ARAMA SONUÇLARI

 • Kikiriki

  Grafiker Kikiriki

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Kikiriki

  Ref: MERGRF003 - 614065

  İşin Tanımı KİKİRİKİ olarak E-Ticaret bölümünde görevlendirilmek üzere; çekimleri gerçekleştirilen modelli ürün ve stillife ürün görsellerinin retouch ve dekupe işlemlerinin yapılmasında deneyimli GRAFİKER arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Grafik/Tasarım bölümlerinden mezun, Photoshop programını kullanabilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Fotoğraf işlemesi (retouch) ve renk bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için) Bay / Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Aker Mağazacılık

  Grafiker Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Aker Mağazacılık

  Ref: GR - 614021

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Osmanbey'de bulunan E-Ticaret bölümünde, çekimleri gerçekleştirilen modelli ürün ve stillife ürün görsellerinin retouch ve dekupe işlemlerinin yapılmasında görevlendirilmek üzere deneyimli GRAFİKER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Grafik/Tasarım bölümlerinden mezun, Photoshop programını kullanabilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Fotoğraf işlemesi (retouch) ve renk bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için) Bay / Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Buenza

  Grafiker Buenza

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Buenza

  Ref: grfk - 610074

  İşin Tanımı BEŞYOL - FLORYA Merkez binamız da Bilgi İşlem Departmanımızda görevlendirilmek üzere deneyimli BAYAN Grafiker arıyoruz..

  Aranan Nitelikler -Grafikerlik konusunda ilgili okullardan, eğitim kurumlarından mezun, - Adobe Photoshop programınına hakim, tercihen Illustrator programını bilen, - Gelişmeye ve yeniliklere açık, - Fotoğraf bilgisi olan - Hızlı ve yaratıcı görsel üretimler oluşturabilecek ve yaratıcılığına güvenen, - Organizasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip, - İşini seven, dikkatli, sorumluluk sahibi.

 • Doğan Çanta

  Grafiker & Fotoğrafçı Doğan Çanta

  Konya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker & Fotoğrafçı

  Doğan Çanta

  Ref: - 600510

  İşin Tanımı Bir hizmeti veya bir düşünceyi yaymak, benimsetmek veya bir ürünü tanıtmak ya da sattırmak için kullanılacak tüm sabit veya hareketli görsel kompozisyonların hazırlanması, fotoğraf çekimlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Proje bazlı işlerde sorumluluk alabilecek Photoshop / Corel programlarına aşina Tercihen web tasarım ve video montajına alışkın Reklam fotoğrafçılığı konusunda deneyim kazanmak isteyen Fotoğrafların teknik/styling kontrolü, Çekim kararlarının dış/iç uygulanması, Stüdyonun günlük çekimlere göre organizasyonu, Stüdyo ve dış çekim fotoğrafçılık alanında bilgili, Stüdyo yönetimi, styling ve moda fotoğrafçılığı konusunda bilgi sahibi, Işık ve Stil konularında bilgili, Sistematik çalışabilen, organizasyon ve planlama becerileri güçlü, İş akışının kesintisiz sürdürülmesini ve işlerin zamanında ve doğru şekilde tamamlanmasını sağlayacak, Takım çalışmalarına uyumlu, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sigara kullanmayan, Bayan grafiker & fotoğrafçı aranmaktadır. Konya da ikamet edenler..

 • Banco Çelik AVM

  Grafiker Banco Çelik AVM

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Banco Çelik AVM

  Ref: Gr/001 - 583497

  İşin Tanımı Şirketimizin Reklam Bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Grafiker arayışımız bulunmaktadır. Reklam süreçlerinde kullanılacak görsellerin hazırlanması Ürün fotoğraflarının çekilmesi, görsellerin insört, dergi, vb. basılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 2 yıl deneyim sahibi Photoshop, Corel Draw, Freehand, Illustrator veya Indesign (herhangi bir vector programı Corel Draw tercih sebebidir.) Ofset ve İç-Dış mekan baskı konusunda deneyim sahibi Görsel yönü kuvvetli, yaratıcı Disiplinli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli Teknolojiyi takip eden Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Grafiker alınacaktır.

 • Vakko

  E-Ticaret Fotoğrafçısı Vakko

  İstanbul Avrupa 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Fotoğrafçısı

  Vakko

  Ref: ETF 001 - 614045

  İşin Tanımı Esenyurt Üretim Merkezimiz'de görevlendirilmek üzere "E-Ticaret Fotoğrafçısı" takım arkadaşı arıyoruz...

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Fotoğrafçılık konusunda 2 yıl deneyimli, tercihen e-ticaret fotoğrafçılığı konusunda deneyimli, * Tam zamanlı çalışabilecek, * Renk ayrımlarını bilen ve Photoshop programını çok iyi derecede kullanabilen, * İletişim becerisi kuvvetli, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, "E-Ticaret Fotoğrafçısı" aramaktayız.

 • Atomizer Kozmetik

  Grafiker Tasarım Web Dizayn Atomizer Kozmetik

  İstanbul Anadolu 28-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker Tasarım Web Dizayn

  Atomizer Kozmetik

  Ref: Görsel İletişim - 605799

  İşin Tanımı Pazarlama Departmanı'nda Marka ve Ürün Yöneticisi'nin direktif ve planlamasında satış hazırlık, katalog, etiket, poster, broşür vb. grafik tasarım işlerini gerçekleştirecek, yaratıcı fikirleri ve pazarlama vizyonu ile firmaya değer katacak full-time Görsel İletişim ve Grafik/Web Tasarımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, Meslek Liselerinin ya da ilgili eğitim kurslarının görsel iletişim, grafik tasarım, web sitesi tasarımcılığı bölümlerinden mezun, Kurumsal Pazarlama, Marka ve Urun Yöneticiliği alanlarında bilgi sahibi, Pazarlama ve Satış Renkli Vizyonuna sahip, İş Disiplini Bilincinde, Verilecek Görevlerin Gereken Sorumluluğu'na sahip olabilecek, İnsan İlişkilerinde kuvvetli, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen İngilizce'ye hakim, Görsel İletişim, Grafik/Web Tasarımcısı

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka