ARAMA SONUÇLARI

 • Federal İletişim Gayrimenkul

  Yönetici Asistanı Federal İletişim Gayrimenkul

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Federal İletişim Gayrimenkul

  Ref: - 607455

  İşin Tanımı Karşıyaka’daki firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip '' YÖNETİCİ ASİSTANI '' aranmaktadır. • Günlük iş planının organize edilmesi ve telefon trafiğinin yönetilmesi, • Randevu organizasyonlarının yapılması, • Yurt içi ve yurt dışı organizasyonların ve yazışmaların yapılması, • Evrak takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler 24 – 33 yaş aralığında olan, En az lise mezunu, Ön muhasebe bilen, Planlama becerisi yüksek, Organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişimi gelişmiş, Seyahat Engeli olmayan Bayan .

 • Remax Rekor

  Satış Danışmanı Remax Rekor

  Ankara 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Remax Rekor

  Ref: - 613030

  İşin Tanımı RE/MAX Rekor, Ankara’da Tandoğan ve Dikmen olmak üzere, Alım gücüne uygun her tür gayrimenkulün sık el değiştirdiği verimli iki ayrı bölgede, Ankara, Türkiye ve Yurt dışındaki, diğer RE/MAX ofisleri ile belirlenmiş etik kurallarla paylaşımlı çalışma imkanı bulacağınız, Profesyonelce yönetilen, nezih iki şubesi bulunan, Bağımsız bir franchise işletmesidir. Uluslararası firma kültürü ve prestiji ile çalışmak isteyen ''Yeni Aile Üyelerimizi Arıyoruz''

  Aranan Nitelikler Neler Arıyoruz? Yüksek gelir ve kariyer planlayan evli-bekar, baylar-bayanlar, İnsan ilişkilerinde başarılı, 22-51 yaş arası, tercihen araç sahibi olan ve aktif araç kullanabilen, İç motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler, İletişim becerileri yüksek, vizyon sahibi, gelişime açık, dinamik, dış görünümüne önem veren, Satış ve pazarlama deneyimi olan veya ilgi duyan, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer ve yüksek gelir elde etmek isteyen, Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak, Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir is fırsatı sunulmaktadır. İş Tanımı Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, Portföyleri kiralamak ve satmak için Remax’da hazır bulunan pazarlama planını uygulamak, Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak, Remax etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak.

 • T.J. Gayrimenkul

  AVM Organizasyon, Reklam ve Kiralama Yetkilisi T.J. Gayrimenkul

  İzmir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  AVM Organizasyon, Reklam ve Kiralama Yetkilisi

  T.J. Gayrimenkul

  Ref: - 612844

  İşin Tanımı Novada Alışveriş Merkezimize, aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda; AVM ' deki Kiracılar ile Diyalog Halinde Olabilecek, AVM düzenini sağlayıp kontrol edebilecek, AVM'deki pazarlama işleri ile ilgilenip, pazar araştırma ve geliştirme konularında görev alacak, Yetkili Kişilere Gerekli Bilgileri Verebilecek ve Çözüm Odaklı Olabilecek, AVM İçerisindeki Etkinlik ve Organizyonları Koordine Edebilecek ve Aktif Rol Alabilecek, AVM İçerisindeki Reklam Faaliyetlerinden Sorumlu Olabilecek ve Koordine Edebilecek, AVM' ne Getiri Yapabilecek Projeler Geliştirebilecek, ve bu sorumlulukları taşıyabilecek '' AVM ORGANİZASYON, REKLAM VE KİRALAMA YETKİLİSİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Deneyim sahibi, İzmir' de ikamet eden/edebilecek, Halkla ilişkiler konusunda deneyim sahibi, Organizasyon,aktivite ve duyuru süreçleri hakkında bilgi sahibi, Pazar ve sektör odaklı, İletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün ve prezentable, Problem çözme yeteneği kuvvetli, Müşteri memnuniyetine önem veren.

 • GÜLAYLAR

  Şantiye Şefi GÜLAYLAR

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Şantiye Şefi

  GÜLAYLAR

  Ref: SSF201410 - 612550

  İşin Tanımı Gayrımenkul Grubumuzda devam etmekte olan projelerimizde görevlendirilmek üzere Şantiye Şefi aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat alanında minimum 10 yıllık deneyime sahip, şantiye yönetimi konusunda mimimum 4-5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan, İlgili sözleşmelerin hazırlanması konularında ve taşeron hakedişlerinin yapılması konularına hakim, AutoCad programına iyi derecede vakıf, Keşif, metraj ve ataşman hazırlanma konularına vakıf, Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri konusunda tecrübeli, İnsan ilişkileri ve koordinasyon sağlamada kuvvetli, azimli, lider özellikli adaylar aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 611132

  İşin Tanımı Gayrimenkul sektörünün öncü firmasında haftanın belirli günlerinde, konut projeleriyle ilgili bilgi almak isteyen müşterilere yardımcı olmak üzere Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Çağrı merkezi deneyimli veya bu alanda kariyer hedefleyen, - Haftanın en az 3 günü çalışabilecek - Beşiktaş/ Balmumcu civarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  Ankara 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Golden - 609890

  İşin Tanımı COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL Ne kadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Gayrimenkul danışmanları, Coldwell Banker sisteminde belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışılmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek kazancınızı belirleyecektir. Yani; LİMİT "SİZ” SİNİZ... İş Tanımı COLDWELL BANKER, 1906 yılında San Francisco’ da kurulmuş olup, Dünyanın en eski ve işlem hacmi en büyük gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren kuruluşudur. COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL olarak, Ankara’nın en prestijli ve gelişen bölgesi olan ÇAYYOLU ‘nda (Angora, Ümitköy, Beysukent, Konutkent , Koru Sitesi, Alacaatlı, Yaşamkent) faaliyet gösteriyoruz. Sınırsız bir potansiyele sahip gayrimenkul sektöründe, Coldwell Banker gibi bir Dünya markası çatısı altında; takım ruhuna inanan profesyonel bir ekibin parçası olacak ve aynı zamanda bağımsız ve özgür bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, YAŞ SINIRLAMASI OLMADAN, tamamen profesyoneller tarafından sürekli olarak verilecek eğitimlerle kendilerini geliştirebilecek "Gayrimenkul Danışmanları” arıyoruz. Coldwell Banker’ın teklifi asla maaşlı iş arayan kişilere alternatif bir teklif değildir. Kendi işini kurmak isteyen kişiler için benzersiz bir fırsattır. Ekibimize katılacak Gayrimenkul Danışmanları, Coldwell Banker’ın hazırladığı altyapı ve ofis içi mentorluk eşliğinde elde edecekleri kazançtan ofise pay verirler.

  Aranan Nitelikler · Tercihen lise/yüksekokul mezunu · "Emlakçı” değil "Gayrimenkul Danışmanı” olmak isteyen · Gayrimenkul sektöründe yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan · Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek · Temsil ettiği markayı kendi özellikleri ile karşı tarafa taşıyabilen · İş ahlakına önem veren, dürüst, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak benimseyecek · Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen, özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip · Bilgisayar kullanabilen (office ve internet) · Kendi işini hızlandırmak amacıyla tercihen araç sahibi · Daha önce bir firmada gayrimenkul danışmanlığı yapmış ya da kendini bu işi yapmaya uygun gören

 • ESKIDJİ GAYRİMENKUL

  Ofis Asistanı ESKIDJİ GAYRİMENKUL

  Ankara 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  ESKIDJİ GAYRİMENKUL

  Ref: ESKBGLC - 609430

  İşin Tanımı TÜRKİYENİN EN BÜYÜK GAYRİMENKUL FİRMASI OLAN ESKİDJİ GAYRİMENKUL BÜNYESİNDE GAYRİMENKUL ALIM SATIMI,KİRALAMA İŞLEMLERİ YAPILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler -ANKARADA İKAMET EDEN -20 - 40 YAŞ ARASI -KENDİSİNE GÜVENEN -PREZENTABL -SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN -AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN BAĞLICA BÖLGE ORTAKLIĞINDA GÖREV YAPACAK YÖNETİCİ ASİSTANI VE OFİS ASİSTANLIĞI POZİSYONUNDA ÇALIŞACAK BAYAN ARKADAŞLAR

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Satış Destek Yöneticisi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Yöneticisi

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: ASY_260914 - 609215

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Aktif Satış ve Yurtiçi Network Satış Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Satış Destek Yöneticisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen İşletme ve İktisat), Satış konusunda en az 5 yıl, yöneticilik konusunda en az 3 yıl deneyimli, Pazar analizi, müşteri ilişkileri ve müşteri ihtiyaç analizi konusunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim, tercihen MS CRM uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına yatkın, yönetsel becerileri gelişmiş, satış destek ekibini yönlendirip yönetebilecek, Organizasyon, planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Analitik ve sonuç odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Smart - 608931

  İşin Tanımı Siz de ‘’Artık Kendi İşimi Kurmak; Bunu Düşük Bir Sermaye ve Riskle Gerçekleştirmek; Kendi İşimi Kendim Yönetmek İstiyorum” diyorsanız dünyadaki İlk ve En Prestijli Gayrimenkul Danışmanlık Markası olan Coldwell Banker’ın Maltepe’deki Smart ofisine davetlisiniz. Gerekli tüm eğitimler Coldwell BankerTürkiye ve Coldwell Banker Smart tarafından sizlere verilecektir. COLDWELL BANKER HAKKINDA: Coldwell Banker 1906 yılında kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bununla birlikte 3.600’ü aşkın franchise ofisi, 120.000’i aşkın profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile bugün 50 ülkede, 500 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD hizmet bedeli cirosu ile en fazla işlem kapanışı yapan gayrimenkul markasıdır.

  Aranan Nitelikler SİZDE ARADIKLARIMIZ… Benim için belirlenen maaşı değil, çalışmamın ve yeteneklerimin tam karşılığı olan kazancı isteyen, Dünya çapında prestijli bir gayrimenkul markası altında kendi işini kurmak isteyen, Coldwell Banker kültürünü, konuşma ve giyim tarzı ile yansıtabilecek, Satış-Pazarlama deneyiminiz varsa, Veya kendi adına ticaret-üretim yapmış iseniz, Özgüvenli, girişimci, problem çözücüyüm diyorsanız, İnsan ilişkileri ve ikna etme yönününüz kuvvetliyse, Dürüstlüğü ilke edinmiş, MS Ofis programlarını kullanmayı bilen, Mesai Değil, Sorumluluk, Bilinciyle Çalışacak, En az yüksekokul mezunu İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Maltepe, Kadıköy, Kartal ve çevresi öncelikli tercihimizdir) 30 Yaş üzeri Bay ve Bayan girişimcilerin başvurularını bekliyoruz.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Satış Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Satış Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - ART - 608552

  İşin Tanımı GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 108 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 50 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor. Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor. COLDWELL BANKER ART İŞ ORTAKLARINI ARIYOR!!! * Daha iyi bir işi hak ediyorum! * Sabit maaş değil, emeğimin karşılığını istiyorum! * Değişen dünyada her çalıştığım gün daha iyi hissetmek istiyorum!

  Aranan Nitelikler Etiler’deki Cadde üzeri modern iş ortamımızda, Gayrimenkul Danışmanlık İşinde Kurumsal Düzeyde Yer Alıp Uzmanlaşmak İsteyen, Maaş değil, para kazanmak isteyen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Gayrimenkul sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz, Pazarlama becerileri gelişime açık, Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, sabırlı, İnsanlarla iletişim konusunda yüksek beceriye sahip, 26 Yaş ve Üzeri Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız. Coldwell Banker; yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 107 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmasıdır. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir.

 • Ack Gayrimenkul

  Gayrimenkul Danışmanı ( Deneyimli - Deneyimsiz ) Ack Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı ( Deneyimli - Deneyimsiz )

  Ack Gayrimenkul

  Ref: 00020 - 608233

  İşin Tanımı YENİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ!! ACK Gayrimenkul, gayrimenkul alım satım kiralama alanlarında faaliyet göstermektedir. Gayrimenkul danışmanlığı kazan kazandır mantığıyla gelirinizin büyük bölümünü satışlarınızın üzerinden alacağınız priminizden kazanacağınız bir iş dalıdır, klasik gayrimenkul firmalarıyla kıyasla firmamız ek olarak çalışanlarına kotalı maaş ve sigorta imkanı sunmaktadır. Firmamızın Ataşehir'deki ofisinde, gayrimenkul bölümünde çalışacak, gayrimenkul sektöründe kariyer sahibi olmayı hedefleyen takım arkadaşları aranmaktadır. Bu iş dalında deneyimi olan ya da yetiştirilmek üzere deneyimsiz, aranan özelliklere sahip personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Bu iş dalında kariyer sahibi olmayı planlayan; İnsan ilişkilerine güvenen; Saha ve takım çalışması yapabilecek; Didiplinli, kendisine ve işine özen gösteren; Hareketli ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek; Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek; 20-30 yaş arası; Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen; Anadolu yakasında (tercihen Ataşehir ve yakın çevresinde) ikamet eden; Bay/Bayan çalışma arkadaşları Not: Çalışma arkadaşlarımızla eğitim sürecinde yakınen ilgilenilerek işi kısa sürede ve en iyi şekilde öğrenmeleri sağlanacaktır. Klasik gayrimenkul firmalarındaki çalışma şeklinin dışına çıkılarak çalışma arkadaşlarımız maddi ve manevi olarak desteklencektir. Diğer ayrıntılar yüzyüze görüşülecektir.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İnce Yapı Yöneticisi/şefi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnce Yapı Yöneticisi/şefi

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: IYY_180914 - 607714

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Bahçeşehir şantiyesinde görevlendirilmek üzere "İnce Yapı Yöneticisi/Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Mimari sistem ve nokta detayı, As-built proje çiziminde tecrübeli, malzeme ve detay proje ve şantiye uygulamasında en az 10 yıl deneyimli, Mimari projelerin malzeme metrajları, hakediş, kesin hesap konularında ve özellikle saha imalat kontrol ve iş programına göre takibi ve ilgili yerlere raporlanması konularında en az 10 yıl deneyimli, MS Office ve AutoCAD Programlarını çok iyi derecede bilen, Takipçi, dinamik; yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İş Güvenliği konusunda bilgili ve özenli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Remax Sahil

  Ofis Asistanı Remax Sahil

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  Remax Sahil

  Ref: - 607432

  İşin Tanımı Beylerbeyi ofisimizde görevlendirilmek üzere OFİS ASİSTANI aranmaktadır: Portföyümüzdeki gayrimenkulleri hergün düzenli olarak ilgili sistemlerde güncelleyecek, Gelen müşteri telefonlarını ilgili Gayrimenkul Danışmanına aktaracak, Satış sürecinin telefonla yada çatkapı başlangıçlarında ilk temas noktası oldugunu bilerek;satışa destek verecek, Ofis açma ve kapama sorumluluklarını yerine getirecek.

  Aranan Nitelikler İletişim becerileri ve insan ilişkileri gelişmiş, Pozitif, güleryüzlü, enerjik ve çalışkan, Kendisiyle ve hayatla barışık, En az lise mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, BAYAN OFİS ASİSTANI arıyoruz... Not: Tek araç ile Beylerbeyi’ne ulaşabilecek adayların başvuruları değerlendirilecektir.

 • SIT Smart Investment in Turkey  “Akıllı Yatırımlar” Gayrimenkul Proje Pazarlama

  Satış Müşteri Temsilcisi SIT Smart Investment in Turkey “Akıllı Yatırımlar” Gayrimenkul Proje Pazarlama

  Ankara, İstanbul Anadolu, İzmir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Müşteri Temsilcisi

  SIT Smart Investment in Turkey “Akıllı Yatırımlar” Gayrimenkul Proje Pazarlama

  Ref: - 606481

  İşin Tanımı "GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN İSTANBUL ANADOLU YAKASI, İZMİR, ANKARA SATIŞ OFİSLERİMİZE SATIŞ TEMSİLCİLERİ ARANMAKTADIR." SMART INVESTMENT IN TURKEY; Türkiye’ de "Akıllı Yatırımlar” olarak kurduğumuz, uluslararası gayrimenkul ve proje pazarlama kimliği olan SIT Danışmanlık ve Pazarlama, 5 yöneticisi ve profesyonel danışmanlarıyla, yurt içi ve yurt dışındaki temsilcileriyle, sahip olduğu çoklu hizmet anlayışıyla sektöründe farklılıklar yaratmak amacındadır. Proje ağırlıklı çalışan firmamız, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde müteahhit firmalarla yaptığı sözleşmelerle, yeni yapılan binaların satış ve pazarlamasını almakta ve satış ofisleri kurmaktadır. Bu bağlamda Sultanbeyli’de kurulan satış ofisimize Bay/Bayan "Satış Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır. Maaş+Prim+SGK ile çalışacak olan satış ofislerine yerleştirdiğimiz temsilci, bölgedeki satış ve pazarlama bittiği zaman da daimi kadromuzda bulunacaktır. Öncelikle, İstanbul Anadolu yakasındaki satış ofislerimiz için; İstanbul Anadolu yakasında, İzmir'deki satış ofislerimiz için; İzmir ve Ankara satış ofislerimiz için; Ankara'da ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İletişim ve ikna kabiliyeti olan, Satış ve pazarlama konusunda bilgili, Prezantabl, Aktif satış temposuna uyum sağlayabilecek, Markamızın hedefleri doğrultusunda hareket edebilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, Takım çalışmasına uyumlu, Maaş+Prim+SGK ile tam zamanlı çalışabilecek Bay - Bayan takım arkadaşı arayışımız mevcuttur. Not: Satış ofislerine yerleştirdiğimiz temsilci, bölgedeki satış ve pazarlama bittiği zaman da daimi kadromuzda bulunacaktır.

 • Era Artika Gayrimenkul

  Gayrimenkul Danışmanı Era Artika Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Era Artika Gayrimenkul

  Ref: - 604276

  İşin Tanımı ERA TÜRKİYE ERA Real Estate, 1971 yılında ABD’de kurulmuş ve dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş, pazarın kurallarını koymuştur. ERA bugün dünyada 3.000’i aşkın ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. ERA Türkiye bünyesinde, BOSTANCI ve çevresinde profesyonel Gayrimenkul Danışmanlık Hizmeti veren ERA Artika ofisinde birlikte çalışabileceğimiz; Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturacak, Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulayacak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip edecek, eğitimlere katılacak ERA Türkiye ve ERA Artika çalışma kurallarına uyup, etik değerlerini benimseyecek GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti ve iç motivasyonu yüksek, Gelişime açık, eğitimin önemine inanan, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına inanan ve takımın içerisinde bağımsızlığını korumak isteyen, Gayrimenkul Sektöründe Kariyer Yapmak İsteyen, Eğitime Açık Olan Ve Kendine Hedefler Belirlemiş, Dürüstlüğü Prensip Edinmiş, Girişimci Ruhlu, Performansa Bağlı Yüksek Kazanç Elde Etmek İsteyen, Tercihen Anadolu Yakasında İkamet Eden.

 • Taraklı termal

  Halkla İlişkiler / Müşteri Temsilcisi Taraklı termal

  Sakarya, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Halkla İlişkiler / Müşteri Temsilcisi

  Taraklı termal

  Ref: - 603536

  İşin Tanımı Şirketimizin "İstanbul Avrupa Yakası" ve "Sakarya Adapazarı" Ofisleri İçin Müşteri İlişkileri Halkla İlişkiler Müşteri Temsilcisi Pozisyonları İçin Takım Arkadaşları Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler #ÖNCELİKLİ HEDEFLERİ OLAN# Ekip Çalışmasına İnanan Sistemli ve Yoğun Çalışmaya Hazır Eğitime Açık, Öğrenmeye Hevesli İnsani İlişkileri Kuvvetli İş Ahlakına Önem Veren Diksiyonu Düzgün Presentable Kariyer Hedefleri Olan Bay & Bayan Takım Arkadaşları Arıyoruz. Eğitimler Şirketimiz Tarafından Verilecektir.

 • Arthur&Miller Real Estate

  Yönetici Asistanı Arthur&Miller Real Estate

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Arthur&Miller Real Estate

  Ref: - 602192

  İşin Tanımı İstanbul’un yükselen değeri Ataşehir’de bitmek üzere olan projelerin merkezinde bulunan ofisimize, tecrübeli ve uzman kadrolarıyla, sektörü domine eden, lider kurumsal gayrimenkul firmasında, - Bay,Bayan, - 23-40 yaş aralığında, - Tercihen Satış & Pazarlama tecrübesi olan, - Maaş+Prim gelir sistemiyle, - Emlak alım-satım-kiralama işlemlerini gerçekleştirecek, Gayrimenkul Broker Asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Girişimci tarafı ve motivasyonu yüksek, - Özgüven sahibi, - İnsan ilişkilerinde başarılı, kolay iletişim kurup ilişki geliştirebilen, ikna kabiliyeti yüksek, - Genel görünümüne özen gösteren, prezentabl, - Hedefleri olan, - Vizyon sahibi, - Satış alanında kariyer yapmak isteyen, - MS Office uygulamalarına hakim ve teknoloji ürünlerinin kullanımına yatkın, - Tercihen Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitim Sertifikası’na sahip,

 • Arthur&Miller Real Estate

  Gayrimenkul Satış Danışmanları Arthur&Miller Real Estate

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Satış Danışmanları

  Arthur&Miller Real Estate

  Ref: - 602191

  İşin Tanımı İstanbulun yükselen değeri Ataşehir’de bitmek üzere olan projelerin merkezinde bulunan ofisimize tecrübeli ve uzman kadrosuyla, Sektörü domine eden, Lider kurumsal gayrimenkul firmasında, Prim gelir sistemiyle, Emlak alım-satım-kiralama işlemlerini gerçekleştirecek, Gayrimenkul Satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 22 yaş ve üzeri, tercihen üniversite mezunu Satış pazarlama alanında tecrübeli, Ticaretin içinde aktif rol almış, Özgüvenli, girişimci, problem çözücü, Pazarlık-müzakere tekniklerine hakim, İnsan ilişkileri ve ikna etme yeteneği kuvvetli, Düzgün görünümlü ve olgun kişiliğe sahip, Bay-bayan adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Adaylara arthur & miller tarafından tüm eğitimler ücretsiz verilecektir.

 • ÖZAK GYO

  Proje Koordinatörü ÖZAK GYO

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Koordinatörü

  ÖZAK GYO

  Ref: PK-0814 - 601905

  İşin Tanımı Tasarım safhasından başlayarak projenin sağlıklı ve sorunsuz yürütülmesi ve tamamlanmasına yönelik gerekli çalışmaları koordine edecek, tecrübe ve bilgisi ile tasarım ve uygulamaya destek olacak, Şantiye kurulumu ve mobilizasyonunu yönetecek, Şantiye organizasyonunu kurup yönetecek, Yerel idareler ve ilgili diğer kuruluşlar ile gerekli ilişki ve koordinasyonu sağlayacak, Proje bütçesinin oluşturulması, planlanması ve gerçekleşmeler ile birlikte kontrol edilmesini sağlayacak, Proje iş programını takip ederek, işin süresinde, bütçesi dahilinde ve talep edilen kalitede tamamlanmasını sağlayacak, Altyüklenicilerin yönetimi, sözleşmelerinin takibi, hakedişlerinin doğru yapılıp kontrol edilmesini sağlayacak, Şantiyede gerekli kalite kontrolünü, iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini temin edecek, Farklı disiplinler ve altyükleniciler arasında gerekli koordinasyonu sağlayarak proje ve şantiye yönetimini yapacak, Proje faaliyetlerinin ve gidişatının doğru raporlanmasını sağlayacak, Merkez Ofis ve diğer kuruluşlar için gerekli dokümantasyonun oluşturulması ve takibini temin edecek, koordinasyonu sağlayacak, Tasarım ofisi ile koordinasyonu sağlayarak, gerekli altyapı ve organizaonu kurarak, projenin zamanında tamamlanması ve işin tesliminden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Özak Global Holding, 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığının; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere "Proje Koordinatörü" aramaktayız. - Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık Bölümlerinden Mezun, - En az 15 yıl tecrübeli, - Üstyapı, tercihen prestijli büyük projelerde tecrübeli, tasarım safhasından teslim safhasına kadar birkaç projeyi tamamlamış, - Liderlik ve yönetim becerilerine sahip, sonuç odaklı.

 • ÖZAK GYO

  Proje Müdürü ÖZAK GYO

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Müdürü

  ÖZAK GYO

  Ref: PM-0814 - 601904

  İşin Tanımı Proje bütçesinin oluşturulması, planlanması ve gerçekleşmeler ile birlikte kontrol edilmesini sağlayacak, Proje iş programını takip ederek, işin süresinde, bütçesi dahilinde ve talep edilen kalitede tamamlanmasını sağlayacak, Altyüklenicilerin yönetimi, sözleşmelerinin takibi, hakedişlerinin doğru yapılıp kontrol edilmesini sağlayacak, Şantiyede gerekli kalite kontrolünü, iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini temin edecek, Farklı disiplinler ve altyükleniciler arasında gerekli koordinasyonu sağlayarak proje ve şantiye yönetimini yapacak, Proje faaliyetlerinin ve gidişatının doğru raporlanmasını sağlayacak, Merkez Ofis ve diğer kuruluşlar için gerekli dokümantasyonun oluşturulması ve takibini temin edecek, koordinasyonu sağlayacak, Tasarım ofisi ile koordinasyonu sağlayarak, gerekli altyapı ve organizaonu kurarak, projenin zamanında tamamlanması ve işin tesliminden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Özak Global Holding, 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere "Proje Müdürü" aramaktayız. - Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık Bölümlerinden Mezun, - En az 12 yıl tecrübeli, - Üstyapı, tercihen prestijli büyük projelerde tecrübeli, tasarım safhasından teslim safhasına kadar birkaç projeyi tamamlamış, - Liderlik ve yönetim becerilerine sahip, sonuç odaklı.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka