ARAMA SONUÇLARI

 • Firma Adı Gizli

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 611132

  İşin Tanımı Gayrimenkul sektörünün öncü firmasında haftanın belirli günlerinde, konut projeleriyle ilgili bilgi almak isteyen müşterilere yardımcı olmak üzere Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Çağrı merkezi deneyimli veya bu alanda kariyer hedefleyen, - Haftanın en az 3 günü çalışabilecek - Beşiktaş/ Balmumcu civarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

 • Gold City Gayrimenkul

  Gayrimenkul Satış Danışmanı Gold City Gayrimenkul

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Satış Danışmanı

  Gold City Gayrimenkul

  Ref: - 611106

  İşin Tanımı Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı firmamıza; Satış ve Pazarlamada aktif görev alacak, Tercihen GAZİEMİR bölgesine hakim ve bu bölgede deneyim sahibi olan Deneyimli veya Deneyimsiz, Gayrimenkul Sektöründe Yükselmek İsteyen, Kendine Güvenen, çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen, Tercihen GAZİEMİR bölgesine hakim ve bu bölgede deneyim sahibi olan Satış ve pazarlama deneyimi olan veya ilgi duyan İnsan İlişkilerinde başarılı, İç Motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler, İletişim becerileri yüksek, vizyon sahibi, gelişime açık, dinamik, dış görünümüne önem veren, Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Ofis Asistanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: OA_DİKEY - 610243

  İşin Tanımı GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! 108 yıldır Dünyanın 1 Numarası Coldwell Banker ile yeni ufuklara ulaşamaya nedersiniz? İstanbul'un en gözde semtlerinden Bahçeşehir'de Coldwell Banker Dikey Gayrimenkul'e ofis asistanlığı yapacak takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler Santral ve ön - büro yönetimi konusunda tecrübeli - Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren - Diksiyonu iyi olan - Tercihen lise ya da üniversite mezunu - Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven - Mesai saatlerinde esnek - Düzenli ve disipli çalışan - MS Ofis programlarını kullanabilen - Bahçeşehir bölgesi ve civarında ikamet eden,

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Golden - 609890

  İşin Tanımı COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL Ne kadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Gayrimenkul danışmanları, Coldwell Banker sisteminde belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışılmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek kazancınızı belirleyecektir. Yani; LİMİT "SİZ” SİNİZ... İş Tanımı COLDWELL BANKER, 1906 yılında San Francisco’ da kurulmuş olup, Dünyanın en eski ve işlem hacmi en büyük gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren kuruluşudur. COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL olarak, Ankara’nın en prestijli ve gelişen bölgesi olan ÇAYYOLU ‘nda (Angora, Ümitköy, Beysukent, Konutkent , Koru Sitesi, Alacaatlı, Yaşamkent) faaliyet gösteriyoruz. Sınırsız bir potansiyele sahip gayrimenkul sektöründe, Coldwell Banker gibi bir Dünya markası çatısı altında; takım ruhuna inanan profesyonel bir ekibin parçası olacak ve aynı zamanda bağımsız ve özgür bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, YAŞ SINIRLAMASI OLMADAN, tamamen profesyoneller tarafından sürekli olarak verilecek eğitimlerle kendilerini geliştirebilecek "Gayrimenkul Danışmanları” arıyoruz. Coldwell Banker’ın teklifi asla maaşlı iş arayan kişilere alternatif bir teklif değildir. Kendi işini kurmak isteyen kişiler için benzersiz bir fırsattır. Ekibimize katılacak Gayrimenkul Danışmanları, Coldwell Banker’ın hazırladığı altyapı ve ofis içi mentorluk eşliğinde elde edecekleri kazançtan ofise pay verirler.

  Aranan Nitelikler · Tercihen lise/yüksekokul mezunu · "Emlakçı” değil "Gayrimenkul Danışmanı” olmak isteyen · Gayrimenkul sektöründe yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan · Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek · Temsil ettiği markayı kendi özellikleri ile karşı tarafa taşıyabilen · İş ahlakına önem veren, dürüst, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak benimseyecek · Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen, özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip · Bilgisayar kullanabilen (office ve internet) · Kendi işini hızlandırmak amacıyla tercihen araç sahibi · Daha önce bir firmada gayrimenkul danışmanlığı yapmış ya da kendini bu işi yapmaya uygun gören

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Satış Destek Yöneticisi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Yöneticisi

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: ASY_260914 - 609215

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Aktif Satış ve Yurtiçi Network Satış Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Satış Destek Yöneticisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen İşletme ve İktisat), Satış konusunda en az 5 yıl, yöneticilik konusunda en az 3 yıl deneyimli, Pazar analizi, müşteri ilişkileri ve müşteri ihtiyaç analizi konusunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim, tercihen MS CRM uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına yatkın, yönetsel becerileri gelişmiş, satış destek ekibini yönlendirip yönetebilecek, Organizasyon, planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Analitik ve sonuç odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Smart - 608931

  İşin Tanımı Siz de ‘’Artık Kendi İşimi Kurmak; Bunu Düşük Bir Sermaye ve Riskle Gerçekleştirmek; Kendi İşimi Kendim Yönetmek İstiyorum” diyorsanız dünyadaki İlk ve En Prestijli Gayrimenkul Danışmanlık Markası olan Coldwell Banker’ın Maltepe’deki Smart ofisine davetlisiniz. Gerekli tüm eğitimler Coldwell BankerTürkiye ve Coldwell Banker Smart tarafından sizlere verilecektir. COLDWELL BANKER HAKKINDA: Coldwell Banker 1906 yılında kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bununla birlikte 3.600’ü aşkın franchise ofisi, 120.000’i aşkın profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile bugün 50 ülkede, 500 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD hizmet bedeli cirosu ile en fazla işlem kapanışı yapan gayrimenkul markasıdır.

  Aranan Nitelikler SİZDE ARADIKLARIMIZ… Benim için belirlenen maaşı değil, çalışmamın ve yeteneklerimin tam karşılığı olan kazancı isteyen, Dünya çapında prestijli bir gayrimenkul markası altında kendi işini kurmak isteyen, Coldwell Banker kültürünü, konuşma ve giyim tarzı ile yansıtabilecek, Satış-Pazarlama deneyiminiz varsa, Veya kendi adına ticaret-üretim yapmış iseniz, Özgüvenli, girişimci, problem çözücüyüm diyorsanız, İnsan ilişkileri ve ikna etme yönününüz kuvvetliyse, Dürüstlüğü ilke edinmiş, MS Ofis programlarını kullanmayı bilen, Mesai Değil, Sorumluluk, Bilinciyle Çalışacak, En az yüksekokul mezunu İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Maltepe, Kadıköy, Kartal ve çevresi öncelikli tercihimizdir) 30 Yaş üzeri Bay ve Bayan girişimcilerin başvurularını bekliyoruz.

 • Ack Gayrimenkul

  Gayrimenkul Danışmanı ( Deneyimli - Deneyimsiz ) Ack Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı ( Deneyimli - Deneyimsiz )

  Ack Gayrimenkul

  Ref: 00020 - 608233

  İşin Tanımı YENİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ!! ACK Gayrimenkul, gayrimenkul alım satım kiralama alanlarında faaliyet göstermektedir. Gayrimenkul danışmanlığı kazan kazandır mantığıyla gelirinizin büyük bölümünü satışlarınızın üzerinden alacağınız priminizden kazanacağınız bir iş dalıdır, klasik gayrimenkul firmalarıyla kıyasla firmamız ek olarak çalışanlarına kotalı maaş ve sigorta imkanı sunmaktadır. Firmamızın Ataşehir'deki ofisinde, gayrimenkul bölümünde çalışacak, gayrimenkul sektöründe kariyer sahibi olmayı hedefleyen takım arkadaşları aranmaktadır. Bu iş dalında deneyimi olan ya da yetiştirilmek üzere deneyimsiz, aranan özelliklere sahip personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Bu iş dalında kariyer sahibi olmayı planlayan; İnsan ilişkilerine güvenen; Saha ve takım çalışması yapabilecek; Didiplinli, kendisine ve işine özen gösteren; Hareketli ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek; Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek; 20-30 yaş arası; Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen; Anadolu yakasında (tercihen Ataşehir ve yakın çevresinde) ikamet eden; Bay/Bayan çalışma arkadaşları Not: Çalışma arkadaşlarımızla eğitim sürecinde yakınen ilgilenilerek işi kısa sürede ve en iyi şekilde öğrenmeleri sağlanacaktır. Klasik gayrimenkul firmalarındaki çalışma şeklinin dışına çıkılarak çalışma arkadaşlarımız maddi ve manevi olarak desteklencektir. Diğer ayrıntılar yüzyüze görüşülecektir.

 • İnci Organizasyon

  Satış Temsilcisi İnci Organizasyon

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  İnci Organizasyon

  Ref: - 607733

  İşin Tanımı Halkla ilişkiler turizm ve danışmanlık şirketimizde görevlendirilmek üzere full time çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *18-30 yas aralığında (bay - bayan), *Prezantabl, *Giyimine önem veren, *Ankara ilinde ikamet eden, *Hem eğlenip hem para kazanmayı hedefleyen, *Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, *İnsan ilişkileri kuvvetli, *Başarı ve kariyer hedefleyen, *Projemizde bizlerle büyüyecek yetenekli, özgüven sahibi çalışma arkadaşları aramaktayız. MAAŞ+YOL+SSK+PRİM+YEMEK

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İnce Yapı Yöneticisi/şefi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnce Yapı Yöneticisi/şefi

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: IYY_180914 - 607714

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Bahçeşehir şantiyesinde görevlendirilmek üzere "İnce Yapı Yöneticisi/Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Mimari sistem ve nokta detayı, As-built proje çiziminde tecrübeli, malzeme ve detay proje ve şantiye uygulamasında en az 10 yıl deneyimli, Mimari projelerin malzeme metrajları, hakediş, kesin hesap konularında ve özellikle saha imalat kontrol ve iş programına göre takibi ve ilgili yerlere raporlanması konularında en az 10 yıl deneyimli, MS Office ve AutoCAD Programlarını çok iyi derecede bilen, Takipçi, dinamik; yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İş Güvenliği konusunda bilgili ve özenli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Federal İletişim Gayrimenkul

  Yönetici Asistanı Federal İletişim Gayrimenkul

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Federal İletişim Gayrimenkul

  Ref: - 607455

  İşin Tanımı Karşıyaka’daki firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip '' YÖNETİCİ ASİSTANI '' aranmaktadır. • Günlük iş planının organize edilmesi ve telefon trafiğinin yönetilmesi, • Randevu organizasyonlarının yapılması, • Yurt içi ve yurt dışı organizasyonların ve yazışmaların yapılması, • Evrak takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler 24 – 33 yaş aralığında olan, En az lise mezunu, Ön muhasebe bilen, Planlama becerisi yüksek, Organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişimi gelişmiş, Seyahat Engeli olmayan Bayan .

 • Pega

  Sekreter Pega

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Pega

  Ref: - 606489

  İşin Tanımı Gayrimenkul danışmanlığı alanında faaliyet gösteren şirketimiz için ETİLER’deki ofisimize Sekreter aramaktayız. Ofis ve mutfak temizliğinden, düzeninden sorumlu olmak, Çay – kahve ikramlarını yapmak, Telefon trafiğini yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, Bilgisayar, office programları ve ofis ekipmanları kullanabilen, Avrupa Yakasında ikamet eden, En az 1 yıl tecrübeli, Bayan.

 • DD Değişim Dinamikleri

  Proje Satış Temsilcisi DD Değişim Dinamikleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Satış Temsilcisi

  DD Değişim Dinamikleri

  Ref: 402-C - 606571

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere; İş Tanımı: Müşterinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda projenin tanıtımını yapacak, Çalışmalarını yürütürken aktif satış tekniklerini uygulayarak müşteri memnuniyetini de sağlayacak şekilde satış işlemlerini gerçekleştirecek, Satış sözleşmelerini hazırlayacak ve gerekli takibi yapacak

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Üniversitelerin lisans bölümlerinde mezun, Gayrimenkul (konut) sektöründe projeli satışlar konusunda asgari 2 yıl tecrübeli, Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyetine güvenen, Takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Prezantabl ve temsil yönü güçlü, Esnek gün ve çalışma saatlerine uyum sağlayan Anadolu Yakasında ikamet eden/edebilecek Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Era Artika Gayrimenkul

  Gayrimenkul Danışmanı Era Artika Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Era Artika Gayrimenkul

  Ref: - 604276

  İşin Tanımı ERA TÜRKİYE ERA Real Estate, 1971 yılında ABD’de kurulmuş ve dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş, pazarın kurallarını koymuştur. ERA bugün dünyada 3.000’i aşkın ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. ERA Türkiye bünyesinde, BOSTANCI ve çevresinde profesyonel Gayrimenkul Danışmanlık Hizmeti veren ERA Artika ofisinde birlikte çalışabileceğimiz; Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturacak, Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulayacak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip edecek, eğitimlere katılacak ERA Türkiye ve ERA Artika çalışma kurallarına uyup, etik değerlerini benimseyecek GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti ve iç motivasyonu yüksek, Gelişime açık, eğitimin önemine inanan, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına inanan ve takımın içerisinde bağımsızlığını korumak isteyen, Gayrimenkul Sektöründe Kariyer Yapmak İsteyen, Eğitime Açık Olan Ve Kendine Hedefler Belirlemiş, Dürüstlüğü Prensip Edinmiş, Girişimci Ruhlu, Performansa Bağlı Yüksek Kazanç Elde Etmek İsteyen, Tercihen Anadolu Yakasında İkamet Eden.

 • Arthur&Miller Real Estate

  Yönetici Asistanı Arthur&Miller Real Estate

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Arthur&Miller Real Estate

  Ref: - 602192

  İşin Tanımı İstanbul’un yükselen değeri Ataşehir’de bitmek üzere olan projelerin merkezinde bulunan ofisimize, tecrübeli ve uzman kadrolarıyla, sektörü domine eden, lider kurumsal gayrimenkul firmasında, - Bay,Bayan, - 23-40 yaş aralığında, - Tercihen Satış & Pazarlama tecrübesi olan, - Maaş+Prim gelir sistemiyle, - Emlak alım-satım-kiralama işlemlerini gerçekleştirecek, Gayrimenkul Broker Asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Girişimci tarafı ve motivasyonu yüksek, - Özgüven sahibi, - İnsan ilişkilerinde başarılı, kolay iletişim kurup ilişki geliştirebilen, ikna kabiliyeti yüksek, - Genel görünümüne özen gösteren, prezentabl, - Hedefleri olan, - Vizyon sahibi, - Satış alanında kariyer yapmak isteyen, - MS Office uygulamalarına hakim ve teknoloji ürünlerinin kullanımına yatkın, - Tercihen Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitim Sertifikası’na sahip,

 • Arthur&Miller Real Estate

  Gayrimenkul Satış Danışmanları Arthur&Miller Real Estate

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Satış Danışmanları

  Arthur&Miller Real Estate

  Ref: - 602191

  İşin Tanımı İstanbulun yükselen değeri Ataşehir’de bitmek üzere olan projelerin merkezinde bulunan ofisimize tecrübeli ve uzman kadrosuyla, Sektörü domine eden, Lider kurumsal gayrimenkul firmasında, Prim gelir sistemiyle, Emlak alım-satım-kiralama işlemlerini gerçekleştirecek, Gayrimenkul Satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 22 yaş ve üzeri, tercihen üniversite mezunu Satış pazarlama alanında tecrübeli, Ticaretin içinde aktif rol almış, Özgüvenli, girişimci, problem çözücü, Pazarlık-müzakere tekniklerine hakim, İnsan ilişkileri ve ikna etme yeteneği kuvvetli, Düzgün görünümlü ve olgun kişiliğe sahip, Bay-bayan adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Adaylara arthur & miller tarafından tüm eğitimler ücretsiz verilecektir.

 • Enter İnsan Kaynakları

  Konut Finansmanı Pazarlama Yetkilisi-Kayseri Enter İnsan Kaynakları

  Kayseri Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Konut Finansmanı Pazarlama Yetkilisi-Kayseri

  Enter İnsan Kaynakları

  Ref: ETR-422 - 601442

  İşin Tanımı İşe alım danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektör lideri finans kuruluşu için, Kendi bölgesi içerisinde sahada potansiyel satış kanallarını ziyaret edebilecek, Konut kredisi ürünlerini banka şubeleri ve emlak ofisleri koordinasyonu ile bireysel müşterilere kullandırabilecek,

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans mezunu, Kayseri de ikamet eden, Satış & Pazarlama konusunda deneyimli, Ofis dışı ortamda çalışabilecek, Finans sektöründe kariyer hedefleyen, İkna kabiliyeti ve kurumsal temsil yeteneği olan, İş takibi gerçekleştirebilecek sorumluluk sahibi, Ofis Programlarını kullanabilen , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli. Mortgage Uzmanları aramaktayız. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • Enter İnsan Kaynakları

  Konut Finansmanı Pazarlama Yetkilisi-Kocaeli Enter İnsan Kaynakları

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Konut Finansmanı Pazarlama Yetkilisi-Kocaeli

  Enter İnsan Kaynakları

  Ref: ETR-386 - 601440

  İşin Tanımı İşe alım danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektör lideri finans kuruluşu için, Kendi bölgesi içerisinde sahada potansiyel satış kanallarını ziyaret edebilecek, Konut kredisi ürünlerini banka şubeleri ve emlak ofisleri koordinasyonu ile bireysel müşterilere kullandırabilecek,

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans mezunu, Kocaeli'nde ikamet eden, Satış & Pazarlama konusunda deneyimli, Ofis dışı ortamda çalışabilecek, Finans sektöründe kariyer hedefleyen, İkna kabiliyeti ve kurumsal temsil yeteneği olan, İş takibi gerçekleştirebilecek sorumluluk sahibi, Ofis Programlarını kullanabilen , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli. Mortgage Uzmanları aramaktayız. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • Enter İnsan Kaynakları

  Konut Finansmanı Pazarlama Yetkilisi-Ankara Enter İnsan Kaynakları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Konut Finansmanı Pazarlama Yetkilisi-Ankara

  Enter İnsan Kaynakları

  Ref: ETR-406 - 601439

  İşin Tanımı İşe alım danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektör lideri finans kuruluşu için, Kendi bölgesi içerisinde sahada potansiyel satış kanallarını ziyaret edebilecek, Konut kredisi ürünlerini banka şubeleri ve emlak ofisleri koordinasyonu ile bireysel müşterilere kullandırabilecek,

  Aranan Nitelikler En az ön lisans mezunu, İstanbul'da ikamet eden, Satış & Pazarlama konusunda deneyimli, Ofis dışı ortamda çalışabilecek, Finans sektöründe kariyer hedefleyen, İkna kabiliyeti ve kurumsal temsil yeteneği olan, İş takibi gerçekleştirebilecek sorumluluk sahibi, Ofis Programlarını kullanabilen , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli. Mortgage Uzmanları aramaktayız. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • Ağaoğlu Şirketler Grubu

  Kiralama Uzmanı Ağaoğlu Şirketler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kiralama Uzmanı

  Ağaoğlu Şirketler Grubu

  Ref: 0608-KU - 599002

  İşin Tanımı AVM ve Ticari ünitelerin kiralanması, kontrolü ve takibi, kiralama fizibilitesinin yapılması ve tüm kiralama süreçleri ile ilgili destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler İnşaat sektörünün liderlerinden olan firmamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen işletme, iktisat ya da 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun, Alanında min. 3 yıl deneyimli, Projenin kalite, maliyet, zaman hedeflerine uygun yürütülmesini sağlayabilecek, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, MS Office programlarına hakim, Raporlama becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, İstanbul'da ikamet eden, seyahat engeli bulunmayan, Askerlik Hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), 'Kiralama Uzmanı' takım arkadaşı arıyoruz.

 • Ağaoğlu Şirketler Grubu

  Kiralama Müdürü Ağaoğlu Şirketler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kiralama Müdürü

  Ağaoğlu Şirketler Grubu

  Ref: 0608-KM - 599001

  İşin Tanımı AVM ve Ticari ünitelerin kiralanması, kontrolü ve takibi, kiralama ekibinin yönetim ve koordinasyonun sağlanarak tüm kiralama projelerinin etkin şekilde yürütülmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler İnşaat sektörünün liderlerinden olan firmamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen işletme, iktisat ya da 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli projelerin kiralanmasında en az 5 yıl deneyimli, Projenin kalite, maliyet, zaman hedeflerine uygun yürütülmesini sağlayabilecek, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, MS Office programlarına hakim, Raporlama becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, İstanbul'da ikamet eden, seyahat engeli bulunmayan, Askerlik Hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), 'Kiralama Müdürü' takım arkadaşı arıyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka