ARAMA SONUÇLARI

 • İcon Parking

  Otopark Müdür Yardımcısı İcon Parking

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Otopark Müdür Yardımcısı

  İcon Parking

  Ref: OTPMY014 - 618803

  İşin Tanımı City's Alışveriş Merkezinde hizmet vermekte olan ICON Parking Otopark İşletmesinde görevlendirilecek, Otopark İşletme Müdür Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen Otel, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi, profesyonel olarak hizmet veren otopark işletmelerinde benzer pozisyonda en az 3 yıl yöneticilik pozisyonunda görev yapmış veya Türk Silahlı Kuvvetleri'nden emekli subaylar, Ekip Yönetimi konusunda tecrübeli, Alışveriş merkezi çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı düşünen, gelişime açık, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek. B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Nişantaşı bölgesine ulaşım problemi olmayan.

 • İLD KENTSEL DÖNÜŞÜM A.Ş.

  Halkla İlişkiler İLD KENTSEL DÖNÜŞÜM A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Halkla İlişkiler

  İLD KENTSEL DÖNÜŞÜM A.Ş.

  Ref: - 618731

  İşin Tanımı İnşaat sektörünün lider firmaları ile, Ataşehir ilçesinde yürütmekte olduğumuz kentsel dönüşüm projesinde birlikte çalışacağımız takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İnşaat sektörünün lider firmaları ile kentsel dönüşüm sektöründe kariyer hedefleyen, En az yüksek okul mezunu, Prezentabl, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, İkna kabiliyeti yüksek, Disiplinli ve hedef odaklı çalışmaya yatkın bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Dönemsel Tanıtım Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Tanıtım Elemanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: DKRYP - 618029

  İşin Tanımı Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamızda 2 ay süreyle sadece hafta sonları görev alabilecek, gelen misafirlere örnek daireleri gezdirip satış ofisine yönlendirecek Tanıtım Elemanları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Güleryüzlü, prezentabl, dış görünümüne özen gösteren, - 2 ay boyunca hafta sonları çalışabilecek, - Bahçeşehir civarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Adaylar aramaktayız.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ticari Satış ve Kiralama Uzmanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ticari Satış ve Kiralama Uzmanı

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: TCKU-181114 - 617039

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızda değerlendirmek üzere ''Ticari Satış ve Kiralama Uzmanı'' aramaktayız. Ticari gayrimenkullerin satış, kiralama ve pazarlama operasyonlarının yürütülmesi, Satış ve kiralama sonrası operasyonların takibi ve yönetilmesi, Kontrat ve diğer sözleşme süreçlerinin takibi ve yürütülmesi, Kiracı-Mal sahibi ilişkilerinin sürdürülmesi, Muhasebesel ve finansal süreçlerin takibi ve koordinasyonu, Kiracılardan gelen taleplerin ilgili birimler ile paylaşılarak sonuçlandırılması ve raporlanması, Müşteri şikayet, öneri ve isteklerinin değerlendirilmesi, ilgili birimlere yönlendirilmesi ve sonlandırılarak müşteriye geri dönüşün yapılmasının sağlanması, sürecin kapatılması.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Gayrimenkul pazarlama ve satış alanında en az 1 yıl tecrübeli, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Stratejik düşünebilen, Dinamik ve aktif bir yapıya sahip, Müşteri ve Sonuç odaklı, Aktif araç kullanan B sınıfı ehliyetli, Ms Office programlarını kullanabilen, sunum becerileri yüksek, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Ofis Asistanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: OA_SMART - 615511

  İşin Tanımı GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 108 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 50 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor. Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor. Bu hedefler doğrultusunda Coldwell Banker'ın İstanbul Maltepe'de bulunan Coldwell Banker Smart Gayrimenkul'e asistanlık yapacak, ön büro yönetimini üstlenecek, ofisin telefon trafiğini yönetecek, Gayrimenkul Danışmanlarının iş süreçlerinde destek olacak bir takım arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler - Santral ve ön - büro yönetimi konusunda tecrübeli - Tercihen ön - büro yönetimi konusunda eğitim almış - Güleryüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren - Diksiyonu iyi olan - Tercihen ön - lisans ya da üniversite mezunu - Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven - Mesai saatlerinde esnek - Düzenli ve disipli çalışan - MS Ofis programlarını kullanabilen - Maltepe ve çevresinde ikamet eden, - 25 / 30 yaş arası - Kadın - Tercihen sigara kullanmayan

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Projeler Grup Müdürü Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Projeler Grup Müdürü

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: PGM_071114 - 615392

  İşin Tanımı Merkez Ofiste Üretim Direktörlüğüne bağlı olarak görev yapacak; Avrupa ve Anadolu yakasındaki projelerin "Zaman-Kalite –Maliyet-ISIG” hedeflerine uygun olarak yönetilmesinin takibinden ve gerektiğinde önlem alınmasının sağlanmasından sorumlu olacak "Projeler Grup Müdürü” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği / Mimarlık Bölümlerinden mezun, Planlama ve Şantiye Yönetimi deneyimine sahip, İletişim, raporlama ve koordinasyon becerileri yüksek, Öngörü sahibi ve risk yönetimi yapabilecek, Mimari, statik, elektrik, mekanik tesisat projelerini ve hukuki sözleşmeleri okuyabilen, Malzeme, sektörel firma ve maliyet bilgilerine hakim, Uygulama detaylarına hakim, İSG mevzuatına hakim, İç ve dış müşteri memnuniyetine odaklı, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Kurumsal yapı içinde çalışmaya uyum gösterecek,

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Şantiye Şefi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şantiye Şefi

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: SS_051114 - 614984

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Bahçeşehir Şantiyesi’nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Şantiye Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konut sektöründe en az 7 yıl tecrübeli, Şantiye tecrübesi olan ve şantiyede çalışmak isteyen, Konut sektöründe tünel kalıp ve konvansiyonel kalıp imalatları konusunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim, ileri düzeyde Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, Taşeronları yönetebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı, Şantiye kaba ve ince imalatlarını sevk ve idare edebilecek, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • CVPlus Search & Selection

  Satış Uzmanı CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Uzmanı

  CVPlus Search & Selection

  Ref: SU-0311 - 614542

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz ofis kiralama sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’SATIŞ UZMANI’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Gayrimenkul veya ofis kiralama sektöründe min. 2 yıl deneyimli, İletişimi kuvvetli, dış görünümüne önem veren, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • CVPlus Search & Selection

  İdari Asistan/ofis Sorumlusu CVPlus Search & Selection

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İdari Asistan/ofis Sorumlusu

  CVPlus Search & Selection

  Ref: İAOS-0311 - 614539

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz ofis kiralama sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’İDARİ ASİSTAN/OFİS SORUMLUSU’’ arıyoruz. Telefon ve fax trafiğini yönetmek, Misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, Yurtdışından gelen misafirlerin konaklama ve transfer hareketlerini düzenlemek, Şirkete gelen-giden evrak kontrol ve kaydını yapmak, İdari işler süreçlerinden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda min. 1 yıl tecrübeli, Tercihen otelcilik sektöründe asistanlık deneyimi bulunan, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli, prezantabl, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan.

 • Kiler Gayrimenkul

  Sapphire Danışma Personeli Kiler Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sapphire Danışma Personeli

  Kiler Gayrimenkul

  Ref: SAPPHIRE-DG1 - 613513

  İşin Tanımı Yönetimini yapmakta olduğumuz, İstanbul Sapphire Alışveriş Merkezi projesinin Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü bünyesinde görev alacak Danışma Personelini aramaktayız. AVM Danışma konusunda ziyaretçilerin bilgilendirilmesi, AVM Danışma hizmetleri konusunda ziyaretçilerden gelen taleplerin alınması ve işlemlerin yönetimi, AVM ziyaretçilerin ilgi ve isteklerinin etkin ve kısa sürede çözümünü sağlamak, AVM yönetiminin hazırladığı raporlara destek vermek, AVM içi reklam alanlarının takibi, koordinasyonu ve düzenlenmesini sağlamak, AVM içi anons ve müzik yayınlarını gerçekleştirmek, AVM danışmasına teslim edilen evrakları teslim alıp ilgili birimlere hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak, Gerçekleştirilen etkinlik ve aktivitelere destek sağlamak, İdari İşler kapsamındaki konulara destek vermek, Gelen telefonları cevaplandırmak ve ilgili kişilere hızlıca yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Ön lisans veya Lise mezunu olmak, Benzer pozisyonda min.1 yıl tecrübeli olmak, İletişim becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren ve güler yüzlü, Yoğun iş temposunda esnek çalışma saatlerine uyumlu (hafta sonu, resmi ve dini tatillerde çalışabilecek), Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Levent bölgesine ulaşım problemi olmayan.

 • Kiler Gayrimenkul

  Güvenlik Görevlisi Kiler Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Kiler Gayrimenkul

  Ref: SAFİR-GÜV-GÖR - 613505

  İşin Tanımı Kiler Holding'e bağlı Sapphire Residance Binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Güvenlik Görevlisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Güvenlik Personeli Sertifikası olan, Dış görünüşüne özen gösteren, İstanbul Levent civarında ikamet eden, Bay / Bayan güvenlik görevlisi aranmaktadır.

 • Kiler Gayrimenkul

  Ofis Asistanı Kiler Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  Kiler Gayrimenkul

  Ref: KİLERGYO-ASİST - 613501

  İşin Tanımı Güneşli ve Kartal Gayrimenkul Satış Ofislerimizde görevlendirilmek üzere:

  Aranan Nitelikler Lise veya tercihen üniversite mezunu, Diksiyonu düzgün, Yazışma stilleri ve kurallarını iyi bilen, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, 35 yaşını aşmamış, Bayan ofis asistanı aranmaktadır.

 • Kiler Gayrimenkul

  Satış Temsilcisi Kiler Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Kiler Gayrimenkul

  Ref: KİLERGYO SAT001 - 613499

  İşin Tanımı Güneşli ve Kartal Gayrimenkul Satış Ofislerimizde görevlendirilmek üzere:

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili lisans yada önlisans bölümlerinden mezun, Gayrimenkul sektöründe en az 3 yıl satış deneyimine sahip, MS office uygulamalarını ve Prism programını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilgisine sahip. Kurumsal bir kimliği temsil edebileceğine inanan, Vizyon sahibi ve hedefleri olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dinamik, İkna gücüne güvenen, sosyal yönü güçlü, kolay iletişim kurup ilişki geliştirebilen, Motivasyonu yüksek, pozitif bakış açısına sahip ve gelişime açık, Özgüveni yüksek, disiplinli ve girişken, Zamanını iyi planlayan, çözüm üretebilen ve işini sonuç odaklı takip eden, Müzakere becerisi gelişmiş ve sorumluluk alabilen, Genel görünümüne özen gösteren, Tercihen Sürücü Belgesine sahip, aktif olarak araç kullanan, Bay ve Bayan çalışma arkadaşları aranıyor.

 • Remax Rekor

  Satış Danışmanı Remax Rekor

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Remax Rekor

  Ref: - 613030

  İşin Tanımı RE/MAX Rekor, Ankara’da Tandoğan ve Dikmen olmak üzere, Alım gücüne uygun her tür gayrimenkulün sık el değiştirdiği verimli iki ayrı bölgede, Ankara, Türkiye ve Yurt dışındaki, diğer RE/MAX ofisleri ile belirlenmiş etik kurallarla paylaşımlı çalışma imkanı bulacağınız, Profesyonelce yönetilen, nezih iki şubesi bulunan, Bağımsız bir franchise işletmesidir. Uluslararası firma kültürü ve prestiji ile çalışmak isteyen ''Yeni Aile Üyelerimizi Arıyoruz''

  Aranan Nitelikler Neler Arıyoruz? Yüksek gelir ve kariyer planlayan evli-bekar, baylar-bayanlar, İnsan ilişkilerinde başarılı, 22-51 yaş arası, tercihen araç sahibi olan ve aktif araç kullanabilen, İç motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler, İletişim becerileri yüksek, vizyon sahibi, gelişime açık, dinamik, dış görünümüne önem veren, Satış ve pazarlama deneyimi olan veya ilgi duyan, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer ve yüksek gelir elde etmek isteyen, Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak, Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir is fırsatı sunulmaktadır. İş Tanımı Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, Portföyleri kiralamak ve satmak için Remax’da hazır bulunan pazarlama planını uygulamak, Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak, Remax etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Golden - 609890

  İşin Tanımı COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL Ne kadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Gayrimenkul danışmanları, Coldwell Banker sisteminde belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışılmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek kazancınızı belirleyecektir. Yani; LİMİT "SİZ” SİNİZ... İş Tanımı COLDWELL BANKER, 1906 yılında San Francisco’ da kurulmuş olup, Dünyanın en eski ve işlem hacmi en büyük gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren kuruluşudur. COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL olarak, Ankara’nın en prestijli ve gelişen bölgesi olan ÇAYYOLU ‘nda (Angora, Ümitköy, Beysukent, Konutkent , Koru Sitesi, Alacaatlı, Yaşamkent) faaliyet gösteriyoruz. Sınırsız bir potansiyele sahip gayrimenkul sektöründe, Coldwell Banker gibi bir Dünya markası çatısı altında; takım ruhuna inanan profesyonel bir ekibin parçası olacak ve aynı zamanda bağımsız ve özgür bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, YAŞ SINIRLAMASI OLMADAN, tamamen profesyoneller tarafından sürekli olarak verilecek eğitimlerle kendilerini geliştirebilecek "Gayrimenkul Danışmanları” arıyoruz. Coldwell Banker’ın teklifi asla maaşlı iş arayan kişilere alternatif bir teklif değildir. Kendi işini kurmak isteyen kişiler için benzersiz bir fırsattır. Ekibimize katılacak Gayrimenkul Danışmanları, Coldwell Banker’ın hazırladığı altyapı ve ofis içi mentorluk eşliğinde elde edecekleri kazançtan ofise pay verirler.

  Aranan Nitelikler · Tercihen lise/yüksekokul mezunu · "Emlakçı” değil "Gayrimenkul Danışmanı” olmak isteyen · Gayrimenkul sektöründe yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan · Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek · Temsil ettiği markayı kendi özellikleri ile karşı tarafa taşıyabilen · İş ahlakına önem veren, dürüst, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak benimseyecek · Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen, özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip · Bilgisayar kullanabilen (office ve internet) · Kendi işini hızlandırmak amacıyla tercihen araç sahibi · Daha önce bir firmada gayrimenkul danışmanlığı yapmış ya da kendini bu işi yapmaya uygun gören

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Smart - 608931

  İşin Tanımı Siz de ‘’Artık Kendi İşimi Kurmak; Bunu Düşük Bir Sermaye ve Riskle Gerçekleştirmek; Kendi İşimi Kendim Yönetmek İstiyorum” diyorsanız dünyadaki İlk ve En Prestijli Gayrimenkul Danışmanlık Markası olan Coldwell Banker’ın Maltepe’deki Smart ofisine davetlisiniz. Gerekli tüm eğitimler Coldwell BankerTürkiye ve Coldwell Banker Smart tarafından sizlere verilecektir. COLDWELL BANKER HAKKINDA: Coldwell Banker 1906 yılında kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bununla birlikte 3.600’ü aşkın franchise ofisi, 120.000’i aşkın profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile bugün 50 ülkede, 500 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD hizmet bedeli cirosu ile en fazla işlem kapanışı yapan gayrimenkul markasıdır.

  Aranan Nitelikler SİZDE ARADIKLARIMIZ… Benim için belirlenen maaşı değil, çalışmamın ve yeteneklerimin tam karşılığı olan kazancı isteyen, Dünya çapında prestijli bir gayrimenkul markası altında kendi işini kurmak isteyen, Coldwell Banker kültürünü, konuşma ve giyim tarzı ile yansıtabilecek, Satış-Pazarlama deneyiminiz varsa, Veya kendi adına ticaret-üretim yapmış iseniz, Özgüvenli, girişimci, problem çözücüyüm diyorsanız, İnsan ilişkileri ve ikna etme yönününüz kuvvetliyse, Dürüstlüğü ilke edinmiş, MS Ofis programlarını kullanmayı bilen, Mesai Değil, Sorumluluk, Bilinciyle Çalışacak, En az yüksekokul mezunu İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Maltepe, Kadıköy, Kartal ve çevresi öncelikli tercihimizdir) 30 Yaş üzeri Bay ve Bayan girişimcilerin başvurularını bekliyoruz.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Denge - 608867

  İşin Tanımı Yıllık 250 milyar dolar gayrimenkul satışı, 6 milyar dolar hizmet bedeli / komisyon geliri ile 108 yıldır dünyanın 1 numaralı gayrimenkul markası Coldwell Banker çatısı altında, yüksek kazanç potansiyeline sahip, sektörün en değerli bölgelerinden biri olan Bağdat Caddesi bölgesinde çalışmak üzere ekibimize katılmak üzere yeni Gayrimenkul Danışmanları alınacaktır. Gayrimenkul Danışmanına tanımlanan bölgede satılık ve kiralık portföy oluşturmak Şahsi ve Şirket portföyündeki kiralalık ve satılık gayrimenkuller için etkin bir pazarlama planı oluşturmak ve bu planı uygulamak Coldwell Banker etik ve ahlaki kurallarına uymak Eğitim ve seminerlere eksiksiz katılmak

  Aranan Nitelikler Tercihen Satış ve pazarlama geçmişi olan, İletişim kabiliyeti ve sosyal yönü güçlü, takım çalışmasına yatkın, Kazancınızı maaş ile sınırlamak yerine, özgür çalışma ortamı içinde yüksek gelir hedefleyerek, bunun gereklerini yerine getirmek üzere sabır ve kararlılık gösterebilen, Eğitim ve gelişime açık, Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanılabilen, Dış görünümüne önem veren, Tercihen Kadıköy bölgesinde ikamet eden, 25 Yaş üstü bayan veya askerliğini tamamlamış bay.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Satış Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Satış Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - ART - 608552

  İşin Tanımı GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 108 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 50 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor. Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor. COLDWELL BANKER ART İŞ ORTAKLARINI ARIYOR!!! * Daha iyi bir işi hak ediyorum! * Sabit maaş değil, emeğimin karşılığını istiyorum! * Değişen dünyada her çalıştığım gün daha iyi hissetmek istiyorum!

  Aranan Nitelikler Etiler’deki Cadde üzeri modern iş ortamımızda, Gayrimenkul Danışmanlık İşinde Kurumsal Düzeyde Yer Alıp Uzmanlaşmak İsteyen, Maaş değil, para kazanmak isteyen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Gayrimenkul sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz, Pazarlama becerileri gelişime açık, Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, sabırlı, İnsanlarla iletişim konusunda yüksek beceriye sahip, 26 Yaş ve Üzeri Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız. Coldwell Banker; yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 107 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmasıdır. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir.

 • Ack Gayrimenkul

  Gayrimenkul Danışmanı ( Deneyimli - Deneyimsiz ) Ack Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı ( Deneyimli - Deneyimsiz )

  Ack Gayrimenkul

  Ref: 00020 - 608233

  İşin Tanımı YENİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ!! ACK Gayrimenkul, gayrimenkul alım satım kiralama alanlarında faaliyet göstermektedir. Gayrimenkul danışmanlığı kazan kazandır mantığıyla gelirinizin büyük bölümünü satışlarınızın üzerinden alacağınız priminizden kazanacağınız bir iş dalıdır, klasik gayrimenkul firmalarıyla kıyasla firmamız ek olarak çalışanlarına kotalı maaş ve sigorta imkanı sunmaktadır. Firmamızın Ataşehir'deki ofisinde, gayrimenkul bölümünde çalışacak, gayrimenkul sektöründe kariyer sahibi olmayı hedefleyen takım arkadaşları aranmaktadır. Bu iş dalında deneyimi olan ya da yetiştirilmek üzere deneyimsiz, aranan özelliklere sahip personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Bu iş dalında kariyer sahibi olmayı planlayan; İnsan ilişkilerine güvenen; Saha ve takım çalışması yapabilecek; Didiplinli, kendisine ve işine özen gösteren; Hareketli ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek; Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek; 20-30 yaş arası; Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen; Anadolu yakasında (tercihen Ataşehir ve yakın çevresinde) ikamet eden; Bay/Bayan çalışma arkadaşları Not: Çalışma arkadaşlarımızla eğitim sürecinde yakınen ilgilenilerek işi kısa sürede ve en iyi şekilde öğrenmeleri sağlanacaktır. Klasik gayrimenkul firmalarındaki çalışma şeklinin dışına çıkılarak çalışma arkadaşlarımız maddi ve manevi olarak desteklencektir. Diğer ayrıntılar yüzyüze görüşülecektir.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İnce Yapı Yöneticisi/şefi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnce Yapı Yöneticisi/şefi

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: IYY_180914 - 607714

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Bahçeşehir şantiyesinde görevlendirilmek üzere "İnce Yapı Yöneticisi/Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Mimari sistem ve nokta detayı, As-built proje çiziminde tecrübeli, malzeme ve detay proje ve şantiye uygulamasında en az 10 yıl deneyimli, Mimari projelerin malzeme metrajları, hakediş, kesin hesap konularında ve özellikle saha imalat kontrol ve iş programına göre takibi ve ilgili yerlere raporlanması konularında en az 10 yıl deneyimli, MS Office ve AutoCAD Programlarını çok iyi derecede bilen, Takipçi, dinamik; yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İş Güvenliği konusunda bilgili ve özenli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka