifikasyonlarda bilgilendirmek. Gerektiğinde hastaya hastanede kaldığı süre içinde ev egzersiz programı vermek ve öğretmek.

  Aranan Nitelikler V.K.V. Amerikan Hastanesi Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Bölümü’nde görev yapmak üzere; Üniversiteleri Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun, En az 3 yıllık iş tecrübesi olan, Prezantabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, 30 yaşını aşmamış erkek (Askerliğini tamamlamış) ve bayan adaylar.

 • Özel Hospitalist Hastanesi

  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Özel Hospitalist Hastanesi

  İstanbul Avrupa 23-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

  Özel Hospitalist Hastanesi

  Ref: HSPTDRFTR0001 - 592581

  İşin Tanımı İşin Tanımı : Özel HOSPİTALİST hastanesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : · Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, · 60 yaş üstü hasta gruplarına tedavi yaklaşımı hakkında tecrübe sahibi, · Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımlarında güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, · Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği temek esnekliğe sahip, · İnsan ilişkileri güçlü, · Hasta ile iletişim yönü güçlü, pozitif, · Hasta memnuniyeti yüksek, · Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek, ‘’Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı’’arayışımız bulunmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka