ARAMA SONUÇLARI

 • Core Marketing Group

  Depo Sorumlusu Ofisboy Core Marketing Group

  Adana, Ankara, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Depo Sorumlusu Ofisboy

  Core Marketing Group

  Ref: CRM1CRO01 - 607784

  İşin Tanımı İstanbul, İzmir, Ankara Adana, Bursa bölge depolarımızda stok takibi, stok girdisi çıktısı, depo tertip düzeni, ürün girdi çıktı raporu alanında hizmet verecek,aktif araç kullanabilen , Microsoft office promralarını kullanabilen personellere ihtiyaç duyulmaktadır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Asgari maaş + SSK + 250 Tl. yemek + Yol

 • Vodatech A.Ş.

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Inbound) Vodatech A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Inbound)

  Vodatech A.Ş.

  Ref: FJU-MT-10 - 607783

  İşin Tanımı Türkiye'nin ilk dış kaynaklı çağrı merkezi Vodatech bünyesinde,Kayışdağı-Ataşehir lokasyonumuzda müşterilerimizin, - Gelen çağrılarını karşılayacak, - Teknik arıza kayıtlarının sistem üzerinden açılmasını sağlayacak, - Tercihen iyi duzeyde İngilizce bilen, - 7/24 vardiyali sistemde calisabilecek, müşteri memnuniyetini ilke edinerek kariyer hedefleyen, istekli, kararlı, hırslı ve enerjik Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, - Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, - Pozitif, iletişim yetkinliği yüksek, ekip çalışmasına yatkın, - Temel PC, internet ve MS Office programları kullanım bilgisine sahip, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Çağrı Merkezi sektöründe kalıcı olmayı düşünen, kariyer hedefleyen nitelikli takım arkadaşları arıyoruz.

 • Yiğitnaz Öğretim Kurumları

  Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Yiğitnaz Öğretim Kurumları

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

  Yiğitnaz Öğretim Kurumları

  Ref: Ahlak01 - 607782

  İşin Tanımı Temel lisemizde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerine girecek, ilgili bölüm mezunu öğretmen alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Mobilas Bilişim Teknolojileri Ve Elektronik

  Satış Destek Mobilas Bilişim Teknolojileri Ve Elektronik

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Satış Destek

  Mobilas Bilişim Teknolojileri Ve Elektronik

  Ref: - 607494

  İşin Tanımı Ofis içerisinden telefon ve benzeri iletişim kanallarıyla satış ekibine randevu ayarlayabilecek, bu randevuların takibini yürütebilecek aşağıdaki özelliklere sahip bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Saha satış pazarlamasında deneyimli, -İstanbul Anadolu yakasında Ümraniye, Ataşehir ilçelerinde ikamet eden, -35 yaşını aşmamış, -Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Office programlarına, internet kullanımına, teknolojik gelişmeleri takip etmeye hakim, -Güçlü iletişim becerisine sahip, -Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, -Müşteri odaklı çalışabilecek, -Takım çalışmasına yatkın,

 • Federal İletişim Gayrimenkul

  Yönetici Asistani Federal İletişim Gayrimenkul

  İzmir Bugün

  DETAY

  Yönetici Asistani

  Federal İletişim Gayrimenkul

  Ref: - 607455

  İşin Tanımı Karşıyaka’daki firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip '' YÖNETİCİ ASİSTANI '' aranmaktadır. • Günlük iş planının organize edilmesi ve telefon trafiğinin yönetilmesi, • Randevu organizasyonlarının yapılması, • Yurt içi ve yurt dışı organizasyonların ve yazışmaların yapılması, • Evrak takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Iletisim icin yetkili Ramazan mujdeci tel 0530 5200060 24 – 33 yaş aralığında olan, En az lise mezunu, Ön muhasebe bilen, Planlama becerisi yüksek, Organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişimi gelişmiş, Seyahat Engeli olmayan Bayan .

 • Sixt Rent A Car

  Rezervasyon Sorumlusu Sixt Rent A Car

  İzmir Bugün

  DETAY

  Rezervasyon Sorumlusu

  Sixt Rent A Car

  Ref: REZSORUMLU - 607243

  İşin Tanımı Telefon, mail ve faks ile talepleri karşılamak, arayan müşterilerin kısa, orta ve uzun süreli araç kiralama taleplerini karşılamak, alınan rezervasyonları sisteme sağlıklı bir şekilde kaydetmek. Çalışma Saatleri : 08:30-19:00 Hafta Tatili: Çalışma planı ve haftalık çalışma saatine göre bir ya da iki tatil günü belirlenir. Çalışma Yeri: İzmir, Bayraklı, Ankara Cad. üstü, Bayraklı Tower yanı Servis imkanı: Yok

  Aranan Nitelikler Genel Aranan Nitelikler - Yazılı ve sözlü, özellikle telefonda etkin iletişim becerilerine ve diksiyona sahip olduğunu düşünen, - Problemleri anında çözmek ve hedefe ulaşmaktan motive olan, - Stres ve yoğun iş temposuna alışık, masa başında çalışabilecek, - Bilgisayara alışık ve yeni programlar kullanmaktan korkmayan, - Telefonda çağrı alabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan ( sözlü mülakat yapılacaktır ) - En az meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, - En az 1 yıl iş tecrübesi olan adayların Rezervasyon Sorumlusu olarak çalışmak üzere başvurularını bekliyoruz.

 • Alco Beverages

  Finans Uzmani Alco Beverages

  Manisa Bugün

  DETAY

  Finans Uzmani

  Alco Beverages

  Ref: - 607121

  İşin Tanımı Manisa Salihli osb de Hızlı Tüketim Sektöründe üretimi gerçekleştiren fabrikalarımızın FİNANS YÖNETİMİ ni sağlayacak, Banka kredibilitelerinin yönetim ve planlamasına hakim, Günlük kasa ve banka işlemlerini gerçekleştirecek, Finans kuruluşları ile ilgili planlamaya yönetimsel katkı sağlayıp raporlamaları yapabilecek, Nakit akış ve mali tabloları oluşturmaya hakim, Finansal gelir ve giderlerin sisteme işlenmesi ve takip edilmesini sağlayacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ms ofis programlarına hakim, Finans alanında deneyimli, Planlama ve koordinasyon yeteneği olan, Ekip çalışmasına uyumlu, Bay/bayan finans uzmanı alınacaktır.

 • Alco Beverages

  Genel Muhasebe Uzmani Alco Beverages

  İzmir Bugün

  DETAY

  Genel Muhasebe Uzmani

  Alco Beverages

  Ref: - 607113

  İşin Tanımı Manisa Salihlı OSB de üretim yapan fabrikalarımızın belirtilen nitelikler doğrultusunda GENEL MUHASEBE UZMANI / YÖNETİCİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Maliyet muhasebesine hakim Genel Muhasebe konusunda 5+ yıl deneyime sahip, Muhasebe programlarına hakim, Mali verilerin düzenlenmesine hakim, Planlamalar dahilinde iş akışını gerçekleştirecek, Tercihen İngilizce bilen, İşin sorumluluğunu sahiplenebilecek, Ofis programlarına hakim, Disiplinli,Prezentabl.

 • Altus Yapı Mimarlık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  Şantiye Şefi; Mimar Ve İnşaat Mühendisi Altus Yapı Mimarlık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, Konya, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Şantiye Şefi; Mimar Ve İnşaat Mühendisi

  Altus Yapı Mimarlık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: SAN001 - 606491

  İşin Tanımı Türkiye genelinde değişik illerde ki şantiyelerimizde Kaba Yapı ve İnce Yapı Uygulama Sorumlusu olarak çalışacak takım arkadaşı Mimar ve İnşaat Mühendisi Şantiye Şefi ariyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Minimum 10 sene tecrübeli, İstanbul dışında değişik illerde çalışabilen, Kaba ve İnce Yapı şantiye organizayonu yapabilen, Metraj ve Hakediş hazırlayabilen, Ofis programlarına hakim, özellikle Excel, Autocad programını ataşman ve shop drawing çizebilecek kadar kullanabilen, Tercihen B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, İnşaat Mühendisi ve Mimar şantiye şefi ariyoruz.

 • Ntegras Bilişim

  Satiş Temsilcisi Ntegras Bilişim

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Satiş Temsilcisi

  Ntegras Bilişim

  Ref: ST1 - 605171

  İşin Tanımı Firma tanıtımımızda sözü edilen alanlarda satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Ntegras, bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Temel çalışma alanı kurumsal mobilitedir. Konuya ilişkin yurt dışı kaynaklı yazılım ve donanım ürünlerinin Türkiye ve çevre ülkelerde dağıtıcılığını veya yetkili satıcılığını gerçekleştirir. Kurumsal mobilitenin yanında diğer faaliyet alanları, OTVT sistemleri (otomatik tanıma veri toplama), kurumsal varlık yönetimi konularında entegratör görevi ile kurumlara proje sunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bilişim sektöründe, en az iki yıl satış faaliyetlerinde bulunmuş olunması, Kurumsal firmalarla iletişim yöntemleri hakkında tecrübe sahibi olunması, Sosyal ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, prezantabl olunması Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması, Sürücü belgesinin bulunulması Tercihen İngilizce konuşabilmesi, okuyup, yazabilmesi, Şehir dışı ve Yurt dışı seyahat engelinin bulunmaması,

 • Task Bilgi Sistemleri

  Elektronik Teknisyen Veya Teknikeri Task Bilgi Sistemleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Elektronik Teknisyen Veya Teknikeri

  Task Bilgi Sistemleri

  Ref: ET201409 - 604610

  İşin Tanımı Kendi tasarımımız olan elektronik ürünlerimizin üretime hazırlanmasında, üretiminde, test edilmesinde, arızalarının giderilmesinde görev alacak

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında ikamet eden Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının elektronik bölümlerinden mezun Bay veya bayan Kesinlikle sigara içmeyen

 • Altus Yapı Mimarlık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  İnşaat Teknikeri Şantiye Sorumlusu Altus Yapı Mimarlık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  İnşaat Teknikeri Şantiye Sorumlusu

  Altus Yapı Mimarlık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: TEK-SS01 - 602702

  İşin Tanımı Türkiye genelinde değişik illerde ki şantiyelerimizde Kaba Yapı ve İnce Yapı Uygulama Sorumlusu olarak çalışacak takım arkadaşı İnşaat Teknikeri ariyoruz.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul inşaat bölümü mezunu Minimum 3 sene ince yapı uygulama tecrübesi olan, İstanbul dışında değişik illerde çalışabilen, Kendi başına ince işler şantiye organizayonu yapabilen, Metraj ve Hakediş hazırlayabilen, Ofis programlarına hakim olan özellikle Excel, Autocad programını kullanabilen, Tercihen B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, İnşaat Teknikeri çalışma arkadaşı ariyoruz.

 • ARE İlaç Medikal

  Tibbi Satiş Temsilcileri ARE İlaç Medikal

  Ankara, Bursa, Denizli, İzmir Bugün

  DETAY

  Tibbi Satiş Temsilcileri

  ARE İlaç Medikal

  Ref: - 602483

  İşin Tanımı "ARE Pharma" olarak 2012 yılından beri ülkemizin hızlı büyüyen ve gelecek vaat eden sektörlerinden dermokozmetik ve OTC ürünleri pazarında faaliyet göstermekteyiz. Hem üretim hem de satışta, sağlam temellere dayalı, kalıcı ve uzun vadeli stratejik ortaklarımızla ve kalite bazlı ürünlerimiz ile var olmak hedefindeyiz. Bu amaç ile, genişlemekte olduğumuz satış ekibi içerisinde görevlendirilmek üzere; İZMİR, BURSA, DENİZLİ, ANKARA illerinde ikamet eden "Tıbbi Satış Temsilcileri" arıyoruz. Çalışılacak Branşlar; Dermatoloji Kadın Doğum Ortopedi ve Fizik Tedavi Nöroloji ve Psikiyatri Kardiyoloji ve Dahiliye Ürünler Hakkında; Folik Asit OA ve RA hastalarına yönelik ürünler (Tablet ve krem formunda ürünler) Dermokozmetik ürünler (Saç ve cilt ürünleri) Passiflora kombinasyonları Balık yağı ürünleri Cefasını da sefasını da birlikte sürmeyi hedeflediğimiz bu yolda, huzurlu bir ortamda çalışarak agresif hedeflerin baskısı altında ezilmeden, geleceğini bizlerle birlikte şekillendirecek, özverili ve işine saygısı olan, etik kurallar dahilinde tuttuğunu koparan kişilerle çalışma arzusundayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, (Eczacılık, Kimya, Biyoloji branşları tercih sebebi olacaktır.) Araç kullanımında tecrübeli ve yetenekli olan, MS Office programları ve Tablet PC kullanımı konusunda yeterli bilgiye sahip, ÜTE sertifika programına dahil olmuş veya olacak olan, Ürünlerimizin hitap ettiği branşlarda doktor çalışmaları konusunda tecrübeli, Ürünlerimizin hitap ettiği branşlarda sağlam referanslara sahip olunması tercih sebebidir. Eczane portföyü geniş olan, OTC ürünleri konusunda tecrübeli, Kendine güvenen ve kazandırarak kazanmayı hedefleyen, Çalışkan ve istekli.

 • Uzman Sigorta Acenteliği

  Bireysel Güvence Danişmani Uzman Sigorta Acenteliği

  İzmir Bugün

  DETAY

  Bireysel Güvence Danişmani

  Uzman Sigorta Acenteliği

  Ref: - 600816

  İşin Tanımı İzmir de 18 yıldır faaliyet gösteren sigorta acenteliğimizin genişleyen satış kadrosuna bireysel emeklilik sistemi (BES)'in AKTİF SATIŞ'ında görevlendirilecek tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere ;

  Aranan Nitelikler 26-35 yaş aralığında En az 4 Yıllık Üniversite Mezunu, Bayan, Bireysel güvence danışmanları dahil edilecektir. İşe alınacak elemanlara maaş, sigorta,prim,dönüşüm , adet ödülü, yemek parası, yol parası ve cep telefonu hattı verilecektir. Aradığımız kriterlere uygun kişilerle yüzyüze ön görüşme yapılacaktır. İşe alınacak kişide insan ilişkileri kuvvetli Kendine güvenin tam olması gerekmektedir. Şirketimiz Alman sigorta devi Allianz'ın sigorta acentesidir. Sizleri ülkemizin parlayan mesleği sigortacılıkta kariyer yapmaya davet ediyoruz. Var mısınız? NOT:SADECE İZMİR'DE İKAMET EDENLER VE FOTOĞRAFLI CV'LER DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

 • Vodatech A.Ş.

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Inbound) Vodatech A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Inbound)

  Vodatech A.Ş.

  Ref: CC-INB-01 - 599345

  İşin Tanımı Türkiye'nin ilk dış kaynaklı çağrı merkezi Vodatech bünyesinde,Kayışdağı-Ataşehir lokasyonumuzda müşterilerilerden gelen çağrıları karşılayacak, müşteri memnuniyetini ilke edinerek kariyer hedefleyen, istekli, kararlı, hırslı ve enerjik Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun/öğrenci, - Çağrı merkezi sektöründe deneyimli, - Tercihen İnbound konusunda tecrübeli, - 7/24 vardiyalı çalışma sisteminin gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, - Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, - Pozitif, iletişim yetkinliği yüksek, ekip çalışmasına yatkın, - Temel PC, internet ve MS Office programları kullanım bilgisine sahip, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Çağrı Merkezi sektöründe kalıcı olmayı düşünen, kariyer hedefleyen nitelikli takım arkadaşları arıyoruz.

 • Vodatech A.Ş.

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Vodatech A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Vodatech A.Ş.

  Ref: CC-SS-1 - 599341

  İşin Tanımı Türkiye'nin ilk dış kaynaklı çağrı merkezi Vodatech bünyesinde; Ataşehir-Kayışdağı lokasyonumuzda hafta sonu çalışması olmayan, sektöründe lider firmalardan biri olan kurumsal müşterilerimizin kalite kriterleri doğrultusunda hizmet sunabilecek, müşteri memnuniyetini ilke edinerek kariyer hedefleyen, istekli, kararlı, hırslı ve enerjik Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri (Outbound) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Outbound satış odaklı çalışabilecek, - Türkçe’yi doğru ve nitelikli kullanabilen, - Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, - Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, - Pozitif, iletişim yetkinliği yüksek, ekip çalışmasına yatkın, - Temel PC, internet ve MS Office programları kullanım bilgisine sahip, - Erkek adaylar için, en az 2 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,   Çağrı Merkezi sektöründe kalıcı olmayı düşünen, kariyer hedefleyen nitelikli takım arkadaşları arıyoruz.

 • Slayt Production

  Tiyatro Oyuncusu Slayt Production

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Tiyatro Oyuncusu

  Slayt Production

  Ref: - 599107

  İşin Tanımı AJANSIMIZ BÜNYESİNDEKİ TİYATRO DEPARTMANINA ÇOCUK VE BÜYÜK OYUNU İÇİN SEZON BOYU BİZİMLE SAHNE ALACAK YETENEKLİ EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ...

  Aranan Nitelikler YETENEKLİ VE TİYATRO DİSİPLİNİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK 18-25 YAŞ BAY-BAYAN ARKADAŞLAR...

 • Sixt Rent A Car

  Satiş Yetkilisi Sixt Rent A Car

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Satiş Yetkilisi

  Sixt Rent A Car

  Ref: - 598423

  İşin Tanımı Sixt rent a car 100 ü aşkın ülkede 4000 ofisi ve binlerce araçlık filosuyla kiralama, leasing ve limuzin hizmetleri vermektedir. Sektörlerinde lider onlarca büyük kurumsal firma Sixt Rent A Car'ı tercih etmektedir. Sixt Rent A Car Türkiye 01.01.2008 tarihi itibariyle sektördeki 19 yıllık tecrübesinin verdiği güvenle Artı Seyahat Acentası tarafından temsil edilmektedir. Sizi İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI ve TAKSİM HİLTON ofisimizde Satış Yetkilisi olarak çalışmaya davet ediyoruz! Sistem üzerinden araç filosunun takibini yapmak, Araçların müşteriler için hazır bir şekilde tutulmasını sağlamak, Araç kiralamak isteyen müşterilere teklif verip satışı gerçekleştirmek, Müşterilere belirli prosedürler çerçevesinde araçları teslim etmek ve teslim almak, Bilgisayar sisteminden ilgili kontratları açıp kapatmak.

  Aranan Nitelikler Telefonda ve yüzyüze etkin iletişim becerilerine ve diksiyona sahip olduğunu düşünen, Bilgisayara alışık ve yeni programlar kullanmaktan korkmayan, Yüz yüze, yazılı ve telefonda konuşabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip En az meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayacak, En az 2 yıllık B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, Kadın ve Erkek.

 • Slayt Production

  Asistan Slayt Production

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Asistan

  Slayt Production

  Ref: - 598250

  İşin Tanımı Firma bünyemizde Yetiştirilmek Üzere Bayan Asistan aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Halkla ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim, Mecidiyeköy civarında ikamet eden, 18-25 yaş arası, Bayan

 • Slayt Production

  Model - Oyuncu - Host - Hostes Slayt Production

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Model - Oyuncu - Host - Hostes

  Slayt Production

  Ref: MOD-01 - 598249

  İşin Tanımı SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka