ARAMA SONUÇLARI

 • Evidea.com

  Fotoğraf Asistanı Evidea.com

  İstanbul Anadolu 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Fotoğraf Asistanı

  Evidea.com

  Ref: PA-2014-1 - 616524

  İşin Tanımı Evidea çok hızlı büyümeye devam ediyor! Genç ve yetenekli yıldızlarımız arasında yer almak isteyen yeni çalışma arkadaşlarımızı ekibimizde görmek istiyoruz! Peki şimdi yeni Fotoğraf Asistanımız sen olmak ister misin?

  Aranan Nitelikler Lise, yüksek okul ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun musun? İyi derecede photoshop veya benzeri bir programı kullanabiliyor musun? Dekupe konusunda deneyimin var mı? Işık ve renkler konusunda yetenekli misin? Ürünlerin çekime hazırlanması süreçleri ve fotoğraf stüdyosu ekipmanları hakkında bilgin var mı? Fotoğraf çekimi süreçlerinin tümünü yeri geldiğinde üstlenebilir misin? Enerjik, sonuç odaklı, alanında yetenekli, detaycı ve sorumluluk sahibiyim diyebiliyor musun? Fotoğrafçılık alanında kariyer yapmayı gerçekten ister misin? Öğrenmeye çok istekli ve hevesli misin? Daha önce benzer bir pozisyonda staj ya da herhangi bir çalışman var mı? Bunların hepsine evet diyebiliyorsan seninle tanışmamıza fırsat vermek için hemen şimdi başvur!

 • Hacı Sayid Gıda

  Grafiker Hacı Sayid Gıda

  İstanbul Avrupa 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Hacı Sayid Gıda

  Ref: GRFK01 - 605562

  İşin Tanımı Gıda sektöründe pastane - restaurant alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un çeşitli semtlerinde 40 Şubeye sahip firmamızın, Beylikdüzü Haramidere de bulunan genel merkezimizde görevlendirmek üzere deneyimli Grafiker aranıyor Not: Portfölyelerinizi görüşmeye getirmeniz rica olunur.

  Aranan Nitelikler * Tercihen Üniversite veya MYO ilgili bölümlerinden mezun * Alanında en az 5 yıl deneyime sahip * Tercihen Gıda sektörü deneyimi bulunan * Grafik Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen * Gerekli tüm görsel sunumları hazırlamak * Baskı ve matbaa bilgisi bulunan * Fotoğraf çekme bilgisi bulunan * Tercihen web site ile ilgili kullanıcı bilgisi bulunan * Reklam çalışmaları ile ilgilenebilen * Sosyal medya iletişim araçlarında görsel çalışmaları sunmak * Tasarım yönü kuvvetli, yaratıcı * Avrupa yakasında ikamet eden * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bay - Bayan Grafiker Arkadaşlar Aranmaktadır

 • Doğan Çanta

  Grafiker & Fotoğrafçı Doğan Çanta

  Konya 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker & Fotoğrafçı

  Doğan Çanta

  Ref: - 600510

  İşin Tanımı Bir hizmeti veya bir düşünceyi yaymak, benimsetmek veya bir ürünü tanıtmak ya da sattırmak için kullanılacak tüm sabit veya hareketli görsel kompozisyonların hazırlanması, fotoğraf çekimlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Firmamız Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere; Web Sitemizin Tasarımlarının Güncellenmesi Konusunda Çalışacak Grafiker; Tercihen Adobe Photoshop, Illustrator & Corel Draw, Fireworks Gibi Programlarda Deneyimli, Kurumsal Kimlik Tasarımından ve Yönetiminden Anlayan. PSD to CSS XHMTL Konusunda Bilgi Sahibi, Grafik Tasarım Modasını Takip Eden. Temel Düzeyde Web Tasarım Konusunda Bilgi Sahibi, E-Ticaret Sitelerinin İhtiyaçlarını Karşılayabilecek. Sosyal Medya Hesaplarının Yönetimini Yapabilecek, Ekip Çalışmasına Uygun, Somut Referans Gösterebilecek Konya' da ikamet eden, Bay - Bayan Takım Arkadaşları Arıyoruz. Lütfen İlan Başvurularınızda Kullandığınız Grafik Programlarını Belirtiniz.

 • Perabayt Bilişim / 1v1y

  Fotoğrafçı Perabayt Bilişim / 1v1y

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Fotoğrafçı

  Perabayt Bilişim / 1v1y

  Ref: FOTO - 004 - 615289

  İşin Tanımı En sevdiğiniz moda markaları, Türkiye’de ilk kez, heyecan ve keyif verici bir alışveriş deneyimi yaşatmak için Bir Varmış Bir Yokmuş' ta buluştu. Modanın bir parçası olmaya hazır mısınız? Seyrantepe'de bulunan şirketimizin Merkez Ofisinde İnternet Sitesi İçerik Departmanında görevlendirilmek üzere; Mankenli ve masaüstü (still life) çekim yapabilecek,

  Aranan Nitelikler * Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya İletişim Fakültelerinin Fotoğraf ile ilgili bölümlerinden mezun, * Tercihen Fotoğrafçı olarak en az 3 yıl çalışmış, * Teknik cihazlarla ilgili bilgili, * Sorumluluk sahibi, * Hızlı, çevik dikkatli ve titiz, * Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Tercihen, Levent, Maslak, Seyrantepe, Mecidiyeköy veya çevresinde ikamet eden, "Fotoğrafçı" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Vakko

  E-Ticaret Fotoğrafçısı Vakko

  İstanbul Avrupa 03-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Fotoğrafçısı

  Vakko

  Ref: ETF 001 - 614045

  İşin Tanımı Esenyurt Üretim Merkezimiz'de görevlendirilmek üzere "E-Ticaret Fotoğrafçısı" takım arkadaşı arıyoruz...

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Fotoğrafçılık konusunda 2 yıl deneyimli, tercihen e-ticaret fotoğrafçılığı konusunda deneyimli, * Tam zamanlı çalışabilecek, * Renk ayrımlarını bilen ve Photoshop programını çok iyi derecede kullanabilen, * İletişim becerisi kuvvetli, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, "E-Ticaret Fotoğrafçısı" aramaktayız.

 • Buenza

  Grafiker Buenza

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Buenza

  Ref: grfk - 610074

  İşin Tanımı BEŞYOL - FLORYA Merkez binamız da Bilgi İşlem Departmanımızda görevlendirilmek üzere deneyimli BAYAN Grafiker arıyoruz..

  Aranan Nitelikler -Grafikerlik konusunda ilgili okullardan, eğitim kurumlarından mezun, - Adobe Photoshop programınına hakim, tercihen Illustrator programını bilen, - Gelişmeye ve yeniliklere açık, - Fotoğraf bilgisi olan - Hızlı ve yaratıcı görsel üretimler oluşturabilecek ve yaratıcılığına güvenen, - Organizasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip, - İşini seven, dikkatli, sorumluluk sahibi.

 • Atomizer Kozmetik

  Grafiker Tasarım Web Dizayn Atomizer Kozmetik

  İstanbul Anadolu 28-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker Tasarım Web Dizayn

  Atomizer Kozmetik

  Ref: Görsel İletişim - 605799

  İşin Tanımı Pazarlama Departmanı'nda Marka ve Ürün Yöneticisi'nin direktif ve planlamasında satış hazırlık, katalog, etiket, poster, broşür vb. grafik tasarım işlerini gerçekleştirecek, yaratıcı fikirleri ve pazarlama vizyonu ile firmaya değer katacak full-time Görsel İletişim ve Grafik/Web Tasarımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, Meslek Liselerinin ya da ilgili eğitim kurslarının görsel iletişim, grafik tasarım, web sitesi tasarımcılığı bölümlerinden mezun, Kurumsal Pazarlama, Marka ve Urun Yöneticiliği alanlarında bilgi sahibi, Pazarlama ve Satış Renkli Vizyonuna sahip, İş Disiplini Bilincinde, Verilecek Görevlerin Gereken Sorumluluğu'na sahip olabilecek, İnsan İlişkilerinde kuvvetli, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen İngilizce'ye hakim, Görsel İletişim, Grafik/Web Tasarımcısı

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka