ARAMA SONUÇLARI

 • Öykü Lojistik

  Forklift/reache Truck Operatörü Öykü Lojistik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift/reache Truck Operatörü

  Öykü Lojistik

  Ref: ÖYKÜ-RTO - 612206

  İşin Tanımı Öykü Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Hadımköy Lokasyonu'ndaki Depomuz için, Forklift/Reache Truck Operatörü arıyoruz. Depo sahası içerisindeki forkliflerin el terminali kullanarak ürün barkodu okutmak suretiyle operatörlüğünü yapmak, Her türlü mamul, yarı mamul, hammadde, parça vb. malzemelerin şirketiçi talimat ve prosedürlere uygun olarak kaldırma, yükleme, nakletme, boşaltma ve istifleme işlerinin güvenli bir şekilde yürütülmesini ve bu ekipmanların kontrol ve basit bakımlarını sağlamak, Gerektiğinde araçsız olarak ürün elleçlemek, barkod okutma sistemiyle ürün kabulü yapmak, ürün yerleştirmek, toplamak, sevk etmek ve sayım yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, En az 2 yıl depolarda El Terminali ile barkod okutma yöntemiyle işlem yapmış olmak, Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Hadımköy civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak

 • Türkiye Gazetesi

  Forklift Operatörü Türkiye Gazetesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Türkiye Gazetesi

  Ref: FOP 0914-01 - 608913

  İşin Tanımı İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak FORKLİFT OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Depoya gelen malzemelerin teslim alınması Depodan çıkan malzemelerin/ürünlerin teslim edilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin yerlerine düzenli olarak yerleştirilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin ve özellikle kağıt bobinlerin taleplere göre baskı hatlarına teslim edilmesi Depo sayımlarının yapılması vb. depolama ile ilgili faaliyetler

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan (Tercihen Ataşmanlı) forklift kullanım deneyimine sahip Forklift/ Depo Operatörü olarak özellikle, kağıt firmaları ve matbaalarda en az 1 yıl deneyimli İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Sultançiftliği, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 40 yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek FORKLİFT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

 • Fasdat

  Forklift / Reach Truck Operatörü Fasdat

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift / Reach Truck Operatörü

  Fasdat

  Ref: FS-63 - 607462

  İşin Tanımı Depolama ve Lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Fasdat Gıda’ nın İzmir şubesinde görevlendirilmek üzere; "Forklift / Reach Truck Operatörü” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · Konusunda en az 2 yıl tecrübeli, · Vardiyali sistemde çalışabilecek, · 40 yaş altı, · İzmir’ de ikamet eden, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını beklemekteyiz...

 • Bimeks

  Depo Personeli-Gebze Lojistik Bimeks

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personeli-Gebze Lojistik

  Bimeks

  Ref: DE-11 - 604645

  İşin Tanımı Bimeks Gebze Lojistik bölümünde depo personeli olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Not:Yalnızca İstanbul Anadolu Yakası'na servis imkanımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunuysanız - Askerliğinizi tamamlamış ya da en az 3 yıl tecil ettirmişseniz, - MS Office programlarını kullanabiliyorsanız, - Hareketli ve dinamik bir çalışma ortamına ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Netlog Lojistik Grubu

  Reachtruck Operatörü Netlog Lojistik Grubu

  Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Reachtruck Operatörü

  Netlog Lojistik Grubu

  Ref: PXPBLKRO14 - 594697

  İşin Tanımı Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Balıkesir” lokasyonunda görevlendirilmek üzere ' Reachtruck Operatörü ' takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Reachtruck ehliyetine sahip, Tecrübesi olan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Netlog Lojistik Grubu

  Forklift Operatörü Netlog Lojistik Grubu

  Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Netlog Lojistik Grubu

  Ref: PXPBLKFO14 - 594695

  İşin Tanımı Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun ” Balıkesir” lokasyonunda görevlendirilmek üzere; "Forklift Operatörü” takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan(Erkek adaylar için).

 • Firma Adı Gizli

  Forklift Operatörü Firma Adı Gizli

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Firma Adı Gizli

  Ref: FOPRT41 - 594128

  İşin Tanımı Forklift ile yükleme, boşaltma ve istifleme işlemlerini yapacak.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Forklift ehliyeti olan, En az 2-3 yıl deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, Gebze'de ikamet eden, Forklift Operatörleri arıyoruz...

 • Mudo

  Depo Elemanı Mudo

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı

  Mudo

  Ref: M-DEPEL14 - 592867

  İşin Tanımı Depo operasyon(tırlara ve raflara ürün kaldırılması) veya sevkiyat(müşteri sevkiyatına gidecek ürünlerin hazırlanarak tırlara yüklenmesi) operasyonlarının gerçekleştirilmesinde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: Lise mezunu, Tercihen Ms Office programlarını bilen, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposu ve esnek saatlere uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış ya da minimum 2 yıl tecilli olan

 • Netlog Lojistik Grubu

  Forklift Operatörü Netlog Lojistik Grubu

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Netlog Lojistik Grubu

  Ref: PXPANKFT14 - 583289

  İşin Tanımı Yüzde yüz yerli sermaye ye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır., Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Ankara” lokasyonunda görevlendirilmek üzere; "Forklift Operatörü" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden.

 • Fasdat

  Forklift/reach Truck Operatörü Fasdat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift/reach Truck Operatörü

  Fasdat

  Ref: FS-37 - 524902

  İşin Tanımı Ata Holding bünyesinde faaliyet gösteren Depolama ve Lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından Fasdat Gıda – Gebze Şubesi için; "Forklift/Reach Truck Operatörü” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az Lise mezunu, - Tercihen Forklift/Reach Truck Operatörlük tecrübesi bulunan, - Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, - Aktif araç kullanabilen, - 40 yaşını aşmamış, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını beklemekteyiz...

 • NWG Services

  Forklift/reachtrack Operatörü NWG Services

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift/reachtrack Operatörü

  NWG Services

  Ref: NWG-FDE - 517105

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa yakasında (Bağcılar, Halkalı, Sefaköy, Avcılar, Firuzköy, Esenyurt, Kıraç) ikamet eden, Forklift ehliyeti olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, 45 yaşını aşmamış.

 • Güv-Tem

  Forklift Operatörü Güv-Tem

  Bursa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Güv-Tem

  Ref: - 612199

  İşin Tanımı Taşeronluğunu üstlendiğimiz Gıda sektöründe lider firmada forklift operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Lise Mezunu, *Forklif ehliyetine sahip ( en geç 2012 tarihli ) *Forklift opr. alanında en az 2 yıl tecrübeli, *Seri yükleme boşaltma yapabilecek, *İletişimi kuvvetli.

 • Gülal Hırdavat San. ve Tic. A.Ş.

  Forklift Operatörü Gülal Hırdavat San. ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Gülal Hırdavat San. ve Tic. A.Ş.

  Ref: - 606347

  İşin Tanımı Gülal Sanayi ve Ticaret A.Ş' bünyesinde değerlendirilmek üzere Hadımköy de yer alan merkez depomuz için forklift ve reach truck operatörleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Tercihen Lise mezunu, * Forklift kullanma ehliyetine sahip, * Forklift ve Reach Truck konusunda min. 3 yıl tecrübesi olan, * 25 - 40 yaş aralığında, * Askerlik ile ilişiği olmayan, * Kıraç,Hadımköy civarında ikamet eden

 • E.Özgörkey Grubu

  Forklift Operatörü E.Özgörkey Grubu

  İzmir 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  E.Özgörkey Grubu

  Ref: FRK01 - 604631

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler -Lise veya meslek lisesi mezunu, -Forklift kullanma ehliyetine sahip, -Forklift kullanımı ile ilgili en az 3 yıl tecrübesi olan, -Tercihen reach truck kullanabilen -Vardiyalı çalışabilecek, -Askerlik görevini tamamlamış, -Tercihen 22-35 yaş arası erkek

 • Dota Logistics International Transport

  Forklift Operatörü Dota Logistics International Transport

  Ankara 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Dota Logistics International Transport

  Ref: - 597556

  İşin Tanımı *Sincan, Kazan, Batıkent, Eryaman, Ostim, Etimesgut ilçelerinde ikamet eden, * Vardiye Sistemine uyabilecek, Depomuzdaki ürünlerin depolama ve sevkiyat işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler *Sincan, Kazan, Batıkent, Eryaman, Ostim, Etimesgut ilçelerinde ikamet eden, * Vardiye Sistemine uyabilecek FORKLİFT KULLANMA BECERİSİ ÇOK YÜKSEK OLAN , Forklift belgesi veya ehliyeti olan, En az lise mezunu, Konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli, Hızlı ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik görevini tamamlamış Bay takım arkadaşları arıyoruz. Forklif kullanmayı yeni öğrenen adaylar lütfen başvuruda bulunmasınlar. Bu pozisyonumuz için Hakim-Aktif ve Çok iyi derece Hızlı Forklift Kullanımı Aranmaktadır.

 • Adecco Gebze

  Forklift Operatörü Adecco Gebze

  Kocaeli 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Adecco Gebze

  Ref: GBZHKF09 - 586684

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektöründe faaliyet gösteren, lider müşterimiz için Forklift Operatörü aramaktayız. Firmanın kendi kadrosunda daimi süreyle görev alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Askerliğini tamamlamış Kocaeli'nde ikamet eden Vardiyalı çalışabilecek Forklift ehliyetli, aktif olarak kullanmış

 • Adecco Gebze

  Forklift Operatörü Adecco Gebze

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Forklift Operatörü

  Adecco Gebze

  Ref: GAKKGF116 - 557064

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Forklift Operatörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan, Askerliğini tamamlamış, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Kocaeli Bölgesi veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Adecco Gebze

  Reachtrack Operatörü Adecco Gebze

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Reachtrack Operatörü

  Adecco Gebze

  Ref: GABL2205 - 544170

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz LOJİSTİK sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin için 'REACHTRACK OPERATÖRÜ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim tercihen lise mezunu olmak, Benzer pozisyonda deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, G sınıfı ehliyete sahip olmak, Gebze, Şekerpınar ,Çayırova,Darıca,Tuzla,Pendik,İstasyon bölgesinde ikamet eden,

 • Çam Gıda

  Depo Personeli Çam Gıda

  Hatay 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personeli

  Çam Gıda

  Ref: 201410-DEPO - 612340

  İşin Tanımı DEPO DÜZENİNE YARDIM EDECEK. DEPONUN TEMİZ VE DÜZENLİ DURMASINA YARDIMCI OLACAK. DEPODAKİ ÜRÜNLERİN YERLERİNE YERLEŞTİRMELERİNİ SAĞLAYACAK.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İSKENDERUNDA İKAMET EDEBİLECEK DİKSİYONU DÜZGÜN DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN FİRMAYI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDEBİLECEK SORUMLULUK SAHİBİ ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ DEPODA Kİ DÜZENİ SAĞLAYABİLECEK

 • Novaplast Plastik San. Ve Tic. A.Ş.

  Sevkiyat Depo Elemanı Novaplast Plastik San. Ve Tic. A.Ş.

  Kocaeli 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sevkiyat Depo Elemanı

  Novaplast Plastik San. Ve Tic. A.Ş.

  Ref: SDE02 - 598361

  İşin Tanımı Plastik Boru Üretim alanında faaliyet gösteren firmamızın İzmit-Kullar fabrikasında görevlendirilmek üzere, aşağıda yer alan niteliklerde "Sevkiyat Depo Elemanı" aramaktayız. -Sipariş bazında verilecek sevk emrinde yer alan ürünlerin fiziki olarak hazırlanması,

  Aranan Nitelikler Lise mezunu/ Tercihen Meslek Lisesi, Forklift ehliyetine (G Sınıfı) sahip, Tercihen sevkiyat depo ilgili pozisyonlarında 1-2 yıl deneyimli, Yazı karakteri okunaklı, toplama çıkarma hesabı pratik, İzmit ve yakın çevresinde ikamet eden, 20-30 yaşları arasında, Askerliğini yapmış, Gerektiğinde mesaiye kalabilen, Sigara kullanmayan, Bay adaylar

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka